Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAktivista pomáhal nelegálním migrantům, dostal čtyři roky podmínku, pomáhat jim však nepřestane

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Aktivista pomáhal nelegálním migrantům, dostal čtyři roky podmínku, pomáhat jim však nepřestane

Na čtyři měsíce podmíněně odsoudili ve Francii aktivistu, který byl obviněn z toho že pomáhal při převádění nelegálních migrantů z Itálie do Francie. Informovala o tom agentura AP.

Odvolací soud ve městě Aix-en-Provence uznal Cedrika Herroua vinným, že za více než rok pomohl z Itálie do Francie přibližně 200 migrantům. Některých z nich ubytoval na své farmě v údolí řeky Roya nedaleko italských hranic, jiným zase půjčil své auto, aby mohli cestovat po Francii. Herr pro televizi BFM uvedl, že "ničeho nelituje" a že migrantům pomáhat nepřestane, protože to považuje za svou občanskou povinnost.

Zdroj: lefigaro.fr

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+30 # kamarad 2017-08-11 13:24
mama Merkel nedostala ani podminku. Ona je pozvala i ubytovala. On je nezval, jen ubytoval. Musi se odvolat, porovnat svuj pripad s chovanim pani Merkel a soud pak musi byt spravedlivy.
Kdyby ale zil jeho otec tak by mu rozmlatil rypak.
+5 # mar2me 2017-08-11 17:13
Správny slniečkár či Kristovec, ktorý by tiež tak nármané výtal tisíce a milióny chudobných a krmil ich chlebom a rybou :D Snáď si nemyslíte/ me, že keď tu do Európy presťahujeme "zaostalú verbež", tak sa pekne krásne vyrieší HLAD a CHUDOBA.

Práve naopak, najprv by trebalo prestať bombarodovať, vyvážať zdroje, dosadzovať nelegálne vlády.. jednoducho - Pichli ste do Sršnieho hniezda (USA ruky preč, more je príliš vzdialené k ich brehom)
+16 # josh (xy) 2017-08-11 13:29
Chěl jsem napsat to "to je "dobrý" vlastenec". Ale to není vlastenec, a tak by snim mělo být zacházeno jak s vlastizrádce. Nebo alespoň soudce Lynč a hodit jej do davu pozůstalých po obětech. Byl by to preceden,...a nezapomenout na tu hlavní figuru.
+7 # cacas 2017-08-11 14:07
Precedentů je dost a dost, kamarád v devadesátých strávil za převaděčství přes dva roky v německym kriminále (a to se toho účastnil prvně a pořádně ani nevěděl o co jde - nechal se ukecat). Jeho kumpáni myslím dostali dvounásob.

Stačilo by měřit stále stejným metrem, oni by si to rozmysleli. Ale dnes jsou z převaděčů najednou "aktivisté", co sami sobě připadají jako hrdinové :(

EDIT: "Roky" v nadpise samozřejmě mají být měsíce, taková místní klasika ...
0 # Petkо Kоtоv 2017-08-11 16:21
Tvuj kamarad asi prevadel Cechy, to jsou pro skopcaky podlidi. Kdyby privadel muslimaky, treba by nedostal nic. I kdyz tenkrat nebyla jeste Erika u koryta, ta v te dobe sundavala STBackou kosili.
+5 # cacas 2017-08-11 16:47
Myslím, že šlo o Vietnamce.
Ostatně, na jaře u nás zatkli nějakou tu vietnamskou "superstar" za převážení krajanů ze Srbska do Německa. Hned ho šoupli na vazbu a psalo se, že mu hrozí až 8 let. Takže zákony tu proti takovým floutkům stále jsou ...
+15 # Vítězslav Crha 2017-08-11 14:07
Oni se mu rádi za čas odvděčí tím,že mu s radostí setnou hlavu,protože je bílejší a pro ně již k ničemu. Jedině,že by se začal hluboce klanět a mlátit palicí do země v jedné z jejich mešit. To je tak asi nejpravděpodobn ější. Lidské hyeny s prázdným mozkem musí na tu svoji imbecilitu doplatit samy. Západ se už nikdy ze sevření muslimů nedostane,pokud jim rusové nepomohou jako v roce 1945. Že se na ně již tenkrát nevydělali.
+7 # kamarad 2017-08-11 14:11
musel jsem ti dat minus protoze blbec ten pan rozhodne neni. Vzdyt ma salu ( v letnim obdobi ) a cepici. je to tedy intelektual !
+21 # Janinna 2017-08-11 16:07
Zdravím Vítězslave, máte naprostou pravdu, že se západ už nikdy ze sevření muslimů nedostane. Ale Rusko tentokrát nikoho zachraňovat nebude, proč by to Rusko dělalo? Nemyslím si, že by kvůli nim znovu chtěli umírat. Ani kvůli nám.
Stabilizovat situaci to ano, ale žádná nadstavba.
Kdo chce kam pomožme mu tam. A jim už není pomoci. I slepý vidí.
Země za bývalou železnou oponou se zachrání sami nic jiného nám nezbývá pokud chceme přežít a Rusko nám pomocnou ruku podá, jsme z jednoho hnízda:) Jeden "kořen", jenom jsme na to zapomněli.
+10 # josh (xy) 2017-08-11 16:25
Ahoky JaninnoCitace:
Země za bývalou železnou oponou se zachrání sami
a tím prvním krokem by měly být volby a zvolit vlastence, politiky, kteří to myslí s tímto národem poctivě, ale myslím, že lidé to nedokáží, že mocnější bude si i ukousnout kus předvolební kobližy,..a stejně nikam nejít.
+13 # Janinna 2017-08-11 16:45
Ahoj joshi, jistě, máte pravdu, tím prvním krokem by měly být letošní volby. A mám stejný názor jako vy, že lidé vlastence - Japonce, proboha neplést si se zdejším nickem:))) - neupřednostní.
Uvidíme, možná, že i koblihář (jasný vítěz letošních voleb - a ta současná rozehraná karta s trestním stíháním na tom nic nezmění) bude přinucen pracovat pro národ.
Jistěže ne z přesvědčení, ne s nasazením, ale bude nucen reagovat na probíhající skutečnosti, nálady ve společnosti.
Když půjde o život, a s ohledem na impotentní kroky EU stoprocentně půjde, ani jemu rozdávání koblížků už stačit nebude.
Změnit myšlení lidí Východního bloku se ani mediální masírce ani zdegenerovanému školství ani "těm správným lidem na správných místech" ani všem Ministerstvům Pravdy, nedaří. A nepodaří.
+6 # josh (xy) 2017-08-11 17:05
Jen tak jsem přelétl PL a mnoho tamních pisálků se zapřísahá po tomto aktu na Babinskýho, že mu dají hlas, což tedy dokonale zamíchá kartami.
+9 # .lak 2017-08-11 19:27
Měli by s nimi přestat zmítat hormony, právě v tom obdivném období se podařila zkvalifikovat rozvojová zem za mrzké mzdy a čekají po ráně pěstí na oko nějaký půvabný obrat? ?
+11 # .lak 2017-08-11 19:29
Psáno jinam
dnes 2017-08-11 19:23:02
Tady se mluví česky ale stejně nechápou. Z PL
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?
Nepochopím, jak vůbec mohli lidé žít za vlády komunistů., Volit budeme zase pana Zemana, 11. 8. 2017 17:04:38
Nebyli nezaměstnaní, bezdomovci, exekutoři, nebyly rodiny na pokraji chudoby, nebylo dokonce ani dost banánů, podniky, banky i obchody byly české, byli jsme soběstační v zemědělství a potravinářství, na každé vesnici škola a doktor a autobusy jezdily každou hodinu, nemuseli jsme se bát uprchlíků, protože hranice byly zabezpečené, byly sociální jistoty, byly i byty přidělované zdarma, nikdo neokrádál stát na daních, poslanci brali jen náhrady za cestovné, jak za 1.republiky, nebyl internet a předražené zakázky, státní dluh atd. A dokonce jsme byli vyspělý stát a ne rozvojová republika. DĚSNÁ TO DOBA. BRRR…………… Americká investiční banka JPMorgan Chase přeřadila Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí do rozvojových. Důvodem je fakt, že příjem na hlavu se v ČR pohybuje pod bankou stanovenou úrovní pro vyspělé země……. Americká investiční banka JPMorgan Chase přeřadila Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí do rozvojových. Důvodem je fakt, že příjem na hlavu se v ČR pohybuje pod bankou stanovenou úrovní pro vyspělé země……. "Americká banka JPMorgan vyřadila české státní korunové dluhopisy ze svých indexů rozvinutých trhů a zařadila je od dubna mezi dluhopisové indexy rozvíjejících se zemí GBI-EM."……… Praha ČSÚ 24.4.2017 - Zhruba 1,02 milionu obyvatel Česka žilo loni pod hranicí příjmové chudoby.…
Reagovat
_____________________________
S tou statistikou lží a nastavení podvodů 80% v systému dluhu.
A skutečná bída?
www.youtube.com/.../
Klíčové tam patrně bude schopní se adaptovat do society ale zatím si tu velkomožní s neuvěřitelnými žvásty lidských práv kdy vlastní zaměstnavatelé voliči jsou ze čtvrtiny na hranici bídy a pod, no a řeší si kapitálový bysnis i migrační a převisy lidských zdrojů do otrokáren korporátů kdy tedy platí jen pro skupinu domorodců s formátováním.[chechtot]

99999
+10 # .lak 2017-08-11 19:45
Jak kdyby si v evropě pasáci udělali z obyvatel bordel laciných šlapek a přizvali si na ně "autority.
+13 # smrťák 2017-08-11 16:33
Kuk..:o)
Ne. Nezapomněli.
Jen musíme nejprve vymlátit pozinkovanýma 3/4˝ trubkama tu obecní židárnu. Napravit to, co v 89 na Vaclaváku Lidové milice HRUBĚ zanedbaly. Vše se sune přesně podle plánů GP.
Mj.přespříští pondělí 21.srpna je výročí osvobození ČSSR od židů v KSČ. Nebyloby marné to tady oslavně na den dva zamrazit. Ale to se asi nepovede. Ne asi, ale určitě.
Jinak Tebe zdravívám dost intenzívně, tak jmenovitě ještě děkuji Jarinovi G., Marieze, Cawes (nejsou tady tak často) a vůbec všem s IQ nad 80...:o))

Vařil jsem ruské brambory v šupě. V těch jemných šlupkách je totiž šestkrát více proteinů, než v německých stonožkách.
Protože v Germánii se po ucelení sankcí opět, jako po válce k těm stonožkám vrátí. Ale budou se o ně rvát s imigranty.
Kdysi jsem ti napsal, že nejdůležitější je NASRAT nepřítele..:o)
+12 # Janinna 2017-08-11 17:43
Ahoj, ty jsi na příjmu?:)) Zdravím tě.
Jo, nasrat nepřítele, ve vzteku se udělá tolik chyb.
A každá jeho (nepřítele) chyba je naše mini výhra.
Vše jde jak má. Lidi už opravdu nebaví stát u stánku na levnou krásu.:)
+11 # smrťák 2017-08-11 18:09
...anebo, jak se praví:
Хрен редьки не слаще, чёрт дьявола не лучше.

Tady ti Jani posílám "přerušenou píseň"
www.youtube.com/.../

..a tady už brzy první výsadek ve Washingtonu..:o)
www.youtube.com/.../
+9 # Janinna 2017-08-11 20:58
Děkuji:)) nádherná píseň i film.
Máš pravdu, nezapomněli a nikdy nezapomeneme. Vždycky jsme přeběhli, hlas krve je silnější než rozkaz, na tom se nedá nic změnit.
A všichni ti Pavlové, Stoltenbergové, Štětinové - na toho tvého oblíbence nesmím zapomenout:)), se můžou třeba stavět na hlavu.
A ty Číňanky, to jsou teda kočky. Druhý výsadek nebude třeba:)
+2 # Dědouch11 2017-08-11 21:39
Smrťáku, (nenapíšu "kamaráde", protože to tady teď znamená něco jako blbeček, primitiv, debil...), ale rád tě vidím a hodím taky vtípek, který mi kdysi vyprávěl Rus, sovětský novinář, který žil a byl ženatý tady. (Viděl co neměl, mluvil kde neměl a spáchal sebevraždu několika výstřely do týla.)
Ale ten vtip:
Kdysi, kdesi na Sibiři potkal Ivan kouzelnýho dědečka a ten mu věnoval saně. samozřejmě kouzený.
Dědeček mu řekl, že když na ně sedne a zvolá "ёб твою мать!", že se rozjedou. Když zvolá: "пиздец!", saně zastaví na fleku.
Ivan poděkoval, sedl na saně, zavolal: "ёб твою мать!" a už frčí. Jede hodinu, dvě, půl dne, popíjí samohonku, skládá si rubikovku a najednou si s hrůzou uvědomil, že zapomněl povel k zastavení.
Samozřejmě, se v tu chvíli v dálce objevila propast. Ivan urputně přemýšlí, na poslední chvíli si vzpomene a saně dramaticky zastaví, přesně na hraně propasti, načež Ivan zvolá údivem: "ёб твою мать!"...

Snad jsem to, kurwahitrel, nezvojtil.
:D
+3 # smrťák 2017-08-11 21:57
:o))
Pořád starý dobrý fór.
A teď zase já..

жили были дед и бабка
дедух ораль
бабка анал
+4 # Janinna 2017-08-11 22:15
Teda kluci vy jste se rozjeli:))))
+1 # Dědouch11 2017-08-12 13:04
+2 # Dědouch11 2017-08-12 13:06
:D
A taky se říkávalo:
Žili, byli, děd a babka.
Děd byl lapka, babka šlapka.
+11 # Jarin G. 2017-08-11 17:52
Ahoj, kámo! Souhlas!
Ale aby nám ale naši bratři ze slovanského hnízda pomohli, je potřeba vymést ten Augiášův, co to kecám, ten židovský chlév a to z gruntu. Pořádná potopa na ně musí přijít a vše nečisté spláchnout, nejlépe až do Hamburku!
Pokud nás budou nadále chazarští sionisti ovládat a vládnout nám, proč by nám měl ruský bojar a donský kozák pomáhat a obětovat za nás i život? Podívej se, jak pod jejich knutou měníme dějiny 2. světové války!
Amícké oslavy v Plzni, kde prdlajs něco osvobodili, akorát si ožírali tlamy, mnohokrát převyšují ostatní oslavy na památku statisíců padlých rudoarmějců, skutečných osvoboditelů!!! To je vděk!!!
Sakra, nějak jsem se rozčílil, jdu si dát něco na uklidnění (takhle brzo v podvečer, kruciš)!
P.S.: k odlehčení takový dětský vtípek (už je to asi tady, dětinštím), který mě dnes rozesmál:
Černoch přijde do obchodu a má na rameni papouška,prodav ačka říká: JÉ, ten je krásný, odkud ho máte? No přece z Afriky, tam jich je hodně: odpoví papoušek.
A hádanka: Co je ta hnědá sračka mezi prstama u slonů? ... Pomalí černoši
P.S.: pozn. k tomu, že tu jsem méně často. Já se snažím využít léto k pracím,které v zimě neudělám, ale pozor, mě to i baví, žádné obětování!
Teď jsem si vyrobil obří bednu na odřezky dřeva, které se špatně skladují a máme toho plnou zahradu, všelijakých zbytků. Přední stěnu jsem musel udělat postupně odnimatelnou, abych vůbec dosáhnul na dno. Teď vymýšlím víko, vychází mi strašně velké a těžké, tak musím přijít na nějakou fintu (panty nejsou na to nejlepší řešení)!
No a kdyby bylo nejhůř, tak se mám kde schovat třeba před mojí paní, když zlobí a vymýšlí!
+10 # smrťák 2017-08-11 18:08
Dobré fóry nosíš. Je to možná lepší, než si tady dopisovat s imbecily..:o)
Jeden kreslený vtip z Polska. Nevím, kde jsem ho založil:
Holub na radle říká řidičům u myčky: Když budeš mít černé auto, budu srát nabílo. Když budeš mít bílé auto, budu srát černě..

Těžko radit se dřevem. To asi musíš podle možností a potřeb. Spíše jako skříň, než bednu s víkem. Já mám na to obrovskou kůlnu. (správně po našemu kolňu)
www.google.cz/.../
+7 # Jarin G. 2017-08-11 19:09
Dík za tipy. Na pořezaná polénka o délce +/- 30 cm máme dřevníky, ta bedna je na takové ty zbytky po pařezech, srostkách, na odřezky atd. atp., co se nedají pěkně skladovat. Spíš jen sypat. A bednu dělám proto, že ze staré střechy mám dost prken, které se musely vyměnit a tak vymýšlím! Až dodělám óbrbednu, budu dělat regály či něco jiného. Žena si už objednala všelijaké truhlíky a bedničky na příští rok. Mě to fakt baví, já si tak trochu hraju! A kdo si hraje, nezlobí a nevymýšlí ptákoviny!!! Možná tip pro ty debily z Bruseli!
+5 # Dědouch11 2017-08-11 21:50
:D
Jardo, u bývalky jsem "zjistil", že nutně potřebu jeme kůlnu na kola (2), rýč a hrábě. Vyšlo mi to na 7x2,5m. Ocelová svařovaná konstrukce na betonových patkách, dvojité stěny z palubovky, potažené pozinkem a sklípek na pivo a darling.
Většinu času jsem potom trávil tam...
:DDD
+6 # Jarin G. 2017-08-11 22:14
Ani se nedivím, když jsi si postavil takovou fajnovou trucovnu!
+5 # Dědouch11 2017-08-11 20:58


Tady se nedomluví ani kakanec na 5k1. Domluví, nedodrží... :(
+14 # .lak 2017-08-11 13:36
Je přímo humorný na cenu dráculy, hraběte.
www.sms.cz/film/bathory

www.youtube.com/.../
+10 # Dědouch11 2017-08-11 13:57


Je tady zase na[...]íno. Víc zvratků od "kamaráda" (džandova) & 5k1. & Pet[...]ov (česky Pět[...]ů) a reakcí na něho, než příspěvků normálních lidí.
Nechme takové vyhnít
0 # kamarad 2017-08-11 14:01
spravne soudruhu. Ty sam zadne nazory nemas ale jen tvuj nazor je spravny a pripustny. Je dobre ze spolustraniky hlidas a zakazujes jim reagovat na tridni nepratele.
Mel bych te ale upozornit na fakt ze je rok 2017 a mel bys proto zapomenout na svinstva ktere jste na ostanich za jejich rozdilne nazory pachali pred Listopadem 1989.
+6 # Petkо Kоtоv 2017-08-11 16:33
Brasko kamarade, vrat se na nervovou kliniku, dochazeji ti asi morfiaty. Pred rokem 1989 by te zadarmo vylecili, ted musis na leky platit a proto je asi momentalne nemas.
Drive jsi do Ameriky jet nesmel, ted na to nemas penize. A v duchode pujdes pod most jako bezdomovec. Takze to stoji ted stoji za 2 howna, drive stalo za jedno.
Ale bude se to vylepsovat, kdyz nebudes mit co zrat, nebudes rikat ze to stoji za howno, protoze logicky vzato zadne uz ani nevytlacis.
+1 # kamarad 2017-08-11 16:34
Jsem krypl, debil od narozeni, ale nedalo mi nenechat si ujit tu prilezitost te nasrat. Vis tata byl taky soudruh a ja debil se s tim nemuzu srovnat a doted se kvuli tomu pochcavam. A mama, tedy sestra brachy, to byla tajemnice, no, taky pekna krava. Mne souli do ustavu. Asi tak.
+1 # kamarad 2017-08-11 15:55
Jediný kdo tady někoho napadá za rozdílné názory jsem já z.urvený kamarad Petko Kotov.
Už můj fotr udával STBákům, tak jsem se potatil, žádné svinstvo mi není cizí....
+1 # Petkо Kоtоv 2017-08-11 16:38
Kecas ty vole, zadneho otce jsme nemeli, maminka byla kurva a kazdy jsme vod jinyho chlapa. Nejspise nasi tatici udavali STBakum, protoze take mela nase mamka, ale kdyz nevis kdo to byl, tak nemuzes napsat nic konkretniho.
+12 # Jiri Novak 2017-08-11 15:55
Noční svodka, 11.08.17.
Ukrajinská strana, která porušuje všechny dohody, pokračuje v porušování příměří, používajíce přitom těžkou výzbroj, kterou dopravila k linii dotyku.

Go Informační skupina pro obyvatele Novorosie.

Jednotky VSU přes den ostřelovaly osadu Staromichajlovk a v Kirovském okrese na západě Doněcka. O tom informovali agenturu DAN na velitelství DNR.
„Kolem 14:00 ukrajinská strana zahájila palbu po osadě Staromichajlovk a „, - řekl zástupce velitelství agentuře DAN.
Podle jeho údajů, byla palba vedena z minometů ráže 82 mm. Informace o zraněných a škodách se upřesňují.
Připomeňme, že za minulých 24 hodin ukroparmy vystřílela po přifrontovém území DNR téměř 300 granátů a min. Je zaznamenáno víc než 50 případů narušení režimu přerušení palby ze strany VSU.
Novorosie. DNR.LNR.

19:56 DNR. Petrovský okres (Trudovskie), letiště - ruční palné, velkorážní kulomety. Není kritiký stav. (vážné)

19:10 Jednotky VSU uskutečnily ostřel Petrovského okresu Doněcka. V důsledku ostřelu vypukl požár v jednom z domů. Když přijela požární jednotka, byla ostřelována také. Bylo poškozeno požární vozidlo. Informace o zraněných zatím nejsou. Ukrajinští zločinci úmyslně kazili práci požární jednotky, aby se nedostala k ohnisku požáru.

21:40 Ukrop pokračuje v genocidě obyvatel Donbasu. Dnes v 16:30 v chatovém družstvu Čudnovského ve městě Dokučajevsk při sečení trávy byl minou, kterou instalovala ukrajinská diverzní skupina, zasažen A.A. Jankovský, místní občan, narozený v roce 1951. Byl se zraněními dopraven do nemocnice.

Podle informací, získaných od zástupce náčelníka požárních a záchranných jednotek DNR, Vitalije Zarubina, v důsledku ostřelování zápalnými minami vzniklo nejméně pět požárů v Petrovském okrese Doněcka.
Ukrajinský agresor ostřeluje požární jednotky z ručních palných zbraní, aby nemohly hasit požáry vzniklé v důsledku ostřelování zápalnými minami. Ale tyto i přesto dál plní svoji povinnost. Průstřely od kulek byly nalezeny na požárním voze.

Národní milice LNR:

VSU za minulých 24 hodin vystřílely na území republiky víc než 60 kusů munice, řekl Maročko. Poznamenal, že situace na linii dotyku zůstává napjatá. VSU ostřelovala pozice milicí v oblasti Želobku, Moloděžného a Kalinova. Protivník vedl palbu z minometů ráže 120 a 82 mm, různých typů granátometů, ze zbraní bojových vozidel pěchoty, velkorážních kulometů a ručních palných zbraní.

V důsledku ostřelování zemřel jeden voják milicí LNR.

VSU stahují techniku k linii dotyku. U osady Katerinovka byly pozorovány dvě minometné baterie a v noci ukrop dopravil na pozice BMP-1. U Troického byly objeveny opevněné pozice, je zde rozmístěna minometná baterie a BMP-1.

Voják 10. Brigády VSU zastřelil u Popasné ženu a těžce zranil muže, oba civilisty, informoval Maročko. Řekl, že ukrop si vybíjí svoji nenávist na místním obyvatelstvu Luhanské oblasti, které považuje za separatisty. Místní obyvatelé jsou rozhořčeni řáděním VSU a hrozí 10. brigádě lidovým soudem. Nazvali ji esesáckou. Zvláště agresoři z fašistických jednotek SS jsou vzorem pro ukrajinské okupanty, řekl Maročko.

Národní milice DNR:
Ukrajinská strana stále narušuje režim přerušení palby a používá přitom těžkou výzbroj, kterou stáhla k linii dotyku.

Na doněckém směru protivník použil velkorážní dělostřelectvo, minomety ráže 120 a 82 mm, vypustil 25 střel ráže 122 mm, 13 tankových nábojů, 84 min ráže 120 mm a 77 min ráže 82 mm, také granátomety a ruční palné zbraně, střílel po osmi obydlených místech a přilehlém okolí.
Za posledních 24 hodin bylo zaznamenáno 54 případů narušení režimu příměří ze strany ozbroj. sil Ukrajiny.
Ztráty mezi vojáky ani obyvatelstvem nejsou.

Nejintenzivnější ostřelování proběhlo na jihu republiky. Ve 22:00 bylo ostřelováno Bezymenoje z minometů a tanků. Pod ostřelem se ocitla i pozorovatelská ruská mise SCKK, která se ve svém centru musela ukrýt do sklepa. Oběti na životech nejsou.
Podobné případy ostřelování této mise se staly už dříve a nelze vyloučit, že se jedná o plánovitou, záměrnou činnost.
zdroj:novorosinform.org/.../...
video: Trudovskie: VSU pokračují v ostřelování civilistů. www.youtube.com/.../
+4 # Jarin G. 2017-08-11 21:09
Jirko díky za čerstvé informace. Přijde mi to, že to tam nějak zamrzlo a pokud je něco jinak, tak jen směrem k horšímu. Tím nemyslím ty domácí hrdiny, samo!
+3 # Jiri Novak 2017-08-12 15:39
Ono jde hlavně o to, že Rusové nemají zájem řešit věc na Donbase válečnou cestou a trvají na realizaci Minsku. Protože Rusko drží Donbas svojí ekonomickou a hospodářskou pomocí nad vodou, tak musejí plnit Minsk. Ovšem to, čemu se říká hybridní válka stále jede. Je to ve více rovinách. Ale myslím, že jestli se do toho zamíchají amíci, tak se věci asi začnou vyvíjet jinak. Díky za reakci.
+1 # kamarad 2017-08-11 16:06
Jsem hovado z.urveného charakteru, kterému nic svinského není cizí. Jsem naprostý odpad, mentální troska a zaprodanec. Jsem tak vy.ebaný, že bych prodal svou matku n.egrům jako dě.ku. Fotra bych klidně podřízl, kdyby mi za to Sobotka podal ruku.....
Strkám si do pihele pořádné dildo s obličejem Putina a cítím se tak jako pán světa...
+1 # Petkо Kоtоv 2017-08-11 16:48
Brasko, maminka sla klidne i [...]em kdyz ji zaplatil alespon bura. Ale kdybych fotra znal, tak ho opravdu podriznu jako to delaji umirneni opozicni muslimaci, uz jen proto, ze si vrznul s maminkou a utekl a na nas nic neplatil. Proto jsme zustali jen debilni hovada.

Zajdi na nervovou at Ti daji leky at o sobe nepises pravdu, to ten povl na AC24 nemusi vedet. A kdyz ti to nedaji zadarmo, tak rekni, ze nekomu podriznes krk jako huse a vono to pak pujde bez placeni jako pred rokem1989.
+10 # Jiri Novak 2017-08-11 16:28
Zacharč enko učinil závažné prohlášení: Opolčenci Donbasu osvobodí Kyjev.

Hlavní představitel DNR Alexandr Zacharčenko prohlásil, že opolčenci Donbasu se stejně jako už dříve připravují osvobodit hlavní město Ukrajiny.
Toto řekl v rozhovoru spisovateli a politrukovi jednoho z pododdílů DNR, Zacharu Prilepinovi. „Můžou mi říct – ty ses neodhodlal dobýt Kyjev. Ale já neměním svá stanoviska – jsem odhodlán zmocnit se Kyjeva. Já jsem nikdy neurčil datum, kdy“, - řekl.

Potom Zacharčenko poznamenal, že Generální štáb Ozbrojených sil Ukrajiny, velení tzv. antiteroristick é operace (ATO), stále vyhrožuje republikám Donbasu hromadným útokem po celé linii fronty. Podle jeho slov, ukrajinské mocenské složky slibují, že za tři dny zničí armády DNR a LNR, avšak za celé tři roky nebyly ničeho takového schopny.

Poznamenejme, že Zacharčenko nejednou propagoval hromadnou úročnou operaci opolčenců. Například 15. března oznámil, že státní hranice republiky v brzké době může vést v oblasti řeky Dněpr. Podle jeho slov definitivní hranice DNR budou určeny tehdy, až „my sami rozhodneme, co bude naše země“.

Stojí za to dodat, že opolčence svazují Minské dohody, které Kyjev využívá pro posílení ukrajinské armády.
zdroj:vk.com/.../
video: www.youtube.com/.../
+3 # Jarin G. 2017-08-11 21:12
Po někoho "Minsk" platí, pro jiného ne! To je ta dnešní "rovina"!
+2 # Jiri Novak 2017-08-12 15:07
Ano, je to fakt.
+4 # smrťák 2017-08-11 22:35
..a já si myslím, že Tvá činnost tady je jedna z nejcenějších. S janinou byste mohli založit nějakou informační "diktatúru proletariátu".
Drž se chlape.:o)
+1 # Jiri Novak 2017-08-12 15:10
Diktaturu proletariátu asi těžko. To je vláda dělnické třídy, která pracuje rukama a tudíž má těžko ambice někoho informovat. :D Děkuji za reakci, měj se fajn.
+7 # Dascha 2017-08-11 17:43
Někde jsem, Jirko, četla, že Zacharčenko řekl - " jestli USA dodá Ukrajině zbraně, tak potom nás přestanou svazovat Minské dohody." A taky by mě zajímal osud rodiny jednoho ukrajinského (snad advokáta), který vyšetřoval ten jejich Majdan a zjistil, že tam nácci používali chloroform. Na něho bylo spácháno několik pokusů o zabití. Podařilo se mu utéci na Donbas, ale má strach o rodinu, která zůstala na Ukrajině.
+2 # Jarin G. 2017-08-11 21:17
Milá Dášo, zdravím.
Nemyslíte tohle?
Exkriminalista v případu oděské tragédie Sergej Iskruk: oběti oděské tragédie byly otráveny chloroformem
...řekl kriminalista v případu oděské tragédie, který uprchl z Ukrajiny, Sergej Iskruk....
novarepublika.cz/.../...
+2 # Jiri Novak 2017-08-12 15:05
Ano, máte pravdu, to Zacharčenko řekl.

Ohledně majdanu, tam prý byly použity drogy v nápojích a prý cosi nasypali i do vody používané v domácnostech, ale to se mi zdá přitažené za vlasy i když na Ukrajině člověk nikdy neví. Tyhle informace mám od Ukrajinců a od Rusů. Chloroform tam určitě nepoužili masově. O tom nemám informace, ale nejsem vševědoucí, takže i o tom možná někde něco bude.

O advokátovi vyšetřujícím Majdan nevím. Jestli se jedná o kriminalistu, jak píše Jarin, to je fakt. Včera jsem moc na internetu nebyl, takže jsem tuhle zprávu neviděl. Paní doktorka to přeložila, to je fajn.

V Oděse byli lidé zabiti různými způsoby, někteří byli zastřeleni a požár byl jen v části budovy. To je oficiálně doloženo. Kdyby se z požáru uvolňoval fozgen, jak je psáno v článku, tak by to zabilo i lidi kolem budovy, což se nestalo i když mohl se stát třeba zázrak. Na Novorosinform vyšel teď někdy článek, kde psali o účasti armádně vyškolených amerických chemiků na masakru v Oděse, bylo tam i video, ale zaboha to nemůžu najít. No, teorií je mnoho.

Tady jsou fotografie obětí v domě Profsojuzů ještě dřívějšího data, kde je v kostce vidět, že vše je dílo lidského útoku, oběti jsou zabité různým způsobem, taky znásilněné, jen v části, kde byl požár, jsou uhořelí. Někteří lidé utíkali okny a byli ubiti potom na ulici. No, je vidět, že útočníkům, kteří byli v budově a kolem ní, se nic nestalo, a tudíž lze velký chemický útok vyloučit.

Fotografie obětí z Oděsy (Jen pro silné nervy.)
vk.com/page-19279447_47304717
fishki.net/anti/1266149-zhertvy-odessy-dom-profsojuzov.html
-4 # Věra Štimová 2017-08-11 18:36
Aktivní aktivista aktivních kobkařů aktivně zaktivizoval akci satanův kobereček. Moment najdu to na webu Petry Bostlový.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás