Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaIzraelský ministr: Nastal čas zavraždit Asada a zničit Írán

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Izraelský ministr: Nastal čas zavraždit Asada a zničit Írán

Izraelský ministr Yoav Galant vyzval k zavraždění syrského vůdce Bašara Assada, o čemž říká, že to bude krok předcházející zničení Íránu. Izraelský ministr bydlení řekl Haaretz, že si myslí, že ta „zmijí hlava“ v Teheránu se musí utnout, jakmile bude odseknut ten její ocas – tj. Sýrie.

„Zatím nám tu ve skutečnosti Sýrie popravuje lidi, úmyslně používá chemických zbraní, aby jim ubližovala, a teď v posledním kroku tohoto svého extremismu pálí jejich těla – což svět už 70 let neviděl,“ řekl Galant.

„Tím už překračujeme červenou linii a podle mého názoru nastal čas, toho Assada už zavraždit,“ pokračoval.

Rt.com hlásí:

„A až skočíme tím zmijím ocasem, tak se dostaneme k hlavě té zmije, která se nachází v Teheránu, a i s tou si poradíme,“ řekl.

To, co vypadá jako první zaznamenaná izraelský hrozba vraždou syrského prezidenta Bašara Assada, přichází poté, co americké ministerstvo zahraničí, vytasilo, aniž by prezentovalo byť i ždibec tvrdých důkazů, domněnky, že syrská vláda používá „krematoria“ u Damašku k pálení mrtvol lidí povražděných vládou.

Předtím v úterý řekl Galant izraelskému armádnímu rádiu, že Assadova vláda je ta nejhorší od časů nacistického Německa. „To, co se děje v Sýrii, lze podle všech klasifikací definovat jako genocidu,“ řekl podle Jerusalem Post armádnímu rádiu.

Penzionovaný generál IDF Galant dodal, že Izrael chce dosáhnout svržení Assadovy vlády alawitů a její výměnu u moci nahrazením „umírněným sunnitským vládcem.“

Některé z předchozích pokusů srovnávat Assadovu vládu s nacistickým režimem narazily na pobouření veřejnosti. Mluvčí Bílého domu Sean Spicer, který tvrdil, že ani Hitlerova komanda smrti nepoužívala chemických jedů během Holocaustu tak, „jak jich použil Assad,“ vyvolala pohoršení v USA i jinde.

Také určití žurnalisté se uchýlili ke srovnáním Assada s Hitlerem, když referovali o tvrzeních, že syrské síly použily chemických zbraní, ale i tato tvrzení veřejnost zavrhla.

V Británii vystudovaný lékař Assad je u moci od smrti svého otce dlouhodobého syrského prezidenta Hafeze Assada už od roku 1999. Sýrie je jednou z mála arabských zemí, kde se prezident volí celonárodním hlasováním.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+51 # Monika lkemae 2017-05-17 13:16
Dalši Izraelský senilní dědek na penzi zde vynáší svoje výblitky bez podání důkazů ! Na fotkách budov nejsou vidět žádné komíny kam by byl odvádění kouř z kremace pokud by se tam vůbec něco USA a Británie stojí u Jordánských hranic a potřebuje se nasáčkovat do Sýrie právě kde je nejvíce podzemních nalezišť To je ta pravda !
+10 # Piovarči 2017-05-17 22:24
Naozaj je to tu poburujúce
to mazanie príspevkou.
Bola tú správa zo Sýrskeho bojiska s mapkami a fotkami komplet zmizli komu to asi vadí.
To je tak špatné že to tu dávam?
Aj moje vyjadrenie k tomu Izraelskému politikovi zmizlo a vyjadroval som sa korektne a zmizli aj všetky súhlasné reakcie.
Tak toto fórum je horšie ako besné SME. Tam ma mazali za korektné príspevky celkom bežne a tu sa to stáva tiež realitov
A takto zrušiť mi prístup nič? Zablokovať IP atď.
Fakt ste tu [...]i všetci koľko vás je.
Sa nebudem čudovať keď tu ľudia postupne prestanú prispievať a Peťko Kotov dosiahne svoje.
Príspevky s brutálnymi nadávkami to tu všetko je a ostáva to je v poriadku.


Pro-vládne sily pod vedením sily tureckých sýrskych armád (SAA) znovuzískali dediny Drobyah al-Kabira a Jirah Kabir južne od vojenského letiska Jirah vo východnej krajine Aleppo. Tieto dediny boli kontrolované ISIS.

Americká armáda nasadzuje do Sýrie novú delostreleckú jednotku námorného zboru, podľa hovorcu Marine Corps Times hovorcu amerického ústredného velenia armádneho majstra Josh T. Jacques.

Jednotka prichádza do vojnovej krajiny, aby podporila Sýrske demokratické sily (SDF) podporované USA v prebiehajúcej operácii proti ISIS na vidieku mesta Raqqah

Američania zvyšujú svoju účasť v bojoch o Raqqu a budú chcieť v konečnom dôsledku rozdeliť Sýriu ako kórejský poloostrov.

Delostrelcov by mali nasadiť aj Rusy v operácii smerom na Raqqu
A kľudne to opäť zmažte
+7 # Jarin G. 2017-05-17 22:35
Ahoj Pio, jeden z důvodů, proč se už vyskytuji jen zřídka. Taky mi na AC24 zmizelo dost příspěvků, zřejmě hlavně proto, že byly v nevhodném vlákně.
Maže se tu fakt fest! Zvláštní je, že nemizí příspěvky trollů roztleskávačů.
A když už jsem tu, tak přidám hrůzostrašný odkaz (pokud už ho někdo zavěsil, tak promiňte).
Kto je nový francúzsky premiér? Člen Bilderbergu, mnohí ho obviňujú z islamofílie a v roku 2012 dal vyhodiť 8500 porcií dezertov zo školských jedální, lebo nespĺňali “halal normu”
hlavnespravy.sk/.../1005806
+4 # Piovarči 2017-05-18 00:48
Ahoj Jarin ja to tu asi tiež zabalím lebo to tu čistia neustále. Mám dojem že to tu dozoruje ešte väčší magor ako Peťko Kotov. Mažú sa všetky reakcie na Kotova aj tie oprávnené a zmysluplné aj správy z frontu
Francia je už jasná tam už si moc nepomôžu
Tiež zaujímavý článok:
Jaderné motory zajistí Rusku vedoucí postavení
eurasia24.cz/.../...
+26 # cocoa darriba 2017-05-17 13:43
Ministr je vzorný reprezentant Kainova vražedného rodu.
+34 # Jaris 2017-05-17 14:19
(Ne)vazeny izraelsky ministre Galante, nastal cas zlikvidovat totalne cely okupantsky stat Izrael a vratit jej Palestincum.
+19 # zuza1 2017-05-17 14:39
Judejci mají ve zanku šesticípou hvězdu, kterou tvoří 2 trojúhelníky, to symbolizuje, že mají tělo a duši, ale nemají ducha.
My běloši máme devíticípou hvězdu - Inglii. Tvoří ji 3 trojúhelníky - tělo, duše, duch. Tu samozřejmě není nikde vidět.
+18 # Pru2ha 2017-05-17 14:43
Twl ať si Amerika zamete před svým prahem to co oni napáchali včera a ještě si někoho dovolej osočovat
+16 # maus 2017-05-17 15:08
podle pana ministra je za to pizlani hlav nevinym lidem jeho protezovanou bandou naprosto koser..
+16 # Pokémon 2017-05-17 16:58
Jasnějším způsobem vyjádřit přání, jak rozesrat celý svět, už asi není možné projevit.
+11 # contumacia 2017-05-17 17:38
Myšák 001

To píše často a opakovaně dává důraz na to, že nám všem hrozí velké nebezpečí...

Nastala doba pozvednout šiji a vytasit meč...!!!
+13 # Lucif 2017-05-17 18:39
Ministr bydlení nech sa stará radšej o to aby mali na svojom území Palestínci kde bývať.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás