Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin pronesl tato vážná slova a naléhá na Evropany, aby se bránili dřív, než bude pozdě

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin pronesl tato vážná slova a naléhá na Evropany, aby se bránili dřív, než bude pozdě

Ruský prezident Vladimir Putin vyzval lid Evropy, aby povstal k boji proti globalistické agendě, než bude příliš pozdě.

...

Putin promlouvající v roce 2016 na proslulé Valdajské konferenci, vyzval Evropu ke snahám o sebezáchovu vlastní záchranou před zlem globalistické agendy:

Další výzva pro ruskou národní identitu je spojená s procesy, které sledujeme mimo Rusko. K tomu patří zahraniční politika, morální a další aspekty. Vidíme, že spousta euro-atlantických států nastoupila na takovou cestu, kdy popírají nebo zavrhují své vlastní kořeny včetně svých křesťanských kořenů, které tvoří základnu Západní civilizace.

V těchto zemích se popírá tato morální základna i jejich veškerá tradiční identita – národní, náboženská, kulturní a dokonce i sexuální identita se buď popírá, nebo aspoň relativizuje. Jejich politici zachází s rodinami s mnoha dětmi jako s právně na roveň s homosexuálními partnerstvími; víra v Boha je na roveň víře v Satana. Tyto excesy a přehánění politické korektnosti v těchto zemích opravdu vedou k vážným úvahám o legitimizaci stran, které prosazují pedofilii.

Lidé v mnoha evropských státech jsou ve skutečnosti za svou náboženskou příslušnost zostouzeni a ve skutečnosti se o ní bojí mluvit. Křesťanské svátky a oslavy se ruší nebo „neutrálně“ přejmenovávají, jako by bylo hanbou, že ten svátek je křesťanský. Těmito metodami se skrývají hlubší morální hodnoty těchto oslav.

A tyto země se pokouší tento model v globálním měřítku vnutit jiným národům. Jsem hluboce přesvědčen, že to je přímá cesta k degradaci a k zprimitivnění kultury. To vede na Západě k hlubší demografické a morální krizi.

Co může být větším dokladem o morální krizi lidské společnosti na Západě než ztráta jejích reproduktivních funkcí? A dnes už téměř všechny „rozvinuté“ Západní země nejsou schopné reprodukčně přežít, a to ani za pomoci migrantů.

Bez morálních hodnot zakořeněných v křesťanství a v dalších světových náboženstvích, bez pravidel a morálních hodnot, které se formovaly a vyvíjely v průběhu tisíciletí, ztratí lidé nevyhnutelně svou lidskou důstojnost a stanou se z nich křupani. A my si myslíme, že je správné a přirozené křesťanské morální hodnoty hájit a uchovávat.

Člověk musí respektovat práva každé menšiny na sebeurčení, ale spolu s tím se nemůže a nesmí pochybovat o právech většiny.

Spolu s tím, jak se na Západě rozehrávají tyto procesy na národní úrovni, tak pozorujeme pokusy na mezinárodní úrovni vytvořit unipolární, unifikovaný model světa, relativizovat a odstranit instituce mezinárodních práv a národní suverenity. V takovém unipolárním, unifikovaném světě není místo pro suverénní státy. Takový svět potřebuje pouze vazaly.

Z historické perspektivy by takovýto unipolární svět znamenal vzdání se své vlastní identity a Bohem stvořené rozmanitosti.

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+135 # vlk samotář 2017-05-16 19:51
Kdo si dá tu práci, aby sledoval jak korzují lodě pašeráků migrantů z Afriky do Evropy a nahlásil je, když to podporuje Italská vláda ???

sledujto.cz/lode.html

marinetraffic.com/.../zoom:13

zpravy.idnes.cz/.../...

Zdiskuze na IDnes...:

Radio Vatikán:

Různé nevládní organizace na svých lodích pod vlajkami Marshallových ostrovů či Belize, nabírají nikoli v mezinárodních vodách, ale přímo u libyjských břehů obyvatele států zejména subsaharské Afriky, kteří jsou krátce před tím a nezřídka násilím naloděni na gumové čluny obchodníků s migranty.

Vzhledem k délce plavby z Itálie do Libye je těžko představitelné, že by lodě těchto nevládních organizací čistě náhodou přijely k libyjským břehům přesně tehdy, kdy je jich tam zapotřebí. Snadno se o tom lze přesvědčit, protože veškerý lodní provoz může každý zběhlejší uživatel internetu sledovat podobně jako ten letecký.

Italský státní zástupce tak nepřímo poukázal na zavádějící mediální rétoriku týkající se migrantů. Mělo by se asi mluvit spíše o spoluvině! na obchodování s lidmi než o humanitárních akcích na záchranu migrantů.

www.radiovaticana.cz/.../

16.5.2017 16:47 Josef Krůpa
+52 # Dědouch11 2017-05-16 21:44
Tady to zase vypadá, co?
A pořád se najdou hejlové, kteří 5k čtou a reagují...
+40 # Jarin G. 2017-05-16 23:06
Ahoj Dědouchu a další přátele, sledují to tu stále, ale už mě nebaví sem vstupovat. Všimli jste si, jak ubývá kvalitních diskutérů i příspěvků (tím nemyslím samo sebe)? 5kkt je, většinou, držen na +/- 0, ale počet reakcí na něj je neskutečný!!! Pak se připojí další trollové, např., Buzz Aldrin apod. a jede to znovu a dokonce se už i vykecávají spolu! A i "naši", jako třeba Pio je údajně decimují nesouhlasnými příspěvky. Jaksi jsem si ale nevšiml účinku, že by trolíci nějak odpadávali. A i "smrťák", když se vyskytne, tak rád "zabojuje" s nějakým tím provokatérem.
A i ty Dědouchu už toho tak moc nepřidáš, tvé příspěvky jsou čím dál méně časté, jakoby i tobě došel humor!? Ale bojuješ (a nejen ty) zarputile. Za to díky. Téma: "Putin" a zajímavých příspěvků minimum!!! Rusofóbové vítězí. Bohužel. Snad se to ještě někdy vrátí do starých kolejí.
+26 # Dědouch11 2017-05-16 23:20
Ahoj Jardo.
No, nepřilepím. Vidím tu sestavu, reakce... Mrknu, je-li tady někdo z těch, jichž názor, či postřehy mě zajímají, nebo někdo nový a zase jdu.
Krom tebe, se neobjevuje ani Smrťák, děvčata...
Hodit něco k tématu... Komu? pěti[...]ovi? buzzíkovi? sračkolovi (limopivo)? štimové?
Nebo komentovat reakce na jejich výrony?
To dám raději pejskovi procházku navíc, nebo přezuju auto.
+29 # Jarin G. 2017-05-17 00:05
Chtěl jsem ještě něco dodat, ale fakt tam máš asi všechno. Snad to dojde časem i místnímu adminovi a něco s tím udělá. Pokud tedy o to stojí. Jinak mu tu časem zůstanou jen ti provokatéři a jejich výblitky. On by byl úbytek diskutérů i tak, nejen u Děčína je krásně a teplo (u Mácháče to bude stejné, že?) a venku je fajn! Dnes jsem lehce pracoval (sekal trávu i něco špalků, ale ne stejným nářadím ;)), žádné násilí, odpočíval a poslouchal jsem audioknihu na mp3. Prostě pohoda. Přeji ti dobrou noc a zítra hezký výlet se psem, tedy jestli už máš po bolestech a můžeš chodit.
+11 # Dědouch11 2017-05-17 08:51
Jo, na Mácháči je taky krásně. Mě čeká přezout auto (už skoro ostuda :D) a čeká i tráva. Ta už taky čeká dlouho, tak půjde spíše o kácení, než sekání a jen doufám, že nebudu muset oprášit sekyru. :D
Dnes si ovšem jedu nejdřív otevřít hubu na zubaře a pak se uvidí. :)
Hnát už mám celkem funkční. Díky za účast. :)
Sem se asi dostanu až pozdě odpoledne u kafe, ale pochybuji, že bych přišel o něco důležitého, zajímavého, nebo ohrozil monitor...
Měj se co možná nejlépe.
+8 # Piovarči 2017-05-17 12:53
Nejaký ste tu všetci z toho Peťka Kotova moc priposratí:-DDD

V utorok sýrska armáda a národné obranné sily (NDF) zachytili dve malé dediny v blízkosti nedávno oslobodenej vojenskej leteckej základne Jirah v provincii Aleppo, podľa pro-vládnych zdrojov.

Armáda a NDF prevzali kontrolu nad Bayloneh a Jarrah Sagir, ktoré sa nachádzali západne od leteckej základne na ceste smerujúcej do mesta Tabqah, ktoré sa konalo v meste SDF.

Vládne sily oslobodili vojenskú základňu Jirah od ISIS minulý víkend. Odvtedy vládne jednotky pripravujú ďalšie zálohy proti teroristom ISIS v provincii.


Nejako výrazne sa nám to od dobitia základne Jirah v tejto časti frontu nehýbe. ISIL bráni okolie základne viac ako bránila samotnú základňu.

Vládne sily zachytili horu Tafhah, ktorá sa nachádza asi 20 km severozápadne od leteckej základne Tiyas od teroristov ISIS v provincii Homs. Vopred vyhlásil dnes sýrsky minister obrany .

Sýrska arabská armáda (SAD) a národné obranné sily (NDF) sa tak rozmiestnili bližšie k vilalgiu Manukhu, ktorý sa nachádza pozdĺž cesty vedúcej do mesta al-Salamiyah, ktorý sa nachádza severovýchodne od mesta Homs.

Pro-vládne sily používajú tunelové bomby proti militantom v damašskom vidieku
translate.google.sk/.../...

Americká armáda nasadzuje do Sýrie novú delostreleckú jednotku námorného zboru, podľa hovorcu Marine Corps Times hovorcu amerického ústredného velenia armádneho majstra Josh T. Jacques.

Jednotka prichádza do vojnovej krajiny, aby podporila Sýrske demokratické sily (SDF) podporované USA v prebiehajúcej operácii proti ISIS na vidieku mesta Raqqah a očakávanú búrku samozvaného kapitálu ISIS.
southfront.org/.../
Američania posilujú svoju prítomnosť v Sýrii stále intenzívnejšie čo neveští nič dobrého. Sýriu napokon rozdelia tak ako Kórejský poloostrov.
Rusko by tiež mohlo na niektoré úseky fronty nasadiť delostrelcov aby Sýrska armáda rýchlejšie postupovala
aragonit9.blogspot.sk/.../...
0 # Alina 2017-05-17 10:13
Dědouch je zakomplexovaný páááá blb :P

Víte, že když napíšete nicku Petko Kotov o informace k registraci, tak můžete získat za každý mínusový bod až 5 dolarů? Ale ne každý tedy projde konkurzem, GP má totiž rád jen inteligentní lidi.
Ale většinou to je jen cca 1,29 dolarů za mínus.
A když dostane plus, tak je to hodnoceno násobně lépe, protože GP dovede ocenit sofistikový příspěvek, který zdánlivě podporuje stepní ksindl, ale ve skutečnosti ho potápí.
Já už tak vydělala 36432 dolarů a teď si vybírám nové auto.
0 # Milan Holub 2017-05-17 11:13
Ta informace o výdělku by mně velice zajímala.muzes mi o tom napsat více?
+13 # John Maxwell 2017-05-17 12:17
Koukám svědci lahvoňovi na námluvách pro pražskou kavárenskou ... jó toť chrakter....
+1 # Dědouch11 2017-05-17 13:32
:D
-3 # Alina 2017-05-17 20:06
To mi zařídil Petko - musel bys napsat jemu. Já ti tohle zařídit neumím, protože nežiji v Americe. Mám normálně zřízený účet v Česku vedený v dolarech a tam se mi to připisuje. Nejen na téhle diskuzi, zde se až tak často nevyskytuji, ale je více možností se zapojit.
Princip je v tom: najít slabá místa Ruska (nicméně se neboj, je jich spousta)
+2 # Piovarči 2017-05-17 13:23
Alina no to ma podrž to by tu bol iný nával Peťkov Kotovou ak by takto platili:-DDDDD
Nebol by tu takto v osamotení.... tak že kaleráby
-4 # Alina 2017-05-17 19:36
to právě jde o to, že ne každý projde u GP (globálního prediktora) - chce výhradně inteligentní lidi.
Je to podobné, jako když Soros platí neziskovky.
+12 # Dědouch11 2017-05-17 13:30
Tak pojď, potřebuješ silnější dávku.
-4 # Alina 2017-05-17 20:49
ty mně připomínáš jednoho mentálně slabšího, který také místo argumentů používá obrázky, protože je jednodušší zkopírovat smajlíka, než formulovat text
-76 # Buzz Aldrin 2017-05-16 19:57
Putinova zhovadilá fašistická verbež se dnes opět předvedla: po nakládačce od USA na MS v hokeji tito stepní polomongoloidi na tribunách při vítězné hymně pískali a pořvávali.

Tento primitivní pronárod je neuvěřitelně zakomplexovaný a hloupý.
+84 # Lubinen 2017-05-16 20:13
Pomalé ale jisté nasouvání zlořádu psychopatů bourá národy rodiny a především víru v Ježíše Krista ,což je jasný důkaz , která nestvůra tento řád podporuje.
+61 # John Maxwell 2017-05-16 20:50
To bych netvrdil Lubi, že je to pomalé ,ono to defakto zrychluje .... jsou si tak jisti, že už se nenamahají ani maskovat svoje cíle jede se do finiše stačí se podivat z tzv. povzdálí co se děje a to ve všech vládách ....
Státní převrat uslintaných hyen
Působení ČSSD, TOP 09 a ODS lze přirovnat ke státnímu převratu. Demokratické instituce jsou zpochybňovány, je vytvářen nátlak na oponenty prostřednictvím výhružek, dehonestací v médiích a pořádáním různých demonstrací. Parlament se proměnil ze zákonodárného orgánu v nástroj likvidace politické konkurence.
e-republika.cz/.../

A směr který EU bude razit je jasny po naklusání Makarony k bábě Merkel za hlaholu o těsnější spolupráci ...
+57 # Lubinen 2017-05-16 21:11
Max máš pravdu , že se cítí po vítězství slizouna mokrouna silnější a tím se ty procesy urychlují
A volitelný je pouze SPD Tomio , ovšem pokud by se měl přehoupnout přes 10% , tak bude snaha volby zmanipulovat. Ideální by bylo 25-30% ale to by se muselo stát něco zásadního aby se lidi probudili.
+30 # John Maxwell 2017-05-16 21:22
To je jasný ...
+41 # Lubinen 2017-05-16 21:47
Jinak Havlloidi jsou Bakuleho klika a to je zednářský zmetek jak má vypadat .Ten na rozdíl od Bureše nechá
nažrat staré známé parlamentní podsvinčátka.Sr albotka je jeho kůň ,který mu polal ,,malou''domů v podobě OKD i s byty , to je na provaz.
-10 # Martin 2017-05-17 07:53
Ať žije Ježíš Kristus Sieg Hail !!!
+58 # Quercus 2017-05-16 22:24
Cituji Buzz Aldrin:
Putinova zhovadilá fašistická verbež se dnes opět předvedla: po nakládačce od USA na MS v hokeji tito stepní polomongoloidi na tribunách při vítězné hymně pískali a pořvávali.

Tento primitivní pronárod je neuvěřitelně zakomplexovaný a hloupý.


Blbe, dvoubrankový rozdíl není nakládačka.
Američani a Kanada hrajou hokej jak prasata, tak není divu, že je fanoušci protihráče vypískají. Nás loni hnUSÁci vyřadili ve čtvrtfinále gólem z ofsajdu a normálně jim to prošlo. Nakonec dostali od Rusů tu správnou nakládačku 7:2. Celé tohle MS je jedna velká fraška, Slovákům hrajou slovinskou hymnu, Rusům jí nechtějí zahrát vůbec, nás při utkání s Francií posílají za hákování na trestnou lavici na 4 minuty a dneska Švícary za to samé ani nepískli. Takže drž tlamu kriple, čum na balet a neser se do hokeje, to není sport pro teplouše.
-7 # Buzz Aldrin 2017-05-16 22:47
"Švícary" - to mě pobavilo. :-DDD
+36 # Quercus 2017-05-16 22:55
No, tak jsem se přepsal, a co.... hlavně že ses udělal jak při ta USA hymně. Hlavně nepiš o něčem, co jsi nikdy nehrál
-9 # Buzz Aldrin 2017-05-17 00:14
Ovšem jsi neuvěřitelně ufňukanej chcípáček. :-D

Nejsi dvojče od soudrucha Dědoucha?
+7 # Quercus 2017-05-17 10:12
"soudrucha" - to mě pobavilo. :-DDD
-4 # Buzz Aldrin 2017-05-17 11:31
SoudruCHA DědouCHA, jednoduchý človíčku. :-)
+10 # Quercus 2017-05-17 12:45
....acha, hebrejština bude tfojí silnou stránkou:-)
+2 # Dědouch11 2017-05-17 13:35
Nemáš cestu kolem Mácháče buzzíku?
+27 # Piovarči 2017-05-16 23:39
Quercus ++++++++
+20 # Monika lkemae 2017-05-17 01:36
Ikdyž dávám plus té bukvici [...] naskakujje pouze mínusů ! Asi na tomto webu sním dost spolupracuji je to jejich nasazený blbeček jinak se to nedá vysvětlit !
+2 # Roman Firla 2017-05-17 12:34
precti si to po sobe jeste jednou a zajed si hned k lekari-mozna lepsi bude primo na psychiatrii.Pre ji Hezky zbytek dne
0 # Astronut 2017-05-17 14:47
kým som nenaďabil na teba, ty inkarnované hovno, bol som presvedčený, že hovno sa inkarnovať nemôže. Ako vidím, môže.
+54 # trulo 2017-05-16 20:43
dnes vysla sprava 34 % dochodcov je v exzekuciii !!!!
-6 # Buzz Aldrin 2017-05-16 21:20
To je nesmysl i na vaše hornouherské poměry. Ovšem hezky by to ilustrovalo, jací jsou ti důchodci idioti.
+74 # Kirill 2017-05-16 20:44
S Putinem lze v tomto souhlasit, a všichni sebevražední liberálové a [...]i by měli přisednout na koberec a GO WEST! Nebo raději GO ASS!
www.youtube.com/.../
hlavnespravy.sk/.../1003968
+59 # Josef Švejk 2017-05-16 20:44
"Zpravidla rozsáhlou diskuzi zahájí nějaký pitomec ejakulátem hodným IQ 60-70. A pochopitelně [...]i se nabalují a filozofují o hovnu mezi sebou a vyplodí cca 60 primitivních hovadin, kterých se normální čtenář odmítá zúčastnit. Diskuze se zmocňují pochybnými, ujetými názory. Několik těch blbečků asi prožívá orgasmus podobně jako při sledování porno portálu xxx, chce zřejmě zviditelnit své IQ 75.max a výplody svých ochablých mozků." (volně dle Deharse)
+36 # Kirill 2017-05-16 22:11
jj, včera toho pitomce z diskuze vyrazili dveřma a dnes už vlezl oknem a bleje a bleje
+21 # Věra Štimová 2017-05-16 22:14
m.novinky.cz/.../
Před pár měsíci HARPem začali roztávat Antarktidu. Jezdilo tam hodně globalistů na pokec. Dříve ji zaledňovali a způsobili tak rozsáhlý přesun ledu z Arktidy do Antarktidy. Řvali, jak se jim otepluje Arktida, teď řvou, jak se jim otepluje Antarktida. V Grónsku kroutili nezúčastnění odborníci nad cyklony s obrovským poklesem tlaku a zvýšením teploty hlavama, že nic takovýho ještě nepamatují. Vsadím se, že dvojnásobný vytopení Prahy maj globalisti taky na svědomí. Ty jejich radary jsou všude po světě a jeden je i na Brdech. Na základě jejich globálního oteplování budou už nepokrytě práškovat, aby slunce přestalo žhavit. To, že využívají ionosféru a myslím mikrovlnné záření, aby to nasměrovali tam, kam potřebují, už zničilo hejna tyb, když to naprali do vody. Znovu se to pokusím najít na netu, jak přesně to dělaj, aby udělali z lidí blbce. Stačí, že nám rušej i Vánoce. Holt satan nesnáší Ježíška, tak bude na indexu. To, že mají rozdělenou práci, vidíme i na těch, kteří nás přesvědčují o tom o čem my je nepřesvědčíme.
+6 # Věra Štimová 2017-05-16 23:10
-4 # limopivo 2017-05-16 22:16
I v Rusku mají cca 1.8 dítěte na ženu. Průměrný věk cca 71 let. Asi tam taky popírají křesťanství. Nebo dělají špatně něco jiného.
Putin káže Západu, ale doma to nemá lepší.
-11 # limopivo 2017-05-16 22:19
en.wikipedia.org/.../...

Tady máte srovnání. Žádná jiná evropská země na tom není tak špatně jako Rusko. Dokonce je předběhla i KLDR.
Asi v Rusku až takový ráj na Zemi nemají. Je pak legrační, když Putin poučuje ostatní.
+32 # Kirill 2017-05-16 23:10
plácáš kraviny, průměrný věk nemá vliv na růst obyvatelstva, momentálně v RF je počet obyvatel v růstu, a může za to také i podpora rodiny, třeba sochy na veřejných místech v sestavě 2 rodiče (muž a žena) s třemi dětmi, je určitě lepší řešení, než hodiny na náměstí ve tvaru penisu a jiné extravagantnost i, nebo podpora všelijakých liberálních ultrazvrácenost í. Teď se na západě stane vzorem Macronovo pedofilní dobrodružství, už tu šarmantní rachejtli dnes nováci v TN litovali. Nevím jak oplodňování starých babiček zvedne porodnost ve Francii, spíš ji zvednou afroevropani
0 # limopivo 2017-05-17 11:26
Růst počtu obyvatel Ruska má stejnou příčinu, jako růst obyvatel u nás - imigraci. V Rusku je to především z bývalých post sovětských zemí. Jinak je tam porodnost nižší než prostá míra reprodukce.

A Macronovi nechce, ať si žije s kým chce. Je to snad jeho věc. Nebo byste chtěli už i určovat, kdo si má vybrat jakou ženskou? :o)
-5 # Buzz Aldrin 2017-05-16 22:54
Ruská fetka Mařena Šarapovová nedostala divokou kartu na French Open, tudíž zde nemůže startovat.

A to je dobře.
+4 # jaroslav javurek 2017-05-17 10:05
blazen vsichni rikaji blazen
+30 # John Maxwell 2017-05-16 23:02
Jak na tom Rusko je ? Mnohem líp něž prezentuje prolhaná wikipedie

]Jak na tom Rusko je (1)
eurasia24.cz/.../...
Jak na tom Rusko je (2)
eurasia24.cz/.../...
+24 # Piovarči 2017-05-17 10:47
To tu treba mrsknúť Maxwell dík za link pre toto je ACčko dobré je tu veľa užitočných linkov napriek Peťkovým výblitkom

Tak že poďme na to nech si Petík počte:-DDD
Výroba a export pšenice: Rusko je největším exportérem pšenice na světě (2016) a je současně na 3. místě v její výrobě (po Číně a Indii; 2014).

Výroba „severních“ plodin: Rusko je na prvním místě ve světě v pěstování žita, ovsa, ječmene, pohanky, rybízu a maliny, na druhém místě na světě v produkci slunečnice a angreštů, třetí místo na světě zaujímá v produkci brambor, mrkve, tuřínu (2013) a dýně (2012), čtvrté místo na světě v produkci okurek (2013), páté místo v produkci česneku (2013). Patří také mezi 3 největší producenty jahod (2008).
Produkce cukrové řepy: Rusko je největším světovým producentem cukrové řepy (2016).
Pěstování lnu: Rusko zaujímá druhé místo na světě v produkci a vývozu olejnatých semen lnu (po Kanadě, 2016).
Produkce medu: Rusko je ve světě na 5. místě v produkci medu.
Produkce kuřecího masa: V produkci kuřecího masa je Rusko 5. na světě.
Produkce vepřového masa: V roce 2016 postoupilo Rusko mezi 5 největších světových producentů vepřového masa.
Průmyslový rybolov: Z hlediska objemu průmyslového rybolovu je Rusko na 5. místě ve světě (2016).

Euroázia tower
Lesnictví a dřevozpracující průmysl:
Rusko zaujímá páté místo na světě v těžbě a vývozu dřeva (2015), druhé místo na světě ve výrobě desek na bázi dřeva (po Číně, 2013), druhé místo na světě ve vývozu kulatiny (po Spojených státech, 2015) a je na třetím místě na světě ve vývozu řeziva (po Kanadě a Spojených státech, 2015). V celkové rozloze lesů je Rusko na prvním místě na světě.

Obnova biologických zdrojů:
V roce 2014 uvedli experti WWF (World Wide Fund for Nature – Světový fond na ochranu přírody; pozn. překl.), že Rusko je jedinou velkou zemí světa, ve které se přírodní biologické zdroje zvětšují (míněno je dřevo v lesích, ryby ve vodách a ostatní obnovitelné přírodní bohatství). Pozoruhodné je, že k této situaci dochází i při poměrně intenzívním využívání přírodních zdrojů. Je to důkazem, že obnova lesů, regulace (průmyslového) rybolovu, chov ryb apod. jsou v Rusku na vysoké úrovni. Od roku 1995 do roku 2015 se rozloha lesů v Rusku zvýšila o 79 milionů hektarů.

Merkury city tover - Moskva

Metalurgie:
Rusko je na 5. místě na světě v těžbě železné rudy a ve výrobě oceli (2015) a současně je jedním ze světových lídrů v hutnictví řady barevných kovů. Jde kupříkladu o 1. místo ve výrobě leteckého titanu a 2. místo v jeho celkové výrobě (po ČLR) nebo 2. místo v produkci hořčíku.
Produkce hliníku a niklu: Ve výrobě hliníku je Rusko na 2. místě ve světě, ve výrobě niklu na místě 3.
Produkce vzácných kovů: Rusko je ve světě – na 1. místě v produkci palladia, na 2. místě v produkci platiny (za JAR, 2014), na 3. místě v těžbě zlata (za ČLR a Austrálií, 2014) a na 4. místě v těžbě stříbra (za Mexikem, ČLR a Peru, 2013).
Těžba diamantů: Rusko je ve světě na 1. místě v celkové hodnotě vytěžených diamantů během roku (2015).
Výroba fosforečných hnojiv: Rusko je na 4. místě na světě v těžbě fosfátových hnojiv (2015) a na 3. místě v jejich exportu (2011).
Ostatní těžba nerostných surovin a jejich zpracování: Rusko je na 1. místě na světě v těžbě jantaru, na 2. místě na světě v produkci křemíku (2011), 4. místo na světě zaujímá v těžbě fluoritu (2006) a 5. místo ve světové produkci bentonitu (2006).

Evolution Tower - Moskva
Tak čo na to Peťan Koton a to je len začiatok bilancie
Bankstrom zo západu veľmi záleží na tom aby sa všetko toto bohatstvo nachádzajúce sa v Rusku dostalo do ich držania preto je Rusko tzak osierané a okydávané chlapcami ako Peťko Koton
+11 # Zabilo 2017-05-16 23:44
Krasne myslienky,,prav dive stejne ako zbytocna diskusia o tom.
+13 # Piovarči 2017-05-17 11:28
Kosmický průmysl:
Rusko je po mnoho let světovým lídrem v počtu kosmických startů, a tím samozřejmě i ve výrobě nosičů (vyvážených do EU) a raketových motorů (vyvážených do Spojených států). V současné době je Rusko jedinou zemí, která uskutečňuje pravidelné lety do kosmu s lidskou posádkou.

Vyrábí také moderní satelity s rozličným určením. Celkem se Rusko řadí ve výrobě raketové a kosmické techniky na třetí místo ve světě (po USA a EU, 10,7 % z celosvětové produkce v roce 2011).

Rusko má zbraň budoucnosti – úspěšně vyzkoušelo elektromagnetic ké dělo
V Laboratoři pro výzkum energetických impulsů v Šatuře v Moskevské oblasti byl s úspěchem vyzkoušen prototyp relsotronu – elektromagnetic kého děla se schopností udělit střele dosud nedosažitelnou rychlost.

Domácí ruské zařízení udělilo nevelkému plastovému válečku rychlost 11 kilometrů za sekundu. Váleček po nárazu do masivního hliníkového bloku celý blok prorazil a vytvořil v něm působivý otvor (viz titulní foto).
Tvůrci relsotronu (v anglosaských zemích tzv. railgun) tvrdí, že zdaleka nejde o konečnou hranici schopností tohoto zařízení. Dosažené rychlosti mohou být ještě vyšší a místo plastového válce mohou být použity těžké kovové střely. Tím se destruktivní síla zbraně, která se ještě nedávno zdála být jen fantazií, mnohonásobně zvětší.
Je důležité uvést, že na vývoji relsotronu se podílí předseda Ruské akademie věd, akademik Vladimir Fortov. Jak tento vrcholný odborník uvádí, samotnou technologii již mají v laboratoři zvládnutou na potřebné úrovni.
eurasia24.cz/.../...

Železniční doprava:
V celkové délce železničních tratí je Rusko 2. za USA (2015). Komerčně provozované tratě mají délku 86 tisíc km, tj. 4. místo ve světě za USA, ČLR a Indií. Také v délce dvoukolejných tratí je Rusko na 2. místě. Transsibiřská magistrála je nejdelší železniční tratí na světě a magistrála Obskaja – Bovanenkovo na poloostrově Jamal je od roku 2010 nejsevernější železnicí světa. V celkové délce elektrifikovaný ch železničních tratí je Rusko druhé za ČLR.

Nákladní železniční doprava: Rusko zaujímá 1. místo na světě v počtu tzv. tunokilometrů přepravovaného nákladu na 1 obyvatele, 3. místo v celkovém počtu tunokilometrů přepraveného nákladu (za ČLR a USA, 2015) a 4. místo v celkové tonáži nákladu (za ČLR, USA a Austrálií, 2015). V podílu železniční dopravy na celkové přepravě nákladů je RF na 3. místě (59 %, 2010).
Železniční přeprava osob: V podílu dálkové přepravy osob je Rusko ve světě na 1. místě (42%, 2007) a v počtu tzv. osobokilometrů za rok na místě 4. (za ČLR, Indií a Japonskem, 2014).
Silniční doprava: Délku silniční sítě má Rusko 5. na světě (za USA, Indií, ČLR a Brazílií, 2016).

Metro a doprava metrem:
Rusko je na 5. místě na světě v celkové délce tras metra (za ČLR, USA, Jižní Koreou a Japonskem). Moskevské metro je včetně centrálního moskevského okruhu 4. nejdelší na světě (za metrem v Šanghaji, Pekingu a v Londýně; 2016), 6. v počtu cestujících za rok a 7. v počtu stanic (2015). Městská metra, zejména pak moskevské a petrohradské, patří mezi nejkrásnější na světě a současně i technicky nejpropracovaně jší jak z hlediska stanic, tak i propojovacích tunelů.

Kaspersky
Rusko je jednou z mála zemí světa, které vyrábějí vlastní moderní mikroprocesory – řada Elbrus.
eurasia24.cz/.../...

Matematika:
Od roku 1991 již 6 občanů RF nebo vědců z Ruska pocházejících obdrželo Fieldsovu medaili, což je nejprestižnější ocenění ve světě matematiky. Za uvedené období je to spolu s USA a Francií nejvyšší počet těchto ocenění. Zvlášť je nutno uvést matematický důkaz tzv. Pincarého hypotézy, který v letech 2002–2003 vyřešil ruský matematik Grigorij Perelman. K začátku roku 2017 je to zatím první a jediný vyřešený z celkem 7 takzvaných matematických „problémů tisíciletí“.

Syntéza nových chemických prvků:
Od roku 1999 byly všechny nové, vědou uznávané chemické prvky získány syntézou, a to v Rusku, ve Spojeném ústavu jaderných výzkumů v Dubně u Moskvy. Dva z celkem 6 nově získaných prvků přitom byly pojmenovány na počest ruských vědců (flerovium – Fl, protonové číslo 114 na počest Georgije Flerova, a oganesson – Og, protonové číslo 118 na počest Jurije Oganesjana), a další prvek pak byl na počest Moskevské oblasti, ve které ústav sídlí, pojmenován moscovium (Mc, protonové číslo 115).

Stavba urychlovačů částic:
V Rusku jsou realizovány nové projekty urychlovačů částic – v Dubně u Moskvy probíhá stavba urychlovače NICA pro studium přechodového stavu mezi normálním stavem hmoty a kvark-gluonovým plazmatem, V Novosibirsku byla v r. 2015 dokončena první fáze výstavby urychlovače pro studium srážek elektronových a pozitronových paprsků a v Německu je ve spolupráci s Ruskem budován urychlovač FAIR.
+13 # El Pravdos 2017-05-17 07:19
Alespoň, že ten Putin má trochu rozumu, jinak by ten svět už byl vážně dávno v pr....

PS: goo.gl/vmMhjs ...
+11 # erika 2017-05-17 08:51
- "V takovém unipolárním, unifikovaném světě není místo pro suverénní státy. Takový svět potřebuje pouze vazaly."/Putin/
Tento citát vystihuje podstatu toho čo sa deje a o čo ide architektom NWO.
Je to ožobračenie a zotročenie ľudstva cez rozvrat tradičných hodnôt, morálky, rodín, narušenie hraníc štátov, čím ohrozujú bezpečnosť ľudí viac, než morová nákaza, ktorú už majú iste tiež pripravenú v talóne.
Iste si už mnohí uvedomujú, že sme v rukách psychopatov bez svedomia a bez súcitu, ktorí trpia megalomániou a vzhľadom k ich agendám nie je niečo v poriadku ani s ich intímnym životom.
Zlo sa odtrhlo z reťaze, ak sa mu nebudeme brániť, tak nás dostane.
Voľme ľudí s charakterom, ľudí, ktorí sa mu postavia a odmietnu tých vojnových štváčov a masových vrahov, ktorí nám diktujú našu vlastnú záhubu.
0 # Alina 2017-05-17 10:01
Víte, že když napíšete nicku Petko Kotov o informace k registraci, tak můžete získat za každý mínusový bod až 5 dolarů? Ale ne každý tedy projde konkurzem, GP má totiž rád jen inteligentní lidi.
Ale většinou to je jen cca 1,29 dolarů za mínus.
A když dostane plus, tak je to hodnoceno násobně lépe, protože GP dovede ocenit sofistikový příspěvek, který zdánlivě podporuje stepní ksindl, ale ve skutečnosti ho potápí.
Já už tak vydělala 36432 dolarů a teď si vybírám nové auto.
+10 # vlk samotář 2017-05-17 11:41
Když ti Amík dá za něco 5 dolarů, tak si buď jist, že tě na druhé straně oškube o 100 násobek a ani nevíš kde!
Takže ti nakonec zaplatil z tvých peněz, vole!
+12 # John Maxwell 2017-05-17 12:22
Tak tak ....
To jen vypovídá co si amík o hlářích proti vlastímu národu myslí jen debil si to přepočítá a zoufalec bez studu a morálky na to kývne....
+6 # Dědouch11 2017-05-17 16:20
Tak. Nehledě k tomu, že blb/ka si popisovaným způsobem vydělal/a maximálně kůži na prdeli.
-1 # Alina 2017-05-17 20:50
ty hlavně nechápeš, že on o ty peníze primárně oškube tebe
+5 # Piovarči 2017-05-17 11:49
Kosmický průmysl:
Rusko je po mnoho let světovým lídrem v počtu kosmických startů, a tím samozřejmě i ve výrobě nosičů (vyvážených do EU) a raketových motorů (vyvážených do Spojených států). V současné době je Rusko jedinou zemí, která uskutečňuje pravidelné lety do kosmu s lidskou posádkou.

Vyrábí také moderní satelity s rozličným určením. Celkem se Rusko řadí ve výrobě raketové a kosmické techniky na třetí místo ve světě (po USA a EU, 10,7 % z celosvětové produkce v roce 2011).

Rusko má zbraň budoucnosti – úspěšně vyzkoušelo elektromagnetic ké dělo
V Laboratoři pro výzkum energetických impulsů v Šatuře v Moskevské oblasti byl s úspěchem vyzkoušen prototyp relsotronu – elektromagnetic kého děla se schopností udělit střele dosud nedosažitelnou rychlost.

Domácí ruské zařízení udělilo nevelkému plastovému válečku rychlost 11 kilometrů za sekundu. Váleček po nárazu do masivního hliníkového bloku celý blok prorazil a vytvořil v něm působivý otvor (viz titulní foto).
Tvůrci relsotronu (v anglosaských zemích tzv. railgun) tvrdí, že zdaleka nejde o konečnou hranici schopností tohoto zařízení. Dosažené rychlosti mohou být ještě vyšší a místo plastového válce mohou být použity těžké kovové střely. Tím se destruktivní síla zbraně, která se ještě nedávno zdála být jen fantazií, mnohonásobně zvětší.
Je důležité uvést, že na vývoji relsotronu se podílí předseda Ruské akademie věd, akademik Vladimir Fortov. Jak tento vrcholný odborník uvádí, samotnou technologii již mají v laboratoři zvládnutou na potřebné úrovni.
eurasia24.cz/.../...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás