Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNorská „populistická“ vláda, která nepodporuje otevřené hranice si vybojovala historické druhé vítězství

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Norská „populistická“ vláda, která nepodporuje otevřené hranice si vybojovala historické druhé vítězství

Norská pravicová koaliční vláda si udrží moc poté, co porazila levicovou opozici podporující otevřené hranice.

S tím, jak po pondělních všeobecných volbách bylo spočítání 95 procent hlasů, tak ministerská předsedkyně Erna Solberg vyhlásila se svou Konzervativní stranou a s jejím populistickým koaličním partnerem s proti masové migraci zaměřenou Progresivní stranou vítězství, neboť si zajistili 89 křesel v norském 169 členném parlamentu.

„Získali jsme podporu na další čtyři roky, protože jsme plnili, co jsme slíbili,“ řekla Solberg během svého vítězného projevu, když ten rovněž znamená, že v Norsku se poprvé od roku 1985 centro-pravicová vláda vrátila po volebním období k moci.

Hlavní odpůrce ministerské předsedkyně vůdce Sociální demokracie Jonas Gahr Støre tento výsledek označil za „ohromné zklamání“, ale slíbil „návrat“, během něhož tato levicová strana konečně „této zemi stanoví svou agendou tu správnou cestu.“

Tento sociálně demokratický vůdce a dědic velkého jmění ve výrobě topenišť byl zatím hlasitým kritikem vládních pokusů zpřísnit imigrační politiku, když se odvolával na norské „hodnoty“ jako na zdůvodnění, proč tato země musí přijmout nikdy nekončící příval žadatelů o azyl.

Tento muž, který vyhlašuje svůj záměr „v Norsku vytvořit moderní multikulturní společnost, která vítá imigranty a nové tradice,“ Støre už v roce 2015 požadoval, aby do této jen 5 milionové země bylo přivedeno dalších 10 000 syrských uprchlíků.

Migranti z třetího světa se stávají pro Sociálně demokratickou stranu čím dál důležitějšími, když ji podporuje 80 procent muslimských voličů – kteří teď už tvoří až třetinu obyvatelstva norské metropole Oslo.

Sylvi Listhaud odsoudila „agendou“ tažená „liberální média“ poté, co byla obviněna, že nosí křížek jako „propagandu“, aby podněcoval „xenofobní“ názory.

Støre během debat při volební kampani zlořečil Solberg za to, že její Konzervativní strana se zahazuje formování koalice s Progresivními, které označoval za „krajní pravici“, protože odporují otevřeným hranicím.

„Tím se Norsko úplně přeměnilo,“ běsnil, když tvrdil, že řečmi o přísnější kontrole hranic a kritikou masové migrace se v zemi vytvořilo klima nepřátelství a „nenávisti“ – což je teď také neustálým tématem mezi všemi globalistickými politiky a neziskovkami na Západě.

Ministerská předsedkyně Støreovy komentáře s obviňováním, že Norska se stalo „bezcitně chladnou zemí“, označila za nesmysly nezakládající se na realitě, když sociálně demokratickému vůdci řekla: „Už s tím nálepkováním Norského lidu jako nenávistných zloduchů, kvůli svým politickým ziskům musíš taky někdy skončit.“

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-2 # Buzz Aldrin 2017-09-13 12:19
Našim norským spojencům z NATO závidím především Barnevernet - tak výkonnou organizaci bychom v ČR potřebovali jako sůl!
+28 # Dědouch11 2017-09-13 12:25
Jak se vám, stálým čtenářům a diskutérům, líbí diskuze pod předešlým článkem ("Investoři USA vyzývají vládu: Zrušte sankce, než bude Rusko krmit celý svět!") ?
Pěkně zatrolleno, že? (a s takovou, bude hůř) Ovšem velkou zásluhu na tom máte i vy, co na ty dávno známé [...]y reagujete, ať už písemně, nebo hodnocením.
Děláte přesně to, co potřebují.
0 # Buzz Aldrin 2017-09-13 12:32
Netapetuj svými dětinskými snahami o "ideologickou" čistotu diskuzí všechny články, seniore. Doba jediného správného smýšlení je už 28 let pryč.

Děkuji.
-1 # Petko Kotov 2017-09-13 13:22
uz se zblaznil docista.
Pred nedavnem by trestal jen nas , pozdeji ty kdo na nase nazory odpovedeli a dnes uz by rad zaviral vsechny kdo nase nazory jen precetli.
Kdybys tady cetl s jakou radosti vzpominal na dobu pred rokem 1989 kdy udaval souseda za to ze poslouchal Hlas Ameriky.....ten to zoufaly soudruh uz se nezmeni. Heslo Vaclava Havla " nejsme jako oni" si tento kmet vubec nezaslouzil, ten mel dostat po tlame exemplarne.
0 # Buzz Aldrin 2017-09-13 13:44
No tfuj, takoví deprivanti si nezaslouží být nazýváni lidmi. Ale osud je k němu spravedlivý: nyní dožívá opuštěný někde v polorozpadlé chajdě, zatímco slušným lidem se daří a patří jim svět.
+29 # Monika lkemae 2017-09-13 12:45
Levánet : Nový Pjakin ! Na Japonskou Okinawu přiběhl Taifůn a odběhla elektrika !! Norové maji divný sociální systém na kradení děti proto tuto zemi vůbec nemusím !
+3 # EvaK 2017-09-13 19:11
Cituji Monika lkemae:
Levánet : Nový Pjakin ! Na Japonskou Okinawu přiběhl Taifůn a odběhla elektrika !! Norové maji divný sociální systém na kradení děti proto tuto zemi vůbec nemusím !

Pozůstatek Nacistů, tam byli taktéž Němci, nacistický systém se jmenoval Lebensborn.
I jedna ze zpěvaček ABBYbyla produktem tohoto systému extrastory.cz/.../
-10 # peto8 2017-09-13 12:50
+8 # Sloboda Lubomir 2017-09-13 14:19
řekla:
„Už s tím nálepkováním Norského lidu
jako nenávistných zloduchů,
kvůli svým politickým ziskům
musíš taky někdy skončit“
---------------------------------------------------------------
– Jonas ( Ap-leder Jonas Gahr Støre )
...sier at de har gjort Norge til et kaldere samfunn.
hegnar.no/.../...
+16 # Mirra 2017-09-13 14:23
je vidět že těch šílených ultralevičáků začínají mít dost i v Norsku. Jen tak dál.
+8 # zuza1 2017-09-13 17:20
Už vypustili Breivika?
+1 # Věra Štimová 2017-09-14 00:28
S tím norským problémem vzdálených vesnic je to trochu jinak. Ono, když kluk z vesnice dospěl, odešel a urazil pár stovek kilometrů, aby si našel ženu a obživu, byl automaticky v té jiné vsi za hrdinu a mohl si vybrat nejhezčí dívku, která tam byla. Jenom lenoch by tohle neudělal a tak ho chtěla ta nejošklivější stará panna, co tam byla. Jak to dělaj teď, po přílivu migrantů, netuším, ale je fakt, že loňskou zimu proklínalo hodně migrantů, tuším ze Švédska a prchali zase na jih.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás