Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPolicisté našli oběšeného uprchlíka. Žádal o azyl, ale neuspěl

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Policisté našli oběšeného uprchlíka. Žádal o azyl, ale neuspěl

Případem 26letého uprchlíka z Maroka, jehož rozkládající se ostatky objevily 16. července v jednom z kontejnerů ubytovny pro uprchlíky ve Wesseling v německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko, se zabývá v současnosti prokuratura v Kolíně nad Rýnem.

O případu, o kterém s výjimkou místních periodik neinformovali dosud ani celostátní německá média. Marockého občana, jak potvrdily policejní zdroje, našli oběšeného v kontejneru.

Poznatky vyšetřovatelů nenaznačovaly cizí zavinění, takže se předpokládá, že migrující osoba spáchal sebevraždu. Informace přinesl dnes Západoněmecký rozhlas (WDR).

O Maročanovi další lidé z ubytovny uvedli, že šlo o velmi v ústraní žijící osobu, která jevila známky deprese a opakovaně si stěžovala na život v kontejneru, která se neúspěšně pokoušela zaměnit za život v řádném bytě. Neznámo, zda byl zemřelý muž psychicky labilní, ovšem s určitostí se ví, že jeho žádost o azyl německá strana odmítla.

Nina Magoley

Zdroj: wdr.de

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+73 # Jarin G. 2017-08-05 10:12
Slza mi stekla po tváři! To budu mít zkažený celý den.
Celý jeden muslim se oběsil. Neměli by neziskovky rychle zajet pro nějakého jiného?
(ironie)
Bohužel, tímhle tempem se krize s emigranty nevyřeší. Prosím o radikálnější a hlavně rychlejší řešení. Např.: znechutit jim to v Evropě tak , aby spustili vlnu opačným směrem! Měli bychom vyhlásit soutěž o nejlepší řešení! Třeba každému muslimovi nafasovat jednoho čuníka a jednoho psa! A ať se hezky o ně stará, jinak žádný azyl! ;o)
+44 # Kоtov Petko 2017-08-05 11:19
Jsem jen nekonecny blbec, nereagujte na me vyblitiny a debilni komentare!!!!
-2 # Petko Kotov 2017-08-05 13:21
nastesti nejsi jediny blb tady - tento skvar ac24 na blbce funguje jako magnet a proto se tady schazi proruska primitivni kolaborantska spodina. Diky ac24 se vi ze idiotu vericich ruske propagande moc neni a ze jde o tvoryi totalne vylizane, nevzdelane a nemyslici.
Tebe tady ale maji radi, jsi jeden z nich. Navic jsi ke sve de-bilite dostal jeste schizofrenii a tim se od nich odlisujes
+35 # Kоtov Petko 2017-08-05 13:54
Pratele, zase me chytil zachvat idiotizmu, musim k Chocholouskovy pro silnejsi morfiaty.

Proto me duslednne ignorujte!!!!!! !!
+7 # Drak 2017-08-05 17:11
nastesti nejsi jediny blb tady - tento skvar ac24 na blbce funguje jako magnet- tohle všechno na tebe sedí, jak prdel na hrnec
+13 # diamond 2017-08-06 07:21
Děláš závěry a prohlášení rychleji, než myslíš. Proto jsi zde vnímám jako hloupoučká provokatérská krysička s inteligencí houpacího koně. Čehož důkazem je, že se neustále pohybuješ na tomto (podle vlastních slov) škváru a stejně nejsi s to pobrat články a diskuze zde se vyskytující. Co Mateřídouška - tam už tě taky nechtějí?
Nebo je to tvé neustálé jalové plácání, napadání jiných a rozbíjení diskuzí něčím jiným? Džandovo hovnoty a Chovancův kybernetický berkut používají různé metody, pravda...
No a teď k věci - těžký život kobylky... Kdyby ráčal seďát na pérdeli doma, mohl dneska vesele prohánět kozičky po poušti, šťastný a ukojený. I toto je realita nežádaného přivandrovalect ví - nikoho nezajímal, nikomu se nehodil, neměl dostatečně ostré lokty, aby se prosadil v komunitě naplavených / připlavených mloků. Neměl sílu nechat se odplavit zpět a realita ho dohnala. Jiní se nevěší, jiní rabují, ničí a ubližují.
+10 # MAXON 2017-08-05 18:29
[...]_kove, co kdyby jsi zkusil na čas nekomentovat, ulovit si bobříka mlčení?
-2 # Petko Kotov 2017-08-05 18:47
na to neni vhodna doba. Nekdo musi poslat ten odporny prorusky kolaborantsky ksindl do riti.
Bolsevikum a pratelum Ruska se musi porad pripominat ze jsou povl a Rus je smejd. Neuskodi jim pripominat uspechy zapadnich demokracii a ze i oni vdeci EU za svou vyssi zivotni uroven.
Ted uz i pitomec jakym ty jsi musi videt ze ma pritomnost mezi zdejsima kretenama je naprosto nutna a pokousim se je upgradovat z naprostych kretenu alespon na spolecensky prijatelnejsi stredne [...]ni idi oty.
+9 # Vladimír57 2017-08-05 21:58
Úspěch us "demokracie."
www.chelemendik.sk/.../
+28 # josh (xy) 2017-08-05 11:26
Naprosto zbytečný, nic neříkající článek,..tedy pokud mezinárodní politická garnitura nechce se protáhnout plačíc v objetí městem.
+22 # Janinna 2017-08-05 22:14
„Podle návrhu Evropské unie se odmítačský stát může vykoupit z přikázaných kvót na usídlení migrantů zaplacením 250 tisíc eur za každého odmítnutého migranta.
V korunách jde o 6,755 milionu korun.
Podle vysokých unijních představitelů nejde o pokutu, ale o náklady na jednoho migranta.
Jinými slovy, Unie si jednoho muslimského migranta cení na 6,755 milionu korun.
Unie nám za 12 let členství velkoryse poskytla v dotacích celkem čistých 561 miliard korun.
Buďme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získaly od nás více než čtyřnásobek této částky na ziscích svých firem.
Nuže, na jednoho Čecha připadá 56,1 tisíc korun. To je částka, na kterou si Unie cení jednoho Čecha.

Porovnejme obě částky a zjistíme, že Unie si jednoho Čecha cení 120x méně než jednoho muslimského migranta.
Nuže, český občane, narozený z českých rodičů, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a dbalý českých zákonů, postav se před zrcadlo.
To, co vidíš, má v očích Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé Evropské komise 120x nižší hodnotu než [...]amotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz či pologramotný syrský zedník.
I když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty se svými nejdražšími v očích bruselských úředníků 30x nižší hodnotu, než jeden muslimský nomád, pastevec koz, nebo zedník.
Na kolik si ceníš Evropskou unii ty?“

parlamentnilisty.cz/.../...
+7 # Dědouch11 2017-08-05 23:09
+++++++
+17 # olinka215 2017-08-05 23:41
Ahoj Jani, také jsem to četla a říkala si, jestli bysme neměli dostat nějakou slevu,když jsme, oficiálně, rozvojový stát. A vlastně proč slevu, nás by se kvóty, vzhledem k našemu statusu, vůbec neměly týkat. Přeci se, chudáci migranti, nebudou stěhovat z jednoho rozvojového státu, do druhého. To by postrádalo veškerou logiku. Jdou za lepším a u nás se jim toho nemůže dostat. Jen ať dál pokračují do země zaslíbené a nás vynechají.
P.S. Čela jste,že Polsko chce po Němcích vyplatit válečné reparace?
cz.sputniknews.com/.../...
+17 # Janinna 2017-08-06 00:40
Ahoj Olinko,
jenom na okraj - sice se to zdá být nemožné, ale tento polský ministr obrany je ještě větší blb než ten náš.:))
Nevím jak to má Polsko v otázce reparací ošetřeno a vlastně je mi to u nich i jedno.
Šli Hitlerovi na ruku, obsadili naše území, kdyby je Hitler nenapadl, tak s ním ruku v ruce mašírovali na východ. Plivají na Rudou armádu, která jim zachránila zadek.
Teď se odvděčují tím, že bourají pomníky ruských vojáků, kteří za zrádné Pšonky umírali a zpochybňují historická fakta II. SV.

O reparacích se jednalo již na Jaltské konferenci a později na Postupimské konferenci. O reparačních nárocích západních států, včetně Československa bylo rozhodnuto Pařížskou reparační smlouvou z prosince 1945. Na základě této smlouvy probíhala další jednání. V čl. 6 smlouvy bylo stanoveno oprávnění každé vlády ponechat si veškerý německý majetek v její pravomoci.
Významný slovenský politik a v té době ministr financí Vavro Šrobár ve zprávě pro parlament z roku 1946 uvedl, že ČSR ještě neměla dost času vyšetřit všechny škody a proto jsou odhady předběžné a v některých oblastech velmi nízké. To ovlivnilo i celkově vyčíslenou škodu 347 miliard předválečných korun předložených na Pařížské konferenci.
Na Mezispojeneckém reparačním úřadu v Bruselu byly naše škody vyčísleny na 19,5 miliardy tehdejších amerických dolarů.
Z toho bylo uhrazeno reparacemi pouze 14,5 milionů dolarů a vrácením majetku in natura 76,8 milionů.
Pod konfiskaci podle této dohody spadal i tzv. sudetoněmecký majetek bez ohledu na individuální postoje jednotlivců, jimž patřil. Úřad v Bruselu ukončil činnost koncem listopadu 1959.
Tehdy bylo ze škod uhrazeno Československu necelé půl procento.
Československá delegace tehdy na závěr zasedání prohlásila, že si československá vláda vyhrazuje právo na odčinění všech způsobených škod. Československo nikdy neprohlásilo, že dosavadní částečné odškodnění považuje za ukončené.... despiteborders.com/.../
+14 # olinka215 2017-08-06 01:22
Jo, Jani, s tím blbem, jste trefila hřebíček na hlavičku. Skoro to vypadá, jako když jsou z jednoho hnízda.
Poláci jsou prostě přesvědčeni o svých kvalitách a mají pocit, že jsou skutečná a nedoceněná velmoc. Tyhle jejich velmocenské ambice v nich budou SSA posilovat, protože stát, nenávidící Rusko snad ještě víc, než McCain, se jim v neposlušné Evropě náramně hodí. A Poláci, posíleni zájmem svého idolu, udělají vše proto, aby se zalíbili. Nejen, že budou podporovat a prosazovat myšlenku Trojmoří,ale věřím,že udělají vše proto,aby ji uvedli v život.
Dneska jsem někde četla, že Polsko obvinilo Rusko z falšování výsledků druhé války. Věřila byste tomu?
Co se týče reparací, o těch jsem se tu několikrát zmiňovala. Německo se tváří, že neexistují a my nevznášíme nárok,ač máme právo a to nejen morální...
+8 # Vladimír57 2017-08-06 05:08
Ruská falzifikace II světové.
cz.sputniknews.com/.../...
Putin odpověděl polákům.
novarepublika.cz/.../...
+7 # LubinenKremlBot 2017-08-06 10:12
Olinko Polsko je plný pejzatých a nosatých Eskymáků kteří jako všude jinde včetně nás obsadili nejdůležitější posty v mediich politice kultuře a ekonomice včetně a hlavně bankovnictví.
+22 # Dědouch11 2017-08-05 11:28

Řešení by měl být úkol pro německou megeru, za pomoci neziskovek. Za minimální plat, samozřejmě.
+36 # LubinenKremlBot 2017-08-05 10:24
Tyhle svedený nešťastníky odmítají ale bojovníci isil a hrdlořezové to mají zajištěný neboť plní představy sorošových humanitárních neziskových satanistů.
+32 # Dědouch11 2017-08-05 11:30
Svedenému nešťastníkovi, mají vysvětlit, že byl svedený a šupem zpět, do Maroka. Nevšiml jsem si, že by tam byla válka.
+30 # LubinenKremlBot 2017-08-05 11:58
Ano chce to osvětu ještě v Maroku ale tohle je dobře dotovaný verbování .Opět na tom vydělaj ty největší kurwy.
+3 # Věra Štimová 2017-08-05 17:36
https://[...].wordpress.com/2013/06/22/mismas-satanistickehozednarskeho-chaosu-kossevova-karaskova-jeronym-tejc-poslanec/
Tak nevím, byl ten oběšenec s krví nebo bez ?
+38 # prasoallahpes 2017-08-05 10:31
No konečně příklad pro ostatní migranty!
+46 # Dobrý Den 2017-08-05 15:35
+20 # státní správa 2017-08-05 18:45
Zkřížením amerického islamisty a evropského fašisty dostaneme ukrajinského banderovce, chorvatského ustašovce i kosovského Albánce.
+6 # kolemčumil 2017-08-05 10:35
a co jako ? kolik českých sebevrahů jste komentovali na AC24 za poslední rok ?
+23 # Dědouch11 2017-08-05 11:33
I o těch, už tady byla řeč. Očumuješ kolem nedbale.
-17 # Nihilist 2017-08-05 11:03
Život v €U evidentně škodí duševnímu zdraví, i zde v diskuzi vidím spousty [...]ních imbecilů.
+29 # Jaris 2017-08-05 11:17
Nebudete se mnou souhlasit, ale to nevadi. Nemam rada sebevrazdy mladych lidi. Bylo mu 26 let a neni jiste, zda mu nekdo nepomohl. Mohl to resit jinak, mohl se vratit do Maroka. Nezizkovka by mu zcela jiste pomohla.
+33 # Jarin G. 2017-08-05 11:30
1***.
A také by neposloužil k propagandě. Tohle úmrtí se bude probírat dlouho, jací to jsou chudáci, že musí páchat sebevraždy.
+30 # chromolibden 2017-08-05 13:31
A co na to asi Allah?
+16 # Jarin G. 2017-08-05 18:14
Prý mu ubere 50 panen. Tohle je dost slabá mučednická smrt. A navíc ji budou zneužívat ty křesťanské neziskovky pro svoji "humanitární" činnost.
;-)
+8 # chromolibden 2017-08-05 18:35
Tak já bych nechtěl ani jednu :D Nudit se umím ani sám.
+11 # Jarin G. 2017-08-05 21:57
No jo, chrome, ale ty ne.ukáš kozy a oslice! To je pak panna sakra výhra! ;-)
+5 # chromolibden 2017-08-06 05:06
Pravda, pravda. Ale kdyz uz si to nakousl, mysis, ze ta oslice musí být taky neposkvrněná ? :)
+7 # Vladimír57 2017-08-06 07:16
Stopro musí a když není, opláchne ji pískem.
0 # Petko Kotov 2017-08-05 13:16
Mel iluze o dobrych lidech v Evrope. Meli byt podle vypraveni lepsi nez v Marocu. Pak ale potkal nekolik kolaborantskych pitomcu podobnych ten kdo pisou proruske lzi na ac24 a to mu vzalo iluze o inteligenci a dobrote Evropanu. Zjistil ze tito jsou regulerni zaostala a primitivni hovada. To ho zlomilo.
+20 # Terorista 2017-08-05 14:01
Klasický způsob psychického vydírání: goo.gl/iKiiV3

Nic jiného tam nemáte? Takže nádech, výdech, nádech, výdech a život běží dál. Co tam máte dál?

+33 # prasoallahpes 2017-08-05 14:30
Máme vás rádi americká islámská prasata. Nejvíce ve Francii, Německu a Británii.Mnozí z naší kolaborantské vlády se na vás těší!!! Dnes to nebude s motorkami, ale rovnou s kamiony. -)-)-)-)-)
+43 # prasoallahpes 2017-08-05 14:46
Někteří místní kolaboranti


+11 # Vladimír57 2017-08-06 07:18
Bóže, to jsou hnusné rypáky!!!
+11 # diamond 2017-08-06 07:33
Sbírka ztracenců, zůfalců a bezpáteřního hmyzu, často na ministerských postech, bohužel.
+6 # Petko Kotov 2017-08-05 16:30
Dneska jsem si vyrobil hadrového panáčka č.ráčka Horáčka, dvakrát jsem ho brutálně znásilnil a pak jsem ho upálil na stohu volebních letáků TOP 09 až 10.....
+9 # státní správa 2017-08-05 18:06
Ííí-ááá ííí-ááá
+8 # Dědouch11 2017-08-05 18:37
Co tím chceš říci?
Chápu to, jako že příspěvek napsal osel, jménem státní správa.
+9 # státní správa 2017-08-05 18:53
Chápeš to dobře. Já to blbě zařadil. Mělo to být jako odpověď 5K. Jako osel jsem kliknul vedle. Ale doufal jsem, že potrefená husa se ozve. Bohužel jsi se chytl právě ty. Možná i proto, že jsem pomyslel na to, že by to tak mohlo být. Tak funguje "dálkové ovládání". :-)
0 # Petko Kotov 2017-08-05 19:45
Smutny pribeh. Pitomec tveho formatu nedokaze ani kliknout spravne na misto na ktere by kliknout chtel.
To ze se chytil zrovna jeden z nejvetsich pitomcu neni dedouch neni vubec nic divneho. Naopak, dalo se to ocekavat protoze ten pitchus je vzdy totalne mimo. Vzdyt i soutez o nejvetsiho blbce skoncil na druhem miste protoze to je takovy blbec ze ani to nedokazal vyhrat.
+11 # státní správa 2017-08-05 20:42
Mé dítě. Mám tě rád a brzy se uzdrav. Amen.
+5 # Dědouch11 2017-08-05 23:13
5k, u neurologa:

+6 # Dědouch11 2017-08-05 21:54
Holt trefená husa, no.
+18 # Rudolf 2017-08-05 18:30
Dvě věci:
1. víme, že to je marocký občan z ubytovny pro uprchlíky ve Wesseling v německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfáls ko. Kdyby znásilnil nebo zmačetoval, byl by nazván jen OBČANEM nebo maximálně CIZINCEM.

2. propaganda snižuje ztráty. Nejdříve plýtvali a předloni nechali zemřít plný náklaďák arabů a teď už se máme ustrnout nad jednotlivcem. Když to tak půjde dál, budeme muset plakat už když nějakému Mohamedovi u holiče zaplatí stříhání vlasů.
-3 # peto8 2017-08-05 18:46
+6 # Wiloni 2017-08-06 00:54
Tak to Pio vypadá na další kotel.
twitter.com/.../...
Ono by to logistice při tažení armády na Dier ez-zor jen prospělo.
Nehledě na to množství ropnejch polí, o které by ISIL přišel.
-3 # Japonec 2017-08-06 09:35
Krásný příklad toho, jaká část společnosti tady diskutuje...

Už je ale jasně, proč ta anketa o nový vzhled AC24. Seznam.cz totiž AC24 zarizl platby za reklamu. Takže nejde o péči o web, ale o "došly, pošli".
Nejsem příznivcem cenzury, ale když web cílí na nejnižší pudy primitivů, kteří umí jen nenávidět, budiž.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás