Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSyrský dezertér: Američtí velitele nám nařizovali, abychom „pomáhali“ ISIS

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Syrský dezertér: Američtí velitele nám nařizovali, abychom „pomáhali“ ISIS

Jeden z USA podporovaných rebelů, kteří působili v jižní Sýrii, tvrdí, že velitelé z USA obchodovali se zbraněmi a municí s teroristy ISIS a vojskům nařizovali, aby tuto teroristickou skupinu ‚podporovali’.

Bývalý militant, Asaad As-Salem, který dezertoval od skupiny Maghawir al-Thawra, v interview s Rossiya-24 tvrdil, že USA podporovaní ‚umírnění‘ militanti měli přísné rozkazy ISIS neškodit.

Thelastamericanvagabond.com hlásí

Američtí a norští instruktoři umístění na základně militanty učili střílet ze zbraní vyrobených v USA, cvičili komanda smrti a vedli kurzy jízdy bez nehody po bojišti.

Skutečnost se však lišila od vyhlašovaného cíle boje proti teroristům, jelikož tato jednotka nikdy nezažila akci proti IS a její velitel ve skutečnosti z USA dodané zbraně teroristům prodával – nad čímž američtí instruktoři vyslaní na základu zavírali oči, tvrdil bývalý militant.

„Když nám došlo, že vůdce naší jednotky prodává zbraně teroristům ISIS, tak jsme to ohlásili americkému velitelství na základně, ale k žádné akci nedošlo, Američané jen ještě více vystupňovali podporu tomu muži, co byl jmenován naším velitelem a kšeftoval přitom s ISIS,“ řekl As-Salem.

„A ten prodával všechny druhy výzbroje, co naše jednotka měla, v USA vyrobené pistole, pušky M-16 a M-4, bezzákluzové kanónky, různé kulomety a munici do toho.“

Oblasti kontrolované militanty podporovanými USA na syrsko-jordánské hranici syrské vládní síly v červnu odřízly od regionů držených IS, čímž jejich proklamovaný cíl „boje s terorismem“ začal být už úplně mimo mísu.

USA podle domněnek tohoto bývalého militanty ve skutečnosti nikdy neměly v úmyslu bojovat v jižní Sýrii s IS, nýbrž si chtěli vytvořit a rozšiřovat vliv. Řekl, že poradci z USA podporovali jen ty, které šlo použít pro jejich vlastní cíle, kdy neprojevovali žádný zájem pomáhat civilistům.

„Pro místní obyvatele v tom nebyla žádná pomoc, Američany nezajímalo nic, než prosazování jejich vlastních cílů. Např. tam byl uprchlický tábor Rukhban ležící asi 20 kilometrů od americké vojenské základny…,“ vyprávěl As-Salem Rossiya-24.

„Někteří lidé přebývající v tom táboře jsou příbuzní těch s Američany kolaborujících militantů, zatímco další jsou civilisté z At-Tanf. Životní podmínky jsou tam hrozné, děti nemají, kde se učit, není tam žádná zdravotní péče, ale Američané podporovali jen ty lidi, které využívali k prosazování svých vlastních cílů. Vezmeme-li to kolem a kolem, tak vám mohu říci, že se chovali jako nájezdníci.“

Ač tvrzení tohoto militanta nelze nezávisle ověřit, speciální síly USA opravdu mají od loňska základnu v At-Tanf umístěnou na strategickém dálničním syrském pohraničním přechodu s Irákem.

Ač USA vedená koalice tvrdila, že této základny využívá k boji proti Islámskému státu, tak při několika příležitostech zahájili palbu na síly Syrské vlády vstupující do této oblasti.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova na tiskovém briefingu ve čtvrtek řekla, že informace získané korespondenty Rossia-24 by ještě měly ověřit mezinárodní organizace.

„Je určitě třeba, aby tyto materiály přezkoumaly kompetentní organizace, včetně mezinárodních organizací. Tyto materiály nám říkají, že ta Americká koalice, tj. tzv. koalice, nedělá to, co vyhlašuje, tj. nebojuje v jižní Sýrii s teroristy, nýbrž prosazuje své vlastní cíle,“ řekla Zacharova.

„Jedním z cílů je vytvoření jejich vlastních sfér vlivu v této bojem proti terorismu vyčerpané zemi. Aby toho dosáhli, využívají podle zpráv svědků různých prostředků včetně přímého předávání zahraničních zbraní militantům, jako se to děje na základně At-Tanf na jihu země,“ dodala.

Ty informace odhalené tímto dezertérem od rebelů by neměly překvapovat, jelikož skrytá i otevření podpora různým rebelům po celém světě je obvyklou praxí USA, myslí si politický komentátor a žurnalista John Wight.

A to vysvětluje i povahu amerických náletů na syrské vládní a spojenecké síly.

„To dodává jen další a chmurnější rozměr americkým náletům provedeným proti syrským vládním silám, co postupovaly k At-Tanf letos v červnu, což poukazuje, že USA spíše než, že by toužily chránit tzv. umírněné rebely, které v té době podporovaly, byly vedeny touhou skrýt aktivity, které ten syrský dezertér od rebelů popisoval, jako poskytovat zbraně ISIS a jiným skupinám salafistických džihádistů,“ řekl Wigh televizi RT.

Ani ty chmurné podmínky v uprchlickém táboře kontrolovaném rebely podporovanými USA nejsou žádným překvapením, jelikož „USA nemají zájem na blahobytu Syrského lidu,“ řekl Wight.

„Mohu říci, že na blahu Syrského lidu zájem nikdy neměly,“ řekl Wight RT.

„Syrský lid byl použit jen jako záminka a jako ospravedlnění přítomnosti USA v Sýrii s úmyslem prosazovat svou vlastní hegemonickou agendu.“

Zdroj: thelastamerican.com, rt.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+4 # LubinenKremlBot 2017-09-04 11:29
Opět nic co bychom nevěděli se potvrdilo a upřesnilo,víme odkud to svinsto vane ussa eu sion.israel saudi arab.tady všude je těch hadů nejvíc.A plus naše pražská kafilérka ps:díky za přesné vírazivo Smrťákovi.
+37 # Piovarči 2017-09-04 12:04
AC24 mi práve vymazala celý príspevok Dedouchu to len aby si vedel že to nie je v súvislosti s Kotovom. AC24 vadí že tú pastujem tie mapky so Sýrskeho bojiska. Ale táto správa je veľmi dôležitá.

Samozrejme najprv som mal samostatný príspevok k téme o tom ako USA blokujú presun 300 bojovníkov ISIL aj s rodinnými príslušníkmi od Sýrsko Libanonskej hranice kde sa dohodli na odsune s Hizbaláhom a Sýrskou armádou do Al Bukmal na Sýrsko Irackej hranici.
USA nechcú aby bojovníci ISIL takto uľahčovali Sýrskej armáde prácu a opúšťali svoje územia, kde viazali na seba sily Sýrskej armády. Tu si o tom možno prečítať viac:
translate.google.sk/.../...

Informácie na mapách nie sú celkom presné a rôzne sa líšia
A ďalšie úžasné správy zo Sýrie

Ešte v nedeľu vládne sily pod vedením Tigrých síl (SAA) zachytili strategické dediny Bir Ghabaghib a al-Shula na diaľnici al-Sukhnah-Deir Ezzor a boli umiestnené menej ako 15 km od mesta Deir Ezzor. pro-vládne zdroje.
Al-Shula bola jednou z posledných pozícií ISIS na diaľnici al-Sukhnah-Deir Ezzor.

A predsa to stihli ako som predpovedal že do konca týždňa dorazia do Deir Ezzor!!!
V nedeľu jednotky tigrových síl Sýrskej arabskej armády (SAA) dosiahli 137 pluk v západnej časti mesta Deir Ezzor, podľa vládnych zdrojov.

3-ročné ISIS obliehanie mesta bolo skončené SAD a jeho spojencami.
Medzitým pro-vládne zdroje oznámili, že civilisti a vojaci SAD v meste Dier Ezzor teraz oslavujú. Video zverejnené online ukázalo, že vozidlo SAA oznámilo civilistom, že ISIS obliehanie bolo prerušené.
translate.google.sk/.../...
TAK TEDA HURÁ!!! Skvelý úspech. Blahoželám Rusku a Sýrskej armáde

Potvrdený pokrok zo strany SAD:
ISIL po páde Deir Ezzor veľmi rýchlo skončí čo by krajinu priblížilo k mieru.
Sýrske vládne sily, ktoré vedú Tigerské sily Sýrskej arabskej armády (SAA) a Republikánska stráž, sa stretávajú s teroristami ISIS v oblasti v blízkosti 137. brigádnej základne a blízko mesta Sholah na diaľnici Sukhna-Deir Ezzor . Strety prebiehajú počas viacerých leteckých útokov ruskými leteckými silami.
Táto mapa zobrazuje údajnú vojenskú situáciu v oblasti:

Veľmi pekne je situácia znázornená na sýria.livemap.c om - ešte presnejšie. Armáda to tam berie do klieští
syria.liveuamap.com/

Takáto je zatiaľ situácia pri Deir Ezzor. Dnes by sa Republikánske gardy mali prebojovať v celej línii frontu k obliehaným obráncom
S napätím sa očakáva ďalšie dianie na čele tohoto útoku
-15 # Petko Kotov 2017-09-04 12:28
na strane ISIS jsou tisice Rusu , Cecencu.
Tim je cely clanek vyvracen protoze Americani by s Rusama nikdy neobchodovali a nechteji s tou pakazi mit vubec nic spolecneho.
Naopak , ISIS plny Rusu pomahaji Putinovi s vrazdenim umirnene opozice...s Asadem uz se dohodli, ten jim zajistuje i bezpecnou cestu z Lebanonu pres Syrii atd...PAKAZ.
+24 # Franta Chomat 2017-09-04 15:07
Kdyz uz musite za kazdou cenu prekrucovat pravdu, zkuste nejaky sofistikovanejs i pristup a ne tento tupe nenavistny a logice odporujici.
+22 # r.m. 2017-09-04 16:26
Když na něj nebudeš reagovat včetně mínusování, bude trpět.
+32 # Piovarči 2017-09-04 17:20
Toto je tiež dobrá správička pre tých čo nenávidia Ruského mužíka

Spojené kráľovstvo pokojne zastavilo svoje snahy o výcvik takzvanej sýrskej miernej opozície v rámci siete táborov založených v Turecku, Jordánsku a Sýrii, informoval Telegraph.
Jeden z táborov, kde špeciálne sily Spojeného kráľovstva vycvičili "opozíciu", bola posádka Tanf, ktorú ovládala americká koalícia v juhovýchodnej Sýrii.
Podľa telegrafu britské ministerstvo obrany potvrdilo, že posledných 20 britských vojakov zapojených do programu sa vrátilo domov.
Britské jednotky sa zapojili do programu 500 miliónov dolárov v rámci Pentagonu zameraného na výcvik a vybavenie 5 000 "miernych opozičných" bojovníkov. Táto snaha však jednoznačne zlyhala.
translate.google.sk/.../...
Takže Briti balia švestky a idú domov. Toto je výhra Ruského mužíka.
+19 # Janinna 2017-09-04 18:12
Díky Pio za dobré zprávy, ráda si vaše svodky vždycky přečtu. Dobrých zpráv není nikdy dost.
Zrovna nedávno jsem četla (možná jste o tom už psal a uniklo mi to), že Rusko nedávno nasadilo v Sýrii čtyři letadla A-50. Tyto letadla jsou vybavená nejmodernějším systémem AWACS.
Tohle zařízení dokáže přesně určit cíle do 600 km. Všechno co je na nebi od civilních po vojenská letadla.
V tom případě např. Izrael mají prošpikovaný skrz na skrz.
A když to vezmeme všechno dohromady od dronů, družic, S-400 po AWACS - není to vlastně bezletová zóna nad Sýrií v ruské režii?
Rusko uzavřelo syrské nebe pro Izrael a USA:
politikus.ru/.../...
+15 # Piovarči 2017-09-04 19:58
Už som o tom letmo niekde čítal, ale USA lietadlám to lietať dovoluje. Dokonca USA letectvo blokuje autobusový transport 300 bojovníkov ISIL s rodinami zo SýrskoLibanonsk ej hranice do mesta Al Bukamal na Sýrsko Irackej hranici. Šlo o dohodu Hizbaláhu a Sýrskej armády s ozbrojencami, ktorí sa vzdali odporu za tento odvoz. Američanom sa to ale nepáči, aby ISIL takto ľahko vzdával pozície...
+8 # jjj444 2017-09-04 20:20
rozpraval som sa s clenom franc. legie. bojoval v Iraku, Mosule. A presne ako pisu. K tomu este, cela ich jednotka za pol roka zastrelila az 0 (nula) dzihadistov. Ale ina jednotka vraj nejakych zlikvidovala, a to "problemovych" (drogy ...."obchodne" problemy)
+13 # Piovarči 2017-09-04 17:39
No teraz sa vyjadril opäť Elon Musk, že po slovách Putina hrozí 3 svetová vojna:

Zakladatel společností Space X a Tesla Elon Musk okomentoval slova Vladimira Putina o tom, že světovým vládcem se stane ten, kdo bude lídrem v oblasti rozvoje umělé inteligence.
cz.sputniknews.com/.../...
Musk také dodal, že válku nemusí rozpoutat lídr některé z těchto zemí, ale umělá inteligence, která se rozhodne, že preventivní úder zapříčiní větší šanci na vítězství.

„Urobíme všetko potrebné, aby sme zaručili strategickú rovnováhu,“ povedal podľa agentúry AP Putin. „Sme presvedčení, že pokusy narúšať rovnováhu sú krajne nebezpečné. Strategická rovnováha, ktorá sa formovala koncom 40. rokov a v 50. rokoch 20. storočia, umožnila svetu vyhnúť sa obrovským vojenským konfliktom,“ dodal ruský prezident.
+1 # LubinenKremlBot 2017-09-04 17:57
Maska je ňáká chytrá , pokud vím tak poslední prst na tačítku to zpustí a pokud se to nezměnilo tak by to měl být prezident .Ale dnešní svět směřuje mílovými kroky do propasti vše může být jinak.
+15 # r.m. 2017-09-04 18:46
divnej žid ten Musk, vypadá jak po omlazovací plastický operaci
0 # LubinenKremlBot 2017-09-04 12:50
Pio počítejme i s tím , že alter.bude nedostupná a do kuchyně ac24 nevidíme ale nepochybně jim někdo půjde po krku nebo nastaví mantinely.
+15 # Piovarči 2017-09-04 14:50
No na tie ataky zo všetkých strán si zvykám. Sunie sa to odvšadial ako lavína:-DDDD Ale nech si vyserú oko...
+14 # Dědouch11 2017-09-04 15:26
Proč spekuluješ? Zeptej se přímo: ondrej.gersl@ac24.cz
+21 # Piovarči 2017-09-04 15:06
Dedouchu nemusia mu vadiť ale faktom je že ich zmazal a stalo sa to už viackrát

A toto je podstatné:

Ani ty chmurné podmínky v uprchlickém táboře kontrolovaném rebely podporovanými USA nejsou žádným překvapením, jelikož „USA nemají zájem na blahobytu Syrského lidu,“ řekl Wight.
„Mohu říci, že na blahu Syrského lidu zájem nikdy neměly,“ řekl Wight RT.
„Syrský lid byl použit jen jako záminka a jako ospravedlnění přítomnosti USA v Sýrii s úmyslem prosazovat svou vlastní hegemonistickou agendu.“


USA nikdy nešlo o demokraciu a lepší život obyvateľov v Sýrii ani nikde vo svete. Hlbokému štátu ide len o nadvládu nad svetom
-1 # Petko Kotov 2017-09-04 15:11
copak se ti nelibi na cenzure ruskeho typu na webu ruske propagandy ? Cenzor se rozhodl ze smaze tak smazal. Jeho volba. On se rozhodl ukazat vsem ze je blbecek a dari se mu naprosto vyborne !
za chvili zakaze diskuze neprihlasenym, klesne mu navstevnost tak je zase povoli. Hraje ted hru na ruskeho dem enta - lidi pisou prispevky a ruske dem ent je maze. Diky nemu ale vis proc se rika ze je nekdo blbej jako Rus
+1 # LubinenKremlBot 2017-09-04 17:44
Pod to se ti hned podepíšu Pio .Pro ty co tomu svinstvu šéfují jsme jen obtížný hmyz.
+29 # Dědouch11 2017-09-04 14:00
Nevím, ale pochybuji, že by adminovi vadily tvoje zprávy ze Sýrie, že by mazal kvůli mapkám. Bylo by to kontraproduktiv ní. Nemůže nevědět, že drtivá většina čtenářů i komentujících, je ti zato vděčná, protože jim de facto šetříš čas tím, že nemusejí zprávy hledat na jiných webech a to nejdůležitější, najdou tady. Náhodný čtenář, tady může díky tobě "zaparkovat" a chodit sem trvale.
To se mi nezdá.
-1 # Petko Kotov 2017-09-04 14:10
drtiva vetsina prosruskych blbecku - tedy asi 1 z millionu vcetne tebe, hlupaku.
Nahodny ctenar kdyz uvidi co jsi za id i ota tak uz se nevrati. Obzvlaste potom co rusky slouha cenzor maze vse co vyvraci ulhanou a tupou ruskou propagandu. ten id iot tady nechava prispevky o stahovani kuze zaziva ze zidu a maze prozapadni prispevky. Takto nebude dlouho trvat a diky tomu troubovi se ac24 odmlci a nadobro zmizi z planety.
+18 # Vladimír57 2017-09-04 15:48
Pio, pindosi přiznali 12 ztracených bomb, ale nepamatuji si, kolik jich našli.
+15 # Piovarči 2017-09-04 17:23
Tak to ani ja. Len viem že jednu z nich našiel ten športový potápač pri brehoch Kanady celkom nedávko zhruba pred polrokom.
+17 # Piovarči 2017-09-04 18:50
Ruský špecialisti na frontovej línii pri Deir Ezzor

Ruská armáda zvýšila nálet na teroristov ISIS v Deir Ezore av jeho blízkosti, pretože vládne sily rozvíjajú dynamiku, aby prelomili ISIS obliehanie zo strategického mesta .

"Ruské letecké a vzdušné sily viedli viac ako 80 bojových letov proti Deir ez-Zor [Deir Ezzor] v záujme podpory leteckej dopravy poskytovanej sýrskym jednotkám. Ruské lietadlo eliminovalo 2 tanky, 3 IFV, viac ako 10 áut s ťažkou výzbrojov. Viac ako 70 teroristov bolo zranených a zabitých , "uviedlo ministerstvo vo vyhlásení v pondelok.
+6 # r.m. 2017-09-04 22:38
Nestárnoucí bitevník známý pod přezdívkou hrábě. Podle množství úchytů zavěsitelných zbraní.
+36 # Dost3 2017-09-04 11:40
A jak je to s USA doopravdy - stačí hledat na, pro různé petkya aldriny, hodnověrných webech a zjistíme zaprodanost naší politické garnitury i ostatních zemí útočného paktu NATO vedeného militantními USA.

Tedy teď jen několik kapek z toho moře zpráv o mírumil ovnosti "Jestřábů".

USA provedly test mezikontinentál ní rakety. Vzkaz Rusku i KLDR, tvrdí
26. února 2016 10:39, aktualizováno 12:35

Americká armáda provedla v noci na pátek test mezikontinentál ní balistické rakety Minuteman III, která vzlétla z kalifornské letecké základny a dopadla v jižním Tichomoří. Podle agentury Reuters tak Spojené státy chtějí ukázat spolehlivost svého jaderného arzenálu v době, kdy vzrůstá mezinárodní vojenské napětí.
Střela bez nálože byla vypálena z podzemního sila základny Vandenberg krátce před půlnocí místního času. Po půlhodině dopadla na plánovaném místě vzdáleném 6500 kilometrů. Místo dopadu bylo podle Reuters v oblasti Marshallových ostrovů, které leží asi 4400 kilometrů jihovýchodně od Japonska.
Spojené státy chtějí za bilion dolarů modernizovat jaderný arzenál

Náměstek ministra obrany Robert Work sdělil, že USA uskutečnily od ledna 2011 nejméně 15 podobných testů s cílem vzkázat strategickým konkurentům, jako jsou Rusko, Čína a KLDR, že Washington má účinný jaderný arzenál. „Přesně z tohoto důvodu to děláme,“ řekl podle Reuters na základně Work novinářům.
(inu, co je dovoleno "bohovi", na kterého si USA hrají, není dovoleno volovi.

Ukázat spolehlivost jaderné síly se pro Spojené státy stalo v poslední době zvlášť důležité, protože americký arzenál bude brzy zastaralý. Tato skutečnost spolu s některými dalšími problémy v jaderných silách USA vyvolala otázky o jejich účinnosti, poznamenal Reuters.
Nedávno schválený federální rozpočet na obranu počítá s navýšením výdajů na provozuschopnos t stárnoucích jaderných raket, bombardérů, ponorek a dalších systémů o 1,8 miliardy dolarů (44,2 miliardy korun) na celkových 19 miliard dolarů. Pentagon podle Reuters odhaduje, že na jaderný arzenál bude nutné v příštím desetiletí vydat celkem kolem 320 miliard dolarů.
Zdroj: zpravy.idnes.cz/.../...


USA provedly další test balistické rakety Minuteman III
3. května 2017 ● 11:07

Spojené státy dnes přesně po týdnu provedly další test mezikontinentál ní balistické rakety Minuteman III, střela bez bojové hlavice podle stanoveného plánu po letu dlouhém zhruba 6700 kilometrů dopadla na cílové místo u atolu Kwajalein na tichomořských Marshallových ostrovech. Informovala o tom agentura AP. Washington podobnými zkouškami prověřuje účinnost a přesnost svých raketových systémů a zároveň demonstruje jadernou sílu americké armády.

Více na blesk.cz/.../...


USA provedly během 17 let stovky tajných jaderných testů. Apokalyptická podívaná
Aktualizováno 16.3.2017, 18:37 16. března 2017, 16:38
Washington - Spojené státy provedly během 17 let na dvě stovky tajných testů jaderných zbraní. Hrozivá statistika vyplula na povrch poté, co Národní laboratoři Lawrence Livermora upozornila na výsledky pokusů, o nichž se svět nikdy neměl dozvědět.


Zdroj: zahranicni.eurozpravy.cz/.../. ..

Zdroj: zahranicni.eurozpravy.cz/.../. ..
+26 # Piovarči 2017-09-04 13:38
Dost3 díky za vyčerpavájúce informácie toto stojí za to sem vlepiť.

Od počátku studené války bylo ale ztraceno několik jaderných zbraní. Znepokojivé je, že nikdo přesně neví kolik ani kde jsou. Odhaduje se, že zmizelo 6 až 11 hlavic!!!. Není to ale jediný znepokojivý fakt. Mezi další patří tajemné potopení jaderné ponorky USS Scorpion v roce 1968 se dvěma nespecifikovaný mi jadernými hlavicemi, zmizení bombardéru B-47 v roce 1956, který nesl dvě jaderné hlavice a pád bombardéru B-52 v roce 1961, který nesl zásoby uranu. Ty se však ztratily.
Zdroj: zahranicni.eurozpravy.cz/.../. ..
Viem že jednu USA stratenú jadrovku pri Kandskom pobreží nedávno našiel osamelý potápač v hĺbke cca 10 metrov. Nedávno to prešlo tlačov
Absolútny bordel v USA armáde spôsobil stratu mnohých jadrových hlavíc po ktorých sa ani nepátra. Samozrejme že sa s týmto "strateným" materiálom dá rôzne operovať.
Ako blízko sme ku jadrovému holokaustu pri takejto USA "nedbalosti"?
Do čích rúk sa môžu dostať alebo už dostali tieto jadrové hlavice?
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Uqayribatsky kotol stále odoláva:

Sýrska arabská armáda (SAD), národné obranné sily (NDF) a štítové sily Qalamoun oslobodili Hamadahovu dedinu Amr v areáli ISIS v krajine východnej krajiny Hama.
Sýrske vládne sily zaistili najmenej jednu továreň na výrobu drôtov a veľké množstvo zbraní a streliva z teroristov ISIS v oblasti Uqayribatu vo východnej časti Hámy, podľa fotografií zverejnených mediálnym krídlom národných obranných síl.
translate.google.sk/.../...
Armáda oslobodzuje dedinu po dedine, kúsok po kúsku zdoláva húževnatú obranu ISIL

V pondelok teroristi ISIS ustúpili zo 4 ďalších dedín na vidieku na východnom ostrove Hama pod tlakom Sýrskej arabskej armády (SAA). V dôsledku toho vládne jednotky Mas'oud, Tawbiyah, Marami a Um Ramal a zabezpečili tieto oblasti.
No škoda že im to ide tak ťažko.
Armádu treba pri Eufrate.
0 # Petko Kotov 2017-09-04 14:14
ruska propaganda uz lze i o " ztracenych" hlavicich. Hnus co ten zoufalec Putin provadi ve snaze odvest pozornost od bankrotu Ruska ktery on zpusobil.
USA budou muset vyresit i KLDR ktera jadernymi vybuchy v blizkosti hranic Ruska ohrozuje nevinne ruske civilisty . Rus nema koule aby Kima radne vytresta. Opet tak bude reseni na klukach z USA a hloupy Rus pak bude z dalky kritizovat.
+43 # Jesus 2017-09-04 11:43
ta ceska pumpicka na obrazku v ruce Achmeta je kouzelna.

budte v klidu ,nase vlada pres us prostredniky, dodala umirnenym rezacum hlav
i modernejsi ceske zbrane, sa58, pancerovky...

jsem znechuceny :-(
ceska vlada nehaji me zajmy
+1 # LubinenKremlBot 2017-09-04 12:17
Všechny ,,demokratické' 'vlády jsou loutkové koupené a už vůbec nemohou hájit zájmy voličů oveček.
+39 # Dědouch11 2017-09-04 12:45
Taky mě to praštilo do očí.
"Naše" vláda, je tlupa zlodějů a podvodníků.
+38 # Piovarči 2017-09-04 13:30
Českú vládu treba vo voľbách poslať na smetisko dejín
cz.sputniknews.com/.../...
+8 # Wiloni 2017-09-05 02:24
Buď v klidu, už jim dodáváme i OT-64.
Pokud jde o idiota herce v pozici Ministerstva Obrany a idiota v pozici ministra zaminy (MZV), tak se není co divit.
Prostě něco ve smyslu "občane, buď hrdý, protože tvoji političtí zástupci "udržují" světový mír".
Ale i oni dostanou svůj díl, karma funguje spolehlivě.
+47 # Monika lkemae 2017-09-04 11:59
Šachový tah Moskvy! Rusko přibylo USA a Izraelská letadla k zemi ! Tyto dvě země nebudou moc nadále drzo narušovat vzdušnice území Sýrie ! Vkapse kde je obklíčeni Isis je i 100 instruktorů z Francie kteři učili bojovat Isis na zlikvidováni Asada ! Francie je bude chtít proplatit zpět ! Špína na všech stranách !
0 # Petko Kotov 2017-09-04 14:22
mas divne sny, ruska spino
+25 # Piovarči 2017-09-04 15:13
Monika odkiaľ máš tú informáciu?

Zástupci amerických tajných služeb a bezpečnostních orgánů dosud neopustili budovu Generálního konzulátu SR v San Francisku.

„Nikdy dříve jsme se nesetkali s tak dalekosáhlým a ve všech směrech vyzývavým porušováním základních norem mezinárodního práva. Kohosi v minulých letech nazývali státním sponzorem terorismu. Já bych řekl, že to, co se děje, je státní výtržnictví", dodal námestník ministerstva zahraničných vecí RF Sergej Riabkov
cz.sputniknews.com/.../...
+12 # Dascha 2017-09-04 17:29
Četla jsem to také a to na Hlavné správy.sk - ale už musíte přejít až na 4 stránku, možná i na č.5
0 # Petko Kotov 2017-09-04 12:18
ac24 je ulhana ruska spina a mistni cenzor je absolutni trouba.
+16 # Jesus 2017-09-04 14:29
Vsadim boty ze jsi bulvárník Pavel Novotny
0 # Petko Kotov 2017-09-04 14:36
bude zima a ty bez bot nastydnes na podvozek, troubo.
+17 # Dědouch11 2017-09-04 15:05
Šťouráš do hovna, bude smrdět.
+6 # Věra Štimová 2017-09-04 14:10
Kdo všechny tedy řídí a odkud ? Světovládu může mít jen jeden.Od: belphegor@hell.com
Komu:
Datum: 6. 2. 2017
Předmět: Mým věřícím chyťte ty psy a bijte je

„Mí sluhové,

někdo umístil mé portréty ve Vatikánu a Římě a uráží mou službu Satanovi seznam.cz/.../...

Přes 200 plakátů mě hanobí christnet.eu/.../...

Vyzývám vás chyťte je a bijte je! Žádné slitování. Já jsem Satanův papež neslitovný a zlý a ničím lidské životy. Nikdy nebyl na papežském stolci zlejší papež než jsme já. Nenávidím vás jako sám Satan.

František (pozn. falešný prorok na Petrově Stolci ve Vatikánu)

bratr papež“

z blogu Petry Bostlové
+24 # Piovarči 2017-09-04 16:34
Tak toto je niečo pre ľudí čo podcenili Ruského mužika
Ruské ponorky tak to som čumel:
Ponorka z titanové slitiny projektu 685 (Mike podle klasifikace NATO) se dokázala ponořit do hloubky přes 1000 metrů, kde nebyla dosažitelná pro protilodní zbraně nepřítele. Přičemž torpéda fungovala ve velké hloubce (díky speciální konstrukci šesti přídních 533 mm torpédometů). Posádka této ponorky jako první na světě nacvičila odpálení torpéd v hloubce 800 metrů.
Zkušební atomová ponorka K-278 projektu 685 (třetí generace) byla předána do výzbroje Severní flotily v roce 1983 a byla v provozu několik let. Rekord ponoření atomové ponorky K-278 do 1027 metrů nebyl dosud překonán.

To treba prečítať doporučujem
cz.sputniknews.com/.../...
Ponorka K-560 Severodvinsk v těchto týdnech dokončila svou první operační misi. Severodvinsk je první ponorkou nové třídy ruských útočných jaderných ponorek Projekt 855 Jaseň. Podle řady odborníků, a to i z řad amerického námořnictva, se jedná o nejlepší ponorku svého druhu.
www.armadninoviny.cz/.../
Americký kontradmirál Dave Johnson, programový ředitel na Velitelství námořnictva pro námořní systémy NAVSEA (Naval Sea Systems Command), dokonce řekl, že umístil velký model ponorky Severodvinsk do společných prostor, aby se na ní mohl dívat každý den, když jde do kanceláře.
“Budeme čelit velmi tvrdému potenciálnímu protivníkovi. Stačí se podívat na Severodvinsk, ruské verzi útočných ponorek s jaderným pohonem. Jsem ponorkou tak ohromen, že jsem nechal postavit velký model této ponorky,” uvedl již v roce 2014 Johnson

No jedno je isté Rusko je príliš silný súper pre USA, napriek tomu že jeho hospodárstvo bolo poničené dvoma svetovými vojnami a preválcované perestrojkou a západnými korporáciami drží si stále vysokú technologickú úroveň čo je veľmi dôležité aj pre životnú úroveň ľudí čo tieto technológie tvoria a vyrábajú.
0 # Petko Kotov 2017-09-04 16:40
misto 50ti nemocnic 1 ponorka. Gratuluju Rusku k vitezstvi v soutezi " ser eme na vlastni narod"
+7 # diamond 2017-09-04 19:11
To víš, 5Kv1, každý to dělá jinak. Rusáci staví místo nemocnic ponorky, v českém bordelu se zase nemocnice zavírají, aby mohly být elegantně vytunelovány. Rusák má místo nemocnic aspoň ponorku, ale co máme nakonec my?
Odpovědi netřeba vpisovat, každý to ví dobře sám.
+13 # Dědouch11 2017-09-04 19:06
+++
Ančar K-162, takový "macek" a 80km/h pod vodou, tak to je fičák.
+9 # diamond 2017-09-04 19:11
Zlatá rybka.
+7 # Wiloni 2017-09-05 02:34
Pio:

Dvojitý titanový trup je u ruských ponorek standardem.
Jednak umožňuje bezpečný ponor do hloubek pod 300 m, a pak je tato konstrukce odolná, proti zásahu torpéda.
Pokud dojde k zásahu, tak není poškození fatální.
Navíc bývá prostor mezi trupy naplněn materiálem schopným potlačovat hluk (zvuková izolace, což je důvod, proč bylo naprostým nesmyslem tvrzení, že se v potopeném Kursku ozývalo bouchání námořníků na vnitřní část trupu).
+25 # senil 2017-09-04 14:31
A tohle se Trump snažil napravit. A proto ho Deep state nenávidí. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korpo rativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

[...]/.../...
0 # Petko Kotov 2017-09-04 14:40
hlupakum nekdo podal vyraz deep state a oni to opakujou v kazdem prispevku. Stejne jako ty , troubo.
Volby v USA znamenaji demokracii, na rozdil od trebas Ruska nebo Asadovy Syrie. Kazdy kdo se pokusi americke volby narusit dostane radne nakopano do riti - jako dostal a dostavat bude i dale rusky okupantsky ksindl. Rusko delalo frajery a ted placou - necekali ze se s nima Donald nebude sr@t jako slabi presidenti pred nim.
+25 # Rudolf0503 2017-09-04 15:09
Nezahadzujte sa s tým [...]om, ignorujte ho, nech sa [...] vyrozpráva ... Jeho [...]né príspevky na tomto fóre aj tak asi nikoho nezaujímajú... :-)
-1 # Petko Kotov 2017-09-04 15:13
ja se s nikym nezahazuju. Posilam proruske klauny do riti. Napred slusne a kdyz jich cenzor nekolik vymaze tak pisu tak aby ten rusky hlupak mel duvod mazat.
Alespon neco ten ulhany rusky klaun dela.
+14 # Mirara 2017-09-04 15:31
na fotce v ruce má pumpičku (český samopal vzor 24)
+13 # Dědouch11 2017-09-04 15:40
Kdybys četl příspěvky, věděl bys, že už je to komentováno.
0 # Petko Kotov 2017-09-04 16:06
sklapni smej de. Chce neco napsat tak pise. Nemusi pritom rolovat nahoru a zabyvat se tvyma sr@ckama.
To ze ses k tomu vyblil uz ty neznamena ze nemuzou dalsi, ty kreaturo. Po cenzorovi jsi tady druhy nejvyznamnejsi blbecek.
+15 # r.m. 2017-09-04 16:22
"Američtí a norští instruktoři". Proč mne ti Norové nepřekvapují?
0 # Petko Kotov 2017-09-04 16:36
protoze veris kazde ruske lzi
+15 # Čech 2017-09-04 16:51
Je neuvěřitelné, jak jeden sprostý a drzý závislák na příspěvcích z SS ambasády (nebo snad nevyléčitelně nemocný virem zvaným american dream, který již dávno skončil i v Americe), dokáže donekonečna omílat již velmi dlouho profláknuté lži chazarských mocipánů a vlastníků Ameriky, které jsou pro myslící lidi věrohodné asi tak, jako závislákův nick a likvidovat diskuzi na AC 24. Tohoto závisláka a jeho příznivce zcela jistě nepotěší fakt, že novověky chazarský kaganát za velkou louží bude mít již velmi brzy tolik starostí s udržením toho zadluženého a vroucího multi kulti kotle v klidu a v jednotě, že již nebude mít čas a energii strkat svůj chamtivý rypák do zemí, v nichž je ještě co ukrást.
0 # Petko Kotov 2017-09-04 17:05
Klement Gottwald mel stejne sny jako ty. Nesplnily se mu. Naopak CCCP se rozpadl a Rusko nekolikrat zbankrotovalo. Ted diky Putinovi zaziji Rusove dalsi pad na drzku a bankrot.
Vim ze na zdejsim ulhanem ruskem webu nemate pravdu radi. Me ale prace pri vzdelavani pitomcu a ruznych blbecku celkem bavi. Jako bonus jeste obcas nahnevam mistniho cenzora ktery pak maze jako rozeny Rus.
+9 # mili 2017-09-04 17:45
takhle vypada pad na drzku??...
www.youtube.com/.../
0 # Petko Kotov 2017-09-04 17:59
podivej se jak vypadaji ruske silnice, nemocnice atd..to je pad na drzku.
Zeme ktera ma nasobne vice surovin nez arabske stoupy a nedokazali z toho udelat vubec nic nez serii bankrotu a bidu.
Rus se chlubi svymi letadly ale nakupuje Airbusy a Boeingy - protoze tema jeho smejdama se boji letat i rusky pilot . Dodnes neumi vyrobit bez zapadni pomoci ani auto....to jim ale nejde ani se zapadni pomoci. Rus neumi NIC.
+10 # Čech 2017-09-04 19:12
Bez ruských raketových motorů můžou tví namachrovaní chlobodárci létat do vesmíru pouze z trampolíny, ti, jimiž tak pohrdáš, mají zbraně o nichž nemáš ani tušení, drží svými raketami v šachu největší loupežníky světa, kteří soustavně vykrádají svět a podobně jako ty mají přehnaně velké sebevědomí, protože jim to dosud procházelo. Nic ale netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Smiř se s tím nebo dál štěkej jako ratlík. Nic na faktech, která nechceš vidět, nezměníš.
+10 # Dědouch11 2017-09-04 19:21
Nereaguj, prosím. O toho magora tady nikdo nestojí a reakcí ho jen udržuješ.
Vše už tady ohledně "inteligence" a blábolů toho exota bylo řečeno.
+7 # Piovarči 2017-09-04 23:10
Čechu teraz písali na Sputniku že USA budú od Rusov brať motory RD 180 až do roku 2025.

Tí američania nie sú schopní si vyrobiť poriadny raketový motor. To je úplne neskutočné. A to chcú svetu nakukať že boli na Mesiaci?
cz.sputniknews.com/.../...
Technické a finanční problémy nutí Pentagon spoléhat se na ruské raketové motory RD-180 minimálně až do dalšího desetiletí, to znamená o několik let déle, než se původně předpokládalo, prohlašují americké noviny The Wall Street Journal.
Ruské vědecko-výrobní sdružení Energomaš dodalo americké korporaci Orbital ATK první letošní zásilku tekutinových raketových motorů RD-181. sdělil agentuře RIA Novosti mluvčí podniku.

Tři motory byly dopraveny do USA letadly. Mají být použity na prvních stupních nosných raket Antares na dopravu nákladů na Mezinárodní vesmírnou stanici.
cz.sputniknews.com/.../...
+2 # janaz 2017-09-05 17:48
Na to sa ten [...]ný troll petko už neozve.
+8 # diamond 2017-09-04 19:15
Nemusím jezdit do Ruska. Stačí se podívat na naše silnice. A ostatní, co píšeš, je prostě jen prázdné plkání.
+10 # Dědouch11 2017-09-04 19:13
Lepí se do diskuzí, jak hovno na jeho košili, vtírá se, filcka, ale pořád jsou lidi, kteří ty výplody chorého mozku čtou a někteří i reagují a tím ho tady udržují...
+5 # r.m. 2017-09-04 21:03
20:33 – 21:00 4. 9. 2017
Magazín Leonardo
20.33 Magazín Leonardo Věda a technologie v přímém přenosu rozhlas.cz/.../magazinleonardo
ČRo Plus nechtěně vysvětlil princip škodlivosti zanášení aerosolů do atmosféry našimi spojenci.
Sucho, katastrofální srážky, obří kroupy to všechno způsobují chemtrails ))
Zelený laser umí odhalit jakékoli částice v atmosféře. Právě teď i v Česku
rozhlas.cz/.../...
Data ze všech 30 stanicí se posílají téměř okamžitě do centrální databáze v Norsku. Tam velké superpočítače zpracovávají jak rychlé předpovědi počasí, tak velké klimatické modely, kde se testují odezvy klimatu na různé změny ve složení atmosféry.“
pozn. text o pořadu je daleko chudší na informace než poslech pořadu.
+7 # Piovarči 2017-09-04 23:22
R.M.
Vábroný postreh vďaka

„Třeba víme, že když je vzduch čistý, tak se oblaka tvoří jinak, než když je znečištěný. Jednoduše řečeno: znečištěné ovzduší vede k většímu výskytu prudších srážek s kroupami, tím pádem k hospodářským škodám a dalším poškozením.“

Tak že napokon je pravda vonku všetky problémy katastrofického počasia sú v tom že je stále viac znečistené ovzdušie.
A ako je to teda možné? Chemetrails by to celkom vysvetloval. Keď nám nestriekali oblohu tieto extrémy tu neboli

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás