Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMrazivé varování od těch nejpovolanějších. Do 15 let budeme mít stroje s umělou inteligencí, které překonají člověka ve všem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Mrazivé varování od těch nejpovolanějších. Do 15 let budeme mít stroje s umělou inteligencí, které překonají člověka ve všem

Zakladatel společnosti SpaceX a Tesla Inc. Elon Musk během vystoupení na setkání Národní asociace gubernátorů prohlásil, že „umělá inteligence je hlavní hrozbou, se kterou se lidstvo setkává jako civilizace“, píší noviny Fortune.

Lídr SpaceX a Tesla zdůraznil, že má přístup k nejmodernější umělé inteligenci, proto vyzval jeho slovům věřit.

Jak vypadá současná situace z odborného hlediska se dozvíte v následujícím videu:

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+16 # Popo 2017-09-09 17:17
Ano ano, naozaj to ten chlapec nie je až tak ďaleko od pravdy. Šak ono už i dnes je medzi nami dosť takých čo pre iných bez problémov fungujú ako "powerbank" - lebo šak on musí. Slengovo sa im tuším vraví "užitočný idiot"...
-1 # jan lavicka 2017-09-11 08:15
Pepíčku, máš v tom nie maly zmatok. Musk je AI naprostý diletant (pouhý trochu odborný manažer), "povolaný" jen pro bulvár. Toto se říkalo už před 50 lety a stále nic. Vzdělání totiž diskutérům velmi chybí, tak je snadné je ovládat jako tebe, zde máš nedávnou přednášku skutečných expertů, ne diletantů typu Musk, už to tu někdo dával, tak znovu, jen pro tebe Pepíčku, že AI téměř neexistuje od SKUTEČNÝCH expertů:
www.youtube.com/.../

Tak ať v tom nemáš velký zmatek, nevzdělaný priatelu. Žádné neuronky totiž neumí samy přijít na to, že potřebují jiné vstupy a zvolí vhodné zpracování. Tomu se totiž říká inteligence, což žádné tzv. "AI" na světě neumí ani omylem, ani Watson. Vše jsou jen přednastavené a rádoby automatizované neuronové sítě a fuzzy logika. Prostě jen pár pravidel, žádné přemýšlení, které se využívají nejvíce jako automaty ve finančnictví.

Stačí se podívat, že ani za ty roky nevznikl jediný skutečně schopný autopilot pro auta v reálném provozu. Ani to neumí rozpoznat zvíře od pohybujícího se kamene (navíc tuto informaci musí stejně dodat člověk, samy systémy bez pomoci člověka neví, co s tím, resp. to naprosto ignorují - to moc "inteligentně" nevypadá, že?).
+4 # LubinenKremlBot 2017-09-09 17:32
Umělá inteligence v rukách úchylných vlád , bankéřů a jejich přisluhovačů , tak to se mi zvedá kufr už teď.
+26 # cacas 2017-09-09 18:12
Takyže je to realitou UŽ TEĎ!

Umělé inteligence připojené přímo k Wall Street provádějí denně autonomně miliony transakcí - tu nakoupí pomerančový džus, tu prodají, vynesou "páníčkovi" pár miliard aniž ten by hnul prstem a bezmocný lid to zaplatí (má džus za dvojnásobek ceny). Automatizace dorazila i do parazitismu.

Americká NSA staví jedno datacentrum za druhým, masivní výpočetní výkon sbírá všechna digitální data z celého světa (dokumentarni.tv/.../... - Občan Snowden), jejich UI o nás ví všechno, dokonce víc, než víme sami o sobě. Dokáže nás manipulovat, aniž by to bylo zjevné, digitální diktatura už je realitou! A bude hůř :(
+16 # Dědouch11 2017-09-09 18:54
Jsem docela rád, že to mám za pár.
+8 # vipr 2017-09-10 09:03
Cituji Dědouch11:
Jsem docela rád, že to mám za pár.

neutěšuj se, připomenu tvou větu o dětch a vnucích. To, že tomu patrně unikneme, je docela reálné. Jenže: My kteří jsme oslavili již několikeré desetiletí svých dvacetin ( tedy slavíme již "dožitiny") se možná domníváme, že pro děti děláme tím naším vzdorem něco dobrého. Jsem z dědiny, ale to co slyším a vidím kolem sebe u těch mladých...to je panečku mazec. Oni totiž nechápou o čem je vlastně tato světová hra. Jim to připadá normální (ostatně se to systémově zase až tak neliší od našeho postoje v mládí). Nelíbí se mi to, mám z toho trochu i strach ale co když je to tak, že stav musí vygradovat až k neúnosnosti aby se něco stalo? Ode dna se nelze odrazit, pokud na něm nejsme! A my na něm bohužel ještě nejsme, materiálně jsme povznesli, duševního ůpadku se nevšímaje. (neplatí generálně)
+8 # Dědouch11 2017-09-10 09:29
To není útěcha, ale úleva, že neuvidím v čem musejí žít.
Taky posledních 15 let, žiji v "díře", ale názory zdejších mladých okolo dvaceti, až tak mimo nejsou.
+4 # Piovarči 2017-09-11 00:46
Zdravým chlapi. Všetci vymydlené palice nemajú. Dedouchu je veľa receptov ako vydržať vo fyzičke čo najdlhšie. Treba dovidieť čo najďalej:-)

Umělé inteligence připojené přímo k Wall Street provádějí denně autonomně miliony transakcí - tu nakoupí pomerančový džus, tu prodají, vynesou "páníčkovi" pár miliard aniž ten by hnul prstem a bezmocný lid to zaplatí

Bohatým slúžia aj superpočítače a umelá inteligencia.NA SA a GOOGLE dostávajú prvý kvantový počítač. Omnoho rýchlejší už pracuje pre Rusko. Tak že to už ťažko niekto zastaví.
+7 # Dědouch11 2017-09-11 10:02
Pio, tím, že to mám za pár, jsem nemyslel nic osobního. Myslel jsem to tak, že každý, kdo překročí šedesátku, to má relativně za pár. Samozřejmě, trochu "přeháňky". I kdybych tady strašil ještě 10, 20 let, není to "bohviečo"...
;)
+2 # Piovarči 2017-09-11 11:49
Záleží na koľko sa cítiš.... Ja som sa posledných 10 rokov cítil na Dvadsať a tak som aj poskakoval:-) Je to báječný pocit a radosť zo života ešte intenzívnejšia ako keď sme mali tých 20. K lekárovi nechodím ale musel som pred polrokom niečo u lekára vybaviť žene lebo jej ruplo v krížoch a tak som sa dal do debaty s tou doktorkou a keď sa dozvedela akými športami som sa zaoberal a zaoberám nechcela veriť vlastným očiam že mi nič nie je, že nemám žiadne následky v opotrebovaní kĺbov atď. atď. a že som stále v pohode:-) Skrátka stačí poznať nejaké tie receptíky:-)
-6 # jan lavicka 2017-09-11 08:21
aspoň tu přestaneš tak nevzdělaně spamovat :)
+3 # Dědouch11 2017-09-11 10:02
Idiote.
-6 # jan lavicka 2017-09-11 11:51
primitive, dle tvé schopnosti odpovídat :)
raději se vzdělej, ať pak nejsi jen nevzdělaná a bezcenná sociální přítěž národa:
www.youtube.com/.../

;)
+13 # vlk samotář 2017-09-10 11:54
Proč jen v USA?

Umělá inteligence a bio-roboti jsou už dávno mezi námi,..!!!

STAČÍ SE PODÍVAT NA MERKELOVOU A HNED MUSÍ BÝT KAŽDÉMU JASNÉ, ŽE ANI TO NEJVĚTŠÍ HOVADO V LIDSKÉ KŮŽI, BY NEUDĚLALO TAKOVOU KRAVINU, ABY SI POZVALO DO VLASTNÍ ZEMĚ MILION MUSLIMŮ BEZ DOKLADŮ A VZDĚLÁNÍ...!!!!

Naprogramovaný bio-robot ano..!

www.youtube.com/.../
+12 # Věra Štimová 2017-09-09 18:15
Ellon Musk ví, že ve všem už jsou zabudované čipy. Ostatně kobkaři byli pochváleni za splněný plán. Chápete už, co je vlastně ten satan ? Pokud si člověk pročte pozorně ty jejich zednomaily, pak musí uznat, že pro ně je jediný nepřítel, a to je člověk. Faktem je, že existují tři formy existence jako takové. Život, který má vlastnosti života, smrt, která se vyznačuje nulovou energií a neživot, který se vyznačuje zápornou energií. Pokud zkoumáme projevy života, jedná se i o ty nevysvětlitelné jevy, jako jsou synchronní pohyby hejna rybek nebo život jedinců, kteří nemají mozek, přesto jsou schopni normálního života. Takto se vlastně projevuje Duch života. Třetí forma existence je neživot. Její vznik vlastně popisují prastaré texty, starší, než Bible. Jsou to zprávy o vyhynulých civilizacích a jsou charakteristick é tím, že u všech civilizací, které se měnily, se objevuje to samé. Nazývají to bohem a jsou jím vlastně zotročené. Pokud připustíme tyto tři formy existence, pak musíme znát i jejich fyzikální zakotvení ve vesmíru. Život je vlastně možnost nezávisle se množit tak, jak to známe. Neživot tuto schopnost nemá. Neživot umí pouze vyrobit. Jednoduše se to dá vyjádřit narozením dítěte z lásky a spojení rodičů a na druhé straně výroba klonů ze spermií a vajíček mimo tělo jedince. Člověk narozený přirozeným způsobem má vlastně svou Duši, která dává energii tělu, aby žilo, jinak by tělo přežívalo na přístrojích tak, jako v kómatu. Člověk vyrobený v laboratoři tak zvaným umělým oplodněním je vlastně obsazen programem, který ale čerpá energii právě z života. Čerpá tedy životní energii těch, kteří jsou živí. Každý to zná ze svého okolí, když se setkal s tzv. nasíračem, který mu bere energii.Ono úsloví "srážka s blbcem", má svoje opodstatnění. Pokud by totiž toto neexistovalo, byl by na Zemi ten Ráj, o kterém se píše ve Svatých knihách. Musk ale mluví ještě o něčem mnohem horším. Je to vlastně umělý program, který se zvrhl, protože dostal možnost samoučení a nyní Muska pronásleduje natolik, že žadoní o to, aby mu člověk vymyslel způsob, jak se toho programu zbavit. Jedná se přesně o ten případ, popsaný ve filmu z Marsu, kde kolonisté vypustili robota a dali mu možnost vyhodnocovat situace. Nepochopili, že stroj nechápe pojmy tak jako člověk a vyhodnocuje vše nesprávně. Ta Adéla, nebo jako to nazvali pak jde po nich. Její rychlost vyhodnocení situace si nezadá s lidským mozkem, proto je pro ně velmi nebezpečá. Všechny kromě dvou zabije a oni ji v poslední chvíli odbouchnou do vesmíru. Nyní se ale zdá, že se nějak dostala na zem a dělá boha satanistům.
+9 # Popo 2017-09-09 18:21
Ježiškové husličky, zjavne vobec nevieš o čom rozprávaš hlavne že rozprávaš. Poctivo študuj - sk.wikipedia.org/.../... (www.martinus.sk/?uItem=13955) a ani pri tom nepodvádzaj ani samého seba. Prezradím ti, ani ty už potom nebudeš musieť...
+17 # fk 2017-09-09 18:38
Musk je šašo, ktory dostava od "elit" lóve na vytvaranie virtualnej reality a informacneho sumu...
+2 # Petr O 2017-09-09 20:20
Musk parchat je, to ovsem neznamena ze castecne pravdu nema. Vemte v uvahu Orwelluv 1984. Jak se ve skutecnost obraci A Orwell byl take jeden z nich.
+5 # Věra Štimová 2017-09-09 19:28
Jestli chce někdo mít víru, ať si pro boha živýho, prověří, čemu tedy chce věřit. Protože něco pravda je, ta se ověřit dá a něco pravda není, tu si člověk neověří, ani kdyby mu umělá inteligence varianty dávala. Bohů jak nasr..no.
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2017-09-09 19:50
Přečetl jsem to všechno a všem doporučuji seznámit se s "univerzálním návodem na řešení problémů", to je s Teorií vševývoje - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html
+7 # prasoallahpes 2017-09-09 20:18
Na tyhle teplé musulmanské zadky žádná UI nemá. Proto se jim také všude tak dobře daří. Třeba i na severu ve Švédsku. Brzy dobudou i jižní točnu a potom se po nich slehne země i s UI, která se od nich bude i s Muskem a démonkracíjemi učit jak na-to.
+9 # prasoallahpes 2017-09-09 20:22
-1 # Věra Štimová 2017-09-09 20:47
varovani.org/html2/444.html
Tak tady jsou texty, které prorokují současné události. Mnoho se toho už stalo, tak na tom něco bude. Je to od roku 2009, pak se církev postarala, aby originální stránka přestala existovat. Taky to se splnilo, tady o tom se píše. Nevěřím v boha.
-3 # mark 2017-09-09 21:31
Svet v roku 2500... na planete bude 10 milionu obyvatel (vsechno nejbohatsi lide na planete) a miliony pracujicich stroju, robotu... vsichny ostatni lide budou na planete zavrazdeni v silenych obcanskych valkach,- na kterych v soucasnosti pracuji predkove budoucich 10 milionu vyvolenych
-1 # Věra Štimová 2017-09-10 00:33
Potom, co bude na Zemi projev sluneční aktivity, myslím asi zítra a pozítří, by mohlo nastat to avizované sluneční pohlcení jedné z komet, která krouží kolem něho. Nebo planetka. Nevím, podle vizualizace tam byly dvě planetky a jedna už do Slunce měla doputovat 21.7. Pak by se daly vysvětlit ty okem viditelné skvrny na Slunci. Pokud tedy to do Slunce nastřelí ještě jedna masivní koule, tak ve Slunci bude kulečník. Tak to bude asi zajímavá hra i z pohledu ze Země. I tohle bylo prorokováno, tuším jako Velké varování. Zajímalo by mě před čím. Asi někdo chce oddstavit jaderný hlavice od elektroniky či co. Protože elektronické systémy, chudinky, budou ve smrtelné agónii. Holt nastanou zas sedmdesátá léta.
+9 # r.m. 2017-09-10 00:52

xicht zpovykaného superbohatého spratka v pozadí
Překoná umělá inteligence člověka i v kriminalitě? Překoná vyvoleného mega gangstera spratka Kushnera?
V roce 2015 Jared Kushner koupil podíl (50,1 procent) na budově na Time Square na Manhattanu od Africa Israel Investments (AFI), investiční a holdingové společnosti, kterou vlastní Lev Leviev, izraelsko-uzbec ký diamantový magnát. Společnost AFI se podílela na budování ilegálních osad na Západním břehu Jordánu a na akvizici diamantů z nejkrvavějších konfliktních zón v Africe, což by mohlo znamenat potíže pro vztahy mezi USA a Palestinou a Afrikou.
Playtech Cyprus, jedna ze společností AFI, začala v roce 2009 vybavovat zařízením nové kasino v Rumunsku. Společnost Playtech založili v roce 1999 čtyři muži, pocházející z Izraele - Teddy Sagi, Elad Cohen, Rami Beinish a Amnon Ben-Zion. (k Benzionovi se hodí jednoznačně Naftalena)))
Úzká souvislost mezi Jaredem Kushnerem a několika nejvyššími izraelskými zločinci je důvodem k poplachu. Tato situace se stala obzvláště akutní poté, kdy vyšlo najevo, že Kushner neposkytl všechny požadované informace do dotazníků ohledně národní bezpečnosti, týkající se jeho kontaktů se zahraničními osobami a skupinami; Kongres poté žádal, aby byly jeho bezpečnostní prověrky pozastaveny.
...dcerka Donaldovi přivedla excelentního [...]a...
wertyzreport.cz/.../...
+3 # LubinenKremlBot 2017-09-10 01:06
Cituji mark:
Svet v roku 2500... na planete bude 10 milionu obyvatel (vsechno nejbohatsi lide na planete) a miliony pracujicich stroju, robotu... vsichny ostatni lide budou na planete zavrazdeni v silenych obcanskych valkach,- na kterych v soucasnosti pracuji predkove budoucich 10 milionu vyvolenych

A z nich budou ti šedivý šílení emzáci nabušený technologiemi a umělou inteligencí ošem za cenu existence života bez lásky a srdce to je budocnost úchylných ciniků.Had Kuschner a spol .bude zřejmě patřit mezi ně.
+10 # prasoallahpes 2017-09-10 10:52
Přesně tak. Tihle z. m. rd. i. se o nás postarají. Dají nám válku, drogy, sex, zábavu i práci. Až toho budeme mít plné zuby.A NA KONEC BUDEME VYPADAT TAKTO. JAKO JEDNOTNÝ SVĚTOVÝ NÁROD.
+8 # vlk samotář 2017-09-10 11:57
Fuj to je HNUS....!!!

A potom budou mít konečně jistotu, že jim do vesmíru už nikdo neodletí a duše jim v reinkarnaci budou sloužit jako otroci stále!

Konečně se vrátí do počátků Egypta, kdy ovládali celý svět...
+7 # r.m. 2017-09-10 12:28
terapie králičími geny se poněkud zvrtla
+8 # Pokémon 2017-09-10 02:35
Další hloupý výkřik nějakých naivních bláznů. Jsou to pitomé žvásty a asi nás mají za idioty. Vždy, když se někdo snažil vylíčit vizi budoucnosti ukáže se, že ta se nikdy nenaplní tak, jak si ji představují. Jako důkazy postačí někdejší ilustrace různých magorů, když líčili ve svých představách podobu světa třeba za padesát let a když po této době si ty obrázky prohlédnete, tak se musíte hlasitě smát. Přehnaný futurismus neznámého původu, takto vždy směšně vypadaly. Mimo mísu a dost poťouchle. Takže tento článek mě nechává v naprosto klidném stavu a bez očekávání prudkého civilizačního vývoje. A dost možná to bude mít i opačný průběh.
-5 # cacas 2017-09-10 04:02
Elon Musk stál u zrodu nejpokročilejší ho platebního systému na světě, postavil největší továrnu na světě kde nejpokročilejší roboti na světě vyrábí ty nejpokročilejší auta na světě. Jeho vesmírné rakety umí, co žádné jiné na světě neumí, v rámci SolarCity vyrábí momentálně nejpokročilejší domácí elektrárny na světě a takto by se dalo ještě chvíli pokračovat. Má nainvestováno snad do všech hlavních hráčů na poli UI, dle vlastních slov nikoliv kvůli návratnosti, ale kvůli přehledu o momentálním stupni vývoje. Sám založil firmu Neuralink, která vyvíjí rozhraní mozek - počítač založené na UI.

Je pro mě absolutně nepochopitelný, kde v sobě bereš tu drzost a sebevědomí označit ho za "naivního blázna" a jeho slova za "hloupý výkřik" nebo "pitomé žvásty". Jak tě vůbec jen na milisekundu může napadnout, že ty všechno víš nejlíp a on ví úplný hovno, že právě ty ho můžeš opravovat, že ho máš o čem poučit ... tomu říkám ego.
+7 # Vladimír57 2017-09-10 04:15
Jak víš, že vše, co se o něm píše je pravda?
-2 # cacas 2017-09-10 11:31
Vůbec nechápu, co se snažíš říct. Jsou to firmy, které reálně vlastní a produkty, které jsou reálně na trhu. Co přesně, z toho co jsem napsal, vlastně zpochybňuješ?
-2 # Věra Štimová 2017-09-10 11:13
Muskovi se právě to rozhraní mezi mozkem a počítačem nepovedlo a stal se z něho tzv. svévolník a Musk už ho neobládá. Proto ty hrozby, že do patnácti let budou lidi ovládat roboti. Muskovy hrozby jsou zcela oprávněné a on jediný dokáže říct lidem pravdu o tom, co je čeká. To, totiž, co odmítlo poslušnost člověku je nyní už jen snad v rukou toho, kdo tuhle planetu nenechá zničit, za to se modlete, protože situace je opravdu vážná. Nikdo jako právě Musk do toho nevidí tolik, jako on. Proto pokud on se zhrozí toho, cože mu předvádí v současnosti umělá inteligence, je to velmi vážné. Naučte se všichni povině aspoň Růženec Božího Milosrdenství, protože nám teď stejně už nic jinýho nezbývá. Mimochodem já ho umím a to jsem nevěřící. Ale sichr je sichr.
+6 # Monika lkemae 2017-09-10 06:54
V Japonsky bance vás robot přivítá pokud máte popsanou vkladní knížku vložíte do jeho úst on vám vyplivne novou a poděkuje ! Zatím tyto roboti miluji pouze dělí starši lidé jsou ztoho poněkuď paf !
+6 # julius 2017-09-10 07:09
Stroje prekonaji cloveka ve vsem?? To i v sexu a v delani bordelu na teto planete? To by me zajimal robot politik. Tak to uz nebude mlaskat u koryta ale rovnou odnaset cele koryto?? A co sebevrazdy to take prekona?? Ach jo tedy to jsou veci. osobne se domnivam ze skonci v nekonecnych restartech aktualizaci. :-D
+8 # vipr 2017-09-10 09:16
stroj, pokud se bude sám učit, podle mne nebude mít tendenci naučit se a používat něco, co by mu ubližovalo. To něco je STRACH a BOLEST
V tomhle našem světě jsou to JEDINÉ dvě veličiny, kterými je možno každou živou (tak jak já chápu život) bytost ovládat. Za vším, skutečně za každým "negativem" najdeš strach. Doposud jsem neobjevil pocit, jehož opozitem není strach. Snad jen ta LÁSKA (neplést se zamilovaností), ale otevřeně řečeno, osobně se obávám toho, že nevím co to je.
+4 # r.m. 2017-09-10 12:31
Když nebude mít čidla bolesti tak mu to nehrozí, ani strach není úplně automatický a má v mozku své centrum.
Na ohrožení bude reagovat jen co nejefektivněji
+5 # vipr 2017-09-10 13:10
řeč je ovšem o stroji... pokud takový myslící stroj odhalí zdroj omezování svých schopností, nebude pro něj problém tuto oblast vypnout či potlačit. Proč to neudělá člověk je otázkou. Pokud za bolest či strach považuješ určitý nekomfort, můžeš mít pravdu, nicméně se domnívám, že platí výše uvedené
0 # r.m. 2017-09-11 01:05
to je sakra nekomfort když tě píchne vosa ))
0 # Věra Štimová 2017-09-11 18:35
I ukázalo se na nebi veliké znamení: Žena ozářená sluncem, pod jejíma nohama měsíc a na její hlavě koruna z dvanácti hvězd. A jsouc v požehnaném stavu, křičela v svých porodních bolestech a těžce pracovala k porodu.

I ukázalo se jiné znamení na nebi: Hle, veliký drak, ohnivý, se sedmi hlavami a desíti rohy a na jeho hlavách sedm korun a jeho ocas táhl (za sebou) třetinu nebeských hvězd a pak je hodil na zem.

A ten drak se postavil před ženu, která měla poroditi, aby hned po porodu pohltil její dítko. I porodila dítko mužského pohlaví, jež mělo říditi všechny národy železnou berlou. Avšak to její dítko bylo vzato k Bohu na jeho trůn.

Zjevení 12:1-5

hvezdarnazebrak.cz/.../...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás