Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMaďarsko se dožaduje, aby „zbabělý“ vice-prezident EU rezignoval poté, co nazval kritiku Sorose „anti-semitismem“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Maďarsko se dožaduje, aby „zbabělý“ vice-prezident EU rezignoval poté, co nazval kritiku Sorose „anti-semitismem“

Maďarsko požádalo o rezignaci prvního viceprezidenta Evropské komise Franse Timmermanse poté, co ministerského předsedu Viktora Orbána nazval antisemitou za kritiku miliardáře a kampanisty za masovou imigraci George Sorose.

Maďarský vůdce v hněvivém projevu k Evropskému parlamentu v dubu 2017 Sorose obvinil ze „zruinování životů milionů Evropanů svými finančními spekulacemi.“ Tento finančník je v Británii nejlépe známý jako „muž co zlomil Bank of England“, kdy si nahrabala jeden a půl miliardy dolarů z těžkých sázek proti libře v roce 1992.

Nicméně tento bývalý holandský ministr zahraničí Timmermans řekl německým liberálním novinám Die Zeit, že souhlasí s tím, že tyto komentáře byli „anti-semitské“ a tvrdil, že se nad nimi „zhrozil“.

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó na tiskové konferenci v pátek v Budapešti kategoricky popřel toto viceprezidentovo obvinění, když vyslal rozhodnou a jednoznačnou odpověď:

„My jsme zavedli národní svátek vzpomínek na oběti Holocaustu, zrenovovali jsme řadu synagog nejen v Maďarsku, nýbrž i v sousedních zemích a z popírání Holocaustu jsme udělali trestný čin podle Trestního zákona,“ prohlásil.

„Nová maďarská ústava zaručuje Maďarským Židům bezpečnost jako součásti Maďarského národa a maďarská Židovská komunita může vždy počítat s úctou, přátelstvím a ochranou maďarské vlády.“

Oficiální tiskové prohlášení ministerstva zahraničí a obchodu popsalo Timmermansovy domněnky za „extrémní urážku Maďarska,“ a Szijjártó jasně řekl, že „když činitel EU smrtelně urazil členský stát v takovéto záležitosti, tak už nemá jinou volbu, než rezignovat na úřad.“

Szijjártó rovněž řekl, že pronesením svých poznámek v interview s německým mediálním kanálem hned po proslovu ministerského předsedy Orbána k Evropskému parlamentu, „když na to nemohl nikdo z maďarské vlády okamžitě odpovědět,“ se první viceprezident zachoval zbaběle.

Tento ministr dal jasně na srozuměnou, že Budapešť má se Sorosem těžký spor, ale trval na tom, že ten „nemá absolutně nic společného s původem nebo náboženstvím George Sorose.“

„Všechno toto je o skutečnosti, že Geogre Soros prostřednictvím svých organizací skrytých zrakům veřejnosti umístěných v Maďarsku utrácí nekonečné peněžní částky podporou ilegální imigrace,“ řekl 15. dubna Orbán Magyar Idök.

„Aby protlačil své zájmy, tak platí četné lobbyistické organizace operující pod pláštíkem občanské společnosti. Udržuje pravidelnou síť svých vlastních agitátorů, svých vlastních médií, stovky lidí a i svou vlastní univerzitu. Chce udržovat nátlak na Maďarsko: na zemi, která očekává, že i takoví, jako George Soros budou dodržovat její zákony.

„Věřím, že George Sorose nesmíme podceňovat: je to mocný miliardář s nesmírným odhodláním, který, když přijde na jeho zájmy, nerespektuje ani Boha, ani člověka. My chceme chránit Maďarsko, a tak se musíme pustit i do tohoto zápasu.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+18 # Jehuda 2017-05-13 15:24
Trotl Timmermans. Tak ho nazývám já mezi svými holandskými přáteli. Je to typicke socansko-holand ské politicky-korek tní jelito. Mezi Fransem Timmermansem a Bohuškem Kudrnáčkem je asi 1% rozdílu a to jen a pouze v jejich genetickém make-upu.
+9 # r.m. 2017-05-13 20:16
Stejně jako Babiš mi volají Kalousek nebo lidé z ODS, hájí se Plesl (šéfredaktor Mfd)
www.youtube.com/.../
Moderátor Rozsypal se zakuckal a orosil jakmile padlo slovo Bakala. Mám s tím v rozhlase osobní zkušenost. Ukecaná a poslušná buznička moderátor, standart veřejnoprávní služby.
+14 # r.m. 2017-05-13 20:20
Pořád se povídají pohádky jak chlapeček Soros prchal před nacisty. Přitom měl jako 14letý neobřezaného "ochránce" a nakládal svoje soukmenovce do vagónů via koncertní lager jako zaměstnanec Judenrat.
Odtud asi jeho podpora LGBT )))

Androidi
+8 # Jaris 2017-05-14 01:11
r.m., zajimave. To mne nenapadlo...
+2 # Věra Štimová 2017-05-13 21:41
Soroš a další miliardáři, ve skutečnosti žádnými miliardáři nejsou, protože pokud by byli, neutráceli nesmyslně svoje peníze na aktivity NWO. Ve skutečnosti poslouchají t
to, co jim vládne v podzemí Nového Mexika a je to něco, jako zakázaná zóna 51. Proto se modlej k tomu okřídlenému kozlovi a plní, chudáci, jeho rozkazy. Který člověk, který by třeba zdědil ohromný majetek, ho věnoval neziskovkám tak, aby ho ztrapňovaly agendou jak LBGT, tak agendou migrantů ? Nikdo rozumný by nikdy nedal ani korunu do takových trapných záležitostí, aby někdo jiný, dobře skrytý, mohl ovládat lidstvo. Nemusíme chodit daleko, abychom věděli, kdo u nás se takto chová, ale má jiné úkoly kam ty peníze dát. Oni ve skutečnosti nemají ani vlastní vůli k tomu si za ty peníze, které jsou na oko jejich, dělat vše podle vlastního rozhodnutí. Mají šibeniční termíny, pracují jako ďasi a myslí si bláhově, že si něco vydělali. Nic, vůbec nic jim nepatří, ani jejich život, ten už dávno prodali za tu virtuální realitu, kterou teď žijí. Nechali se nachytat na sliby o moci a bohatství, ale ani jedno ani druhé ve skutečnosti nemají a jako loutky plní rozkazy svého všehomíra, tvůrce, který ač vypadá jako kozel s křídly, nakecal jim všechno, co jenom chtěli slyšet. Jsou to chudáci, protože když okřídlený kozel rozkáže, tak se rozbrečej a plněj rozkazy. Nechápou, že pokud budou skákat na jeho noty, pak jim nepatří ani to, co vyprodukují na záchodě. To jim on sám s nenávistí k nim, slavnostně připomíná při každé příležitosti. Nikdo je nemá rád, ani ti, kteří jsou stejně sexuálně postižení, jako oni. Přitom vědí dobře, koho musí proklínat na rozkaz kozla.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás