Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVědci odhalili nebezpečnou vlastnost aspirinu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vědci odhalili nebezpečnou vlastnost aspirinu

Skupina amerických badatelů odhalila nebezpečnou vlastnost aspirinu, píše časopis Journal of the RoyalSociety Interface.

...

Vědci zjistili, že třebaže příjem kyseliny acetylsalicylové, také široce známé pod obchodní značkou Aspirin, zpomaluje rozvoj zhoubných novotvarů tlustého střeva, tak společně s tím zvětšuje evoluční potenciál rakovinných buněk.

Kvůli tomu poslední přežívají mutace ve srovnání s buňkami nádorů, které nepodléhají vlivu aparátu.

Tak se kvůli aspirinu zvětšuje podíl rakovinných buněk, které jsou odolné na lékařské prostředky.

Autoři výzkumu přišli k podobným závěrům během laboratorních experimentů in vitro. Nyní vědci plánují prověřit výsledky in vivo.

Zdroj: royalsocietypublishing.org

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+16 # r.m. 2017-09-08 12:44
a proč je u nás desítky let nejvyšší počet nádorů tlustýho střeva na Plzeňsku, žerou víc aspirinu? ))
+7 # Popo 2017-09-08 13:13
Priatelia (bez rozdielu na pohlavie a vek) prezradím vám - v molekule ten rozdiel medzi pravotočivou a ľavotočivou nie su len "gorotky". Stačí sa pozrieť len do zrkadla, nestrannému je hneď očividné (nechová sa ako hlupák - nemyslí, len pozoruje...) kde pravda (realita) je a kde len "obrázok" jest...
+20 # Rudolf 2017-09-08 15:35
Nevím odkud to mám, ale jak někde vidím "vědci objevili", hned se ohlížím kolem sebe a jsem ve střehu.
+3 # vlk samotář 2017-09-08 21:29
Když necháš odpařit půl litru piva tak, aby na dně zůstal jen ten "maz", tak ho ani myčka na po první neumyje.
U jednoho piva za týden se nic neděje, ale kdo udělá několik škopků denně, tak v tlustém střevě, kde dochází k zahušťování stolice, se zahušťuje i tento maz a lepí se na stěny tlustého střeva, kde zabraňuje látkám, které mají likvidovat rakovinné buňky, v jejich činnosti a blokuje celkově očistu stěny střeva, kde to mezi stěnou a mazem "kvasí a hnije".

Proto je u nás přímo úměrný výskyt rakoviny tlustého střeva s objemem vypitého piva, a napomáhají tomu i další chemikálie, které se do piva u nás přidávají a co nedokáže tělo rozpoznat.

Ví se to v odborných kruzích u roky, ale ekonomika státu je přednější a tak se občas objeví články o prospěšnosti piva, ale někde dole je napsáno malým písmem, že jen při mírné konzumaci!

Já vypiji za rok u nás v ČR maximálně tak tři až čtyři litry... víc ne!
Na dovolené i víc, ale to vím, že to pivo je jiné a lepší.

Ohledně aspirinu jim nevěřím ani slovo, protože ta kyselina je pro tělo životně důležitá, a jestli došli k takovému zjištění, tak možná ze tří důvodů...

Prvním je, že to pomáhá a potřebují to zarazit, aby lidé byli víc nemocní.

Druhým je, že už to není čistá substance, ale přidávají do toho další sračky, kterým nás tráví..

A třetím, že chtěli být zase po nějakém čase důležití, aby bylo vidět, že grandy jen tak neprošustrovali a jejich práce přináší nějaké výsledky.

S levotočivou a pravotočivou kyselinou má "při-jatelině" Popo pravdu - přírodní funguje jinak a pomáhá, ale to jen proto, že jsme na ní rostli 10000 let,... než synteticky vyráběná, která škodí..!

Pokud ale někdo chce přírodní kyselinu acetylsalicylov ou, až si zjistí, jak ji získávaly kořenářky v minulosti na srážení teploty z kury vrby bílé.

cs.wikipedia.org/.../...
+2 # Vladimír57 2017-09-09 08:12
Vlku, zdravím. Před časem jsi tady dal odkaz na přírodní preparát pro léčbu rakoviny. Mám jej pod názvem Protokol Dr. Budwigové. V tom mém je v receptůře plnotučný tvaroh a ve Tvém netučný tvaroh. Můžeš k tomu něco napsat? Dík. V.
+1 # Popo 2017-09-09 08:43
Na rokovinu celá živá príroda (s výnimkou mysliaceho človeka) aplikuje pôst. Nie nahodou sa vraví - V jednoduchosti je krása...
+3 # vlk samotář 2017-09-09 20:46
Nejlepší by bylo sehnat někde originál knihy a nechat si text přeložit někým, kdo má na to státnice a komu důvěřuješ, protože i na alt - mediích se vyskytují záškodníci a mnoho lidí zemřelo jen díky špatnému překladu...:-)))

Já jsem sledoval diskuzi léčitelů na jednom serveru, kde se dohadovali, jaký vlastně ten tvaroh má být a nedošla diskuze nikam,....

Ta jsem si udělal sám testy a zjistil jsem, že do více procentního - 8% a více, se olej při mixování dřív ztrácí z hladiny do substance,..
zatím co nízkotučný nebo téměř bez tuku, se musel mixovat delší dobu, než se olej z hladiny vstřebal..

Při delším užívání jsem ale po tučném přibral na váze, zatím co při nízkotučném jsem shazoval...

Proto dnes dělám jen ten světle zelený "trojúhelník" Olešnický do 1% tuku a čerstvě lisovaný olej, ne víc jak měsíc starý.... a zalévám to sifonem (červený -Saguaro z Lidlu), kvůli oxidaci... místo šampaňského...D ávám jen dvě polévkové lžíce lněného a lžíci ořehového v vlašáků --- na "mozek"
Víc ne!


V ostravské nemocnici, kde lněným olejem léčí kardiaky, ho lisují přímo ve sklepě a pacienti ho musí vypít dokonce do hodiny, protože potom už degraduje...

Jak moc na rakovinu pomůže, nevím, protože ji nemám, ale co vím, tak to pomáhá lépe jako-by "dýchat" buňkám v celém těle a to posiluje imunitu.. a je to především prevence..

U nás to hodně lidem také pomohlo, že si to chválí...

Mi to pomáhá a rodičům se po tom ztrácí vrásky do několika týdnů...
Těm to dělám taky.
+1 # SilentPysk 2017-09-09 00:30
Cituji Popo:
nemyslí, len pozoruje...
To je fakt hluboké...
0 # Popo 2017-09-09 08:19
Cituji SilentPysk:
To je fakt hluboké...
Ano ano, súhlas. Je len celkom prirodzene že pri tej hlbke nie každému je dane dovidieť až ku dnu. Priatelu nezúfaj, chce to len čas...
+2 # vlk samotář 2017-09-09 20:49
:-)))))
+3 # vlk samotář 2017-09-09 20:49
Popo je expert, ale je náš..!, :-))
0 # Dědouch11 2017-09-10 12:07
Máš v tom nie malý zmätok, priatelu. Vec sa má tak, že Popo nie je náš, ale svoj.
:DDDD

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás