Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPo náletu americké koalice na Rakku zahynulo 43 civilistů; další nálet fosforovými pumami na nemocnici

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Po náletu americké koalice na Rakku zahynulo 43 civilistů; další nálet fosforovými pumami na nemocnici

Mezinárodní koalice v čele s USA zasadila úder leteckými fosforovými pumami na nemocnici v syrské Rakce, oznámila syrská agentura SANA s odvoláním na místopředsedkyni místní odbočky Červeného půlměsíce.

„Nemocnice byla vystavena bombardování více než 20 pumami, jejichž cílem byly elektrické generátory, sanitní auta a místnosti uvnitř nemocnice", prohlásila místopředsedkyně syrského Červeného půlměsíce Dina al-Asaad, která podle informace agentury žije v Rakce.

Podle jejích slov v nemocnici nebyli žádní teroristé IS. Al-Asaad podotkla, že nemocnice obsluhuje asi 100 tisíc obyvatel města.

Agentura SANA oznámila použití koalicí fosforových pum při leteckých náletech na Rakku 9. června. Podle informace agentury se stalo jejich oběťmi nejméně 17 lidí.

Dále letouny mezinárodní koalice pod vedením Spojených států zasadily několik úderů na obytné čtvrtě ve městě Rakka na severu Sýrie. Podle národní syrské agentury SANA přitom bylo usmrceno 43 civilistů.

Jaké přesně čtvrtě se staly terčem náletů, agentura neuvádí.

Podle údajů syrských vládních médií letectvo mezinárodní koalice zasadilo ve čtvrtek 44 úderů na město Rakka. V jejich důsledku byla zničena řada obytných budov v oblastech Džamee Imam An-Nuri, As-Sukne a ve čtvrti Al-Badu, což rovněž vedlo ke smrti a zraněním civilistů.

Rusko mnohokrát zdůrazňovalo, že akce Spojených států a mezinárodní koalice v Sýrii jsou nelegitimní, neboť k nim dochází bez schválení a koordinace ze strany vlády v Damašku.

Zdroj: sana.sy

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+98 # LubinenKremlBot 2017-08-06 09:28
Ussa jen potvrzují kdo je tím největším celosvětovým zločincem.
+76 # Monika lkemae 2017-08-06 09:51
Tak kdepak chrápe CNN a BBC ! Utopené ho chlapce nám zde servirovali nonstop ! A o tomhle ani tůk ! NATO je největší teroristická organizace na světě proč to musí odnásět opět Syrie ! Proč Rusko a Iran to dovoluje maji přece možnost je vyhodit a vykopat nejsou tam vůbec oficiálně !oni to tam pouze více avice ničí a Isis se to netýká !
+1 # jan lavicka 2017-08-07 08:20
Nezapomeň, že Rusko je protivníkem skutečných psychopatů (uSSa), takže musí opatrně. Oni (západ) jsou opravdu schopni vypustit atomovky na celý svět, takže trpělivost. Bohužel však trpělivost = další mrtví.

Proto musíme všichni něco dělat, ne jen žvatlat na internetu nebo dokonce od aktivity odrazovat (zastrašovat i hromadně mínuskovat) jako chazarští psi nejen zde na ac24 (Dědouch, Maxwell, popo) s kupodivu stejným slovníkem napadání těch, co skutečně dělají nebo chtějí něco dělat.
+45 # to je jedno 2017-08-06 10:53
NATO,EU,vsichni politici,vcetne tech ceskych co tohle schvaluji a podporuji musi byt do jednoho zlikvidovani.Ka lousek,Langsadl ova,Korte,Gazdi k,Schwarzenberg er,Nemcova,Cern ochova,Zaoralek ,Stetina.Laudat ,Janda,Dyk,Bart oska,a dalsi jsou zrudy a nemaji pravo zit.Vyse jmenovani jsou vrazi a tak se k nim chovejme.Zabit vraha neni trestne.Pokud ano,musime se omluvit Hitlerovi.Omluv ime se Hitlerovi?Omluv ime se Heydrichovi?Jes te ze aspon lidska [...] a zruda Havel uz chcipl,byl to vrah a s Hitlerem by tvoril dobrou dvojku.
+35 # josh (xy) 2017-08-06 11:09
všechno je špatně, všechno je boj o peníze, nerostné bohatství. Jsou věci, které nikdo nevidí a vidět nechce, jako, třeba tyto dětských 40 000 horníků v Congu, kteří dolují rukama Cobalt (co je kobalt, víme)za mzdu 8pencí denně, který je nezbytnou součástí baterií, aby bílý muž mohl jezdit v elektroautě. Toto video by mělo běžet na pozadí na displayi těch automobilů. Velká Británie od r.2040 má zakázat provoz klasických aut nafta/benzín. Tesla plánuje vyrábět od roku 2018 - 500 000 ks aut a na to potřebuje 7800 tun Cobaltu a tyto zdoje jsou Kuba, Čína, Rusko, Zambie a Zimbabwe. Nikdo, ale nedodá techniku. Tedy druhá mince je, co z těchto dětí, pokud přežávají vyroste? Možná tvrdí chlapi s nenávistí k bílému muži. I takové je pozadí jihu.
Zatím ten malý 8 letý špunt Dorsen, aby se najedl, tedy žil, vyrůstá se svým otcem ve křoví,..a bílý muž si honí triko v elektromobilu.

Doporučuji:
news.sky.com/video/inside-the-congo-mines-that-exploit-children-10784310
+24 # Nihilist 2017-08-06 13:08
Za všechno svinstvo na zemi může imperialismus a kolonialismus a hamižnost bílých.
+8 # .lak 2017-08-06 22:40
No vidiš to a teď mi pověz proč jsou hladomory tam kde nejsou či vyrábi kulové když nežijí z ropy a nerostů a že umí dělat otroky z vlastních? Vždyť je jako nekupovali ode dávna od jejich pohlavárů? Spíš by jsme byli na této úrovni raketově a s bruselem pomlčím.
www.bezpolitickekorektnosti.cz /.../
www.white-media.info/.../
pravyprostor.cz/.../
-1 # jan lavicka 2017-08-07 08:23
To není pravda, za to může opravdu jen pár psychopatů, co vládli a vládnou světu. Většinou je lidstvo (včetně bílých) dobré, jenže oni nemají psychopatickou potřebu vraždit či být u moci, tak to zbývá jen psychoatům, které vede Hermes. Není to fér, proto musíme něco dělat, ne jen žvatlat na internetu.
+30 # Janinna 2017-08-06 17:25
Klíčovou roli v koloniální politice vždy hrála Velká Británie.
Prvotním zadáním byla příprava vedoucích správních úředníků, loajálních s britskou korunou.
Ti měli zajistit nepřetržitý přísun zisku z těžby zlata, diamantů, nerostného bohatství,....
Původní obyvatelstvo dostalo přísný zákaz využívat přírodní bohatství vlastní země - to platí do dnešních dnů.
Již počátkem třicátých let minulého století britská koruna ve svých rukou pevně držela největší světové zásoby diamantů, zlata a dalších nerostů nejen v Jižní Africe, ale i v dalších částech černého kontinentu.

A kolonie? ty jsou do dnešních dnů, jenom se jim už tak neříká.
Používají se samozřejmě jiné "demokratické" nástroje, které jim plní pokladničku.
Žít si nad poměry z práce otroků, pojmenovat činy pravým jménem, to se dnes nenosí a také by to "náladě" v západní společnosti nepřidalo a obušek "lidská práva" by ztratil na významu.
Pokrok nezastavíš, tak se dnes používají finanční a politické nástroje, pojmenování, metodika, ale výsledek je stejný = závislost rozvojových států na finanční pomoci MMF a Rady pro mezinárodní vztahy z nich dělá otroky.
Národům zemí třetího světa z takové „pomoci“ naprosto nic nezůstane.
Všechno končí v kapsách jejich domácích vládců a úředníků, přísně kontrolovaných světovými zločinci, kteří "pomoc" poskytují.
Zářným příkladem je i Zimbabwe jak joshi uvádíte, někdejší Rhodesie.
Její vůdce Mugabe zradil vlastní národ a surovinové zdroje země, zejména vysoce kvalitní chromovou rudu, „svěřil“ zahraniční kontrole.
Všechno surovinové bohatství Zimbabwe kontrolovala, možná do současnosti kontroluje, společnost Lonrho, gigantický konglomerát, které jménem své sestřenice, - anglické královny Alžběty II. - řídil Angus Ogilvie.
Podobných příkladů lze uvést bezpočet.
+6 # Dědouch11 2017-08-06 20:14
+++
+2 # chromolibden 2017-08-08 00:21
+49 # Vladimír57 2017-08-06 11:37
Udělat co největší škody, to je oč tam běží(momentálně v Sýrii). Historie je toho plná.
Proč se například bombardovaly Drážďany, nebo Plzeň a spousta dalších měst.
+30 # josh (xy) 2017-08-06 11:46
Když ten film dějin Vladimíre přetočíme na začátek, tak bude začínat - Proč kolonisté obsadili a vyhubili místní obyvatelstvo... ..Doufejme, že po 234 letech to vše skončí, že všichni procitáme, ale jen bude chybět ten konečný součet.
+21 # chromolibden 2017-08-06 14:15
josh (xy)

Konečně jsem dal někdo opravdu rozumný příspěvek. Klobouk dolů, Pane :) Myslím,že díky lidem jako vy, jsem ještě tyhle stránky nevyhodil ze záložek a stále existuje malá naděje na lepší budoucnost.

Pecka !!!

Od dob vzniku kolonií je to stále stejné. Je to původ blahobytu pro "civilizované" západní země. Které jenom zotročují a kradou !!!


Už sem to vkládal do předchozího příspěvku:
novinky.cz/.../...
+10 # josh (xy) 2017-08-06 17:45
+23 # vjědec123 2017-08-06 11:52
To nic.
Nedělejme paniku.
Jistě to bylo POUZE Z HUMANITÁRNÍCH DŮVODŮ.
-7 # Nihilist 2017-08-06 13:04
Prezident Zeman plně podporuje snahu naši spojenců v boji proti teroristům v košilích a sandálech a proto ještě před koncem volebního mandátu přiveze naší soldatesce věnce buřtů a nějaké to pívo do Afghánu a Mali.
-15 # Ing. Milоslаv Dědеk 2017-08-06 13:16
ok
+24 # Dascha 2017-08-06 14:07
Jo, Zeman sice má své chyby, ale je snad někdo lepší a podle vás kdo? Vekslák Horáček - pro kterého jsou migranti potřební jako ten déšť? Drahoš, který chce více Soroše, více Nata? Nebo ten černoch, kterého se snažila dotlačit ( tuším li správně)- topka? Nebo tady chcete mít něco takového, jako mají na Slovensku? Tak to já tedy raději toho Zemana i s jeho chybami!
+20 # Dědouch11 2017-08-06 17:02
Přesně. Nikdo není dokonalý, ale Zeman, je mezi stávajícími kandidáty jediný, koho lze volit.
+11 # .Nihilist 2017-08-06 13:26
Jsem ze stejné úderky jako mí kolegové Pětiúd a Bukvice. Jsem zaprodané houvedo vygumované havloidní propagandou, které je ochotno zaprodat i vlastní rodiče. Jsem morální odpad takového kalibru, že mě obdivuje i Ing.Dědek.
+19 # Riso 2017-08-06 14:37
Tak a zase sa potvrdilo ktory stat je naväcsi
terorista na svete a to Amerika je zaujimave kolko ludi
Civilistou zabili a nikto nehovori o tom, nikto nenosi kvety a ani minuta ticha to je zaujimave jaky je rozdiel ked v europe niekoho zabiju "s tym tiez nesuhlasim" a hovoria o tom mesiac a ked Americania niekoho zabiju s civilistou tak este su aj hrdinovia. Preco na nich nedaju sankcie ved nicia cely svet a pustosia krajny jak kobilky. Jaj toto je svet podla Ameriky a sprostej europy ktora skace jak oni piskaju treba to tu zmenit hlavne vlady.
+15 # Dědouch11 2017-08-06 17:15
Co za "člověka" vydá rozkaz házet fosforové bomby na lidi??? A co za "člověka" to udělá???
+13 # josh (xy) 2017-08-06 17:47
Dědouchu, pokud se nepletu, tak tohle je Kijev.
+23 # Janinna 2017-08-06 19:46
Tahle hrůza je Oděsa, jak banderovská smečka zapálila Dům odborů a nechala tam lidi uhořet, ty co vyskákali z oken, tak dobíjeli na chodníku:((
+14 # Dědouch11 2017-08-06 20:21
Omyl, sypu si popel na hlavu.
+25 # Janinna 2017-08-06 21:11
Není nutno Dědouchu, i tyto zločiny je dobré lidem připomínat, aby se nezapomnělo.
Vždyť se to stalo nedaleko našich hranic, žádná Sýrie, ale banderovská zvěř, kterým otvíráme naše hranice.
A také bychom si měli, obzvlášť před volbami, připomenout, jak naše vláda včele se Zaorálkem, podpořila jak převrat na Ukrajině, tak následnou občanskou válku a tím pádem i vraždění ruskojazyčného obyvatelstva.
A jen tak mimochodem jejich čété o upalování lidí v Oděse, o tomhle masakru, cudně pomlčela.
Nějak se to nehodilo do obrázku Majdanu, který nám byl líčen v růžových barvách.
+12 # Dědouch11 2017-08-06 20:20
Omluva, ta první je snad správně a pozdě jsem si všiml, že další, jsou Dům Odborů...
Hrůza a šílenost, ovšem stejná.
S Oděsou, se mi vybavuje, jak mladé dívenky rozjásaně a se zápalem plní molotovy...
+7 # Riso 2017-08-06 17:53
anobcan.sk/.../


Toto treba si precitat to hovory za vsetko
+14 # sfhu 2017-08-06 19:48
plošná systematická genocida jemenců včetně dětí ze strany USA s SA kvůli ropným polím:
e-republika.cz/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás