Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJen méně inteligentní věří americkým lžím o Severní Koreji. Lžou vždy a lžou o všem, varuje Ron Paul Institute

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Jen méně inteligentní věří americkým lžím o Severní Koreji. Lžou vždy a lžou o všem, varuje Ron Paul Institute

Za USA se táhne dlouhá historie lží o válkách, aby si vojensko-průmyslový komplex mohl nahrabat na drahém vojenském vybavení. Zbytečný vojenský avanturismus zůstává už dlouhá desetiletí součástí životního stylu hrstky papalášů z nevolené elity s jejich grandiózními vizemi dominance nad světem a s jejich neustálou touhou po moci a penězích.

Každý, kdo nevěří, že by americký establishment o Severní Koreji nemusel lhát, a podlehl propagandistické mašinérii jejich korporátních masových médií, by si měl nechat vyšetřit hlavu.

Mediální presstitutky nám s vážnou tváří povídají lži, neboť jsou součástí mocenského establishmentu USA, co má v úmyslu tepat masám mozky, aby dost změkly k nasávání propagandy.

Ty samé masy, které Severní Koreu ani neumí ukázat na mapě, se nakonec sešikují do války kolem falešné vlajky stejně, jako to bylo v případě před Iráckou válkou.

Jak píše Daniel McAdams:

Zahraniční komentátoři americké politické scény jsou buď podlézavci nebo prostě otravní ubožáci, tohle by se ale nikdo neodvážil říci o australské pozorovatelce Citlin Jonstone, jejíž punk-rockový styl, s jakým se vrhá na tuto štvanici, je stejně osvěžující, jako by mohl být pro leckoho šokující (a ač nejsem příznivcem tak silných slov, stejně je sem dám). Od včerejšího výbuchu „vzteku a ohně“ prezidenta Trumpa se Američané zase v znepokojivě vysoké míře houfují kolem falešné vlajky válečné propagandy. Dnes dala paní Johnstone ten tolik potřebný políček masám s válečnou propagandou tepanými mozky, které zase jednou tleskají americkému bombardování země, kterou neumí ani najít na mapě (Zeptali se běžných Američanů, kde je Severní Korea. Jejich odpovědi překvapují svět), jako kdyby na tom závisely jejich životy.

Když se i mnozí kritičtí libertariáni obrací a začínají si u svých klávesnic hrát na vojenské velitele stylem: „Já jsem sice pro ne-intervencionistickou zahraniční politiku, ale TIHLE KŘUPANI NÁS ZABIJÍ!!!“ tak nám všem, kdo mají aspoň půlku mozku, Johnstone připomíná věčnou pravdu: Vlády a jejich služebnictvo (mainstreamová média, neoconi, hluboký stát atd.) jsou krvelační lháři a jediným způsobem, jakým mohou spláchnout do záchodu války pár stovek miliard dolarů spolu s oceánem krve, je nejdříve vylhat mozky z lidí, aby s důvěrou spolkli tu jedovatou pilulku války a prohlásili ji za bonbónek.

Samozřejmě, že vláda Spojených států a její přisluhovači o Severní Koreji lžou, a Johnstone nám připomíná. Oni lžou VŽDY!

Ona píše:

Za mocenským establishmentem Spojených států se táhne bohatá historie zneužívání lží, útoků pod falešnou vlajkou a propagandy k manipulacím těch stovek milionů jejich občanů, aby podporovali zbytečné vojenské intervence. Počínaje incidentem v Tonkinském zálivu přes falešné svědectví Nayirah nebo to ohromující předivo lží spřádaných kolem Saddáma Husseina až po ‚humanitární‘ intervenci do Libye nebo tu nehoráznou psychologickou operaci s Banou Alabed v Sýrii, tak neexistuje nic natolik pokleslého, aby se před tím americká válečná mašinérie zastavila, když se jim to hodí k oklamání veřejnosti o potřebě naložit předražené náčiní vojensko-průmyslového komplexu k vyslání do nějaké země třetího světa v zámoří, neexistují žádné hranice zla, spáchání kterého by se americký nevolený mocenský establishment štítil překročit, aby si urval kus geopolitické dominance, a neexistuje ani žádná mez ochoty propagandistické mašinérie masových médií při podávání válečné propagandy jako objektivních fakt.

Pro tyhle lidi doslova není nemožné být paranoidními. Když byste znali někoho jako posedlého nutkavým lhaním, za kým se táhne bohatá historie oblbování lidí, aby bojovali jeden s druhým pro jeho vlastní sociopatické potěšení, jak byste reagovali, kdyby vám podával zbraň a tvrdil vám, že váš soused se vás chystá přepadnout?

Může se ukázat jako šokující, když i někteří „libertariáni“ propadli tomu šílenství vyfabrikovaných hrozeb. Ale americká vláda přeci lže. Lžou dnem i nocí. Lžou vždy a lžou o všem.

Johnston to uzavírá:

V tom mixu zapojeném do té šlamastyky je jedna vláda, která se v takovýchto záležitostech předvedla být zcela sociopatická a nevěrohodná, a tou není ta severokorejská. Zůstaňte skeptičtí, zůstaňte pozorní a zůstaňte probuzení.

„Ale ne,“ úpí lidé! „TENTOKRÁT říkají pravdu!“

Je-li tomu tak, potom hodně štěstí. Krev je na vašich rukou ne na našich.

Ron Paul Institute for Peace and Prosperity

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+26 # Popo 2017-08-12 08:54
A pritom ku šťastiu stačí naozaj len tak málo, zmieriť sa s holým faktom - pravda neexistuje. To čo naozaj existuje je len pravdepodobnosť i tej "našej pravdy". To nakolko sú veci prevdepodobné záleží len od faktov ktorými sa daná "pravda" v danéj chvýli vyargumentováva . Kedže fakty ktoré platili dnes zajtra už platiť nemusía, to čo je i nami dnes vydávané za "pravdu" je len pravdepodobné - reálne nepravdou (len našou domnienkou). Naozaj len tak jednoduché je to...
+43 # Vaclav2 2017-08-12 09:23
moc vám nerozumím... tady je jedno poctivě a pravdivě napsané...cit.:
"americká vláda přeci lže. Lžou dnem i nocí. Lžou vždy a lžou o všem"
já bych doplnil - hlavně lžou sami sobě
+24 # Popo 2017-08-12 09:29
Omyl priatelu. Lož ktorá si nezakladá na "pravde" nie je lžou ale už vyslovene hlúpostou. Nie náhodou je vo svete tak vela domnievajúcich sa hlupákov. Dobrovolne sami a radi robia len to čo im všade zámerne naznačujú - myslia (vymýšlaju si vlastnú "realitu") namiesto toho aby len pozorovali a následne vychádzali len z tých vypozorovaných reálnych faktov tak ako to celkom prirodzene funguje v celej živej prírode...
-1 # jan lavicka 2017-08-14 07:57
Svou slátaninu jsi povýšil na druhou, máš v tom ne malý zmatek. Účel tvé existence alespoň zde na ac24 se řítí do záporných hodnot, i když si naklikáš pozitivů a mně třeb negativů plno.
Příště bys mohl klidně napsat, že "ano, ale 1+1=2 v trojkové a vyšší soustavě." Nebo ještě něco mnohem zbytečnějšího :)
0 # jan lavicka 2017-08-14 07:54
Bože, to je ale filosofická slátanina. Máš v tom velký zmatek, Pepíčku. To jsi rovnou mohl napsat, že 2+2=3,999999999 999999999999999 99 či že v jiné soustavě je to jinak, tedy také naprosto zbytečný blábol :-D
-6 # peto8 2017-08-12 10:01
0 # Japonecl 2017-08-12 19:53
Psát v souvislosti s KLDR o nikým nevolene elite je známkou prudké inteligence.
Kim je už třetí generace nikým nevolenych dědičných diktátorů. To už si fakt nevidíte do huby, jinak se to napsat nedá.
+7 # laskar 2017-08-13 11:12
Japoneci, máš svätú pravdu KLDR by si mala zobrať za vzor najdemokraticke jšieho spojenca USA na svete Saudsku Arábiu kde sa konajú volby hlavy štátu každé štyri roky, kde je náboženská sloboda, kde nepreprenasledu jú ľudí s iným názorom a kde majú ženy zabezpečené všetky ľudské práva a dokonca LGBTI komunite tam nehrozí žiadne prenasledovanie a kde sa konajú PRIDE pochody každý rok s podporou demokratickej vlády.....
-4 # Jan Jinsky 2017-08-13 16:21
Však on nekomentuje Saúdskou arabii to je diktatura. Ale to z KLDR nedělá lepší zemi.
+4 # jan lavicka 2017-08-14 08:00
Saudi = největší spojenci uSSa na východě, tedy je to zcela relevantní příklad. Logikou to znamená, že uSSa a jeho spojenci chtějí prostě celý svět pod svoji kontrolu pedofilních j"elit", proti čemuž laskar je.
+4 # Přemek 2017-08-12 23:08
Stačí, aby Trump přiškrtil penězovod těm válečným štváčům a je hotovo zaděláním na věčný mír.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás