Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDonald Trump připravuje své přívržence na občanskou válku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Donald Trump připravuje své přívržence na občanskou válku

Prezident Trump připravuje své přívržence k revoltě pro případ impeachmentu. 

Podle žurnalisty Charlese Blowa z New York Times se politici jak uvnitř Demokratické, tak Republikánské strany děsí povstání obecné veřejnosti v případě, že by se elita rozhodla Trumpa vykopnout z Bílého domu.

Information Clearing House hlásí

Blow ve čtvrtečním fejetonu hloubá nad tím, jak se Trumpova rychlá, křečovitá politická kariéra točila kolem umění marketingu. Jeho posedlost průzkumy je pouhým vedlejším produktem jeho touhy zajistit si základnu „vracejících se zákazníků“:

Trump vybudoval průmysl z prodeje vyzývavé spotřeby. Prodával představy, že hrabivost je správná, luxus je důvod proč se snažit a na požitkářství není nic špatného… Přívrženci Trumpa na něj pohlíží jako na tahouna k budoucnosti a on na ně nahlíží jako na svůj trh.

Ale Blow nevěří, že by Trump urval rychlý trumf nebo svou značkou převálcoval trh, alespoň ne výhradně. Přes svou rozhodnou podporu policejních odborů, militantní rétoriku, tichou podporu vyznavačů bílé nadřazenosti a snahy o marginalizaci své opozice, si navíc buduje skutečnou armádu. Blow pokračuje:

Děláte to jako „prezident“ tak, že Ameriku rozdělujete do kmenů a družíte se s tím nejextremističtějším kmenem spolu s tím, jak prosazujete militarizaci lidí, kteří vás podporují.

Tak jaké bude konečné dějství jeho hry? S tím, jak kolem něj Robert Mueller utajuje smyčky a dává se dohromady s newyorským ministrem spravedlnosti Ericem Schneidermanem, aby prezidentovi zabránil omilostnit sebe nebo své spřažence, si Blow myslí, že: „Trump se chce dostat do pozice, kdy se jakýkoliv pokus odstranit ho, stane politickým pučem.“ A tak rekrutuje „budoucí konfederaci“ pro ten okamžik, až to přijde:

Jestli tito propadnou víře v to, v co chce Trump, aby uvěřili, tj. že systém establishmentu je nespravedlivý a vede konspiraci za jeho odstranění z úřadu, když on je vlastně jejich posledním a jediným šampionem, což je další věc, ve kterou Trump chce, aby uvěřili, tak co potom udělají?

Bude-li Trump impeachmentem odvolán, mohou jeho přívrženci začít revoltu a v takovém případě jeho prezidentství nebude ztraceno.

Jennie Neufeld

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+38 # Věra Štimová 2017-09-04 21:26
Podle Benjamina Fulforda jedna Amerika zkrachovala, ta s Clintnovou rodinou a druhá pokračuje ve šlépějích toho, co má v ústavě. Pak stačí oprášit základy lidského chování, čili křesťanské kořeny a přestat podporovat frakci, která stojí za rodinou Clintonů. Jak ? Armáda Spojených Států je spojena s ústavou nebo s rodinou Clintonů ? To si ti lidé musí sami rozhodnout.
0 # petr-burian 2017-09-06 01:25
+50 # EvaK 2017-09-04 22:38
Americký establishment asi nepochopil, že lidé vidí a slyší co se děje. Američané by se radikalizovali i bez Trumpa, do Obamy vkládali naděje a co viděli?
Jen zmar, zadlužení větší a větší, více lidí na potravinových lístcích a bohatnutí elit.
Do karet jim hraje ten obtloustlý Korejec, který vyhrožuje zničením údajně celé planety. Nevím jaké nerostné bohatství má Severní Korea, kromě stratovulkánu Pektusan. Ale připadný konflikt by vytrhl nachvíli nenažranému establishmentu trn z paty. I za cenu velkých obětí.
Nedávno zemřel 88 letý muž, který přežil atomový výbuch na Nagasaki novinky.cz/.../...
Svět i lidé by přežili, ztráty by byly obrovské, ale s tím ta banda kreténu v USA počítá. Dnes už se ví, že příroda se vzpamatuje rychle a i nějací lidé přežijí. Potomci budou nemocní, ale né všichni a tu hrstku přeživších už zpacifikují a zotročí rychle. Jo v jednotě je síla, a pokud je to síla velká, establishment se bojí oprávněně.
+36 # r.m. 2017-09-04 23:11
Čistka by se měla týkat především zbohatlíků na lidským neštěstí, mluvím o Wall Street.
+25 # Janinna 2017-09-04 23:41
Úplně EviK s Vámi nesouhlasím. Předně obtloustlého Korejce bych nepodceňovala a také jsem nikde nečetla, že by vyhrožoval zničením celé planety.
Máte pravdu, že případný konflikt by nenažranému establishmentu na chvíli vytrhl trn z paty. Jenže, je tu jedno ale.
Americký establishment by již dávno Severní Koreu srovnal se zemí, ale ta banda kreténů si není jistá, že by odvetný úder nepostihl i je.
Rusko má "vlak soudného dne". Ví někdo jestli Severokorejci nemají třeba ponorku(y) soudného dne?
Neví, protože Severní Korea je desetiletí hermeticky uzavřená země, bez páté kolony, bez šance, že by tam kvetla pšenka špionům a vyzvědačům.
Víme jenom to, co nám demonstrují ani špionážní družice nejsou schopny něco víc zjistit.

Máte pravdu, že by se Američané radikalizovali i bez Trumpa. On možná bude jenom katalyzátorem.
Na druhou stranu, taková občanská válka v USA, dovedete si představit kolik vojáků roztroušených po celém světě by bylo povoláno domů?
P.S.
Sice mimo téma - Pentagon z důvodu technických a finančních problémů bude nucen nakupovat ruské raketové motory RD-180 minimálně do poloviny budoucího desetiletí, to je déle, než se původně předpokládalo – a to i přesto, že je požadavek amerického Kongresu na upuštění od nákupu RD-180 „z důvodu národní bezpečnosti“.
ria.ru/.../1501738771.html
0 # brázda 2017-09-05 22:54
nějaká EvaK si nedá pokoj, ale musí dělat reklamu pindosnímu bulváru: "hovinky.cz" - svetkolemnas.info/.../...
+25 # r.m. 2017-09-04 23:08
Smlouva s ďáblem - dokument
www.youtube.com/.../
kterak americké banky bohatly na arizaci Německa
-
Příběh o USA 09-Bankrot dokument cz dab
www.youtube.com/.../
-
Oni to nakonec zase nějak zvládnou. Za krize před WW II. záhadně zmizelo 7 milionů Emeričanů. Pošli hladem.
+26 # Janinna 2017-09-05 00:59
Ano záhadně zmizelo, ale pššš, o tom se ve slušné společnosti nemluví.

Během Velké hospodářské krize v USA v 30. letech zemřelo v Americe hlady kolem 5 milionů lidí, přitom mnozí z nich zemřeli vinou vlády.
Během 30. let se faktická přítomnost občanů zjišťovala jen během sčítání obyvatel, které se provádělo v letech 1930, 1940 a 1950. Údaje ze sčítání odhalují velký úbytek obyvatelstva.
A je očividné, že statistické údaje byly upraveny podle údajů sčítání, to znamená zfalšovány.
Vypadá to následovně:
porodnost údajně padá o 50% v roce 1931 a takto zůstává 10 let.
A v roce 41 se prudce zvyšuje. Na dvojnásobek.
V demografii se takové věci nedějí. Pokud by byl zakopaný pes jen v pádu porodnosti, viděli bychom úbytek jen u lidí, narozených v 30. letech. Ale podobný úbytek je i u lidí, narozených ve 20. letech.
A ti se nemohli „nenarodit“, oni už žili.
Z toho vyplývá že mohli jen zemřít ve 30. letech.
Vycházeje z amerických statistik, počet obyvatel USA měl být v roce 1941 kolem 142 milionů lidí, ale ve skutečnosti vidíme 131,4 milionu.
Kolem 2,5 milionu připadá na snížení porodnosti, 3 miliony dělá emigrace.
A 5 milionů se někam v americké statistice ztratilo. A nikdo dosud neobjasnil, co se s nimi stalo...

Vláda Roosevelta likvidovala jídlo.
Krize měla strašné důsledky. Mezi miliony nezaměstnaných bezdomovců vypukl hlad, nemoci, vysoká úmrtnost.
Kolem 5 milionů farmářů a členů jejich rodin přišlo o střechu nad hlavou a půdu.
Jde o to, že země, úroda i skot mnohých farmářů byly u bank jako ručení.
A banky zase patřily velkým oligarchickým agrostruktrurám , které konfiskovaly u farmářů majetek za dluhy.
Mlýnské kameny finančního systému tehdy semlely každého šestého farmáře. Zemědělské byznys-lobby nemělo zájem na tom, aby jídla bylo dost - tehdy by se stalo dostupné zchudlým Američanům.
Proto vláda a byznys postupovali zcela „tržně“:
zaorali kolem 10 milionů hektarů i s úrodou a zlikvidovali 6,5 milionu hlav prasat.
To přirozeně vyvolalo hněv prostých lidí, kteří začali pořádat „hladové pochody“.
Vláda jim dala jen jednu možnost: „veřejné práce“.

Paměť o zločinech proti lidskosti tehdejšího vládnoucího režimu v USA byla vymazána z oficiální historie, zaměněna propagandou, která hlásá o „moudrém“ Rooseveltovi, ale zamlčuje miliony Američanů, kteří zemřeli hlady.
Všeho všudy přes americký GULAG veřejných prací prošlo kolem 8,5 milionu lidí.
Jen mládeže bez práce bylo přivlečeno kolem 2 milionů.
Platili jim 30 dolarů, z toho 25 odečítali za „služby“... Všechno se to odehrávalo v drsných podmínkách malárie a na pozadí obrovské úmrtnosti.
V nejbohatším městě země, New Yorku, se stály fronty na polévku zdarma (na americkém venkově takové fronty nebyly, protože nebyla ani polévka zdarma – nebyly na ní prostředky), ale první pomoc obyvatelům vláda organizuje teprve několik let po vypuknutí krize.
O hladomoru, na kterém měla vinu vláda USA, mluvili v Americe i dříve.
Ale všechny, kdo zveřejňoval pravdu, prohlašovali za komunisty, vedoucí „antiamerickou činnost“.
A ti, kdo říkali pravdu, na sobě zakoušeli všechny projevy totalitární čistky amerického právního a informačního pole.
leva-net.webnode.cz/.../...
+5 # r.m. 2017-09-06 13:00
a ještě jim doma zabavili všechno zlato a stříbro
+16 # Jaris 2017-09-04 23:39
Kdysi davno jsem videla filmovou komedii o tom, jak se hlavni postava tohoto filmu dostala na misto generaniho reditele krachujici firmy o cemz dotycny nemel nejmensi tuseni. Prisel prvni den do kancelare, spokojene se rozhlednul kolem, orezal tuzku a v tu chvili vtrhla do mistnosti banda policistu, nasadili mu zelizka a zatkli ho pro podvody ve firme.
Tak nejak mi pripada i uloha Trumpa, ze se na nej svede vsechno svinstvo, ktere Amerika dosud nadelala a vsechno tomu nasvedcuje.
Samozrejme jmena v tom clanku mne rozesmala -
Blow z Jew York Times, Mueler,Schneide rman a clanek napsala Neufeld. K tomu neni treba dalsiho komentare. Je prezidovano a uz dnes maji cely svet pod kontrolou.
+5 # r.m. 2017-09-06 12:59
Blow z Jew York Times ))))
sedí to víc než veřejnost tuší
-24 # Jan Jinsky 2017-09-04 23:49
Další předpověď, která se nesplní. Občanská válka - chápu, že byste si to přáli. Ale stane se jako obvykle prý. Asi v USA nečtou AC24
+29 # Vaclav2 2017-09-05 10:30
ano doufám také, že se nesplní...
je to divadýlko na celý svět, vyhrožovat celému světu jménem sev.Korei...vys tupňovat napětí a jaký je výsledek? ...tak př. dnešní zprávy 5.9.2017- DWN - Amerika nabídla jižní Korei výhodný mnohamiliardový obchod a to moderní zbraně aby se mohli chránit. No a vláda to pod nátlakem přijme a hra je hotová...vymysl í se další. Kim nikomu nevyhrožuje, on se brání. O jeho režimu přesně nevíme, jen se dohadujeme. Patrně je diktátor a drží lidi na uzdě, ale to je jediná cesta přežití. A jadernými zbraněmi ohrožuje svět? Myslím, první kdo ohrožuje celou planetu je us mašinerie.
+9 # Viliam 2017-09-05 18:17
Tiež si myslim, že je to zinscenované divadlo. Podľa mňa je Kim človek USA. V regione hraje rolu"besného psa". Na povel útoči na svojich súsedov, ktorý sa citia ohrozený a tým dava zamienku USA, aby mohli do regionu presuvať rôzné zbraňové systemy, ktoré však nie sú určené proti KLDR, ale proti Rusku a Cine.
Od nastupu Kima k moci je to už asi tretia, alebo štvrta kríza, ktorá spľasla po tom, ked USA urobilo čo urobiť malo. Spomente ako odyšiel Kimov otec z tohto sveta, vraj zomrel zahadne vo vlaku. Kimove prve kroky, ked sa ujal moci? Brutalné čistky medzi zastancami stareho jadra v armáde a tajnej službe, slovom likvidacia privržencov jeho otca a deda. Vtedy USA, JK a cekovo demokratický Západ ani nepipol. Prečo asi?
Apropo. Neštudoval náhodou Kim v bašte sionizmu vo Svajčiarsku? Studoval, a bol by v tom čert, aby ho CIA, alebo MI6 neoslovila.
+17 # Hordubal 2017-09-05 14:50
V Americe nečtou AC24, ale tady ho lidi čtou, aby si mimo jiné v překladu přečetli články alternativních médií z USA.

A co se týká občanské války - vždyť ta už tam zuří!
Sice ne všude, ale na YT jsou stovky videí, ve kterých je nepochybně zachycená obrovská míra nesmiřitelné nenávisti obou skupin. Vysokoškoláci se mlátí klackama na ulici, agresivita a adrenalin z toho stříká na všechny strany. Holky dostávají tvrdé rány pěstí od kluků a naopak. Z toho se ta země jen tak nevyspí, to se rozjede. Proboha, pane Jinský, jste opravdu úplně slepý?
+33 # jiří art 2017-09-05 07:04
Trump je posledním Americkým prezidentem. Proroctví se naplňují. Spousta amíckých států se chce odtrhnout od vlivu Washingtonu, mít vlastní zákony, řídit si stát po svém bez, odevzdávání peněz židovským klanům aby je přerozdělovali jak si zamanou. Jednoduše už chtějí srát na židovský deep state. Probíhají zcela regulerní boje v ulicích s židáckým deep státem. Nic nám o tom nenapíšou, ale pravda je taková, že i některý amícký státy mají Ameriky plný zuby.
+22 # Jaris 2017-09-05 10:30
...ale rvou se tam jak psi uz nejakou dobu, Jinsky. Po tajfunu muselo byt nastoleno stanne pravo, jelikoz se tam kradlo nicilo a navzajem rvalo. Takovy idylicky obrazek ze soucasneho americkeho zivota...
+20 # senil 2017-09-05 08:03
Ano, měl by. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korpo rativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

[...]/.../...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás