Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNeoconi v Bílém domě obviňují Asada z páchání holokaustu proti svému vlastnímu lidu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Neoconi v Bílém domě obviňují Asada z páchání holokaustu proti svému vlastnímu lidu

Neoconi v Bílém dome obvinili syrského prezidenta Bašar Asada z páchání holocaust proti svému vlastnímu lidu.

Jen měsíc poté, co Trump provedl proti Sýrii útok křižujícími střelami, v reakci na útok chemickými zbraněmi pod falešnou vlajkou, který zabil tucty civilistů, se vztahy mezi USA a Sýrií zase zhoršily.

...

I přes důkazy, že ten smrtonosný útok v Sýrii spáchali USA podporovaní rebelové a nikoliv Asadův režim, se Trump rozhodl přidat se k agendě neoconů a Asada obvinit s ukrutností proti vlastním lidem, aby tak ospravedlnil i budoucí vojenskou intervenci do tohoto regionu.

V pondělí vydalo ministerstvo zahraničí prohlášení obviňující syrskou vládu z vedení masových vražd tisíců vězňů s následným pálením mrtvol v ohromném krematoriu za hlavním městem.

Výkonný náměstek ministra pro blízkovýchodní záležitosti Stuart Jones reportérům řekl, že Asad se pokouší ukrýt důkazy o holocaustu proti syrským občanům.

„Syrský režim, jak teď věříme, instaloval do vězeňského komplexu Saydnaya krematorium, které mu umožňuje zbavit se ostatků zadržených s jen málo důkazy,“ řekl Stuart Jones. „Věrohodné zdroje věří, že i v masových hrobech se zbavili spousty těl.“

Politico.com hlásí:

Ministerstvo zveřejnilo fotografie z komerčních satelitů ukazující cosi, o čem říkají, že je budova ve vězeňském komplexu, která bylo upravena na provoz krematoria.

Fotografie pořízené v průběhu několika let, počínaje rokem 2013, nijak jednoznačně nedokazují, že budova je krematoriem, ale ukazují konstrukce, které by tomu mohly odpovídat. Jenda fotka pořízená v lednu 2015 ukazuje oblast střechy budovy, na které není sníh, protože tam taje.

Když Jones prezentoval tyto fotografie, tak tvrdil, že vláda syrského prezidenta Bášara Asada s podporou Ruska a Íránu „poklesla do nových hlubin zavrženíhodnosti“ a obě země vyzval, aby využily svého vlivu v Sýrii k zařízení věrohodného zastavení palby a k zahájení politických rozhovorů.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+9 # vjědec123 2017-05-17 11:41
Kdopak to sedí v kongresu a podporuje levárny?!
+9 # Pokémon 2017-05-17 11:59
Psal jsem již dříve, že Trumpovy odvážné výroky bych nebral vážně a že se postupně a nenápadně brzy mezi těmi válečnými psy podřídí zajetému systému a pevně drženému establishmentu, jinak mu půjde o krk. A, mimochodem jsem zde byl za to vesele mínusován. I takový boháč, jako je Trump není dost vlivný na to, aby si dělal, co chce.
+8 # maus 2017-05-17 11:59
jo a vcera to byloze Husejn ..ma fujky fujky zbrane hromadneho niceni a proto se musi do Iraqu nainstalovat demokratura, prosperita a mir....

a vubec to nesouvisi s ropou ...
+15 # oskar 2017-05-17 12:27
Je třeba nepolevovat v neustálém obviňování a strašení Asada, Kima, Ruska, Číny...jeden nikdy neví, kdy se bude hodit válka
+10 # Dědouch11 2017-05-17 13:01
Už se hodí. Vlastně nikdy se hodit nepřestala.
+9 # senil 2017-05-17 12:34
Trump zklamal Místo ekon omických reforem intervenuje ve světě a eskaluje konflikty.

[...]/.../...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás