Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin by měl kongresu USA za sankce poděkovat, zhodnotil sankce komentátor Forbesu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin by měl kongresu USA za sankce poděkovat, zhodnotil sankce komentátor Forbesu

Ekonomické a strategické sblížení mezi Ruskem a Íránem je živým příkladem toho, jak kongresové sankce nakonec zasáhly Spojené státy, napsal sloupkař časopisu Forbes Wade Shepard.

Tím, že se ocitly jedné lodi kvůli opatřením přijatých zákonodárci USA, Moskva a Teherán aktivně rozvíjí spolupráci. Před několika dny uzavřely dohodu o společné výrobě osobních železničních vozů za 2,5 miliardy dolarů.

Předtím podepsaly dohodu i v jiných oblastech. Íran koupí ruskou vojenskou techniku - zejména vrtulníky Mi-17 a různé raketové systémy.

Ruské ropné a plynárenské společnosti jsou na oplátku aktivní v Íránu. V červnu Gazprom získal kontrakt na využití plynového pole Farzad B.

Obrat vzájemného obchodu mezi Ruskem a Íránem se v roce 2016 zdvojnásobil. Jak Forbes uvedl, brzy by mohl přesáhnout 10 miliard dolarů. V roce 2014 to bylo „ubohých“ 1,68 miliardy.

Americké firmy si mohou dovolit pouze dvě oblasti spolupráce s Íránem - perské koberce a komerční linková letadla, poukázal Shepard. Kvůli vlastním sankcím si nemohou Spojené státy „ukousnout kus koláče“ z rychle se rozvíjející islámské republiky.

Kromě toho má Washington vážný vliv na evropské podniky v souvislosti s transakcemi s Teheránem. Takže podle některých zpráv francouzská společnost Total a další západní firmy bez amerického povolení se na íránský trh nedostanou. Proto má zde Rusko spoustu možností.

Shepard poukazuje na to, že v této době rozsáhlého mezinárodního obchodu a investic mají země páky a možnost se navzájem ovlivňovat v důsledku hospodářské činnosti a společných projektů.

„Ti, kteří ukládájí sankce, se dami účinně vyřazují ze hry a ponechávají soupeřům příležitosti hromadit další bohatství a moc. Čína to ví, Rusko to ví. Takže by měl Putin zřejmě kongresu poděkovat,“ uzavřel autor.

Zdroj: pz.cz, forbes.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+75 # josh (xy) 2017-08-04 14:16
Ti, kteří ukládájí sankce, se sami účinně vyřazují ze hry a ponechávají soupeřům příležitosti hromadit další bohatství a moc. Čína to ví, Rusko to ví.
A je to tak ok...Prostě něco se roštěpí. A co my, na kterou stranu se přichytnem? Tam kdo rozdává sankce?
+48 # Dascha 2017-08-04 14:31
Joshi, kdopak vás to mínusuje? Že by banda - Džanda měla pohotovost? Jinak - pan Putin je v Burjatii na návštěvě a jeden človíček ( postižený přírodní katastrofou) mu řekl : pane prezidente, prosíme vás abyste kandidoval ve volbách na prezidenta Ruska. Putin na to - popřemýšlím o tom. A děkuji
+31 # josh (xy) 2017-08-04 14:39
Dášo,..také jsem si všiml, jak mocně na tom pracuje, ale ,...nic se za ty body nedá koupit, on si možná při své naivitě myslí, že ano, a tak abych se náhodou neobohatil;)
+41 # Janinna 2017-08-04 20:55
Doufám Dascho, že už popřemýšlel a kandidovat bude.
Putin je moudrý muž, skvělý vůdce a moc dobře chápe jakou společnost a jakou zemi představuje.
Už římský papež, jméno si nepamatuji, kdysi řekl, že ten kdo vládne Rusku, vládne světu.
Vždyť, aby z Ruska znovu udělal mohutnou světovou mocnost - a nakročeno má velice dobře - není nutno se ohýbat před Západem, ale dát svému národu naději a národní ideu. A ten národ pak bude schopen hory přenášet.
Prezident jako on s velkým "P" nemá zapotřebí sloužit nějakým zahraničním "pánům", nač? když má v rukou moc nad celou regionální civilizací, nad zemí, která má neomezené přírodní zdroje, hrdý lid,.... A tento lid ho podrží.

Mocní tohoto světa vědí moc dobře, že když by došlo "na lámání chleba", tak Rusko je jako samostatná planeta.
Že je samostatné a může se obejít jak bez Západu, tak bez Východu. Prostě přežije, má na svém území vše potřebné k životu.
Víte, co si vlastně ta chorá sebranka myslí? Vždyť to je úplný idiotizmus otrocky poslouchat a plnit něčí příkazy, když stojíš v čele takové mocnosti jako je Rusko.
Skutečně, stojíš-li v čele Ruska, nač jsou ti nějaká Amerika, nebo rozkládající se Evropa, to je třeba pochopit!
-23 # Petko Kotov 2017-08-04 21:09
Putin at radeji premysli o sve roli obzalovaneho pred mezinarodnim soudem. Nebo o lidovem povstani Rusu kteri ho svrhnou.
+23 # Kоtov Petko 2017-08-04 21:20
Dneska jsem zase zapomel vzit pilulky od Chocholouska a tak mi zase kvasi vykaly v hlave. proto ty blbosti, to jen tak na vysvetleni.
+5 # LubinenKremlBot 2017-08-05 09:24
Petko víš jaký rozdíl je mezi neštěstím a tragédii .Neštěstí by bylo pro tebe kdyby všechny pro lgbt a pro ussa ambasy politiky shodili do Vltavy a pro mě tragedie, že by je vytáhli .
+21 # Piovarči 2017-08-05 01:04
Na lavici obžalovaných budú sedieť darebáci a masoví vrahovia z USA. A až padne tá lavína aby nestrhla aj teba....
-17 # Petko Kotov 2017-08-05 01:21
tak urcite. Dalsi z nerealnych snu proruskeho kolaboranta a obdivovatele ruznych krvavych diktatoru....
+10 # Kоtov Petko 2017-08-05 03:01
Pratele, jsem vul na kvadrat, spise na nekonecno, ignorujte moje vyblitky kvality kravince a nehodnotte je, zkazi se jen diskuze. moje makovyce je jen plna howen a nic poradneho ani vymyslet neumi.
+21 # Vladimír57 2017-08-04 22:06
Janinno, dobrý věčer. Je to přesně jak píšete. Po prvních sankcích jsme se tady o tom bavili ještě s Aldouxem Huxleyem, on nebyl takový optimista. No a Rusko dříve než do roka mezery vyplnilo, možná v lepší kvalitě i ceně. Vždyť se stačí podívat, co dokázal SSSR po druhé světové. Za sedm let obnovili úplně vše a ještě šli vpřed. Západ tehdy psal, že obnova bude trvat 50 let a možná se nepodaří nikdy. Pro někoho bohužel, ale povedlo se. Samozřejmě, že to asi procházka nebyla, navíc padlých a vyvražděných více než 20 milionu(kecy o otrocké dřině trestanců neberu i trestanec se musí najíst a vyspat, hladový a unavený výkon nepodá). Proto říkám, co jsou nějaké sankce, proti vyvražděné, vypálené a vyrabované zemi. Stalin to měl jednodušší při absenci neziskovek, ale kolaborantů měl kolem sebe také dost. Rusko to ustojí.
-11 # Petko Kotov 2017-08-04 22:15
proc porad rusky muzik tolik place kdyz mu sankce vyhovuji ? protoze skutecnost je jina nez si nalhavate - bez spoluprace se Zapadem je Rus v riti, sam je neschopny trouba.
+24 # Janinna 2017-08-04 23:31
Dobrý večer Vladimíre, ano Stalin, nedoceněný (zatím) velikán.
"kecy o otrocké dřině trestanců neberu" - i díky práci vězňů z Gulagů udělal Sovětský Svaz ten obrovský skok v čase.
Z ničitelů Stalin udělal budovatele.:))
Alespoň na něco se hodili ti bývali eseři, anarchisté, kadeti, pseudorevolucio náři,.... škůdci, jen si říkali všelijak.
Kromě politických a válečných vítězství byla u Stalina i jiná vítězství. Za pět let pod jeho vedením byly likvidovány následky ničivé války.
Přitom SSSR si nevzal na Západě ani jeden úvěr!!
A ne, že by nenabízeli, dokonce se předháněli v nabídkách - finanční oprátka byla připravena.
Ale Stalin ji nenasadil na krk Ruska.
Naopak, jakým se za Stalina stal rubl?
Skutečně zlatým. Zásoba zlata v zemi byla ohromná.
Sovětský rubl byl zajištěn, jejich libry a dolary byly už tehdy jen potištěným papírem.
Stalinova finanční politika byla pro západ smrtelná.
I proto byl zavražděn, kdyby žil alespoň o deset déle, svět by dnes vypadal jinak.
-15 # Petko Kotov 2017-08-04 23:35
Stalin je nedoceneny - vyvrazdil desitky millionu Rusu. Skutecny velikan...kripl ktereho dalsi kriplove dnes obvinuji. I ty patris mezi ne, kravo blba.
-13 # Petko Kotov 2017-08-04 23:36
* obdivuji, ...jen kriplove tu svini Stalina obdivuji
+7 # Vladimír57 2017-08-05 00:03
Něco k sankcím z jiné strany a nejen. Třeba jste to četla.
zvedavec.org/.../...
-14 # Petko Kotov 2017-08-05 00:23
kdybyste ve skole cetli s takovym usilim s jakym ctete dnes vsechny ty konspiracni sracky a ruskou propagandu tak byste nebyli dnes takovi idioti a primitivove
+17 # Janinna 2017-08-05 00:30
Tak jsem to jenom přelétla, zítra (vlastně dneska) přečtu důkladně.
No řeknu vám, že podle mého perestrojka v USA započala a nechme se překvapit jaký bude mít průběh.
Nevím jak se bude samotným Američanům líbit fakt, že pravomoci byly předány kongresu a z amerického prezidenta, nejmocnějšího muže planety, přestárlá partička kongresmanů udělala jenom - co vlastně? Pokladač věnců? Diskutér? Vítač zahraničních delegací? Živý inventář Oválné pracovny?
+14 # Vladimír57 2017-08-05 00:57
Může být, že přestavba začala. Čas to ukáže.
P.S. Asi Vám neuniklo jak se zdejší "kádr" zlostí zalyká.:-)))
-15 # Petko Kotov 2017-08-05 01:19
zlost muzes videt jen u proruskeho debilniho ksindlu. Lidi z vas maji uz jen prdel, vy pritroubli klauni. Tady je to jak na sjezdu prestarlych bolseviku, zoufalcu kteri se nesmirili s demokracii ani s tim ze existuji jine nazory nez jake meli soudruzi Stalin s Gottwaldem. Prestavba USA zacala tim ze se skonci s neuspesnyma pokusama udelat z Rusu slusny narod - a jak jsem vam rikal v minulosti, neteste se z vytezstvi Donika ve volbach. Ten se srat s Putinem nebude - ukaze mu misto v koute kde bude ten rusky sasek klecet, drzet tlamu a prosit o odpusteni. Neverili jste mi, tady mate realitu. Troubove
+15 # Janinna 2017-08-05 01:29
Chi, chi, chi chi, díky za zábavnou vložku na dobrou noc. Dnes už druhý zde, co mě upřímně pobavil.
A Petko dávejte na sebe pozor, hodně žluči může být opravdu nebezpečné, ale možná se z toho vyspíte.
+11 # Jaris 2017-08-05 01:53
Zdravim Janinno, nic si z tech urazek nedelej. Hulvat [...] by mel byt z diskuze vyrazen za hrube napadani jinych komentatoru. Tohle jsou uz osobnimi utoky, a ty by se tu nemely tolerovat. Ani takovehle vyjadrovani neni vtipne. Zaroven to snizuje uroven celeho AC.
P.S. Co Ty na to admine???
-3 # Petko Kotov 2017-08-05 01:59
uroven ac spadla do zumpy zasahama cenzora ktery mazal prispevky slusnych lidi a nechaval tady vyblitky a hrube nadavky proruskeho ksindlu, antisemitskeho povlu a [...]nich kolaborantu. Admin uz nema kam dal klesnout, prave diky jemu tady zustal uz jen ten nejodpornejsi hnuj tvoreny prestarlymi bolsevikym udavacskym ksindlem a retardovanyma existencema.
+6 # Janinna 2017-08-05 22:48
Ahoj Jaris, ale já si z toho nic nedělám, vlastně jsem to ani nedočetla. Tohle spíš něco vypovídá o něm, že ano:), duševní mrzáček.
Ale ta jeho věta o tom jak bude Putin klečet a prosit mě udeřila do očí a opravdu rozesmála.
A že to snižuje úroveň celého AC, jistě, ale s tím se musí popasovat admin a zamyslet se co vlastně zde chce, zda žumpu nebo diskusi.
+6 # Dědouch11 2017-08-05 09:43
Janino, nevyspí. Magor, když se vyspí, bude pořád magorem, jen odpočatým.
+7 # Janinna 2017-08-05 01:45
To víte, že neuniklo. Chudák, neví co mu to přinese.
-8 # Petko Kotov 2017-08-05 01:14
president v USA neni diktator, ty hloupa nano. Proto je Congress , Senat , nejvyssi soud - aby moc nebyla soustredena u jednoho neomezeneho cloveka. Pak by totiz neslo o demokracii ale o diktaturu, blbko [...]ni
+3 # Vladimír57 2017-08-05 11:41
Výčet us demokracie.
www.chelemendik.sk/.../
+39 # Dost3 2017-08-04 14:47
Problémbude v tom, že touto politikou USA rozeštvávají státy proti sobě.
Prostě chtějí cokoliv jiného, než aby lidé a země žili vedle sebe bez násilí a v míru.
Zřejmě podle hesla: Bez války není míru.
+38 # Jiri Novak 2017-08-04 14:56
03.08.1 7. Naléhavé sdělení A. Zacharčenka.
„Pokus protržení pozic DNR pod Světlodarskem ukrajinskými agresory skončil neúspěchem,
protivník byl odražen. Včera ukrajinští agresoři uskutečnili dva pokusy o protržení pozic Doněcké a Luhanské národních republik.“ Toto dnes, 3. srpna, v průběhu tiskové konference oznámil Alexandr Zacharčenko, informuje korespondent oficiálních webových stránek DNR.
„Jeden pokus o proražení ukrajinským agresorem byl podniknut na jižním směru republiky a druhý na Světlodarském oblouku. Tyto pokusy skončily neúspěchem, protivník byl odražen. Pokusy o proražení byly podniknuty speciálně v době, kdy probíhala jednání v Minsku, aby toto setkání bylo zmařeno. Ukrajinská strana opět chybovala. Protivník utrpěl ztráty, naše pozice zůstaly na místě. Neztratili jsme ani metr naší země.“, - poznamenal Zacharčenko.
Také zdůraznil, že existuje několik příčin, proč se ukrajinská strana neustále pokouší prorazit pozice DNR: „První příčina – je ověřování, kde jsou slabá místa v naší obraně. Všimněte si, že v poslední době byly na předních pozicích na ukrajinské straně vyměněny brigády VSU za nacionalistická uskupení. Proto druhá příčina – je pokus Ukrajiny zbavit se nejhorlivějších „patriotů“ – nacionalistů, kterých už mají plné zuby. Zacharčenko také řekl, že ukrajinská strana dokonce není ochotna odvážet těla zabitých vojáků VSU z pole boje.
zdroj:vk.com/.../
video:www.youtube.com/.../
+8 # Jaris 2017-08-05 01:57
Jirko, diky za informace. Je jich tolik, ze je nestiham cist. Neuveritelne jaci dokazou byt ukrajinci masochisti.
+34 # Jiri Novak 2017-08-04 14:59
03.08.1 7. Zpráva z deníku „Antifašista“.

Ukrajinští diverzanti dostávají kolem 2000 dolarů za každého zabitého bojovníka nebo důstojníka LDNR.

Doněcký zpravodaj Marina Charkova publikovala ve svém blogu údaje o částkách, kterými jsou ukrajinští diverzanti odměňováni za vraždu bojovníků a důstojníků LDNR. Zdroj informací zpravodaj neuvádí.

„Jsou známy podrobnosti činnosti ukrajinských diverzantů, kteří organizují přepady nebo strojí léčky na bojovníky a důstojníky LNR na linii fronty i v zóně bojových dějů. Za každého zabitého diverzanti Pravého sektoru, Azova a dalších nacistických praporů, které patří k národní gardě, dostávají odměnu ve výši kolem dvou tisíc dolarů, v závislosti na hodnosti zavražděného a náročnosti provedení teroristického útoku.

Pro potvrzení toho, že útok byl uskutečněn, je nutné sebrat dokumenty, telefon zavražděného a jeho osobní věci. Také se dělá fotka nebo video zavražděného po provedeném činu. Všechny tyto věci slouží jako důkazy pro získání odměny.

Diverzanti-žoldáci z jiných zemí prohlídku těla a jeho natáčení nebo focení nedělají nebo jen velmi zřídka, podle toho, zda jim už za práci bylo zaplaceno.
Za živého zajatce získají diverzanti vyšší honorář.

„Při nedávném střetu u Sokolniků skupiny našich bojovníků s diverzanty, vojáci VSU v přestřelce tyto diverzanty nekryli palbou a přestřelky se neúčastnili. Tyto diverzní skupiny byly tvořeny cizími žoldáky“, píše reportérka.

Připomeňme, že včera v podvečer několik diverzně- výzvědných skupin ukroparmy provedlo pokus o proražení pozic Ozbrojených sil DNR na jižní části fronty a pak vyletělo do luftu na svém vlastním minovém poli.
(Už zas, masochisti.)
zdroj:vk.com/.../
+10 # Piovarči 2017-08-05 01:11
Kdesi v našich sračkometoch sa tvrdilo že Ukrajinská armáda získala na nejakom úseku fronty celý kylometer územia. Predpokladám že je to propagandistick ý dríst.
+5 # Jiri Novak 2017-08-05 02:55
Je to blbost. Kdyby to tak bylo, tak by musel ukrop nejdřív překonat v rekordním čase všechna minová pole při neznalosti, kde jsou miny rozmístěny. To by byl asi pěknej fukot. Navíc zde je článek, vlastně oficiální prohlášení LNR o tom, že pozice LNR se nezměnily od roku 2015 v té části, která má být údajně protržená, jak je to hlásáno na ukrajinském tisku. To už nepřekládám. Jsou to pozice opevněné, čili dlouhodobé a podle toho taky vypadají.
novorosinform.org/.../72980
Tady je video. www.youtube.com/.../
+30 # Jiri Novak 2017-08-04 15:01
Alexand r Zacharčenko o návrhu zákona o reintegraci Donbasu.
Dnes, 3. srpna, v průběhu konference v Doněcku, okomentoval A. Zacharčenko návrh zákona o reintegraci Donbasu rozpracovaný Ukrajinou, který se připravuje k předložení Nejvyšší radě.

„Nazval bych ho ne jako návrh zákona o reintegraci Donbasu, ale jako zákon o genocidě obyvatelstva Donbasu. Bylo by to čestnější z ukrajinské strany, protože toto znění více odpovídá podstatě tohoto návrhu.

Ať si Ukrajina rozpracovává takových návrhů zákonů, kolik chce, Doněcké národní republice z toho není ani horko ani zima“, - řekl Zacharčenko.
zdroj:vk.com/.../
video:www.youtube.com/.../
+19 # Jiri Novak 2017-08-04 15:47
03.08.1 7. Video od novinářů.
Jak se kyborgové umějí vypořádat s tanky.


Nejzajímavější věci o válce se dozvíme samozřejmě ne ze suchých čísel svodek a zpráv, ale z živých vzpomínek účastníků událostí.

V síti se objevil videozáznam vyprávění „kyborga“ o metodách boje s tanky Ozbrojených sil DNR.

„Zkrátka, co děláme? Pronikáme na území dočasně kontrolované separatisty, naskočíme na jejich tank, mlátíme do hlavně, srazíme zaměřovač – a to je všechno! Už nikdy nic nezasáhne, konec!“ – vítězoslavně se posadí na lavičku „hrdina“. „Tenhle tank tam u nich pořád jezdí, tahá brány po poli, už nikdy nezasáhne cíl, zlikvidoval jsem jim zaměřovač.“ – vypravěč demonstruje ohromující zasvěcenost.

A tak díky plně nabité baterii smartphonu byl nakonec příběh o mistrovství „osvoboditelů“ zaznamenán. Zbývá jen doufat, že někdy se nám podaří uvidět to, o čem vypráví „atoščik“.
(Kurňa, na čem jedou? To musí být teda žrádlo.)
zdroj: vk.com/.../
video: www.youtube.com/.../
+16 # Dědouch11 2017-08-04 18:49
ADMINE, DÍKY ZA ZÁKROK!
-8 # Kotov Petko 2017-08-04 20:55
nemas zac, troubo .
Smutne ze mas dojem ze admin je bolsevicka spina jako ty jsi a mazal by lidi jen pro jejich odlisny nazor nez jaky maji prorusti kolaboranti a mistni antisemitsky odpad.
+12 # Kоtov Petko 2017-08-04 21:28
Dědouchu11, jsem blbec promin za urazku. nekdy mi harasi na cimburi, kdyz si zapomenu vzit pilulky. Moje mama byla stetka a nestarala se o nas deti a tak jsme vyrostli jako drivy v lese. Demet a tupec zustanu az do smrti, to se vylecit neda.
na Rusko nadavat musim, ted me plati Erika Shapiro uz v Praze neni.
+18 # Jiri Novak 2017-08-04 18:58
04.08.17. Videa od A. Zacharčenka.
Fragment tiskové konference ze dne 3. srpna s účastí hlavního představitele DNR Alexandra Zacharčenka.
Jakékoliv dodávky amerických zbraní na Ukrajinu budou považovány v DNR jako pokus zmařit minská jednání o mírovém řešení v minském i normanském formátech.
O tom se dnes vyjádřil před novináži A. Zacharčenko. „Pokusy o dodávky zbraní z USA na Ukrajinu už byly podniknuty. Ještě v roce 2015 jsme zabavili na letišti americké zabraně. Jakákoliv dodávka zbraní od USA Ukrajině bude považována jako pokus zmařit Minsk a jednání normanské čtyřky.““, - řekl lídr DNR.

„Zacharčenko o blokádě Donbasu:
DNR je samostatný stát a není nijak závislá na Ukrajině a její blokádě.
„Nikdo neutrpěl blokádou Ukrajiny. Od počátku roku 2014 se Ukrajina pokouší organizovat blokádu Donbasu. My už rok žijeme bez ukrajinské elektrické energie a plynu. Z důvodu potravinové blokády se pokoušeli omezit dodávky potravinových výrobků na území naší republiky. My žijeme a je možnost podívat se do našich obchodů, zda je zde blokáda.“, - zdůraznil Zacharčenko.
zdroj: vk.com/.../
video 1:„Zacharčenko: jakákoliv dodávka zbraní na Ukrajinu znamená konec Minska 2.“www.youtube.com/.../
video 2: Zacharčenko o blokádě Donbasu www.youtube.com/.../
+11 # Věra Štimová 2017-08-04 19:26
Rusko přece nepotřebuje vozit zboží do USA, když petrodolar zkrachoval. Co vláda deep stejtu vymyslí příště ? Ten jejich dolar už přece nikdo nechce, proto obchoduje Rusko s Čínou přímo. Fed jim to zpunktoval, tak ať si to Amerika vypořádá s tou soukromou bankou na tisk ničím nepodložených papírků. Sankce proti němomu jsou od deep stejtu čím ? Máme si snad myslet, že banka deep stejtu chce uvalit na někoho sankce za to, že ty papírky nemají podložené ani ropou z jiné země ? Navíc jak to, že svět dovolil, aby deep stejt kryl dolar cizí naftou. Cožpak se to těžilo na jejich území ? Komu teď vyhrožují ? Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.
+9 # okteP votoK 2017-08-04 20:41
Moc se neraduj Dědouchu, Petko příjde s novým silným nickem, jak vyhrožoval...:- )
+10 # Dědouch11 2017-08-04 22:04
Ten retard, je mi naprosto lhostejný. Je to naprostý hlupák neschopný logické úvahy, který má jen na ty primitivní dehonestující štěky proti Rusku a nový nick (třeba ten, co nám z něj naskáčou pupínky :D) na tom nic nezmění.
Ovšem admin ten hnůj trochu vykydal a pročistil ovzduší a to mě potěšilo.
;)
-8 # Petko Kotov 2017-08-04 22:13
stejne te potesily cistky ve strane behem normalizace, smejde kolaborantskej.
+9 # scipio 2017-08-04 22:15
A prý i spupínkama pro všechny ostatní :)))
+5 # diamond 2017-08-05 10:56
Potom se může stát, že mu někdo roztrhne kušnu hákem...
-8 # Petko Kotov 2017-08-04 21:04
je dobre ze se tesis, troubo

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás