Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVztahy s Ježíšem jsou podle papeže Františka nebezpečné a škodlivé

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vztahy s Ježíšem jsou podle papeže Františka nebezpečné a škodlivé

Papež František byl zachycen na kameru při pokusech směrovat své ovce pryč od Ježíše Krista, když varoval, že „osobní vztah s Ježíšem je nebezpečný a velice škodlivý.“

Papež František prolomil staletí se táhnoucí křesťanskou tradici, když davu 33 000 katolíků v Římě řekl, že „osobnímu, přímému, bezprostřednímu vztahu s Ježíšem Kristem,“ je nutno se za každou cenu vyhnout, čímž jen narostly obavy, že jde o nelegitimního papeže se zlověstnou agendou.

Tento proslov, k němuž došlo 25. června, je pouze jen dalším z řady obočí zdvihajících prohlášení tohoto liberálního papeže.

Minulý týden řekl papež František novinám La Repubblica, že Spojené státy americké mají „pokřivené vidění světa“, a že Američanům musí pro jejich vlastní dobro, co nejdříve to půjde, vládnout světová vláda.

Týden předtím rovněž volal po „jediné světové vládě“ a „jediné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jediné světové vlády je potřebné k boji hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“.

V rozhovoru s ekvádorskými novinami El Universo papež řekl: „Organizace spojených národů má nedostatečnou moc musí se jí pro dobro lidstva udělit plná vládní kontrola.“

Globalizační hnutí nelze podceňovat. Je to proces převodu světa pod moc globální vlády spolu s erozí práv jednotlivců. I světoví náboženští vůdci vedení čím dále anti-křesťanštějším papežem Františkem v tomto velkém klamu hrají svou roli.

David Rockefeller proslul svým výrokem, že bude zapotřebí „globální krize“, aby lidé světa byli ochotni přijmout Nový světový řád. Aby o tom ujistili, když světová ekonomika utrpěla v roce 2008 dramatický krach, tak světoví vůdci vyhlašovali potřebu Nového světového řádu s globální finanční kontrolou.

Jak se ukazuje na papeži Františkovi, je ten hoax s klimatickou změnou a globálním oteplováním nejpreferovanějším způsobem globální elity k šíření manipulativního děsu, aby lidské ovečky nahnali blíže k jednotné totalitní vládě.

Papež František je odhodlán směřovat své stádo pryč od Ježíše. Pontifik, který hostil ve Vatikánu islámské kazatele a nedávné své příznivce varoval před osobním vztahem k Ježíši, je podloudníkem, který tuto hrozivou agendu podbízí.

Tento jezuitský papež je zřejmě klíčovým hráčem v plánech na zavedení Nového světového řádu, když svádí své ovečky, aby posloužil globální kabale.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+19 # Piovarči 2017-07-17 15:51
To je teda chaos....

situáciu v Sýrii 17. júla 2017. Vládne sily tlačia pozdĺž cesty al-Tabqah-Palmy ra, aby obliehali jednotky ISIS operujúce južne od cesty medzi al-Tabqah a Salamiyeh

southfront.org/.../...
Syrske armádne tygrové sily a kmeňové sily oslobodili Bir al-Zamlah, Bir Rumaylan, Východný Zamlah, čerpaciu stanicu Zamlah a plynové polia Zalmah a Khala a ropné polia Fahed a Dubaysan z teroristov ISIS v južnej časti provincie Raqqah ,

aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-07-17 21:35
Dík!
Přidám také 1 informaci:
Proč nemůže syrská armáda osvobodit předměstí Damašku?
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # prasoallahpes 2017-07-17 11:44
Papež, papeži. Hrabe ti na věži.
Pedofil, pitomec, pos era, prašivka, pí ča, prase, .....Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # zvedаvec4 2017-07-17 17:03
Upalit toho kacire!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Věra Štimová 2017-07-17 13:25
Ano, osobní vztah s Ježíšem je pro někoho velmi nebezpečný. Mohl by někomu zhatit jeho plány. Ale zatím to jede jako na drátkách.

Ze zednosatanistic kého oběžníku:
———- Původní e-mail ———-
Od: braco@hell.com
Komu:
Datum: 25. 4. 2017
Předmět: Opět jsme porazili Hospodina a člověk selhal
„MÍ SLUHOVÉ!

Na počátku byla neposlušnost mého Otce. Nechtěl se podřizovat nesmyslným příkazům Hospodina. Vzepřeli jsme se. Člověk totiž vždy selže a můj Otec to pochopil a využil, aby vybudoval svou říši hříchu.
Jak vidítě, očipovaný Trump selhal, když přestal poslouchat osobní zjevení Panny Marie a začal více poslouchat naši velikou služebnici, sestru Ivanku.
Nyní sestra Ivanka může začít uskutečňovat naši globálnísatansk ou politiku. Jaká změna proti přijetí sestry Angely v Bílém Domě.
zpravy.idnes.cz/.../...
novinky.cz/.../...
Lidé jsou velmi hloupí. Bratr Macron je homosexuál a sestra Livérie kryje jeho orientaci svým věkem a sama je lesba. Již brzy ho prosadíme na prezidenta a Macrom s našim Trumpem zahájí jadernou válku se severní Koreou.
Sláva mému Otci.
BRACO“ (pozn. Antikrist)
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # František DOBRO 2017-07-17 13:32
To nie je pápež
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Ignác 2017-07-17 16:38
Pravada. To je katolická církev téměř dva tisíce let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Jaris 2017-07-17 14:04
Tento papez Franta je poslednim hrebickem do rakve katolicke cirkve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Monika lkemae 2017-07-17 14:07
Satan a Jezuita jsi asi hodně předávkoval a potřebuje jsi odpočinout do uzavřené klece !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Petr01 2017-07-17 14:14
Nevím, zda to není jenom hoax...ačkoliv mám na papeže svůj názor, úplně se mi nechce věřit, že by to takto na plnou hubu řekl. Tak či onak opak je pravdou- všechny vás povzbuzuju k osobnímu vztahu s Ježíšem Kristem! To je totiž také základem křesťanství...
Vím, že máte spousty "ale"...některé z nich určitě pomohou zodpovědět tyto stránky: www.proc-krestanstvi.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # František DOBRO 2017-07-17 14:35
Petr01 Pusť si video takýchto vecí ako táto už urobil veľakrát O chvíľu zruší sviatostí.Chudá cí čo mu veria
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Petr 001 2017-07-17 18:02
Františku, já přece neříkám, že mu věřím...nejsem katolík a papež pro mě není žádnou náboženskou autoritou. Samotnému mi vadí, co všechno obhajuje a představuje, byť bych samozřejmě našel i mnohé dobré. Tak či onak, pokud tohle řekl, hezky se vybarvil...pořá d platí, že Bůh s námi chce mít na prvním místě vztah osobně...ty-BŮH .....já-BŮH...a ž poté církevní společenství...

www.proc-krestanstvi.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarek* 2017-07-17 14:52
Zrůda, která přivedla do jiného stavu posluhovačku. Po zjištění tohoto faktu nechal tuto těhotnou ženu zabít.
Co lze více odporného čekat od tohoto jezuity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # olinka215 2017-07-17 15:30
Nakonec se ukáže, že měl Malachiáš pravdu a současný pontifik, je opravdu, tím posledním. Bezesporu je vrahem křesťanství tak, jak bylo po staletí známo a zavedeno po celém světě.
Slyšet z úst nejvyššího církevního představitele, že :„Osobní vztah s Ježíšem je nebezpečný a velice škodlivý,“ je něco tak neuvěřitelného, že nad tím zůstává rozum stát. Jestli tohle neotevře katolíkům oči, tak už nic..
Co by atheista musím říct, že i přesto, že má nenažraná církev na svědomí tolik utrpení a na rukou tolik krve,že by se to dalo srovnávat s válkou, pořád je mi bližší , než jakékoliv jiné náboženství.
Jednoho, podobně smýšlejícího, máme i u nás. Sám, veliký Halík, kázal zajímavě v Litomyšli
http://[...].eu/halik-odsoudil-nenavist-k-dablu/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Zdenek krestan 2017-07-17 16:05
Ježíš je cesta, pravda a život. Nikdo nepřichází k Otci než skre Něj. Jelikož Ježíš je cesta, následujte ji. Protože je pravda, věřte ji. Je život, vírou jej přijměte. Kéž je milost Ježíše Krista s Vámi vsemi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Přemek 2017-07-17 16:29
Zdeňku, zamyslete se, prosím, nad rozdílem slepé víry v ikony a svědomitého života ve víře činy dle Božích zákonů. Nevidíte rozdíl? Bůh nepotřebuje ovce, ale lidi bystrého rozumu, lidské psychiky a víry ve svět, který odpovídá Božímu království. Proto nelze mnohé povrchní steretypy považovat za výraz víry, protože bez skutků není lidství a bez dobrých skutků božího lidství. Divné? Ano, protože jiné a mnohem pravdivější a lidsky důstojnější.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr 001 2017-07-17 18:05
Dobrý den, Petře,

máte i nemáte pravdu...samozř ejmě, že je křesťanství o činech lásky, ne jen prázdných prohlášeních apod...nicméně Bůh sám své věřící přirovnává k ovcím. Ne v pejorativním slova smyslu, jak se věřícím často posmívá...často v podobenství o pastýři (Ježíš), který vede bytosti, které potřebují duchovního vůdce, přítele, zachránce...

Naopak lidi bystrého rozumu nepotřebuje...p otřebuje a chce lidi čistého a upřímného srdce...bystrý rozum je žádoucí bonus, nikoliv však cíl:)

www.proc-krestanstvi.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Přemek 2017-07-17 16:22
Osobní vztah s Ježíšem? Že by papežencům vadili opět nejen husité s Janem z Husi v ideovém čele, ale především návrat gnosticismu - osobní víry v Boha bez prostředníků? A to ještě, když k nám Bůh promlová pomocí našeho svědomí a my s ním vedeme dialog? Papež a papeženci vyjadřují svou hloupostí bezděčně úklad Ďábla, protože komu jinému vyhovuje elitní pastýřství pouhých ovcí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # moje meno 2017-07-17 22:55
Áno, cirkev si len chce podplatiť Boha modlitbami, sviatosťami a ukazovaným sa v kostole.. O tom Boh nie je, on nie je hlupák, že ho využijeme pre svoje vlastné dobro a potom odhodíme kdesi do kúta..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # mark 2017-07-17 17:50
Tenhle Korporatno - zidovsko - sionisticky papez NWO, patri pred popravci cetu! Je urcen k prime likvidaci Evropskych narodu, za ucelem , globalizace, islamizace a ovladnuti teroristickym NWO... Jezis Kristus a jeho svetonazor nema prakticky nic spolecneho z nazorem NWO-sionisticke pacirkve
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Petron 2017-07-17 17:56
Vatikán je novodobým pokračováním Babylonu.
A ta žena, kterou jsi viděl,
je veliké město,
které má královskou moc nad králi země..
Zde je třeba moudré mysli: Těch sedm hlav,
je sedm kopců, na kterých žena sedí
Apokalypsa 17:18, 17:9..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # moje meno 2017-07-17 23:00
Samozrejme - na 7 kopcoch je Rím/ Vatikán.. sídlo neviestka všetkých smilníc.. opitá krvou Kristových nasledovateľov. . čas sa napĺňa, sme blízko veľkého súženia/ počasie už nebude nikdy ako predtým - ľudia sa zmenili/ frekvencia graduje od roku 2012 +/- .. jeho druhý príchod je blízko, aj oficálne odhalenie Antikrista/ falošného proroka či čipovanie ľudí -akt proti ľudskosti v prototypoch už beží.. vznik Izraela 1948 - 70 rokov bude výročie našej 70 ročnej generácie.. sme posledná generácia :) len z milosti dostaneme rok či dva na viac na zmenu pred sebou samými a Bohom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Cocotko 2017-07-17 19:05
Papež Franta je zaprodanej [...]. Co když ale Ježíš není to, co si myslíme, že je?

Ježíš Kristus = Nositel světla?


marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=606658

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Cocotko 2017-07-17 19:26
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cocotko 2017-07-17 19:32


Zdroj obrázků: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cocotko 2017-07-17 19:37
Zdroj obrázků: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Cocotko 2017-07-17 19:54
Cituji Cocotko:
Papež Franta je zaprodanej [...]. Co když ale Ježíš není to, co si myslíme, že je?

Ježíš Kristus = Nositel světla?


marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=606658Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Cocotko 2017-07-17 20:05


Zdroj obrázku: www.facebook.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # jana12345 2017-07-17 22:46
Neviem o tom, ze by mal niekto osobnu skusenost s horom, dionyzom, dagonom...., ale osobnu skusenost s Ježišom malo a má veľa ľudí. Bola by som zbabelec, keby som zatajila svoju osobnu skusenosť s Pánom Ježišom Kristom - jemu vďačím za to, že som neskolabovala a že tu ešte dnes som, aj keď som tu len na chvíľu, aby som sa opäť narodila z tohto sveta do iného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # moje meno 2017-07-17 23:28
A čo keď vás pokúša Satan, to je tiež ´dalšia možnosť z nekonečných možností..? Veď predsa by ste mali vedieť, že cieľom/ misiou Satana je presvedčiť človeka, že NEEXISTUJE, že neexistuje ani Peklo, že všetko sú to len rozprávky starej materi.. načo rešpekt pred Bohom, načo rešpekt/ morálka/ zákon pred vymyslenou vecou - diablom

Viete, že tma neexistuje, je to len nedostatok svetla, chlad neexistuje, je to len nedostatok tepla.

Všetko je dovolené, všetko sa smie - to je naše zvieracé EGO. To je naša skaza - akcia má svoju reakciu - to je zákon prírody.. takže každý jeden skutok/ čin ktorý spravíte či ste ho mohli spraviť zmení všetko a všetkých/ mení sa energia - všetko má svoju príčinu a následok. náhoda neexistuje.

Zákony sú tu na to, aby sa dodržiavalI. Nebyť zákona, tak sme nevinný pre Otcom. Lenže ten zákon "pravdy a lásky" má jediný význam a to je: nespravať sa ako zvieratá, pudmi a udmi. Veď to jediné nás líši od zvierat. Máme dušu- svedomie, tak sa o ňu pekne starajme, než bude neskoro a bude veľký plač.

Ak veríte v Dobro, že existuje niečo dobré na tomto svete napr. láska.. tak potom veríte v Boha, lebo Boh je láska, Boh je dobro.. a takisto musí existovať aj zlo, aby bol svet vybalancovaný/ spravodlivý vyvážený.. ak by bolo len dobro, tak by sme nemuseli žiť, lebo by sme netvorili žiadny príbeh, žiadne životy.. nemalo by to zmysel žiť, bez hľadania toho dobra v nás.

Ako sa vraví, je to len divadielko, my sme hercami.. Kto ako obstojí v životnej skúške.. to si každý jeden pekne zodpovie pred porotou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Mila h 2017-07-30 23:33
Cituji moje meno:
A čo keď vás pokúša Satan, to je tiež ´dalšia možnosť z nekonečných možností..? Veď predsa by ste mali vedieť, že cieľom/ misiou Satana je presvedčiť človeka, že NEEXISTUJE, že neexistuje ani Peklo, že všetko sú to len rozprávky starej materi.. načo rešpekt pred Bohom, načo rešpekt/ morálka/ zákon pred vymyslenou vecou - diablom

Viete, že tma neexistuje, je to len nedostatok svetla, chlad neexistuje, je to len nedostatok tepla.

Všetko je dovolené, všetko sa smie - to je naše zvieracé EGO. To je naša skaza - akcia má svoju reakciu - to je zákon prírody.. takže každý jeden skutok/ čin ktorý spravíte či ste ho mohli spraviť zmení všetko a všetkých/ mení sa energia - všetko má svoju príčinu a následok. náhoda neexistuje.

Zákony sú tu na to, aby sa dodržiavalI. Nebyť zákona, tak sme nevinný pre Otcom. Lenže ten zákon "pravdy a lásky" má jediný význam a to je: nespravať sa ako zvieratá, pudmi a udmi. Veď to jediné nás líši od zvierat. Máme dušu- svedomie, tak sa o ňu pekne starajme, než bude neskoro a bude veľký plač.

Ak veríte v Dobro, že existuje niečo dobré na tomto svete napr. láska.. tak potom veríte v Boha, lebo Boh je láska, Boh je dobro.. a takisto musí existovať aj zlo, aby bol svet vybalancovaný/ spravodlivý vyvážený.. ak by bolo len dobro, tak by sme nemuseli žiť, lebo by sme netvorili žiadny príbeh, žiadne životy.. nemalo by to zmysel žiť, bez hľadania toho dobra v nás.

Ako sa vraví, je to len divadielko, my sme hercami.. Kto ako obstojí v životnej skúške.. to si každý jeden pekne zodpovie pred porotou.

jak povedel Jezis pred ukrizovanim ze jeho kralovstvi neni z tohoto sveta a ze pokud by z nej bylo tak uz by ho prisla osvobodit armada. Nesrovnavejte jabka s hruskama a ani dobro se zlem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2017-07-18 09:42
Cocotko:
Vsechny obrazky, ktere jsi sem dal, je Satanova propaganda a snuska ohavnych lzi a pomluv.

Jezis Kristus je skutecna historicka osobnost o ktere pise nejen Bible, ale i sekularni historici jako Josephus. Podle Pisem je jediny syn samotneho Boha, ktery ma oficialni jmeno Jehova/Yahwe/JH VH, cesky Hospodin. Je druhou nejdulezitejsi osobnosti vesmiru. Tohoto syna Jehova seslal na Zem, aby obetoval svuj zivot jako vykupne za lidstvo, tudiz, aby znovu otevrel cestu k nekonecnemu zivotu pro ty, kdo budou Jezise nasledovat. Jezis Kristus vladne nyni jako nebesky kral po prave ruce Boha. Byla mu dana autorita znicit vse zlo a vratit Zemi puvodni plan sveho Otce.
Hebrejska forma jmena Jezis (Jeshua, Jehoshua) znamena "Jehova je spasa". Kristus je ekvivalentni hebrejskemu slovu Ma-shi'-ach (Messiah), coz znamena pomazany/vyvole ny.

Srovnavat Satana s Jezisem je skutecna hloupost. Je to stejne, jako by nekdo tvrdil ze zlo je dobro. Satan je Jezisuv zarputily protivnik a ne nadarmo ma na svedomi jeho ukrizovani. Satan je mistr v ovladani mysli lidi, coz je dnes na prvni pohled zrejme na kazdem kroku. Staci se podivat na rockovy randal, kde vetsinou mladi lidi jednaji jak smyslu zbaveni.Skacou, rvou jak pominuti. A to je pouze jeden priklad satanskeho vlivu na Zemi. Satan je panem tohoto celosvetoveho systemu.
(1Jan 5:19)

Take jsem si vsimla, ze pokud se nekdo postavi na stranu Boha Jehovy a jeho syna Jezise Krista, tak v lepsim pripade je odmitnut nebo zesmesnen. V horsim pripade skonci v base a nebo staci vzpomenout na J. Husa, jak ten dopadl, kdyz se postavil na stranu pravdy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pavel Blaheta 2017-07-18 22:38
Jaris - pokud lidé pochopí a uvěří tomu, že zde na Zemi má nad námi moc a vládu Satan, tak je to dobrá zpráva. Protože existuje-li Satan musí nutně existovat i Bůh. A existence Boha je ta nejvíce dobrá zpráva po všechny lidi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Mila h 2017-07-30 23:15
Cituji Jaris:
Cocotko:
Vsechny obrazky, ktere jsi sem dal, je Satanova propaganda a snuska ohavnych lzi a pomluv.

Jezis Kristus je skutecna historicka osobnost o ktere pise nejen Bible, ale i sekularni historici jako Josephus. Podle Pisem je jediny syn samotneho Boha, ktery ma oficialni jmeno Jehova/Yahwe/JHVH, cesky Hospodin. Je druhou nejdulezitejsi osobnosti vesmiru. Tohoto syna Jehova seslal na Zem, aby obetoval svuj zivot jako vykupne za lidstvo, tudiz, aby znovu otevrel cestu k nekonecnemu zivotu pro ty, kdo budou Jezise nasledovat. Jezis Kristus vladne nyni jako nebesky kral po prave ruce Boha. Byla mu dana autorita znicit vse zlo a vratit Zemi puvodni plan sveho Otce.
Hebrejska forma jmena Jezis (Jeshua, Jehoshua) znamena "Jehova je spasa". Kristus je ekvivalentni hebrejskemu slovu Ma-shi'-ach (Messiah), coz znamena pomazany/vyvoleny.

Srovnavat Satana s Jezisem je skutecna hloupost. Je to stejne, jako by nekdo tvrdil ze zlo je dobro. Satan je Jezisuv zarputily protivnik a ne nadarmo ma na svedomi jeho ukrizovani. Satan je mistr v ovladani mysli lidi, coz je dnes na prvni pohled zrejme na kazdem kroku. Staci se podivat na rockovy randal, kde vetsinou mladi lidi jednaji jak smyslu zbaveni.Skacou, rvou jak pominuti. A to je pouze jeden priklad satanskeho vlivu na Zemi. Satan je panem tohoto celosvetoveho systemu.
(1Jan 5:19)

Take jsem si vsimla, ze pokud se nekdo postavi na stranu Boha Jehovy a jeho syna Jezise Krista, tak v lepsim pripade je odmitnut nebo zesmesnen. V horsim pripade skonci v base a nebo staci vzpomenout na J. Husa, jak ten dopadl, kdyz se postavil na stranu pravdy.

souhlasim s vami, kdyz se koukneme na ukrizovaneho jezise tak v tom je jen pokora pred Hospodinem a zadne z pokusenich uverit satanovo lzi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pepa z Depa 2017-08-07 22:03
Bibli jsi necetl ani jendou ...

dekuji za podane dukazy o tom jak satan zamenuje Krista za sebe napric narody ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pravdanoncorect 2017-07-17 21:11
Ach...Ach...Ach ...Možná by měl spíš rozdávat "nafukovací děti"...a to jak svým kolegům a kamarádům nejen ve Vatikánu, ale i těm islámskejm pakům. To jsou takový ubožáci zvrácený, že toto už snad ani není možné?!?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Zklamaný 2017-07-17 21:17
Ani nepříteli (tedy tomuto papežovi) byste neměli dělat to, že překroutíte jeho slova a vrhnete je mezi lidi, kteří nerozumí italsky nebo anglicky. To děláte schválně? Chcete přinášet pravdu a lžete tak primitivně, že to pozná kdokoliv zná cizí jazyk? Je to škoda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pacificus 2017-07-17 23:42
Zdanlivo protikladné, ale zaujímavé príspevky prechodu potencionálne do inej existencionálne j dimenzie.
1.
Petr Chobot - Jak pomáhat
14:48 min.
www.youtube.com/.../
2.
Posledná kapitola príspevku - KEDY PRÍDE ZNAMENIE ŠELMY?
jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/biblia-a-koniec-casov/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Kristýna 2017-07-17 23:58
Soudruhu Františku Papeži, co vám za tu propagaci slíbili? Zlatou sochu v nadživotní velikosti, kult osobnosti a prohlášení za Pána Boha naší galaxie?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Tina 2017-07-18 21:47
Vlk v rouše beránčím a miliony lidí jeho slovům věří..Je mi až fyzicky špatně, když vidím a slyším to jeho ovlivňování.."J ak často slyšíme, když lidé říkají, že věří v Boha, v Ježíše, ale nezáleží jim na církvi". A co jsi ty osobně udělal pro to, aby dnešní církev byla důvěryhodná? Na každém kroku lidé vidí vaše farizejství, nenažranost, mamonářství a další spoustu vlastností, nad kterými Bůh pláče. Copak si myslíš, že všichni lidé jsou tak hloupí, jak se jim snažíte vsugerovat? Copak nekážete vodu a nepijete víno? Ano, člověk může mít přímý vztah s Kristem a Bohem, nepotřebuji vaši "mediaci", a vy to dobře víte, jenže máte strach o svá plná břicha, prostopášný život, plné stoly a nádherné šaty, které vznikly z nádenické práce miliónu chudáků, kteří vám naletěli na vaše sliby orodování za nich u Boha. "Tato pokušení jsou nebezpečná a zraňující"..Ano strašíš lidí, protože se bojíš, že by odkryli vaší lež a vy byste byli potrestaní. Jak si můžeš myslet, že tomu trestu uniknete po smrti? Nebo že byste na peklo a nebe sami nevěřili? "Pamatuj: být křesťanem znamená patřit církvi". Ano, a ta církev si s tebou můžeš dělat, co je jí libo. Je mi moc líto katolíků, kteří svým klerikům bezmezně věří. Kdyby znali pravdu, možná by jim puklo z té zrady srdce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-07-23 23:15
celá klimatická změna je vypráškovaná iluze
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás