Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBritský miliardář ukázal, co Irma provedla s jeho domem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Britský miliardář ukázal, co Irma provedla s jeho domem

Zakladatel korporace Virgin Group, britský miliardář Richard Branson zveřejnil video s troskami svého domu na ostrově Necker, který zničil hurikán Irma.

Branson uvedl, že hurikán poškodil (a místy zcela zničil) většinu budov a rostlin a bez střechy nad hlavou zůstaly desítky tisíc lidí. Proto ke své zprávě přidal odkaz na webový portál Virgin Group, kde lze přispět lidem, které postihl hurikán.

Dříve se uvádělo, že miliardář spolu se svou rodinou přečkal přírodní katastrofu ve vinném sklípku.

Hurikán Irma vzniklý v Atlantském oceánu se označuje za nejsilnější hurikán za poslední desetiletí. Na svědomí má smrt více než 20 lidí. Odborníci se domnívají, že je silnější než hurikán Harvey, který na konci srpna zasáhl pobřeží Texasu a způsobil katastrofickou povodeň.

Zdroj: independent.co.uk

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+37 # Monika lkemae 2017-09-12 08:32
Jako miliardář může začít ihned přidat nějaký ten melounek sám o sobě !
+8 # r.m. 2017-09-12 19:55
Hacienda u pláže v hurikánový oblasti. Chytrej kluk.
+35 # Pokémon 2017-09-12 09:20
Pro tyhle mamony znamená každé neštěstí vždy řádný zisk na svých kontech. Proto se stále usmívají.
+20 # vic_nez_buch 2017-09-12 09:50
tak si koupí nový no
+24 # Schimanski 2017-09-12 10:26
zachovej přírodu a příroda zachová tebe....
+31 # Věra Štimová 2017-09-12 10:40
Ten miliardář může být rád, že se mu ten beton nezřítil na hlavu. To konto nechápu. Spíš bych pochopila gesto od něj, že z jeho konta opraví tam na místě, co se dá, aby lidé měli kde hlavu složit. Jinak je to vlastně miliardář s nataženou rukou, který chudák vyfotil svoje zničené sídlo a žádá lidi o peníze . Jak trapné, trapnost před celým světem.
+24 # Che 2017-09-12 10:55
Vypada to, jako kdyby by tam bydlelo jeden mesic [...]ske nebo migrantni etnikum.

Pri kvalite SSA domu (ke vsemu z nekvalitnich drevenych preklizek a prken) se neni cemu divit. Kuba je taky vzdy v ceste hurikanu, ale tam jsou domy vetsinou jen z betonu. Strechy jsou ploche taky z betonu. Halt socialismus, ti si nemohou dovolit vse postavit znova.
+22 # EvaK 2017-09-12 12:33
Měl si ho postavit pořádně, peněz měl dost a žádné cihly tam nevidím, takže mu to sebralo ten papundekl.
Tož co se jako diví.
+19 # Pavel Blaheta 2017-09-12 14:09
My stavíme zahradní chatky lépe a odolnější živlům, než on svůj dům. Na ten jejich americký způsob stavění domů se dá jen řici - práce kvapná málo platná. Znám to i drsněji. Ale je to tak. Pořádný dům postavený z cihel a betonu na pevných základech, nějaký takový povichr nemůže zničit. Maximálně tak poškodit oplechování na ploché střeše apod. Ale to se dá lehce spravit. Vždy v Česku se taky přehnal vítr o rychlosti více než 175 km/hodinu - takový o něco slabší orkán než u nich, a co se řešilo? Stromy spadané na železnici a silnice, případně popadané elektrické vedení a někde nové střechy - to bylo vše.
+6 # Dědouch11 2017-09-12 14:16
Omluva. Reagoval jsem dříve, než jsem četl tvůj příspěvek. Naprostý souhlas.
+15 # Dědouch11 2017-09-12 14:14
Tak.
Většina toho, čemu Američané říkají dům, se tady nazývá chata.
+6 # janaz 2017-09-12 18:03
Nech sa chlapček nečuduje, že mu to prepláchlo tú jeho vilu. Celý obvod samé sklo, takže čo sa stane prvé pri uragáne? Triesky letiace vzduchom mu urobia za chvíľu taký prievan , že môže byť rád, že mu ostala aspoň telka na stene.
+4 # r.m. 2017-09-12 19:59
Taková konstrukce stavby je v do oblasti vhodná. Vichr vymete pičičárny, sníží se tlak na skelet základní stavby. Snadno se to uklidí.
+8 # scipio 2017-09-12 15:49
Pro něj menší škoda než pro ty, kterým zničí dům na hypotéku nebo pro ty, kterým vyhoří malý domek. On má kam jít nebo za co koupit nový. Ti chudí, kterým vítr zboří chatrč třeba bez elektřiny a vody jsou na tom mnohem hůř
+2 # r.m. 2017-09-12 19:03
Nějak nám chlapec zestárnul. Donedávna byla každá jeho fotka jakoby byl v nejlepších letech.
Takových sídel má určitě několik. Co vidím, má z baráku znovu základní stavbu, což se mu může jedině hodit.
0 # Věra Štimová 2017-09-13 00:48
O těch miliardářích s nataženou humanitární pravicí je tady řeč. Zajímavé, kdo by to byl řek, že zrovna Ježíš zná tyhle chudé Duchem dokonale. Přesně to odhad.
339. Poselství Ježíše ze dne 8. února 2012 v 20:45.

VELMI BRZY PŘIJDE MUŽ, KTERÝ BUDE PROHLAŠOVAT, ŽE JE JÁ


Má vroucně milovaná dcero,
nyní už nebude trvat dlouho, kdy všechna předpověděná proroctví budou odhalena před nevěřícím světem.
Dokonce i ty nečisté duše, které se vyhýbají Mně, svému božskému Spasiteli a mému Věčnému Otci, si nebudou moci toho nevšimnout. Budou se divit, proč se to děje a poprvé si konečně uvědomí, že nemají kontrolu nad svým osudem.
Přes všechna svá pošetilá přesvědčení a své zdánlivé právo na soukromý zisk, si brzy uvědomí pravdu. Má dcero, pokračujte v modlitbách za tyto duše, jakkoliv jsou pro Mne ztracené, aby nepodlehly přitažlivosti antikrista a falešného proroka.
Velmi brzy přijde muž, který bude prohlašovat, že je Já. Ale samozřejmě tak to být nemůže, neboť Já nepřijdu dříve, než v samém konci. Přesto bude mít všechny vlastnosti, jimiž oklame ubohé duše, které uvěří, že jsem to Já.
Bude činit zázraky, vykoná velké skutky pro mír, bude provádět humanitární činnost a skutky veřejné služby. Bude uctíván jako idol a jeho moc bude pocházet od Satana, krále temnoty. Bude natolik přesvědčivý, že když ukáže svá znamení ve spojitosti s velkými svatými, tak mnoho mých posvěcených služebníků mu v pokoře padne k nohám.
Mé Slovo, dané tobě, pravému proroku konce času, bude zavrženo a odbyto jako kacířství. Dávám ti nyní, má dcero, mnoho varování, aby pokud možno všem mým dětem mohla být dána Pravda dříve, než se tak stane.
Nikdy se nenechej podvést těmi, kteří se jako svatí vynášejí v tvých očích. Nikdy nepovažuj humanitární činy za takové, jako by vždy přicházely ode Mne. Zlý je lhář. Je vychytralý a občas bude prezentovat láskyplný a dobročinný zevnějšek. Dávejte pozor na organizace, v jejichž čele budou velmi bohatí jedinci, kteří se budou vychloubat svým úsilím pro záchranu lidstva. Mnoho z nich v tajnosti pracuje na odsouzení mého Slova.
Tento typ klamu bude užívat antikrist, aby získal dobře smýšlející, ale důvěřivé a naivní následovníky. Jestli se necháte svést, tak budete v pasti. Pak vás lstí přinutí přijmout značku šelmy, které se musíte vyhnout za každou cenu, jinak budete pro Mne navždy ztraceni. Buďte stále ve střehu.
Váš úkol je jednoduchý. Nezapomeňte, že je jen jeden Bůh, tři božské osoby v Nejsvětější Trojici – Bůh Otec, Syn a Duch Svatý. Cokoliv jiného, co vám bude předloženo, neexistuje.

Váš milovaný Spasitel
Ježíš Kristus

varovani.org

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás