Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTakto vypadá pokus italské armády zatknout uprchlíka. Z toho, co se odehrálo, je smutno nejen samotným Italům

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Takto vypadá pokus italské armády zatknout uprchlíka. Z toho, co se odehrálo, je smutno nejen samotným Italům

Na videoportáli YouTube sa objavilo video z talianského Neapolu, na ktorom sa skupina vojakov snaží zadržať migranta. Dôvod zatýkania nie je známy.

Na YouTube vložil video používateľ Lello Cretella. Zo začiatku je vidieť skupinku talianskych vojakov, ktorí sa snažia zadržať človeka, pravdepodobne migranta. Keďže sú v značnom prečíslení, spočiatku sa zdá, že zadržanie bude bezproblémové. Vtom sa však namiesto dostane skupina migrantov, ktorých sú v súčasnosti v Taliansku státisíce.

Skupinke migrantov, ktorá dorazila na miesto činu, sa podarí vojakom vytrhnúť svojho krajana zo zovretia, no vojaci ich po chvíľke dostihnú a proces zatýkania pokračuje. Smutné na tom celom je, že migranti nemajú vôbec žiaden rešpekt pred talianskymi silovými zložkami a tie sa zas boja ráznejšie zakročiť, lebo sa obávajú problémov, ktoré by si tým privodili.

Autor videa napísal v popise: Situácie ako tato sa na našich uliciach dejú pravidelne a každý sa tvári, že to nevidí. Sme sami a opustení. Bojíme sa o naše životy a životy našich rodín. Dosť bolo agresie.”

Podobná situácia je aj v Španielsku, ako ukazuje video zverejnené na sociálnej sieti Facebook nemeckou skupinou Pegida BW – Bodensee s popisom “Bezpečnostná kamera. Namiesto španielskej “pohraničnej stráže” môžete dať na hranice plastových panáčikov. Tí by mali rovnakú účinnosť. Schengen takto nemôže fungovať.”

Na videu je vidieť pravdepodobne nelegálnych migrantov, ktorí sa cez bránu, ktorú sa im podarí otvoriť, vrhnú do priestorov colnice a snažia sa tak dostať do Španielska pričom zásah pohraničnej stráže je veľmi mierne povedané nedostatočný. Migranti si svojvoľne otvorili bránu a húfne v desiatkách utekajú do krajiny za “dozoru” členov pohraničnej stráže. Tí sa boja zakročiť. Nakoniec sa predsa len jeden z nich rozhodne migrantov zastaviť, no na jednoznačnú prevahu migrantov sám nestačí.

Ďalší z pohraničiarov sa snažil podkopnúť jedného z migrantov, no iba si sám privodil zranenie a skončil so škaredou zlomeninou nohy, čo poukazuje aj na nedostatočnú fyzickú prípravu týchto zložiek.

Občania Talianska vyjadrujú svoju nespokojnosť s aktuálnym systémom na sociálnych sieťach, kde sa šíri nasledujúce video zo zásahu ruských silových zložiek proti nelegálnym islamským prisťahovalcom. Je veľmi smutné, že západoeurópania si s obdivom zdieľajú video zásahu ruských ozbrojených zložiek a zbožne si želajú, aby i u nich to bolo aspoň trocha takto. Má to negatívny vplyv na ich sebavedomie i hrdosť na vlastný národ, ktorého silové zložky sa nevedia postarať o bezpečnosť svojich občanov.

Zdroj: hs.sk

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+90 # to je jedno 2017-08-10 16:09
strilet [...] cerne migrantske a spolu s nimi i svinske politiky co to podporuji a ohrozuji nas zivot.Obcane Evropy povstante,ozbro jte se a konejte proboha jednoho.Serte na zakony,oni zadne zakony nerespektuji a politici take ne.Brante sve domovy a sve rodiny se zbrani v ruce.
+56 # josh (xy) 2017-08-10 16:36
Nemají respek, nemají před ničím. Včera na Floridě 6 náctiletých ukradlo v noci dealerovi 2 auta, kterými se ' po městě honili 160 km rychlostí poté harovali, nezvládli řízení a naštěstí uhořeli. Když nepomohla výchova rodiny, nepomohla výchova státu s justicí, tak sorry,...propás nul jsi šanci na život. Nebezpečný pro tuto společnost. Nikdo nemůže zamáčknout slzu za ten ksindl. Když se podíváme na trestní rejstřík jednoho z nich,...náprava není možná a trpí s tím celá společnost. Tímto skutkem si opravdu společnost může oddychnout, protože se mohli dnes, zítra...stát obětí. Jaký je smysl jejich života pro společnost, kolik trestných činů by napáchali je celý jejich život?
Štěstí pro us, že nebyla poblíž hlídka, která by se je snažila zastavil,....už by byly demonstrace.
Neměli jsme žádné kolonie, tedy státe ochraň naši společnost...Ta volba je jediná Okamra, který koná, pak už budeme muset konat my.

trestní rejstřík jedno z nich, ale ostatní jsou na tom stejně,..kámoši né? Dohromady mají načítáno 126 tresní přestupků !!!

+1 # Marek 2017-08-11 08:26
A ty si invalid? Ochrnuty od krku? Zober kver a strielaj! ...ci to maju spravit ini? A ty budes doma v teplucku hrat huraaaa hrdinu?
+63 # kamarad 2017-08-10 16:24
Vždyť je to tak jednoduché...
Je to černé, dělá to bordel a nikdo to nezval...okamži tě sejmout...
-6 # kamarad 2017-08-11 12:34
takove srac ky si pis pod svym jmenem, troubo. Vedel jsem ze jsi bl bec ale netusil jsem ze pro sebe nedokazes vymyslet vlastni jmeno. Ubozaku
+51 # Elen 2017-08-10 16:53
Jestliže měla Británie kolonie a lidé z kolonií byli jejími občany, pak teoreticky jen cestují do své domovské země.
To by mohlo platit i pro ostatní koloniální mocnosti.
Za předpokladu, že měly ve svých koloniích nepořádek, lidi bez dokladů, v nepřijatelných životních podmínkách,
tito pak, oprávněně jdou za lepším do svých domovských zemí (proč by např. Angličani měli mít nárok a vysoké soc. dávky a tito černoši - též Angličané za mořem, nic?) ...
No, a EU (do které nás podvodně vlákali, výše uvedené jaksi opomenuli říci), má volný pohyb občanů na svém území.
Nejenže koloniální mocnosti porušovaly práva a svobody svých (vlastních občanů za mořem, byť černých), ale také byli podřadní a teď se to jaksi obrací - asi (podobně jako Němci po II. sv. válce) mají pocit viny?
a proto zblble trpí nemožné (vymývání mozků je strašná věc).

Nicméně, jestliže Itálie (+ celý ten ostatní spolek) má silové složky, které takto jednají,
v tomto případě se díváme na zhroucený stát,
kde je možné mít černou hubu, případně si ji natřít na černo a je vše dovoleno.
To je opravdu pěkné - bankrotáři ve zhrouceném nefunkčním státě
a "těmto skvělým umělcům" - západu, naše věrchuška poníženě líže paty
- kteří, že to naši idioti (politici) chtějí být členy tvrdého jádra, těch nýmandů a neschopů?
Politik (asi) = idiot, když neví, že i pro něj platí:
"Král je mrtev, ať žije král." (bude předhozen rozzuřenému davu k roztrhání)
Pěkný den
+9 # Dědouch11 2017-08-10 19:25
+++
+7 # Věra Štimová 2017-08-10 18:09
Musí okamžitě všichni pryč. Navíc ti, kdo dělali kolonie nejsou Američané, nejsou Britové, nejsou Němci, nejsou Rusové. Je jenom jedno procento, které dělalo kolonie. Ti za to můžou v minulosti i za to, co dělají v současnosti. Velký podvod jim vyšel. Nechtějte už jejich peníze, nemají za vaši práci žádnou hodnotu. Čísílka na kartách nejsou nic jenom podvod a ti, kteří dostali čísílka, aby sem přijeli olupovat ostatní, naletěli stejně jako všichni, kteří za svou tvrdou práci dostanou čísílka na kartách.
-21 # kamarad 2017-08-10 18:39
lol
opravdu te jeste nikdy nenapadlo ta cisilka na kartach smenit za uzitecne predmety, za zabavu nebo za to potrebujes a co se ti libi ?
vedel jsem ze s nekterymi diskutery tady neni vse uplne v poradku ale ze ,ezi nimi bude i neco takto ....pribrzdeneh o...to jsem necekal
+37 # doneck.luhansk 2017-08-10 19:12
ROSSIA, ROSSIA, ROSSIA !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
+21 # xyz 2017-08-10 19:18
kdyby se zakročilo včas řádně a nikoho se nepřímalo tak neni problém ovšem němka Merklová je sem pozvala..
celý to na mě tak nějak působí poslední dobou dojmem jako , že si německý fašisti připravujou půdu na novej návrat fašizmu a nástup třetí říše ...
A to nebude dobrý ..
to už by byla 3.S.V. kterou by zavinily němci .. jako by 2 nebylo slušný score ..
+20 # Elen 2017-08-10 19:54
Promiňte, ale až tak jednoduché to není.
Víme, že Němci byli jen výkonnou jednotkou (podobně jako tito invazisté), jen užiteční idioti.
Stejně tak (když půjdeme dál), Angela je totéž, jen na vyšším stupni.
Světu vládnou zákulisní mafiánské spolky a ty tlamy co blábolí své bludy (jsou viditelní), jen plní rozkazy.
Hlava je neviditelná a Angela je nahraditelná.
Ponechme stranou, zda činí to, co činí pod nátlakem, nebo je zblblá (či tupá) a koná tak radostně ze svého přesvědčení, pravděpodobně se na ní podepsala výchova a nízká inteligence (neplést prosím s chytrostí).
Vždycky je to o manipulátorech s lidmi (stádem) a poslušnosti stáda + nevědomost.
Nelze proto říci, že Němci, či černoši a pod.
jsou to zločinecké mafie v pozadí, ano přesně ti, kteří mají největší profit (a nejsou na žebříčku nejbohatších).
Nejspíš budu bolševik, protože přeji všem lidem, aby měli přístup ke vzdělání, mohli pracovat užitečně pro ostatní, tam kde je to baví ...
Paraziti jsou odporná havěť,
a ten, kdo se k něčemu takovému propůjčí,
degraduje sebe z člověka
na havěť špinavou a ta je pak schopná všeho, protože zabila člověka v sobě.
Až si to lidé uvědomí, tak nebudou tyhle šašky poslouchat ... pak nebude možné posílat lidi, aby se vraždili mezi sebou ... pro rozdílnosti náboženské, či nadřazenou rasu a pod.
+5 # Pepa z Depa 2017-08-10 23:24
Cituji Elen:
Promiňte, ale až tak jednoduché to není.
Víme, že Němci byli jen výkonnou jednotkou (podobně jako tito invazisté), jen užiteční idioti.
Stejně tak (když půjdeme dál), Angela je totéž, jen na vyšším stupni.
Světu vládnou zákulisní mafiánské spolky a ty tlamy co blábolí své bludy (jsou viditelní), jen plní rozkazy.
Hlava je neviditelná a Angela je nahraditelná.
Ponechme stranou, zda činí to, co činí pod nátlakem, nebo je zblblá (či tupá) a koná tak radostně ze svého přesvědčení, pravděpodobně se na ní podepsala výchova a nízká inteligence (neplést prosím s chytrostí).
Vždycky je to o manipulátorech s lidmi (stádem) a poslušnosti stáda + nevědomost.
Nelze proto říci, že Němci, či černoši a pod.
jsou to zločinecké mafie v pozadí, ano přesně ti, kteří mají největší profit (a nejsou na žebříčku nejbohatších).
Nejspíš budu bolševik, protože přeji všem lidem, aby měli přístup ke vzdělání, mohli pracovat užitečně pro ostatní, tam kde je to baví ...
Paraziti jsou odporná havěť,
a ten, kdo se k něčemu takovému propůjčí,
degraduje sebe z člověka
na havěť špinavou a ta je pak schopná všeho, protože zabila člověka v sobě.
Až si to lidé uvědomí, tak nebudou tyhle šašky poslouchat ... pak nebude možné posílat lidi, aby se vraždili mezi sebou ... pro rozdílnosti náboženské, či nadřazenou rasu a pod.

+6 # Dědouch11 2017-08-10 20:59
Dobré jitro.
:D
+7 # Elen 2017-08-10 21:04
A kousek léta:
www.youtube.com/.../
+28 # Nihilist 2017-08-10 19:50
Chachá, už je těm italským sráčům jasné, že rozbombardovat Libyi byla velká chyba. ROTFL.
+35 # Spaktátorátor 2017-08-10 20:12
Vážení to ještě nic není. To je teprve pořád ještě začátek. Jisté EU elity by rády, aby EU do roku 2025 přijala cca 159 mil. osob (viz. program EUROMED)! Takže někdo tady hodně tvrdě pracuje na tom, aby to tak bylo - a tedy tak, aby silové složky i ostatní instituce selhaly při zastavení tohoto náporu. To samé platí o soudnictví i vězeňství. Tyto instituce jsou podkopávány, ne-li podkpány. Ale dá se to pořád ještě dát dokupy, byť za cenu nemalého sebeobětování. Osobně jsem rozhodnutý volit Okamuru. Dospěl jsem k nezvratnému přesvědčení, že toto jsou u nás poslední volby, kde máme ještě trochu šanci odvrátit náš osud. A taky to říkám každému na potkání. Aspoň něco dělám. Každého voliče, co volí u nás někoho jiného, či v zahraničí např. Makaróna a pod. pokládám za spoluviníka dané situace.
+8 # LubinenKremlBot 2017-08-10 22:10
Spektatorator *******
+18 # David 2017-08-10 21:01
Jak by řekl detektiv Nick Carter v Adéle - "Evropa je v rozkladu!"
+12 # peto8 2017-08-10 21:44
Deti se bodou svych rodicu jak dospeji a budou mit satek sasarijku na hlave tohle : proc ste to udelali - proc ste nepovstali ale jenom cumeli na tv internet a porno ?
www.youtube.com/.../
+19 # smrt negrům 2017-08-10 22:44
kdo vás platí___ Když slovo ne-gr se maže??? Čím vám vyhrožuje žid?Předáváte IP adresy??? Vy hnoji bezcharakterní? alias redakce??Jděte se vysrat,ubožáci.
+8 # Jaris 2017-08-11 05:55
S tim souhlasim. Cenzura zde funguje bajecne a jista slova jsou umyslne komolena, ze admine? N.E.G.R. je spisovny vyraz. Dale se nesmi psat H.A.J.Z.L.
+10 # Jaris 2017-08-11 06:00
...hlavne, ze tu drzis troly, admine, ze? Kamarad, japonec, Hedvika , Petko kotov. Tim ti to kazi celou vizaz AE.
+15 # diamond 2017-08-11 08:16
Z hlediska vynucované pochybné plurality názorů, kšeftů a sebemrskačské autocenzury je to z hlediska admina asi naprosto v pořádku. Bojí se Chovance? Nebo dokonce Džandy, té figurky koncentrující opovržení, hnus, hloupost a nafoukanost? Jistě nám odpoví, že ne. Proč tedy tady trpí tu sbírku retardů a konfidentů, píšících zde pod mnoha nicky a čím dál více zasírající webový prostor, který ještě zbývá člověku k vyjádření svého názoru, pokud nesouhlasí s mločí invazí, rozkrádáním vlastní země, vedoucí úlohou USA, ulhanými kalousky, vlastizrádnými hermany a bělobrádky, vlčí morálkou korporací a bank? Vždyť i Bretschneider (reálná předloha této literární figurky prý opravdu existovala) a Mrva jsou proti různým 5K, kámošům, japončíkům, krkavcům, popům a dalším nickům několika šmejdů jen neškodní a morálně bezúhonní fízlové.
Adminovi to zřejmě vyhovuje a někdy schválně, nemohu si pomoct, ale vnímám to tak a se mnou i řada dalších, jejichž názorů si vážím, zveřejňuje články které jsou slušně řečeno nehoráznosti a patří někam jinam - jenomže je pak pod nimi hodně příspěvků (i když hloupých a urážlivých), je hodně naklikáno, je to tady "akční" - tedy navštěvované. Řada lidí ztratila chuť sem cokoliv psát, nebo jako v mém případě sem přispívá čím dál sporadičtěji. Už ani vynechávání kontroverzních témat nepomáhá, ti šmejdi jsou všude a poměrně úspěšně nahlodávají diskuze, které jinak často nabírají slušnou úroveň. Je mi jasné, že málokdo odolá urážlivým provokacím na svou osobu, ale přesně o tohle těm spratkům jde. Jenže svět není jednoduchý a za pocitem vlastní dokonalosti těm uvozhřencům s beďary na bradě většinou nedojde, že sami se stávají obětí svých "obětí", že je s nimi manipulováno, jsou zesměšňováni a rozkrýváni. Je tu dost lidí, kteří to umí a dělají to.
Ale zpátky k adminovi - "s těma sirkama, Jaromíre, to neděláš dobře..."
+4 # Dědouch11 2017-08-11 10:11
+++++++
-3 # kamarad 2017-08-11 12:39
doba jednoho nazoru skoncila v roce 1989, troubo. Vim ze radi zavzpominate na cas kdy jste lidi s jinym nazorem mohli uveznit a persekuovat celou jejich rodinu. Zvykej si na demokracii, sasku. Kazdy si muze rikat co chce kdyz tim neporusuje zakony. A dekuj adminum ze jsou schovivavi k mistnimu povlu - jen v teto diskuzi maji tvoji priznivci hodne prispevku ktere primo porusuji zakony CR a mely by byt davno vymazane.
+3 # Dědouch11 2017-08-11 10:08
kamarád (džandův) = petko kotov
+10 # Loco 2017-08-11 07:12
Jak se říká pohodli otupuje blahobyt degraduje, Evropa je otupěla a zdegradovana , je neskutečné že vojáci nejsou schopny se bránit před touto verbeži na vlastním území .
Je asi už načase založit v Evropě nějakou tu „umírněnou“ demokratickou opozici a jít vyprskat tu bruselskou verbež !!!!
+10 # senil666 2017-08-11 07:28
Itálie je ztracená. Západní Evropa také. je ovládána politicky korektními eunuchy. Východní Evropa se jěšte zachránit dá. Polsko s Maďarskem mají rozum. Západ je asi ztracen a může být zachráněn jenom za cenu občanské války.

[...]/.../...
+3 # Jan Kadlec 2017-08-11 09:24
Toto je vizitka naší společnosti a ukázka, kde leží skutečný problém. Problém nejsou imigranti, problém je, že si s nimi neumíme poradit. Samozřejmě, internetoví hrdinové by stříleli, pálili a věšeli o sto šest, ale realita je poněkud jiná. Když se vylodí člun imigrantů na pláži, tak nikdo nehne ani prstem. Když mají vojáci nebo policajti nějakého zatknout, tak se bojí. To je skutečný problém, kdybychom se jich nebáli, tak o nic nejde. Těch slušných bychom si nevšímali jako doteď a ty nepřizpůsobivé (ať už je jich kolik chce) bychom prostě odvezli nazpátek, žádný problém...
+3 # Elen 2017-08-11 12:50
Pane Kadlec,
maličko s Vámi nesouhlasím:
- Silové složky jsou vojenské organizace
a proto jednají podle manuelu (interní předpisy a nácviky akcí) my naprosto nemáme přehled o tom, jaký je tento manuel (páč je neveřejný). Jinak řečeno, pracovníci v silových složkách jsou poloroboti ... kdo myslí a jednal by podle toho, je okamžitě na dlažbě.
=> že zodpovědná je jejich "hlava", nikoliv poloroboti.

Přihlížející turisté nemohou začít střílet a pod, nemají čím a nejsou vrazi.

KDE LEŽÍ SKUTEČNÝ PROBLÉM?

JEDNOZNAČNĚ V SYSTÉMU!
Tito invazisté jsou produktém systému (ten je stvořil), podobně jako nezaměstnané, cikány, křesťany, muslimy atp.
Systém vytvořil bídu, [...]amotnost, ...
na opačné straně úpadek a dekadenci z přežranosti ... - nelidský svět, kde hrstka vládne manipuluje a z toho těží,
přičemž ukazuje prstem, "to oni za všechno můžou"
Rusi jsou nepřítel, ne lidí, ale systému a těch co vládnou v pozadí (mohli by rozleptat parazitický systém ... ukázat, že to jde jinak a to je nežádoucí).
Invazisti jsou nepřítel,
kterého stvořili (nelidské podmínky, bída v jejich zamích je to též práce systému,
co pro ty lidi udělala novodobá civilizace dobrého?
NIC!, přinesla jim jen "choleru, svrab a neštovice" ...
využívá je na zničení bílé populace a jsou stejně také na odpis ...)

Výše uvedené neznamená, že musíme invazi trpně snášet ("soucit by neměl být idiotský").
Jsem pro deportaci a pomáhat jim u nich doma.
Asi (mít tu moc) bych zrušila lichářský systém, anabolické sporty a pod.
Nová soutěž by byla v přidělení chudých a zubožených oblastí (v správném poměru) oblastem bohatým
a můžou se začít předvádět, kdo více a lépe prospěje světu.
Jistě, že ne ve vytváření pažravého konzumu, ale v rozvoji slušného života u sebe doma i v přidělených oblastech - nakonec i učitel se může od svých žáku mnohému přiučit
a pak, jako lidstvo jsme si doma na Zemi udělali pořádný chlívek a ten je třeba uklidit.
Práce a "sportovního" soutěžení je tu velice mnoho.
Též je dobré pamatovat, že pomáhat můžeme jenom tomu, kdo pomoci chce ("ne darovat chléb, ale naučit chleba péct").
U sebe doma toho máme velice mnoho ke zlepšení tak, aby se tu dalo lidsky žít - potřebujeme dlouhodobé plány a ne idiotské rychlé zisky pro chamtivé idioty ...

Možná jsem praštěný idealista, ale bez snů a ideálů se nedá žít (to si můžu rovnou lehnout do rakve a zaklapnout za sebou víko).
I Vám pěkný den
+1 # Dědouch11 2017-08-11 13:32
+++

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás