Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaStátní dluh USA přesáhl poprvé v historii 20 bilionů dolarů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Státní dluh USA přesáhl poprvé v historii 20 bilionů dolarů

Státní dluh USA přesáhl poprvé v dějinách 20 bilionů USD, oznámil The Business Insider.

Od poloviny března byla horní hranice dluhu stanovena na úrovni 19,84 bilionů USD. V minulém týdnu podepsal prezident Donald Trump zákon o jejím dočasném zvýšení. V daném okamžiku dosáhla částka dluhu 20,164 bilionů USD a roste i nadále.

Zdroj: independent.co.uk

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-15 # Věra Štimová 2017-09-12 13:50
Hlavním tématem publikací Římského klubu je nutnost vytvoření nového„spravedl ivějšího“ světového řádu (New World Order) s „rozdílným“ přístupem k demokracii, trhu, lidským svobodám, přírodním zdrojům než doposud.
David Rockefeller a OSN
David Rockefeller kromě Římského klubu přímo podporuje také několik dalších organizací. Je také prominentním členem skupiny Bilderberg již od jejího založení. Je čestným předsedou organizace Council on Foreign Relation (ta má v ČR také pobočku) a zakladatel Trilaterální komise. Všechny tyto organizace sdružují na soukromé bázi osoby z nejvlivnější politických a ekonomických kruhů. Z Čech tato setkání navštívili například Karel Schwarzenberg, Alexandr Vondra, Jiří Pehe a Jan Švejnar. Přestože skupina Bilderberg sdružuje nejmocnější lidi na planetě, není příliš známá. Oficiální média o jejím zasedání, které se koná jednou ročně, v minulosti informovala jen zcela výjimečně. Možná proto, že mezi účastníky setkání byli i majitelé největších mediálních celků a obsah jednání skupiny Bilderberg je považován za tajný.
Na posledním zasedání Bilderbergu, které se konalo 12. listopadu 2009 ve stejném zámečku v Bruselu, na kterém se v roce 1957 podepisovala zakládající smlouva EU, byl přítomen také Herman Van Rompuy. Van Rompuy byl o pár dní později oficiálně zvolen prezidentem EU. V části projevu před skupinou Bilderberg, který se podařilo novinářům získat, mluvil především o jeho plánu zavedení nových „zelených“ celoevropských daní. Ve svém inauguračním projevu pak překvapil mnohé svým prohlášením, že „rok 2009 byl prvním rokem globální vlády“. Jak upozornil člen Evropského parlamentu Mario Borghezi i ostatní nominovaní na post prezidenta a ministra zahraničí EU byli v minulosti hosty Trilaterální komise nebo Bilderberg skupiny.
Rockefeller je zastánce řízené populační kontroly a je také obdivovatelem Maovy politiky v Číně (New York Times, 10.8.1973). Abychom porozuměli moderním dějinám, je potřeba si uvědomit, že Rockefellerovy nadace v minulosti podporovaly a stále podporují výzkum eugeniky (genetické šlechtění lidstva), která stojí v pozadí dnešní OSN a její populační politiky.
+47 # Piovarči 2017-09-12 15:16
Spojenci USA

Dúležité je že američani sa mají pořád lépe.
Však oni môžu mať aj 30 biliardový dlh aj 900 biliardový dlh oni môžu mať akýkoľvek dlh. Tak mi Peťko požičaj 20 biliard pre Slovensko preto že ja sa chcem mať tiež lepšie. Poďme všetci tlačiť Biliardy doláčov alebo Euráčov a budeme sa mať dobre. Toto je presne chorá predstava nadradeneého idiota z hlbokého štátu....
Dedouchu USA môžu mať akýkoľvek dlh aj 9 000 000 miliónov biliard. Tak že Zbrojárske firmy vydelávají a štát sa zadlžuje je to jasné [...] nie?

KURDI DEIR EZZOR EŠTE NEOSLOBODILI,i ALE UŽ HO CHCÚ RIADIŤ
Začiatkom tohto týždňa oznámili americké armády plány na "oslobodenie mesta Deir Ezzor" a vytvorenie "občianskej rady", ktorá bude vládnuť po očakávanom oslobodení.

V pondelok uviedla, že "skupina kmeňových šejkov" spojená s vojenskou radou Deir Ezzor (DMC), riadenou SDF, vydala vyhlásenie, podľa ktorého DMC a SDF oslobodia mesto Deir Ezzor "od bojovníkov žoldnierov IS". Toto vyhlásenie tiež oznámilo vytvorenie výborov, ktoré budú dohliadať na vytvorenie občianskej rady Deir Ezzor, aby riadili mesto Deir Ezzor a jeho krajinu po jeho oslobodení.

Toto vyhlásenie neodhalilo, ako by sily podporované Spojenými štátmi oslobodili Deir Ezzor od ISIS, keď väčšinu mesta už oslobodili vládne sily.
Ak sa ozbrojené sily Spojených štátov naozaj pokúsia zabrať časť mesta Deir Ezzor pod zámienkou boja proti ISIS, môže to viesť k boju medzi SAD a SDF v teréne.

Akcie SDF však budú pravdepodobne závisieť od pokroku v rámci DSP v meste. Ak SDF nie sú schopné zachytiť časť mesta, SDF sa pravdepodobne pokúsi obsadiť olejové polia Omar na východ od neho.

Stále je tam miesto na vytvorenie predmostia na druhom brehu Eufratu najmä na južnom krídle ale aj na severnom. S krytím Ruských bojových vrtulníkov by to šlo.
translate.google.sk/.../...

11. septembra sýrske vládne sily prevzali kontrolu nad utečeneckým táborom al-Hadalat z militantných skupín podporovaných USA, ktoré sa nachádzali v blízkosti sýrskej hranice s Jordánskom.
Tieto pokroky ukazujú, že armáda a jej spojenci naďalej realizujú svoju stratégiu zameranú na izoláciu americkej vojenskej posádky v At Tanf v blízkosti sýrskej hranice s Irakom.
Sýrska armáda opäť získala Uquayribat. ISIL za jeho znovudosiahnuti e zaplatila velkými stratami ktoré Islamaskej armáde spôsobilo Ruské letectvo.

Sýrske bezpečnostné sily zadržali 25 členov ISIS, vrátane 3 veliteľov, vo východnej časti Hámy, informovalo v utorok mediálne krídlo Liwa al-Quds (pro-vládna palestínska milícia).
Podľa správy sa teroristi pokúšali utiecť z kotla, ktorú držala ISIS vo východnej časti Hámy, smerom k militantnej oblasti provincie Idlib, ale boli zadržaní v blízkosti obce Al-Sa'an
+43 # Janinna 2017-09-12 16:35
Díky Pio, tak to dostal Asad hezký dárek k narozeninám, které včera měl:))

+29 # Piovarči 2017-09-12 19:02
Tak konečne sa armáda rozhodla prekonať Eufrat!!!

Pro-vládnuca sila, vedená Tigerovými silami Sýrskej arabskej armády, dokončujú prípravu na prechod cez rieku Eufrat, podľa pro-vládnych zdrojov.

Podľa správ budú vládne jednotky, podporené ruskými vojenskými poradcami, používať pontonové mosty a lode, ktoré prišli do mesta skôr v septembri
southfront.org/.../

Tak toto je dobrá správa len to mali spraviť ešte o čosi skôr ako túto informáciu pustili do sveta.

Hnutie Libanonského hnutia Hizballáh vyhlásilo v utorok víťazstvo vo vojne v Sýrii, zatiaľ čo ruské ministerstvo obrany oznámilo, že pro-vládne sily oslobodili od ISIS, Jabhat al-Nusra a ďalších militantných skupín 85% vojnou roztrhnutej krajiny.
southfront.org/.../
+26 # Che 2017-09-12 20:14
Pratele, ignorujte vola Petko Kotova a nepoustejte se s nim do diskuzi.
+1 # Jaris 2017-09-13 04:45
Nevim, proc Ti dali Vero 11 minusu. Tohle je pravdivy a informativni komentar. Ti lidi, co to hodnotili negativne, to snad nectou!
+1 # Jan Kadlec 2017-09-13 09:06
Souhlas, občas mám pocit, že se tady hodnotí podle jména a ne podle obsahu komentáře...
+3 # Dědouch11 2017-09-13 10:11
"Ti lidi, co to hodnotili negativne, to snad nectou!"
Víš, že máš asi pravdu, Jaris?
Osobně ani nečtu, ani nehodnotím a překvapuje mě, že ty ano.
0 # Ing. Milоslаv Dědеk 2017-09-16 21:51
++++
-40 # Petko Kotov 2017-09-12 13:54
Dulezite je ze Americani se maji porad lepe. Statni dluh je bezvyznamne cislo ktere nikoho nezajima.Nekdy zajima jen politiky kdyz chteji uskodit protistrane.
Firmy vydelavaji, zamestnanci se maji skvele, USA je s zivotni urovni obyvatel porad na vrcholu. To je podstatne.
Nikdo v USA by se neradoval z maleho dluhu a zil pritom tak uzboze jako Rusove v Rusku.
-4 # Věra Štimová 2017-09-12 14:07
:-D:-D:-D
+49 # Radeg 2017-09-12 15:05
Větší sračku jsem snad od Vás ještě nikdy nečetl.
+54 # Jan Kadlec 2017-09-12 15:18
Alespoň v té poslední větě jsi napsal něco pravdivého. Je to tak, mít dluhy a žít chudě, to by se vážně nikdo neradoval. Naštěstí Rusové se radovat můžou, protože žijí bez dluhů úplně. To taky o něčem vypovídá, kdo si musí půjčovat, ten se nedokáže postarat sám o sebe. Ty fandíš USA, které by bez cizích peněz neměly ani na suchej chleba, a nadáváš na Rusko, kterému půlka světa hází klacky pod nohy a stejně si dokáže obstarat všechno a bez dluhů...
+37 # r.m. 2017-09-12 17:28
50 mionů amerických příjemců lístků na jídlo má na Ameriku jiný názor než bulharský kpt. Petkov.
+9 # Dobroděj 2017-09-13 00:00
USA hřeší za tím na svojí měnu,protože dolar je zatím pořád ještě "mezinárodní ekvivalent" , ale pokud se takhle chová , o tuto výsadu brzo přijde, protože mezinárodnímu obchodu přestává takto zatížený dolar vyhovovat! Jsem velmi zvědav, jak se budou obyvatelé USA chovat, až jim vláda bude muset přiznat, jaká je realita a jak je dlouho obelhávali! Už teď není situace v USA nijak růžová, ale spíše se schyluje k nějaké formě občanské války,což nikoho na světě nemůže těšit, protože to ekonomicky pocítí celý svět! Ale blbeček Kotov má růžové brýle a bude blábolit nesmysly , jak se říká, do roztrhání těla! Tyhle užvanění "krávové", jako je Kotov, bez ekonomického vzdělání jsou nebezpečnější, než komunisté u nás před rokem 1989!
0 # Petko Kotov 2017-09-13 01:34
zajimave - pratele Ruska vidi schylovani se k obcanske valce v USA prestoze v USA ted nejsou, anglicky neumi a pratele Americany take nemaji. Zajimalo by me odkud ty informace berou....
Americani kteri jsou proti zbranim jsou priznivci demokratu - a tech jsou i priznivci te nefalsovane levicove pakaze ktera dela vsude bordel.
Konzervativci, ta klidna mlcici vetsina ktera nikde nedemonstruje - to jsou ti dobre vyzbrojeni tatkove kteri jsou porad velice klidni a tolerantni. Odpurcum zbrani vyvolavajicim konflikty bech nedoporucoval aby sve silene chovani nedostali za snesitelnou hranici.
+53 # Dědouch11 2017-09-12 14:09
Zlí jazykové tvrdí, že skutečný dluh, je trojnásobný.
"Prožírají" (války, armáda, základny po celém světě a pod.) peníze svých pravnuků.
Podobně i my, už žijeme na dluh, díky lahvoňovi, svědkům lahvoňovým a pohadrákovým vládám. Přínos demokratůry a otevření se západním parazitům.
-19 # Petko Kotov 2017-09-12 14:13
uz se sjednotte a semknete v nazorech,klauni .
Jednou tvrdite ze USA na valkach vydelavaji, kdyz se hodi opak tak zase ze USA se kvuli valkam zadluzuji.
Pravnuci dnesni generaci Americanu budou dekovat protoze Zeme se diky dnesni politice USA stava bezpecnejsi - tim jak se diky USA postupne zbavuje ruznych diktatoru.
+29 # foxikus 2017-09-12 16:03
Cituji Petko Kotov:
uz se sjednotte a semknete v nazorech,klauni.
Jednou tvrdite ze USA na valkach vydelavaji, kdyz se hodi opak tak zase ze USA se kvuli valkam zadluzuji.
Pravnuci dnesni generaci Americanu budou dekovat protoze Zeme se diky dnesni politice USA stava bezpecnejsi - tim jak se diky USA postupne zbavuje ruznych diktatoru.


USa na válkách rozhodně nevydělávají protože válku platí obyvatelé USA i ti nejchudší , ovšem zisk jde do soukromých rukou deep state a na ně napojeným konglomerátům
+28 # r.m. 2017-09-12 16:21
to je na něj moc složitý, aby to chápal
+4 # fk 2017-09-12 20:39
Ty si taky debil, az to pekne neni..
+10 # Che 2017-09-12 20:25
Jeste hure Dedouchu11, skutecny dluh SSA ma byt nad 70 bilionu dolaru.
+13 # Che 2017-09-12 20:31
Studie deckt auf: USA haben verdeckte Schulden von 70 Billionen Dollar
Prekladam:
Studie odhaluje: USA maji skryty dluh kolem 70 bilionu dolaru.

Zdroj:
.../studie-deckt-auf-usa-haben -verdeckte-schulden-von-70-bil lionen-dollar


Deutsche Wirtschafts Nachrichten | Veröffentlicht: 09.08.13, 01:28 Uhr
Die US-Regierung der verschleiert ihre eigene Schuldenbilanz. Schon allein die Zinslast stellt die Tragfähigkeit der US-Schulden infrage. Die neue Krankenversiche rung treibt die Schulden um über 50 Billionen Dollar in die Höhe. In dieser Summe ist das Ausfallpotenzia l durch Studentenkredit e noch nicht enthalten.
-20 # Ing. Miloslav Dědek 2017-09-12 14:24
Autorům všech komentářů doporučuji seznámit se s „univerzálním návodem na řešení libovolně zvoleného problému“, což je v podstatě TEORIE VŠEVÝVOJE – [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html
+7 # Che 2017-09-12 20:18
Dědku, ty inzenyrsej [...]e, zase hazis perly svinim v podobe tvych vyblitku? Ale oni ti to nezerou.
+64 # scipio 2017-09-12 14:33
HDP USA je 17,6 bilionů USD ročně. Tedy dluh je 114% ročníhp HDP. To je, podle hodnocení ratingových agentur, většinou USA agentur, na hranici krachu. Každý stát, který by dlužil takovýto podíl svého HDP by dostal hodnocení velmi nízké. Rusko dluží asi 11% svého HDP. USA mají rating AAA, Rusko BB. No a pak že neexistuje dvojí metr. Podle některých USA prosperují a RF krachuje. Hmmm. Opravdu? USA by nezaplatily svůj dluh ani kompletní roční produkcí, Rusko by zaplatilo svůj dluh asi za 5-6 týdnů.
+24 # Piovarči 2017-09-12 15:37
A k.k.tkov čo na toto povie...... už vidím ako ťa pribije nejakým úžasným hlobom:-)
+4 # diamond 2017-09-13 07:56
Mě ten človíček, schovaný (nejen) za tím profláknutým nickem připomíná jednu figurku, kterou neznáme, ale až ji poznáme, tak nás donutí až k pláči. Třeba je taky profesorem češtiny.
+33 # Janinna 2017-09-12 16:22
Hodnocení ratingových agentur by bylo k smíchu, kdyby neškodilo.
Americe zůstal zachován pouze jediný prvek - vojenskopolitický.
Úpadek v průmyslově-ekon omické, finanční a morální oblasti Spojených států nabyl trvalé podoby, hlavní příznak rozpadu jejich velmocenské síly.
Ptát se zda Amerika padne či nepadne, by bylo diletantstvím.
Pád Ameriky je otázkou času.
Závisí na tom, jakým směrem se v nejbližších letech budou ubírat celosvětové procesy a jaké síly se jich zúčastní.
To podmíní americkou agónii, ale v žádném případě nic nezmění na tom, zda americká říše vrahů a agresorů padne či nikoli.
Statistická čísla jsou neúprosná a současný stav americké ekonomiky je doslova otřesný.
demonocracy.info/.../...
A zároveň je vražedný pro každou jinou zemi. Světový dluh:
economist.com/.../...
V Americe momentálně všechno drží pohromadě na tom, že Amerika tiskne tolik dolarů, kolik potřebuje na ucpání díry v bortící se ekonomice, ale tím neodvratnou smrt pouze oddaluje.
Závislost vlády na Federálním rezervním fondu je již obludná. Skutečná čísla o vytištěných dolarových bankovkách USA se drží v utajení.
To znamená, že Američané si život v přepychu zajišťují na účet ostatního světa, jelikož dolar je světovým platidlem.
A také vojenská síla USA nutí jiné státy světa v zahraničním obchodě, především s ropou, platit v dolarech - zatím.

H. Ford, spoluvlastník Ford Motors napsal:
„Kapitál, pramenící z podniku, používaný na to, pomáhat pracujícímu jít dopředu a zvýšit svůj blahobyt, kapitál množící možnosti práce a zároveň snižující náklady na sloužení společnosti, jsa dokonce v rukou jednoho člověka, nepředstavuje pro společnost nebezpečí.
Představuje přece výlučně každodenní záložní pracovní fond, svěřený společností dané osobě a sloužící společnosti.
Ten, komu je podřízen, ho vůbec nemůže vnímat jako něco vlastního.
Nikdo nemá právo považovat podobný nadbytek za soukromé vlastnictví, protože ho nevytvořil on sám jediný.
Nadbytek je společný produkt celé organizace“.

„Pravda, idea jednoho člověka osvobodila celkovou energii a nasměrovala ji k jednomu cíli, ale každý pracovník je účastníkem tohoto díla.
Podnik by se neměl nikdy vnímat jen s ohledem na současnost a osoby s ním spojené nyní. Podnik musí mít možnost rozvíjet se.
Vždy je třeba platit vyšší mzdy.
Každému účastníku by měla být vyplacena slušná odměna, bez ohledu na to, jakou roli hraje.
Kapitál, který nevytváří stále novou a lepší práci, je méně užitečný než písek.
Kapitál, který stále nezlepšuje každodenní životní podmínky pracujících a nezavádí spravedlivý plat za práci, neplní svůj důležitý úkol.
Hlavní cíl kapitálu není získat co nejvíce peněz, ale dosáhnout toho, aby peníze vedly ke zlepšení života.
(Na co být chudý? ,kap. 13)
P.S.
Asi by nebylo od věci "oprášit" moudrost tohoto "kapitalisty", a nejenom v Americe.
+11 # r.m. 2017-09-12 17:26

Když všichni dluží, KDO jim půjčuje? Řečnická otázka)))
+22 # Piovarči 2017-09-12 18:01
No ten kto má tu tlačiareň
+14 # r.m. 2017-09-12 20:59
Tiskárna je privátní majetek několika chazarských klanů
+10 # Piovarči 2017-09-12 22:27
Panečku to je firma pomocou tlačiarenského stroja si kúpili celý svet.
Zadĺžili a potom lacno skúpili. Ako keď zbankrotované Grécko predávalo aj svoje ostrovy.
Nie sú v tom žiadny EMZÁCI
je v tom GLOBÁLNA MAFIA za FEDOM
+6 # Pavel Blaheta 2017-09-12 21:02
Pio - to bude asi trochu jinak. Protože onu "tlačiareň" mají USA a jejich dluh je hooodně velký i když asi poloviční z hlediska vyjádření k HDP než například Japonska. Takže pokud by všem ostatním půjčovaly USA (vlastní tlačiareň) tak by ten jejich dluh byl mnohokrát vyvážen dluhy těch ostatních zemí světa, neb by jim dlužily prachy. Ale tak to asi není. Takže je zřejmé, že existuje nějaký "penězožrout", který ty peníze prostě "žere" a tak nikdo nic nemá kromě dluhů. Není to teoreticky možné (dle zákona o zachování hmoty a energie) ale prakticky je to tak. Neboť jestli jsou ta čísla pravdivá (o zadlužení jednotlivých zemí světa" tak kde kua ty prachy jsou? V trezorech nějakých mzáků? Tedy - mimozemšťanů? Asi - protože jinak to není možné. Protože když někdo něco dluží - tak musí být druhá strana, která drží pohledávku za tím dlužníkem. Kdo nebo co je to co drží ty pohledávky? Prosím o odpověď na tuto otázku. Najdeme ji společně?
+1 # r.m. 2017-09-12 21:51
i když ji najdete ovce vám neuvěří
+3 # Josef K 2017-09-12 21:54
Milý Pavle, fígl je v tom, že v "čistém" kapitalismu neexistují peníze na zaplacení nadhodnoty, je to na delší vysvětlování, ale zjednodušeně cena vyrobeného zboží za daný čas a území bude vždy menší než platy vyplacené za výrobu toho zboží. Nadhodnota se tedy dá získat zahraničním obchodem (Čína, NSR) nebo koloniemi (to je Afrika a bývalý východní blok) a nebo DLUHEM a to je ten tvůj požírač peněz :-). Dluhem se financuje zisk.
Hezký večer
+6 # simon7 2017-09-12 21:56
Iba upresním, keby išlo iba o tlačiarne peňazí, nebolo by to až také zlé. Je to oveľa horšie, lebo fyzické peniaze sú teraz zanedbateľné, teraz sú takmer všetky peniaze iba čísla v počítačoch ktoré netreba ani len tlačiť. Pozrite si film Peniaze ako dlh, tam je to jasne vysvetlené, mnohí budú veľmi prekvapení:
www.youtube.com/.../
+10 # Janinna 2017-09-12 23:24
r.m. sice řečnická otázka, ale i tak stojí za odpověď:))
V roce 1907 se bankéři rozhodli dosáhnout svého.
Rothschild a Jakob Shiff , Kuhn, Loeb and Co., v New Yorku v obchodní komoře, řekli téměř ultimátum, jehož podstatou bylo následující:
„Dokud nebudeme mít Centrální banku s přiměřenou kontrolou kreditních zdrojů, tato země zažije nejtěžší a dalekosáhlou finanční krizi ve své historii se všemi důsledky."
A skutečně, krize začala.
Rothschildův agent JP Morgan a jeho partneři zapříčinili v důsledku nekalých praktik kolaps akciových trhů.
A Kongres vyšel vstříc Morganům,....Ud ělat peníze z ničeho.
Vydal 200 milionů $ a stal se hrdinou. Pak podepsal zákon o zřízení Národní valutové komise. Tato komise měla studovat bankovní problémy a dávat doporučení kongresu.
Samozřejmě, že v komisi figuroval JP Morgan a jeho kumpáni.
Předsedou komise se stal senátor Nelson Aldridge, dědeček z matčiny strany Nelsona Rockefellera, který se stane „hlavou“, je v čele Rady pro mezinárodní vztahy.

Senátor Aldridge se okamžitě vypravil na cestu do Evropy, kde uspořádal konzultace se soukromými centrálními bankami Británie, Francie a Německa – to znamená s Rothschildem, Rothschildem a Rothschildem .
Po návratu Aldridga z Evropy se uskutečnila schůzka bankéřů, na které byl i Paul Warburg , který obdržel provizi od firmy Kuhn, Loeb & Company za to, že loboval pro vytvoření soukromé centrální banky v Americe. Také se zúčastnil Jakob Shiff .
Rodiny Rothschildů, Warburgů a Schiffů jsou propletené a staly se prakticky jednou rodinou, klanem.
Po pozvolení prezidenta Wilsona, v roce 1913, Morgan, Paul Warburg, Bernard Baruch, a jiní navrhli nový plán, který Warburg pojmenoval Federální rezervní systém .
A vedení Demokratické strany vystoupilo na podporu tohoto plánu a přijetí příslušného zákona.

Skutečná moc v Americe není v rukách amerického prezidenta.
Dělají to tak do dnešních dnů (Schifové, Morganové, Rothschildové, Khanové,…) dosazují americkým prezidentům své důvěrníky, své agenty. Je to jejich technologie.
Všichni blízcí poradci představitelů takových zemí jako je Francie, Velká Británie a USA byli buď z rodiny Rothschildů nebo jimi ovládané.
Zákon o Federálním rezervním systému byl podepsán 22. prosince 1913. Moment pro schválení byl dobře vybrán – někteří senátoři odjeli na vánoční svátky. Kromě toho senátorům bylo slíbeno, že v době prázdnin, nebude zákon předložen ke schválení.
Justas Malins napsal:
„Historie ukázala, že podepsáním tohoto zákona Ústava přestala být určujícím zákonem Američanů, a naše svobody byly předány malé skupině mezinárodních bankéřů " .

Držitelé akcií Federální rezervní banky v New Yorku, jsou lidé, kteří iniciovali a vyprovokovali všechny důležité politické, vojenské a ekonomické události ve světě od roku 1914, a kterým patří největší banky:
• Rothschild - Rothschild Bank (Londýn, Berlín, Paříž)
• Lazard Freres - Lazard Brothers (Paris)
• Izrael Moses Seif - Izrael Moses Seif Banks (Itálie)
• Schiffova Kuhn Loeb Bank (Německo, New York)
• Warburg - Warburg Bank (Amsterodam, Hamburk)
• Lehman Brothers - Lehman Brothers (New York)
• Goldman Sachs (New York)
• Rockefeller (New York)
• Morgan (New York).
To znamená, že většina z těch, kteří vlastní Federální rezervní systém - jsou.......cizi nci.
A jsou to oni, páteř těch, kdo vládne.
Federální rezervní korporace tiskne peníze a dává je na úvěr americké vládě, ku svému prospěchu.
Zájmy této korporace položily základ pro drtivou většinu amerických zákonů a předpisů, které se týkají téměř všech oblastí života ve společnosti .
+7 # Piovarči 2017-09-13 01:08
Tak že jasné svet je manipulovaný akcionármi FEDU teda v skratke bankstrami. Tí sú tým hlbokým štátom. Toto je dobré si zopakovať
+4 # Dědouch11 2017-09-12 21:08
+++++++++
+5 # diamond 2017-09-13 08:00
První věta hovoří za vše - kdyby to neškodilo, je to k smíchu. Jakýsi výmysl soukromých ekonomických skupin a časopisů, které v žoldu zájmových skupin v podstatě rozhodují o bytí a nebytí států. Jak zvrhlé...
-9 # lukassssd 2017-09-12 17:30
Chápete vůbec, jak funguje ekonomika? USA má rating AAA protože může v případě nouze ušetřit obrovské peníze bez toho, aby se nějak narušilo fungování státu (jejich investice mají vysokou liqviditu). Jen tak pro informaci, napříkad Japonsko má statní dluh ve výši 234% HDP, Kanada má 98%, není problém mít tak vysoký dluh, pokud má ekonomika velkou liquiditu. když narážíte na RF, tak jde o to, že ekonomika RF drží jen na přírodních zdrojích, tudíž není moc pohyblivá a nedokázala by se vyrovnat s ekonomickými výkyvy (ať už z venčí, nebo uvnitř).
+15 # Piovarči 2017-09-12 18:03
A už nám len vysvetli čo je to tá liqvidita
Lebo mi je jasné len to že likvidújú štát za štátom všade kam vpadnú ich vojská a skupujú respektíve privatizujú za tie svoje papieriky všetko čo má nejakú cenu. To je tá ich likvidita že vlastnia ten majetok takmer v celom svete?
+1 # r.m. 2017-09-12 21:25
liquidita znamená tekutost
-2 # Lukassssd 2017-09-12 22:07
Likvidita znamená, že dokážete své investice rychle převézt zpátky na peníze. Výborný příklad likvidity USA jsou státní rezervy zlata/ropy/plyn u, které má USA opravdu vysoké. Dále by se dalo lehce ušetřit na NASA (to by mi neudělalo radost) a US army, která by dokázala pracovat i s menším rozpočtem. Navíc USA jsou stejně jako Japonsko pověstné svými dluhopisy, v tom případě jde o to, že peníze z dluhopisů USA dluží sama sobě, což není zas takový problém.
+2 # Piovarči 2017-09-12 23:06
No ma poser toto je USA Liqvidita?
+5 # scipio 2017-09-13 09:30
No, od tebe bych si, chlapče, opravdu finance řídit nenechal. Jednak nikdo neví, kolik zlata USA v rezervách mají (je-li tam vůbec nějaké), za další ropa a plyn se opravdu neprodávají až tak snadno, zejména ten plyn koupí jenom někdo, kdo má terminály na příjem zkapalněného plynu z lodí. USA totiž vyvezou po zemi jenom do Kanady a Mexika. Kanada má plyn svůj a Mexiko moc netopí, mají tam docela teplo. Zajeď se tam podívat, fakt to stojí za to.
-1 # Lukassssd 2017-09-13 22:04
Myslím, že jelikož klesá popularita Ruska jako dodavatele zemního plynu, tak by americký šel docela na odbyt, ať už se musí zkapalnit nebo ne. Nádherným příkladem jsou pobaltské státy.
Ropa se dá prodat opravdu výborně. To mi věřte. Co se týká zlata, tak to nebudu komentovat. Jsou oficiální zprávy, to že jim vy nevěříte je váš problém. Tímto způsobem můžu zpochybnit cokoliv.
+10 # Piovarči 2017-09-12 23:15
No ale takú Liqviditu má aj Rusko má najväčšie prírodné bohatstvo na planéte (nedávno o ňom slintala pani Olbrajtová že rusko sa so svojim bohatstvom musí rozdeliť),

štátne rezervy Ruska v zlate na začiatku roka 2015 dosiahli 510,5 miliárd dolárov.
majú rovnako štátne rezervy v zlate a veľmi veľké

a stále nakupujú zlato v roku 2016 ho nakúpili 199 ton!!!
USA audit svojich zlatých zásob nepovoľujú, takže nikto sa presne nevie zaručiť koľko zlata USA majú a Nemcom trvalo veľmi dlho, kým im USA časť zlata ukrytého v sejfoch amerických bánk (z obdobia Studenej vojny) vrátili. Údajne majú vo FORD KNOX 8113 ton
Rusko sa stáva najväčším nákupcom zlata na svete

Pekne ukazuje Medvedev západu prostredníček. Rusko má takmer 1800 ton zlata!!!!
Tak akáže kríza v rusku


Nemá Rusko dostatočnú Liqviditu?
a tony zlata ťažia a majú aj ropu a plyn a omnoho viac ako USA. Majú územnú rozlohu ktorá je väčšia ako USA územie samo o sebe je istá Liqvidita.
Rusko je aj 2. najväčším predajcom zbraní vo svete a ruské zbrane svojimi parametrami a cenou predčia v mnohých prípadoch americké zbrane a zbraňové systémy. Ruský obchod so zbraňami vo svete neustále rastie, pretože ruské zbrane sú zárukou kvality, robustnosti a ničivého účinku.
-1 # Lukassssd 2017-09-13 22:16
Ano, ale můžete mi říct, na které části ekonomiky může Rusko šetřit? Vesmírný program krachuje, kdyby dalo Rusko méně do armády, tak se velitelé vzbouří. Dluhopisy co vím se v Rusku prodávají ve velmi malém měřítku.
Nerostné bohatství Rusko má, to je pravda, bohužel se netěží všechno, jelikož Rusko nemá zdroje na to, aby tam postavilo těžební stroje.Kdyby začali těžit ve velkém, tak by se rating možná změnil, ale udělalo by to přebytek na trzích (netýká se zlata) a cena by spadla, což by pro rusko nebyl moc dobrý obchod. Takže v tomhle ohledu je Rusko tak trošku ve slepé uličce a tento status quo, který je tam teď funguje tak, aby s tím rusko vyžilo.
Co se týká zbraní, tak už to moc dlouho nebude pravda. Čína před týdnem představila nové tanky o které mají podle prvních dojmů zájem většina odběratelů ruských zbraní. Indie jeden z největších odběratelů ruských zbraní nedávno řekla, že na své letadlové lodě chce americké letouny místo ruský a chystají se s USA podepsat kontrakt. Podle ministra se o dalších nákupech budou rozhodovat podle spokojenosti, což podle mě USA vyhraje. Jediné kde přiznávám, že by Rusku mohl zůstat odbyt jsou jeho "loutkové" vlády (všimněte si uvozovek, nejsou to přímo loutkové vlády, ale hodně prvků s nimi mají spojených) např. Syrie, Irán, Bělorusko. Tam by mohli zbraně dál dovážet.

USA mají narozdíl od ruska neskutečně silnou IT ekonomiku, vyspělé technologie a vysokou míru robotizace. To je na ratingech docela důležité, protože to značí liqviditu v oblastí průmyslu (což nejsou rezervy, ale udržitelný a dlouhodobý výnos). Rusko nic takového nemá. Je zde vysoká míra zemědělství, což je dobré, ale s tím na světovém trhu moc netrhnou.

Jinak se omlouvám, jestli se zpráva zná nějak rozkouskovaná. Píšu to ospalý po 12hodinové šichtě.
+10 # fk 2017-09-12 20:48
Posledne sankcie dokazuju, ze sa ekonomika RF dokaze vyrovnat s ekonomickymi vykyvmi velmi dobre.. Alebo si oslepol?
+9 # r.m. 2017-09-12 21:30
Ekonomika RF drží jen na přírodních zdrojích
Ekonomiku USA drží jen invazní armády a bankovní kabala, která vysává i jejich deklarované spojence.
ČNB ovládá židovská korporace Black Rock. Byty OKD vlastní rovněž židovská finanční skupina Blackstone.
+3 # Piovarči 2017-09-12 23:21
Vyhnať
+7 # Wiloni 2017-09-12 22:02
Proboha.
Víš, co to slovo vůbec znamená?
Kde by asi vzal stát USA "statky" a zboží, pro okamžitou směnu peněz, když prakticky každá firma je v soukromých rukou, navíc vedena v daňových rájích...
Ledy by došlo ve státech k masivnímu znárodňování.
Ten vnější dluh je státní (veřejný), nikoliv soukromý.
Věřitele nebude zajímat, kolik úspěšných firem má stát na svém území, ale které z nich může stát zpeněžit pro umoření dluhu.
Ano, v současné době je dolar světovou měnou, tak si ho žádný z věřitelů nedovolí položit (přišel by o vlastní peníze), jenže tento stav potrvá pouze do doby, než bude vymyšlen mechanismus, jak to udělat s co nejmenšími ztrátami.
Pak už USA nepomůže ani její armáda (ta se naopak stane kotvou, která potáhne USA do hlubin).
Poslední souvětí opět přeskočím, protože to patří do skupiny "přání otcem myšlenky".
Ekonomika RF "drží" na přírodních zdrojích z necelých 20%, rozhodně na nich není závislá.
+2 # Dědouch11 2017-09-12 21:02
+++
+27 # Loco 2017-09-12 15:29
Mega zlodějna v přímém přenosu ! to dřív nazi-usa,ltd rozpoutají 3.WW nežli splatí dluh, stejně tak jak vyléčili svoji ekonomiku pomoci 2WW(když se dva perou ,třetí se směje a vydělává) !!!
+24 # Věra Štimová 2017-09-12 15:37
Krach teprve nastane, až nebude živen stát, tzn. úředníci a státní správa. Ti lidé prostě budou muset dělat něco jiného a Bílý dům bude prodán v aukci prvnímu zájemci, co se namane. Kdo opláče Bílý dům ? Příslušníci Deep stejtu určitě. Jsou to totiž jejich dluhy, které budou splácet. Tuším, že FED je soukromá firma, tak na té se ten dluh bude vymáhat.
+20 # Piovarči 2017-09-12 15:51
Nikdo od nich nikdy nič nevymôže držitelia bezcenných USA obligácií utrú hubu, klaknú držitelia amerických cenných alebo lepšie povedané bezcenných papierikov
Rusko sa ich rýchlo zbavuje rovnako Čína, komu ostane v rukách Čierny Peter?
+15 # r.m. 2017-09-12 16:19
Reklamy na dezinformačních webech? Výdělek pro lidi, kteří produkují nesmysly, říká Pudilová ... projektová koordinátorka nadace Open Society Fund.
video.aktualne.cz/.../...
Kříženec kozomrda z ovcomrdem z ovcomrdovy zločinecké organizace na dovoz kozomrdů káže moudra. Rypák až do vejstřihu.
Chazarský festival: osf.cz/cs/kdo-jsme/lide-v-osf/
+10 # John Pitralon 2017-09-12 19:45
Chazaři opět prasí lidem hlavy... Jim nejde o žádné weby o ještírcích a UFO, ani o pověst nějakých korporací. To je jim naprosto ukradené. Ta nastrčená Sorošova prostitutka lže lidem do očí, až se hory zelenají...
+18 # Lucif 2017-09-12 16:51
Hahaha, že 20 biliónov. Toto je z minulého roku:

Citace:
At the close of the federal government’s 2016 fiscal year (September 30, 2016), the federal government had roughly: $8.5 trillion ($8,542,000,000,000) in liabilities that are not accounted for in the publicly held national debt, such as federal employee retirement benefits, accounts payable, and environmental/disposal liabilities. $29.0 trillion ($29,038,000,000,000) in obligations for current Social Security participants above and beyond projected revenues from their payroll and benefit taxes, certain transfers from the general fund of the U.S. Treasury, and assets of the Social Security trust fund. $32.9 trillion ($32,900,000,000,000) in obligations for current Medicare participants above and beyond projected revenues from their payroll taxes, benefit taxes, premium payments, and assets of the Medicare trust fund.

Combining the figures above with the national debt and subtracting the value of federal assets, the federal government had about $84.3 trillion ($84,306,000,000,000) in debts, liabilities, and unfunded obligations at the close of its 2016 fiscal year.
Zdroj: www.justfacts.com/.../

Ale niektorí americkí ekonómovia to vidia ešte ďaleko horšie. Toto je z augusta 2011:

Citace:
"If you add up all the promises that have been made for spending obligations, including defense expenditures, and you subtract all the taxes that we expect to collect, the difference is $211 trillion. That's the fiscal gap," he says. "That's our true indebtedness."

Laurence J. Kotlikoff served as a senior economist on President Ronald Reagan's Council of Economic Advisers and is a professor of economics at Boston University.
Ale ako píše Pio, je jedno aký majú dlh. Keď si môžu natlačiť doláčov koľko chcú, jednoduchým vpísaním sumy na obrazovku PC a kým sú tie virtuálne doláre kryté ropou, tak sa nič nedeje. Je to taký nechutný uzavretý kruh poháňaný ropou a lžou.
+10 # Sirea 2017-09-12 18:04
Hm, lenže ... sú ešte kryté ropou? To bolo vtedy, keď USA ropu nepredávali. A dnes už hej. A na Blízkom východe to veru nevyzerá nejako "spoľahlivo..."
Vraj zase chystajú prevrat v Iráne...
Ani to tlačenie nie je bezproblémové. S výškou dlhu sa zvyšujú roky.A tie už onedlho (alebo UŽ) nebude možné splácať...?
No chystajú na nás debetné karty - a žiadnu hotovosť...
+5 # Lucif 2017-09-12 21:27
Citace:
S výškou dlhu sa zvyšujú roky.A tie už onedlho (alebo UŽ) nebude možné splácať...?
Žiadny strach. Na úroky si predsa požičajú ;-). Prípadne vlastníka dlhopisov zlikvidujú - viď prípad Líbye. Áno a bez hotovosti bude tá virtualizácia majetku dotiahnutá k "dokonalosti".
+3 # r.m. 2017-09-12 21:33
bezhotovostní ekonomiku protlačuje americký mopslík KDU ČSL a Sorosovi Piráti.
+3 # Dědouch11 2017-09-13 00:01
Nedávno jsem zaregistroval, že nějaký [...] z NOVY (tuším), si nechal nastřelit čip, aby demonstroval, jak s ním lze platit, či otevírat kde co...
Smutné je, že kvanta lidí to bude chtít, aby byli in, cool a trendy...
(neviděl jsem to, jen zaslechl reportéra, který byl u vytržení, v nějakém tom "uvidíte...")
+9 # Piovarči 2017-09-12 18:06
To už ani toľko ropy nie je na zemi čo by to kryla:-)
+5 # Lucif 2017-09-12 21:40
No ono to nie je skutočné krytie 1:1, ale viazanosť krajín predávať ropu za dolár. Snaha vycúvať z tejto viazanosti končila v minulosti Líbyjským alebo Iráckym scenárom.

Inak, tej ropy je dosť - v skutočnosti je to obnoviteľný zdroj, ktorý vzniká chemickými reakciami vo vonkajšom zemskom jadre a migruje k povrchu, ale keby ľudia vedeli pravdu, tak jej cena by klesla a to by bolo škodlivé pre zisky. A preto vymysleli teóriu organického pôvodu ropy a jej obmedzené zásoby.
+3 # Piovarči 2017-09-12 23:29
Lucif ale to je smola že ropy je dosť to potom nikdy neprejdeme na alternatívne zdroje a napokon zaserieme celú planétu a teraz lepšie chápem prečo myznú všetky alternatívne technológie v sejfoch pre to ich keťasenie a menu krytú obchodom z ropov
+6 # diamond 2017-09-13 08:29
Je třeba dodat, že je kryta americkou ropou, nad níž se jako na potvoru nachází cizí stát. No není to k vzteku, když chci něco "svého" a on si tam žije někdo cizí?
+13 # doneck.luhansk 2017-09-12 19:38
TO BUDE FRKOT, AŽ PADNE PETRODOLAR A PAK VŠICHNI POLEZOU RUSKU A ČÍNĚ DO PRDELE !!!!!!!!!!!! DOUFÁM, ŽE TYTO ZEMĚ NEZAPOMENOU, KDO A JAK SE K NIM KDY ZACHOVAL !!!!!!!!!!! AMÍCI, BRZY BUDETE V ŘITI !!!!!!!!! AKORÁT TĚCH OBYČEJNÝCH LIDÍ TAM JE MI FAKT LÍTO !!!!!!!!!
+5 # r.m. 2017-09-12 21:02
V tu chvíli se jakoby odnikud zjeví patenty na neuhlovodíková paliva, jejichž autoři byli buď uplaceni nebo zavražděni.
+11 # Josef K. 2017-09-12 21:02
V tomto případě je kouzlo nechtěného, že trolové mají trochu pravdu, že ten dluh pro USA skoro nic neznamená, kdyby ho zítra škrtli, tak se nic nestane. Na straně FEDu, bank i vlády jsou stále stejní lidé, či loudkovodiči. Figl je v tom, že celý svět používá US dolary a tím vlastně USA živí. Zjednodušeně FED vytiskne, půjčí Bance, ta půjčí Vládě, ta zaplatí svoje pohledávky firmám (do teď stále stejní vlastníci) a Ti koupí zboží v Číně popřípadě jinde ve světě. A aby to celé fungovalo zabezpečuje US Army. Až dolary přestanou používat velké ekonomiky tak půjdou US do kopru, protože kromě zbraní, modifikovaných potravin, něco luxusního zboží a surovin už skoro nic nevyrábějí.
Hezký večer.
+7 # Wiloni 2017-09-12 22:50
Omyl.
Pokud by USA škrtli dluh, tak skončili.
Ten dluh je totiž jediný artikl, který USA ve velkém vyváží a celá měna je tedy kryta pouze "důvěrou" v to, že ty dluhopisy budou někdy zplacené.
Pokud by ty dluhy škrtli, tak je ta důvěra v prachu a s ní i dolar.
Následovala by okamžitá inflace, o které se nesnilo ani Gajdarovi s Čubajsem.
Dál netřeba popisovat.
+3 # Josef K. 2017-09-13 18:51
No nevím, mám pocit, že v USA si s měnou můžou dělat naprosto co chtějí, vždyť ani audity žádné neexistují, a vždy jim to projde, protože to nejistí důvěra, ale US Army CIA a spol. Problém bude až ostatní státy začnou dolar odmítat.
+4 # Piovarči 2017-09-12 23:40
To som tvrdil tiež. Rusko sa zbavuje dolárových rezerv rovnako ako Čína a obchodovať budú v svojich menách. Celé spoločenstvo BRISC je preto hrozbou pre USA preto ten zúrivý tlak na Rusko i Čínu
0 # Petko Kotov 2017-09-13 01:46
BRICS jsou hrozbou jen sami sobe.
Nestabilni zeme s vysokou kriminalitou ( Bra, JAR ) nizkou kupni silou ( Indie ) a ambiciozni Cina ktera udela v jedne zapadni zemi vetsi obrat nez vkterekoliv clenske zemi BRICS. Cina dostava za sve produkty USD a EURo - tezko rekne EU ze Eura nechce a nerekne ani Americanum ze nechce Dollar. A protoze tyto obchody jsou dominantni, bude USD dal pokracovat tam kde je.
Ze budou zeme BRICS sve vlastni obchody MEZI SEBOU uctovat v jine mene nikoho nepali, doplati na to zeme ktere tim podlehnou dominanci Juanu ktery Cinani budou jako doted umele oslabovat aby meli na Zapade dobre konkurencni postaveni. Nezapomente tady pak plakat jak Cinan okrada Rusy, Indy a Brazilce.
+2 # Dobroděj 2017-09-13 00:12
Mezinárodní obchod bude fungovat i bez dolaru, jenom někdo bude muset uhradit ztráty! Proto také jsou v USA šílenci , kteří chtějí rozpoutat válku za každou cenu. Problém je ještě jinde a je daleko horší, protože dnes nikdo z ekonomické mezinárodní komunity neví a neumí globální zadlužení vyřešit! Stoupá bezradnost a čekání, že se situace nějak "vyřeší" sama od sebe, ale to zřejmě není pravda! Ale to hloupý žvanil Kotov ani netuší!
0 # Petko Kotov 2017-09-13 01:40
Cina prodava na americky trh...300M bohatych lidi ve srovnani se zbytkem sveta. + 500 M Evropanu kteri Cine davaji za zbozi EURa.
USA maji s Cinou obchodni deficit - Cina tedy vice USD obdrzi nez je schopna v USA obratem utratit.
NEREALNE aby se Cina zbavila USD ve svych obchodech.
Kazdy Rus ktery ma prijem ma cast uspor v USD - oproti Rublu je to stabilnejsi a jistejsi. Stejne jako Africani, Asiati....
Cina NIKDY nemuze vymenit milliardu zakazniku v EU + USA za rusky trh kde je jen 140 M chudych muziku a muzatek. Tem by sve zbozi za stejnou cenu a ve stejnem mnozstvi prodat nemohli.
v Cine dokonci skolu kazdy rok 10.000.000 studentu a pro ne musi byt prace , uplatneni. Kdyz nebude, budou se bourit....Proto Cina NIKDY nemuze poslat zapadni trhy do riti i kdyz se jim ledacos nemusi libit..
Africani s prijmem $ 1 / den si moc cinskeho zbozi nenakoupi stejne jako Indove kteri ase navic snazi si sunt vyrabet sami doma.
+3 # scipio 2017-09-13 09:32
z těch 300 000 000 bohatých lidí je 45% na státních potravinových dávkách, ale jsou opravdu velmi bohatí.
+4 # maximon 2017-09-13 09:21
Ten dluh je zřejmě nesplatitelnej, ale dluhy se prej mají platit. Takže je zde otázka, proč už dávno nezkrachovali jako Řecko. Oni nemají závazky vůči ekonomické stabilitě světového společenství, netýká se jich? Proč nejsou vyvozeny závěry a opatření v tom smyslu, že jejich ekonomicko-spol ečenský systém je špatný, neosvědčený a Česká republika vůbec neměla následovat něco tak nefunkčního? Kritizují Rusko, diktují celému světu, ale sami žijí špatně, v podstatě již jako parazitující loupežníci, závislí na pracovitosti a majetku jiných. Nebo si snad sypají popel na hlavu jako v Řecku?
+4 # maximon 2017-09-13 09:27
Chtěl jsem říct, neměli by si začít utahovat opasky, tak jako to dělají poctivě jinde?
+4 # Piovarči 2017-09-13 10:56
Máš pravdu ale ich arogancia a namyslenosť prekonáva všetky hranice.
+4 # scipio 2017-09-13 13:35
Ti ekonomičtí geniové, kteří tvrdí, že dluh USA vlastně nic neznamená, protože USA dluží samy sobě, zajisté budou schopní vysvětlit, proč tedy USA samy sobě ten dluh neodpustí, místo toho, aby neustále kongres musel zvyšovat povolenou částku, na kterou smí vláda dluh zvýšit? Vždyť odpustit sami sobě dluh by zajisté senátoři i kongresmani schválili napříč stranami americké politické scény (žumpy)!
+3 # r.m. 2017-09-13 20:32

to se to nosatejm množí, když shrábli všechny prachy

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás