Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZaměstnanci Facebooku jsou nuceni bydlet venku ve svých autech

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Zaměstnanci Facebooku jsou nuceni bydlet venku ve svých autech

Zaměstnankyně Facebooku vynesla, jak tento gigant sociálních médií nutí své zaměstnance, aby bydleli venku ve svých autech kvůli mizerným platům, které svému personálu vyplácí.

Podle odvážné pracovnice Facebooku jménem Unique ‚Pinky‘ Parsha musí ona i ostatní spát v autě před ústředím Faceboku kvůli vysokým cenám bydlení v Silicon Valley.

Naturalnews.com hlásí

Matka dvou dětí Parsha bydlela ve svém autě čtyři měsíce, než svou situaci oznámila veřejnosti. Když tak činí, tak doufá, že tím podnítí dialog o spravedlivém odměňování a relativně vysokých cenách nájmů v Silicon Valley. Parsha vede neziskovku Love n Me, která pomáhá ženám a dívkám nastartovat nový naplňující život a úspěšně se v něm prosadit.

„Pořád lidem říkám, přestaň se ohlížet, co kdo dosáhl a co vidíš kolem sebe. Vše, co tu dělám, to je můj život. Pro mě toto auto znamená všechno, protože je to v podstatě vše, co mám. Cítím se velice trapně, nechci, aby se na mě lidé dívali svrchu nebo se tak o mě mluvilo … moji kolegové by tím, čím procházím, byli šokováni, protože ti se k tomu staví tak nějak: ‚Viděl jsem tě v práci, jak se usmíváš, vypadáš šťastně. Vypadáš normálně, vypadáš čistá…‘ Myslím, že je třeba, aby se společnosti poohlížely po platech. Platíme zaměstnance dost, aby přežili?“ řekla Parsha KTVU.com.

Zástupce Facebooku v odpovědi uvedl, že společnost uznává dopady vyšších životních nákladů na své méně prosperující zaměstnance. „Facebook je odhodlán být aktivním a odpovědným sousedem, co podporuje komunity u svého ústředí v Menlo Park.

Společnost investovala počátečních 20 milionů $ příspěvku komunitním skupinám, filantropům a společnostem‘… aby v několika následujících měsících a letech přinesly rostoucí regionální dopad,“ uvedl zástupce společnosti pro DailyMail.co.uk.

Zástupce společnosti rovněž potvrdit, že Parsha není přímým zaměstnancem, nýbrž pracuje pro dodavatele třetí strany spojeného s tímto gigantem sociálních médií. Zástupce rovněž zdůraznil, že společnost touží vypracovat spravedlivé a poctivé pracovní prostředí pro všechny své zaměstnance stejně jako dodavatele. Podle literatury této společnosti je u Facebooku minimální mzda 15 $ na hodinu. Tento gigant sociálních médií mezitím zavedl lepší podmínky pro své dodavatele, jako 15 denní placená dovolená. Společnost rovněž zavedla dětské přídavky až do 4 000 $.

Parsha říká, že u Facebooku začala pracovat před dvěma měsíci a teď si hledá druhou práci, aby zaplatila účty.

Nájmy v Silicon Valley zůstávají vysoké i přes nízký růst 

Nájemné za byt v Silicon Valley zůstává relativně vysoké i přes údajné zpomalení růstu meziročních nárůstů nájemného. Podle zprávy Real Answer průměrné žádané nájemné za jednopokojový byt v kraji Santa Clara dosáhl v roce 2016 výše 2 361 $, což je o 6,5 procenta výše než v roce 2015 ukazuje zpráva. Experti rovněž poukazují, že jednopokojový byt v kraji San Mateo stojí 2 590 $. Podle této zprávy je to o 6,8 procenta výše než v roce 2015.

Zpráva si však všímá, že ač růst nájemného v Silicon Valley postupuje k vyšším tržním cenám, tak to vypadá, že ztrácí na tempu a na trzích, kde není tak draho, rostou nájmy rychleji. Např. byt s jednou ložnicí v San Jose stál v roce 2016 částku 2 244 $. Podle této zprávy je to o 9 procent výše než těch 2 058 $, co stál v roce 2015.

Russel Davis

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-6 # jan lavicka 2017-08-07 10:17
Ta Parsha je černoška a má asi 200 Kg. Bez souvislosti s "rasou", je zřejmě velmi klasicky tupá (průměrná obyvatelka USA), která si své komplexy řeší jídlem, čímž se stává svým vlastním otrokem.

Klasická oběť konzumu a západního psychopatického systému sloužícího jen penězům. Těm se totiž nevzdělané, tupé=poslušné masy velmi hodí, aby mohlo skutečně vládnout jen pár pedofilních "elit" celému západu.

Popo zase bude lhát dle not chazarů, že já někdy chtěl od někoho peníze :)
+17 # Popo 2017-08-07 10:51
Cituji jan lavicka:
Klasická oběť konzumu a západního psychopatického systému sloužícího jen penězům.
Sranda, že to píšeš zrovna ty s všademožne "natrčenou rukou" (podporte finančne). Priatelu prezradím ti, niet takej veci na tomto svete ktorá by sa nedala spraviť aj bez penazí. Pravdou však tiež je že len mýslieť si to nestačí, treba to aj naozaj chcieť...
-19 # jan lavicka 2017-08-07 10:56
Kde říkám, aby MNĚ někdo "přispěl", chazarský LHÁŘI, zbabělý dobytku? Ty musíš mít velmi nešťastný život, provokatére, štěstí tě v životě mine, až vyjdeš svou základní školku :)
Kolik dostáváš za podkopávání aktivních lidí od chazarů či Chovance, Dědoucha, Maxwella? 5 Kč na den? :)

Nemůže admin takového provokatéra a potvrzeného lháře smazat (nebo alespoň takové zbytečné, provokující a LŽÍVÉ příspěvky)? Jinak ti chazaři vyhrajou i v diskusích, jsou za to taky placeni narozdíl od nás, co bojují :)

ORGANIZUJTE SE, FINANCUJTE SVÉ PROJEKTY, nebuďte zbabělým dobytkem, které Popo, Dědouch, Maxwell tak rádi straší strachem a lhaním, viz nyní, už to víte, že Popo je LHÁŘ, chazarský dobytek, peklo se na něj těší :)
+16 # Popo 2017-08-07 11:16
Priatelu máš v tom naozaj nie malý zmätok. Čo konkrétne tebe alebo komukolvek inému bráni organizovať sa bez finančného kritia tak ako to bežne robia "naturisti" všade vo svete, to naozaj si bez tých penazí neschopný si už ani prdnúť...?
-7 # jan lavicka 2017-08-07 17:49
Chazarský pse, máš v tom velký zmatek, bez peněz nikdy nic neuděláš. Ale naivní batolata chazarských pod psů jako ty, co v tom mají zmatek, to nikdy nepochopí, možná až jim bude 5 let a více :)

Kolik dostáváš za to, abys šířil strach, zbabělost a tupou slepotu, která si myslí, že jen "dobrá energie" vše změní? Měl by ses léčit inteligencí, abys věděl, co to vůbec je :)
+1 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:07
+24 # kiosek 2017-08-07 10:59
KDYŽ ČLOVĚK ŽIJE CELÝ ŽIVOT V ŽUMPĚ,NEVADÍ MU,ŽE KOLEM PLAVOU LEJNA. Má tendenci přizpůsobit se svému okolí. Parazituje na přírodě a myslí si, kdovíjak je pro ni nepostradatelný . Ale je fakt, že kdyby jeho nebylo, byla by planeta čistší a krásnější. Konzumovat, poroučet, množit se (ano, přeci musí mít následovníka své vlastní výjimečnosti - takových "unikátů" tu máme 8 miliard). Jediné co po něm zbude je halda (pro přírodu nepoužitelného) odpadu.
Buduje si společenské postavení, aby si ho ostatní vážili a nedochází mu, že oni si váží pouze sami sebe. Hromadí majetek, chce mít vše pěkné a nové (přitom sám stárne a chátrá). Posledních 20 let života prožije jako troska. Duše uvězněná v ošklivém rozkládajícím se zombickém těle, marně balzamovaném chemikáliemi a umělými náhradními díly. Bude mít potomky (kteří prožijí stejně nezajímavý život), titul, auto, možná dům.
Lidé mi tvrdí, že je takový život baví (netváří se u toho moc přesvědčivě). Když se zeptám proč, tak mi neřeknou žádný smysluplný argument. Naopak utíkají do virtuálního světa, aby nemuseli myslet na svůj nudný uprděný život. Přemýšlel jsem a jediné, co mě napadlo je, že to tady chtějí jen nějakým způsobem překlepat, než se konečně dostanou do hrobu. Paradoxem je, že pud sebezáchovy jim tu jejich agonii protahuje.
-17 # jan lavicka 2017-08-07 11:05
Přitom se není čeho bát, je poměrně už mnohokrát dokázáno, že smrt pro nás není konec. Ale "konec" je pro zbabělost šířící bytosti typu Popo, Dědouch, Maxwell, ti si smrt prožijou velmi krutou v otroctví svých pánů, kterým otročí již nyní, ubohé, nízké bytosti, budou VELMI trpět při zodpovídání svých skutků :(
img10.rajce.idnes.cz/.../...
+16 # cluzoe 2017-08-07 11:24
sle inak si vporiadu ze?
-9 # jan lavicka 2017-08-07 17:50
ano, to jen zbytek 99 % národa je zbabělý dobytek, co si existenci nezaslouží :)
-2 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:32
+18 # venda 5 2017-08-07 12:40
Ono je se čeho bát. Vracet se sem donekonečna jen proto, že je někdo tupec snad nikoho nemůže bavit. A i kdyby, tak zbytečně zahnojují planetu a zabírají místo.
+17 # fujiminavaja 2017-08-07 12:48
" to tady chtějí jen nějakým způsobem překlepat, než se konečně dostanou do hrobu"

Nemohu než souhlasit...

Takhle to má, mi přijde, velká část obyvatelstva.
+16 # Dědouch11 2017-08-07 13:17
Ti starší určitě, když vidí kam Evropa (nejen) směřuje a jak to mají mladí na háku.
+20 # Petkо Kоtоv 2017-08-07 11:43
Kdyby zaměstnankyně Facebooku a matka dvou dětí Parsha bydlela v Praze, mela by plat kolem 15 000 mesicne (hrubeho), za byt by musela zaplatit nejmene 10 000 a moc by ji nezbylo. Auto by nikde zaparkovat nemohla, nebot jsou vsude jen zakazy stani (a ani by nikdy na nej neusetrila). A 4 000 $ na deti, co pani dostane, dostanou v Cesku snad jen cmoudi nebo vetrelci.

Zivorici cesti duchodci, co maji do 10 000 mesicne, a tech je vetsina, si takovy luxus nemohou dovolit.

Tomu se rika trzni kapitalismus, trh vyresi vse rikal tunelar Klaus, ale kdyz to lide chteji, tak si zvoli Burese jako premiera a s Hrabisem v cele dojdou Cesi do blahobytu (americkeho).

Snad Bures postavi vice mostu, aby se tam potom pod nej bezdomovsti Cehuni vesli.
+20 # Dědouch11 2017-08-07 13:03
"ZAMĚSTNANCI FACEBOOKU JSOU NUCENI BYDLET VENKU VE SVÝCH AUTECH"
"Parsha vede neziskovku..."
"Matka dvou dětí Parsha bydlela ve svém autě čtyři měsíce..."
"Parsha říká, že u Facebooku začala pracovat před dvěma měsíci..."
"Parsha není přímým zaměstnancem, nýbrž pracuje pro dodavatele třetí strany..."

Článek pro lavici.
-7 # jan lavicka 2017-08-07 17:54
myslíš tu zaprděnou, hloupou lavici, co je tvůj pán, který ti dává noty, aby vůbec pochopil, o co tady jde? :)
-1 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:17


...


+18 # cacas 2017-08-07 14:18
Chuděra, už tam dělá dva měsíce a nemůže si dovolit ani byt za 60.000 Kč měsíčně v luxusní aglomeraci Silicon Valley? No nemá to v životě jednoduchý holka. Všichni s tebou děsně soucítíme, Pinky.

P.S.: Ta ženská má prej růžovýho i psa! Tahle mentalita mě nepřestane nikdy udivovat.
+9 # Jan Kadlec 2017-08-07 14:47
Bulvár hadr... Nadpis se tváří, jak jsou zaměstnanci FB vykořisťováni svým zaměstnavatelem , ale realita je úplně jiná. Typické, že se vůbec divím...
+13 # Venda 2017-08-07 15:32
Docela by mne zajímalo, co tato paní pro facebook dělá. :D
+12 # Dědouch11 2017-08-07 16:41
Třetí strana, dodavatel pro fb.
Klidně může nosit hambáče a kolu šmírákům a cenzorům...
+13 # cacas 2017-08-07 16:53
Její neziskovka www.lovenme.org učí lidi "milovat sebe sama" a spacializuje se v první řadě na LGBT. Prcka si upletla už na střední. Intuice napovídá, že sama je šmíračka a cenzorka ... takovej Jakub Janda v růžovym ... určitě má před sebou velkou budoucnost :(

Uff, proč já tohle vlastně googlim? Jdu dělat něco užitečnýho ...
+5 # Dědouch11 2017-08-07 19:59
Dík za doplnění informací k článku. Udělal jsi to, co měl udělat autor té zbytečnosti.
:)
-7 # jan lavicka 2017-08-07 17:55
asi hajlzbába, takový věci totiž velké firmy outsourcují
+19 # Japonec 2017-08-07 15:50
A já myslel, že v USA může člověk svobodně změnit zaměstnání. Asi je to otrokyně firmy Facebook. Jinak nechápu, proč si nenajde něco lepšího nebo jinde, kde není tak draho.
+10 # Willbr 2017-08-07 16:22
Tu paní bych chtěl znát. Chtěl bych znát její zkušenosti, co to je bydlet venku ve svých autech. Její zkušenosti se nám můžou hodit, až nám naši buseranti ve vládě zákonem nařídí opustit svá obydlí a uvolnit je černým hubám.
0 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:25

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás