Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaCo se ve skutečnosti nachází v hlubkých moří? Ruský rybář zveřejnil fotografie a videa nejbizarnějších živočichů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Co se ve skutečnosti nachází v hlubkých moří? Ruský rybář zveřejnil fotografie a videa nejbizarnějších živočichů

Hlubiny moří jsou stále pro lidstvo velkou neznámou, jelikož stále nejsou dostatečně mapovány a v nejbližší době nejspíše ani nebudou.

O tom, co vše se zde reálně nachází vedou vědci dlouhé debaty i samotní rybáři.

Ruský rybář děsí laickou veřejnost svými úlovky, které pravidelně sdílí na svém Twitteru, přinášíme vám několik fascinujících úlovků z poslední doby.

Zdroj: unilad.co.uk

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+34 # Josef Švejk 2017-10-06 13:38
Blíží se volby v ČEZku tak se množí články s mimořádně důležitými informacemi. :)
Proto v souvislostí s výše uvedenou havětí bych rád upozornil i na havěť ne méně zajímavou:
zvedavec.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # diamond 2017-10-06 17:59
Eujourová...
Tuto blazeovanou krávu viděti - celý den zkažený míti.
Ta hlupkyně má manýry feudální paničky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # LubinenKremlBot 2017-10-06 13:52
Ano takto ve skutečnosti vypadají ti ,kteří zaprodali republiku a nejnověji Mládkovi a jeho nastrčené náhradě právě z Honolulu ,zřejmě učedníka ussa ambasy ,který se podepsal pod další krádež lithia .
Otrávený
Pacifik Japonským jaderným programem nenechává klidnými ,,obyvatele'' i těch největších hlubin
A jdou se podívat na světlo Bóží kdo jim tráví životní prostředí.Nebuď me sebestřední a nadřazeni nikomu ,neboť oni jsou nevinní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Josef Švejk 2017-10-06 14:02
Ježíš Kristus byl taky nevinej a jak dopad!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2017-10-06 14:12
Švejku dopadl ve finále jak nejlépe mohl noboť se vrátil ke svému Otci.A ještě to dokázal svým věrným demonstrovat se vším všudy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Josef Švejk 2017-10-06 15:16
Vidím, že násilná christianizace západních Slovanů na vás zanechala hluboké stopy. Nepochybuji ani na okamžik, že stejně úspěšně dopadne islamizace na vašich potomcích. Za nějakou dobu budou nadšeně bít hlavou o zem, stejně jako vy se dnes nadšeně bijete za Otce, ponechávajíc stranou matku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-10-06 16:34
Eurokomisařka Věra Jourová – ANO se setkala s Georgem Sorosem. Podle zdrojů z Brusele spolu projednávali omezování šíření informací na Facebooku. Facebook se snaží vycházet vstříc různým režimům a nepohodlné informace blokovat. V Číně to jsou tzv. disidenti, v Pakistánu ateisté a v EU odpůrci islamizace. Nepohodlné příspěvky jsou například informace o vraždách a znásilněních, které spáchají tzv. upchlíci, které do Evropy dovážejí Sorosovy neziskovky a italské námořnictvo.

Švejku díky za odkaz.
Bránia informáciám zámerne, ale vedia že neúspešne, ale musia to robiť aby sme prehliadli a nechceli byť ako sú oni....

Když jdete z místa lásky ke svému stvořiteli, a chcete mu sloužit, pak vám přijde naprosto přirozené i to, že budete sloužit ostatním. Vždy hledejte způsoby, jak můžete pomoci svým bližním. Buďte ostatním oporou a raději je povzbuďte než byste někoho shazovali. Buďte majákem světla v temnotách.
Potřebuje stará paní pomoct s taškami? Jak se zachováte, když vás bezdomovec požádá o pár drobných, aby měl kde na noc složit hlavu? Slyšeli jste někdy o Andělech v přestrojení? Podívejte se a uvidíte božskou jiskru v srdci všech bytostí. Zacházejte s ostatními tak, jak byste chtěli, aby jednali s vámi. Jako kdyby váš stvořitel mluvil skrze vás. „Neboť se ke mně chováš tak, jak se chováš k nejmenším z mých stvoření.“

Je jen na vás, jak budete používat nástroje, které vám byly dány. Během inkarnací ve třetí úrovni, je negativita stále důležitým nástrojem v procesu učení. Učí vás co nedělat. Myslíte si, že musíte reagovat na negativitu větší negativitou? Nebo se rozhodnete v negativitě vidět jen nástroj, který vám nabízí příležitost. Všechny duše se nakonec dozví, že jediná cesta, která vede domů, je ta pozitivní.
Je velký rozdíl mezi tím se milovat a sobeckostí. Když opravdu pochopíte, co to znamená sám sebe znát a milovat se, nebudete moci udělat nic jiného, kromě toho milovat a sloužit druhým. Když toto pochopíte hluboko ve svém nitru, budete na cestě domů.

Sklizeň
Naším cílem je negativní Sklizeň pro nás osobně, ne pro vás. Zajišťujeme pro vás pouze katalyzátor negativity. Je jen na Vás, co si s tím uděláte. Drastický rozsah negativity, kterou vytvoříme, se bude víc týkat nás než vás.
Sklizeň je smíšená. Ti z vás, kteří jsou z 51 nebo více procent na pozitivní cestě, ti postoupí do pozitivní čtvrté dimenze. Tam budete pracovat na lásce a soucitu a budete pobývat v pro vás nádherném světě. Bude tam jen minimum negativity. Bude jí tam jen tolik, abyste si na ní mohli otestovat svou Svobodnou vůli a díky ní si zvolit to, kým nechcete být. Ve čtvrté dimenzi ale bude mnohem očividnější a jasnější než tady, že negativita je pouze pomůcka a nástroj.
Uvidíte tam propojenost všech věcí a poznáte, že jste s nimi a se samotným životem propojeni i vy sami – že vůbec nejste „odděleni“. Nebudete už příliš používat slova, leda byste sami chtěli. Normálním způsobem komunikace se stane telepatie. Vše vyjde na povrch, nebude možné skrýt své myšlenky před ostatními. Od chvíle inkarnace do čtvrté dimenze už nebudete muset nikdy zakusit žádnou inkarnaci do třetí dimenze, pokud se k tomu sami nerozhodnete a nesestoupíte do ní z vyšší sféry, podobně jako jsme to nyní udělali my, abychom zdokonalili umění Sloužit.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Když budete někomu předávat zprávu, podávejte informace, ale zároveň se ze všech sil snažte nevyvolávat v lidech strach nebo paranoiu, protože to by se pak obrátilo proti vám, a rozhodně by to nezvýšilo Pozitivní vibrace, právě naopak. Předejte vaši zprávu tak, aby zdůrazňovala Naději a neodmyslitelnou pravou krásu a realitu našeho Spojení s Nekonečným Stvořitelem.
Nejdůležitější věcí je nic neuspěchati a nebýt příliš vášnivý a horlivý v šíření vaší zprávy, to by totiž mohlo některé lidi odradit. Je třeba nalézt rovnováhu mezi vaší touhou ostatní probudit a vaším soucitem pro nedostatek porozumění v jejich stavu. Vždy dodržujte zákon svobodné vůle a nikdy nikomu svou zprávu nenuťte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-10-07 09:19

ty mi po ránu dávaš rány, vnouček Sereš, děda Sereš, ten bábochlap vpravo, že by taky Sereš?
-

proškolení proběhlo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # LubinenKremlBot 2017-10-06 16:06
Nemá cenu se pouštět do větších polemik a už vůbec ne v oblasti víry .Moje víra nenabádá k násilí ale k smrti ho nenávidí , ba naopak nepatřím k žádné církvi neboť na vše si člověk musí přijít sám .Rozhodně dokážu pochopit co sem přichází s islámem v této podobě kterou kreje Fanda z Říma.Jsem proti konfliktům ale nyní je nejvyšší čas se bránit se vší důsledností.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás