Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTakto nečekaně Putin zareagoval na údajné předání tajných informací v USA

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Takto nečekaně Putin zareagoval na údajné předání tajných informací v USA

Ruský prezident Vladimir Putin označil za politickou schizofrenii obvinění prezidenta USA Donalda Trumpa ze strany amerických médií z toho, že předal ruskému ministrovi zahraničí Sergeji Lavrovovi tajné materiály. Ministr se nepodělil o žádné tyto materiály s vedením Ruska.

„Současně s tím vidíme, že v USA se rozvíjí politická schizofrenie. Nijak jinak nemohu vysvětlit obvinění na adresu úřadujícího prezidenta z toho, že předal Lavrovovi nějaká tajemství," řekl Putin na tiskové konferenci o výsledcích rozhovorů s italským premiérem Paolem Gentilonim.

Ruský prezident si vystřelil ze svého ministra zahraničních věcí, řekl, že ho bude muset potrestat, „protože se o tato „tajemství" s námi nepodělil". „Ani se mnou, ani s představiteli tajných služeb Ruska. To je z jeho strany velmi špatně," řekl Putin.

V pondělí list The Washington Post s odvoláním na anonymní zdroje z počtu nynějších a bývalých amerických úředníků oznámil, že Trump sdělil Lavrovovi jistou informaci, která „ohrozila kriticky důležitý zdroj výzvědných informací" o skupině Islámský stát.

Moskva je připravena americkému senátu a kongresu poskytnout záznam jednání ministra zahraničí Sergeje Lavrova a prezidenta Donalda Trumpa, pokud ve Washingtonu takové přání vznikne, oznámil ruský prezident Vladimir Putin.

„Pokud to administrativa Spojených států bude považovat za možné, jsme americkému senátu a kongresu připraveni poskytnout záznam rozhovoru Lavrova s Trumpem," řekl Putin na tiskové konferenci po setkání s italským premiérem Paolem Gentiloniem.

„Samozřejmě, bude-li to americká administrativa chtít," upřesnil prezident. Zároveň ruský lídr vysoce ohodnotil výsledky schůzky Lavrova a Trumpa.

Také okomentoval humbuk okolo toho, že americký prezident údajně ruskému ministrovi oznámil tajné informace. Podle Putina se v USA „rozvíjí nějaká politická schizofrenie".

„Ti, kdo vytváří tyto nesmysly, jsou buď hloupí, nebo nebezpeční, a škodí USA tím, že lomcují zahraniční politickou situací," myslí si ruský prezident.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+28 # Kirill 2017-05-17 19:20
že by přiznal barvu, že IS je jejich dítě?
+12 # Lucif 2017-05-17 22:14
To už pre nikoho nie je novinka. Nič by som za tým nehľadal, je to taký (ďalší) žblecht zo zúfalstva.
+32 # Historik 2017-05-17 19:26
Včera tady byl článek, jak Putin ´popisuje degeneraci Západu. Tady je to perfektně popsané. A schválně, vymýšlí si v něčem autor?
aeronet.cz/.../...
+18 # Vladimír57 2017-05-17 21:33
Reakce na Historikův odkaz z Aeronetu.
Že Češi nejsou Slované může napsat pouze úchyl, nebo blb.
staramorava.euweb.cz/.../).
Trochu obšírněji rozebráno, ale stojí za přečtení.
palba.cz/.../?f=101&t=6596
+2 # LubinenKremlBot 2017-05-18 16:06
Putin jim lichotil už, zdegenerovanějš í být nemohou neboť zaútočí v nejbližší době na Rusa
+16 # Kirill 2017-05-17 19:40
sice to moc nesouvisí s tímto článkem, už jsem to sem dnes dával, ale bylo smazáno kvůli jednomu retardovi, na idnesu se cosi změnilo o ruské problematice začíná psát pan Hájek a má to úplně jinou úroveň a to i informační, než propaganda Palaty s Mánertem, které už i řadové ovce přestaly brát vážně. Tak se dělím znovu ;-)
zpravy.idnes.cz/.../...
+8 # John Maxwell 2017-05-18 09:37
Narazil jsem na zajimavý rozbor situace ve světě a směry kam se bude ubírat .... dam odkaz pač je to dlouhé

Jak porazit Rusko bez jaderné války? Geopolitická situace je mnohem horší než za Kubánské krize
eurasia24.cz/.../...
+6 # LubinenKremlBot 2017-05-18 16:02
Dnes hrajeme hokej proti Rusku a když jsem viděl výkon proti béčku Švýcar tak budu po dlouhé době fandit Rusku .
+6 # John Maxwell 2017-05-18 17:06

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás