AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý člen speciálních jednotek varuje, že válka je nevyhnutelná a vykolejení Trumpových snah úspěšně běží

Sociální sítě

Reklama

Bývalý člen speciálních jednotek varuje, že válka je nevyhnutelná a vykolejení Trumpových snah úspěšně běží

V předchozích článcích jsem se věnoval důležitosti doplňkových voleb a toho, jak prezident, aby zemi vedl efektivně a byl znovu zvolen, potřebuje úspěchy už během prvních šesti měsíců v úřadě. Ač on je více než ochoten změny provádět a předvádí své dobré úmysly, tak bitva s Marxisty zabydlenými v aparátu, kteří sami sebe označují buď za „progresivní“ nebo za „centristické“, je už ztracená. Proč je ztracená? Protože ti, které předtím Obama jmenoval do soudů a do Nejvyššího soudu spolu s nesčetnými aparátčíky uvnitř administrativní mašinérie v podstatě představující „pátou kolonu“ jsou natěšení, jak budou prezidentovo úsilí sabotovat.

Takže úspěšné vykolejení jeho úsilí už v pokročilém stadiu běží. Jak jsem psal v jiných článcích, všechno, co Demokraté potřebují, aby si zabrali Senát a Sněmovnu reprezentantů v nadcházejících doplňkových volbách, je, aby prezident nedělal viditelné a produktivní změny během prvních šesti měsíců své funkce. Otupělá veřejnost to bude vnímat jako krach a s tím jak ti RINO (falešní Republikáni ve straně) s tím pomohou, aby „rozvrátili“ támhleto a túhleto, tak se prezidentova popularita zhroutí.

Plánovaný pohraniční plot se nepostaví, ke zrušení zdravotního systému Obamacare nedojde, ta záplava ilegálů se ani nezastaví ani nezvrátí a finanční opatření ke stimulaci domácí ekonomiky budou postupovat vpřed tak nějak rychlostí ledovce. Všechny prezidentovy vládní vyhlášky rozbili Obamou jmenovaní soudci u soudů. Do doplňkových kongresových voleb už moc času nezbývá. Máme na to rok a než začne kampaň, tak to vypadá, že si všechno urvou.

Obamacare je nejlepší příklad, jaký lze nastínit. Pojišťovna Aetna se nedávno poddala a stáhla se z té mašinérie, když to tato soukromá pojišťovna nemůže ustát. Prohlásili, že prostředí je „neudržitelné“ a že firma nemůže odepisovat ty rozpočtové propady a snášet to obskurní prostředí, kde není vymezena žádná hranice a kde vláda svévolně rozhoduje o něčem, co společnost nepodepsala. Z ekonomického hlediska ví každý s mozkem, že Obamacare nebude řádně fungovat a že to bude finanční a administrativní katastrofa.

Proto je Obamacare vlastně úspěšná: jejím účelem bylo vyvolat kolaps systému a pojišťoven s tím, že se to dožene do systému jediného plátce a vláda se toho zmocní jako „náhrada“ a vpadne tak do života každého občana … prostě hra čistě podle „Clowardovy Pivenovy“ strategie v nejlepším provedení.

Za to, že Obamacare pokračuje, může Republikánská strana. Nikdo k tomuto faktu ale moc nepřihlíží. Teď všechny zajímá je vyhození Comeye a potenciální vazby jeho vyhození na Flynna a jakékoliv vazby na Rusko týkající se předvolební kampaňové komunikace mezi tehdejším kandidátem Donaldem Trumpem a ruským vedením. Obamacare je skoro zapomenutá.

S tím, jak v tomto okamžiku Republikáni kontrolují jak Senát, tak Sněmovnu reprezentantů, tak mohl být zákon ke zrušení Obamacare už dávno schválen oběma komorami Kongresu a být na prezidentově stole k podepsání: k tomu ale nedošlo a může za to Republikánská strana.

Když nemůže prezident udělat změnu, i když mají Republikáni pod kontrolou obě komory Kongresu, co se stane po doplňkových volbách, když změní složení Kongresu a dají ho Demokratům? Jak bude znovu zvolen a pokud ano, co z toho bude? Čekal s vyhozením Comeyho příliš dlouho… a tak na nás to jméno bude čučet z každodenních zpráv ještě více než Natalie Holoway … a tak se mu to teď vrací. Jaké to má řešení?

Válku! Válka je tím prostředkem, který použije administrativa, aby strhla veřejné mínění a kongresmany a další naboby sešikovala do sevřeného pochodového tvaru pod záminkou: vyber si „jsi vlastenec nebo nejsi žádný patriot,“ čímž je všechny vystaví soudu veřejného mínění a mediálního jeviště. Kongres, který má koupený vojenskoprůmyslový komplex s oligarchií a zbrojními lobbyisty, také válku vždy podporuje.

Administrativa sice zatím nic moc v podstatě nedosáhla, ale válka ji může „zachránit“ před obtížemi a odvrátit pozornost veřejnosti. Máme tu několik dějišť, které mohou snadno metastázovat do plnocenného konfliktu a pak do toho zatáhnout i další národy do všeobecné války. Katalyzovat takovouto aktivitu by bylo pro jakoukoliv administrativu s podporou zdrojů Spojených států snadné. Otázkou k zodpovězení tedy zůstává, zda administrativa, aby se zachránila, takovýto krok přijme.

Historie dokazuje vysokou pravděpodobnost, že administrativa to tak udělá:

  • Carterův Orlí spár (zkrachovalý pokus zachránit íránská rukojmí),
  • Reaganova Grenada,
  • Ve Velké Británii Margaret Thatcher s jejími Falklandskými ostrovy,
  • Bush starší s Irákem (I),
  • Clintonovo bombardování Srbska a válka v Bosně,
  • A Bush mladší s Irákem (II).

Provede i tato administrativa podobné kroky s nějakým z hrozících „sudů prachu“ jako Ukrajina, Severní Korea nebo Sýrie? Tuto otázku bude ještě třeba zodpovědět a je vysoká pravděpodobnost, že odpovědí bude „ano“.

Jeremiah Johnson

Zdroj: zerohedge.com

Loading...

Komentáře   

-1 # Ing. Miloslav Dědek 2017-05-18 10:39
Větší hrozby pro svět než jsou války, jsou hrozby vyplývající z neřízeného vývoje lidstva. Velkou hrozbou pro budoucnost lidstva je např. existence globální finanční elity, tj. existence tzv. "lidí velkých peněz". Časopis Economist předpovídá v roce 2017–18 nástup jedné světové měny a vlády. Faktem je, že stop globalizaci by znamenal mínus vývoji politického uspořádání světa a plus pro lidi velkých peněz. V souvislosti s tímto konstatováním je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA - miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # zkušený popo 2017-05-18 12:28
ŽENA JE JAK MĚŠEC DUKÁTŮ. ČÍM OBJEMNĚJŠÍ, TÍM PŘITAŽLIVĚJŠÍ. Myslím, že správný čmelák by měl dokázat opylovat jakoukoliv květinku. Tím chci říct, že každý muž by měl občas pomilovat i ženu ošklivější.Jedi ně tak si ověří, že je stále CHLAP s dostatkem testosteronu a ne bačkora po přechodu. Navíc toto nepatrné solidární gesto tyto ženy potěší.


Vzdávám hold své těžké ženě,
miluju ji dvakrát denně.
Zbožňuju ji nahatou,
medvědici baňatou.
Neví co je stud,
válí se jak sud.

Mlsně na ni koukám,
z trenýrek se soukám.
Tělo se mi zaboří,
jsem na ní jak na moři.
Jedu jako Singrovka,
rupla pod ní pohovka.
Figura jak bečka.
A tím končím. Tečka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # zkušený popo 2017-05-18 12:36
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Killik 2017-05-18 13:14
Soros se v ČR činí, není to zrovna "podívaná"...
lajkit.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-18 15:02
Kolik pravdoláskařů má ještě tato země v zálize,to musí být požehnáním nejdemokratičtě jší zemi světa , nejlépe nám bude zase jako vždy, pod křídli nějakého ptáka jako
již mnohokrát v minulosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch11 2017-05-18 17:35
Raději bych pod tlapu medvěda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-18 17:42
Tož se tam odstěhuj. Bude ti skvěle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2017-05-18 18:42
Pod ptákem limo se cítíš dobře ,
tak dobře ti tak
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dědouch11 2017-05-18 19:08
Jestliže usoudím, že je někdo vypatlanec, poté, co se chvíli jeho blbostí bavím, už na něho nereaguji a obvykle jeho slinty ani nečtu. Nečíst se nedalo a udělám výjimku.
Nejsem sobec a jsem tady doma. Mně by se líbilo, abychom měli ochranu medvěda všichni.
A ty, brzy přijdeš na to, jaký jsi debil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-18 21:58
Jako vždy. Nadavka, jak je zvykem.

Naštěstí jsi v zoufalé menšině. A dobře tomu tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-05-19 14:44
Limo to nebyla od Dědoucha nadávka - to byla diagnoza. Dlužíš mu za lékařské posouzení Tvého stavu 300,- Kč. To je běžná taxa v ordinacích při různých vyšetřeních na objednávku. A promiň těmi tvými slinty sis o to řekl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-05-19 19:06
Pravda, Pavle. Jde o diagnózu F71 - Střední mentální retardace. ale proč mu vysvětlovat něco, co není schopen pochopit.
;)
P. S. A proč číst něco, co nedává smysl, nebo psát někomu, kdo smysl napsaného, není schopen pochopit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-19 21:07
Že vám nepřijde divné, v jaké menšině jste. Na demonstrace svolávané lidmi jako je Korál nikdo nechodí, po ochranné náruči Ruska nikdo netouží.

Ale vy melete pořád to samé a máte se za chytré. Pokud okolo sebe vidíte samé blby, je čas se zamyslet, jestli není náhodou něco špatně u vás.

Ale to nejste schopni pochopit :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-05-18 15:04
Zřejmě tak též patříš mezi muže s heslem ,,Ty krásné
nechávám vždy svým sokům bez fantazie''
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pеtkо Коtоv 2017-05-18 13:48
Vazeny pane Ing. Miloslave Dědeku,
Mate uplnou pravdu, ze jak pisete: "stop globalizaci by znamenal mínus vývoji politického uspořádání světa". Globalizace pod vedenim nejdemokrtictej si zeme USA je dulezita nebot jinak by Rusko mohlo zesilit a znamenat pro mirumilovne staty v EU nebezpeci.
Obdivuji vas duvtip a inteligenci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2017-05-18 14:43
Pane Petko podle čeho soudíte , že nejúžasnější zemí jsou právě USA?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Miki 2017-05-18 15:22
... já se Vám divím, že se s ním o takových věcech bavíte. Vždyť je to s prominutím pitomec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # ing. Pejčoch 2017-05-18 15:47
Několik důvodů, proč USA vedou války:
• Hájení zájmů amerických židovských banksterů, udržování nadvlády US dolaru a dosavadní moci z něj plynoucí.
• Války udržují v chodu (velmi) ziskové kontrakty na dodávky v klíčových kongresových obvodech, granty pro univerzitní fakulty na studium strategie a znamená nové finance na nové zbraně. Během válek se nikdo neodváží zpochybnit jakékoli náklady Pentagonu na „obranu Ameriky“ a "demokracie".
• Na válkách vydělává nejen zbrojní průmysl, ale i politici, kteří vedení válek prosazují. Pokud nejsou sami zbrojaři, získávají podíly od zbrojařů, kterým zaručují odbyt a zisk. Totéž platí pro ostatní rezorty, které z válečných konfliktů profitují a na ně navázané politiky.
• Zahajování nových a pokračování stávajících konfliktů znamená odklad tvrdých rozhodnutí o snížení nákladů na zbrojení, jako uzavření základen s přebytky, zrušení duplicitních systémů a zaměření se na plýtvání.
• Zabrání cizího nerostného bohatství (uhlíková paliva, uran, strategické suroviny…).
• Obrana a podpora světového sionismu.
• Získávání nových odbytišť pro zboží, zejména pochybných kvalit či zdraví škodlivého, které se na domácím trhu neuplatní. S tím souvisí likvidace, případně privatizace (rozkradení) stávajícího průmyslu v zemi.
• Proamerická pacifikace místních politiků a obyvatel. Dosazení vlastních politiků a expertů do vlád, parlamentů, vedení klíčových firem, bank apod.
• Likvidace případné konkurence v jakémkoli odvětví.
• Likvidace případných spojenců zemí, na které chtějí USA zaútočit následně.
• Likvidace potenciálních hrozeb pro spojence USA (Izrael, Saudská Arábie apod.).
• Výstavba nových amerických základen na dobytém území.
• Získávání nových působišť pro testování farmaceutik a dalších amerických produktů.
• Získávání nové, levné pracovní síly např. pro výrobu zdraví škodlivých produktů.
• Produkce a distribuce drog (ve válečném konfliktu = pěkně za oponou, nikdo to nesleduje), týká se zejména blízkovýchodníc h oblastí známých pěstováním máku a konopí.
• Snadná výroba „teroristů“ a tím šíření konfliktů do celého světa a zajištění dalších potenciálních válek v budoucnu.
• Zkrátka a dobře – udržování zločinného parazitického způsobu existence USA na Zemi!!! Říkají tomu „Nový světový pořádek“ - PAX AMERICANA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # vlk samotář 2017-05-18 11:09
Tak už se vy kurvy v Americe už konečně doprdele dohodněte, jestli bude válka nebo ne!

Mám ještě měnit některá okna na baráku a jestli je to zbytečné, tak bych místo toho jel raději na delší dovolenou, jestli má být válka a bylo by to na nic!!!

Takto člověk neví, na čem s vámi je!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-18 12:57
Tady se válka předpovídá každý sudý týden. Tak klidně ta okna vyměňte.
AC24 válčí, ale jinak je klid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # LubinenKremlBot 2017-05-18 14:49
Pane Limo proč tak soudíte , ten pan vlk má pravdu ,
proč měnit okna když má spadnout celý dům já bych mu poradil ať počká do podzima to budem o něco moudřejší, naposledy hitler napad Rusa později než měl
a potom nestačil svoje vojáčky převléci do zimního a ti mu umrzli.No nenasralo ho to?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-18 17:42
Ale na webech jako je tento se vyhlašuje válka každý měsíc už 10 let. Takže bych ty okna opravil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Piovarči 2017-05-18 11:33
Vlku tá dovolenka bude lepšou variantov:-(

Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění ruské hrozby začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slovo „zadržet“ Rusko je každodenním slovníkem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu. Plány západních mocností, které vypracovaly pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze 15 milionů Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherová za tento projev sklidila velké ovace a uznání. Plán pokračuje. Zdroje Ruska musí být rozděleny.

Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina. Putin je démon a musí být nejlépe zavražděn jako Sadám Husajn a M. Kaddáfí

Je to tak ako práve dokázal jeden z Izraelských ministrov keď volá otvorene po vražde prezidenta Asada tak budú volať i po vražde Putina...

Zabijáci a vrahovia sa demaskovali

Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele. Nic jiného než prach sprosté napadání států a zabírání zdrojů se ve světové politice nedělo a neděje. Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit.

Jak začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů?
eurasia24.cz/.../...

Generál Pavel : Rusko je největší hrozba, větší než migrace.

Tu vidieť ako sú všetky špičky nielen v armádach zapredané jedovatej hlave s ocasem v USA. Ak ich nevyhádžeme od korýt nutne to vyústi do vojnovej katastrofy ktorej padneme za obeť všetci.
Dokedy budeme čakať so založenými rukami?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Dost3 2017-05-18 12:12
Největší hrozbou jsou lidé jako je generál
Pavel.
Měl by se oholit aby neškrábal své západní "BOHY" v análu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # vlk samotář 2017-05-18 12:22
A namočit do dehtu a posypat pééééřím!!!:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-05-18 23:14
Co se divíte jeho názorům? Je patrně jeden z mnoha co mají obřezanou "oháňku" a poctivě slouží svým páníčkům. Protože je patrně ducha mdlého (ani nelze jinak než si to myslet, protože jakého duchu asi může být absolvent "zvláštní školy" a vojenského gymnázia? ), tak mu nezbývá než se naučit věty, které mu někdo nejspíše pravidelně dodává s předstihem, aby měl dost času je nabiflovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # vlk samotář 2017-05-18 12:24
Je mi jasné, když řeknou že válka nebude, tak bude,.... .....a opačně!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 15:11
A já Vám řikám válka s Turkem bude a ne že ne a když se Adolfek v mini dopálí tak do června s Rusem , maj fóbii z ruský zimi ,to už tak nějak z vyprávění , tentokrát by chtěli začí dříve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-05-18 16:13
Dal bych palec nahoru, ale co když se to splní,.... tak raději ne...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-05-18 17:38
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch11 2017-05-18 12:55
Úmysly, i scénář "západních mocností", je stejný, bez mála 200 let, ale drhne jim to, protože zprávy, informace, se už nešíří jen jejich posly, nebo jejich tištěnými médii. Čím dál víc lidí chápe, že něco smrdí, hledají informace z jiných zdrojů a zjišťují fakta naprosto jiná. Zjišťují, že to, co jim mainstream tlačí do hlavy, jsou vesměs tendenční fabulace, že jde o manipulaci veřejným míněním, která má usnadnit prosazení zájmů oněch "západních mocností". Zájmů, které jsou, mírně řečeno, v zásadním rozporu zbytku lidstva.
I v Čechách (nejen, ale konečně) rychle roste počet lidí, kteří pochopili, že žít pod "vládou jedné strany", bylo selankou, proti tomu, co má v plánu "vláda jedné rodiny"...
Za "císaře pána" se dávno nikomu umírat nechce a žoldáků není dost...

"Žít, či nežít — to je, oč tu běží:
zda je to ducha důstojnější snášet
střely a šípy rozkacené sudby,
či proti moři běd se chopit zbraně
a skoncovat je vzpourou..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # vlk samotář 2017-05-18 16:15
Žid, či nežid,... to je oč tu běží...:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-05-18 17:39
A nebo tak, no.
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 18:46
Dej si pozor na antisehnitismus ,až se sehneš
tak ti ho tam Džanda nebo Koko foukne
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # olinka215 2017-05-18 20:41
Včera se tu 5K loučil s tím,že má spoustu printscreenů, čili dost materiálu k udávání,takže už tu nebude prudit. Přešlo pár hodin a....už je tu zase=))) Aspoň nám tím ukázal,jaký je chlap a jak drží slovo=))
Jinak mi během dvou dnů smazali 3 příspěvky, takže mě to přestává bavit-(
Dcera pravila,že bych měla použít jiné jméno a zjistit,jestli nejsem na černé listině=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-05-18 21:43
To vypadá na zvýšený zájem chovancova institutu stíhání za pravdu o naše názory neslučitelné s nacistickým protektorátním režimem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # olinka215 2017-05-18 21:50
Dneska jsem se zde dotázala, koho se tak bojí, že nám mažou příspěvky a za pár minut zmizel i tento neškodný dotaz=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-18 22:09
Maj strach o svoje money money
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-05-19 02:54
Ide im o živobytie?:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-05-19 07:42
O poměrně snadný zdroj
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-05-18 23:59
Tie príspevky ti zmazali v súvislosti somnou. Mazali komplet všetky reakcie na Peťka Kotova. Mne ich zmazali celú reťaz. Nesmieš na mňa reagovať a nebudeš mazaná:-) Po Peťkovi som vždy hneď na rane:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # olinka215 2017-05-19 00:07
Pio,já nevím, ale smazali i diskuzi mezi mnou a Janinou a myslím,že u toho jsi nebyl.
Včera jsem byla první komentující,čil i, jsem reagovala přímo na článek a taky to smazali.
A ten pošuk, 5k,včera vykládal, že nás všechny zkopíroval, napráská nás na ministerstvu pravdy a zmizí na věky věků=)))
A už tu zase prudí tak,že nemá smysl cokoliv komentovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-05-19 02:53
Strašil chlapec a ďalej prudí a pení ako besný slimák na diskusii pod najnovším USA útokom na Sýrsku armádu. Tam doslovne besnie a píše ako český žandár:-) Samozrejme samé nenávistné príspevky. Ono to vypadá aj na vojnu medzi nami občanmi. Je to tak rozbehnuté že sa môže stať že sa čoskoro budeme medzi sebou vzájomne vraždiť tak ako sa to stalo na Ukrajine. Tam už sa vraždí. Skrátka títo [...]i sú to schopní začať realizovať. Tá nenávisť je v nich hlboko zažratá. Oni sú schopní ľudí likvidovať len preto že majú názor ktorý im nevyhovuje.
Už len čakám kedy slniečkari zriadia Gestapo a začnú ľudí strielať pri múre.
Zašlo to už strašne ďaleko. A momentálne sa vyhrotila situácia v Sýrii a USA začínajú útočiť na Sýrsku armádu s tým že brania demokratické sily pod svojou ochranou na Sýrskom území. Sýria už je rozparcelovaná a USA ju rozdelia na proUSA a proRuskú časť pokiaľ nedôjde ešte k väčšiemu konfliktu s cieľom zničiť Sýrsku armádu a ekonomicky územie Sýrie ovládnuť.
Som zvedavý aká bude reakcia Ruska
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-19 07:37
Vyhrotilo se to neskutečně po volbě Mokrohouna , od té chvíle se petkova stb držka projevila na plno .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-05-19 09:43
To bys musela změnit i počítač a jiné připojení kvůli IP adrese...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # vlk samotář 2017-05-19 09:51
Může to zkusit...:-)

Já sám jsem bezvýznamné "nic" - pouhá kapka vody v obřím oceánu,.... ale chlapci z LEGIE by se o něj už postarali...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # LubinenKremlBot 2017-05-18 16:34
Pavel komunista a prominent už za bolšáňa , tyhle korouhvičky mám nejrači
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Monika lkemae 2017-05-18 15:58
USA by konečne mělo válčit na svém písečku a nenapadat a ne vyhrožovat každý týden jinému státu ! Začít jsi konečně dělat pořádek doma u sebe ! Pak ještě každý večer se pomodlit aby i nadále sníma mělo Rusko trpělivost a nesmetlo celí jejich státeček do moře bylo potichu a moc nešoupalo ani nohama !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # vlk samotář 2017-05-18 16:18
Tam se válčí už dnes:

70 miliónů Američanů na potravinových poukázkách, prázdné regály ve Wal-Martech a panika z hrozícího hladomoru, šokující videa projevů globálního chudnutí!

aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 18:55
Mě snad ani tolik neštvou R + R od nich se stim
počítá ale ty naše zmije zrádcovský Sralbotka ,Prdibrádek ,Kraďousek a hrdina v bílích ponožkách Hermlín a spol.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-05-18 19:14
Stejně pak můžeš tvrdit, že tě tolik neštve rakovina, ale metastáze.
Všechno souvisí se vším a ryba smrdí od hlavy. Usekni krakenovi hlavu a chapadla odumřou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 20:39
To je ten nejlepší léčebný postup ,souhlasím ale chobotnice bez chapadel je bezmocná ,na její hlavu zatím nedosáhnem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-05-19 00:01
Tým tie chapadlá veľmi rýchlo dorastajú. Vždy si kúpia ďalšie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-19 07:40
Přiznávám Pio na tom něco bude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 19:09
Jinak kdyż budeme loajálnï k 4. řïši tak bude se přidávat důchodcům 50 kč a možná již 2 ojra a vůbec všem všechno zvedneme o 2 ojra včetně maminek bez otců samoživitelek a otcům bez maminek samoživitelů .A směšnými 1000 ojry budeme vítat jaderné inženýry pevné víry .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-05-18 23:19
Moniko to tak brzy nebude. To jejich "Pax Americana" stále platí (pro ně) a znamená to, že "ONI" si dělají nárok na každý metr souše i moří na planetě Zemi a nejraději by i na Měsíci a Marsu a Venuši a dalších přilehlých planetách, hvězdách a galaxií. Ale protože žádný strom neroste do nebe, ani ten jejich "Pax Americana" neskončí dobře (tedy pro ně).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-05-18 16:10
Války jsou jenom uměle rozpoutávané, a to všude tam, kde se na tom dá vydělat. Je jedno, kdo vyhraje válku, ale není jednot o, kdo zaplatí zbrojení. Že to budou obě válčící strany a ještě prostřednictvím daňových poplatníků, tak to je vždycky. Země by si měly konečně uvědomit ten mechanizmus moci a neplatit skrze své lidi nikomu nic. Pokud mají válečné mašinérie na daně svoje úřady, pak nejsou z národů. Pokud by tedy národ přestal platit válečnou mašinérii, která není jeho, nemohl by tento státní systém rozpoutávat války. Státy nikdy nebyly národem a jejich systém je naprosto jednotný, aby mohl ovládnout co nejvíce národů. Proto taky vznikla EU a její mašinérie. EU nikdy neměla nic společného s národy, ale jenom se systémovou, tedy státní mašinérií. Východiskem z tohoto marasmu by bylo jenom jediné. Všichni v národech by šli jako jeden muž do privátní sféry za zemědělce a tvrdě požadovat státní dotace na podnikání od EU. Aspoň něco by dostali zpět, možná. Ono, pokud bude válka, nic jiného, než tohle řešení stejně existovat nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumacia 2017-05-18 18:06
A nedají pokoj a nedaj pokoj anglosaský prasečí hlavy - dokavaď nechcípnou...!! !

P. S.

Chcípnou potupnou smrtí...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-18 19:15
No zpočátku budou se bíti bývalý členové varšavské smlouvy, čímž se sníží stavy slovanské populace a pak se teprv nasadí slimáčci , kterým se za to něco slíbí a pokud nebude dobojováno tak přeci víťezoslavně to převálcují anglosasíci.A to vše bude řídit národ vyvolený ze svých železo betonových děr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lucif 2017-05-18 19:52
Podľa Pjakina je to práve opačne. Trumpova pozícia je zo dňa na deň silnejšia a zo štátnou elitou zametá podlahu:
www.youtube.com/.../

(25:40 až 32:06)

Zároveň tam padne info o tom kto je Comey a čo v skutočnosti je Wikileaks.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dascha 2017-05-18 20:45
Poslouchala jsem Pjakina a musím říct, že to, co řekl o Wikileas mě hodně překvapilo. Asi nejvíc z celého rozhovoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lucif 2017-05-18 21:31
Keď sa nad tým človek zamyslí trochu hlbšie, tak na tom určite niečo bude. Na jednej strane vieme akú moc stále majú Sorošovci/Roths childovci - majú svojich ľudí všade, na súdoch, v tajných službách, v médiách, v parlamente, v armáde, sú ako rakovina - a na druhej strane by si nevedeli poradiť s nejakou skupinou "hackerov" (a každý s trocha skúsenosťami v IT vie že skutočná anonymita na internete neexistuje)? Zastavil by ich fakt že Assange pobýva na nejakej Ekvádorskej ambasáde? Lebo oni tak poctivo dodržiavajú medzinárodné právo, že - pripomeniem 59 tomahawkov, či indident s lietadlom Bolívijského prezidenta, ktoré uzemnili len preto lebo sa domnievali že tam je Snowden?
Takže sú len dve možnosti:
1. Wikileaks slúži Sorošovcom, hraje akože proti nim, zverejňovaním nejakých akože uniknutých dokumentov, ktoré im v skutočnosti nemôžu ublížiť, získava tým na dôveryhodnosti u verejnosti a potom v kľúčový moment skrz nich "unikne" informácia, ktorá bude hrať do karát práve Sorošovcom.
2. Za Wikileaks stojí rovnako silná alebo ešte mocnejšia chobotnica ako Sorošovci - jedna zo skupín GP - a skrz nich uplatňuje práve to tzv. "bezštruktúrne" riadenie, jemne usmerňujúc chod dejín do tej správnej strany.

Inak do jednej z týchto kategórií patrí podľa mňa aj Snowden a vôbec všetci "vynášači"..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-05-19 03:04
No ale to čo vyniesli predsa len potrvrdilo čo sme predpokladali ale neboli priame dôkazy no a vynášači ich zaobstarali. Tak že celkovo to dôverihodnosť USA poškodilo a poriadne. Kopú za nich už len tí ktorých si zaplatia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-05-19 18:14
varovani.org/html2/131.html
To, co se bude dít, se děje pravidelně vždy, když Země dorazí v galaxii na místo, kde jsou vidět dvě Slunce. Říká se tomu vrásnění a člověk toto ještě nezažil. Ale například amoniti v mořích to zažili a nepřežili. Následovali další organizmy, a proto máme uhlí. V Písmu je něco o zemětřesení, které člověk nezažil a v těchto poselstvích též. Nevím, proč se lidsvo žene do třetí světové, když bude čelit katastrofám apokalyptických rozměrů. Svatý růženec potřebuje, ne bít se v prsa, kdo tady bude pánem. Auta se propadají na silnicích, země vydává kovové zvuky a lidi blbnou se třetí světovou. Ta už nebude, to vám Matka Příroda garantuje. Bude to horší. Naučte se Svatý růženec, to je ten, kde se nekřižujete ve jménu tří mužů, jako katolíci a kde na konci neurážíte Otce, aby nás neuváděl v pokušení. Pokud to uděláte, modlíte se k tomu, kdo vás v pokušení uvádí, pak se na vás Otec vykašle, protože se ozve otec, fotr. Papá ve Vatikánu na to neupozornil, proč by to dělal ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-05-19 19:36 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.