Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBritský Červený kříž je „příliš bílý“, jeho ředitel tvrdí, že i slova „britský“ a „kříž“ znamenají problém

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Britský Červený kříž je „příliš bílý“, jeho ředitel tvrdí, že i slova „britský“ a „kříž“ znamenají problém

Šéf britského Červeného kříže Mike Adamson tvrdí, že tato charita se potýká po katastrofě Grenfell s problémy, protože její personál a dobrovolníci jsou příliš bílí.

„Vzniká tu riziko, že ve velice diverzifikovaných komunitách jako Grenfell budou organizace se slovy „britský“ a „kříž“ ve svém názvu zaměňovány s organizacemi křesťanského establishmentu,“ napsal na svém blogu pro mozkový trust (think tank) New Philantropy Capital.

Ač Adamson konstatoval, že tato charita je „zcela nestranná‘, tak dodal: „Nelze uniknout před faktem, že kromě takových zářných výjimek, jako jsou naše služby uprchlíkům, se nijak neblížíme potřebě diverzity, kterou potřebujeme v základně svých dobrovolníků, v našem personálu a v našem vedení.“

Adamson spolu s oznámením, že on sám „osobně v této charitě vede strategii inkluze a diverzity,“ řekl, že Britský Červený kříž se „značně mění, aby byl konečně už relevantní pro svět dneška a zítřka.“

Jeho komentátoři na webové stránce Times ho kárali, že když Adamson „přiznal, že tato charita má potíže s katastrofami jako Grenfell, kvůli příliš bílým pracovním silám,“ tak se vlastně „omlouval za samotnou existenci jména Britský Červený kříž, že to není dost ‚diverzifikované‘.“

„Nazvi to Červený půlměsíc, jestli to odpovídá správné etnicitě,“ napsal jeden uživatel s dodatkem: „Jak je ta sebe-nenávist i s tím zoufalým odprošováním za to, že není dost ‚relevantní‘, hrozně ubohá!“ 

Ministr útočí na požární sbory, že jsou přehnaně mužské a příliš bílé – Bretibart

Brandon Lewis s odkazem na čísla, že požárníci jsou z 96 procent z bělochů a z 95 procent z mužů, tyto útvary ostře odsoudil za to, že jim chybí ‚diverzita‘.

V úterý článek na blogu webu Třetí sektor lamentoval nad tím, že Británie potřebuje „urychleně zahájit akce, aby se dosáhlo diverzity ve vybírání peněz na dobročinnost,“ kdy argumentoval, že tento průmysl potřebuje významnou kulturní změnu, aby do svých pracovních sil přilákal více černých a menšinových etniky  - tj. lidí BAME/BME.

V tomto článku autor Hayley Gullen – vedoucí manažer vybírání peněz na dobročinnost – referoval o různých „bariérách“ pro etnické menšiny, aby se pustily do kariéry ve vybírání peněz, do čehož patří i to, že v komunitách migrantů mají charity „negativní konotaci“ a tento obor je pokládán a podřadný bez prestiže, když jejich kultury postrádají správné pojetí chápání charity.

Také článek v Guardian úpí nad faktem, že v britském publicistickém průmyslu pořád ještě „zůstává 90 procent bílých“, na což ovšem útočili čtenáři poukazující, že v Británii je pořád 86 procent lidí bílých, takže to číslo je značně reprezentativní.

V komentářích pod článkem kladli čtenáři rovněž otázky, proč se Guardian tolik zaměřil na etnicitu, když referuje o nedostatku diverzity v tomto průmyslu, přičemž článek uvádí, že 85 procent lidí pracujících v Británii v publicistice jsou ženy.

„Kde je zděšení Guardianu nad touto statistikou?“ napsal jeden uživatel, který tuto genderovou propast nazval „daleko větší neúměrností než nepatrně nadměrné zastoupení bělochů v této profesi pro střední třídu.“

Příspěvek dodal: „Když máme průmysl tak kriticky důležitý pro znalost a vzdělání veřejnosti ovládaný jediným pohlavím, tak to přeci nemůže být pro společnost nic dobrého, nebo snad ano?“

Virginia Hale

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+29 # Jaris 2017-09-11 06:38
Stara "dobra" organizace Cerveny kriz ma za sebou nejen machinace s penezi, ale take darovanou krvi od osob infikovanych AIDS. Penize nesmrdi a tu krev docela drze prodavali nemocnicim. Dost lidi to odneslo nez se prislo na infikovanou krev AIDS, kterou odebirali bez laboratorni kontroly.
Kdyz byl pred lety teroristicky utok na Bali a zahynulo tam mezi jinymi mnoho australskych turistu, Australane dali obrovskou castku penez ze sve kapsy Cervenemu krizi pro pozustale. Mila organizace se vsak nemela k tomu, aby ty penize urcene pro pozustale vydala. Zacala si s tim hospodarit podle sveho. Po nejake dobe, kdyz se stale nic nedelo, pritahli do studia reditelku australskeho Cerveneho krize, aby se ji zeptali primo, co se s penezma stalo. Blekotala neco o potrebnejsich pripadech, ale to lidi rozcililo natolik, ze nakonec Cerveny kriz musel penize odevzdat tem, kterym patrily.
Tehle organizaci rikam Vampire Empire.
+35 # mikesak 2017-09-11 06:59
Tohle je už vážně šílené, kam až jsou kulturní marxisté ochotni zajít. Smutné je ži tihle lidé šéfují neziskovkám korporacím, dominují státním úřadům a EU je jich taky plná. Tihle lidé představují skázu západní civilizace. Evropa páchá kvůli nim sebevraždu. Snad se alespoň my zachráníme.

www.[...]/diskuse/total/105
+25 # LubinenKremlBot 2017-09-11 07:57
Filantrop sorošova typu ,jestlipak se k nim hlásí filantrop Horáček? Debilizace a multikultirizac e v plném proudu.Vše si lidstvo platí samo z toho co na Nás nakradli chazarský bangsteři.
+25 # fk 2017-09-11 08:24
Nedam uz ziadnej podobnej "humanitarnej" organizacii ani vyndru..
+29 # oskar 2017-09-11 08:34
Poradím šéfovi britského Červeného kříže Mike Adamsonovi - ať se on, bílí dobrovolníci a personál britského Červeného kříže každé ráno, než vyjdou z domu do práce, natřou kompletně černou barvou, ideální na boty. V zimním období je výhodou oblečení, zakrývající většinu těla, tak stačí jen natřít krk, hlavu a hřbet dlaní...a je po problému. Kdo by chtěl být evropsky dokonalý, nakulmuje si vlasy do kudrlinek nebo dredů, napíchá rty botoxem a na plastice si nechá udělat gorilí nos :-)
+12 # Dědouch11 2017-09-11 08:48
To jsou tak idiotské názory, že nemá smysl je komentovat. Mike Adamson, už svým ksichtem napovídá, co se od něho dá čekat
0 # Popo 2017-09-11 11:44
Cituji Dědouch11:
Mike Adamson, už svým ksichtem napovídá, co se od něho dá čekat
To samé sa dá s čistým svedomím povedať o tvojích doterajších komentároch...
+17 # Sims. 2017-09-11 10:05
No a nyní by si měli poradit s Červeným půlměsícem. No a BTW, když bílí přestanou přispívat, nastoupí ti ostatní? Nebo kdo bude v těchto humanitárních organizacích pracovat, že by nové uplatnění pro občany Eritreje, Somálska?
+9 # r.m. 2017-09-11 10:33
Řešení je jednoduché. Červený kříž bude pomáhat jen bělochům a speciální Kříže si budou všímat příslušně zabarvených.
-5 # Popo 2017-09-11 11:56
Cituji r.m.:
Červený kříž bude pomáhat jen bělochům a ostatních si budou všímat příslušně zabarvených.
Dědouchu "Bacha na valacha!" - po naozaj "velmi tenkom ľade" si sa ty to tu rozbehol. Kam sa na ních hrabú "Judas Priest" so svojou tvrdou muzikou...
+12 # Dědouch11 2017-09-11 12:57
Nepřemýšlíš, a pozoruješ taky na hovno, protože ani nerozeznáš, na koho reaguješ, exote.
0 # r.m. 2017-09-11 21:44
Petkooooo[...]o ve vrať se nám prosím....)))
+12 # Pokémon 2017-09-11 14:29
Jsou to politicko-korek tní prasata a jako takové se i začínají chovat. Už jen čekám, až začne západní Evropa strhávat kříže na všech budovách a kostelích, pokud je rovnou nezbourají pro nové mešity. Fuj, jdu se vyblít, je mi z těch lidí zle.
+6 # Venda 2017-09-11 15:35
OMFG. Co to tam v těch kanclech hulej za matroš?
+3 # Věra Štimová 2017-09-11 17:03
Tohle už přesahuje všechny meze a mě nenapadá na to, co se děje nic, než tohle:
"Bože, Všemohoucí Otče, přijímám tvou Boží vůli. Pomoz svým dětem, aby ji přijaly. Zabraň Satanovi, aby odpíral tvým dětem právo na dědictví svého Otce.

Nikdy nám nedovol, abychom vzdali boj za naše dědictví v ráji.

Vyslyš naše prosby o vyhnání Satana a jeho padlých andělů. Prosím Tě, drahý Otče, abys svým milosrdenstvím očistil zemi a pokryl nás svým Duchem Svatým.

Veď nás, abychom vytvořili tvou nejsvětější armádu, vybavenou mocí vyhnat šelmu navždy. Amen."
+7 # Paloo 2017-09-11 18:13
Tak jsem zvědav kdy zakážou tohle:))))
www.youtube.com/.../
+4 # Vladimír57 2017-09-11 22:03
Abychom se nedivili, možná dřív než čekáme. Kdo ví, koho to může urážet. Konečně, islám zakazuje snad vše!
+4 # r.m. 2017-09-11 22:50
na dětským kanálu Kavčích sraček to už určitě nepustěj
+3 # Vladimír57 2017-09-12 00:37
Co chceš po kavkách. Jsou podobné holubům, velká hejna, žerou a serou.
0 # Jan Hink 2017-09-12 23:46
Ten čurák je problém.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás