Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUtrpení Clintonové: Za mojí porážku může „skutečný zločinec“ Putin!

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Utrpení Clintonové: Za mojí porážku může „skutečný zločinec“ Putin!

Přestože od voleb v USA uplynul téměř rok, je zřejmé že Hillary Clintonová stále trpí a není schopna překonat svoji volební prohru s Donaldem Trumpem.

Podle jejího názoru se Putin „chce pomstít" za zhroucení SSSR a rozšíření NATO. Rovněž trvá na tom, že v případě Putina šlo o „osobní urážku". V rozhovoru pro The Sunday Times, bývalá americká prezidentská kandidátka Hillary Clintononová připouští, že se cítí „strašnou odpovědnost“ za to, že nemohla přijít na to, jak porazit Trumpa.

„Věc není v tom, že jsem prohrála, jako spíše v tom, s kým jsem prohrála. To je hluboce znepokojující, protože kdybych prohrála s někým, koho bych nazvala „normálním republikánem", jednoduše bych s ním nesouhlasila," řekla Clintonová. „Mám hluboké rozpory s Georgem W. Bushem, ale pochopila jsem jeho světový názor. Znala jsem jeho otce, znala jsem Reagan, a u nás bylo mnoho politických sporů, ale necítila bych stejný pocit porážky naší země, jako od toho, koho jsme si vybrali, toho, co málo chápe, a ještě méně se o cokoliv stará, a prostě chce jen potlesk."

Ve své knize „Co se stalo“ Clintonová viní ze své porážky „misogynního“ Trumpu, americký volební systém, stejně jako „fake news“, které se šířily prostřednictvím sociálních sítí a dalších typů zásahů, které provedl ruský prezident Vladimir Putin, a kterého Clintonová nazývá „skutečným zločincem“, připomínají noviny.

Podle bývalé ministry zahraničí USA se Putin „chce pomstít" za zhroucení SSSR a rozšíření NATO. Rovněž trvá na tom, že v případě Putina šlo o „osobní urážku", napsaly britské noviny.

„Americká politika demokratizace a ochrany bývalých sovětských států v devadesátých letech se Rusku nelíbila," uvedla Clintonová. “Putin řekl, že zhroucení Sovětského svazu je nejhorší katastrofa v historii lidstva."

V říjnu loňského roku americká vláda oficiálně obvinila Rusko z vloupání se do serverů americké Demokratické strany, a prohlásila, že Moskva se snaží zasahovat do voleb. S pomocí státních sdělovacích prostředků jako RT a Sputnik a ruských trollů rozšířilo „lživé“ zprávy, jejímž cílem bylo poškodit kampaň Clintonové, napsaly The Sunday Times.

Při hovoru o zásahu Ruska do prezidentských voleb Clintonová zdůraznila, že „žádná země nebyla schopna zaútočit na USA a vyvléci se z toho s takovými drobnými následky". Tolik britský list.

Je zjevné, že utrpení Hillry Clintonové lze pochopit skutečností, že si byla jista vítězstvím, stejně jako většina sdělovacích prostředků, průzkumů a politiků (například Petro Porošenko ji blapřál k vítězství ještě před dokončením sčítání hlasů volitelů) a – prohrála. Stejně tak lze pochopit její osobní utrpení, že ona – tak skvělá politička, prohrála s takovým chlapem jako Trump (ačkoliv polovina „zcela vyjímečného národa“, předurčeného k vedení světa, ji nesnášela stejně, jako ta druhá uvedeného miliardáře).

Ale otázkou je, proč my máme trpět neustálým tvrzením o šíření „lživých zpráv“, které byly ukradené nebo předané tisku ze serverů Demokratické strany. To by museli hackeři nebo insideři uloupit a zveřejnit v podstatě „lživé materiály“ této strany. Ale tím, že se tyto informace dostaly na veřejnost, se například ukázalo, že vedení strany a Clintonová pracovali (když ne protiprávně, tak zcela nedemokraticky) na diskreditaci jejího konkurenta ve straně Bernieho Sanderse.

Vysloveně utrpením je jakákoliv absence sebereflexe Clintonové a Demokratické strany, proč prohrály volby (přičemž řada analytiků, která nepodlehla protiruské hysterii, poukazuje na špatně zvolenou kampaň, zaměřenou na zahraničí i osobně na Trumpa, který naopak bodoval kritikou ekonomických a sociálních pořádků v USA).

A ani po roce vyšetřování se nepodařilo, přes veškeré „předpoklady“ a „přesvědčení“, předložit důkazy o vině Ruska a „zločince“ Putina. To je teprve to kvalitní utrpení.

Zdroj: times.co.uk, pz.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+96 # Vladimír57 2017-10-11 09:22
Bosorka se ani po roce nezbavila žaludeční žírky z prohry.
+88 # Vaclav2 2017-10-11 09:31
jo, jo...tu bude těžko léčit... je plná jedu.
+37 # mlhoš 2017-10-11 14:15
Cituji Vaclav2:
jo, jo...tu bude těžko léčit... je plná jedu.


Liečba je veľmi jednoduchá rýchla.
Niekde je to injekcia, niekde povraz, niekde el. kreslo, niekde gilotína, niekde kúsok olova.
Liečebných procedúr je veeeeľmi mnoho a každá je stopercentná.
+40 # Piovarči 2017-10-11 16:12
Ak toto všetko Putin stíhal tak tú Ameriku poriadne prechcal a má celú armádu hackerov snajperov čo vylamujú všetky tajomstvá USA zahraničnej politiky. Skrátka Putin je frajer.
Nuž a Hitlery si je napokon sama na vine. Nemala dobrú povesť preto skončila tak ako skončila. Prechcal ju ešte aj ten Trumpeta:-DDD

Situácia v Mayedine

V stredu zajali pro-vládne sily, vedené sily tureckých sýrskych armád (SAA), oblasť al-Ba'um a okres al-Balout v severnej a východnej časti mesta Mayadin v juhovýchodnej krajine Deir Ezzor. pro-vládne zdroje.
SAA tiež pokročila v okrese al-Sina'a v severnej časti mesta, ako aj zachytila ​​elektrickú spoločnosť a mnohé farmy v južnej časti mesta.
Medzitým SAA pokročili severne od mesta Deir Ezzor a zachytili niekoľko budov na sever od mesta Hatla. Okrem toho SAA chystá zachytiť strategický al-Siasiyah most severozápadne od mesta Hatla. Stíhači ISIS v meste Deir Ezzor budú obkľúčené, keď SAA zachytí strategický mostík.
Sýrske bojové lietadlá zničili pozície a vozidlá ISIS v mestách Mayadin a al-Muhasan a Tyibah, Diban, Boqruss a al-Boleel v juhovýchodnej krajine Deir Ezzor. Kvôli leteckým útokom bol ISIS na ostrove Saqr východne od mesta Deir Ezzor a vnútri mesta Deir Ezzor,
southfront.org/.../
Tak že Mayadin sa intenzívne bráni nie je to tak že z neho ISIS ustúpil. Prečo by to robil. To ešte bude dlho trvať než sa im podarí mesto obsadiť. A už v pondelok to chceli mať za sebou.
Od mosta sú stále veľmi ďaleko. čo tak prekonať Eufrat pontonovým mostom v oblasti Balum.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+22 # Janinna 2017-10-11 22:10
"Ak toto všetko Putin stíhal....." Co tomu, té démonizaci Putina, ale předcházelo?
Když se Putin v roce 2013 rozvedl se svou ženou, už tehdy bylo jasné, že se připravuje na smrtící boj, ve kterém existovala možnost vyvíjet na něj tlak pomocí „rukojmích“.
A předtím přednesl v roce 2007 mnichovský projev, v němž vyjádřil nesouhlas se směrem, kterým hegemon vede svět.
Nejdříve ovšem musel zastavil krach své země.
Teď doba dozrála, Rusko je silné a Putin se může opřít o většinu ruského národa.
+5 # r.m. 2017-10-12 02:05
Jak to stíhá, jak to stíhá. Copak nevíš, že má osm nožiček, dvoje tykadla a čtvero kousadel?
+10 # Piovarči 2017-10-11 23:19
No možno má Putin len nejakú mladšiu spoločníčku:-) Ale to naozaj neviem nehodnotím. Ale urobilo by ho to ešte energetickejším . Vieš čo urobí mladá baba s chlapom v jeho rokoch?:-)

Vojenská situácia v oblasti al-Qaryatayn pred príchodom armádnych posíl

Vládne jednotky vyčistili pozoruhodný kus oblasti od ISIS južne od mesta a obnovili kontrolu nad kopcami, ktoré ho obklopujú. Podľa pro-vládnych zdrojov, armáda a jej spojenci majú plnú kontrolu nad okolím al-Qaryatayn.

Vládne sily pravdepodobne čoskoro spustia operáciu v mestskej oblasti.
+50 # olinka215 2017-10-11 10:31
Ahoj Vláďo,
víme jak to chodí, nejjednodušší je svalovat vinu na druhé, to nebolí tolik,jako přiznat si, že si za svoji prohru může sama. Tak hledá viníky všude kolem sebe a Putin je viník univerzální, na něj se může svést všechno.
Ale Hillary rozhodně není sama, kdo svaluje vinu na druhé. Stačí se podívat, co se děje kolem lithia a člověk se nestačí divit, co leze na povrch a kdo všechno je zainteresován, kdo, kdy a jak hlasoval. To všechno jsou jasné ukazatele toho, jak to kdo s republikou myslí. A ač je situace s lithiem kritická, je výborné, že se informace dostávají ven právě teď, před volbami, kdy mohou mnohým nerozhodnutým otevřít oči
aeronet.cz/.../...
parlamentnilisty.cz/.../...
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
+20 # r.m. 2017-10-11 12:44
Jenže....
Je to asi rok? vláda jednala o zvýšení poplatků za čerpání podzemní vody. Okamžitě se zvednul málem lidový odpor. Pár měsíců poté se ukázalo, že veřejnost popichovala média na popud velkých firem, výrobců balených a minerálních vod.
Utřel státní rozpočet, zisky plynou dál do zahraničí v neztenčené míře.
+25 # olinka215 2017-10-11 14:10
Jo, to si pamatuju..
Ona voda, je také téma na dlouhé povídání. Už jen to, že stát dovolil převzít kontrolu nad vodou cizím firmám tak, že veškerý zisk odtéká do zahraničí, kdežto náklady na údržbu a správu vodního řádu zůstávají na bedrech obcí, je něco neskutečně drzého. Jednu chvíli jsem měla pocit, že se to konečně může změnit,ale kdepak..
Už dlouhá léta sleduju pana Radka Novotného a jeho projekt : Pravda o vodě. To je, panečku, počteníčko. To se v člověku vaří krev, jedna radost=)))

novarepublika.cz/.../...
+17 # r.m. 2017-10-11 14:13
šílenost prosazená modrým bolševikem = ODS
+6 # Pavel Blaheta 2017-10-11 23:24
Můžeš vzít jed na to, že smluv, které mají uzavřeny velké firmy by se to nedotklo, že by stát jen využil toho, že občané co mají studny je museli nahlásit úřadům i očekávané množství vody z nich čerpané. Takže by mohli platit oni a třeba jen oni.
+33 # Vladimír57 2017-10-11 13:20
Olinko, zdravím.
Jo, víme moc dobře jak to chodí! Jen pro připomenutí. Když hrozilo, že hejvl nebude zvolen prezidentem a to i přesto, že sliboval prezidentovat pouze na dva měsíce do svobodných voleb a pak vysublimuje do literatůry, tak šoupli Sládka za katr. Znelíbil se jim Klaus, tož jej chtěli prohlásit nesveprávným. Jindy se pro změnu vyrobila kubiceho zpráva. A od prvopočátku mají problém se Zemanem, ten je na tom podobně jako Putin, taky může za všechno.
V usa je to stejné, holt "západní hovnoty". Vůbec těm kašparům nedochází jak moc jsou trapní.
+23 # Elen 2017-10-11 13:57
Pane Vladimíre57,
Viděl jste někdy dlouholetého těžkého feťáka?
Tak to je Hillary + všichni tací jako ona.
Zajímá jí jen její "fet", kterého chce čím dál víc.
Z jejího pohledu je ta úvaha logická (za všechno může Putin, který jí sebral její "fet"). Nevidí, neslyší nic kolem sebe a už vůbec ne souvislosti, které vygenerovaly Putina, i ostatní dění jde jaksi mimo. Podobné je to i s běsněním okolo Zemana, kde nikdo neuvažuje, že to není jedna osoba, protože oni jsou zaměřeni jen na své JÁ a pak už nic.
Jaká trapnost, to neznají, jsou IN a pod., tady máme co dočinění s poškozenými jedinci (ani svou vlastní skupinu nerespektují a v případě nedostatku "fetu" se porvou mezi sebou, ne-li hůř).
Odborný výklad nejspíš podá Olinka.
Pěkný den
+25 # olinka215 2017-10-11 14:29
Kdykoliv si na to, co se dělo kolem Havla vzpomenu, tak si říkám, že je neuvěřitelné, že to prošlo. Ale víte, jak to je. Když se člověk dívá příliš z blízka, tak vidí některé detaily,ale nevidí všechny souvislosti a celý obraz. Ten se mu ukáže, až když získá určitý odstup, nadhled a především informace, ke kterým neměl přístup. Připočítala bych k tomu i určitou naivitu, s jakou jsme očekávali, že opravdu bude líp.
Klaus je také kapitola sama pro sebe. V 90. letech, jako duchovní otec kuponové privatizace a privatizace,jak o takové, umožnil rozkradení státu. To všechno, co generace před námi dokázaly vlastníma rukama vybudovat a vyrvat ze země, za hubičku daroval všem, kdo si řekli a ještě měl tu drzost, vydávat to za úspěch. Pak přišla jeho prezidentská éra a tam bych řekla, že opravdu hájil zájmy republiky, ovšem to vše, na závěr jeho působení, znehodnotila amnestie. To, jak teď vystupuje, se mi líbí,ale myslím, že už nic nezmůže, byť jeho jméno má, v některých kruzích, dobrý zvuk.
K Zemanovi není co dodat, od prvopočátku je trnem v oku všem, těm našim pravdoláskařům a ostatním kašparům, kteří si sami o sobě myslí,že jsou elita národa, vyvolená k tomu,aby formovala mysl a názory nás, ostatních, kteří nejsme na takové intelektuální úrovni,abychom byli schopni si je udělat sami. Proto se, toho nelehkého úkolu, ujímají sami, v čele s ČT a všemi médii, která jako jeden muž šíří jedinou "nezpochybnitel nou" pravdu.
Prezident to včera pěkně rozštípl, prostě Krym je Ruský a tečka. Vše ostatní, co řekl, bylo zbytečné a mohl si to odpustit. Ale i tak je to frajer=))))
+15 # Vladimír57 2017-10-11 15:38
Přesně tak, Dámy. Jsou zfetování mocí, jenže základ této choroby si již přinesli, ten byl dávno v nich. Moc tuto chorobu jen znásobila. Níže někdo napsal, léčit je prací a s tím se nedá než souhlasit. Někde na plantáži, nebo na lince, či u kasy v obchodě, by je ty roupy rychle přešly. Je jedno, zda jde o takzvané politiky, nebo o komedianty. Všichni tito top a in jsou odtržení od reality a opravdová práce by jim připomněla, co je život.
+10 # Piovarči 2017-10-11 19:35
Ale to nikdá nebude aby takýto ľudia pracovali. Peňazí majú ako hnoja tak načo by pracovali....
+22 # 2017-10-11 12:31
Cituji Vladimír57:
Bosorka se ani po roce nezbavila žaludeční žírky z prohry.

... takže jí nezbývá, než plakat na vlastním hrobě. Inu, osud je někdy prevít!
+2 # Astronut 2017-10-12 14:08
tak je, tá píča je strašnej [...]
+42 # r0b1n 2017-10-11 09:30
Toto ani nestoji za nejaky rozsiahly koment, ja viem, kto je svetovy zlocinec cislo 1 a tym je to pre mna vybavene. A mozu vsetci dristat kolko chcu aj s desiatimi "[...]ovmi". :-DD
+10 # Piovarči 2017-10-11 19:36
Počkaj keď tu vpadne Kotov ten ti to nandá:-DDDD
+50 # mark 2017-10-11 09:54
zidovska lobby nemuze polknout ponizeni z prohry....Zid Petro Porosenko ji blahopral predem, uz se videl jak mu na prasivu, prochcanu a rozjebanu ukrajinu proudi americky vojaci a zbrane.... Bankerska lobby uz se videla jak se ekonomicka krize prohlouby jeste vic, udelaji se dalsi valky..... I kdyz Trump je taky magor, prece jen je to mensi zlo... Sak ZIde zase neco vymisli, nejaky utok pod falesnou flajkou - jako obvykle.... Cil maji dulezity,- likvidace evropy a puvodniho obyvatelstva, islamizace a valky. Z ceho by tahle obrizla svolota prece zila kdyz by nebyli valky, intriky, pujcky, lichva....
+8 # Piovarči 2017-10-11 19:38
Asi tak Marku sú to všechno šikovní lidé.......
-1 # peto8 2017-10-11 10:50
+29 # blu 2017-10-11 11:33
Milá Hilary , tieto duševné poruchy osobnosti sa dajú liečiť. V byvalom SSSR vedeli ako na to , v Gulagu bola na takéto poruchy liečba prácou. Boli tam aj tisíce nevinných obeti ale tebe by to zdá sa len prospelo.
+17 # Vaclav2 2017-10-11 12:34
omlouvám se...léčba prací, no to je ono, na tento lék bych málem zapoměl
+8 # r.m. 2017-10-11 12:54
jsem přemedikovanej ))
+9 # Dědouch11 2017-10-11 14:40
Ještě jsem ji tady za těch pár let nezaregistroval .
+13 # Vladimír57 2017-10-11 16:19
Buďme rádi, mi stačí, že tady někdo občas přilepí fotku hejvla a mám blinkání na krajíčku.
+6 # r.m. 2017-10-12 01:30
tak jo :-)))
+30 # LubinenKremlBot 2017-10-11 11:47
Úchylná satanistka Hitlery dělá z Vladimira ďábla,jak úsměvné
+19 # Ignác 2017-10-11 12:55
Tak Clintonovi jsou příkladem vykonavatelů americké mafie nové doby. Luciano byl proti nim břídil.
+25 # Ignác 2017-10-11 12:16
Poslat ji obsluhovat do toho mekáče, kde došla omáčka. Tam může říct, že za to může Putin.

ac24.cz/.../...
+6 # r.m. 2017-10-11 20:29
Je určité riziko, že by ji rozemleli jako náhražku.
+23 # Drak 2017-10-11 12:28
No, jo. A za to, že ti hrabe a že jsi po přechodu, může také Putin, ty americká náno pitomá.
+20 # Dascha 2017-10-11 13:23
Jo, jo, jednou jsem četla příspěvek na sl. novinách a jeden Slovák tam napsal zhruba asi toto: " Za všechno může Putin, Za ebolu,rakovinu, chudobu, globální oteplování, americkou obezitu, za Obamovu černou řiť a taky za gigantický americký dluh. Jo a ještě nesmíme zapomínat na úbytek velryb v oceánech - za to může taky Putin."
+13 # Puť 2017-10-11 14:51
PCituji Dascha:
Jo, jo, jednou jsem četla příspěvek na sl. novinách a jeden Slovák tam napsal zhruba asi toto: " Za všechno může Putin, Za ebolu,rakovinu,chudobu, globální oteplování, americkou obezitu, za Obamovu černou řiť a taky za gigantický americký dluh. Jo a ještě nesmíme zapomínat na úbytek velryb v oceánech - za to může taky Putin."

Putin může i za to, že teď moje žena nechce chodit sypat slepicím, aby se jí prý na to : "Puť, puť, puť ...", nezačalo ozývat "...in, in, in"
+22 # erich 2017-10-11 12:29
Dopřejme ji extremně dlouhý život a co nejvíce bilboardů,časop isů a pořadů ze kterých na ni bude shlížet oduševnělý obličej Ruského prezidenta.
U těchhle jednoduchých typů ,bývá jediná událost dostatečná pro doživotní trauma a straka Clintonová bude drtit Putinovo jméno mezi zuby ještě i zasunutá v rakvi.
Tak ať nám vydrží co nejdéle :-)
+10 # W-erich 2017-10-11 16:53
Cituji erich:
Dopřejme ji extremně dlouhý život a co nejvíce bilboardů,časopisů a pořadů ze kterých na ni bude shlížet oduševnělý obličej Ruského prezidenta.
U těchhle jednoduchých typů ,bývá jediná událost dostatečná pro doživotní trauma a straka Clintonová bude drtit Putinovo jméno mezi zuby ještě i zasunutá v rakvi.
Tak ať nám vydrží co nejdéle :-)

Erichu, prostě skvělé!!!
+6 # Aplaus 2017-10-11 17:06
Cituji erich:
Dopřejme ji extremně dlouhý život a co nejvíce bilboardů,časopisů a pořadů ze kterých na ni bude shlížet oduševnělý obličej Ruského prezidenta.
U těchhle jednoduchých typů ,bývá jediná událost dostatečná pro doživotní trauma a straka Clintonová bude drtit Putinovo jméno mezi zuby ještě i zasunutá v rakvi.
Tak ať nám vydrží co nejdéle :-)

Povedla se Ti vzácná kombinace : Poučil jsi mne a rozesmál zároveň. Zato máš velký (viz nick).
+18 # r.m. 2017-10-11 12:53
Od roku 2006 se veřejně píše i mluví o lehce manipulovatelný ch volebích mašinách v USA. Dokud manipulace prováděl sám americký establishment nikdo ani necekl. Viz. zvolení Jeffa Busche na Floridě.
V obvodech, kde byla většina těch správně :-) hlasujících, chybně vyplněný lístek vyjel nazpátek k opravě. Tam, kde se očekávalo cokoliv levicovějšího se nevrátil a hlas propadl.
A to je jen jedna z tam používaných metod k udržení nadvlády oligarchie.
+21 # Loco 2017-10-11 13:05
Někdy mam takový pocit že všichni zapadni politici jsou přerostly rozmazleny dětí který kopou kolem sebe a nikdy nepřiznají, že problém je v nich samotných.
+4 # Věra Štimová 2017-10-11 13:32
Hitlery je její jméno v zednomailech na stránkách Petry Bostlové. To jejich modlení k soše jim přineslo porážku. Socha čipy zařídí neb všechny živé vyřídí. A to se stalo i Clintnové a její ochrance. Nevím najděte si ty zednomaily pod heslem oběžník na stránkách Petry Bostlové. Tomu jejímu modlení nerozumím, její Pannu Marii neznám. Ti, které znám já, jsou asi jiní než její, proto říkám, že jsem nevěřící. Ale ty oběžníky má smysl číst. Proč ? Protože to přesně zapadá do toho, co se děje. Proto ten jejich Bába se svým Báálem tady chtějí vládnout. Přečtěte si to, ať jste v obraze. Jim to nevyšlo v Bílém domě, doufám, že jim to nevyjde na Hradě.
+2 # r.m. 2017-10-11 20:32
HitlAry, ne Hitlery. To by bylo množné číslo. Chápu ale, že česština nebýt tfuj materžský Zunge.
Chazaři byli výrazní odpůrci de-germanizace českých zemí.
+11 # Béla 2017-10-11 18:44
Tak, tak a ešte Moniku Lewinskú prepašoval do oválnej pracovne Clintonovi pod stôl ten zlý Putin !
+5 # r.m. 2017-10-11 20:31
A pak jí pomohl několik let skladovat spermatoidní Billíkův špryc.
0 # Petkо Kоtоv 2017-10-13 22:29
Za vsechno muze ten zlej Putin!

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás