Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUSA vyzvaly Rusko k zabránění „zbytečného konfliktu“ v Sýrii

Sociální sítě

Reklama

USA vyzvaly Rusko k zabránění „zbytečného konfliktu“ v Sýrii

USA vyzývají Rusko, aby soustředilo úsilí na boj s Islámským státem a zabránilo tak „zbytečnému konfliktu,“ oznámil RIA Novosti zástupce Pentagonu při komentáři prohlášení Ministerstva obrany RF o situaci v syrském al-Tanf.

„Vyzýváme režim (pozn. orgány Sýrie) a Rusko, aby své úsilí soustředily na IS a zabránily tak zbytečnému konfliktu, který odvede pozornost od této mise a povede k další nestabilitě v Sýrii," oznámil partner agentury.

Podle něj USA pokračují ve snaze k úspěšnému zabránění konfliktů během všech operací, ale jsou stále připraveny reagovat v zájmech obrany vojsk USA a partnerů.

Oficiální mluvčí MO RF Igor Konašenkov dříve prohlásil, že hranice Sýrie a Jordánska u americké základny v At-Tanfu se změnila ve stokilometrovou „černou díru", odkud provádějí oddíly teroristické skupiny Islámský stát své útoky.

Zdroj: dailymail.co.uk/

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+103 # Dobrý Den 2017-10-07 11:49
USA nemají k čemu nabádat, nebo dokonce vyzývat. Jejich poradci pracují pro teroristy a bojí se, že přijdou o kejhák.

... 350 diplomatických letů převáželo zbraně pro teroristy
Ázerbajdžánské Silk Way Airlines převáží zbraně s diplomatickým odbavením do Sýrie, Iráku, Pákistánu, Konga ......
Uniklé dokumenty obsahují korespondenci mezi bulharským Ministerstvem zahraničí a ambasádou Ázerbajdžánu v Bulharsku a jsou přiloženy dokumenty o obchodech se zbraněmi a diplomatickým krytím pro přelety a nebo přistání v Bulharsku a mnoha jiných evropských státech, USA, Saudské arábii, SAE, Turecku a jiných.
Podle těchto dokumentů, Silk Way Airlines nabídla diplomatické lety soukromým společnostem a výrobcům zbraní z USA, Balkánu a Izraele, stejně tak armádám Saudské Arábie, SAE a americkému velitelství speciálních operací (USSOCOM) a ozbrojeným silám Německa a Dánska v Afghánistánu a Švédska v Iráku. ......
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
zahranicni.ihned.cz/.../

USA zaútočily, dostaly na frak, a co dál? USA neformálně porušily dohodu s Ruskem, že oni osobně s Ruskem bojovat nebudou. Jejich specnaz se účastnil toho útoku.

No a v souladu s tím, oč si koledovali, to taky dostali. Specnaz se vrátil na své základny, na které potom zaútočila raketami ponorka. Už ani nevím, kolikrát museli rozšířit Arlingtonský hřbitov, aby tam pochovali americké vojáky, kteří padli v zahraničí při obraně zájmů amerického impéria. Pro rozvědku i specnaz je zásadně důležité z bojiště odvézt své lidi. A v americkém právním systému přiznávání různých těch důchodů, dávek apod. absence těla umožňuje tyto dávky rodině nepřiznat. A tady to dopadlo tak, že ani není koho pohřbít. Dostali to přímo Američané. A právě Američané byli upozorněni na nepřípustnost ostřelování ze strany takzvané syrské „opozice“.

...... Je dobré zde ještě jednou připomenout, že neexistuje žádný rozdíl mezi ISIL, Džabhat an-Nusrah, nebo jinou syrskou ozbrojenou opozicí. Mezi nimi žádný rozdíl není. Mění svou příslušnost podle okamžité potřeby, podle vytyčených úkolů. A celá ta syrská nezávislá opozice má jen být tím legálním nárazníkem, prostřednictvím kterého je ISIL zásobován zbraněmi. .....Teď jsme z rozhodnutí státní elity USA v Sýrii přešli do bojových střetů s americkým specnazem
Takže byla zorganizována tato diverzně teroristická akce s cílem zabít našeho vojenského poradce. A dále musela následovat naše reakce a my jsme odpověděli. Deset základen, tedy deset útoků provedlo naše letectvo na zóny dislokace amerického specnazu v Idlíbu. ...... Takto to pro ně vždy dopadá. A v tomto případě státní elita zaútočila s plnou silou, protože potřebovali nachytat Trumpa. Ve výsledku… Nu, s čím vlastně počítali? Uvědomujete si, že ve výsledku jen mrtvých mají 850? Útok byl veden proti 29 našim vojákům. Několik hodin trvala jejich obrana, potom byla jejich blokáda prolomena a oni, opakuji, ti teroristé mají 850 mrtvých, jedním vrzem, a ničeho nedosáhli. Potřebovali získat prostředek… Víte, potom by USA mohly něco diktovat, mít navrch v zákulisních dohodách: „Přece chcete zpět své vojáky? Jenže je mají nějací teroristé a my bychom vám mohli posloužit jako prostředníci.“ ...... Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.09.2017
leva-net.webnode.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # Vladimír57 2017-10-07 12:26
"Je dobré zde ještě jednou připomenout, že neexistuje žádný rozdíl mezi ISIL, Džabhat an-Nusrah, nebo jinou syrskou ozbrojenou opozicí."

To byl také důvod, proč chazaranglosask á pakáž nebyla ochotna Rusku odpovědět na otázku, ve kterých oblastech Sýrie jsou uskupení teroristé a kde je "umírněná" opozice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Dobrý Den 2017-10-07 13:00
Odpověď na americkou výzvu:
cz.sputniknews.com/.../...
Ruské letectvo zničilo v Sýrii velitelské stanoviště teroristů a na 80 bojovníků
Velitelské stanoviště teroristů a na 80 jejich bojovníků, z nichž 9 byli vystěhovalci ze Severního Kavkazu, bylo zničeno v okolí osady Mayadin v Sýrii, oznámil oficiální mluvčí MO RF generálmajor Igor Konašenkov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Jan Kadlec 2017-10-07 13:09
Souhlas, jenom dodám, že takovéto titulky by se měly ihned překládat do češtiny. Správně by tam mělo být: USA poníženě prosí Rusko, aby nadále nezabíjelo jejich speciální jednotky na podporu teroristů, které poslaly do Sýrie...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Janinna 2017-10-07 13:45
Také letecké a kosmické sily Ruska podpoří turecké jednotky v Idlib v Sýrii - oznámil to turecký prezident Tayyip Erdogan.
riafan.ru/.../
Hegemon už neví co by:
Americký prezident Donald Trump má v úmyslu vyhlásit Iránské revoluční gardy (IRGC) za teroristickou organizaci, Financial Times.
To je dobrý, že? Podřezávači z Džabhat an-Nusrah, Al-Nusra,... jsou kámoši a Íránci, kteří opravdu bojují s teroristy, a to legálně bojují s povolením Damašku, budou podle zvrácené logiky Amíků sami teroristé:
almasdarnews.com/.../...
Pentagon prorokuje, že akce Sýrie a Ruska pravděpodobně nepovedou k úplnému zničení ISIS.
Ti zmetci vlastně ani nelžou, jsou stále mimo realitu a myslí si, že i v budoucnu budou mít dost sil a prostředků, aby zakládali stále nové a nové buňky, ohniska, svoje války.
Odpověď z Ruska už přišla - generálmajor Igor Konashenkov připomněl Spojeným Státům:
"že za celou dobu dvou let od vstupu USA do války s ISIS nebyli schopni osvobodit Sýrii od teroristů.
Do 30. září 2015 bylo 90% syrského území stále pod kontrolou ISIS.
Od vstupu ruských vzdušných sil do boje, bylo území kontrolované teroristy snížené na současných 10% území Sýrie. A vidíme že se to číslo stále snižuje".

riafan.ru/.../
Tetičko Ameriko, svět už ti přestal čistit boty:
www.youtube.com/.../

V.V. Putin má dnes narozeniny, k 65-tým narozeninám pevné zdraví, hodně sil a štěstí do dalších let pane Putine.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Petko Kotov 2017-10-07 16:34
do zacatku ruske agrese za udrzeni chemickeho reznika u kormidla ten nemel pod kontrolou 90% !!! uzemi - tedy 90% lidi Asada NECHCE
Protoze ale Putin toho masoveho vraha potrebuje , na Syrany kasle a masakruje je ve velkem. Nici skoly, nemocnice, infrastrukturu, bombardovanim vyhani Syrany z jejich domovu.
tim jsou vase kecy o legitimite ruske pritomnosti v Syrii v troskach - vetsina uzemi pred vpadem ruskeho agresora byla proti reznikovi z Damasku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vlado Qoch 2017-10-07 18:44
Kotov,už jsi úplně,ale úplně trapný.Možná že tito kvůli malému IQ nikdy nedojde-ale zkus chvíli myslet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # scipio 2017-10-07 20:44
to je nejen kvůli malému IQ, ale hlavně kvůli malému údu, proto se musel 5x znásobit, aby se cítil jako chlap. Latiník by řekl penis quīnquiēs, sed semper brevis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Zdenda Benda 2017-10-07 21:04
Vlado, nechtěj po něm něco, co nikdy nedokáže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # sentinel 2017-10-07 22:13
Meleš kraviny trole. A tak Ti připomenu - 99% obyvatel České republiky nechtělo bombardovat Jugoslávii. A přesto český národ do té války mírový bombarďák Havel zatáhl. Jen aby se zavděčit řeznici z Balkánu. To Ti nevadí tupče?
Můžeš být na sebe hrdý. Jednoho dne Tebe i Tvoji rodinu uspokojí snadno a rychle Tebou podporovaná islámská verbež z Kosova. Už se Těšíš. Mueheheh.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dobrý Den 2017-10-07 18:23
Ázerbájdžán je opravdu pro armádu a Aero Vodochody terno. Na ty naše krámy mu určitě EU půjčí a potom budou platit euroamerickým bankám jak mourovatý.
archiv.ihned.cz/.../
Zhruba desetimilionový Ázerbájdžán zažívá sice ekonomický útlum kvůli klesající ceně ropy, výdaje na zbrojení ale kvůli konfliktu s Arménií neklesají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladimír57 2017-10-08 10:46
Máš pravdu, ale označit letadla z Aero Vodochody za krámy je trochu mimo. Kolik zemí se srovnatelným počtem obyvatel bylo schopno stvořit něco podobného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # r.m. 2017-10-08 13:20
Dostali i modernizované dělostřelecké systémy DANA. Ale ne přímo. Koupila je od nás izraelská firma a reexportovala je tam, údajně bez našeho vědomí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+70 # Piovarči 2017-10-07 11:58
CiA synchronizuje útoky militantov na podporu ISIL aj v Idlíbe. Izrael otvorene vyzýva USA k väčšej aktivite v Sýrskom konflikte preto že Rusko a Assad tam vyhrávajú. Ruská kritika je oprávnená preto že bojovníci ktorí sa sčista jasna objavili v Qayraytane a vyhnali odtiaľ armádu sú práve z destianácie z oblasti At Tanfu pod ochranou USA

Sýrskej armáde sa teraz mimoriadne darí v Mayadine

Tigrie sily Syrskej arabskej armády (SAA) oslobodili veľkú časť strategického mesta al-Mayadin v údolí Eufrat, na západnom brehu rieky Eufrat.

V piatok vstúpili Tiger Forces do al-Mayadinu a zachytili obilné silá, hypermarketovú budovu, automatizovanú pekáreň, hrad Rahbah, kruhový objazd Balum, miestne letisko a ďalšie blízke body.
Niektoré pro-vládne zdroje dokonca tvrdili, že celé mesto Al-Mayadin bolo oslobodené. Tieto správy sa však ukázali byť nepravdivé po tom, čo ju členovia Tiger Forces oficiálne popreli.
Napriek tomu SAA a jeho spojenci sú už veľmi blízko k úplnému oslobodeniu mesta a čoskoro budú mať nad ním plnú kontrolu.

Nuž to je veľmi dobrá správa čakal som väčší odpor militantov. Navyše včera bol zlikvidovaný aj kotol ISS východne od Hamá a ďalšia skupina vojsk bola uvolnená pre ďalšie operácie pri meste Sukhna

Sýrske jednotky poslali ruskému prezidentovi Vladimir Putin narodeninovú správu.

Putin sa narodil 7. októbra 1952. V sobotu má 65 rokov

Rovnako blahoželáme pánu Putinovi k narodeninám a prajeme mu veľa zdravia, pohody a šťastia i v jeho rodinnom živote, a aby Rusko pod jeho vedením neustále rástlo a Ruskí ľudia aby sa mali stále lepšie a lepšie.
Pán Putin ste veľkou nádejov pre tento svet a zohrávate v ňom obrovskú úlohu. Boh Vás ochraňuj.

Všetko najlepšie, Voloďa!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-27 # Petko Kotov 2017-10-07 13:54
Rusky muzik se ma " tak dobre" ze NIKDO z vas by nechtel trpet jako Rus v Rusku, troubove. To byste teprve plakali pri porovnani platu a duchodu s Nemeckem, zoufalci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-10-07 19:47
Nechceme ten tvoj západ ani jeho bohatstvo zadrhnite sa s ním. Indiáni keď porazili Generála Castra napchali mŕtvym vojakom do úst symbolicky indiánsku zem...

Rusko drancoval Napoleón, potom Fašista a napokon po perestrojke drancovali Rusko za Jelcina USA korporácie - Rusko vtedy utrpelo väčšie straty na obyvateľstve ako za Druhej svetovej vojny. Napriek tomu sa vždy pozbieralo z trosiek.
Po perestrojke sme tvrdo dopadli v celej východnej EU čo bolo dielo západných spasiteľov ktorí nám kruto uťahovali šróby i vysokými úrokovými sadzbami, minimálnymi zárobkami a prudkým rastom inflácie a z toho plynúcim nárastom cien všetkého potrebného k životu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-10-07 16:00
Sytuácia v okolí Mayadinu sa výrazne nezmenila. Predpokladal som že vojsko bude už ďalej zatiaľ to ale ostáva takto:

Zrejme nebude jednoduché mesto rýchlo obsadiť hoci by to bolo najlepšie.
Ale:
Táto mapa poskytuje všeobecný pohľad na vojenskú situáciu v sýrskom meste Mayadin 7. októbra 2017. Pro-vládne sily, vedené sýrskou arabskou armádou Tiger Forces, prevzali kontrolu nad Mayadin letiska a ďalej pokročili vo vnútri mesta proti teroristom ISIS.
Pro-vládne zdroje tvrdia, že armáda a jej spojenci dokonca dosiahli viac ziskov vo vnútri mesta a ISIS sa pripravuje na ústup. To sa však ešte musí potvrdiť.

translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Noteda 2017-10-07 12:06
Způsob jednání USA se, i při nejlepší vůli, nedá komentovat slušnými výrazy. Tady už lze volat po jediném : Aby BOŽÍ MLÝNY poněkud zvýšily své otáčky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Loco 2017-10-07 12:19
fack NAZI-usa,ltd
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # LubinenKremlBot 2017-10-07 12:40
Typicky smrdutý chazarfašouni a jejich úlysně hadí kličkování a lhaní .Tpfuj tajbl už táhněte do pekla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Petko Kotov 2017-10-07 13:58
Americani pratelsky varujou Rusa aby si ten nespalil prsty a nadavas jim. Kdyz Rusa varovat nebudou a rovnou mu ublizi tak budes nadavat taky.
Kdyz Rus vyprovokuje ten zbytecny konflikt, budou kluci z USA nuceni mu rozbit rypak. Muzu se pak pokusit v diskuzi utisit tvuj plac vlidnym slovem, bylo by to ale zbytecne. Mic je na ruske strane hriste - jak si ustele, tak bude lezet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Rubiko 65 2017-10-07 21:41
Pet[...]ov, alebo desať, to je jedno. Ty fakt nemáš nič iné na robotu, len vypisovať takéto zhovädilosti?
Nikto ťa tu nemá rád, každému si len na smiech veď ty si tu taký negatívny maskot. Čo keby si si našiel nejakú
normálnu záľubu, napríklad chovať včely, robiť turistiku, alebo si nájdi nejakú frajerku na potešenie.
Sedíš iba pri PC a vypisuješ samé kraviny, že by sa za ne nemusel hanbiť ani socialistický náborový pracovník.Mal by si prehodnotiť svoj osamelý a biedny život.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Cpt. Morgan 2017-10-08 11:43
Nechcem ti brat iluzie, ale ako by to asi ti chlapci urobili? Velky jadrovy konfliktsi dovolit nemozu, pretoze Rus by ich znicil 100 megatonovymi torpedami Status - 6 a pri snahe zapadu znicit Rusko by system Perimeter vypalil tzv. salted bombs - teda jadrove zbrane produkujuce prvky s dlhym polcasom rozpadu, ktory znamena, ze atmosfera zeme bude na 100 a viac rokov zamorena radioaktivnymi casticami prudiacimi po celej planete. To znamena, ze USA si nemozu dovolit dufat, ze akymkolvek utokom znicia Rusa a oni preziju a budu prekvitat. Takze ziadne velke vitazstvo uz nebude. Ten cas bol chvilku po druhej sv. vojne, ale uz je prec.

Konvencny konflikt si dovolit tiez nemozu, pretoze by mohol lahko prerast do jadroveho a to uz chapes, ze je pre zapad No Win Scenario. Konvencne mozu iba vyuzivat proxy armady teroristov a nejake neofocialne utoky svojich tajnych. Kazda eskalacia vedie k velmi nevypocitatelny m nasledkom s potencialne neodvratne znicujucim koncom. Preto zapad moze iba ulysne trubit o demokratickych silach a realne organizovat ISIL utoky proti Rusovi a Asadovi, aby vyhovel Izraelskej chuti po uzemi.
Lenze to musi zostat vzdy v rovine tajnej podpory, lebo otvorena podpora teroristov by ideologicky naburala samotnu zapadnu spolocnost.

Velky konflikt je NO WIN, maly konflikt musia, ako vzdy, skryvat za demokraticku agendu, ale to naraza na fakt, kolko spoluprace s teroristami dokaze zapadna verejnost este tolerovat a nebrat reci o demokracii ako cynicke klamstvo. Teda operacne moznosti zapadu su velmi obmedzene, inak si nakadia do vlastneho ideologickeho klubuka a vlastna verejnost ich bude brat ako luharov, co si nemozu dovolit, ked sa robia spravodlivi a dobri (aj ked vacsina vie, ako to je, ale pokrytectvo im to nedovoli). Preto americki chlapci mozu tak maximalne pozerat, ako im Rus likviduje operativcov, co organizuju dalsi "mudzahedin 2.0 " program (alebo 3.0,...).
Rus ma jednoznacne lepsie takticke aj strategicke pozicie a ak by to tak nebolo, cely cas od jeho vstupu do konfliktu by nedegradovala situacia v taky neprospech USA (+ europske provincie) a Izraela.
Alebo chces povedat, ze cely cas poznaju recept na uspech, ale pouzivat ho vobec nechcu a nechaju Rusa ukrajovat stale viac? Odpovedz si sam.
Asi je nacase si uvedomit, ci image sily US chlapcov nie je uz len mytus pre naivnych oportunistov, ktori ocakavaju blahobyt za vernost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-10-08 13:57
Áno o ten blahobyt za vernosť ide aj Peťkovi Kotovovipredovš etkým:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Rubiko 65 2017-10-08 21:30
Konečne perfektná analýza situácie okolo Sýrie.
Petko, toto si veľmi pozorne prečítaj, Cpt.Morgan
ti dal lekciu, ako má vyzerať správny komentár, nie tie Tvoje demagogické žvásty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-10-07 19:51
Vojenská situácia v severnej Hame po útoku Al-Káidy proti sýrskej armáde

Hayat Tahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, sýrska pobočka al-Káidy) v piatok spustil zálohu proti Sýrskej arabskej armáde (SAA) a národným obranným silám (NDF) na severe Hamy. Prvý tlak bojovníkov bol odpudzovaný vládnymi silami. Avšak v sobotu pokračujú zrážky.
Hayat Tahrir al-Šam urobil sériu pokusov zachytiť dedinu Abu Dali z NDF-hel, ale to sa nepodarilo. Medzi Hayatom Tahrlrom al-Shamom a SAA v Eli Mashayfa boli zaznamenané intenzívne boje.
translate.google.sk/.../...
Sýrsko-pro vládne sily tvrdili, že SAD začala protiútok obnoviť všetky stratené pozície na severnom vidieku Hamy a prelomiť obliehanie dediny Abu Dali. Zatiaľ však nebol cieľ dosiahnutý..
HTS pravdepodobne začala tento obmedzený útok na získanie podpory verejnosti v prípade, že sa rozhodne zaútočiť na tureckú armádu a skupiny Slobodnej sýrskej armády (FSA), ktoré spustili vojenskú operáciu v správnom obvode Idlib.
translate.google.sk/.../...
Sýrska armáda opäť obnovila kontrolo nad dialnicou Palmíra - Deir Ezzor a toto je veľmi podstatné

7. októbra sýrska arabská armáda (SAA) a jej spojenci opätovne zajali celú al-Sukhnah-Deir Ezzor diaľnicu a úplne odpudili útok ISIS vo vidieckom prostredí východného Homsa, podľa mediálneho krídla Hizballáh v Sýrii.
Sýrske pro-vládne zdroje uviedli, že SAD zachytil všetky pozície východne od mesta Al-Sukhnah a obe dediny Bir Ghabaghib a al-Shula na diaľnici al-Sukhnah-Deir Ezzor.
translate.google.sk/.../...

V celku dobrý vývoj v Sýrii čo povieš Peťan aj Turek Rusovi pomáha v Idlíbe.
Tak som zvedavý na tie USA ťahy v ďalších dňoch.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # r.m. 2017-10-07 13:15
Bez Icika v pozadí by žádná válka nebyla.
-
Zdá se, že šéf tuzemské Icikpárty Bělobrádek chytil silniční lyšej nebo se už konečně rozpadá: video.aktualne.cz/.../...
už od 0:26 tam lžidovecký otlučený ksicht předvolebně onanuje
-
opravuji na lišej, provádím sebekritiku soudruhu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # .lak 2017-10-07 14:57
Takvarianta je i
že se zvednul chodník a v rámci když pámbudá i motyka spustí a vydaří.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # scipio 2017-10-07 16:34
lyšej, uff, to je síla. My Češi dáváme přednost variantě lišej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-07 14:36
mimo tema - Las Vegas :
Paddock mel komplice v miste..
Mel 2 karty od sveho pokoje a jedna byla pouzivana v casu kdy Paddockovo auto bylo pryc od hotelu.
Jedna z nabijecek elektroniky na pokoji neni k zadnemu zarizeni ktere Paddock mel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-10-07 20:13
A čo ako má byť?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2017-10-07 14:56
Kiska: Mám největší a nejdražší model mercedesa, mám letadlo...chlub í se židovský poskok: youtu.be/b749PUOTEWE?t=184
čas je nastavený v linku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-10-07 23:54
Cituji Petko Kotov:
mimo tema - Las Vegas :
Paddock mel komplice v miste..
Mel 2 karty od sveho pokoje a jedna byla pouzivana v casu kdy Paddockovo auto bylo pryc od hotelu.
Jedna z nabijecek elektroniky na pokoji neni k zadnemu zarizeni ktere Paddock mel.

Cituji Piovarči:
A čo ako má byť?

Cituji Piovarči:
A čo ako má byť?

Cituji r.m.:
Kiska: Mám největší a nejdražší model mercedesa, mám letadlo...chlubí se židovský poskok: youtu.be/b749PUOTEWE?t=184
čas je nastavený v linku

Ale koňa a tipí néma ,tak ať si merseďesa vopchá do rici povedal Viňetů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Noteda 2017-10-07 16:21
Cituji Petko Kotov:
Americani pratelsky varujou Rusa aby si ten nespalil prsty. Mic je na ruske strane hriste - jak si ustele, tak bude lezet.

Neměj obav, falešná Pětko. Rus bude ležet, jak si ustele. A gauneři budou ležet (už na věky) tak, jak padnou do svých vlastních osidel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # kolem jdoucí 2017-10-07 16:35
Podle těch Amíckých keců to vypadá, že jim a jejich teroristům Rusové někde docela slušně naklepali budku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # diamond 2017-10-08 12:14
Zdá se. Na mainstreamu ticho po pěšině...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r0b1n 2017-10-07 19:09
USA nech nikoho nevyzivaju a tahaju zo Syrie do materinej onej ... , nikto ich tam nevolal, su tam nelegalne iba ako votrelci. Keby ich zbombardovali nikto by nemohol povedat ani makke F.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # mamlas und trap 2017-10-07 19:42
Americani nemaji pravo nikoho v Syrii vyzyvat, v Syrii maji americane jedine pravo a to byt zabiti. Cim drive tim lepe.Vytyvam Rusko,aby pozabijelo vsechny vetrelce v Syrii co tam nemaji co delat vcetne americanu.Zabit americany neni trestny cin,ale mirotvorny krok.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-10-07 20:16
Netreba nikoho zabíjať nech pokojne odídu a nič sa im nestane. Sme predsa ľudia... Nie sme ako oni...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Alet 2017-10-07 21:09
Cituji Piovarči:
Netreba nikoho zabíjať nech pokojne odídu a nič sa im nestane. Sme predsa ľudia...

Ale to bys jim poskytl možnost pokračovat v těch svinstvech někde "opodál".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # LubinenKremlBot 2017-10-08 00:00
Pokud my je sundáme a dosáhneme toho čeho bychom měli dosáhnout ,tak zabíjenî stane se špatnou možná zkušeností nebo minulostí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # foxikus 2017-10-07 21:10
youtu.be/sDPOB4-U6Pc

jen mimo téma, neznáte někdo podrobnosti k tomuto ruskému dokumenut, případně českou verzi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # doneck.luhansk 2017-10-07 22:00
Ahoj všichni, tak dneska jsem konečně potkal Petka Kotova. Je to starej zakomplexovanej alkoholik, polonahej, špinavej a trčí mu jeho malej lulan :) A všude po těle má vytetovaný ten tištěný US dolar. Hej lidi, chovejte se, prosím, k němu fakt slušně. Je to ubohý duševní mrzák a nemůže za to. Petko, je mi Tě líto, Ty kanalizační špíno :) LIDI, TO NEJPODSTATNĚJŠÍ JE NA NĚJ VŮBEC NEREAGOVAT, HLAVNĚ JEJ NEMÍNUSOVAT ! JE TO FAŠISTICKÝ TROLL Z US EMBASSY !!!! OPRAVDU JE TADY NASAZENÝ JENOM JAKO TROLL A POKUD NA NĚJ NEBUDE NIKDO REAGOVAT, TAK NA ČAS ZMIZÍ. JE TO PROSTĚ LULÁNEK PLESNIVÝ !!!!!!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Monika lkemae 2017-10-07 22:21
Chcipajici USA kobyla nemá již celému světu co nařizovat a rozkazovat hlavně né tam kde nemají co hledat a nacpali se tam bez oficiálního pozváni Syrské země ! Za chtělo se jim opět vykrádat nerostné bohatství a zabrat půdu pro vytvoření dalších základen !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Sims. 2017-10-07 22:33
Takové prohlášení lze považovat za bezprecedentní drzost, která je vlastní právě amíkům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-10-08 03:01
Ak neodídu v pokoji budú odtiaľ vyprášení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # mikesak 2017-10-15 16:08
USA by se měli stáhnout z ze Sýrie. Jenom tam napáchali škody a podpořili radikální islám. Intervence USA poškodili křesťany na blízkém východně a pomohli islamistům. V Iráku už křesťané nejsou. Podle nedávné zprávy USA dodaly zbraně do Sýrie v hodnotě dvou miliard dolarů. Většina z těchto zbraní skončila v rukou ISIS přímo nebo nepřímo prostřednictvím "umírněných", kteří si sebou vzali zbraně, když se přidali k ISIS nebo al-Káidě. Kdyby vyhráli takzvaní "umírnění" (ve skutečnosti ISIS) v Syrii, tak by tam křesťané taky nebyli.

www.[...]/diskuse/total/152
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás