AC24.cz

AC24.czZe světaVztahy s Ježíšem jsou podle papeže Františka nebezpečné a škodlivé

Sociální sítě

Reklama

Vztahy s Ježíšem jsou podle papeže Františka nebezpečné a škodlivé

Papež František byl zachycen na kameru při pokusech směrovat své ovce pryč od Ježíše Krista, když varoval, že „osobní vztah s Ježíšem je nebezpečný a velice škodlivý.“

Papež František prolomil staletí se táhnoucí křesťanskou tradici, když davu 33 000 katolíků v Římě řekl, že „osobnímu, přímému, bezprostřednímu vztahu s Ježíšem Kristem,“ je nutno se za každou cenu vyhnout, čímž jen narostly obavy, že jde o nelegitimního papeže se zlověstnou agendou.

Tento proslov, k němuž došlo 25. června, je pouze jen dalším z řady obočí zdvihajících prohlášení tohoto liberálního papeže.

Minulý týden řekl papež František novinám La Repubblica, že Spojené státy americké mají „pokřivené vidění světa“, a že Američanům musí pro jejich vlastní dobro, co nejdříve to půjde, vládnout světová vláda.

Týden předtím rovněž volal po „jediné světové vládě“ a „jediné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jediné světové vlády je potřebné k boji hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“.

V rozhovoru s ekvádorskými novinami El Universo papež řekl: „Organizace spojených národů má nedostatečnou moc musí se jí pro dobro lidstva udělit plná vládní kontrola.“

Globalizační hnutí nelze podceňovat. Je to proces převodu světa pod moc globální vlády spolu s erozí práv jednotlivců. I světoví náboženští vůdci vedení čím dále anti-křesťanštějším papežem Františkem v tomto velkém klamu hrají svou roli.

David Rockefeller proslul svým výrokem, že bude zapotřebí „globální krize“, aby lidé světa byli ochotni přijmout Nový světový řád. Aby o tom ujistili, když světová ekonomika utrpěla v roce 2008 dramatický krach, tak světoví vůdci vyhlašovali potřebu Nového světového řádu s globální finanční kontrolou.

Jak se ukazuje na papeži Františkovi, je ten hoax s klimatickou změnou a globálním oteplováním nejpreferovanějším způsobem globální elity k šíření manipulativního děsu, aby lidské ovečky nahnali blíže k jednotné totalitní vládě.

Papež František je odhodlán směřovat své stádo pryč od Ježíše. Pontifik, který hostil ve Vatikánu islámské kazatele a nedávné své příznivce varoval před osobním vztahem k Ježíši, je podloudníkem, který tuto hrozivou agendu podbízí.

Tento jezuitský papež je zřejmě klíčovým hráčem v plánech na zavedení Nového světového řádu, když svádí své ovečky, aby posloužil globální kabale.

Loading...

Komentáře   

-125 # Ing. Miloslav Dědek 2017-07-17 11:07
Papež František je člověk budoucnosti - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Jedině celosvětová demokratická vláda může řešit všechny naléhavé globální problémy.
Globální demokratická vláda tj. Nový světový řád - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Popo 2017-07-17 11:14
Cituji Ing. Miloslav Dědek:
Jedině celosvětová demokratická vláda může řešit všechny naléhavé globální problémy.
Nezmysel. Jedine vláda zhody (konsenzus) má reálnu šancu riešiť veci verejné ku prospechu všetkých. Demokracia v akejkolvek forme je už dávno prežitok...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-64 # Ing. Miloslav Dědek 2017-07-17 12:11
Vývoj politického uspořádání světa (především nastolení demokratické světovlády) je v pravdě globální problém, který je možné účinně řešit pouze v součinnosti vlád všech dotčených států, což stávající politické uspořádání světa prakticky neumožňuje. Nastolení nového politického uspořádání světa vyžaduje především nápravu nespravedlivého globálně uznávaného finančního systému. Náprava globálního finančního systému bude obtížná především proto, že aktivity Billa Gatese, Warrena Buffetta, George Sorose a všech dalších lidí velkých peněz odvádí pozornost od skutečných problémů současného světa, mezi které patří zejména totálně nespravedlivý globální finanční systém, který umožňuje lidem velkých peněz prakticky nekontrolovaně vládnout světu. Tito lidé velkých peněz vládnou světu především k vlastnímu prospěchu, a to s minimálním ohledem na existenci všech současných naléhavých globálních problémů.
Současně existující globální finanční systém respektuje prakticky celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především lidem velkých peněz, kterým umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - miloslav7.blogspot.cz/.../...
„Co se musí stát, aby byl zabezpečen dlouhodobý rozvoj lidstva ?“ Úplně stačí, když se svět sjednotí v rámci OSN tak, že bude naplněn program OSN, který je specifikovaný v článku: „Sedmnáct cílů udržitelného rozvoje (SDGs)“ – miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Ondra 2017-07-17 16:46
co se musi stat? tenhle vas globalni system nidky fungovat nebude.. ne pokud to nebude utopie ovsem utopie neni jen rezim ve state ale pro spravne fungovani je to i stav mysli kazdeho zijiciho cloveka.. a z historie vime ze financni system je zlo.. ja osobne bych radsi opravil auto za jidlo nez za papirky za ktery si jidlo musim koupit.. obrazne receno
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # LubinenKremlBot 2017-07-17 17:05
Dědku strč si Fandu i s celým satanským NWO do riti a zakukej
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Tom75 2017-07-17 16:39
Článek je zavádějící!
Italsky nerozumím, ale dle anglických titulků řekl papež něco jiného.
Řekl, že jsou lidé, kteří tvrdí, že mají osobní vztah s Kristem, ale církev je nezajímá.
Papež nekritizoval osobní vztah ke Kristu, ale tendence lidí vyznávat Krtista mimo církev.
Předpokládám, že překlad z italštiny do angličtiny je
v pořádku, proto si myslím, že by si měl autor článku informace ověřit, než něco zveřejní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # erika 2017-07-17 17:22
Je to tak, Tome, ale zároveň tým pápež hovorí, že mimo Cirkvi niet Krista. Osobný vzťah neexistuje bez inštitúcie Cirkvi...a to je práve hlúposť.
Cirkev samozrejme potrebuje veriacich kontrolovať a usmerňovať, preto je osobný vzťah s Ježišom bez kontroly cirkvi nežiadúci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Martin 2017-07-18 08:40
Což je i tak lež. Kristus a Bůh existují bez ohledu na církev nebo i náboženství. Církve jsou jen instituce, které na tom faktu parazitují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Dědouch11 2017-07-18 11:07
Seznámíš nás?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Tina 2017-07-18 22:17
Článek není zavádějící! Papež řekl:"NĚKDY MŮŽETE NĚKOHO SLYŠET JAK ŘÍKÁ: VĚŘÍM V BOHA, VĚŘÍM V JEŽÍŠE, ALE NA CÍRKVI MI NEZÁLEŽÍ." KOLIKRÁT JSME TO SLYŠELI? TO JE ŠPATNÉ (FALEŠNÉ, CHYBNÉ). JSOU ZDE TAKOVÍ, KTEŘÍ VĚŘÍ, ŽE MŮŽETE MÍT OSOBNÍ, PŘÍMÝ A OKAMŽITÝ VZTAH S JEŽÍŠEM MIMO SPOLEČENSTVÍ A MEDIACI (ZÁSAH TŘETÍHO VE SPORU) CÍRKVE. TOTO POKUŠENÍ JE NEBEZPEČNÉ A ZRAŇUJÍCÍ. TI LIDÉ JSOU - SLOVY VELKÉHO PAPEŽE PAVLA VI - "ABSURDNÍ DYCHOTOMII".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # zvedаvec4 2017-07-17 17:00
Ing. Miloslave Dědku, ty jsi jeste blbejsi nez nejblbejsi vůl. (prominte mi volove ze jsem Vas timto prirovnanim urazil)

Myslis si ze kdyz si pripojis nejaky titul ktery nemas budes verohodnejsi? Houbeles (napsano radeji slusne)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # LIDKA 2017-07-17 23:40
Pane inženýre, něco podobného jako: "Jedině vláda jedné strany pod vedením dělníků a rolníku a v nerozborné jednotě s........" atd. A jak to dopadlo!? Děláte si srandu, nebo to opravdu myslíte vážně?

"Národní shromáždění Republiky československé usneslo se na tomto ústavním zákoně:
Prohlášení - Ústavní zákon
ze dne 11. července 1960

My pracující lid Československa prohlašujeme slavnostně:

Společenské zřízení, za které bojovaly celé generace našich dělníků i ostatních pracujících a které měly od vítězství Velké říjnové socialistické revoluce před očima jako vzor, stalo se pod vedením Komunistické strany Československa skutečností i u nás.

Socialismus v naší vlasti zvítězil!

Vstoupili jsme do nového období našich dějin a jsme odhodláni jít dále k novým, ještě vyšším cílům. Dovršujíce socialistickou výstavbu, přecházíme k budování socialistické společnosti a shromažďujeme síly pro přechod ke komunismu.

Po této cestě půjdeme dále ruku v ruce s naším velkým spojencem, bratrským Svazem sovětských socialistických republik, a se všemi ostatními přátelskými zeměmi světové socialistické soustavy, jejímž je naše republika pevným článkem.

Chceme žít v míru a přátelství se všemi národy světa a přispívat k mírovému soužití a k dobrým vztahům mezi státy s různým společenským zřízením. Důslednou mírovou politikou a všestranným rozvojem své země budeme napomáhat k tomu, aby se všechny národy přesvědčily o přednostech socialismu, který jediný vede k blahu všeho lidstva."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Poutnikalf 2017-07-18 06:26
Já vidím jediný globální problém, a to, ze malá skupina lidí ovládá svět a neštítí se ničeho pro dosažení svých cílů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-07-17 15:51
To je teda chaos....

situáciu v Sýrii 17. júla 2017. Vládne sily tlačia pozdĺž cesty al-Tabqah-Palmy ra, aby obliehali jednotky ISIS operujúce južne od cesty medzi al-Tabqah a Salamiyeh

southfront.org/.../...
Syrske armádne tygrové sily a kmeňové sily oslobodili Bir al-Zamlah, Bir Rumaylan, Východný Zamlah, čerpaciu stanicu Zamlah a plynové polia Zalmah a Khala a ropné polia Fahed a Dubaysan z teroristov ISIS v južnej časti provincie Raqqah ,

aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-07-17 21:35
Dík!
Přidám také 1 informaci:
Proč nemůže syrská armáda osvobodit předměstí Damašku?
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # prasoallahpes 2017-07-17 11:44
Papež, papeži. Hrabe ti na věži.
Pedofil, pitomec, pos era, prašivka, pí ča, prase, .....Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # zvedаvec4 2017-07-17 17:03
Upalit toho kacire!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # .lak 2017-07-17 11:50
Neb ezpečné a škodlivé vztahy, ano
parlamentnilisty.cz/.../...
Z PL
Euro patří váženým spotřebitelům a zákazníkům, kafíři, eš, 17. 7. 2017 11:23:40
A ti privilegianti bruselonů ho mají i plné obchody, nereptat a makat lidské zdroje. Buďte rádi že jim ho tisknou jinak by jste přišli o práci. . aeronet.cz/.../... . exot úpí za korporátní fašisty závodů konkurence na dno, plačka
Reagovat
Tyjoretici, prašiviny vás leda zaskládkují kacířové a kafíři, něco zhabou do sběru za drobné, komplet vymést augiášův chlév.
ac24.cz/.../... . time 11:33
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # John Maxwell 2017-07-17 13:04 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Věra Štimová 2017-07-17 13:25
Ano, osobní vztah s Ježíšem je pro někoho velmi nebezpečný. Mohl by někomu zhatit jeho plány. Ale zatím to jede jako na drátkách.

Ze zednosatanistic kého oběžníku:
———- Původní e-mail ———-
Od: braco@hell.com
Komu:
Datum: 25. 4. 2017
Předmět: Opět jsme porazili Hospodina a člověk selhal
„MÍ SLUHOVÉ!

Na počátku byla neposlušnost mého Otce. Nechtěl se podřizovat nesmyslným příkazům Hospodina. Vzepřeli jsme se. Člověk totiž vždy selže a můj Otec to pochopil a využil, aby vybudoval svou říši hříchu.
Jak vidítě, očipovaný Trump selhal, když přestal poslouchat osobní zjevení Panny Marie a začal více poslouchat naši velikou služebnici, sestru Ivanku.
Nyní sestra Ivanka může začít uskutečňovat naši globálnísatansk ou politiku. Jaká změna proti přijetí sestry Angely v Bílém Domě.
zpravy.idnes.cz/.../...
novinky.cz/.../...
Lidé jsou velmi hloupí. Bratr Macron je homosexuál a sestra Livérie kryje jeho orientaci svým věkem a sama je lesba. Již brzy ho prosadíme na prezidenta a Macrom s našim Trumpem zahájí jadernou válku se severní Koreou.
Sláva mému Otci.
BRACO“ (pozn. Antikrist)
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # František DOBRO 2017-07-17 13:32
To nie je pápež
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ignác 2017-07-17 16:38
Pravada. To je katolická církev téměř dva tisíce let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Jaris 2017-07-17 14:04
Tento papez Franta je poslednim hrebickem do rakve katolicke cirkve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Monika lkemae 2017-07-17 14:07
Satan a Jezuita jsi asi hodně předávkoval a potřebuje jsi odpočinout do uzavřené klece !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Petr01 2017-07-17 14:14
Nevím, zda to není jenom hoax...ačkoliv mám na papeže svůj názor, úplně se mi nechce věřit, že by to takto na plnou hubu řekl. Tak či onak opak je pravdou- všechny vás povzbuzuju k osobnímu vztahu s Ježíšem Kristem! To je totiž také základem křesťanství...
Vím, že máte spousty "ale"...některé z nich určitě pomohou zodpovědět tyto stránky: www.proc-krestanstvi.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # František DOBRO 2017-07-17 14:35
Petr01 Pusť si video takýchto vecí ako táto už urobil veľakrát O chvíľu zruší sviatostí.Chudá cí čo mu veria
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Petr 001 2017-07-17 18:02
Františku, já přece neříkám, že mu věřím...nejsem katolík a papež pro mě není žádnou náboženskou autoritou. Samotnému mi vadí, co všechno obhajuje a představuje, byť bych samozřejmě našel i mnohé dobré. Tak či onak, pokud tohle řekl, hezky se vybarvil...pořá d platí, že Bůh s námi chce mít na prvním místě vztah osobně...ty-BŮH .....já-BŮH...a ž poté církevní společenství...

www.proc-krestanstvi.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarek* 2017-07-17 14:52
Zrůda, která přivedla do jiného stavu posluhovačku. Po zjištění tohoto faktu nechal tuto těhotnou ženu zabít.
Co lze více odporného čekat od tohoto jezuity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # olinka215 2017-07-17 15:30
Nakonec se ukáže, že měl Malachiáš pravdu a současný pontifik, je opravdu, tím posledním. Bezesporu je vrahem křesťanství tak, jak bylo po staletí známo a zavedeno po celém světě.
Slyšet z úst nejvyššího církevního představitele, že :„Osobní vztah s Ježíšem je nebezpečný a velice škodlivý,“ je něco tak neuvěřitelného, že nad tím zůstává rozum stát. Jestli tohle neotevře katolíkům oči, tak už nic..
Co by atheista musím říct, že i přesto, že má nenažraná církev na svědomí tolik utrpení a na rukou tolik krve,že by se to dalo srovnávat s válkou, pořád je mi bližší , než jakékoliv jiné náboženství.
Jednoho, podobně smýšlejícího, máme i u nás. Sám, veliký Halík, kázal zajímavě v Litomyšli
http://[...].eu/halik-odsoudil-nenavist-k-dablu/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Zdenek krestan 2017-07-17 16:05
Ježíš je cesta, pravda a život. Nikdo nepřichází k Otci než skre Něj. Jelikož Ježíš je cesta, následujte ji. Protože je pravda, věřte ji. Je život, vírou jej přijměte. Kéž je milost Ježíše Krista s Vámi vsemi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Petr Ježek 2017-07-17 16:29
Zdeňku, zamyslete se, prosím, nad rozdílem slepé víry v ikony a svědomitého života ve víře činy dle Božích zákonů. Nevidíte rozdíl? Bůh nepotřebuje ovce, ale lidi bystrého rozumu, lidské psychiky a víry ve svět, který odpovídá Božímu království. Proto nelze mnohé povrchní steretypy považovat za výraz víry, protože bez skutků není lidství a bez dobrých skutků božího lidství. Divné? Ano, protože jiné a mnohem pravdivější a lidsky důstojnější.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Petr 001 2017-07-17 18:05
Dobrý den, Petře,

máte i nemáte pravdu...samozř ejmě, že je křesťanství o činech lásky, ne jen prázdných prohlášeních apod...nicméně Bůh sám své věřící přirovnává k ovcím. Ne v pejorativním slova smyslu, jak se věřícím často posmívá...často v podobenství o pastýři (Ježíš), který vede bytosti, které potřebují duchovního vůdce, přítele, zachránce...

Naopak lidi bystrého rozumu nepotřebuje...p otřebuje a chce lidi čistého a upřímného srdce...bystrý rozum je žádoucí bonus, nikoliv však cíl:)

www.proc-krestanstvi.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Petr Ježek 2017-07-17 16:22
Osobní vztah s Ježíšem? Že by papežencům vadili opět nejen husité s Janem z Husi v ideovém čele, ale především návrat gnosticismu - osobní víry v Boha bez prostředníků? A to ještě, když k nám Bůh promlová pomocí našeho svědomí a my s ním vedeme dialog? Papež a papeženci vyjadřují svou hloupostí bezděčně úklad Ďábla, protože komu jinému vyhovuje elitní pastýřství pouhých ovcí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # moje meno 2017-07-17 22:55
Áno, cirkev si len chce podplatiť Boha modlitbami, sviatosťami a ukazovaným sa v kostole.. O tom Boh nie je, on nie je hlupák, že ho využijeme pre svoje vlastné dobro a potom odhodíme kdesi do kúta..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # mark 2017-07-17 17:50
Tenhle Korporatno - zidovsko - sionisticky papez NWO, patri pred popravci cetu! Je urcen k prime likvidaci Evropskych narodu, za ucelem , globalizace, islamizace a ovladnuti teroristickym NWO... Jezis Kristus a jeho svetonazor nema prakticky nic spolecneho z nazorem NWO-sionisticke pacirkve
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Petron 2017-07-17 17:56
Vatikán je novodobým pokračováním Babylonu.
A ta žena, kterou jsi viděl,
je veliké město,
které má královskou moc nad králi země..
Zde je třeba moudré mysli: Těch sedm hlav,
je sedm kopců, na kterých žena sedí
Apokalypsa 17:18, 17:9..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # moje meno 2017-07-17 23:00
Samozrejme - na 7 kopcoch je Rím/ Vatikán.. sídlo neviestka všetkých smilníc.. opitá krvou Kristových nasledovateľov. . čas sa napĺňa, sme blízko veľkého súženia/ počasie už nebude nikdy ako predtým - ľudia sa zmenili/ frekvencia graduje od roku 2012 +/- .. jeho druhý príchod je blízko, aj oficálne odhalenie Antikrista/ falošného proroka či čipovanie ľudí -akt proti ľudskosti v prototypoch už beží.. vznik Izraela 1948 - 70 rokov bude výročie našej 70 ročnej generácie.. sme posledná generácia :) len z milosti dostaneme rok či dva na viac na zmenu pred sebou samými a Bohom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cocotko 2017-07-17 19:05
Papež Franta je zaprodanej [...]. Co když ale Ježíš není to, co si myslíme, že je?

Ježíš Kristus = Nositel světla?


marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=606658

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Cocotko 2017-07-17 19:26
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Cocotko 2017-07-17 19:32


Zdroj obrázků: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Cocotko 2017-07-17 19:37
Zdroj obrázků: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cocotko 2017-07-17 19:54
Cituji Cocotko:
Papež Franta je zaprodanej [...]. Co když ale Ježíš není to, co si myslíme, že je?

Ježíš Kristus = Nositel světla?


marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=606658Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Cocotko 2017-07-17 20:05


Zdroj obrázku: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jana12345 2017-07-17 22:46
Neviem o tom, ze by mal niekto osobnu skusenost s horom, dionyzom, dagonom...., ale osobnu skusenost s Ježišom malo a má veľa ľudí. Bola by som zbabelec, keby som zatajila svoju osobnu skusenosť s Pánom Ježišom Kristom - jemu vďačím za to, že som neskolabovala a že tu ešte dnes som, aj keď som tu len na chvíľu, aby som sa opäť narodila z tohto sveta do iného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # moje meno 2017-07-17 23:28
A čo keď vás pokúša Satan, to je tiež ´dalšia možnosť z nekonečných možností..? Veď predsa by ste mali vedieť, že cieľom/ misiou Satana je presvedčiť človeka, že NEEXISTUJE, že neexistuje ani Peklo, že všetko sú to len rozprávky starej materi.. načo rešpekt pred Bohom, načo rešpekt/ morálka/ zákon pred vymyslenou vecou - diablom

Viete, že tma neexistuje, je to len nedostatok svetla, chlad neexistuje, je to len nedostatok tepla.

Všetko je dovolené, všetko sa smie - to je naše zvieracé EGO. To je naša skaza - akcia má svoju reakciu - to je zákon prírody.. takže každý jeden skutok/ čin ktorý spravíte či ste ho mohli spraviť zmení všetko a všetkých/ mení sa energia - všetko má svoju príčinu a následok. náhoda neexistuje.

Zákony sú tu na to, aby sa dodržiavalI. Nebyť zákona, tak sme nevinný pre Otcom. Lenže ten zákon "pravdy a lásky" má jediný význam a to je: nespravať sa ako zvieratá, pudmi a udmi. Veď to jediné nás líši od zvierat. Máme dušu- svedomie, tak sa o ňu pekne starajme, než bude neskoro a bude veľký plač.

Ak veríte v Dobro, že existuje niečo dobré na tomto svete napr. láska.. tak potom veríte v Boha, lebo Boh je láska, Boh je dobro.. a takisto musí existovať aj zlo, aby bol svet vybalancovaný/ spravodlivý vyvážený.. ak by bolo len dobro, tak by sme nemuseli žiť, lebo by sme netvorili žiadny príbeh, žiadne životy.. nemalo by to zmysel žiť, bez hľadania toho dobra v nás.

Ako sa vraví, je to len divadielko, my sme hercami.. Kto ako obstojí v životnej skúške.. to si každý jeden pekne zodpovie pred porotou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-07-18 09:42
Cocotko:
Vsechny obrazky, ktere jsi sem dal, je Satanova propaganda a snuska ohavnych lzi a pomluv.

Jezis Kristus je skutecna historicka osobnost o ktere pise nejen Bible, ale i sekularni historici jako Josephus. Podle Pisem je jediny syn samotneho Boha, ktery ma oficialni jmeno Jehova/Yahwe/JH VH, cesky Hospodin. Je druhou nejdulezitejsi osobnosti vesmiru. Tohoto syna Jehova seslal na Zem, aby obetoval svuj zivot jako vykupne za lidstvo, tudiz, aby znovu otevrel cestu k nekonecnemu zivotu pro ty, kdo budou Jezise nasledovat. Jezis Kristus vladne nyni jako nebesky kral po prave ruce Boha. Byla mu dana autorita znicit vse zlo a vratit Zemi puvodni plan sveho Otce.
Hebrejska forma jmena Jezis (Jeshua, Jehoshua) znamena "Jehova je spasa". Kristus je ekvivalentni hebrejskemu slovu Ma-shi'-ach (Messiah), coz znamena pomazany/vyvole ny.

Srovnavat Satana s Jezisem je skutecna hloupost. Je to stejne, jako by nekdo tvrdil ze zlo je dobro. Satan je Jezisuv zarputily protivnik a ne nadarmo ma na svedomi jeho ukrizovani. Satan je mistr v ovladani mysli lidi, coz je dnes na prvni pohled zrejme na kazdem kroku. Staci se podivat na rockovy randal, kde vetsinou mladi lidi jednaji jak smyslu zbaveni.Skacou, rvou jak pominuti. A to je pouze jeden priklad satanskeho vlivu na Zemi. Satan je panem tohoto celosvetoveho systemu.
(1Jan 5:19)

Take jsem si vsimla, ze pokud se nekdo postavi na stranu Boha Jehovy a jeho syna Jezise Krista, tak v lepsim pripade je odmitnut nebo zesmesnen. V horsim pripade skonci v base a nebo staci vzpomenout na J. Husa, jak ten dopadl, kdyz se postavil na stranu pravdy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2017-07-18 22:38
Jaris - pokud lidé pochopí a uvěří tomu, že zde na Zemi má nad námi moc a vládu Satan, tak je to dobrá zpráva. Protože existuje-li Satan musí nutně existovat i Bůh. A existence Boha je ta nejvíce dobrá zpráva po všechny lidi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pravdanoncorect 2017-07-17 21:11
Ach...Ach...Ach ...Možná by měl spíš rozdávat "nafukovací děti"...a to jak svým kolegům a kamarádům nejen ve Vatikánu, ale i těm islámskejm pakům. To jsou takový ubožáci zvrácený, že toto už snad ani není možné?!?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Zklamaný 2017-07-17 21:17
Ani nepříteli (tedy tomuto papežovi) byste neměli dělat to, že překroutíte jeho slova a vrhnete je mezi lidi, kteří nerozumí italsky nebo anglicky. To děláte schválně? Chcete přinášet pravdu a lžete tak primitivně, že to pozná kdokoliv zná cizí jazyk? Je to škoda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pacificus 2017-07-17 23:42
Zdanlivo protikladné, ale zaujímavé príspevky prechodu potencionálne do inej existencionálne j dimenzie.
1.
Petr Chobot - Jak pomáhat
14:48 min.
www.youtube.com/.../
2.
Posledná kapitola príspevku - KEDY PRÍDE ZNAMENIE ŠELMY?
jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/biblia-a-koniec-casov/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Kristýna 2017-07-17 23:58
Soudruhu Františku Papeži, co vám za tu propagaci slíbili? Zlatou sochu v nadživotní velikosti, kult osobnosti a prohlášení za Pána Boha naší galaxie?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Tina 2017-07-18 21:47
Vlk v rouše beránčím a miliony lidí jeho slovům věří..Je mi až fyzicky špatně, když vidím a slyším to jeho ovlivňování.."J ak často slyšíme, když lidé říkají, že věří v Boha, v Ježíše, ale nezáleží jim na církvi". A co jsi ty osobně udělal pro to, aby dnešní církev byla důvěryhodná? Na každém kroku lidé vidí vaše farizejství, nenažranost, mamonářství a další spoustu vlastností, nad kterými Bůh pláče. Copak si myslíš, že všichni lidé jsou tak hloupí, jak se jim snažíte vsugerovat? Copak nekážete vodu a nepijete víno? Ano, člověk může mít přímý vztah s Kristem a Bohem, nepotřebuji vaši "mediaci", a vy to dobře víte, jenže máte strach o svá plná břicha, prostopášný život, plné stoly a nádherné šaty, které vznikly z nádenické práce miliónu chudáků, kteří vám naletěli na vaše sliby orodování za nich u Boha. "Tato pokušení jsou nebezpečná a zraňující"..Ano strašíš lidí, protože se bojíš, že by odkryli vaší lež a vy byste byli potrestaní. Jak si můžeš myslet, že tomu trestu uniknete po smrti? Nebo že byste na peklo a nebe sami nevěřili? "Pamatuj: být křesťanem znamená patřit církvi". Ano, a ta církev si s tebou můžeš dělat, co je jí libo. Je mi moc líto katolíků, kteří svým klerikům bezmezně věří. Kdyby znali pravdu, možná by jim puklo z té zrady srdce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Ing. Miloslav Dědek 2017-07-21 10:46
Článek se vztahuje k významnému poselství, které se týká celého lidstva. Považuji za účelné doplnit toto poselství informací o jednotném výkladu vědeckého a náboženského vnímání světa: http - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-07-23 23:33
Článek se vztahuje k významnému podvodu, které se týká celého lidstva. Máš tam překlep dědo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-07-23 23:15
celá klimatická změna je vypráškovaná iluze
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.