Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaLavrov vysvětlil Tillersonovi, proč Rusko reagovalo na americké sankce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Lavrov vysvětlil Tillersonovi, proč Rusko reagovalo na americké sankce

Šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov uvedl, že americký ministr zahraničí Rex Tillerson se na společné schůzce dotkl otázky ruských protiopatření na americké sankce a dostal náležité odůvodnění.

„Zajímaly ho především, a tím on i začal, podrobnosti těch rozhodnutí, ke kterým jsme byli nuceni se odhodlat v reakci na zákon o protiruských sankcích, který přijal americký Kongres.

Toto odůvodnění jsme poskytli. V zásadě to bylo učiněno v rozhovoru Vladimira Vladimiroviče Putina pro televizi Rossija. Tam vše bylo podrobně vyloženo a byly vysvětleny příčiny těch rozhodnutí, které jsme přijali po dlouhém očekávání toho, že USA nepůjdou cestou konfrontace," řekl Lavrov novinářům.

Ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov, který dorazil do Filipín, aby se zúčastnil akcí Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN), absolvoval v Manile několik dvoustranných schůzek.

První den pobytu v hlavním městě Filipín jednal s ministrem zahraničních věcí Turecka Mevlütem Cavusoglem, Číny Wang I a USA Rexem Tillersonem.

Témata byla různorodá: od sankcí, raket, deeskalačních zón v Sýrii po import rajčat.

Budeme reagovat i nadále

Hlavní schůzkou dne bylo jednání Lavrova s Tillersonem na pozadí zavedení největších za poslední tři roky amerických sankcí proti Rusku.

Samozřejmě, že se Lavrov a Tillerson tomuto tématu nemohli vyhnout. Americký ministr zahraničních věcí o tom začal sám mluvit. „Zajímaly ho především, a tím on i začal, podrobnosti těch rozhodnutí, ke kterým jsme byli nuceni se odhodlat v reakci na zákon o protiruských sankcích, který přijal americký Kongres. Toto odůvodnění jsme poskytli. V zásadě to bylo učiněno v rozhovoru Vladimira Vladimiroviče Putina pro televizi Rossija. Tam vše bylo podrobně vyloženo a byly vysvětleny příčiny těch rozhodnutí, které jsme přijali po dlouhém očekávání toho, že USA nepůjdou cestou konfrontace," řekl Lavrov novinářům.

Ministerstvo zahraničních věcí později upřesnilo, že ministr v rozhovoru se svým americkým kolegou poukázal na to, že přijatý ve Spojených státech zákon o sankcích proti Rusku se stal dalším nevlídným a pro mezinárodní bezpečnost nebezpečným krokem, který zasadil tvrdou ránu na perspektivy dvoustranné spolupráce. „Samozřejmě, že podobné akce včetně nelegálního zabavení našeho diplomatického majetku, nemohly zůstat bez odezvy. Tak tomu bude i nadále. Spolu s tím jsme připraveni k normalizaci dialogu, pokud ve Washingtonu opustí konfrontační linii."

Zejména je to nutné, aby bylo možné se domluvit na klíčových bezpečnostních otázkách. „Mluvilo se o dalších krocích v otázce řešení syrského konfliktu, včetně rozvoje červencového memoranda Ruska, USA a Jordánska o vytvoření deeskalačního pásma na jihozápadě Sýrie. Lavrov akcentoval, že je nutné přísně respektovat suverenitu a teritoriální integritu této země a rovněž rezoluce Rady bezpečnosti OSN, jež položily základ pro podporu politického procesu," dodali na ruském ministerstvu zahraničí.

Celkově se dvoustranná jednání o složitých problémech budou v nejbližší době odehrávat mezi náměstky ministrů zahraničních věcí Sergejem Rjabkovem a Tomem Shannonem.

KLDR: sankce a jednání

Projednávalo se také téma Severní Koreje. Před schůzkou Lavrova a Tillersona Rada bezpečnosti OSN přijala úmluvu, která zpřísňuje sankce vůči KLDR. Rezoluce stanoví zákaz na dovoz z KLDR, zejména železa, železné rudy, olova, uhlí a mořských plodů. Konta severokorejské Banky pro zahraniční obchod budou zmrazená a severokorejským mořským lodím, jež poruší rezoluce OSN, bude zakázáno kotvení v přístavech všech států. Počítá se s novými sankcemi proti osobám, které jsou spojeny s raketovým a jaderným programem Pchjongjangu.

Lavrov a Tillerson během jednání v Manile hovořili i o situaci kolem KLDR. V této souvislosti ruský ministr „uvedl, že eskalace napětí, ke které vede americká vojenská příprava v oblasti Korejského poloostrova, je nepřípustná.

V komentáři ruským médiím ministr zdůraznil, že kromě sankcí nová úmluva obsahuje také pevný závazek Rady bezpečnosti OSN k obnově šestistranných jednání při hledání politické regulace.

Připomněl společnou rusko-čínskou iniciativu pro regulaci na Korejském poloostrově. „Naše společná iniciativa obsahuje podporu ruské nabídky o vypracování plánu postupné obnovy důvěry a vytvoření podmínek k obnovení šestistranných jednání," řekl Lavrov.

Je samozřejmé, že o KLDR Rusko nejedná pouze s USA. V neděli ještě před jednáním s Tillersonem se Lavrov v Manile setkal s čínským kolegou Wang I. Na schůzce ruský ministr oznámil, že Moskva a Peking budou o severokorejské problematice jednat na nejvyšší úrovni.

Sýrie a rajčata

Ruský ministr se svými kolegy také projednal situaci v Sýrii. Především vyjádřil naději, že kontakty mezi Ruskem a USA v této otázce budou pokračovat.

„Tady naši zástupci také jednají, včetně rozvoje dohody dosažené Ruskem, USA a Jordánskem o vytvoření jižní deeskalační zóny v Sýrii. Očekáváme, že i v dalších aspektech syrské regulace, jak vojenských, tak i politických, budou naše kontakty s USA pokračovat. Ve skutečnosti se nikdy ani nepřerušily," řekl Lavrov.

Syrské téma bylo hlavní i na schůzce s tureckým ministrem zahraničních věcí Mevlütem Cavusoglem.

„S našim tureckým kolegou jsme projednali situaci o splnění dohod v rámci astanského procesu. Projednali jsme přípravu k další schůzce zástupců Ruska, Turecka a Íránu, která proběhne v Teheránu 8.-9. srpna a bude se pokračovat v rozhovoru o dalším posílení režimu deeskalačních zón," oznámil Lavrov.

Cavusoglu zase potvrdil že s Lavrovem projednal syrskou problematiku, včetně přípravy dalšího kola jednání v Astaně. Hovořili i o dvoustranných rusko-tureckých vztazích.

„Dotkli jsme se tématu vízového režimu. Proběhla výměna názorů ohledně rozvoje dvoustranných vztahů, včetně ekonomické sféry a omezení dodávek rajčat," oznámil Cavusoglu v rozhovoru pro agenturu Anadolu.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+62 # Vladimír57 2017-08-06 23:44
"Americký ministr zahraničních věcí o tom začal sám mluvit. Zajímaly ho především, a tím on i začal, podrobnosti těch rozhodnutí, ke kterým jsme byli nuceni se odhodlat v reakci na zákon o protiruských sankcích, který přijal americký Kongres."
Takže us na základě vylhaných obvinění Rusku zabaví (uloupí je přesnější) majetek a to stupido se ptá na podrobnosti ruského rozhodnutí. Mám dojem, že trapnější dotazy nemůžou padnout, ani u blbých na dvorku!
+62 # olinka215 2017-08-06 23:56
Také si říkám, jestli je vůbec možné, se na něco takového ptát. A evidentně je.
Ale je to přesně v americkém duchu, napřed vyhlásit sankce a pak být udiven a překvapen tím, že si postižený dovolí reagovat .Žádat po sankcionovaném vysvětlení jeho odvetných opatření je něco tak neskutečně drzého, že to snad nemá obdoby. Takové zhůvěřilosti jsou opravdu schopny jen SSA
+70 # Janinna 2017-08-07 00:24
Ahoj Olinko a Vladimíre, nedivte se, vždyť oni ve své nabubřelosti, omezenosti si vážně myslí, že celý svět je jejich država. Ani ve snu je nenapadlo, že by někdo si dovolil odpovědět stejnou mincí.
Všechny státy přece jsou povinny jim sloužit, pracovat na blahu Ameriky, obhospodařovat ten jejich zelený papír.
Když ne, přijde kroucení rukou za zády v lepším případě, v horším humanitární bombardování.
Naštěstí, svět je teď jinde a najde se pár "výtržníků", kteří si dovolí nevychovanému spratkovi ukázat, že se ho nebojí.
Všimněte si, že jsou to ty státy, které mají silnou armádu (žádní chudáci v poušti) a těch se Amerika bojí, že by mohla dostat ťafku i za velkou louží - Rusko, Čína, ale i Írán a samozřejmě Severní Korea.
V čété omílají jak mantru - Severní Korea má raketu, která by mohla zasáhnout i (až) území Spojených Států. Sankcéééé.
A co takhle - Spojené Státy mají rakety, které můžou zasáhnout kteroukoliv zemi na světě.
Myslíte, že se nikdo neobává? Jistěže ano. Obzvláště když vidí ty "záchvaty inteligence", které Američani předvádí.
A hlavně, jediná země, která by neváhala i tu atomovku použít - znovu použít, je jenom a jenom Amerika.
Preventivně! Stačí ohrozit jejich zájmy. Ne lidské životy, ne území, stačí ohrozit zájmy, tedy prachy.
Všechny ostatní země by to udělali jenom v případě jejich napadení a to je nebetyčný rozdíl.
+44 # olinka215 2017-08-07 00:51
Ahoj Jani, shrnula jste to brilantně, ostatně,jako vždycky.
Mě prostě nikdy nepřestane udivovat ta arogance, se kterou SSA jednají se všemi státy, dokonce i s těmi, které vydávají za své spojence. Myslí si, že když žoviálně poplácají po ramenou jejich "představitele" a ústy McCaina zdůrazní důležitost spojenectví a jedné linie, tak se s jejich postojem okamžitě ztotožní celý stát a bude se tetelit blahem nad tím, jakého má mocného "přítele a ochránce," byť nic není vzdálenější pravdě. V celé své historii, SSA nikdy neudělaly nic, co by bylo ku prospěchu někoho jiného. Jejich jediným cílem bylo, je a bude stát na vrcholu pyramidy. Krást, drancovat, v případě potřeby zabíjet a dohlížet,aby poddaní dělali co mají, moc nezvedali hlavy, nekladli nepohodlné otázky a v případě, že se osmělí a dotáží se,tak je briskně odeslat tam,kam dle jejich mínění,patří. To znamená, buď na ně vrhnout sankce, nebo přímo bomby.A před celým světem svou agresi vydávat buď za boj o demokracii a nebo aspoň za ochranu lidských práv...
+27 # Pavel Blaheta 2017-08-07 10:38
Olinko215 - přesně tak vypadal ten náš Havel, když byl na návštěvě USA a Bush starší jej přijal a dokonce objal - na té fotce je nádherně vidět jak se Havel doslova "tetelí" blahem. Být pes tak snad prezidentovi USA i počůrá nohy, jak to psi dělají svému páníčkovi.
+21 # olinka215 2017-08-07 14:30
Vím přesně, kterou fotku myslíte. Nedávno ji tady někdo zveřejnil.
Vystihl jste to naprosto přesně, tam už jen chybí, aby ho Bush drbal za uchem a on u toho vrtěl ocáskem. I když, kdo ví...
Výraz Havla je tak výmluvný a všeříkající, že se za něj člověk stydí.
+12 # Dědouch11 2017-08-07 16:46
+13 # Vladimír57 2017-08-07 16:56
Omlouvám se, jdu zvracet!
+3 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:35
+14 # olinka215 2017-08-07 16:59
Jo, to je ona!
Dva milovníci válek a "humanitárního bombardování"
Divím se, že za své zásluhy o celosvětový mír, nedostali Nobelovu cenu..
+2 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:37
+7 # Janinna 2017-08-07 22:38
Dědouchu, to je teda fotka, vypadá tam jako retard, downův syndrom.
Vrána k vráně sedá,....
+3 # Pepa z Depa 2017-08-07 23:04
Cituji Janinna:
Dědouchu, to je teda fotka, vypadá tam jako retard, downův syndrom.
Vrána k vráně sedá,....

a proc jako ????
+6 # Janinna 2017-08-08 00:14
Nerozumím otázce.
- retard - tak si tu fotku Havla prohlédněte
- vrána k vráně - ubohá a duševně i morálně zdegenerovaná figurka - jeden jak druhý.
+5 # Vladimír57 2017-08-08 00:57
Janinno, ahoj.
"a proč jako ????" Protože retard nemůže jinak vypadat.
+5 # Janinna 2017-08-08 14:25
Áááá, už jsem si přešlápla:)) omlouvám se Pepo někdy mám delší vedení.
+3 # Dědouch11 2017-08-09 13:10
Nedivím se Vám, Janino. Ono je dnes slovo "jako" užíváno s takovou frekvencí a v tak nesmyslných spojeních, že ztrácí původní smysl.
Asi měl Pepa napsat: A proč "jako"?
;)
+5 # Pavel Blaheta 2017-08-07 20:59
Na té fotce je Bush junior - omlouvám se.
+13 # Petkо Kоtоv 2017-08-07 01:41
Citace:
# Janinna
.......A hlavně, jediná země, která by neváhala i tu atomovku použít - znovu použít, je jenom a jenom Amerika........
Janino, nemas uplne pravdu, Anglie nedavno vyhrozovala prevemntivnim utokem A-zbranemi na Rusko. myslim, ze s SSA jsou toho klidne schopni.

Anglicani tez chteli nechat bombardovat oslabene Rusko v roce 1945 A-bombami, ale SSA uz zadne bomby nemely a Anglicane v te dobe jeste zadne nevyrobili.
+25 # Vladimír57 2017-08-07 10:53
Mám dojem hraničící s jistotou, že o použití jaderných zbraní vůči Rusku nesní jen Tebou jmenování. Najdou se i u nás.
Langšádlová: Jaderná válka s Ruskem by byla bojem za svobodu!
+16 # scipio 2017-08-07 11:41
Copatá Jůlinka také, ta by za Ukrajinu házela na Moskvu jaderné bomby a byla by u toho rozkoší velmi vlhká.
+13 # Dědouch11 2017-08-07 13:07
Julča už vyměkla. Zřejmě to byla póza pro diváky.
+15 # scipio 2017-08-07 14:43
No ona je to taky taková Ukrajinka jak poleno, co umí jenom rusky a trochu anglicky. Ukrajinsky ani slovo. A jak krásně se jí ta záda spravila i bez operace.
+11 # Janinna 2017-08-07 22:53
Ano, na Majdan se Julča nechala ještě jako oběť přivést na vozíku, aby všichni viděli to utrpení, a za pár dní už skákala jak srna.
Jinak bomby na Rusko by házel kde kdo, to je mi jasné.
Hlavně čím větší blbec, tím víc a větší, viz naše Helča od knížepána.
Jenže v reálu, s přihlédnutím na protiraketovou obranu Ruska, má tolik raket k dispozici jenom jeden stát. Agresor.
+4 # Jiří Ch 2017-08-07 20:45
Stačí si přečíst tento dokument a je jasné,že
pokud se ti neotevřou oči tak už potom nic
lajkit.cz/.../...
+4 # Janinna 2017-08-07 22:40
Díky za odkaz. Zajímavé takhle pohromadě.
+8 # marieza 2017-08-07 21:43
U severní Koreje ,je ted pěkně veseje:-),Carl Vinson ,se svou suitou ,tu na dobu neurčitou ,přídí vodu rozráží a na Kima doráží....Chtěj í se mu usalašit přímo na dvorku,kromě jádra ,vzali sebou ,taky ponorku .-)...Kim se dívá na tu frašku ,pobočník mu podá tašku ,má tam pro ty případy ,do polívky přísady.-)...je den triedr do dálky a tlačítko na války ...Jem to zkuste ,salaši ....dostanete po pleši ,pustím vám tam dvě střely a budete v prdeli.-)...aho j Janino a Jaris:-)a Oli,a Dědouchu a Petko Kotov ironik:-)
+7 # Janinna 2017-08-07 22:43
Ahoj mariezo, ty básnířko:)) ráda tě po dlouhé době vidím.
+5 # Dědouch11 2017-08-08 13:45
+1 # olinka215 2017-08-09 18:30
Ty jo=)))
Fakt dobrý a výstižný!
Kde lítáte?=)))
+18 # scipio 2017-08-07 12:32
No, Židé mají výraz chucpe. Je to vrchol drzosti. Na vysvětlení se uvádí, že je to jednání masového vraha který vyvraždil celou svojí rodinu a žádá polehčující okolnost, protože je úplný sirotek a nemá ani sourozence. Tak tomu se přesně říká chucpe.
+21 # Monika lkemae 2017-08-07 10:07
Místní fašisti se opět projevují a dělají ze sebe nebo znás ovce ! Odpověď na sankce sankce proti USA ? Kdo to kdy viděl aby jsi na naši svrchovanost dovolil vůbec někdo pipnout ! Koukejte jsi udělat pořádek ve své zemi zaplatíte dluhy vypadněte se Syrie a pak se může objasňovat pojem sankce !
+27 # Jaris 2017-08-07 11:06
Chudak Lavrov, sotva se zbavil jednoho imbecila, Johna Kerryho, nastrcili mu snad jeste vetsiho blba Tillersona, ktery si ve sve makovici, vyplnene zrejme odpadky, nemuze srovnat, jak je mozne, ze Americti diplomate byli z Ruska jaksi odejiti v brzke dobe! Navic uz ten rozhnevany boobus americanus Tillerson vyhrozoval dalsimi sankcemi Rusku. Zacinam mit dojem, ze cela ta "fosinktonska" galerka emeericke smetanky nezvladla ani zakladni obecnou skolu, ha, ha, ha...
+16 # Pavel Blaheta 2017-08-07 11:20
Americe může pomoci opravdu snad jen když bouchne Yelowstone. Začnou mít jiné starosti (o vlastní přežití) a nebudou mít čas starat se o svět.
+10 # scipio 2017-08-07 19:19
stejně je škoda, že tak krásná příroda je u takových debilů.
+15 # scipio 2017-08-07 14:45
No, copak mají v USA k dispozici v politice někoho jiného než imbecily?
+1 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:53
Cituji scipio:
No, copak mají v USA k dispozici v politice někoho jiného než imbecily?


+8 # Kotův Petko 2017-08-07 11:37
Zde je to krásně popsáno :
euportal.parlamentnilisty.cz/. ../...
+19 # senil 2017-08-07 11:57
Trump nechce konflikt s Ruskem, ale deep state ano. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korpo rativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

www.[...]/video/32
+16 # scipio 2017-08-07 15:35
Lavrov mu to sice vysvětlil, ale pochybuju, že to Tillerson pochopil. Přeci není možné, aby si kdokoliv myslel, že USA nemohou dělat cokoliv kdekoliv. To by si přeci mohli ostatní myslet, že si také mohou dělat, co chtějí alespoň u sebe doma.
+10 # Venda 2017-08-07 16:13
Vážená redakce. Když už přebíráte články z jiných medií, (proti čemuž nic nemám, dělá se to tak běžně) tak prosím věnujte nějakou tu chvilku ke kontrole toho co jste (asi strojově) přeložily. Věta "Ministerstvo zahraničních věcí později upřesnilo, že ministr v rozhovoru se svým americkým kolegou poukázal na to, že přijatý ve Spojených státech zákon o sankcích proti Rusku se stal dalším.. ." je špatně opravdu česky napsaná. Je to možná pro mnohé malichernost, ale když už píšete v českém jazyce, tak jej prosím ctěte.
+1 # Pepa z Depa 2017-08-07 19:50
NAPROSTO TE CHAPU


z prvu tvrdily ze budou suplovat CT24 neb ta neprinasi lidu prostemu objektivni informace ale ..

..stacilo par dnu ..a kam se na ne nejen ct24 hrabe ..casak hrom hadr,..

dnesni doba : kdo napise vetsi sracky vic vydela ..

.. by tenhle hnuj24 museli organizovat jen česi .. je to jiz bezna zalezitost na hnoji24 ze neumi psat česky ..
+6 # scipio 2017-08-07 21:08
no, když už jsme u té češtiny, správně je oni neumějí. On neumí, oni neumějí, on ví, oni vědí.
+7 # Dědouch11 2017-08-07 21:50
+4 # scipio 2017-08-07 22:03
No a jsme zase u toho e=mc3 a ještě navrch rejpe.
+5 # Dědouch11 2017-08-08 13:46
"...a ještě navrch rejpe."
Rýpe, Scipio, rýpe!Klídek, dýchej nosem. ;)
+5 # scipio 2017-08-09 00:18
tady bych polemizoval, rýpe se rýčem do země, tohle se běžně bere jako rejpání od rejpala. Nakonec, vhodně použitý hovorový výraz osvěží řeč. Nesmíš být tak akademický zkostnatělý. Sem tam hovorový výraz dělá jazyk zajímavějším.
+4 # Dědouch11 2017-08-09 13:23


Nekaž mi radost, scipie, že jsem tě ulovil.
;)
Rýčem se ryje. Rýt a rýpat, jsou dva různé pojmy. :P
+3 # Pepa z Depa 2017-08-07 23:21
Cituji scipio:
no, když už jsme u té češtiny, správně je oni neumějí. On neumí, oni neumějí, on ví, oni vědí.

asi mas pravdu ale ja nemam medialni stranky ktere o sobe tvrdi ze nahrazuji verejnopravni televizi .. a kdyz bych nahodou mel tak bych mel korektora textu treba ..treba tebe .. osobne neziji v CR prozmenu rozumim nekolika cizim jazykum dokonce i nekterym mrtvym ... asi by jsi se dost divil co vse dokazu precist rozlustiti a preloziti pomoci hovorove cetiny neznalym tam u vas ..to nemluvim o znalosti vztahu jazyku a narodu ktera z toho automaticky plyne ..ledascos tio totiz hned dojde kdyz to umir rici i jinak .. schazi mi uz jen arabstina cinstina a hebrejstina ovsem nevim nevim jestli to nekdy stihnu ..
vse ma sve plusy a minusy uz tenkrat z cestiny jsem mel vzdy horsi hodnoceni nez z jinych jazyku jako treba rustina, anglictina ...

ps
kdyz by nahodou nekdo zapomel cestina je umele vytvoreny jazyk doneseny konkvistadory kyrylem a metodejem rozumim staroslovenstin e bez problemu mnohdy lepe nez cestine o ktere tu pises
takze asi vis jak moc mne to zajima s tou cestinou s latinskejma bukvicema ..kdo chce ale muze dal resit i-y mne-me atd ja uz to resit nikdy nebudu ani s tebou tak se nezlob
+4 # scipio 2017-08-07 23:46
no, kdybys nekritizoval češtinu napotvoru s klasickou chybou ....
+3 # Karel Novák 2017-08-07 22:54
A co když je to vedeno snahou, byť poněkud archaickou o prezentaci té poetické knižní podoby jazyka českého? ;-o) ;-)
+4 # scipio 2017-08-07 23:48
mimochodem, crabrobes non iritandi !
+3 # scipio 2017-08-07 23:50
crabrones
+2 # Dědouch11 2017-08-08 14:09
Je-li sršeň blíže než metr, jsem docela nervózní.
:D
+2 # scipio 2017-08-09 00:21
já je trefuju sem tam pálkou na ping pong. Nebo, zamlada, víčkem od ešusu, rána jak ze vzduchovky.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás