Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV německém parlamentu zasedne euroskeptický hlas, raduje se Nigel Farage

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V německém parlamentu zasedne euroskeptický hlas, raduje se Nigel Farage

Nigel Farage tisku před německými spolkovými volbami, které budou tento měsíc, řekl, že Německo konečné ‚dá hlas své opozici‘, když demonstroval svou podporu pro Alternativu pro Německo (AfD) europoslankyně Beatrix Von Storch.

„Jsme na pokraji něčeho velice zajímavého, co se odehraje v největším a nejmocnějším státě Evropské unie, když tam v Budestagu dostane hlasu i opozice. A to je už sám o sobě ohromný okamžik,“ řekl.

Pan Farage přijel na osobní pozvání paní von Storch, se kterou se už několik let zná, a ač se s AfD zatím nijak nedružil, tak se teď v pátek vedle této své kolegyně také europoslankyně rád objevil.

V neděli v německé první větší volební debatě mezi kancléřkou Angelou Merkel z Křesťanskodemokratické unie (CDU), která má dvouciferný náskok, a Martinem Schulzem ze Sociální demokracie (SPD), spolu tito dva ve spoustě záležitostí zcela shodli.

Pan Farage si všiml, že při této debatě, kterou sledovalo 20 milionů lidí, se žádný kandidát nezmínil o Brexitu nebo o důsledcích Brexitu pro Německo.

„Vypadá to, jako by Merkelová s Schulzem raději o Brexitu během voleb nemluvili, protože je pro ně příliš trapné přiznat, že jejich milovaný evropský projekt teď opouští jedna z jeho největších zemí.“

Když se ho žurnalisté ptali na jeho přijetí v této ‚eurofilní‘ zemi, tak pan Farage řekl, že napříč celou Evropou jsou zastoupeni euroskeptici, a ti jsou i v Německu.

„Toto je pro opozici v Německu průlomový okamžik. Zda to povede k tomu, aby se Německo stalo více euroskeptičtější zemí, to bude záviset na tom, jak si zástupci AfD v Bundestagu povedou.“

„Jakmile začnou lidé slýchat alternativní argumentaci, začnou se názory měnit,“ dodal.

„Jedna věc, kterou vidíme po celé Evropě, je touha po autentické reformě,“ uvedl pan Farage.

„Jestli je tu po Brexitu nějaká země, která může říci Bruselu: ‚Podívejte, důvodem, proč Britové odešli, je vaše hrozné chování, obíráte lidi o tolika svobody, volnosti a demokracie… a udělat v utváření EU nějakou změnu,“ tak je to Německo, spekuloval tento architekt Brexitu.

„Mohu-li jakkoliv pomoci, přinejmenším tím, že rozhýbu tuto debatu, pak jsem tu dobře,“ řekl.

Proti masové migraci zaměřená AfD čeká, že poprvé vstoupí do parlamentu, neboť se stala třetí největší stranou v zemi, když dosáhla silných výsledků v regionální volbách včetně toho, že CDU Merkelové porazila v jejím domovské regionu Meklenbursku – Předním Pomořansku.

Victoria Friedman

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-20 # Petko Kotov 2017-09-10 11:46
Farage ma zase naladu neco znicit ? Poskodil GB podporou Brexitu a stejne jako ostatni z jeho smecky nevi jak dal - bez Bruselu si ve skutecnosti nezavaze ani boty.
nemci maji jasno, silna EU je pro Nemce prioritou - nekolik malo komunistu z byvale DDR at si demokraticky zakrici sva nacisticka a rasisticka hesla. Tim nikomu neublizi, jen ze sebe udelaji verejne jeste vetsi klauny
+15 # brázda 2017-09-10 13:40
Věta: „Jakmile začnou lidé slýchat alternativní argumentaci, začnou se názory měnit,“ je dost pseudoaltruisti cká. Nám to nepomůže, protože ty názory si budem moci vyslechnout od půlnoci do rána. Ne přes den! Slováci to mají pravidelně pouštený ze záznamu,.v noci - když spí...
+11 # Petr O 2017-09-10 17:00
Vetsinou na trolly a idioty nereaguji. Dnes mi to ale neda. Pod tech nekolik malo komunistu - mate na mysli i svazacku Merkel ?
0 # Petko Kotov 2017-09-10 19:52
to jsi asi na zdejsi web zabloudil nahodou - sem chodi jen ti tebou vyjmenovani , troubo
+2 # Petr O 2017-09-10 23:56
Vase odpoved byla zcela vycerpavajici, bohuzel ne k moji otazce.
+4 # Che 2017-09-11 13:32
Pratele, ignorujte idiota Petko Kotova! Zadne diskuze
+3 # Dědouch11 2017-09-11 18:08
Bojuješ s větrnými mlýny.
+15 # Věra Štimová 2017-09-10 12:48
Brusel opustila Britanie právě z toho důvodu, že se , ač kolonizátor, cítila být kolonií Německa. Proto May je nainstalována Německem proto, aby vlastně Britanie zůstala kolonií Německa. V Americe se stalo něco podobného, prostí Američané nechtěli Deep stejt, proto volili Trumpa, ten však kvůli vydírání přes vlastní rodinu rezignoval. Nakonec i Zeman podlehl, přestože ho lidé volili přímo. Je to tím, že ta státní mašinérie mnoha zemí není v rukou těch zemí. Proto národní vůdci nemají moc šancí, leda že by se naprosto distancovali od státu a zničili by jeho struktury tím, že daně by nešly finančním úřadům. Daně musí být transparentní jako jsou transparentní peníze v privátní sféře. Virtuální peněženka každé domáctnosti by zaručila nemožnost státu nakládat s penězi daňových poplatníků. Poptávky po veřejných pracech, třeba po kanalizaci, oprava chodníků, atd. se může dít bez miliónu úředníků. Stačí k tomu server obce a starosta. Poptávky by si mohl kdokoli přečíst a ze své virtuální peněženky zaplatit projekty. Jenom zaplacené projekty by se realizovaly, salmi lidé by zvolili. Do virtuálních peněženek by šel rozdíl superhrubé a hrubé mzdy od zaměstnavatele. To znamená nešel by státu. Žádné další daně by nebyly, žádné DPH, žádné spotřební daně. Žádné ministerstvo by neexistovalo. Pokud by byl předpoklad napadení země, lidé by reagovali poptávkou po obraně, tu by si zaplatili i s výzbrojí. Země by byla zastřešena králem a ten by rozhodoval o věcech země na mezinárodní úrovni. Nikdo by ho ale neživil. Musel by být tak dobrý, že by jednak za ním stál národ a jednak svou moudrostí si dovedl zabezpečit obživu pro sebe a svou rodinu sám. Tak jak to dříve opravdoví králové dělali a jejich lesy a pole jim zaručily nezávislost na přiživování se u obyvatel. Jak ponižující !
+9 # brázda 2017-09-10 13:42
snad bys v něčem měla pravdu, ale není to náhodou utópie?
+4 # Dědouch11 2017-09-11 09:18
"není to náhodou utópie?"

Ne, schizofrenie.
+15 # LubinenKremlBot 2017-09-10 14:02
Ta protireakce není dostatečná, černý mor v podobě netolerantní ideologie je štědře sponzorován a politicky podporován neoliberálním marxismem -satanskou utopii vedoucí ve skutečnosti k degradaci lidstva.Zapad je těžce infikován je potřeba postavit rozhodnou a silnou hráz a to s eurohujery nepůjde .
VOLTE SPD šanci na zvrat.
-4 # Věra Štimová 2017-09-10 14:32
Kdo se chce vymanit z vlády těch bratrů a sester, jak si říkají ve svých templech ? Každý zná jejich novely novel, jejich stovky zákonů na dělání chaosu, jejich milióny nařízení, regulací, norem na šišatost brouka. Kdo chce zůstat v tom bordelu, kterým nás ničí ? Kdo chce otročit muslimským přistěhovalcům tak, jak už to dělají na severu ? Kdo chce přijít o děti kvůli tomu, že LGBT umělá inteligence se nemůže rozmnožovat tak, jak se to děje ve Finsku ? Kdo chce klečet před úřadem, aby mu poskytl kotlíkové dotace ? Kdo se chce neustále ponižovat těmi, kteří záměrně vyvolávají války, chaos a otroctví normálních lidí ? Kdo se chce nechat dál okrádat těmi, kteří nikdy nebyli voleni ? Doufám, že tohle chce jenom umělá inteligence a nikdo jiný.
———- Původní e-mail ———-
Od: macron@hell.com
Komu:
Datum: 7. 5. 2017
Předmět: PRVNÍ SLOVO

„MÍ SLUHOVÉ,

přišel jsem abych zrušil tento Svět. Nyní budu vládnout. Válka bude.

Macron (pozn. nově zvolený prezident Francie)

spasitel“ (pozn. Antikrist)

z blogu Petry Bostlové
-9 # Jan Jinsky 2017-09-10 16:01
Farage je zbabělec. Zaprvé lhal v kampani. A když přesvědčil Brity, aby volili brexit, tak zalezl. Je to prostě ubožák.
Zcela ve stylu těchto webů. Co je špatně pojmenovat umíte. Co s tím, to netušíte.
0 # Petko Kotov 2017-09-10 16:10
vlada delniku jim vyhovovala - nemeli komu co zavidet, v bide kvuli nim zili vsichni. Oni dnes tezce nesou ze jini se maji lepe a je moc zretelne videt kdo je uplny trouba.
" Bojujou" tady proti konzumni spolecnosti vlastne jen proto ze oni sami nemuzou kvuli sve neschopnosti konzumovat kolik by chteli nebo alespon tolik jako ostatni.
+5 # Jaris 2017-09-11 00:57
Jinsky, jak Farage "premluvil" Brity, aby odesli z EU? Vzdyt tam bylo referendum, a to potvrdilo prani vetsiny lidi. Vzdyt EU je spolek grazlu a silencu. Britanie posilala EU obrovske finance a byla jednim z nejvetsich prispevovatelu. Ted si penize mohou nechat. Pound je stale vysoky. EU to udelalo peknou caru pres rozpocet.
-1 # Jan Jinsky 2017-09-11 13:27
Farage byl hlasem těch, kteří chtěli brexit. A když referendum dopadlo pro brexit, tak se vzdal vedení UKIP. Prostě obyčejný zbabělec.

A netvrdil jsem, že je to pro libru katastrofa. Ono se nakonec stane prd. Sice nebudou v EU, ale dohodnou se s nimi, čili výsledek plus mínus nula.
+8 # mikesak 2017-09-10 17:56
Bohužel jenom zasedne. Neomarxistické síly - SPD,CDU/CSU, Zelení, Linke budou v německém parlamentu jednoznačně dominovat. Takže zatím Afd nedokáže změnit nic. A pro Německo je bohužel pozdě. Německo je na cestě stát se Germanistánem a Afd přišla příliš pozdě a je příliš slabá aby to zvrátila. Takže bych se neradoval.

www.[...]/diskuse/total/106
-5 # Jan Jinsky 2017-09-10 19:16
Proč bohužel? Je na Němcích, aby si zvolili koho chtějí. nechte to na nich.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás