Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaObchodované objemy zlata proráží rekordy spolu s tím, jak se hroutí dolar, píše Zero Hedge

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Obchodované objemy zlata proráží rekordy spolu s tím, jak se hroutí dolar, píše Zero Hedge

S tím, jak ceny zlata proráží i cenovou špičku z noci zvolení Trumpa, to vypadá, že zájem o tento drahý kov nikdy nebyl větší…

...

Zlato se v obchodech vyšplhalo jako nikdy předtím, aby si našlo cestičku k nejvyšší ceně letošního roku.

Jak to rozvádí Bloomberg, objemy na největší burze futures na zlaté cihly, COMEX v New Yorku, prorazily rekord už v srpnu, kdy poptávku po tomto kovu vyhnalo vypuknuvší napětí kolem Severní Koreje a slábnutí dolaru.

Za minulý měsíc tam došlo k 6,55 milionům kontraktů v hodnotě 900 miliard $, které doteď přešly z ruky do ruky, tedy více, než když byl Donald Trump zvolen americkým prezidentem, což vyvolalo mohutný cenový vrchol, po němž však přišel propad.

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+46 # Dědouch11 2017-09-09 14:43
To se zásluhou "naší" vlády, ČR netýká.
+54 # r.m. 2017-09-09 16:18
zásluha teplého žida Tošovského, ihned po akci zmizel do Švýcarska
+8 # Popo 2017-09-09 17:39
Čo za nezmysli to tu zas riešite, aké zlato? Šak to si dnes takmer každý lepší "tovariš" bez večích problémov vie vyrobiť z ortute. Ahááá a sakra, až teraz mi to došlo prečo naozaj bola tá Hg tak narýchlo a takmer zo všetkého stiahnutá z obehu...
+6 # Wiloni 2017-09-09 20:10
"bez večích problémov vie vyrobiť z ortute"

Samozřejmě, vynaložíme 1 mil ,- , aby jsme transmutací (rtuti? - snad olova, ne?) získali zlato v hodnotě 50 000,-
A to se vyplatí...
+5 # Popo 2017-09-09 22:31
Cituji Wiloni:
snad olova, ne?
Aké milé od teba rozprávať o veciach o ktorých evidentne nič nevieš. Ježiš prepáč, zabudol som že ty myslíš...
+86 # Janinna 2017-09-09 16:34
Ze statistik ČNB vyplývá, že ke konci loňského roku v rezervách držela 0,31 miliónu trojských uncí.
To odpovídá 9,62 tuny zlata.
V roce 2015 stav devizových rezerv ČNB ve zlatě poklesl o půl tuny.
V době rozdělení Československa byly v sejfech Státní banky 102 tuny zlata, při čemž Česká republika získala 63,289 tun zlata a Slovenská republika 39,137 tun zlata.

V roce 1919, krátce po vzniku Československa, jsme získali z bývalé Rakousko-uhersk é banky 12 tun zlata. V dalších letech pak český zlatý poklad rostl, a to i díky národní sbírce inspirované Národním divadlem.
Největší ránu dostal český zlatý poklad v letech 1997 a 1998, kdy bylo téměř šest desítek tun zlata prodáno kamsi do Švýcarska či Německa. Postihnout to mělo i vzácné zlaté mince sesbírané právě na počátku vzniku státu. Dodnes ČNB tají, komu, kam a za kolik, takže se jen spekuluje.
V době, kdy na celém světě zlato získávalo na hodnotě a prakticky všechny státy zlato nakupovaly jako trvalou peněžní hodnotu. V té době se Česká republika zlata zbavila prodejem.
Zlato bylo prodáno ve dvou etapách v září 1998.
V první fázi šlo o 31 tun zlata a toto zlato jsme vyměnili s Německem za dluhopisy. A to se stalo v době, kdy byl guvernérem Státní banky ing. Josef Tošovský.

V době před Mnichovem měla naše země, tedy Československo v různých trezorech doma i v zahraničí uloženo více než 90 tun měnového zlata.
14 tun jsme ztratili po záboru pohraničí, dalších více než 6 tun odvezli němečtí okupanti po příchodu do Prahy v létech 1939 a 1940, včetně velmi vzácné numismatické sbírky zlatých mincí.
Dalších 15 tun zlata využili nacisté pro obchodování se strategickými surovinami.
Po roce 1945 bylo v analýze dr. Chmela konstatováno, že výše měnových ztrát představovala 135,5 miliardy korun a připočteme-li k tomu ztráty na židovském majetku, v průmyslu, zemědělství, dopravě apod., činila celková ztráta
456,3 miliardy korun.

Přes 26 tun si vzali Britové za to, že naši vojáci bojovali i za Velkou Británii, tedy jako kompenzaci za výstroj a výzbroj našich vojáků a letců na Západě a přes 23 tun vydali Britové z Banky pro mezinárodní platby v Basileji.
"Umři – ale napřed zaplať“:
Nejsmutnější kapitolou v souvislosti s československým zlatem je, že Velká Británie účtovala vládě Československa každou pušku, každou uniformu, každé ponožky, baťoh, zkrátka museli jsme zaplatit Anglii zlatem veškerou výzbroj i výstroj československýc h vojáků, byť jako třeba letci zachraňovali Velkou Británii.
A co je zarážející, že jsme museli zlatem platit i za ty vojáky, kteří za Anglii padli.

Ministr zahraničí Bohuslav Chňoupek - „Memoare in Laris“, jeden z československýc h vyjednavačů, cituji:
„Víte, velmi pečlivě jsem si prostudoval podklady, hlavně otázku vojenského úvěru.
A je mi z toho nanic. Až se mi zvedá žaludek.
Platili jsme i za šňůrky do bagančat, za spodky, za šle, které nosili naši vojáci, když bojovali i za ně, Angličany.
Je v tom započítána i výstroj těch, co padli. A leží někde v Africe, u el-Alameinu, Tobruku, kde bojovali proti Rommelovi nejen za nás, ale i za Anglii.
A jsou tam započítané i ponožky našich letců, co bránili Londýn a bombardovali tam Německo a někde je tam sestřelili a zahynuli.
A jsou tam zahrnuty i uniformy důstojníků, které přesunuli do Ruska a kteří tam bojovali se svobodovci a padli možná na Dukle, nebo u Mikuláše.
Až mi z toho naskakuje husí kůže, když o tom hovořím, nehněvejte se na mne, ale nemohu.
Ne že bych byl slabá povaha. Němci mne zajali v Povstání a do konce války mě drželi v zajateckém lágru a tam jsme si užili své, ale na tohle nemám silné nervy. Pochopte mne, pane ministře, a vyměňte mne.
Sotva bych se udržel, kdyby mi předložili účty za košile, rukavice a svetry a musel bych říci – tak a teď jdeme účtovat za krev!“

Jak nás měli západní spojenci rádi, ukazuje i ten fakt, že všechny finanční nároky, které měla Velká Británie k Polsku, byly odpuštěny a smazány již v r. 1956.
S.Motl, České národní listy.
+32 # Dědouch11 2017-09-09 16:45
++++++++
Opět, není co dodat.
+5 # Piovarči 2017-09-11 11:11
Tak toto presne vystihuje západ. Vydridusi od samého koreňa...

Přes 26 tun si vzali Britové za to, že naši vojáci bojovali i za Velkou Británii, tedy jako kompenzaci za výstroj a výzbroj našich vojáků a letců na Západě a přes 23 tun vydali Britové z Banky pro mezinárodní platby v Basileji.
"Umři – ale napřed zaplať“:
Nejsmutnější kapitolou v souvislosti s československým zlatem je, že Velká Británie účtovala vládě Československa každou pušku, každou uniformu, každé ponožky, baťoh, zkrátka museli jsme zaplatit Anglii zlatem veškerou výzbroj i výstroj československýc h vojáků, byť jako třeba letci zachraňovali Velkou Británii.
A co je zarážející, že jsme museli zlatem platit i za ty vojáky, kteří za Anglii padli.


A potom tu máme takých čo týmto vydriduchom ochotne za pár grošov posluhujú a predávajú za babku to naše zlato. Takto vyrabovaly už celý bývalý východný blok
+30 # Josef Švejk 2017-09-09 20:32
Milá Janinno, musím pochválit! Takový příspěvek je mnohem lepší, než některé jiné. Zvláště mládež by si jej měla číst každé ráno, aby důkladně pochopila motivy našich zdaleka nejlepších kamarádů. Může si to opepřit i studiem Českých dějin - zvlášť poučné!
+5 # Piovarči 2017-09-11 11:17
Tlieskam Švejku toto je kľúčové aby si ľudia všimli. A v tomto zmysle bola organizovaná celá privatizácia. Prišli sme o všetko. Nemáme nič len žebračenky. Takto sa nám odvďačil západ za náš príklon k tomuto zriadeniu
+17 # Josef Švejk 2017-09-09 20:40
Co se zlata týče, bylo by též zajímavé napsat cosi o příspěvku českých legií a našich bank k carskému zlatu.
+16 # Janinna 2017-09-09 21:59
Tak jo.:))
První článek o krádeži carského pokladu vyšel v německém časopise "Osteuropäische Korrespondenz" a další 30.5.1925 v "The Economist", ve kterém obvinili Legiobanku, že její základ je carské zlato.
Legiobanka zveřejnila dostatečné materiály o svém kapitálu a článek se bral jako pomluva.
4.6.1925 v poslanecké sněmovně na toto téma byla žádána reakce MF Beneše.
www.psp.cz/.../t5211_01.htm
Cit.:
"Převezení ruského zlatého pokladu do Kazaně stalo se z příkazu vlády lidových komisařů (nikoliv carské vlády) na začátku r. 1918 během jednání v Brestu Litevském o mír, kdy zástupci řady lidových komisařů zdráhali se přijmouti požadavky německého vrchního velitelství a toto vyhrožovalo proto vtržením do ruského vnitrozemí.
Utvořivší se mezitím na Volze vláda Všeruského ústavodárného sněmu zmocnila se dne 6. srpna 1918 Kazaně a zlatý poklad převezla do Samary.
Převezení pokladu a jeho ochrany jak v Kazani tak i v Samaře zúčastnili se výhradně ruští úředníci a ruské oddíly.
Avšak již v září 1918 stala se situace Samary nejistou a samarská vláda dala příkaz evakuovat zlatý poklad do Ufy.
Zase veškeré překládání obstarali Rusové stále pod dozorem ruské stráže, která i cestou provázela vlaky se zlatem.

V Ufě vytvořila se v září 1918 zatímní všeruská vláda, která se obrátila k politickému vedení československéh o vojska se žádostí o vojenskou ochranu pro zlatý poklad, který měl býti dále převezen do Čeljabinska.
Žádosti bylo vyhověno a k vlakům se zlatem byla postavena československá stráž jako vnější vojenská ochrana; vagony pak zůstaly zapečetěny pečeťmi samarskými a pod dozorem úředníků samarské vlády a Státní banky, kteří provázeli zlatý poklad ještě do Kazaně.
Také disposice pokladem zůstala dále plně v rukou ruských vládních orgánů.
Zlato v Čeljabunsku složeno bylo do betonových sklepů státního elevatoru.

Zatímní všeruská vláda (direktorium) zvolila za své sídlo Omsk a její ministr financí Ivan Michajlov nařídil v druhé polovici října, aby zlatý poklad byl převezen do Omska.
I zde požádáno bylo československé vojsko o poskytnutí vnější vojenské ochrany, která byla zrušena, jakmile zlato v Omsku za velkých opatření bezpečnostních bylo z vagonů převezeno do města.

Tam přestala i jakákoli vnější souvislost československéh o vojska se zlatým pokladem, do níž se toto vojsko na krátkou dobu dostalo, vyhovujíc žádosti zástupců ruských vlád.

V druhé polovici listopadu 1918 byl proveden v Omsku státní převrat, kterým všeruské direktorium bylo násilně odstraněno a dosazena diktatura admirála Kolčaka, které padl do rukou i zlatý poklad.

Po celou dobu, po kterou se poklad nacházel v rukách admirála Kolčaka, nebylo nijakého ani vnějšího vztahu mezi československým vojskem a ruským zlatým pokladem.

V roce 1919 přinucen byl admirál Kolčak k dalšímu ústupu na východ s průvodem několika vlaků, z nichž v jednom vezl zlatý poklad.
Po cestě v prosinci 1919 na stanici Nižněudinsk nastal vládní převrat, způsobený t. zv. Politickým centrem a pokladu hrozilo nebezpečí od povstalců.
Proto na schůzi vysokých komisařů spojeneckých (zástupci Ameriky, Anglie, Francie, Japonska) v Irkutsku dne 1. ledna 1920 bylo rozhodnuto, že Kolčakovo zlato má býti vzato pod ochranu spojeneckých vojsk a že má býti dopraveno do Vladivostoku, kde mělo býti tak dlouho, dokud spojenecké vlády v souhlase se zástupci ruské vlády nerozhodnou o jeho konečném určení.
Poklad předán byl dle protokolu státní kontroly ze dne 4. ledna 1920 pod ochranu spojeneckých vojsk, k nimž vedle československýc h oddílů patřily i oddíly ruské a jiných národů.

Při odevzdání pokladu přítomni byli ruští úředníci, zástupci Státní kontroly a pozváni zástupci místního obyvatelstva.
U vagonů zjištěna neporušenost starých plomb, přivěšených ruskými úřady v Omsku, přidány nové plomby velitelstvím spojeneckých vojsk, u podrobné pak prohlídky dvou vagonů, provedené na zkoušku namátkou, bylo zjištěno, že počet bedniček a pytlíků se zlatem v nich obsažených se shoduje s počtem udaným v aktu státní kontroly v Omsku.
K vlaku se zlatem postavena pak podle rozhodnutí vysokých komisařů spojenecká stráž z oddílů těch národů, které je tam měly. bez této ochrany bylo by zlato pravděpodobně rozkradeno, jak svědčí případy pokusů o vyloupení pokladu cizími živly po cestě transportu a vyloupení 13 bedniček zlata na stanici Tyreť v době, kdy transport zlata ochraňovala ruská stráž, o kterémžto případě sepsány příslušné akty.
Pokračování:
+21 # Janinna 2017-09-09 21:59
V dalším průběhu vojenské a politické situace, kdy zejména poslední měnila neustále svou tvářnost, uzavřena byla ze souhlasu vrchního velitelství spojeneckých vojsk ze dne 7. února 1920 úmluva, dle jejíhož 6. bodu mělo býti zlato vydáno irkutskému výkonnému výboru při odchodu posledního československéh o vojenského vlaku z Irkutska.

Přejímání zlata dělo se v přítomnosti zvláštní smíšené komise z 26. února do 1. března 1920, o čemž denně sepsány a podepsány všemi členy komise zvláštní akty.
V souborném aktu pak ze dne 1. března 1920 shrnuty výsledky přejímání:
počet pytlíků shoduje se s cifrou udanou v aktu státní kontroly ze 4. ledna 1920, počet bedniček je menší o 13, ukradených na stanici Tyreť.
Při prohlídce bedniček se zlatem se ukázalo, že jistá část z nich má pukliny a poškozené pečetí; komise to vysvětluje několikerým převážením a překládáním zlata a připojuje názor vrchního pokladníka Státní banky N. P. Kulabko, že je to následek otvírání bedniček v Omsku při ověřování.
Ztráty mincí a vůbec zlata z bedniček při překládání zjištěna nebyla.
Prohlídka pytlíků se zlatem ukázala, že jsou částečně poškozeny, patrně vlivem změn temperatury a nepříhodných podmínek uložení. Ztráta mincí z pytlíků za překládání zpozorována nebyla, třeba byl případ, že jeden pytlík se při překládání roztrhl a peníze se z něho vysypaly.

Téhož dne je pak datován také akt závěrečný, sepsaný a podepsaný touž komisí:
Vzhledem k odchodu československéh o vojska z Irkutska komise podle svého usnesení ze dne 26. února přejala od smíšené ochrany všechny vagony s ruským zlatem, a to 10 amerických vagonů (až na jeden po 520 bedničkách nebo pytlících) a 8 obyčejných vagonů nákladních po 220 - 260, celkem 5143 bedniček a 1678 pytlíků se zlatem.
Plomby a vagony byly shledány v pořádku, ochranu přejal ruský oddíl, 7. rota irkutského sovětského strážního pluku.
Současně odešla od vagonů se zlatem poslední stráž československá, která byla z 2. kulometné roty 10. pluku.
Poslední československý vlak (kulometný prapor 10. pluku) odejel za stanice Irkutsk týž den o 19. hodině.

Těmito autentickými doklady vyvrácena jest invektiva časopisu "Osteuropäische Korrespondenz" proti československým vojskům v Sibiři. Podobná invektiva obsažena byla v londýnském týdeníku "The Economist" z 30. května 1925, který vzápětí uvedl insinuace pisatele článku na pravou míru a uveřejnil vysvětlení "Legiobanky" o tom, jakým způsobem byl vytvořen kapitál této banky".

V Praze, dne 24. srpna 1925.
Ministr zahraničních věcí:
Dr. E. Beneš v. r.
www.psp.cz/.../t5337_01.htm
Tolik Josefe oficiální zdroje.:))
+11 # Dědouch11 2017-09-09 22:40
Janino, ve chvíli, kdy jsem přečetl Švejka (nikoli Josefa :D), věděl jsem, že budete reagovat. :D
Skvělé, jak jinak.
+13 # Janinna 2017-09-09 23:15
Ahoj(te) Dědouchu, díky:)
O ukradeném carském pokladu se v Rusku mluví asi od 60-tých let. A musím popravdě říct, že z toho co jsem přečetla, tak tam na naše legionáře s úctou nepohlížejí.
A třeba část pokladu, který převzal Trockij se nikdy nenašla.
Nic není černobílé:
"Železnice vedla z Penzy do Samary a dále do Čejabinsku na Urale, kde začínala Sibiř.
Aby ovládli magistrálu, Češi ji rozdělili na několik kousků.
Kapitán Češek a 8 tisíc mužů vzalo pod svou kontrolu úsek z Penzy do Čeljabinska.
Generál ruské carské armády Bruno Vojcechovský s 10. tisíci legionáři kontroloval úsek Čeljabinsk-Omsk .
Rudolf Gajda s 5 tisíci legionáři vzalo kontrolu z Omska do Krasnojarsku. Dál na východ Češi nepronikli - tam jim pomohla americká a japonská armáda.

Čechoslováci natolik zesílili, že 18.5.1918 v Čeljabinsku organizovali sjezd čs. armády.
Město bylo v rukách bolševiků.
Kdo byl komisařem v Čeljabinsku? - Sadputskij.
Na sjezdu účinkovala i delegátka Trockého, madam Jekatěrina Breškovskaja, židovka, zvali ji "matkou revoluce". Češi zvolili i svůj VCIK (Prozatímní Centrální výkonný výbor), tedy velitelství armády, které dostávalo přes Masaryka pokyny od amerického prezidenta.
Maxa se souhlasem Masarykovým a jménem České národní rady poslal z Moskvy na Čeljabinský sjezd legionářům rozkaz vydat zbraně bolševikům.

Legionáři neuposlechli, protože jednoho z nich bolševici zatkli za vraždu maďarského zajatce.
Co si to ti Rusové na nás dovolují?
Češi zaútočili na místní sovět, osvobodili svého člověka a za odměnu vybili celý arsenál.
Nakonec rudý komisař incident urovnal, ale vztahy mezi legionáři a bolševiky přestali být takovými, jak by si Američani přáli".:((
prof. A. P. Stolešnikov
To už se tak hezky nečte, že?
+12 # LubinenKremlBot 2017-09-10 01:21
Madam před Vámi smekám a není to rozhodně žádná švejkovina.Jina k tento lesklý těžký žlutý kov znamenal v dějinách lidstva spíše prokletí neboť za jeho hromaděním v rukách jedné etnické skupiny stojí potoky krve ,které nepřestaly proudit ani v dobách dnešních.
+7 # Janinna 2017-09-10 14:42
Ahoj Lubi, děkuji, vážím si toho. Jenom prosím příště bez té madam:))
+3 # Dědouch11 2017-09-10 19:58
+3 # Piovarči 2017-09-11 11:26
Ďakujem Janina o zlate naozaj podnetné a poučné
+3 # LubinenKremlBot 2017-09-11 08:33
Ahoj Jani připouštím že oslovení madam je částečně zprofanované ale berte to jako nevinou rýmovačku typu madam před Vámi padám ale máte můj respekt a ze srdce rád Vám vyhovým .
+8 # Dědouch11 2017-09-10 10:08
Tak. Nic není černobílé. Ale je dobré (musí se) brát v potaz, i události, o kterých není hezké čtení, aby člověk chápal historii (nejen) a našel logiku, či "nelogiku " současného stavu a mohl odhadovat věci příští.
Je známo, že ve válce, jsou i "stranou dobra" páchána svinstva vytýkaná "straně zla". Holt na obou stranách, jsou jen lidi.
+6 # Dalibor 2017-09-10 11:11
Prosímvás, můžete uvész zdroj? Rád bych se do něj také podíval.

Je to kniha: Stanislav Motl - Kam zmizel zlatý poklad republiky ?

Děkuji.
+8 # Janinna 2017-09-10 14:41
Ano, je to z této knihy.
Kam zmizel zlatý poklad Republiky, v podtitulu má napsáno:
O tom, jak jsme museli spojencům platit zlatem za to, že naši vojáci mohli po jejich boku umírat ve válce proti Hitlerovi.
Také od pana Motla zajímavé čtení:
"Nacisté pod ochranou", článek o Lidicích,,...
+18 # Vítězslav Crha 2017-09-09 20:37
Jenom že to se v USA o pouhé papírové zlato s jakousi směnkou na to,že se vláda USA zavazuje občanům jejich zlato plnohodnotně proplatit. Jedná se tady o burzovní makléřský tah na komoditních trzích. Ano zlato a drahé kovy všeobecně jdou nahoru,protože kopírují ekonomickou sílu dolaru,který jde dolů. Proč? Protože USA narazila opětovně na dluhový strop. Pokud do 29.9. tuto díru neucpe,tak v USA nebudou schopni z rozpočtové sféry platit mzdy armády,policie, hasičů,zdravotn íků,učitelům a všem lidem ve státní sféře. Konec měsíce bude jistě zajímavý a to i pro investory drahých kovů,které od nepaměti byly jakýmsi radarem pro vyváženost,či propad ekonomických vzestupů a pádů. Kdo ještě dnes věří tomu,že ekonomika USA je na vysoké úrovni,tak je vedle,jako ta jedle.Jediný kdo je v pohodě jsou magnáti zlodějských a zločinných korporací,který m je osud občanů naprosto fuk,stejně tak,jako ech potkanů špinavých a prolezlých v EU. Armáda USA by se měla vrátit od ruských hranic a zjednat si pořádek ve vrcholné politice,která poškozuje USA a s ním i celý svět. Pokud toto vysocí důstojníci necítí,tak jsou všichni doslova v řiti. No možná že to učiní svět lidí lepším a skromnějším a budou si vážit života a zdraví celé planety. Doba řízené nadspotřeby je u konce. Cítíte to také a nebo máte černé brýle,jak je to dnes moderní. On pohled z očí do očí napoví dost a dost.
+23 # Věra Štimová 2017-09-09 15:36
Němci stahovali zlato odevšad k sobě. Tak to, co jim předal Tošovský musí mít. Ať to urychleně koukaj navrátit, jinak zaplatí dvojnásob a my si podložíme naším zlatem konečně korunu. Oni maj euro. Ať slouží.
+12 # r.m. 2017-09-09 16:17
naše zlato je ve vašich sejfech ty pošahaná židule
+34 # LubinenKremlBot 2017-09-09 17:26
Kolem zlata se děly věci , to bylo , je a ještě jak vidno bude.Zlatá horečka je jednou z nejzákeřněkších nemocí lidského ducha.Janina to jako vždy popsala vyčerpávajícím způsobem .Na cestách našeho zlata je vidět kak nás západ a ty chazarský [...]ysyni ,,miluji''.
Tošovskýmu nalít rozžhavený zlato do chřtánu je málo a ty kurvy jejího Britského ,,veličenstva'' ať sežerou slimáci.
+18 # Vítězslav Crha 2017-09-09 20:50
Tak to je pravda pravdoucí. Ta přestárlá anglická sionistická a satanistická ropucha už musí pojít. Vidíte co dokáže transfuze dětské krve do žil přestárlé mršiny dělat za divy v dlouhověkosti? Přesně jak je to na videích Davida Ickeho. V Anglii se o zlato postarají jejich noví miláčci a jejich zvanci vetřelci s koránem v rukách.
+11 # julius 2017-09-10 08:02
Sakra a ja mam zlate srdce tak to jsem pekne drahej :-D
+8 # Dědouch11 2017-09-10 10:16
PŠT! Tutlej to, protože riskuješ, že ti ho někdo vyndá.
+3 # Piovarči 2017-09-11 11:31
Jasne si pekne v prdeli ... takých dárcov orgánov potrebujú čo najviac
-1 # Jan Jinsky 2017-09-10 16:05
Už zase se nám hroutí dolar. Tento rok už asi podesáté . Že vám nepřijde poněkud divné, jak vás těmito historkami krmí furt dokola. A vy věříte... A ono se prd stane.
+9 # Čech 2017-09-10 17:49
Jednou se pádu milovaného dolaru přímo na držku dočkáte. A tentokrát to nemusí trvat moc dlouho. Chazarské "elity " ovládající Západ už nemají kde pořádně nakrást, aby pád dolaru a krach svého zámořského kaganátu připomínajícího stále více golema na hliněných nohou, opět oddálili. Četné státy se uchylují k vlastnictví zlata, protože plastikové a jen strachem z důsledků krachu "kryté" dolary emitované pouhými klávesnicemi vyvolených sionistů žádnou jistotu a důvěru nevyvolávají. Ba právě naopak.
-1 # Jan Jinsky 2017-09-10 19:18
Aha, no tohle čtu na těchto webech léta letoucí. A nic. Rubl pořád slabý a dolar ne a ne poslechnout a padnout.
+3 # Piovarči 2017-09-11 11:35
To znamená že tlačenie prachov sa zatiaľ USA vypláca. Takým frajerom ako sú USA by bol hocikto ak by si doma tlačil peniaze.
Keby som mal doma tlačiareň na peniaze aj teba Jínsky si kúpim:-) Takto si ťa za bagateľ kúpilo oni.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás