Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaExtremisté z alternativní levice vandalsky poničili pomník polského krále, který prolomil turecké obležení Vídně

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Extremisté z alternativní levice vandalsky poničili pomník polského krále, který prolomil turecké obležení Vídně

Krajní levičáci vandalsky poničili pomník bývalého polského krále Jana III. Sobieského, který roku 1683 prolomil turecké obležení Vídně, k čemuž došlo před zde plánovanou oslavou tohoto výročí Identariánským hnutím hipsterské pravice.

Identariánské hnutí tuto bitvu oslavuje jako záchranu před muslimským zotročením, zatímco levice označila hrdiny, corozbili turecký vpád za nacisty, protože nás nedovolili zotročit muslimy.

Levicoví extremisté pomník polského krále, který spolu se svými elitními husary prolomil turecké obležení Vídně, počmárali „no nazi!“, aby záchranu Evropy před muslimy označili za nacistickou agresi, a přeškrtali slavený datum záchrany Evropy ‚12. září 1683‘ jako hanbu historie Evropy.

Toto zneuctění vyvolalo mezi mnoha lidmi pobouření a polské ministerstvo zahraničí polskému vysílači RFM24 řeklo, že tento incident sleduje.

Vídeňská policie řekla, že v sobotu zatkla dvě individua, o kterých věří, že jsou s těmito grafity spojeni, stejně jako s celou řadou dalších vandalských činů tohoto dne. Tato dvojice ve věku 24 let a 27 let údajně měla asi 17 kanystrů sprejových barev a mohla by být odpovědná až za deset vandalských činů v této oblasti.

Tento pomník ale ještě zatím není hotový, zatím byl postaven jen jeho podstavec. Na vrchu toho podstavce je jen deska, která ukazuje, jak bude budoucí pomník s Janem III. Sobieským na koni vypadat, když jeho postavení je rozplánováno na několik nadcházejících let.

Polské ministerstvo zahraničních věcí v neděli vydalo prohlášení sdělující: „Ty čmáranice z počmáraných desek a z podstavce budoucího pomníku Jana III. Sobieského v Kahlenbergu ve Vídni už byly částečně odstraněny.“

Na tento vandalismus se pohlíží převážně jako na reakci na akci hnutí Identariánské mládeže z hipsterské pravice, kterou si uspořádala k tomuto výročí v sousedství, a která podle policie proběhla bez incidentů. Tohoto shromáždění se zúčastnilo asi 200 členů a příznivců tohoto hnutí proti masové migraci a zaznívaly tam pro projevy vůdce tohoto hnutí Martina Sellnera a dalších.

Krajně levicové zločiny jsou na vzestupu nejen v Rakousku ale i v sousedním Německu, kde letos tisíce maskovaných extremistů v černém vyvolaly zkázu v Hamburgu, kde zranily i stovky policistů.

Od bouří v Hamburgu při shromáždění G20 začíná německá vláda s raziemi i na extremismus krajní levice a krajní levici zavřela i největší německojazyčnou webovou stránku. V USA si tato skupina běžně známá jako Antifa vysloužila svou aktivitou zařazení mezi „domácí teroristy“.

Chris Tomlinson

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-25 # Petko Kotov 2017-09-13 12:54
Chovaji se uplne stejne jako zdejsi prorusti diskuteri. Maji radi chaos ruskeho typu, nemaji radi zapadni spolecnost. Chteli by znicit kapitalismus ktery je zivi - pak by ale plakali jeste vic. Jsou to troubove , tady nejspis ale budou oblibeni
+58 # Loco 2017-09-13 13:02
Ty jsi dokonaly důkaz toho, že demokracie je nevetší svinstvo které kdy bylo vymyšleno !

FILOZOF Sókratés!!
(Řecko, 470 - 400) „Demokratické zřízení doplatí na to že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce, a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.“...
-12 # Petko Kotov 2017-09-13 13:15
tady v diskuzich je to videt - zlocinci bolsevici kteri nebyli potrestani diky dobrote Vaclava Havla se zase cpou ke korytum, uz zase chteji mazat jine nez jejich nazory, uz zase nadavaji vsem kdo chteji zit jinak nez oni.
Demokracie je pro takove asi skutecne svinstvo - vzdy budou v menisine a zbyva jim tedy nadavat v diskuzich konspiracnich nebo proruskych webu.
+27 # Loco 2017-09-13 13:35
Máš pravdu, skuteční vinici bolševizmu nikdy nebyli potrestaný , viz odkaz :
technet.idnes.cz/.../...
dle stejný šablony byla zničena Jugoslávie, Libye, Sýrie atd.…
+27 # Dědouch11 2017-09-13 13:44
Svojí reakcí podporuješ debilního trola.
+5 # r.m. 2017-09-14 00:54
A přispívá mu na jeho kolaborantskou vejplatu.
0 # Quercus 2017-09-13 21:05
Cituji Petko Kotov:
Chovaji se uplne stejne jako zdejsi prorusti diskuteri. Maji radi chaos ruskeho typu, nemaji radi zapadni spolecnost. Chteli by znicit kapitalismus ktery je zivi - pak by ale plakali jeste vic. Jsou to troubove , tady nejspis ale budou oblibeni


Drž hubu
+3 # Piovarči 2017-09-13 23:08
Tí ľudia sú fakt jebnutí. Ešte aj takýto historický pomník idú ničiť? Blbci chceli byť pod Turkom? Tak nech sa odsťahujú do Turecka alebo do Islamského štátu ešte má nejaké územie v Iraku a v Sýrii. To už je vrchol.
Ako tí tupci u nás v Košiciach čo likvidovali a hanobili pamätník padlých Ruských vojakov z Druhej svetovej vojny. Rovnakí debili

Na Sýrskom fronte sa armáda zatial na druhý breh Eufratu nedostala

Je akosi veľký problém s postupom
13. septembra pokračovali operácie proti ISIS v oblasti Deir Ezzor, SAS, sýrskej republikánskej gardy (SRG), Hizballáhu a ďalších pro-vládnych frakcií a postupovali na pozíciách ISIS v Jafrah, al-Mariiyah a ar-Rouad. Nechápem čím ich tí ISIL na brehu Eufratu ešte držia. Ten Jafrah nie a nie dobiť.

Už 24 hodín sa tam nič nezmenilo. Čo má ISIL čo Sýrska armáda nemá že nemôžu zatlačiť ISIL pri Jafrah do Eufratu
Naopak USA proxi armáda sa rozvíja čoraz bližšie k Deir Ezzor. Prečo nepošlú viac vojska do tejto oblasti. To Irán nemá gule poslať tam viac armády? Ak ten front neposilnia USA proxi armáda to tam obsadí a ešte ich vyženú aj z Deir Ezzor

Taktické ciele dohody o stabilizácii a pridružení a jej spojencov vo východnej Sýrii sú:

zabezpečiť severozápadný bok mestského územia , oslobodzujúce ar-Rouad a základňu armády. Ak sa obrana ISIS zhroutí v tejto oblasti, SAA a jej spojenci môžu tlačiť smerom k al-Baghiliyah. Nie je to však najvyššia priorita práve teraz, pretože sýrsko-iránsko- ruská aliancia má oveľa dôležitejšiu úlohu v teréne;
zabezpečiť celú oblasť Jafra a úplne obísť jednotky ISIS, ktoré pôsobia v severnej časti mesta Deir Ezzor. Oslobodenie Jafry sa stane oporou pre vládny pokrok na ostrov Saqr a al-Mariiyah. Al-Mariiyah musí byť oslobodený, ak sa sýrske vojská snažia vytvoriť aspoň čiastočne bezpečný obvod na východnom boku letiska Deir Ezzor.
aby vytvorili oporu pre operáciu cez rieku Eufrat v oblasti blízko mesta Deir Ezzor. Vládne sily musia zabezpečiť málo oblastí na západnom brehu rieky Eufrat, ak chcú bezpečne prekonať oblasť napriek vysokej prítomnosti členov ISIS na východnom brehu rieky. Sýrska armáda s ruskou podporou môže tiež uskutočniť vzdušnú operáciu s cieľom vytvoriť základňu na východnom brehu rieky Eufrat . Ide však o riskantný krok. Môže sa implementovať, ak SAA nemá iné možnosti vyhrať preteky pre východnú Sýriu.

Z Uqayribatského kotla sa ukrajujú len malé kúsočky územia. Podľa najnovších odhadov likvidácia kotla bude trvať zhruba mesiac. Poskytne im Izrael a USA toľko času?
Chýba armáda. Sýria nemá koho zavolať na pomoc? Nechápem rolu Iránu. Už dávnejšie pred operáciou v Deir Ezzor mali navýšiť počet vojakov nasadených v Sýrii.
0 # r.m. 2017-09-14 00:52
Pioooooo ))))))

Syria SHOOTS DOWN Israeli F-15 Over Lebanon after attack. F-15 was destroyed. (5:46 PM - Sep 10, 2017)
Naa endlich, bum bác a žid na padáku. Slabá náplast na ty tisíce a tisíce Izraelem vražděných nevinných lidí. Pod patronátem USA samozřejmě. Bez čtyřmiliardové USD podpory kažý rok by nebyli tak bojovní a výkonní vrahouni.

S-200 po odpalu. Kde je pilot?
0 # Falconcz 2017-09-14 08:28
Těmi ,,nevinnými'' lidmi vražděnými Izraelem myslíte koho? Snad ty bandy muslimských fanatiků co se nyní mezi sebou vzájemně podřezávají v Sýrii a v Iráku? Není zvláštní, že jediné etnikum co je s nimi problém jak v Izraeli tak i v západní Evropě jsou jen a aporávě muslimové? A co by tedy podle vás vy jeden chytrolíne měl Izrael dělat? Měli by se tedy Židé nechat od muslimů [...], aby měla vaše dušička pokoj? A vy by jste to udělal? Čekal až vás někdo příjde podříznout a v tomto případě útoku na chemičku v Sýrii čekal, až tam někdo vyrobí chemické látky potřebné pro výrobu chemických zbraní a pak je dá těm teroristům z Hizballahu, aby s nimi třeba začali odstřelovat Izrael? Je velmi zvláštní, jak tu vy a podobní idioti případně velebí Rusko, když zabíjí muslimské teroristy a dělá dobře, ale když to samé dělá Izrael a preventivěn se snaží chránit vlastní občany tak podle vás idiotů zabíjí nevinné lidi. No, to je dokonalá ukázka dvojí morálky a hodně pokřiveného charakteru co předvádíte, že?
+3 # r.m. 2017-09-14 09:40
Nekrást půdu, nepolévat úrodu herbicidy a nezabíjet civilisty a děti.
A především! Nevměšovat se do vnitřních záležitostí a zahraniční politiky mé rodné země, České republiky.
+1 # Piovarči 2017-09-14 14:43
To ho fakt zostrelili s tým S-200?
Falconz ale to ste presne chceli a nahuckali ste tie hordy proti seba a vyháňali ste to a vyháňate to do Európy aby ste potom mohli takto ako ty argumendovať hordami. Židovská politika je vyvolávať bratovražednú vojnu medzi muslimami. Teraz sa to opäť začína črtať v Sýrii a Iraku kde USA stavajú Kurdov proti ostatným preto že spolu s Izraelom chcú kurdom vybombardovať samostatný štát na území Sýrie a Iraku čo smeruje k ďalším konfliktom v oblasti.
+3 # Alfred 2017-09-14 09:33
Řekni mi, ten tvůj bolševický fotr se na tobě musel vždycky vyřádit, když se vrátil z bolševické schůze ožralý a mlátil tě jako řešeto. To fakt zanechá těžké šrámy na duši. A když se k tomu přidá ještě šikana kluků ve škole, kteří se na takovém ču.áčkovi žalovníčkovi vždycky vyřádili, tak není divu, že jsi jaký jsi.
+1 # Bílý Tesák 2017-09-14 15:48
Trouba si sám,ještě se nechej přejmenovat na [...],to bude pasovat jako hrnec na tvou holou prdel...
-8 # peto8 2017-09-13 13:51
+19 # Mirra 2017-09-13 14:14
jak může něco tak hloupého existovat? Ti musí mít dobře vymyté mozečky.
+16 # drn 2017-09-13 14:24
tady neco nehraje, kdyz redakce necha agenty provokatery dlouhodobe skodit diskuzim, tristit a odvadet pozornost -nechapu, to pak neni demo ale anarchie
+10 # remingtonist 2017-09-13 14:34
Kdyby si Habsburkové za třicetileté války nevzali Turky za spojence, těžko by s Turky pát let nato takové problémy byly...
+10 # Pepa z depa 2017-09-13 19:59
12. září 1683
Kahlenberg (Plešivec)

cca 40.000 muzu z toho 20.000 husaru +
Jan III. Sobieski pochazejici z Červene Rusi alias Lev z Lechiny

se ujima veleni vsech armad a v noci i pres cenu lidskych zivotu vytahuje na kopec Plešivec za pomoci konske a lidske sily nekolik kanonu diky kterym ziska potrebny dostrel az do centra lezeni vojsk Osmanu ci pozdeji dost casto mylne nazyvane Turky.. napr. zde viz hlod v nadpisu na ac24..
(Turecká republika
Türkiye Cumhuriyeti

Vznik: 29. října 1923 (zformování státu po občanské válce, následující po pádu Osmanské říše)

dale
je treba pripomenout Frankounum ze tenkrat odmitly resit tuto situaci (osobni vnitrni spory s habsburkama) a neposlaly ani vojaka narozdil treba 800 muzu kteri prisly az ze Spanel..
tez je treba pripomenout Chorvatum se Slovinnci jejich strach ktery nad nimy zvytezil a tudiz se primo boje nezucastnily i kdyz byly oficialne na ceste k Vidni..cca 5-10.000 tis muzu..


jest potrebi teze pripomenouti narodu ceskemu ze tomuto prechazel jiny pro nas historicky dulezite boje:
(Bitva ktera se odehrala par let po dobiti Belehradu 1521..a otevřeli si tak otomani přístup do uherských nížin.)

Bitva u Moháče
29. srpna 1526

po které zahynul Ludvík Jagellonský, král uherský, český a chorvatsky..

Tím se otevřela cesta Habsburků na český trůn...
-
Počátkem roku 1526 přišly do Uher zvěsti o přípravách Sulejmana na válku. Ludvík se obrátil o pomoc na řadu evropských vládců, na papeže, benátského dóžete, anglického krále Jindřicha VIII. a také své příbuzné, polského krále Zikmunda I. a rakouského arcivévodu Ferdinanda. Navzdory hrozícímu nebezpečí se mu jí však dostalo pouze ve velmi omezené míře. Papežská kurie poslala finanční obnos, ale kladla si zároveň podmínku, že část těchto peněz musí být využita v boji proti v Uhrách se šířícímu luteránství.

Uhry zůstaly v přípravách na válku s Otomany osamocené. Ludvíkovi se nepodařilo postavit dostatečně velkou armádu, jeho výzvy neuposlechla ani uherská šlechta. Na pomoc přišly jenom pomocné oddíly z Čech a Moravy. Pomoc z rakouských zemí, kterou přislíbil arcivévoda Ferdinand, se nedostavila včas....

situace se pro evropany obratila az po zde zminene vitezne bitve u vidne..
a nasledne bitve u Nagyharsány
12. srpen 1687
- nazyvanou tez jako druhá bitva "u Moháče".
..
Bitva u Zenty 11. září 1697..
nasledne byl uzvaren
Karlovický mír
netrvalo dlouho a otomanci zas na nas zautocily uz asi po 6.
nasledne po dvou letech boju
byl uzavřen dne 21. července 1718
Požarevacký mír
+5 # krshrc 2017-09-13 21:14
o téhle jsem nevěděl ,,Bitva u Zenty roku 1697,,
tady pěkný popis
www.valka.cz/.../
+2 # Pepa z Depa 2017-09-14 14:10
Cituji krshrc:
o téhle jsem nevěděl ,,Bitva u Zenty roku 1697,,
tady pěkný popis
www.valka.cz/.../

jen bych to trosku jeste priblizim co se stalo na tom moste .. bylo to o tom ze ten sasek sultanskej si byl jist natolik svymi kroky ze nerozesilal spehy na zkoumani stavu okoli a tak si celou dobu myslel ze pronasledovatel je za nimy a ma zpozdeni .. ten savojskej mladik ho ale predbehl (v tomto smeru dulezite bylo velice ze vymackli z toho osmana ty informace ) cely for byl pak v tom(coz v tom clanku neni presne napsane) ze jizda uz byla na druhe strane (proto je v clanku zminka o jejich dvou pokusech znicit utocici vojska) pechota jeste cekala a moment kdy na ne zautocily byl ten kdyz se z jednoho na druhy breh premistovala dela sultana tim byla palba z del dost omezena se to vse mohlo stat ...

tomu se rika takticky manevr a spravne nacasovani ktere casto rozhoduje v bitvach
..proste ten Savoy se vytah ..
+4 # r.m. 2017-09-14 00:11

Mapa obohacování zaostalé německé společnosti.
+3 # r.m. 2017-09-14 09:00

Geoingeneering v Texasu před hurikánem Harvey
+2 # LubinenKremlBot 2017-09-14 11:27
S touto serešovou omladinou budou jen a jen problémy.
Jsou to nic nechápající výtači a sebevrazi.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás