Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJe prohlášení šéfa SBU připravou na rozpoutání války s Ruskem?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Je prohlášení šéfa SBU připravou na rozpoutání války s Ruskem?

Šéf SBU obvinil ruské zvláštní služby z organizování teroristických útoků na Ukrajině. Rusko odpovědělo, že se jedná o přípravu toho, že se Ukrajina chystá rozpoutat válku s Ruskem. Hlava bezpečnostní služby Ukrajiny Vasilij Grycak se ve vysílání televize obrátil na šéfa FSB Alexandra Bortnikova a obvinil ruské zvláštní služby z organizování teroristických útoků na Ukrajině.

„Obracím se na vás jako důstojník důstojníkovi , že i ve válce existují pravidla, která nemohou překračovat bezpečnostními důstojníci,“ řekl v televizním kanálu „Prjamoj“.

Podle něj jsou pracovníci ruských zvláštních služeb zapojeni do teroristických útoků v Oděse, Charkově, Chersonu a dalších městech. Šéf rovněž uvedl, že Rusko hledalo omluvu k zahájení rozsáhlé vojenské operace na Ukrajině.

První zástupce předsedy Výboru pro bezpečnost a obranu Rady Federace Franz Klincevičnejen  v popřel tvrzení Grycaka, ale obvinil Ukrajinu, že právě ona může brzy vyvolat ozbrojený konflikt s Ruskem.

Jak řekl senátor, má informace o tom, že se připravují ukrajinské jednotky na sabotážní operace na ruském území. Je to podle něj  potvrzeno desítkami teroristických útoků, kterým zabránily ruské zvláštní služby na Krymu a na pevnině v Rusku.

„Bezpečnostní službou a Všeobecnou zpravodajskou službou Ukrajiny bylo připraveno velké množství teroristických činů a zabráněno našimi speciálními službami... Jen na Krymu se zabránilo více než 20 teroristickým útokům - již byla připravena výbušná zařízení a byly stanoveny cíle. Ukrajina je podle mého názoru teroristickým státem," řekl Klincevič.

Dodal, že prohlášení podobná té, kterou přednesl šéf SBU, stejně jako návrh zákona o opětovném začlenění Donbasu, představují přípravná opatření pro bezprostřední ukrajinskou agresi proti Rusku.

„Toto jsou všechna přípravná opatření pro hlavní proces. Prohráli soud s Ruskem ohledně dluhu. Budou také muset najít peníze, které čerpali od MMF. ...Zbývá jen jedna věc - válka. Bude přijat zákon o reintegraci Donbasu, kde je jedním z bodů, že je Rusko agresorem. To vytvoří podmínky pro válku.... Oni ji rozpoutají, a pak budou, stejně jako ve své době Gruzie, křičet, že Rusko je agresor," vysvětlil senátor.

Zdroj: rt.compz.cz 

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+53 # olinka215 2017-09-05 20:24
Ukrajina,rozkra dená, vyčerpaná a zadlužená na desítky let dopředu, hledá způsob, jak se vyvléci z placení. Pokud si na ni chtějí posvítit z MMF, tak musí být naprosto zoufalá. Jistě bude mít tisíce výmluv a argumentů k tomu, proč nedokáže vyúčovat, kam se poděly miliony, které vyloudila.
Kvůli tomu,aby se vyhnula mezinárodní ostudě a blamáži, udělá cokoliv, A válka, je v jejích očích, tím nejlepším řešením. Ukrajinským fašistům je úplně jedno, jestli zavlečou svět do války, možná dokonce mají zadání to udělat, jen doufám, že pokud by k tomu došlo,tak s nimi Rusko udělá krátký proces
+27 # Věra Štimová 2017-09-05 20:58
Ukrajina má celou vládu ze stejné líhně jako my. Jejich vyhnaný prezident nevyhovoval tak, jako ten náš. Hoši byli naveleni a provokace k válce s Ruskem proběhla, ale Putina nevyprovokovali . Proto se.to zkouší opětovně, cože to dá. Ten jejich spasitel musí přece přinést mír, a to, že se mu nedaří rozpoutat celosvětovou válku, je dílem opravdového Spasitele ? Pokud ano, tak mu držme palce, ať ta třetí, světová, přiblblá, nikdy nevznikne.
+27 # Pavel Blaheta 2017-09-05 21:13
Ano držím palce a pěsti již asi 4 roky. Ale jak jsem psal již někdy v červnu 2013 - Rusko mělo obsadit vojensky celou Ukrajinu ihned po prvních výstřelech při ukr. akci ATO na Donbase. Tenkrát by sice také riskovali třetí světovou, ale na ni nebyl Západ rozhodně ani trochu připraven a kvůli Ukrajině by ji nerozpoutal a byl by klid. Tenkrát max. pár procent šancí na velkou válku, ale tím, že tenkrát nezasáhli je skoro 100% ní šance, že ti, kteří ji rozpoutat chtějí, tak opravdu učiní. Škoda.
+30 # Wiloni 2017-09-06 02:13
Právě, že tenkrát hrozila válka (pamatuješ na to sestřelené letadlo? to byly ty ukrajinské "Glivice").
Dneska je válka pouze snem několika ukrajinskejch pacientů ve vládních funkcích.
Nemají na ni peníze, nemají na ni vybavení, nemají na ni vojáky, nemají nic, jen tu nenávist k Rusku a snahu přesvědčit ostatní, že za všechny jejich problémy může právě ono.

"Rusko mělo obsadit vojensky celou Ukrajinu ihned po prvních výstřelech při ukr. akci ATO na Donbase."

Ty jsi mi panečku kádr.
Co by podle tebe získalo?
Já ti napovím.
1) Zadluženou zemi, která nehodlá nic splácet a na obsazení čeká jak na smilování (proto ta snaha vyprovokovat Rusy).
Pokud by ji Rusko obsadilo, tak má na krku MMF a další věřitele.
2) Zemi, kde v západní části díky 25 let trvající ideologické masáži doslova nenávidí Rusko a vše ruské (tedy logicky i sebe, protože Ukrajinci jsou prostě Rusové, ať už pindá, kdo chce co).
Po zabrání co s nimi?
Co bys navrhoval?
Internace ve vyhlazovacích táborech?
Nechat to přirozeným vývojem dojít do stádia partyzánského boje a pak je za pomocí masakrů jejich příbuzných likvidovat?
To by tě asi hodně milovali.

Příště se zkus zamyslet, než budeš navrhovat silové řešení, protože to nikdy problémy nevyřešilo, ale pouze oddálilo a jako bonus přihodilo další.

Ukrajina musí vyhnít sama, zejména ta západní.
Sami Ukrajinci musí pochopit, že je západ jenom zneužívá a musí si přát se znovu začlenit do ruského světa, jinak to nemá šanci dopadnout dobře.

Pokud by přeci jen Ukrajina zkusila "štěstí" válkou s Ruskem, tak odhaduji, že by se fronta zastavila hranicích doněcké a luhanské oblasti, větší část ukrajinské armády by přeběhla a Rusové by zničily ty zbývající ukrajinské jednotky, které by odmítli složit zbraně.
Kdo by pak šel za Ukrajinu bojovat, pokud by viděl, že je za
1) boj beznadějný
2) Rusko nemá v úmyslu zabrat a zničit Ukrajinu, ale pouze brání ty, kteří odmítli se podřídit šílencům z Kyjeva.
+7 # Standa 2017-09-06 10:53
Moje řeč, paní Věro, a proto si myslím, že bychom se měli usilovněji modlit k Jehovovi,aby ta třetí přiblblá válka nevznikla. Vy a Vaše hnutí v tom máte náskok, a když občas čtu Vaše příspěvky adresované Otci, mám dojem,že se s ním znáte osobně.Vyřiďte mu prosím,že i já se připojuji k Vašim modlitbám.Ikdyž ,vlastně nemusíte...On to přeci vidí... Nic osobního, pouze jsem po ránu dost ironický :) Hezký den všem :)
-1 # Věra Štimová 2017-09-06 20:13
Jo, katolická církev promine, ale život v těle ani v Duši opravdu není ze tří mužů, jak by mohl ? Viď, Otče, Matko a otče a matko. Jedna dvojce je rodičemi Duše, druhá těla. Aby člověk žil v těle, potřebuje obě dvojce. Ten, kdo vám to vyvrátí, bude jeden ze tří "mužů", dle Františka.
+32 # květák 2017-09-05 21:52
Trochu nechápu Ukrajinu...50 mil.obyvatel,ve lmi úrodná půda,poměrně dost nerostného bohatství...u nás jich maká spoustu a jsou pracovití...pro č to u nich nejde,to nechápu....každ ých pár let nějakou revoluci a výsledek...bída ,svrab a neštovice...jed en politik lepší než druhý...přeji jim klid a mír, složit zbraně ,udělat si doma pořádek a začít se ekonomicky zvedat...
+34 # John Pitralon 2017-09-05 22:45
Není to tak dávno, kdy tam naivní majdanisti baštili koláčky od Nulandové a hopsali jak pošukové... Chazaři je zas vyškolili.
+3 # LubinenKremlBot 2017-09-06 18:00
Potomci Chazárie nemohou a hlavně nechtějí odpustit Rusům ,že měli lví podīl na zániku chazarské říše.Proto nenávidí Rusy a veškeré Slovany , ale Bůh stojí na straně zotročených Slovanů, Christos Voskres! Je to hlavní poselstvï ne ukřižován a v utrpení což předàvá Řimsko-katolick á cïrkev ale je to vítězstvï- zmrtvíchvstání a nový život bez bratrovražd násilí a nenávisti a to je sere ty bestie chazarský.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás