Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaČlen NATO Bulharsko odmítá střílet na „ruské cíle“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Člen NATO Bulharsko odmítá střílet na „ruské cíle“

V jak prekérní situaci je aliance NATO se ukazuje na posledním cvičení zvaném „Ušlechtilý skok“, jehož se účastní Albánie, Bulharsko, Británie, Řecko, Španělsko, Lotyšsko, Holandsko, Norsko, Polsko, Rumunsko a USA.

Během ostrých střeleb odmítli bulharští vojáci i jejich nadřízení střílet na cíle, které byly namalovány za pomoci ruských insignií. Bulharští velitelé po pečlivém prohlédnutí cílů dospěli k závěru, že cíle byly z tkanin s barvami ruské vlajky a svým vojákům nařídili, aby nestříleli.

Bulharsko v roce 2014, ač je členem NATO, řeklo Washingtonu, že na své půdě nebude hostit americký systém THAAD zamířený na Rusko.

O rok později v roce 2015 Bulharsko odmítlo přidat se k černomořské námořní skupině sestávající z Turecka, Bulharska, Ukrajiny a Rumunska sloužící k „ohrazování“ Ruska. Tato skupina se nikdy nezformovala a v současnosti už i Turecko posunulo své geopolitické preference k součinnosti s Ruskem.

Bulharští analytici tvrdí, že jen absolutní šílenec by souhlasit, že bude hostit americké rakety na své půdě. Při konfliktu mezi USA a Ruskem zničí Moskva v první řadě americké zbraňové systému umístěné v evropských zemích, čímž se z těchto zemí stanou prvořadé cíle taktických atomovek. Ale jak vidět Rumunům to nikdo neřekl.

NATO se sice jeví jako tygr, ten je ale jen papírový. Ač se s ním USA předvádí, ve skutečném konfliktu by nejméně polovina evropských členů NATO přinejmenším odmítla americké rozkazy a konfliktu s Ruskem by se nezúčastnila. Američané si to plně uvědomují, proto nejspíš ještě válku s Ruskem nezačali, tedy aspoň prozatím. To Hlubokému státu poskytlo o trochu více času.

Zdroj: macedoniaonline.eu

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+146 # Dost3 2017-08-29 16:30
V Bulharsku zřejmě žijí lidé, kteří nemají mezi ušima vzduchoprázdno a tak vítězí rozum nad "pravdou a láskou".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # cacas 2017-08-29 17:24
Říká se "blbej jak Bulhar" nebo "čumí jak Bulhar do mlátičky", tak nevim, na té lidové tvořivosti často něco pravdy bývá ;)

Tohle je samozřejmě rozumný, že odmítaj terče v barvě trikolory. Na druhou stranu Rusku např. zatrhli přelety svého vzdušného prostoru při zásobování Sýrie. Prostě jsou opatrní na všechny strany ... nechtěj se moc namočit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2017-08-29 20:01
Kdysi divoký kmen Bulharů se nějak přecivilizoval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # jan lavicka 2017-08-30 07:20
Jinak řečeno, nejsou psychicky nemocní. Celý západ je opravdu veden podřadnými psychopaty s plnými kapsami peněz, pedofilními choutkami a mentální poruchou, viz Telička, Sobotka, Kalousek, Pedofilberg, atd. u nás, prostě malé dětičky s ADHD s pistolí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+89 # oskar 2017-08-29 16:42
Hlavně je to zkouška západní části NATO, jak moc mají pod kontrolou své východní křídlo, které má být obětováno prvosledově, pokud by došlo k zákeřnému útoku na Rusko. No, Bulhaři jim to trochu pokazili...škod a, že to nenapadlo ještě někoho z východu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+68 # Dost3 2017-08-29 17:12
První vlaštovka. I Maďaři už mají křídla připravena.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Janinna 2017-08-29 23:32
Tahle zpráva potěšila. Kdepak asi udělali soudruzi z NATO chybu?
Střílet na cíle v barvách ruské vlajky - kdopak to asi vymyslel? Špatně zvolená motivace.
To můžou zkoušet na Pobalťácích.
Copak by se asi dělo, kdyby ty všechny kluky slovanský hnali na Rusa? Svou malou odpověď už tedy dostali.
Některé národy budou nepoužitelné.
Vždycky jsme přeběhli. A nebude tomu jinak.
Řekové i Makedonci by se zachovali stejně. Nefunkčnímu spolku (prý obrannému) by zbyli jenom vlastní žoldáci.
Jenže tady vyvstane problém, ti přeci nejsou určeni jako kanónfuter. Na to má posloužit východní póvl, věřím tomu, že to hodně vojákům už došlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # diamond 2017-08-30 10:52
Cit.:
Armádní rozkaz ze dne 17. dubna 1915:
"Přeplněn bolestí nařizuji, aby c.k. pěší pluk čís.28 pro zbabělost a velezrádu byl vymazán z mého vojska. Plukovní prapor budiž zneuctěnému pluku odebrán a odevzdán do vojenského muzea. Dnešním dnem přestává existovat pluk,, který, otráven mravně z domova, vytáhl do pole, aby se dopustil velezrády."
František Josef I.
konec cit.
------
Pro neznalé: 28. c.k.regiment v bojích pod Duklou hromadně přešel do ruského zajetí vč. šarží a oficírů, dokonce prý za doprovodu plukovní kapely.
Byli ti vojáci zrádci nebo nebyli? To už neposoudíme, ale co je jasné - tímto postojem definovali vztah českého národa k válce a k monarchii obzvlášť. Některé kecy "historiků" a mravokárců (občas se vyskytujících i zde) jsou zcela irelevantní a ani v nejmenším nedokazují údajně šťastný a spokojený život všech národů uvnitř císařství stařičkého mocnáře Procházky. Obrat "žalář národů" nevznikl jen tak z plezíru nějakého odbojného redaktora.
---
Změňte datum a číslo útvaru a budete mít poměrně jasný názor na to, co by se mohlo dít, kdyby...
A místo Procházky doplňte třeba Petr Pavel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # jirka b 2017-08-29 17:15
Každá vlastenecká vláda by to odmítla. Některý národy ji ještě mají. My ne. Protože jen prodejnej debil by vystavoval svůj národ nebezpečí kvůli rozmarům amerických židovských klanů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+61 # Mirra 2017-08-29 17:20
v Bulharsku pamatují kdo jim pomáhal od tureckého jha. Dobře vidí jak se tato "obranná bezpečnostní organizace" vybarvila - a modrý prapor OTAN silně zhnědnul....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-51 # Lukasssd 2017-08-29 18:01
Nebylo to namalované ruské insignie. Použili staré plátno z bilboardů jako cvičný terč a nepřemalovali barvy které tam byly. Tyto barvy se z dálky zdály jako ruské insignie. Prosté nedorozumění, po oznámení se NATO bulharům omluvila, barvy přemalovala a pokračovalo se ve cvičení.

Jinak poslední odstavec je naprosto populistická slátanina. NATO je největší vojenská mocnost na světě a Bulhaři "nedezertují". Stejně jako ostatní státy se podílejí na vojenských akcích NATO jako například válka v Íráku. Mají taktéž vojáky v Afganistánu. Nezúčastní se války s Ruskem, protože to není zapotřebí. Proč by někdo útočil na někoho, kdo pro něj zatím není problém. Handrkování se na politické scéně vůbec problém nenaznačuje, to jen vy z toho problém děláte. Navíc taková válka by skončila armagedonem, pokud si to přejete, tak se prosím rovnou eliminujte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # grants1 2017-08-29 19:12
Lukasssd:
Muzete nam tady vyjmenovat alespon jeden stat koho porazilo ta tvoje "nejvetsi vojenska mocnost"?
Jsou po celem svete jako rakovina ,nedakazou zastavit ani par chlapku s kalasnikovama a pastevce ovci a Vy nam tu melete bludy o mocnosti!
Vy by jste se mel probrat,nikdo z Vychodni europy nepujde bojovat proti rusakum a to vase zapadni kridlo to je my pekna sebranka fetaku a zebraku,uz vydim ty debilni zapadaky jak dou na rusa,90% z nich nema ani paru kde je ceskoslovensko.
Pri prvnim setkani s velice nasranym rusem mu bude nabizet cigaretu,zadnej armagedon se konat nebude,dostanet e od slovanu tak na prdel ze budete radi kdyz vam ponechame vase dosavadni hranice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-08-29 23:22
oni nemají cíl zvítězit, jen rozesrat cizí území a zabránit hospodářskýmu a vojenskýmu pokroku v oblasti, kde zřídili ten chazarský vřed
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Lukasssd 2017-08-30 11:57
Koho porazilo? Irák při ofenzívě do Kuvajtu a pak Irák celkově, v Afganistánu si přinejmenším vedli lépe než Sověti, díky jiné strategii velení. Ochránili kosovo ve válce v Jugoslávii.
Pár chlápku s Kalasnikama zastaví jen málokdo (ani vaše milované Rusko to nedokázalo). Je to těžké, když nechcete civilní ztráty a tihle lidi se schovávají ve městech. Rusům je toto možná jedno, ale ani tak to nedokázali.
Nikdo z východní Evropy by nebojoval proti Rusům? Dovolím si nesouhlasit. Znám vojáka z ženijního pluku a co jsem se doslechl, tak v Armádě (jak ve vysokých, tak v nízkých kruzích) je většina za NATO. To neznamená, že by podpořili invazi proti Rusku, ale pokud by Rusko zaútočilo první, tak by společnou obranu podpořili. Polsko je na tom stejně, protože Polsko nemá Rusko rádo už od nepaměti a kvůli toho zvyšuje i obranný rozpočet. Pobaltské státy by se taky připojili na stranu NATO. Slovinsko, Chorvatsko, Řecko a Kosovo by se taky přidali na stranu NATO, stejně jako Turecko. Severní státy (Norsko, Finsko, (možná i Švédsko by logisticky podpořilo) by se taky přidali na stranu NATO, jelikož už dlouhou dobu mají šarvátky s Ruskem kvůli letům nad jejich vzdušným prostorem, což je podle vyjádření znervózňuje. Rumunsko už několikrát kvůli přítomnosti Ruska v regionu (v černém moři) zvýšilo rozpočet na obranu, naposledy v roce 2016. Ministr obrany sám řekl, že vztahy Rumunska s Ruskem jsou v současné době minimální. Maďarsko a Bulharsko jsou snad jediné dvě země, které by se okamžitě nepostavili na stranu NATO, ale váhali by. Netroufám si hádat, jak by to nakonec dopadlo.
90% z nich nemá páru kde je Československo hlavně proto, že Československo již neexistuje.
A to, že dostanou od Slovanů na prdel bych neřekl. Slovani se už odjakživa zabíjeli navzájem a není čemu se divit, když mezi nás patří Rusko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # to je jedno 2017-08-29 18:10
navrhuji ucit ceske deti strilet na vlajky Ceska, zemi EU a USA. A tojak v ramci skoly tak i podomacku. Dale vstepovat do hlav ceskym detem, ze americky vojak a american vubec je nacista,kteremu pomahaji i urciti cesti politici a ty jmenovat at si je pamatuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-08-29 19:04
Dík za inspiraci, uděláme to jako letní tábor pro děti v rámci naší neziskovky. Na to bude slušná dotace a připlatí samozřejmě i NED. Pamatuj, my vyhráváme vždy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Pokémon 2017-08-29 18:45
Proboha, vždyť to je naprosto přirozené, bulhaři jsou v podstatě také něco, jako rusi. Vždyť mají téměř stejnou kulturu i řeč. Jako by měli střílet sami na sebe. Tady už fakt je průser si hrát na válku. NATO s východními, slovanskými národy by nemělo mít vůbec nic společného, je to křeč, která je divným nesmyslem v dnešní [...]ené, rádoby demokratické Evropě. A to se týká i ČR. Nějaký netalentovaný herec Stropnický i s tím jeho zasraným synáčkem, sluníčkovým mamlasem, ať si táhnou za těmi vrahy za velkou louži a tam ať jim oba lížou hýždě přes maskáče, ale tady ať nezpochybňují naši odvěkou příslušnost ke slovanským národům, odkud pocházíme a nikdy nikam jinam patřit ani nebudeme, to si Západ vždy řádně uhlídá. Jestli si někdo myslí, že západní svět k nám bude vzhlížet jako rovný k rovnému, tak ať si dá pár panáků v hospodě a jde si hodit provaz, protože se to nikdy nestane. Ti sprostí lidé druhé kategorie, takto nás vždy chápali a chápat budou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # r.m. 2017-08-29 19:18
češi jako nejzápadnější slovanskej národ nejsou svým kolegům na jihovýhodě mnohdy srozumitelný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # r.m. 2017-08-29 18:55
Hrdinně padnout za americké zájmy se nepohrne nikdo. To by museli zorganizovat větší teroristický divadlo než do teď.
Kdo si pamatuje co předvedli Bulhaři v době svého spojenectví s III. Reich například. Jakmile Rusové překročili hranice, uzavřeli s nima mír a vyhlásili válku dosavadním spojencům. Italové Balkánu? :-)))
za 30 let se pak zas veřejnost dozví jak prostý motivy to mělo
-
Já zatím odhalil zjevného agenta zednářských lóží na rádiu pro mladé ČRo Wave. Jdou po mladejch.

A takhle spiklenecky se dorozumívají a plánují svoje rejdy
prehravac.rozhlas.cz/radiowave
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # SamTingWong 2017-08-30 11:13
Docela by mě zajímalo, jak by reagovali naši důstojníci. I když u nás je nenávist k Rusku dost zažraná...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # LubinenKremlBot 2017-08-30 12:32
Na retardy nereagovat nulovat a vzít si příklad z Bulharů ,těm zůstalo Slovanské srdce.Probudit se nekoukat jak péro v tescu do regálu začít přemýšlet
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Věra Štimová 2017-08-30 14:15
Poslední papež je jasný a deep světovláda je taky jasná. Zkontrolujte si pyramidku, zda to sedí. To očko nahoře je prý jednooký démon. Nevím, ale je to spíš program na debilitu těch, co se chtějí za každou cenu zničit sami. Vymodlili si být v prd..eli, tak tam budou. Ho..no jsi, v ho..no se obrátíš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás