Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMacron byl „vůdčím evropským psychiatrem“ diagnostikován jako psychopat

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Macron byl „vůdčím evropským psychiatrem“ diagnostikován jako psychopat

Vůdčí evropský psycholog francouzského prezidenta Emmanuela Macrona diagnostikoval jako „nebezpečného psychopata“.

Dr. Adrinao Segatori, velice proslulý italský psychiatr a psychoterapeut, který provedl analýzu Emmanuela Macrona, která je jak fascinující, tak neuvěřitelná, a pro Francii ve svých důsledcích děsivá, a hrůzyplná je i pro Macrona samotného, pokud ztratí sebeovládání.

Dr. Segatori svou diagnózu vysvětluje:

Ta analýza, kterou jsem provedl, vychází jak z obrázků, které mám ve svém vlastnictví, tak stejně i z biografie tohoto kandidáta, která o něm vypovídá. Mladý Emmanuel Macron prožil ve věku 15 let těžkou sexuální agresi své učitelky, Brigitte, které bylo v té době 39.

Místo, abych na to nahlížel růžovým viděním jako na „velkou lásku“, kterou bychom mohli groteskně označit za reparativní manželství (podle reparace za znásilnění), na tuto skutečnost spíše nahlížím tak, že vývoj Emmanuela Macrona byl předčasně zablokován v jeho adolescenci, protože k tomuto svedení došlo jak psychicky, tak fyzicky.

To, k čemu došlo, bylo, že jak tabu, tak hranice přípustného byly překročeny, ty hranice, které to tabu stanovuje. Takže tím prvním přestoupením vzniklo přesvědčení, že vše se smí.

Přirozeně, že pocit všemocnosti byl zakořeněn i u všemocné blahobytné měšťanské smetánky Amiens na severu Francie, v níž k něčemu takovému mohlo snadno dojít. Kdyby k takovému sbalení došlo někde v proletářském sociálním prostředí, kterého se Emmanuel Macron opovržlivě štítí, tak by to Emmanuelu Macronovi zničilo život a byl by na něj uvalen dozor sociálních služeb, a Brigitte Macron by za to šla do vězení.

Taková je smutná pravda. Jsme konfrontováni s problémem pedofilie. Jakmile jsou hranice tabu překročeny, tak je tím představa všemocnosti, jíž mají sklon podlehnout všechny děti, silně vyburcována. Dokud se nestřetl s pořádnou srážkou s realitou a neposílil své intelektuální nadání, tak vždy zkoušel své osobní hranice.

Paradoxem je, že sice vypadá normální, ale máme tu případ těžkotonážního narcisismu.

Macron v sobě pěstoval už od svého mládí ambice, které jsou daleko za hranicemi normálu. Potřebuje pozornost a obdiv ostatních, aby nějak kompenzoval svůj komplex méněcennosti.

Tři rysy, které definují tuto psychopatickou osobnost

Takže jsme konfrontováni se třemi paradigmaty, která definující určitý typ osobnosti: 1) představa, že neexistují žádné hranice, 2) pocit všemocnosti už od dětství, ale ještě více v dospělosti, 3) narcisismus takového typu, který lze přesně charakterizovat jako zlomyslný.

To nám poskytuje strukturu psychopatického chování, s nímž jsme konfrontováni u jedince zvaného – Emmanuel Macron – jehož psychické ztvárnění lze perfektně definovat jako psychopatické. Slovo „psychopat“ není žádná nadávka. Velká americká psychoanalytička Nancy MacWilliams doslova vysvětlila, že zrovna psychopat může v americké vládě dosáhnout nejvyšších postavení.

Psychopat samozřejmě může být i deviant, když je ale z kulturního a sociálního hlediska dobře organizován, tak může zrovna tak vyšplhat mezi nejvyšší vládnoucí třídu v politice nebo ve financích – což je zrovna případ, který studujeme.

Psychopatickou osobnost lze charakterizovat podle nekonečného spektra referenčních bodů, např.: fascinací povrchním vzhledem, schopností přitahovat, neschopností vyrovnat se s konfrontací. A to vidíme i v Macronových návalech hysterie, když obdiv k němu vadne, což jen podtrhuje slabost jeho vlastní identity.

Tuto hysterii charakterizuje i jeho zájem o teatrálnost, u kterého nemůžeme pochybit, když připomeneme tu divnou zvláštnost jeho osobní historie aféry s jeho učitelkou, která shodou okolností zrovna učila drama.

Psychopat nestojí za důvěru, ale jeho úspěch může přijít prostřednictvím fascinace, kterou se snaží uplatňovat k přesvědčení těch, s nimiž je ve styku. On nemá žádnou lítost. Když mluví o chudých nebo uráží dělníky ze severní Francie, kdy je shazuje na pouhé kuřáky a alkoholiky, když shazuje ženy jako něco ignorantského, tak si musíme připomenout myšlenky perfektně vysvětlené Jacquesem Lacanem.

Je sice pravdou, že on takové věci neříká otevřeně, ale jeho podvědomí mluví za něj. V co věří, to tím říká, a nemůže si pomoci, aby to ze sebe nevyjádřil. Macron se pak hájí překrucováním významů svých prohlášení – ale nikdy necítí lítost – neboť nikdy necítí vinu.

Tak jaký je s ním z hlediska psychiatrie problém? Jaké spočívá nebezpečí v osobnosti, jakou je tato?

Opakuji, že o tom nelze pochybovat: Emmanuel Macron je jako všichni psychopaté vysoce nebezpečný.

Jistý americký intelektuál, který se specializuje na řekněme „dobře zvladatelné úlety“ slavných lidí, doslova řekl: „Sériový vrah zničí celé rodiny, zatímco psychopaté na politických a ekonomických summitech ničí společnosti.“

Tak jakým způsobem je nebezpečný právě Macron?

  • 1) Macron má o sobě jako všichni psychopaté hodně vysoké mínění
  • 2) Macron nemá rád Francii a za lid Francie bojovat nebude
  • 3) Macron je nesmírný fanda sám sebe a bojuje, jen aby udržel svou křehkou identitu.

Ta konfliktní situace s Marine Le Pen pro něj není jen politickým konfliktem. Nemůže se vyrovnat s tím, že jeho odpůrcem je žena – Marine – a to jako symbol Francie. On potřebuje pečovatelskou matku. Jakýkoliv jiný vztah se ženou je pro něj těžké podstoupit.

Ale tahle křehkost je velice nebezpečná, protože jako u všech psychopatů, kteří pracují jen pro sebe a kteří ostatní považují za pouhé nástroje své vlastní grandióznosti, se tím jen zdůrazňuje míra nebezpečí, v jakém se země jako Francie ocitá, když se dostane do rukou kandidáta takovéhoto typu.

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-53 # Petko Kotov 2017-05-15 13:15
jiste.
lepsi "psychopat" nez Putinova loutka LePen

Kdyby nemel rad Francii tak by se nevzdaval sveho soukromi a nekandidoval by. Picoval by proti Francii v nejakych webovych diskuzich. On ale z lasky k Francii vymenil svuj soukromy zivot za sluzbu vlasti, Francouzum a Evropanum.
Jestli je nekdo psychopat tak je to Dr. Adrinao Segatori,. On sam niceho nedosahl a snazi sebe zviditelnit hazenim spiny na jine , uspesnejsi nez on.
+121 # Drak 2017-05-15 14:00
Potěšilo tě, že jsi stejný? A ty jsi ještě k tomu [...]ov.
+31 # jan lavicka 2017-05-15 15:11
blbe, nereaguj na něj!
-3 # Pеtkо Коtоv 2017-05-15 23:33
Halo, sem tu zas, nejvetsi blbec na AC24, prave me na Americke embasade nalily nova lejna do hlavy, byla dobre ulezena. Proto mohu zde psat nove blbosti, cerstva jako ma hlava plna ho*en.

Nereagujte na me zvratky, ignorujte je!!!!!!
+18 # acidjoe 2017-05-15 15:42
a jejda,zase vedle ........ :D
+8 # Lubinen 2017-05-15 23:53
Králem všech psychopatů je Mokroun , satanská ovečka R+R, musel bych se rozčilovat ale bohužel 80%
lidí to nepochopí , ale udělám


m vše abych Vám pomohl.
-14 # Martin 2017-05-17 08:16
Ten psychopat - psychiatr má zajisté vazby na Rusko. O tom není pochyb.
+41 # josh (xy) 2017-05-15 13:17
1***
+107 # John Maxwell 2017-05-15 13:34
Tak tak ,ale ta diagnoza sedí na většinu politiků a úředníků v EU ...
+4 # Lubinen 2017-05-16 08:31
Johne Joshi však ani ty psychiatři na tom nebudou mnohdy o mnoho lépe.
+68 # jan lavicka 2017-05-15 13:39
bohužel, celý brusel je plný homosexuálů, pedofilů a psychopatů, a to je fakt, ne jen hanlivé označení nenáviděné 4. fašistické říše:
www.infowars.com/.../

LIDI, ORGANIZUJTE SE A SPOZNORUJTE AKCE PROTI 4. ŘÍŠI, jinak pochcípete, vaše děti vámi budou opovrhovat, že jste NIC NEUDĚLALI, jen žvatlali

ps pro mentálně zaostalé Dědouchy a Maxwelly: ne, po nikom nechci peníze ani osobní údaje :)
+106 # olinka215 2017-05-15 13:40
Psychopati se,všeobecně, vyznačují absencí empatie,slitová ní a pocitu sounáležitosti s obyčejnými lidmi.
Za to sami sebe vidí jako osobnost, předurčenou k velkým věcem, hodnou následování, obdivu a úcty.
Proto jsou jimi, vlády celého světa, doslova prolezlé
+55 # John Maxwell 2017-05-15 13:55
Tak tak ...ne asi náhodou jste popsala "představitele" mafie ... na to docela sedí tisiciletími ověřený fakt ....
„Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.
+24 # Piovarči 2017-05-15 15:07
Ide o to či sa tomu ešte môžeme brániť... Ludí s takouto diagnózou by sme do riadenia štátu ani nemali púšťať....

KLDR vykonala úspěšnou zkoušku nové balistické rakety středního doletu typu země-země, informovala v noci na pondělí agentura Jonhap.

Pchjongjang prohlásil, že vykonal v neděli zkoušku rakety Hwasong-12, sdělila agentura s odkazem na státní média KLDR. Pchjongjang rovněž informoval, že raketa dosáhla výšky 2111,5 km a urazila 787 kilometrů. Může jít o nový druh rakety vyvíjené v Severní Koreji, píše agentura.
cz.sputniknews.com/.../...
Technológie KLDR sa budú ďalej vylepšovať a nikto tomu nezabráni.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+11 # John Maxwell 2017-05-15 19:24
Pio ,jistě že dá, ale je to složitější ...
+2 # Adson 2017-05-15 23:45
Nechci prudit,ale v cislech je malinko hokej,ne?
+12 # vlk samotář 2017-05-15 21:09
Čteme stejného autora..:-)

cs.wikiquote.org/.../...
+13 # John Maxwell 2017-05-15 21:22
Teda vlku to že to wiki ma za mylně přisuzovaný výrok jsem nevěděl pač na wiki může psát i "5k" tak to jako zdroj nepoužívám ...
Víš proč mám rád historii ? najdouse v ní odpovědi na minulost, přítomnost i budoucnost proto ji sviňáci tak rádi falšují.
+31 # Janinna 2017-05-15 22:02
Je nás víc:)
Když poslouchám pana Pjakina, tak chtě nechtě si vzpomenu na Sokrata, protože on již ve své době mluvil o tom, že vědění je síla, která činí člověka svobodným, že vědění je předpokladem ctnosti a mravnosti.
Vědění má takovou sílu, že člověk udělá, co je dobré, jestliže to ví.
Nazval hlas svého vnitřku bohem. Tento hlas, podle Sokrata, měl člověka provázet celým životem a radit mu, jak se v životních situacích zachovat - já tomu hlasu říkám svědomí.
"Poznej sama sebe" - nejvíce bychom měli znát své vlastní nitro
"Vím, že nic nevím" - člověk nemůže vědět všechno, a čím moudřejší jsi, tím více si to uvědomuješ.

Také hlásal, že vláda má patřit do rukou odborníků a za to ho athénská demokracie nechala popravit - za tuto vizi by nejraději popravovala i demokracie současná, ještěže v dnešní době máme "kulturnější" metody odstavování nepohodlných rebelů.
To by tak hrálo, aby zemi vedli odborníci, není nad psychopaty bez svědomí a kouska cti v těle, Splachovací, nemorální, po moci lačnící pacholci mají zelenou.
+18 # John Maxwell 2017-05-15 22:26
+++++
Jednoho dne buide RF vyhledáváno historiky k nápravě přehmatů pseudo pisálku dějin ... a doufám že se tam i podívám ....
+23 # Janinna 2017-05-15 23:30
Souhlasím s Vámi Johne, opravdu je pro nás důležité poznat naši historii, pravou, nepřepisovanou.
A začnou s tím v Rusku.
Nebyla to ani náhoda, ani žádný Putinův rozmar, že zrovna nedávno přijal Staroobřadce mitropolitu Kornilije - to je představitel Staroobřadců, kteří vlastně od rozkolu pravoslaví žijí v ústraní, většinou na Sibiři kam museli utéct před smrtí.
On ten ruský car Petr I. byl asi také pěkný čípek, protože po roce 1652, když nastal ten rozkol, tak Staroobřadci se stali lovnou zvěří, takový hon na čarodějnice.
Čím víc jich bylo zabito, tím lépe:(
A samozřejmě známý scénář - pálení knih ve velkém, staleté, ne-li tisícileté poklady se změnily na popel.

Tak co myslíte, utekli jen tak? nebo sebou vzali i knihy s moudrostí předků, tisíciletým věděním?
Já bych se i vsadila, že poklady vědění mají.
Copak asi Putin dělá když zmizí na pár dní do tajgy?
Ani náhodou nevěřím tomu, že jde jenom na lov:)
P.S.
Na náhorní plošině Putorana a v oblasti Solvyčegodsk podle spisovatelky Menyalové (nevím zda si pamatuji dobře) jsou trosky a pozůstatky starobylých chrámů a svatyň.
Také není bez zajímavosti, že v těchto místech se rád, sám a celé týdny toulal jistý Soso Džugašvili:)
+12 # Vladimír57 2017-05-15 23:41
Na "lov" vědění a informací.
+14 # Janinna 2017-05-15 23:55
Bingo!! Pozdě jsem si uvědomila, že si "naběhnu", když jsem napsala jenom na lov a ne na lov zvěře:)
+16 # Lubinen 2017-05-16 00:54
Jani Vaše vědomosti jsou obdivuhodné , je užasné že
umíte vstoupit do diskuse v pravý okamžik a objem Vášich vědomostí je cílen absolutně přesně.Máte můj obdiv.
+17 # Janinna 2017-05-16 01:16
:)) no teda, až se červenám nebo jak jednou tady napsala Olinka, pýřím se.
Děkuji, ale tak to není. Když něco zajímavého přečtu a zaujme mě to, tak si to uložím, no a když je zajímavé téma, tak jééé to jsem četla tam a tam. Něco si samozřejmě pamatuji a co ne tak si oživím a přidám jenom "omáčku".
Děkuji, dobrou noc.
+4 # Lubinen 2017-05-16 08:35
Max přesná diagnóza
+15 # Dědouch11 2017-05-15 17:56
Olinko, myslíte, že pochopil?
;)
+16 # olinka215 2017-05-15 20:09
Vy, evidentně ano a dobře víte,že jemu to ani nedojde,natož,a by pochopil :-DDD
+36 # Josef Dub 2017-05-15 13:51
Jímá mě podezření že dneska je to nezbytné být psychopatem, aby mohl člověk zodpovědně vykonávat takovou funkci :-)
+13 # Jura 2017-05-15 18:25
To je proto, ze zodpovedne vykonavat, temer nejde. Zvlast pri omezenich, ktere nastavila EU. Proto se politik hlavne musi umet vylhat, z kazdeho prusvihu. V tom exceluji psychopati, protoze si uz od detstvi trenuji recionalizacni schemata, na jakoukoliv svoji lez.
Typickym pripadem u nas je M.Kalousek. Ten se taky vyjadruje s naprostou bravurou, jak vsichni vsechno kazi, jen on ...nikym nepochopen ...dela vsechno perfektne. Empaticti jedinci, mu na to samozrejme naleti, protoze si vubec nedovedou predstavit, ze by nekdo mohl nemit ani zdibec empatie. ;-)
+17 # John Maxwell 2017-05-15 19:32
Tak to jste mne rozesmál ,vy chcete po západní demotratůře zodpovědnost ta byla cností za našich dědů dnešní demokratůra je minimum zodpovědnosti maximum svobody prostě dělaj si co chtěj bez osobní zodpovědnosti ...maj zodpovědnost jen k páníčkům a za to můžou ke korytům ....
Stačí porovnat přístup k problémům koalici RF a koalici SSA...
+16 # blu 2017-05-15 14:24
V každom hrade v akom koľvek štáte je minimálne jeden psychopat. Nehovoriac o parlamente ,tam to začína už od SBS-károv.
-11 # Jaris 2017-05-15 14:34
Svet je vzhuru nohama, ze si macron vzal za manzelku o 24 let starsi zenu! A co ma byt? Je to naprosto jejich zalezitost a pokud jim to vyhovuje, nikomu do toho nic neni.
Pozastavuje se snad nekdo nad tim, ze Trump si vzal take za manzelku zenskou, ktera by mohla byt jeho dcerou? Ne. Nakonec i Zeman sahl po mladsim mase, kdyz se dostal k moci. Nebo obstarozni opelichany Babis klofnul tu svou Moniku Herodesovou. Nikdo tyhle chlapy ze sekace necastuje, ze jsou nenormalni nebezpecni psychopati, pricemz bych rekla, ze spise jsou.
+17 # jop 2017-05-15 14:47
Jaris

Nikdo tyhle chlapy ze sekace necastuje, ze jsou nenormalni nebezpecni psychopati, pricemz bych rekla, ze spise jsou.

gratulujem, práve si zistila, že štáty sú riadené tažkými psychopatmi. Na najvyššie posty sa dostanú iba psychopati, lebo nulová morálka, nulové svedomie, nulová empatia. Preto sa vyškriabu hore a riadia plebs ako si ty a ja.
0 # Jaris 2017-05-16 02:13
Samozrejme, ze ti "chlapi ze sekace" normalni nejsou, kdyz jeden sleduje jejich mysleni a kroky v politice. Makron nebude jiny. Tady jsem dala do placu akorat to, ze kdyz takovy pantata jako Zeman nebo Babis nebo Sarkozy, nebo Trump odlozi prvni manzelky a vymeni je za mladsi, tak se to poklada za normalni. Pokud si vezme chlap o generaci starsi zenu, tak je z toho ohen na strese. Navic Macron zadnou manzelku zatim neopustil jako ti vyse zminovani paprdove.
+27 # erika 2017-05-15 18:57
To je trochu rozdiel, Jaris. Začalo to, keď mal 15 a ona 39 a bola jeho učiteľka. Teda diametrálne odlišná situácia, lebo on bol v tej dobe pod zákonom a ona ako pedagóg tiež nejaký ten zákon porušila.
Čo je on zač dobre ilustruje video, ktoré zachytilo, ako si po rozhovore s robotníkmi v aute zhnusene utieral ruku, lebo mu ju ktosi z nich potriasol...
On nielenže nenávidí Rusko, on pohŕda aj vlastnými občanmi, ktorí nie sú práve z jeho kruhov.
Ostatne v posudku psychológa je to napísané:
-"On nemá žádnou lítost. Když mluví o chudých nebo uráží dělníky ze severní Francie, kdy je shazuje na pouhé kuřáky a alkoholiky, když shazuje ženy jako něco ignorantského..."
Francúzsko si v ňom zvolilo svoju smrť.
Vojna s Ruskom a prijímanie migrantov spoľahlivo prinesú ovocie nielen pre Francúzsko ale pre celú Európu.
-1 # Jaris 2017-05-16 02:29
Eriko, to je trochu naivni, co pises. Zaprve Macrona neznas a opakujes pouze to, co se o nem momentalne pise. Casto se stava, ze se pubertak zamiluje do sve atraktivni ucitelky. Briggite byla vdana se tremi detmi a "romanek" mezi ni a jim se vyvinul pozdeji. Pokud jim to vyhovuje proc ne? Jsou oddani a neziji na hromadce, jak se to dnes nosi. Brigitte sveho casu byla velice krasna zena. Dnes se ji neda uprit typicka zenska elegance, ktera chybi mnoha soucasnym zenam.
Jak bude ridit Francii Macron, to se teprve dovime. Delat predcasne zavery se nevyplaci, Eriko.
0 # EvaK 2017-05-17 11:25
Jaris, Zeman neklofnul svou ženu, ona za ním stále chodila až ho uhnala. Po revoluci se tu opravdu psalo slušně a lidé se dověděli i tohle. Zrovna Zeman byl tehdy zařazen mezi elitu.
-2 # Jaris 2017-05-17 11:35
Mila Evo, spravny chlap, posle takovou vlezlou zlatokopku, reknu to kulantne, do prislusnych mist. To take svedci o bezcharakternim Zemanovi. Cetla jsem vsak, ze to byl prave Zeman, ktery si ji vybral jako svou asistentku. Nemam rada chlapy, kteri sve manzelky vymenuji za mladsi. V 99,9% jsou to podvrataci.
+37 # Pokémon 2017-05-15 15:47
Je to dlouho dopředu "připravovaný" a nyní "oživený" ten správný člověk, bez běžných lidských emocí, který je předurčen pro plnění šílených plánů současných tvůrců nesvobody a diktatury pro "krásnější" svět, bez možnosti jakéhokoli odporu a opoziční kritiky. Ani bych se nedivil, kdyby byl počat pouze pro tento účel. Při pohledu na něj mám husinu i na nehtech.
+8 # .lak 2017-05-15 16:29
+12 # Pokémon 2017-05-15 17:33
Zvláštní, že mi tam dáváš už poněkolikáté metalovou pecku. Shodou okolností jsem také kytarista, rockový, ovšem dnes již téměř neaktivní, sem tam někdy si vydělat pár korun a dost. Mám už roky a zdravíčko není, co bejvalo.
+9 # .lak 2017-05-15 18:44
Styl je.
+3 # Lubinen 2017-05-16 08:55
Pokemon dokonalá diagnóza1****** *
+34 # senil 2017-05-15 16:26
Je to psychopat, když má o 30 let starší ženu. Možna ji bude podvádět s Merkelovou... Každopádně bude pokračovat v Islamizaci Francie a ničení její kultury.

[...]/.../...
+30 # cccccc 2017-05-15 16:58
že je úchyl na to člověk nemusí mít škola chlap co šoustá starou brécu a je z toho urvanej nemůže být normální
-5 # Jaris 2017-05-16 02:31
Zato dnesni pi Zemanova, to je hotova krasavice!
0 # Jaris 2017-05-17 02:51
Ivana Bednarikova - Zemanova byla asistentkou M.Zemana, chichichi. Je rovnez o generaci mladsi nez Zeman. Zemanova je mladsi temer o deset let nez Briggite Macronova. Proti ni je vykrmena Zemanova panimama naprosto bez vkusu a sarmu a vypada o 15 let starsi nez ji ve skutecnosti je.
-2 # Jaris 2017-05-17 02:54
Kypre "asistentce" Bednarikove- Zemanove je 57let.
+13 # vlk samotář 2017-05-15 20:49
Z toho jsem jelen!..:-)

Nedávno jsem sem dával na toto video odkaz a dnes je to hlavním článkem!

Dostanu taky nějakou odměnu jako spoluautor - "odkazu"?.-))))
+10 # John Maxwell 2017-05-15 21:34
Neblbni , najdou se tací co ti to budou závidět hnedle první příspěvek...
+7 # Lubinen 2017-05-16 09:01
Pokud nejsi psychopat , tak víš ,že si nemáme co
závidět,zvlášť když žijeme v době která smrdí totálním průserem.
+6 # John Maxwell 2017-05-16 10:08
Závidět se dá jen svoboda .....
+3 # vlk samotář 2017-05-16 15:53
Co je to "svoboda"?...:-))))

To jsem ještě za celý život nepoznal....
+9 # mizera 2017-05-15 22:00
Mám vážne obavy o pána doktora Segatoriho. Myslím, že si práve podpísal svoj rozsudok.
-5 # limopivo 2017-05-16 12:15
Úžasné. Rasistické, sexistické a jiné urážky jsou tu v pohodě. Ale když napíšu, že Trump je psychopat také a vy teď nevíte, jak na něj reagovat, když Putinovi neleze do..., tak jsem smazán.

Nenávist a servilnost k Rusku tu mají zelenou. Nejde o alternativní web, ale o tvrdou ruskou propagandu.
+3 # Pyromaniak 2017-05-16 13:07
Ty čuráčku, jestli to nebude tím že jsi [...]ní, proto jsou tvé výblitky mazány.... ŽE NESTUDUJEŠ NA IHNISU NEBO NA HOVNINKÁCH.....
-3 # limopivo 2017-05-16 13:11
O tvé úrovni vypovídá tvůj příspěvek
+6 # oskar 2017-05-16 15:14
Psychopat - v poslední době žádaná diagnóza, která vás předurčuje do vedení jakéhokoliv západního státu EU

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás