Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaIrácký voják provedl tento hrdinský čin. Buldozerem zastavil auto s výbušninami, aby zachránil svou jednotku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Irácký voják provedl tento hrdinský čin. Buldozerem zastavil auto s výbušninami, aby zachránil svou jednotku

Dramatické záběry ukazují, že irácký voják úmyslně vrazí buldozer do automobilu teroristické organizace Islámského státu, naplněného bombami, aby zachránil svou jednotku. Kamera zůstala po incidente pokrytá popelem, takže není vidno rozsah poškození, ale podle zpráv z irácké armády přežil nejen buldozer ale naštěstí i řidič Haidar Sumeri.

„Irácký hrdina, který použil svůj buldozer, se cítí dobře a rychle se zotavuje,“ napsal Hadari vedle záběru muže s obvázaným krkem.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+47 # vjědec123 2017-05-18 14:16
Hrdina to možná je, ale Ameriku se Saúdy asi moc nepotěšil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # vjědec123 2017-05-18 14:44
Jenže v bilem baracku začíná být těsno u korýtek.
Někteří vepříci minulé doby budou muset odejít.


Americký soud odsoudil kontraadmirála Roberta Gilbeaua k půldruhému roku odnětí svobody za křivé svědectví ohledně svých styků se zahraničním dodavatelem.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Historik 2017-05-18 19:02
No a v Njů Jorku mají taky veselo. Zase jeden muž "tmavší pleti" najel autem na chodník. Před nárazem do chodců auto zrychlovalo- uvedli svědci.
Já jen doufám, že to nebyl někdo z těch zemí, ze kterých Trump zakázal vstup na území Spoj. států. A soud jeho dekret slavně zrušil, za hýkání všech sluníčkových oslů. To by byla nádhera, nacpat tohle CNN až do krku a kopat je přitom do prdele. až by z nich chlupy lítaly..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # vjědec123 2017-05-18 19:22
Další příležitost, jak se zbavit sveřepých soudců, kteří jsou proti Trumpovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Spektátorátor 2017-05-18 23:51
Doufáte správně, určitě to byl nějaký hodný a pohodový soused, a zcela umírněný muslim, co měl jen nějaké psychické problémy po rozchodu s přítelkyní a pravidelně navštěvoval vynikajícího psychiatra...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-05-18 20:16

Kolona SAD idúca k južnej hranici s Irakom
Ak sa potvrdia správy, bude to jasným signálom, že SAD začala svoju činnosť na zabezpečenie sýrsko-jordánsk ej a sýrsko-irackej hranice.

Veliteľ americkej armády Jaish Maghawir al-Thawra včera povedal, že cieľom Sýrskej slobodnej armády a koalície vedenej USA je zachytiť mesto Deir Ezzor. Zdôraznil tiež, že skupina neinformovala úsilie s SAD alebo Ruskom alebo Sýrskymi demokratickými silami (SDF). Tiež povedal, že prítomnosť približne 100 členov amerických koaličných špeciálnych síl bola pre SAA posolstvom a že USA spolupracovali so SDF na zabránení tomu, aby SAA dosiahla mesto Deir Ezzor.

Medzitým Jaish Maghawir al-Thawra dostal 20 technických vozidiel, ako aj niekoľko rakiet TOW a tvrdil, že bude použitý v bitke o zachytenie Al Buqamalu
southfront.org/.../
Syrská vojnová správa - 18. mája 2017: Súťaž o sýrsko-irackú hranicu
southfront.org/.../
Keďže ISIS sa zrúti v Sýrii a Iraku, strany zapojené do konfliktov zvýšili svoje úsilie v oblasti sýrsko-irackej hranice. Západné armádne skupiny podporované špeciálnymi ozbrojenými silami a vzdušnou silou pod vedením USA zvýšili svoju činnosť v južnej Sýrii.
Sily pod vedením USA predstierajú, že ovládajú celý sýrsko-iracký pohraničný región južne od Eufratu. Avšak zatiaľ čo al-Bukamal zostáva pod vládov ISIS, nie je to možné.

Tak že USA robia všetko preto aby Sýrska armáda nemohla doraziť do Deir Ezzor budú ho oslobodzovať oni aj od Sýrskych výsadkových vojsk.
ISILáci sa preregistrujú k demokratickej protiasadovskej opozícii.
Nechápem prečo Sýrska armáda nedopraví vojská a techniku vzduchom do Deir Ezzor a nevyčist ho pomocou leteckého mostu. Rusko by malo poskytnúť prepravné prostriedky a prepraviť tam celú divíziu.
Od Palmíry sa k Deir Ezzor nevedia zatiaľ pohnúť tak potom prečo to neurobiť

ISIS zmasakrovala 52 civilistov na vidieku Hama

Vo štvrtok ISIS spustil veľký útok na vládne dediny Al-Mabouja a Aqareb al-Safi zo svojich pozícií v dedinách Abu Hanaya, Al-Hardaniyah a Kulib al-Thawr vo východnej časti provincie Hama ,

ISIS začal útok tým, že spustil desiatky rakiet na dediny Al-Mabouja, Aqareb al-Safi a Salmiah, čo malo za následok zranenie a zabitie mnohých civilistov.

Priaznivcom ISIS sa podarilo zachytiť dedinu Al-Mabouja a dostať sa do dediny Aqareb al-Safi, ktorá bola plná civilistov. ISIS militanti zachytili východný okres Aqareb al-Safi, kde sa dopustili masakru proti civilistom, kde zabili 52 ľudí a zranili viac ako 130 ďalších, väčšinou starších ľudí, žien a detí.
southfront.org/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # LubinenKremlBot 2017-05-18 14:19
Najdou se opravdivý hrdinové i v této době . Ovšem naše společnost se nechala nastavit pro výchovu
mamánků a posránků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ivan Bielek 2017-05-18 14:40
Skutočný hrdina, naši naťácki pinďulovia sa môžu hanbiť. Tí už by niečoho takého neboli schopní ani omylom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jiri Novak 2017-05-18 15:13
Ukrajin ská obdoba Iskanderu OTRK Hrom byla pozorována nedaleko od ruských hranic. (sociální sítě, 17. května 2017)
Uživatelé sociálních sítí se dělí o první fotku prototypu ukrajinské průmyslové korporace, operačně-taktic kého raketového komplexu Hrom, který je v závěrečné fázi vývoje a byl už pozorován na silnicích poblíž ruských hranic.
Nový ukrajinský mobilní raketomet, který se pokouší Kyjev představit jako svoji alternativu k ruskému Iskanderu, byl pozorován v úterý 16. května v charkovské oblasti. Vývojem nové ukrajinské výzbroje se zaobírá konstrukční kancelář Južnoje a postup nedrží nijak v tajnosti, jelikož hotový Hrom byl spatřen na obyčejné silnici a za velmi krátkou dobu byla jeho fotka rozšířena po sociálních sítích.
Jak píše Dialog UA, plánuje se, že délka doletu rakety vypuštěné z Hromu bude činit 450 km a samotné zařízení je složeno výhradně z komponentů ukrajinského původu. Vývoj tohoto druhu zbraní aktivně financuje Saúdská Arábie, která projevila zájem koupit od Ukrajiny hotová zařízení. V současnoti se Hrom nachází ještě v procesu sestavování, ale v konstrukční kanceláři naplánovali zkoušky raketometu v nejbližší době.
zdroj: rusdialog.ru/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-05-18 15:15
17.05.17. Zpráva od opolčení.
Dnes 21:38 msk
Směr bojů se přesunul ke Gorlovce. Na severu Gorlovky zesílily střelné a minometné boje, periodicky na západě střelné.
Golma a Zajcevo: opět dopadají miny.
Doněck: silné boje u jaderné elektrárny a u Spartaku, minomety, SAU, Grady.
Novoazovská oblast: střelné a minometné boje. VSU také používají dělostřelectvo a obrněnou techniku.
Zpráva od opolčence A. Chodarkovského: „Válka, válka a ještě jednou válka. V malé, lokání podobě, ale skutečně je to ona. Nemávejte nad tím rukou, je to skutečná válka. Pod Doněckem pracuje těžké dělostřelectvo, jsou ztráty. Žádné příměří.“
Poznámka od zpravodaje A. Bardačeva: Teď, v tyto minuty, je Donbas podroben masivnímu dělostřeleckému útoku ze strany ukrajinské armády. VSU používají široké spektrum zbraní, od minometů po RS3O Grad. Nejvíce trpí oblasti severně od Doněcka: Jasinovatá a opevněná pozice, letiště, Doněck-Severní a Spartak. V těchto místech je používáno těžké dělostřelectvo. Na videu můžete vidět čerstvé záběry z bojů, které se rozhořely dnes večer pod Doněckem.
zdroj: vk.com/.../
video:Ukronacis té pokračují v ostřelování Donbasu. 17.05.17 www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jiri Novak 2017-05-18 15:17
17.05.17. Reportáž od zpravodajů News Front.
Obec Golmovskij je pod ostřelem VSU.
Ukrajinští agresoři zahájili palbu po osadě Golomovskij v Nikitovském okresu Gorlovky. Palba byla vedena ze 122 mm dělostřeleckých zbraní z pozic protivníka na území okupovaného Dzeržinska (ukrajinští radikálové ho nazývají Toreck). Zejména bylo ostřelováno severní předměstí Gorlovky – Golmovskij. Byl tam vážně poškozen dvouposchoďový dům. Několik bytů zůstalo bez oken, viditelně byly poškozeny podlahy a střechy.
Místní obyvatelé vypovídali o škodách způsobených ukrajinskými teroristy: „Ve dvanáct hodin v noci proběhla exploze, vypadla skla i okna.“, řekl místní obyvatel. „Byla tady přímo hora střepin. Přiletělo to přímo do okna, odrazilo se to a dopadlo na balkon, kdyby to vybuchlo, tak bych už nebyl. Tyče z balkonu vletěly až do bytu. Šokovalo mě to. Nikam jsem se neschoval, jsem tu doma a zrovna jsem se díval na televizi. Střílejí každý den, čistí město či co, žádní vojáci tu nejsou, nikdo. Tohle nejsou normální lidé, bratr bratra zabíjí.“ – řekl obyvatel městečka Golmovskij.
zdroj: vk.com/.../
video: Městečko Golmovskij pod palbou VSU.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jiri Novak 2017-05-18 15:20
Video od ukrajinských novinářů.
Při pobytu na ukrajinských pozicích natočili, jak ukrajinští vojáci umisťují ke svým zákopům samohybná děla typu Hyacint.
zdroj: vk.com/.../
video: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # vlk samotář 2017-05-18 15:55
Asi se o rozpoutání války musí pokusit do zimy.

Jinak by tam Amíkům mohly zmrznout kulky jak Napoleonovi a Hitlerovi.....: -))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jiri Novak 2017-05-18 16:20
Válka je v plném proudu. Připravují se ekologické katastrofy, o kterých se jedná v Kyjevě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jiri Novak 2017-05-18 15:24
17.05.17. Naléhavá zpráva od Ministerstva obrany DNR.
Ukrajinští agresoři v 18:40 msk podrobili minometnému ostřelu osadu Krutá Balka. Obětmi přímých dopadů min do obytných domů byli dva civilisté. Raisa Nikolajevna Burova (*1955) byla zabita a raněn byl Vitalij Jurievič Nakropov (*1983). Záchranná služba se dlouho nemohla dostat na místo kvůli ostřelování. Z pod přímého ostřelu vynesli oběti vojáci DNR. Muž se nachází v těžkém stavu v nemocnici v Jasinovaté.
Doněcká filtrační stanice je také ostřelována ze strany VSU. Její zaměstnanci se museli běžet ukrýt. Stanice dál pracuje.
Video: Obyvatelka obce Spartak vyprávěla o ostřelování: „Stříleli po nás a potom letěla minometná palba na město, možná na Avdějevku nebo Opytné, přelétalo to a padalo do lesa nebo poblíž města.“
„Co říci, že neustále takhle silně střílejí každý den – bývají skutečně takové dny.“
zdroj:vk.com/.../
video: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # LubinenKremlBot 2017-05-18 15:25
Pane Novák smutné je , že jsme se od poslední světové války nedokázali zbavit lidí kteří na tom nekonečném utrpení vydělali a naopak jsme jim umožnili šïřit další
zlo . Vím jen jedno ať to dopadne jak chce ale opakovat se to už nebude.Těžko říct jesli je to pozitivní, či negativní zpráva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-05-18 16:21
Takové vši vždy byly, jsou a budou. Na jejich existenci nemáme žádný vliv. Na to jsme příliš malí páni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Jiri Novak 2017-05-18 16:17
Českosl ovenská jednotka jako součást Republikánské armády DNR bojuje každý den na přední linii s nacistickým nepřítelem, aby zabránila plánované genocidě národa Donbasu ze strany Ukrofašistů.
Nejsou to žoldáci, jak se je pokouší dehonestovat naše a slovenská média, nýbrž běžní vojáci, zařazení do složek armády za stejných podmínek, jako ostatní sloužící v armádě. Letos se zúčastnili spolu s ostatními přehlídky Dne Vítězství 9. května v Doněcku. Takhle vypadají hrdinové.
Video - Slavnostní vojenská přehlídka v Den Vítězství 9. května 2017 v Doněcku www.youtube.com/.../
Georgii Donbas Novorusia
4 hod ·
..narodil jsem se v Československu. ..rozdělili nás , nikdo se mě neptal .Vlezli jsme do NATO nikdo se mě na nic nezeptal. Jestli chci multikulturní peklo taky nikoho nezajímá .Zrádci politici si stále dělají co chtějí , z mé vlasti udělali absurdistán a mě se stále někdo diví proč jsem odešel, a vzal do ruky zbraň .Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Dědouch11 2017-05-18 17:32
DÍKY!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jiri Novak 2017-05-18 18:52
Rádo se stalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Dascha 2017-05-18 19:04
Také vám děkuji, pane Novák. Hlavně mám radost z toho, že ne všichni mladí lidé mají vymleté mozky. A já se přiznám, že ač Češka, tak jsem dneska fandila Rusům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jiri Novak 2017-05-18 21:30
Moc děkuji za reakci a za fandění Rusům. Zaslouží si to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Historik 2017-05-18 19:07
Fakt dobrý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # LubinenKremlBot 2017-05-18 19:35
Konečně někdo z našich, kdo střílí správným směrem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # jirik 2017-05-18 20:07
Akorát se může stát, že až se vrátí do česka, tak půjdou sedět......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jiri Novak 2017-05-18 21:28
Do Česka se nevrátí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jiri Novak 2017-05-18 21:28
Přesně tak. (Pro Ivan)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # LubinenKremlBot 2017-05-19 08:37
Jiří mnozí si neuvědomují že se bijí i za nás kteří chceme vrátit Český stát Čechům a neuvědomují si
že jsme již suočástí 4. říše , z toho vyplívá že se ani není kam vrátit a v případě návratu by je čekala kulka,časem
zcela určitě ikdyž dnes ti něco píchnou a nechaj tě ty fašouni zasratý chcípnut jako zvíře .
Christos voskres pravdu nezadržíš a zvítězí jednou zcela určitě a tobě Jiří nejen díky ale Bůh tě ochraňuj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jiri Novak 2017-05-19 12:30
Pravděpodobně to bude ještě dost divoké, podle jakýchsi náznaků, co jsem někde náhodou četl a tak. Možná ta kulka čeká na někoho jiného, kdo ví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jiri Novak 2017-05-18 21:28
Děkuji za reakci. :) (pro Historik.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # vjědec123 2017-05-18 20:02
Koho podporuje vedení USA a EUroafriky?! Umírněné uřezávače hlav. Je to čím dál tím více vidět.

Koalice pod vedením USA zaútočila na pozice provládních jednotek v Sýrii, sděluje agentura Reuters s odvoláním na amerického úředníka.
Útok byl proveden jako odpověď na útok stoupenců Damašku na Amerikou podporované opoziční síly. Podle předběžných informací byla střelba koalice varovná, sděluje agentura.
France-Presse specifikuje, že incident proběhl nedaleko od syrsko-jordánsk é hranice.
„Konvoj se pohyboval po cestě a nereagoval na opakovaná upozornění, aby se nepřibližoval k vojskům koalice v At-Tanfu", oznámil agentuře americký armádní zdroj.
USA společně se spojenci od roku 2014 provádí v Sýrii a Iráku operace proti bojovníkům IS a pomáhá v tomto boji ozbrojeným jednotkám syrské opozice. Koalice pod vedením Washingtonu jedná v Sýrii bez souhlasu zákonné vlády země.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás