Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa11. září naplánovaly určité živly ve Washingtonu a v Tel Avivu, tvrdí americký vědec

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

11. září naplánovaly určité živly ve Washingtonu a v Tel Avivu, tvrdí americký vědec

Teroristické útoky z 11. září nebyly plánovány a řízeny z Afghánistánu, jak tvrdí prezident Donald Trump, uvádí americký vědec a žurnalista Dr. Kevin Barrett.

Dr. Barrett, který je zakládajícím členem Vědeckého panelu pro vyšetřování 11.9, řekl Press TV, že ty útoky byly zrežírovány určitými živly ve Washingtonu DC a v Tel Avivu. Barrettovy komentáře přichází po prohlášení proneseném Trumpem během jeho politického proslovu o Afghánistánu.

 „Ten sionistický puč z 11. září byl v součinnosti Izraelců a neokonzervativců v Americe spolu s pravičáky tvrdé linie v establishmentu Amerických ozbrojených sil a zpravodajského aparátu, kteří tento puč v Americe spustili,“ řekl Barret.

Press TV hlásí:

Trump promlouvající z Fort Myer ve Virginii odhalil svou dlouho předjímanou agendu pro Afghánistán.

Trump ve své řeči řekl, že „Důsledky rychlého odchodu z Afghánistánu jsou jak předvídatelné, tak nepřijatelné. 11. září byl nejhorší teroristický útok v naší historii a ten byl plánovaný a řízený z Afghánistánu, protože tato země byla pod vládou, která poskytovala pohodlí a útočiště teroristům. Překotný odchod by vytvořil vakuum, které by teroristé včetně ISIS a al Kaidy okamžitě zaplnili, zrovna tak jako se to dělo před 11. zářím.“

Trump posílá Spojené státy na hřbitov impérií

„Donald Trump právě Spojené státy uvrhl do nekonečné šlamastyky Afghánistánu – na hřbitov impérií. A Trumpovo zdůvodnění je přitom to samé, jaké platilo posledních šestnáct let, což znamená, že Afghánistán nějak mohl za útoky na New York a Washington z 11. září 2001,“ řekl Dr. Barrett.

„Je ohromující, jak se ta pohádka o 11. září nadále vypráví a Trump je poslední člověk, od kterého bych normálně čekal, že něco takového udělá,“ konstatoval.

„Když Trump kandidoval do úřadu, tak byl skeptický k zahraničním válkám a k zapojování do něčeho s otevřeným koncem. Uznával, že války v Iráku a Afghánistánu zničily americkou ekonomiku a infrastruktury,“ řekl.

Trump býval skeptikem 11. září

„A Trump byl navíc skeptikem 11. září. Dokonce v samotného 11. září Trump okamžité říkal, že při tom se musely určitě použít výbušniny. Říkával, že není myslitelné, aby takovou budovu shodilo jen samotné letadlo. A měl pravdu, jak dokázali i architekti a inženýři z Pravdy o 11. září. Zaznamenány jsou tisíce architektů a inženýrů, kteří ohrozili svou kariéru a živobytí i reputaci, kteří prohlašují, že to, co se 11. září s těmi třemi mrakodrapy stalo, včetně budovy sedm, byla jasná řízená demolice,“ říká Dr. Barrett.

„Takže ta oficiální povídačka o únosu lidmi, kterým údajně velel chlapík na dialýze z afghánské jeskyně, je už naprosto zesměšněná a úplně ji vyvrátily stovkami a stovkami zdůvodnění,“ konstatoval.

„A teď s tím přišel Donald Trum, který se o tom všem vždy vyjadřoval skepticky. V minulosti vyšoupl (Jeba) Bushe z prezidentské nominace útoky na jeho bratra (George W.) Bushe, jako na pravděpodobného pachatele nebo přinejmenším někoho, kdo je nějak za 11. září odpovědný, a teď Trump, o kterém jsme všichni doufali, že by mohl být prostořekým vyzrazovačem pravdy, který vyzvoní neuvěřitelně podvratnou pravdu o tom, se v Americe dělo od útoku pod falešnou vlajkou z 11. září všechny tyto naděje zabil,“ uvedl.

Trump je pod kontrolou Hlubokého státu

Dr. Barrett teď už řekl: „Trump je jasně pod kontrolou těch živlů v Hlubokém státu, které při skutečné velezradě zavraždily 11. září 2001 tři tisíce Američanů.“

„Takže ti z nás, kterým na pravdě záleží, kterým záleží na těch základních hodnotách, které svého času byly v první řadě tím, co učinilo Ameriku velikou, teď už budeme muset na Trumpa pohlížet na jako na zbytek amerického vedení, tj. jako na zrádné nepřátele,“ uzavřel to.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+35 # John Pitralon 2017-08-23 10:02
No uvidíme, co na to mainstreamoví dezinformátoři. Jim je snad úplně jedno, že tu celé 21. století šíří bludy Brainwashington u a podporují fašistické prasečiny. Ale proč proboha? Protože si to tak přeje nějaký magor z jůesej?

Trump On 9/11: "Bombs Must Have Been Used " www.youtube.com/.../
9/11 Truth March in Brussels - 09-Sep-2007 www.youtube.com/.../
7 zemí do 5 let - Generál Wesley Clark www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-08-23 12:42
Trump je úplne pod kontrolov. Takto funguje reálna politika na západe. Každého spracujú.

USA sú pod správou démonických bytostí, ktoré ovládajú USA establišment tzv. hlboký štát.
NIE UFÓni ale démoni ovládajú USA!!

„Ten sionistický puč z 11. září byl v součinnosti Izraelců a neokonzervativc ů v Americe spolu s pravičáky tvrdé linie v establishmentu Amerických ozbrojených sil a zpravodajského aparátu, kteří tento puč v Americe spustili,“ řekl Barret.

A tento vedec má pravdu všetky indície a dôkazy to potvrdzujú.

Takto výškové budovy nevybuchujú.

A takto sa netavia oceľové nosníky pri kancelárskom požiari

Tavenina pod troskami WTC tu na videu dokazuje že šlo o dopredu pripravenú demolíciu: www.youtube.com/.../
A trítium sa v troskách nenachádzalo len tak preto že veže horeli. Tu pod foto je problematika zhrnutá:
aragonit9.blogspot.sk/.../...


Bola to masová vražda vlastných občanov. Kriptofašisti v hlbokej vláde USA musia byť za tento ohavný zločinecký čin postavení pred medzinárodný tribunál

„A Trump byl navíc skeptikem 11. září. Dokonce v samotného 11. září Trump okamžité říkal, že při tom se musely určitě použít výbušniny. Říkával, že není myslitelné, aby takovou budovu shodilo jen samotné letadlo. A měl pravdu, jak dokázali i architekti a inženýři z Pravdy o 11. září. Zaznamenány jsou tisíce architektů a inženýrů, kteří ohrozili svou kariéru a živobytí i reputaci, kteří prohlašují, že to, co se 11. září s těmi třemi mrakodrapy stalo, včetně budovy sedm, byla jasná řízená demolice,“ říká Dr. Barrett.

Žiadny prachatý človek nie je nezávislí a možno si ho kúpiť alebo ho inak pritlačiť k múru. Trump musí kolaborovať s vrahmi niečo naňho majú....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # zavarzak 2017-08-23 13:01
Trumbelu se snaží kontrolovat a určovat mu směr. Ale takovým debilním prohlášením vyvolává znova diskuzi a tím neokonům hází do jejich propagandy vidle! Proč jsou tu ty moudré diskuzní příspěvky? Protože Trump! Však on tu Uhnii určitě rozloží. Už vlastně ani k tomu moc nechybí...!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Pitralon 2017-08-23 13:56
Samozřejmě, oni nemůžou přiznat, jaký tam neoconi spáchali zločin, protože to by byl totální konec Spojených států fašistických... Ale proč musí lhát a filtrovat informace i naši mainstreamoví pisálci, to je nepochopitelné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-08-23 16:25
No lebo lži média sú všetky v ich rukách.
A politická korektnosť je práve o tom že nemožno na nikoho z mocných ukazovať prstom ani na skupiny mocných.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Pitralon 2017-08-23 18:38
No je to tragikomedie. Oni kvůli krytí podvodu musí popírat fyzikální zákony i prostou logiku.. Radši budou sto let očerňovat alternativní média, než aby přiznali jak to bylo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-08-24 00:36
Oni začali rozdelovať vedcov na tých kolaborujúcich sprofanovaných konformistov potvrdzujúcich oficiálnu lož a na tých ktorí sa riadia faktami, logikou a fizykálnymi zákonmi a riskujú pritom svoju kariéru i kožu.
Oni musia prehrať aby sa to celkom prevalilo. Musia stratiť moc aby ich nejaký tribunál mohol odsúdiť. Rusko spolu s Čínou by tomu mohli pomôcť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Pitralon 2017-08-24 08:20
Souhlas, jednou je ty jejich lži doženou. Ono krýt vraždu 3000 lidí, a ještě soustavně celou dobu obelhávat voliče, že se kvůli tomu musí vést války a je třeba hledat bin Ládina po jeskyních, to je trochu silnější kafe. To je jednoznačně na kriminál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-08-24 18:23
To je to na najvyšší trest
Okrem tých 3000 zabitých na mieste len do roku 2008 umrelo predčasne na následky tejto udalosti a rakovinu dalších 1000 ľudí
A potom tu máme padlých v dôsledku vojen ktoré potom nasledovali a dnešný konflikt v Sýrii. Sú to milióny ľudí, ale oni to asi berú v rámci riadenej depopulácie ako pozitívum. Čím viac ľudí zabijú tým lepšie.
Podľa nich si ľudia na všetko zviknú aj na tie ich veľké masové mordy.
Jediné čo si musíme neustále pripomínať je holokaust, ale pomníky padlých hrdinov červenoarmejcov ktorí tie koncentráky oslobodzovali tých pamiatku treba zneuctiť a ich pomníky zbúrať
Toto je obludné na tom ich chorom mamonárskom náboženstve
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # John Pitralon 2017-08-24 21:00
Právě, ty úchylné kreatury potřebují tvořit obraz nepřítele, jinak by ztrácely moc nad společností. Samozřejmě je to balené do žvástů o demokracii a svobodě. Ale to jim dneska žerou už jen havloidi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # LubinenKremlBot 2017-08-23 10:04
Řekněte rovnou ,že mainstream je v rukou lhářů a podvodníků a pravda se musí hledat v alternativě .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # John Pitralon 2017-08-23 10:24
Taky očekávám, že se budou snažit lidi opět oblbnout, jako to mainstream média dělají po celou dobu prostřednictvím snad všech manipulativních technik, které existují. Ale co si od toho slibují, to do dneška nechápu.

11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # jan lavicka 2017-08-23 10:37
Nepoužívej slovo "alternativa", používej správný termín: "NEZÁVISLÁ MÉDIA"!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2017-08-23 11:13
Cituji jan lavicka:
Nepoužívej slovo "alternativa", používej správný termín: "NEZÁVISLÁ MÉDIA"!

Nezávislá média neexistují , maximálně média neovládaná vládnoucí elitou by mohlo být za určitých okolností správně já s termínem alternativní nemám problém
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-08-23 13:16
Tak že ty, lavici neposlechneš?!
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # jan lavicka 2017-08-23 13:24
ty musíš mít smutný život :)
dnes jsi zase na směně připěvňoval gumičky na tužky? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # jan lavicka 2017-08-23 13:24
jen zbytečně slovíčkaříš, tedy blábolíš :)

lidé lépe vnímají slovo "nezávislá", protože pod "alternativou" si představují sensibily. Proč tedy myslíš, že to slovo vůbec existuje, protože dle tebe není nic nezávislé? Přemýšlej trochu víc :)

stejně tak ti můžu říct, že "alternativa" neexistuje, protože alternativa je všechno. Musíš říct přesně vůči čemu alternativa, jestli chceš zbytečně slovíčkařit. Pro někoho totiž může být mainstrem alternativa, logické, že? ;)

více chápej svět kolem sebe, jak lidé reagují na různé termíny, pak pochopíš, že jsi v tomto naprosto mimo selský rozum
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2017-08-23 15:35
Zaseknout se na jednom slovíčku nemá význam , rozjel bych jenom uplně zbytečnou tlachačku o významu některých slov.Ale stojím si na svým že existuje nezávislý názor ale média neexistují nezávislá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-08-23 16:25
Súhlas je to len o slovíčkach
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # jan lavicka 2017-08-24 06:25
no ty ses na tom zasek, zbytečná tlachačko :)
já ti jen vysvětloval, jak lidé slova používají, že bys to měl dodržovat, když to nechápeš, protože pak tě vnímají jako nějakýho extrémistu :)

jistě, slovo "nezávislý" by ani nemělo existovat dle tvé dětské (černo-bílé) logiky. Trochu více čti beletrii klasiku, více pochopíš význam slov a jak na ně lidé reagují.

Vůbec totiž nechápeš, že slovo "alternativa" je dost velká sémantická síla mainstreamu (lidé si to spoují s "alternativní, šamanskou medicínou), jak lidi od té "alternativy" odrazovat. Lidé jsou opravdu ovce a dají se ovládat zrkze takové "intelektuálně zesměšňující" termíny. Chápej více svět kolem sebe a dej si pozor na správnou volbu slov. Mainstrream má nakázáno používat určitá slova ve spojení s "nezávislostí", kteří vědí, jaké slovo kdy použít, "alternativa" je jedno z jejich slov v tomto smyslu. Slovo "nezávislost" totiž mají pro odlišný názor zakázáno používat od příkazů až na úrovni CIA. Ano, až tak je svět složitý, prober se. Mají o takových věcech plno interních studií, jak dehonestovat určité skupiny, už nějaké prosákly, tak dospěj a více se vzdělávej, jinak budeš s takovými slovy pro smích.

Normálně bych se na tom nezastavil, ale slova "nezávislá" a "alternativa" jsou VELMI důležitá slova v takovém boji. Když použiješ slovo "alternativa", každá normální ovce tě přestane ihned poslouchat. Stejně jako média mají příkaz používat slovo "uprchlíci", nikoliv "migranti". Je to opravdu síla pro některé slaboduché ovce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Pitralon 2017-08-24 08:59
Ono bohužel označení "nezávislá media" taky nebude moc fungovat, protože mainstream o to víc začne ovčanům tvrdit, že jsou ty weby placené nebo vedené z Ruska. Což už ostatně i dělají a dělají to jak veřejnoprávní média, tak různé americké "think-tanky" a "neziskovky". To je oblbování řízené placenými profesionály a další důvod pro urychlené zavření těch fašistických barbarů do basy.

Viz "Cíl ruské propagandy? Že pravda neexistuje, říká analytička"
video.aktualne.cz/.../...

"Co dokáže lež - Koprodukční dokument České televize a ARTE"
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jan lavicka 2017-08-24 09:18
svět není černobílý, prostě některá slova jsou tabu z hlediska serióznosti (alternativní), některá přijatelná (nezávislá)

jinak souhlas

jen doufám, že se slova "veřejnoprávní, think tanky, neziskovky" dostanou do takové pozice, že u všech budou předsavovat žumpu, lži a korupci.... u mě to tak už funguje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Pitralon 2017-08-24 10:46
Něco na tom je. Problém je že, pojem "nezávislá média" se teď taky obrací naruby a zneužívá v mainstreamu. Všichni o sobě prohlašují, že jsou nezávislá média a pak zjistíš, že je platí nějaký Sorošův fond nebo oligarchové typu Janečka. Viz třeba Hlídací pes.org. Ale nikdo z těch podvodníků a [...]ů o sobě neřekne, že je "alternativní médium". Proto to označení "alternativní" má něco do sebe.

A hlavně, mediální blbečkové a fašisti z think tanků si dodnes neuvědomují, že když oblbnou voliče, tak zničí i celou demokracii. A za to půjdou sedět...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-08-23 14:35
Snáď sa kvôli tomu nebudete hádať:-)

Hlboký štát USA potrebuje rozšíriť terorizmus po celej EÚ
Totalitný režim potom bude lepšie ovládať svoje ovečky. Budú môcť komukoľvek vtrhnúť do bytu pre podozrenie z terorizmu zabaviť techniku podhodiť drogy, obmedziť slobodu bez udania dôvodu.
Dokonca budú môcť vraždiť pomocou terorizmu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Ignác 2017-08-23 10:34
Z toho vyplývá, že je Trump vlastně pod vlivem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-08-23 13:12
Trump je absolútne ovladaný nemôže si ani prdnúť bez súhlasu estabblišmentu hlbokého štátu.

Chceme to mať aj tu? Ešte máme možno šancu to zvrátiť. Ludia spamätajte sa je to ako mor čo vás napokon zabije.
Rusko nie je tým zlom - najväčším zlom pre svet je hlboký štát v USA
Tajné služby hlbokého štátu v USA budú vykonávať masové popravy civilistov pomocou terorizmu preto potrebujú tú inváziu moslimov aby si takéto akcie dobre kryli. Potom ak budete moc nepohodlní zabijú vás v dave pomocou nejakého šialeného teroristu
TOTO SKUTOČNE CHCEME?
ABY VYHADZOVALI naše domy do povetria, aj s našími blízkymi?
Aby vrážali do nás na zastávkách v meste nákladné autá?

Takto si hlboký štát môže vyrovnávať účty s hocikým z nás ak sa mu znepáčime. Vedia o nás všetko, vedia presne kde sa kedy nachádzame nie je problém pre nich naplánovať hocičo....
ĽUDIA SPAMÁTAJME SA KÝM JE EŠTE ČAS.
Zatiaľ nám v rámci demokracie slobody slova mažú len facebokové účty.

Tak potom sa môžeme čudovať prečo je vo svete také napätie a toľko válčenia.
Veď boh mamonu to predsa chce tak to musí byť za akúkoľvek cenu. Čo tam po ľudských životoch. Dôležití sú len vyvolení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaris 2017-08-24 09:27
Piovarci, Trump nemusi nic. Kdyby mel jen trochu odvahy, tak by neskakal jak zidaci piskaji. No nakonec, sam si ty vsi nasadil do kozichu. Na jeho miste by bylo nejlepsi sdelit lidem pravdu o spinavem zakulisi vlady. Rici jim, ze bohuzel vsechny jeho sliby pred volbami byly zniceny temi a temi lidmi(vyjmenova t ty bastardy) a protoze je nemuze splnit, proto odstupuje. Ziskal by alespon cest a respekt nez hrat takovym hnusakum do noty. Mozna pak by se amici konecne zvedli ty vladni zidacke parazity povesili na kandelabry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-08-24 09:51
Třeba se mu ještě nechce umřít.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jaris 2017-08-24 13:05
Nic by se mu nestalo, Dedouchu. Nikdo by ani nespozoroval, ze vladu prevzal konecne Pence.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-08-24 18:26
Jaris oni ho možno držia pod krkom vyhrážkami na životoch najbližších a to potom už prestávajú všetky srandy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2017-08-25 07:24
Osobne si myslim,Pio, ze by se jim ulevilo, kdyby Trump odstoupil. Mam cim dal tim vetsi dojem, ze je to jen komedie. Trump totiz odstoupil od vsech slibu - postaveni zdi, revize FEDu, zakaz vstupu muslimakum do USA, ukonceni valek v zahranici atd. Nic z toho nesplnil. Naopak vyhodil lidi, kteri ho podorovali. Co si ma o tom clovek myslet? Pouze, ze Trump je neschopny. Nejdiv si do kabinetu nasadi same zmije a pak se divi, ze ho ustknou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # peto8 2017-08-23 11:27
Udelal to Tom ?
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # forbes 2017-08-23 13:38
Už zase tu honíš lidi na nasmylsy, je aby bylo naklikáno? Nebuď tak ubohej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Che 2017-08-26 14:59
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás