Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaOhromující nálezy v mexické jeskyni by mohly být důkazem kontaktů Mayů s mimozemskou rasou

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ohromující nálezy v mexické jeskyni by mohly být důkazem kontaktů Mayů s mimozemskou rasou

Ve složitém jeskynním komplexu v Mexiku poblíž hranic mezi Puebla a Veracruz byl učiněn ohromující objev. Byly tam nalezeny jadeitové kamenné desky s rytinami, které zřejmě ukazují mimozemšťany a UFO. Tyto kameny lze asi datovat do časů Mayů a mohly by být potvrzením o kontaktu mezi mimozemšťany a lidmi probíhajícím v dávných časech. K objevu došlo v březnu 2017, ale teprve před pár dny se objevily první obrázky pozoruhodných kamenných rytin. 

Došlo ke střetu mezi Mayskou civilizací a mimozemšťany?

Ty kameny našla skupina hledačů pokladů, Manule Ranger Vigureras, jak majitel jednoho detektoru a Jose Aguayo jako majitel druhého detektoru. Ti vedli společnou expedici a před třemi měsíci náhodou našli uvnitř jeskyně kámen s rytinou, která měla mimozemský tvar. Aby ten tým tu jeskyni našel, musel mnoho hodin procházet podzemím, než našli tři jeskyně na soukromých pozemcích mezi Puebla a Veracruz.

K překvapivým objevům došli ve dvou z těchto jeskyní a v jedné z nich našli několik kamenů s rytinami, které naznačují, že mezi mimozemským životem a lidmi, existovaly určité vztahy. V další jeskyni našli nějaký kov a hledači pokladů věří, že by to mohlo být zlato.

Jeden z těchto kamenů ukazuje cosi, co by mohlo být horní částí kosmické lodi a na kamenech je rovněž vidět cosi, co vypadá jako vyobrazení mimozemšťana. Na těch kamenech je spousta symbolů, které bude třeba teprve rozluštit. Místní lidé věří, že ty jeskyně leží blízko k místu, kde mohla buď uvíznout, nebo být v jeskyni usazena kosmická loď. Taková je legenda, která tuto skupinu přivedla k jejímu hledání, a dostalo se jim pomoci od vlastníka půdy a kvůli tomu sem provedli první návštěvu před třemi měsíci. Nejenže si prošli zdejší jeskyni, ale rovněž našli kamenné rytiny zachycující postavy, které nejsou lidské.

Jose Aguayo řekl, že INAH k tomu nemůže nic říci, jelikož to není archeologie. Výzkumníci řekli, že poté, co se do jeskyně pomocí svých přístrojů podívali, tak tam nic nenašli, a tak se chystali tyto jeskyně opustit. Avšak jeden člen týmu měl nehodu, uklouzl a potopil se pod vodu a písek v řece Curva del River. Když tohoto člena svého týmu zachraňovali a začali ho vyprošťovat, tak si teprve svého objevu povšimli. Řekl, že tento objev by mohl změnit jeho život a toto byly první kamenné rytiny, které zobrazují styk mezi člověkem a mimozemskou rasou. Později našli více takových kamenů a ty zobrazovaly kosmickou loď spolu s bytostmi, které nevypadaly lidsky, a cosi co mezi spoustou dalších symbolů vypadalo jako symbol kukuřice.

Výzkumníci říkají, že jejich objev odhaluje styky mezi Mayskou a Aztéckou civilizací a mimozemšťany z jiného světa. Říkají, že mají teorii, že jsou nějací, kteří ve vesmíru ztroskotali a tady se zachránili, načež tu zanechali tento nepochybný důkaz svého pobytu v odlehlých jeskyních skryti pohledům lidí. Ty kamenné rytiny jsou údajně velice četné a mají různé rozdíly ve stylu rytin, ale všechny zjevně zobrazují UFO spolu s mimozemšťany a nějakým kmenovým vůdcem, který vypadá, že v ruce drží svazek obilí. Výzkumníci rovněž na zdech jeskyně našli piktogramy, které naznačují, že zde došlo ke střetu s dávnými mimozemšťany.

 

Ještě bude muset proběhnout řada studií, aby se zjistilo, zda jsou ty kameny skutečné nebo jde o podvrhy. Ukáže-li se, že jsou pravé, mohl by to být důkaz, že mimozemšťané existují a že Zemi navštěvovali už před dávnými časy. 

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+52 # 999 2017-09-16 19:00
Pravdepodobnosť že sme v tak obrovskom vesmíre sami je takmer nulová.
Kalendár mayov obsahuje galaktický cyklus vyše 25.000 rokov, to asi ťažko vypozorovali zo zeme.
A o tom že že príde na našej planéte čoskoro k veľkým zmenám tak ako predpovedali a nielen oni ale aj iné kmeňe ako napríklad HOPI.. o tom nepochybujem a myslím že som neni sám :)
-16 # Jan Kadlec 2017-09-16 19:39
Pravděpodobnost , že jsme v tak obrovském vesmíru sami, je určitě nulová... Na druhou stranu nevidím důvod, proč by Mayové svůj kalendář nemohli odpozorovat ze země. To, co dělá tento kalendář unikátním, je délka popisovaného časového období. A k tomu by jim žádná raketa nepomohla. Naopak je to argument proti, protože kdyby tady na té planetě 25 000 let létali v raketách, tak je dost divné, že by se z žádné nedochoval ani kousíček, když jiné stavby a výrobky se zachovaly prakticky celé...
No a změny určitě přijdou, s tím také souhlasím. Jenom by nikdo neměl očekávat, že se něco změní ze dne na den...

Ještě bych se rád podělil o nedávno získanou vědomost. Slavný "astronaut", o kterém tolik napsal Erich von Daniken, není žádný astronaut.V první řadě je ten obrázek obvykle zobrazován chybně. Když člověk vejde do místnosti se sarkofágem, tak vidí celý obraz na výšku, ne na šířku. Člověk na obrazu tudíž leží, nesedí... No a výjev zobrazuje kněze, kterému z břicha vyrůstá strom života.

Nikoho nepřekvapí, že egyptské hieroglyfy jsou v první řadě symboly. Ale totéž platí pro všechny staré kultury, také se vyjadřovaly symbolicky. Proto všechny ty rytiny a kresby nezobrazují nic reálného z běžného života, ale symbolickou moudrost pro budoucí pokolení. Zrovna význam toho "astronauta" je prý dost známý, takže nechápu, jak to někdo mohl tak poplést...
+7 # r.m. 2017-09-16 21:09
strom života, no ty vole...
to už je podobný víc Guderianovi ve věži velitelskýho tanku
+3 # Josef Švejk 2017-09-16 22:28
Přečti si někde něco o uvedeném reliéfu (nejlépe někde jinde než na AC24). Možná pán bůh dopustí, že dojde k novodobému obrácení Ferdyše Pištory a ty s úžasem zjistíš kdo z vás je vlastně vůl. Pokud se ti to nepodaří, nevěš hlavu i blbec může být lidstvu užitečný.
+3 # Jan Kadlec 2017-09-17 10:11
Díky, jsem rád, že alespoň někdo trochu přemýšlí a nehltá každou kravinu, kterou mu média přinesou...
0 # Piovarči 2017-09-17 23:49
Je to tak nebral by som tieto správy moc vážne. Môže sa ukázať že ide o falzifikáty, ktoré tam niekto podhodil, niekto kto potrebuje živiť legendu o UFO. Expertízami patiny na tých kresbách sa to dá zistiť. Takých podvrhov tu už bolo dosť Aj kamene z Ica boli napokon podvrhmi a na nich Daniken staval svoje teórie.
+2 # r.m. 2017-09-17 12:41
díky, jsi ke mně velmi laskav
co to, že si se zjevil před volbama?
-2 # Jan Kadlec 2017-09-17 17:17
Taky se tomu divím. Ty sem totiž píšeš sračky každou chvíli, tak by tě mohl usměrňovat častěji...
+9 # Alanis 2017-09-16 23:16
Představa kněze, kterému vyrůstá z břicha strom života je stejně šílená jako vidina astronauta. Je otázka, zda se vůbec někdy pravdu dovíme. Takže jsou to jen předpoklady asi přibližně se stejnou váhou. Zajímavý pohled na tuto desku přinesl svého času i Jiří Wojnar ve své knize Bestseller v kameni. Jinak originál není obrázek, ale je to vlastně platický reliéf na desce kryjící hrobku dost zvláštní kostry.
-5 # Jan Kadlec 2017-09-17 09:56
Kdybys věděl něco o jejich kultuře a náboženství, tak by ti to nepřipadalo šílené ani trochu. Naopak je to celkem logické a s ostatními věcmi a symboly to dává docela smysl...
+2 # janaz 2017-09-17 09:05
Daniken a ani nikto iný netvrdí, že je zobrazený naležato, to len takí popierači ako ty. V médiách je preto takto zobrazený, pretože by si automaticky každý obrázok hneď otáčal, aby si ho mohol dobre prezrieť, pretože naše vnímanie je tak uspôsobené. A ten strom života? To už väčšiu sprostosť si sem nemohol uviesť? V čom majú tí "vykladači" dôkaz na také tvrdenie? V ktorých mayských písomnostiach?A j keď nikto nemôže tvrdiť na 100%, že je to zobrazenie nejakého astronauta, tak je to 100x uveriteľnejšie, ako tento výplod chorých mozgov "archeológov".
-2 # Jan Kadlec 2017-09-17 10:08
Vydrž do středy, zeptám se ti u zdroje. Ale tvrdil mi to "odborník" na tyhle kultury a hlavně na filozofii a náboženství starých kultur. Pochopitelně se i on může mýlit, ale pokud chceš, zeptám se ho, odkud tu informaci má...

Daniken rozhodně tvrdí, že se má na výjev dívat naležato. Četl jsem jeho knihy a vím, co tvrdí. On tvrdí, že je to astronaut a pokud by to skutečně byl astronaut, tak by nedávalo žádný smysl se na to dívat normálně zepředu. Ale že se na to má člověk dívat zepředu není výplod archeologů, ale prosté logiky. My si taky nevěšíme obrazy v galerii na strop, aby si návštěvník musel lehat. Proto ani oni nevytesali sarkofág otočeně, aby ho člověk musel nějak obcházet. Ne, prostě k němu zepředu přijdeš a díváš se.

Jediný, kdo je tu popírač, jsi ty. Nejdřív si přečti i jiné knihy než jenom Danikena a potom suď, co je pravděpodobnějš í. I mně to přišlo dřív pravděpodobnějš í, dokud jsem neznal jinou možnost. Ale když jsem slyšel tu druhou variantu i s omáčkou okolo (kterou jsem bohužel zapomněl a nebudu se pokoušet ji opakovat, abych nenapsal nějaké kraviny), tak jsem musel uznat, že je mnohem pravděpodobnějš í výjev kněze než výjev astronauta...
+6 # ahdh 2017-09-17 12:06
Nikde není napsané, jestli je to astronaut v raketě během letu atmosférou nebo při startu. Při startu pozemských lodí pozemský astronaut je spíše také v takové poloze vleže skrčeně a proud motorů tryská směrem dolů. Tedy natočení obrázku nemá nic společného s tím, jestli to astronaut je nebo není. A pokud některý z Mayů mohl raketu nakreslit takto do detailů, tak nejspíš když byla na stojáka na rampě než když byla horizontálně několik kilometrů v nebi :)
Ten údaj o stromě života je zajímavý, ale chtělo by to přímý link na nějakou stránku, kde to může člověk poskládat dohromady. Ale jinak podle obrázku strom nevyrůstá z břicha, protože strom je až za stehnem druhé nohy! A dotyčný má ruce v podivné poloze, spíše jako kdyby něco ovládal.
-1 # Jan Kadlec 2017-09-17 22:26
Vida, zdá se, že je tu někdo přístupný normální diskuzi. Nevím, jestli info bude dostupné online, ale rozhodně ti zjistím nějakou knížku, kde si o tom budeš moct přečíst a sám posoudit...
0 # Jan Kadlec 2017-09-21 10:13
en.wikipedia.org/.../...

Bohužel mi žádnou knížku neřekli, prý je to součástí jejich poznámek už dlouho a původní zdroj si už nepamatují. Zkusím trochu naléhat, aby se zeptali někde výš. Nicméně i mnou nalezený odkaz ukazuje dost jasně, jaký názor má současná věda a co je považováno za pseudoarcheolog ii...
+4 # Dědouch11 2017-09-17 11:42
Tady ti leží a jsou to tedy jasně kněží se stromem života: (Gagarinovi roste ze zadku.)0 # Jan Kadlec 2017-09-17 22:47
A co ty dědku, už jsi v důchodu, času máš dost... Přečteš si knížku, když ti ji sem napíšu, abys sám posoudil, kde je pravda? Nebo se budeš jenom posmívat v domnění, že už víš všechno a žádný jiný názor pravdivý být nemůže?
+2 # Dědouch11 2017-09-18 09:30
Spletl sis adresu. Všechno, tady ví jen Štimová a skoro všechno popo.
Na toto téma, jsem toho přečetl dost, abych si vytvořil názor. Netvrdím, nedomnívám se, že je jediný správný, je prostě můj, pasuje do "puclí", které tvoří MŮJ obraz historie lidstva a ten nikomu nevnucuji.
Neposmívám se, nezesměšňuji názory jiné, ale směšné.
Považuješ-li nějakou knihu za nějak výjimečnou, nemá smysl se ptát, jestli ji sem máš, nebo nemáš vlepit. Jestliže "ohromila" tebe, může zaujmout i další a nemusím to přece být nutně já.
Prostě ji sem vlep.
Předpokládám, že ji sem nebudeš skenovat po stránkách, abys délkou a kadencí zastínil Štimovou, ale vlepíš link ke stažení, nebo název.
+1 # janaz 2017-09-17 09:12
A ešte niečo. Kde nechali Mayovia návod, z ktorej strany sa dívať na veko sarkofágu? Kde je napísané, že sa má naň hľadieť od dverí a nie k nemu pristúpiť, tak ako sa pristupuje k rakve,po dĺžke? Či je to ďalší kánon archeológov, aby im tie výmysly pasovali?
+26 # Janinna 2017-09-16 21:41
Souhlasím s vámi tři devítko.
Slunce se dostalo po dlouhém časovém období do místa, v němž se kříží oběžné dráhy Slunce, Země a planet Mléčné dráhy.
Podle Mayů vytváří Mléčná dráha v tomto bodě kříž, a proto jí říkají „posvátný strom“ nebo „křižovatka cest.“
K tomuto místu Země došla po takzvané "černé cestě", která je součástí Mléčné dráhy. V této oblasti se nachází jen málo souhvězdí, ale zato spousta mlhovin.
Mayové pokládají „černou cestu“ za stezku do podsvětí Xibalbá, což je místo, kde končí vše staré a rodí se nové.
Toto podsvětí je současně středem naší Galaxie nebo – jak říkají Mayové – vesmírnou dělohou, prvopočátkem, z něhož pochází úplně všechno: hvězdy, lidé,… prostě VŠE.
Slunce 21. prosince 2012 dospělo do středu Galaxie a současně do středu času. Mayské chápání času se od našeho liší. Je totiž spirálovité, zatímco my chápeme čas lineárně.
Proto také „konečné datum“ není konkrétním okamžikem, ale spíše přechodem do jiné úrovně reality a vědomí.
Mayové si této skutečnosti byli vědomí již před 2000 lety.
Jejich aktuální výpočet posledního "věku Země" začíná přesně 3113 př.n.l. a končil v roce 2012 n.l.

Mayové, Inkové, Maurové, Hopiové, Navajové, Siouxové, Tibeťané, Lakotové, australští Aboriginové a mnohé další starobylé národy tvrdí, že pocházíme současně z hvězd i ze Země.
Stejně jako Hopiové mají Mayové a Aztékové povědomí o historii sahající hluboko do minulosti Země.
Hovoří o pěti dlouhých érách kdy rozkvět civilizace na zemi střídal její úpadek a pád spojený s velkou katastrofou.
Ve spise Popol Vuh Mayové přesně vylíčili průběh potopy světa.
Součástí vyprávění Aztéků je příběh o Quetzalcoatlovi , bílém muži s vousy, který podobně jako bůh Virakocha, Virakoča (o činech těchto vousatých, bílých a modrookých bohů je spousta legend) v Peru, byl u počátku Aztéckého vědění, někdy v dávné minulosti lidstva.

Předky Mayů prý kdysi velmi dávno navštívili bohové a dali jim své slovo, že se jednoho dne vrátí.
Počátky Mayské kultury ještě nedávno kladli archeologové do roku 900 př.n.l.
Další vykopávky v Belize však posunuly tuto hranici až do období kolem roku 2600 př.n.l.
Zatím se nepodařilo vysvětlit, proč Mayové začínali ve svém kalendáři počítat čas celá tisíciletí před započetím vlastní epochy.
Tento počátek byl datován na 4 Ahau 8 Cumku, což je dne 13. srpna roku 3114 př.n.l.
Otázkou stále zůstává, proč pro ně byl právě 13. srpen 3114 př.n.l. tolik důležitý a zásadní, když jej vlastně nikdy jako civilizace neprožili?

Klíčem k vyluštění této hádanky by jistě byly mayské rukopisy, kterých Mayové museli za 2000 let své kultury jistě nahromadit velké množství.
Bohužel nám po Mayích - díky důkladnému zničení všech mayských spisů španělskými misionáři, kteří považovali jejich písemné památky za „dílo ďáblovo“- nezbylo téměř nic.
Zůstaly jen 4 knihy.
Jedna v Madridu, druhá v Paříži, třetí v Mexiku a poslední v Drážďanech.

Mayové dobře znali dráhy planet i v jejich vzájemných vztazích, věděli přesně o oběžné dráze Země při putování okolo Slunce, dokonce počítali s přesností čtyř míst za desetinnou čárkou - oběžnou dobu stanovili na 365,2420 dne.
Oběžná data, která platí pro Venuši, vypočítali Mayové tak přesně, že se za století rozcházejí s realitou o pouhou půlhodinu, a za šest tisíc let jen o pouhý jeden jediný den.

Mayská civilizace však šest tisíc let zdaleka netrvala.
Jak si tedy dávní hvězdáři mohli svoji vypočítanou hypotézu o jednodenní odchylce za 6000 let ověřit?
Mayové propočítali i cykly Slunce, pravidelně se opakující pro 5 6125 letech a dále vypočítali například i datum úplného zatmění Slunce - které nastalo v Mexiku v roce 1991 - a které předpověděli s přesností na několik sekund.

Mayští kněží všechny tyto údajnými bohy předané vědomosti pečlivě opatrovali a dohlíželi na to, aby se nic z tohoto posvátného dědictví neztratilo.
Pyramidy se tedy nestavěly jen proto, že by je lidé snad z nějakého důvodu potřebovali, ale proto, že to bylo nutné k astronomické orientaci.
Podle údajů mayského kalendáře byly tak budovány chrámy a města v Chichén Itzá, Tikalu, Copánu a Palengue, stejně jako vodovodní nádrže, silnice a "primitivními nástroji" se po tisíc let do kamene vytesávaly podivuhodné sochy.
Kněží vytvořili dokonce i nové náboženství boha Kukulkana, neboli „Létajícího hada“, který, až se vrátí z hvězd, převezme všechny připravené stavby a bude žít znovu mezi lidmi.
(astronauti výběr, cez okno)
+11 # r.m. 2017-09-16 22:20
a Kukulkan byl běloch
-10 # Jan Kadlec 2017-09-16 22:53
Aha, teď vidím, že máš o tématu hluboké znalosti. To vysvětluje tvůj zasvěcený komentář výše :)
+7 # janaz 2017-09-17 09:09
To o Kukulkanovi tvrdia sami Mayovia, vieš? Že to bol boh s bielou tvárou a bradou. Takže svoje výhrady adresuj im, ty Truhlík.
-6 # Jan Kadlec 2017-09-17 09:58
Ale já přece netvrdím, že nemá pravdu. Jenom mi přišlo směšné, že k tak dlouhému příspěvku napsal jeden jediný fakt. Asi jako kdyby chtěl říct: "Podívejte na mě, také o tom něco vím..."
+2 # r.m. 2017-09-17 12:43
to byla ironie tkalče
-2 # Jan Kadlec 2017-09-17 17:19
Tak tím víc jsi ukázal, jak o tom víš úplný hovno...
0 # Jan Kadlec 2017-09-17 22:40
Ještě poukážu na hloupost zdejších čtenářů/hodnotících.

r.m. napsal jisté tvrzení a potom janaz toto tvrzení potvrdil(a) jako fakt. Oba za své komentáře sklidili kladné hodnocení. Následně se r.m. přiznal, že své tvrzení nemyslel vážně, ale ironicky. Logicky by tedy jeden z nich měl začít získávat i záporné hlasy. Vysvětlím proč.

Jsou jenom dvě možnosti: buď byl Kukulkan skutečně běloch, potom je v pořádku kladné hodnocení prvních dvou příspěvků, ale velice prapodivné kladné hodnocení komentáře, který toto označuje za ironii. Pokud píše jako ironii něco, co je pravda, tak to žádná ironie není a je prostě vůl.

Druhá možnost je, že bělochem nebyl. V tom případě jsou v pořádku kladná hodnocení u komentářů pana r.m., ale silně v nepořádku hodnocení pana/paní janaz, protože napsal(a) totální kravinu...

Opět se potvrzuje, že tady lidé hodnotí podle jména a ne podle obsahu...


P.S.: Místo záporného hodnocení bych ocenil vysvětlení, v čem je má úvaha chybná...
0 # Dědouch11 2017-09-18 09:49
"Opět se potvrzuje, že tady lidé hodnotí podle jména a ne podle obsahu..."
Objevil jsi Ameriku.
Není to hloupost čtenářů, ale "práce" několika málo idiotů a nasíračů.
Já (nejen), od nich fasuji desítky palců dolů v podstatě automaticky, ale je mi to putna.
Na to, aby někomu docvaklo, jak to s hodnocením je, nebo aby odstranil svůj příspěvek, není třeba mít IQ 140, ing. Dědka.
-2 # Jan Kadlec 2017-09-17 17:21
Koukám, že tady ty komentáře jsou řešeny dost vtipně a lehce by se toho dalo zneužít. Omylem jsem něco napsal sem a chtěl to smazat. Celý komentář sice smazat nemůžu, ale můžu kompletně přepsat jeho obsah... Až na to přijde pěti[...], tak začne psát rozumné komentáře, které mu všichni oplusují, a pak to přepíše na svoje tradiční hovna...
0 # Piovarči 2017-09-18 00:09
Ale je to výhoda môžeš svoj príspevok poopraviť a doplniť prípadne vymazať a necháš tam len bodku.
A na bodovaní čí plusovaní nie je treba lipnúť. Lipnúť treba skôr na faktoch:-)
+8 # vojuj 2017-09-17 12:22
Nechci lézt do zelí Mayům. Slovanský kalendář začíná 5508 let př.n.l. a do začátku 20.století se používal ve východní Evropě. Základním piktogramem Slovanů je kříž (svastika) jehož ramena znázorňují otáčivý pohyb, prý mléčné dráhy nebo hvězd kolem Polárky. Podle kalendáře Slovanů prošla země temným polem ve vesmíru - označují za Noc Svaroga a v roce 2012 vstoupila do příznivější oblasi, nastal Den Svaroga. Jestli Mexičané znali světlovlasé cizince evropského vzhledu, .....Aztékové dokonce znají jeho jméno - Vrkoč ( nosil vlasy do ohonu )..
-19 # Loco 2017-09-16 19:03
To nejsou žádné mimozemšťané , ale „lide“ . Vezměte dnešního člověka a dnešní společenské tendence, promíchejte s evoluci a počkejte tak cca 1 000 let, a jejda máme humanoidního tvora který nemá žádný tuk, má velkou hlavu a žádné pohlaví : )
PS: stroj času už je dávno vymyšlen, jen zatím nejsou důkazy jeho realizaci : )
-1 # LubinenKremlBot 2017-09-17 00:09
Kukulkan bude nejspíš satan
+6 # Pokémon 2017-09-17 02:40
Moje čtyřletá vnučka maluje takové divné postavičky na papír, které vypadají také jako mimozemšťané a když jsem se jí zeptal, kdože to je, tak mi řekla, že jsem to já a babička. No a když to vyryjete do kamene, tak za pár tisíc let budou mít archeologové zamotané palice znova, tak jako ti současní.
-3 # Jan Kadlec 2017-09-17 10:13
Oni současní archeologové zase tak moc hlavy zamotané nemají. Jenom bohužel existují senzacechtiví lidé, kteří se nespokojí s jednoduchým a logickým vysvětlením. Radši si proto vymyslí něco, co zní líp a potenciálně je může proslavit...
+4 # Dědouch11 2017-09-17 10:19
Hele, Poky, ale jestli namalovala i tykadla a ty je máš...
:D
+1 # Pokémon 2017-09-17 15:21
Tykadla, stejně, jako ti mimoni samozřejmě nemám, ty mají jen slimáci, hlemýždi a některé hmyzí druhy. Ale stejně nevěřím, že ty staré malby znázorňují mimozemšťany, představivost umělců je bezbřehá. Některá díla dnešních výtvarníků, kdyby je zhlédli naši potomci za pár tisíc let, asi nebudou zcela chápat původ a účel nalezených artefaktů a budou je spojovat s něčím, co je naprostý nesmysl. Jiná kultura, jiné chápání a značný časový rozdíl dělá věci velmi nesrozumitelným i.
+2 # r.m. 2017-09-17 12:43
čtyřletí sochaři, no kurnik šopa čím je krmili, že měli takový svaly?
-1 # Věra Štimová 2017-09-17 17:37
www.demiurg.cz/.../
Tohle je taky nevysvětlitelný jev.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás