Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaObavy potvrzeny. Mezinárodní komunita protlačuje globální součinnost na nepřetržité migraci, uvedlo italské ministerstvo zahraničí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Obavy potvrzeny. Mezinárodní komunita protlačuje globální součinnost na nepřetržité migraci, uvedlo italské ministerstvo zahraničí

Italské ministerstvo zahraničních věcí veřejně potvrdilo, že mezinárodní společenství „pracuje na rozvinutí globálně sladěné spolupráce na bezpečné, řádné a nepřetržité migraci,“ čímž potvrdilo obavy těch, kdo věřili, že na takových plánech se pracuje.

Toto prohlášení ministerstva se objevuje jako součást prohlášení k přípravné konferenci týkající se imigrace před nadcházejícím Valným shromážděním Spojených národů, které proběhne 19. září v New Yorku.

Tato konference se jmenuje „Uprchlíci a migranti: Italská cesta mezi rozvojem spolupráce a potřebou bezpečnosti,“ a slibuje působivý seznam panelistů včetně ministra zahraničních věcí Angelina Alfana stejně jako ministrů zahraničních věcí z Afriky a Středního východu.

Tato konference „bude prezentovat některé zkušenosti z partnerství mezi různými subjekty od občanské společnosti, přes soukromý sektor, vládní systémy na místní i celonárodní úrovni,“ uvádí oficiální oznámení o tomto shromáždění odeslané Breitbart News.

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán se nedávno dostal pod palbu za svůj odpor k imigračním kvótám Evropské unie, které se EU pokouší svým členským státům vnutit. Orbán trval na tom, že otázka, kolik migrantů vezme, je věcí národní suverenity, a nelze ji uvalit zvnějšku. Rovněž poukazoval na práci levicového miliardáře George Sorose na tom, aby migraci rozhýbal celosvětově.

V červenci tento ministerský předseda tvrdil, že Evropská unie vzala za své migrační plány vypracované Georgem Sorosem, že si přiveze milion migrantů každý rok, což zní pozoruhodně podobně s tou „globálně sladěnou spoluprací na bezpečné, řádné a nepřetržité migraci.“

Orbán konstatoval, že EU se Sorosem si přejí přivádět každoročně jeden milion migrantů, aby vytvořili Evropské imigrační síly a podvrátili národní suverenity členských států.

Podle Orbána mnoho evropských vůdců soukromě s maďarskou politikou k migraci souhlasí, ale bojí se to říci veřejně. Rovněž řekl, že v důsledku nedávného vzepětí migrace do Itálie se jihoevropské země brzy přidají k Maďarsku a k dalším, co hledají, jak si zabezpečit národní hranice.

Skutečné formulace použité v oznámení zářiového shromáždění k migraci a k uprchlíkům byly převzaty od Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která globální sladění popisuje na své webové stránce.

Ač se popis cílů IOM pro globální sladění migrace zabývá právy migrantů a jejich důstojností, jakož i sliby „boje proti xenofobii, rasismu a diskriminaci všech migrantů,“ tak neříká nic o národní bezpečnosti nebo právech přijímajících zemí zajistit, aby migrace probíhala způsobem, který upřednostňuje obecné blaho. Ve skutečnosti se o právech občanů nikdy nezmiňuje.

IOM dále navrhuje „posílení správy migrace na globální úrovni včetně toho, aby se IOM stala jednou z rodiny agentur OSN a přes ni, aby se prosazoval rozvoj globálního sladění za účelem bezpečné, řádné a nepřetržité migrace.“

Thomas D. Williams

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+22 # .lak 2017-09-11 20:54
Ke vztahu odezvy. // My do vás chlebem, vy kamenem. Ale to je o syndromu týraného dítěte které miluje své katy s kdovíjak zpracovanými bulíkátory a (fujky) formantů na i vítače či sluníčkáře. No spíše tak třebas naivy i tmáře či intelektově chudé.
+18 # Věra Štimová 2017-09-11 21:02
No jo, mám najít zednomajly, kterými se řídí OSN nebo si to najdete sami ?
Je to na stránkách Petry Bostlové. Protože jim přes různá šifrování stejně může každej, kdo si nastaví počítač jako server, číst jejich maily, strašně zuřej. Proto to považuju za jednak, že jsou inteligentní jako umělá inteligence je a jednak, že je to pravda, čím se chlubí. Každopádně, když panu Windou nařídili šmírovat, tak celé lidstvo, které vlastní nějaký počítač, je tedy může šmírovat.
-10 # Petko Kotov 2017-09-11 21:11
tvoje emaily nikdo necte. Staci videt tvoje prispevky v diskuzich. Dalsi porci sr@cek z tveho emailu by uz nikdo nezvladl.
-17 # Petko Kotov 2017-09-11 21:47
Kaslete na muslimy, vasi pomoc ted potrebuje Florida a karibske ostrovy pod spravou Francie a Hollandska.
Cuba by take potrebovala ale protoze ji vladnou komunisti tak se na ne vykaslete. Prioritou vas vsech by ted mela byt pomoc Floridanum.
+24 # r.m. 2017-09-11 21:55
FED jim natiskne pár vagónů doláčů a snadno si všechno pořídí sami.
-8 # Petko Kotov 2017-09-11 22:05
pak ale zase budes plakat ze si Americani nakoupi ve svete za fake papirky. Proto by bylo lepsi kdybyste realne pomohli a nenutili Americany tisknout dalsi penize. Je to ve vasem zajmu
+11 # Vladimír57 2017-09-11 22:11
To jo, ale ty úroky. Myslíš, že to někdy zaplatí?!
+15 # r.m. 2017-09-11 22:55
ale no tak...vycucnou pár důchodových fondů někde po zeměkouli a maj to doma, kouzlo nadiktovaný globální rezervní měny.
+6 # Vladimír57 2017-09-12 00:23
Ne ne, měl jsem na mysli ty, kterým odvál čas papundeklové budy.
+19 # Piovarči 2017-09-11 22:42
Oni si aj tak všetko zakúpia za tie fake papierky. Američanom netreba pomáhať je to najbohatší štát na svete. Rozhodne nie sú odkázaní na našu pomoc. Skôr im pomôže Americká vláda je omnoho bližšie. Nech posťahuje svoje armády domov a tie môžu pomáhať. Nech utne rozpočet na armádu a pomôže tak postihnutým oblastiam prečo by sme sa mali na to skladať my? Pomôže nám niekto? Pomôže niekto našim umierajúcim a živoriacim dôchodcom? Ktorí musia vyžiť s 260 až 350 Eur?
-13 # Petko Kotov 2017-09-11 22:50
za to si ale muzete sami - nemeli jste tleskat Gottwaldovi az jste z toho meli cervene ruce. Bud rad ze vas Zapad vzal do spolku, za ruske okupace a vlady bolsevika jste delali za $ 50/ mesic
+15 # r.m. 2017-09-11 22:56
ale nájem stál 5,50 $, pivo tři centy
-8 # Petko Kotov 2017-09-11 23:17
a proto baraky ktere komousove ukradli znarodnenim byly znicene, vybydlene a hnusne. Nedali lidem vydelat protoze museli pro ruskeho okupanta vyrabet levne tanky - palit uhli a nicit vlastni prirodu. Protoze rusky okupant chtel okupovat vetsi kus Zeme a veril ze s tankama vyrobenyma v Ceskoslovensku by to slo - narazil ale na spojence zapadni Evropy, Americany - kteri diky sve sile Rusa od utoku odradily .
+5 # janaz 2017-09-12 18:12
Blbeček trolíček, keby tu v 89. nestálo to, čo sa vybudovalo a zveľadilo za komunistov, tak tvoji páničkovia by nemali čo rozkrádať ďalších 20 rokov a nemali by z čoho platiť sprostého trolla ako ty.
+1 # Piovarči 2017-09-13 11:13
:-DDDDDD
-3 # lukassssd 2017-09-12 17:36
Víte jak funguje ekonomika? Kdyby jste znal alespoň základy, tak víte, že tisknutí falešných peněz nijak nepomáhá, to by si potom každý tisknul jak chce. Nastudujte si inflaci a pak komentujte. A my se na nic neskládáme, to je jen vaše vymyšlená hloupost. Nizké důchody jsou problém, to přiznávám, ale nehažte tento problém k někomu, kdo s tím nemá vůbec nic společného.
+6 # janaz 2017-09-12 18:22
Ale,ale,ale. On nepíše o falošných peniazoch, ale o prachoch, ktoré nie sú kryté ničím, žiadnou hodnotou.
Takže keď napr. taký FED kvantitatívnym uvoľnením pustí do obehu z luftu vytvorené doláre bez akejkoľvek hodnoty, vy si ich musíte nakúpiť /pretože ak nebudete obchodovať za doláre, vykrútia vám ruky, ako sa vyjadrili/ aby ste mohli nakupovať napr. suroviny od tretích strán, pričom ste si museli na ich nákup zobrať úver z banky, ktorý ale už budete splácať skutočnou hodnotou, ktorú ste vytvorili, tak ako by ste to nazvali? Podvod? úžera? Svetová ekonomika? Židovský ojeb?
+13 # Jaris 2017-09-12 07:43
Americani jsou dost bohati na to, aby si pomohli sami, obzvlaste na luxusni Floride.
+18 # r.m. 2017-09-11 21:53
A jak tvrdí, že Frontex ani pořádně nefunguje. Zajímavý je, že na východní hranici s Polskem funguje. Zabezpečení hranice bylo podmínkou přijetí do EU. Dotace na to čerpalo i Slovensko.
HBO dokonce vysílalo v Polsku natočený seriál z té divoké krajiny o pašerácích, překupnících, převaděčích atd.
Mají dojem, že všichni zapoměli co bylo před 10 až 12 lety
-7 # Petko Kotov 2017-09-11 22:08
Hranice EU zabezpecene jsou - EU ale dodrzuje mezinarodni pravo a NEODMITA pomoc lidem v nouzi kteri prchaji pred valkou nebo z jinych zavaznych duvodu
O tom ze hranice EU je zabezpecena dobre jsem se sam nedavno presvedcil - pri vstupu do EU jsem musel ukazat doklady !
+23 # Piovarči 2017-09-11 22:46
Prchají pred válkou ktorú na blízkom východe USA rozpútali. Tak nech si to USA riešia a neťahajú nás do sračiek ktoré po svete narobili. My sme Líbyu ani Irak nebombardovali ani nepodporujeme urezávačov hláv v Sýrii ako to robia USA
+13 # r.m. 2017-09-11 22:58
nezapomínej na Schwanzenberga, pěkně nám to pohnojil
nedávno jsem ho potkal u Národní třídy, šněroval si to ode zdi ke zdi v poměrně úzký uličce, málem do mě vrazil, obecenstvo na rohu se bavilo
+6 # Astronut 2017-09-12 11:25
Slovensko svojich imigrantov už má a katastrofa sa blíži míľovými krokmi:
suvada.sk/
Odporúčam do pozornosti. Slniečkári vy tam nelezte aby ste nedostali záchvat priapizmu.
+16 # Pokémon 2017-09-12 00:29
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/200883-varsava-se-bouri-proti-eu-bezpecnost-polska-je-dulezitejsi-nez-vase-rozhodnuti-o-uprchlicich/

Bojím se, že Sobotka s Ficem přišli v Bruselu definitivně o svoje koule. Poláci s Maďary je stále mají a dokonce i Szydlová je má větší, než ti dva posraní Česko-slováci. Jestli se V4 rozejde v zásadním bodě tohoto hrůzného migrošílenství, tak Brusel nejenom, že zvítězí, ale ještě nám dá vypít kalich hořkosti až do samého dna. To z nich přímo čiší. Juncker se zpije radostí do bezvědomí a Makrela se asi uspokojí černým, tvrdým obuškem, řekl bych, že má v něm nejspíš nějakou skrytou vášeň.
-3 # Petko Kotov 2017-09-12 00:41
Polsko pobira od zapadnich zemi EU dotace, Madarsko, cechum se pomaha....a tito pitchujou kdyz by meli byt SOLIDARNI alespon zlomkem toho jak je SOLIDARNI zapadni Evropa k nim. Hnus.
Prijimat uprchliky ohrozene na zivote je mezinarodni zavazek, neprijeti je popiranim mezinarodniho prava.
Ted ale neni cas na pomoc nejakym uprchlikum, vasi pomoc potrebuje ted Florida ! I kdyz jsem tvor od prirody linej, nabizim se jako koordinator pomoci pro Floridu. Vim ze se tesim velike oblibe tady na ac24 a budete mi proto duverovat ze se penize vami zaslane dostanou k potrebnym vcas a v poradku.
+14 # Pokémon 2017-09-12 09:03
Já nemluvím o žádných uprchlících, ale o nelegální invazi muslimů. To jsou dvě velmi odlišné věci zabalené do "humanitárního" sviňstva, které je pouze zástěrkou k zavšivení Evropy krvavými islámskými psy. Prober se, kurva, nebo jsi taky Sorosův pohůnek? Co máš za vzdělání, když nedokážeš rozpoznat zcela evidentní, systematicky řízenou invazi?
+4 # janaz 2017-09-12 18:27
Blbeček trolíček, aspoň si prečítaj článok, pod ktorým smradíš. Tu nejde o žiadnych utečencov, ale o riadenú, dlhodobú migráciu, ako to majú pekne nazvané vo svojich dokumentoch,o čom má aj byť jednanie OSN. Takže si choď po nový manuál, zaspal si dobu, blbeček.
+6 # Jan Kadlec 2017-09-12 01:23
Pěkný, přišli na to, co normálně uvažující lidi ví už pár let...
+12 # Jaris 2017-09-12 07:53
Zesileli! Copak je v Evrope malo lidi? Ja uz tomu nerozumim, ze si tohle Evropani nechaji libit, ze drzi hubu a krok. Meli by vyjit do ulic, zbavit pravomoci vsechny vlady,zavrit az zcernaji. Odchytit Sorose a povesit na nejblizsi kandelabr. Jine cesty neni!
Nakonec vsechny barevne emigranty odvezt zpet, odkud prisli, jinak Evropu vysaji na kost.
+11 # mikesak 2017-09-12 08:06
Globalisté chtějí zničit Evropu, to víme! Je potřeba zavřít hranice samozřejmě. Ale to marxistická EU neudělá. Bohužel EU elity místo toho dovážejí migranty s cílem vyměnit původní obyvatelstvo. je dobré, ale že o tom všichni ví, takže bude větší rezistence proti EU.

www.[...]/diskuse/total/104
+9 # Pokémon 2017-09-12 10:48
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/200952-juncker-pronese-zasadni-projev-pred-europoslanci-bude-plny-vizi-ocekavaji-diplomate/

Ožralé prase bude mít zásadní projev. Děsím se, jen když to jméno slyším.
To zase bude v álejích nablito.
+2 # Věra Štimová 2017-09-12 13:40
Migrovat mohou jenom zvířata dle svých instinktů. Tohle je řízená, nepřirozená migrace z tajných spolků, jejichž cílem je genocida lidstva. Proto budou všichni migranti muset zase odejít, a to velmi rychle. Protože apokalypsa je přirozenou součástí repase Země. Tuším že věky věků uběhly a repase je zde. Tuším je to jednou za 26000 let. Slunce je teď opravdu obklopeno korunou dvanácti hvězd, Jupiter je v břiše souhvězdí Panny a první podzimní den má ta druhá planetka dorazit do Slunce. Ta první už dorazila te teď ty skvrny na Slunci dělají neplechu. Viz včera a dnes o půlnoci. Země už dost v nestabilním stavu po tom dopadu další planetky do Slunce asi překvapí. Nejspíš to bude mít co do činění s výbuchy vulkánů všeho druhu. Pak budem volat svoje anděly strážné, nejspíš. Uslim bude volat svoje proroky, pak si asi vzpomene na toho, proti kterému brojí. Uvidíme. Repasi zdar ! Ať se povede !
+1 # jake 2017-09-13 00:09
V OSN převládly islámské státy:
Po rozpadu sovětského bloku převládly v OSN islámské státy. Tvoří blok 56 států + Palestina.A podle toho to také vypadá. Vždyť podle Koránu je povinností muslima šířit islám. Otázkou zůstává, proč se toho zúčastňují i evropští neislámští politici.
+2 # Piovarči 2017-09-13 11:18
Je to jednoduché potrebujú nástroj na terorrizovanie a zastrašovanie svojho obyvateľstva a likvidáciu nepohodlných

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás