Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaFacebook si patentoval sledování přes kameru, chce vidět vaše emoce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Facebook si patentoval sledování přes kameru, chce vidět vaše emoce

Facebook si podle magazínu International Business Times nechal patentovat technologii, která by pomocí algoritmů sledovala emoce uživatelů přímo přes kamery na jejich zařízeních.

Pokud se bavíte při pohledu na hrající se kočky, sociální síť vám je nabídne více. Pokud vás znechutí pohled na nevkusné reprodukce historických podobizen, další vám už Facebook nenabídne.

Facebook se podle svých vyjádření nechystá technologii nasadit do praxe v nejbližším čase. Podrobně však zkoumá možnosti, které by svět internetu mohli formovat v příštích letech.

Dnes je to idea, která počítá s tím, že emoce lidí bude hodnotit software, který má přístup k snímané fotografii. Do budoucna to však může být senzor, který autonomně emoce vyhodnotí aniž fotografii softwaru zpřístupnil.

Hardwarový modul se podívá na vaši tvář a jeho výstup bude nést pouze faktografické rysy - 70 procent zaujetí, 20 procent radosti a 10 procent překvapení. Otázkou, kam nynější technologie ve skutečnosti povedou...

Zdroj: ibtimes.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+19 # Vladimír35 2017-08-06 18:27
Všichni jsme sledováni i zde co si lidé píší je heslovitě zálohováno ale stím se nedá nic dělat.
Facebook je další z výtvorů NWO...
něco zde:
www.youtube.com/.../

Julian assange: Facebook is CIA spying machine
www.youtube.com/.../
+20 # Rudolf 2017-08-06 18:35
Šmankote, to existuje ještě někdo, kdo nemá zalepené kamery a tlumené mikrofony?!
+5 # josh (xy) 2017-08-06 18:37
a jak telefonuješ, Rudolfe....?
+9 # Rudolf 2017-08-06 19:09
?
fb na telefonu? Absurdní myšlenka.
+3 # josh (xy) 2017-08-06 19:22
Tak to přeci není myšleno, ...všude tě mají. Tel. má kameru, mikrofony,..Kdo chce vidí i slyší;)
+10 # Rudolf 2017-08-06 19:34
Kameru(y) mám zalepenou a telefon v al pouzdře. A s emocema se můžou jít klouzat úplně.
+4 # peto8 2017-08-06 18:57
facebkok treba pomoci hhekeru zablokovat je to cia
www.youtube.com/.../
+1 # Terorista 2017-08-06 19:43
Moje emoce (EGO): goo.gl/29fqnV (sekce Učení) už neuvidí. Facebook jsem po několikáté zrušil. Tentokrát asi NAVŽDY. I když ..... Ale je pravdou, že jsem to tentokrát vzal i s mailovými účty tak není důvod to měnit.

Dávno jsem se naučil používat svou intuici a mít své EGO a Rozum pod kontrolou. Proč? Protože je to elementární podstata a skrze EGO nás média ovládají. Jednou a DOST: goo.gl/QOSpFG

JUST BEE ....

+2 # Karel Novák 2017-08-06 21:06
S hackery je to jako s viry. Kdo jiný může znát, při jako recept na CocaColu utajovaných zdrojových kódech, Windows lépe než jejich autoři? No ti jediní taky můžou vymýšlet ty tisíce virů, aby je hnedle na to mohli zneschopňovat Antiviry, nabízenými pod nějrůznějšími firmami. On totiž podle banksterů i špatný kšeft je kšeft a tento je ztraceně výnosný... Takže hackeři pravíš? A kde k čertu vězí, že již dávno ty CIA, NSA a kdovíjaké to ještě odnože USA a dalších tajných služeb neodradily od jim "elitami" nalinkovaných zvěrstev proti lidskosti? Nebo jsou i oni některými z těch řízených odnoží?... Ono ale - nic netrvá v světě věčně (...ani láska k jedný slečně...) a každý čin, přečin i zločin bude spravedlivě oceněn v závěru všech dnů. A ta dekáda, která jim k naplnění podle té stejné konstelace Gízských pyramid i terestrických planet právě na den slunovratu 2028 ještě zbývá, ta uteče coby dup.

Co neuteče je však právě lidstvo, či možná dokonce všechna ta oživená hmota. Experiment s ní v té podobě v jaké je znám, se prostě i přes mnohá drastická opatření totálních likvidací celých druhů stále více komplikuje. No a pokus o její obšťastnění rozumem, ten se naposledy musel resetovat dokonce potopou světa, přičemž v průběhu jen pár set generací na to musel být hned po přelomu uplynulého milénia učiněn poslední pokus o návrat tzv. svobodné vůle do určených hranic, ozřejmením co jsou ty pyramidy v Gíze vlastně zač - viz mujweb.cz/jaroslav.hyza.... zatím bez odezvy a s postupem času tak narůstá i vyústění toho experimentu s oživenou hmotou do jeho ukončení s tím, že již pouze oživit hmotu nebyl právě chytrý nápad... no a naroubovat na ni rozum, tak to už bylo zcela nerozumné a sám Stvůrce z toho bude mít sakramentsky těžké výčitky svědomí.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás