Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Nejchudší prezident světa“ naléhá na národy světa, aby daly George Sorose na černou listinu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Nejchudší prezident světa“ naléhá na národy světa, aby daly George Sorose na černou listinu

Bývalý urguguayský prezident Jose „Pepe“ Mujica, známý jako nejskromnější prezident světa, naléhal na veřejnost celého světa, aby odmítla politiky rozvracení George Sorose a naléhal na politiky, aby tohoto globalistického miliardáře dali na černou listinu.

Mujica často popisovaný jako „nejchudší prezident světa“ kvůli svému odhodlání žít jako normální člověk odešel z úřadu do důchodu v roce 2015, když po sobě zanechal stabilní ekonomiku a míru schvalování veřejností na 70 procentech – což v tak turbulentním regionu není zrovna malý úspěch.

Když se Mujicy ptali, jakou radu by dal politikům a světovým vůdcům, tak řekl, že by jim poradil, aby „žili jako většina“, aby tak zůstali ve styku s reálnými problémy, které lidé mají, a aby odmítli globalistickou vizi George Sorose.

„V Sorosově vizi není žádná budoucnost, žádná budoucnost, ve které by stálo za to tak jako tak žít,“ radil tento bývalý prezident.

Mujica i poté, co byl zvolen do nejvyššího úřadu v zemi, nadále žil prostý život a věnoval každý měsíc 90 procent svého prezidentského platu na charitu. Mujicův příklad je v příkrém kontrastu se Spojenými státy, kde politici včetně průměrných poslanců Kongresu berou před 1 milion dolarů a kdy bývalý ředitel FBI Comey bral 11 milionů, a kde mají korporace, pokud jde o přispívání na politické kampaně, skoro ta samá práva jako jednotlivci.

Uruguayský Jose Mujica dorazil k volebnímu středisku ve svém milovaném Volkswagenu Brouku. Tomuto bývalému prezidentovi za jeho ikonické auto nabídli 1 milion $, což jsou peníze, o kterých řekl, že je dá na charitu.

„Červený koberec pro lidi, kteří hrají tuhle hru,“ řekl Mujica napodobující hráče na flétnu. „Všechny tyhle věci jsou feudální přežitky. A tenhle personál, co obklopuje prezidenta je něco jako někdejší dvůr.“

Mujica vysvětlil, že nemá nic proti bohatým lidem jako takovým, ale že si nemyslí, že při zastupování zájmů většiny odvedou lidé, kteří jsou bohatí, dobrou práci.

Tento bývalý uruguayský vůdce v interview s CNN en Español kritizoval světové vůdce, že opravdu nereprezentují lidi.

„Vynalezli jsme tuhle věc zvanou zastupitelská demokracie, o níž říkáme, že je to většina, co v ní rozhoduje,“ řekl Mujica CNN. „Já mám ale dojem, že my (hlavy států) bychom měli žít jako většina a ne jako menšina.“

„Nejsem proti lidem, co mají peníze, kteří milují peníze, kteří šílí po penězích,“ řekl Mujica. „Ale od politiky bychom je měli oddělit. Musíme lidi, co peníze milují příliš, držet dál od politiky, ti jsou v politice nebezpeční… Lidé, kteří milují peníze, by se zaprodali průmyslu, komerci, jen aby znásobili bohatství. Ale politika je zápas o štěstí všech.“

Když se ho ptali, proč jsou bohatí lidé špatní zastupitelé chudých, Mujica řekl: „Mají sklon pohlížet na svět ze své perspektivy, což je perspektiva peněz. I když fungují s dobrými úmysly, tak je perspektiva, kterou vidí svět, život, svá rozhodnutí, informována z hlediska bohatství. Žijeme ve světě, v němž se očekává, že většina bude vládnout, takže musíme zkoušet svou perspektivu opřít o většinu, ne o menšinu.“

Mujica se stal proslulým odmítáním symbolů bohatství. V květnovém interview v komentářích pro španělskou televizi pronesl káravé komentáře proti kravatám, které se začaly nakažlivě šířit.

„Ta kravata je zbytečný kus hadru, co ti škrtí krk,“ řekl Mujica během interview. „Jsem nepřítel konzumerismu. Kvůli tomuhle hyperkonzumerismu zapomínáme na základní věci a plýtváme lidskými silami na frivolnosti, které mají jen málo společného s lidským štěstím.“

Teď žije na malé farmě na kraji hlavního města Montevideo se svou manželkou uruguayskou senátorkou Lucií Topolanskou a jejich třínohou fenkou Manuelou. Řekl, že zavrhl materialismus, protože ten by ho obral o čas, aby si mohl užít svých vášní jako péči o svou květinovou farmu a venkovních prací.

„Nemám ruce prezidenta,“ řekl Mujica CNN. „Jsou dost upracované.“

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+92 # John Maxwell 2017-05-13 10:31
Člověk se zdravým rozumem ....
+47 # Lubinen 2017-05-13 11:31
Takhle by to mělo být , kdybychom si nenechali rozkazovat a vládnout smečkou psychopaticky
nemocných jedinců s pocitem satansky okultního
zbožšténí vyvolenosti zapáchající sýrou a smrdutým
pyžmem jejich paníška blafometa ,blafujícího a oblbujícího rádoby jelita vyholená sami sobě vyvolená.
+23 # Lubinen 2017-05-13 11:35
Jaký je rozdíl mezi cirkulárkou a toaletním papírem?
Žádný , stačí chvilka nepozornosti a máte prsty v ......
+44 # Monika lkemae 2017-05-13 13:28
Jaris: souhlasím stebou ! Zombi Soros do rakve a pořádně zatlouct víko prosím !
+21 # jozo 2017-05-13 18:50
PODIVEJTE ON MA FAKT ROZUM V HLAVE A MA PRAVDU.MUSIME SE CHOVAT JAK IDIOTI BEZ MOZKU?? TO JSOU SLUNICKARI ALE MUSIME S EPTAT KDO JSOU SLUNICKARI?? JSOU TO MLADI LIDE BEZ ZODPOVEDNOSTI A ROZUMU. MAMANCI ROZMALENI ZAMINDRAKOVANI A BEZ ZAMESTNANI. VETSINA ZNICH JE NA DROGACH. TOHLE CHCETE ABY OVLIVNOVALO NAS USUDEK O ZDRAVEM ROZUMU??
+15 # olinka215 2017-05-13 21:50
Právě takové lidi,systém nejvíc nenávidí.
Oni jsou totiž důkazem,že když se chce,tak to jde i bez statisícových příjmů. Důkazem, že politika nemusí nutně znamenat odtržení od reality. Ale jen v případě,že se do ní dostanou lidé, natolik morálně silní, odhodlaní pracovat ve prospěch svých spoluobčanů,že odolají nátlaku systému, pocitu vlastní nadřazenosti a vábení peněz.
Je jich jako šafránu, ale existují a evidentně, nejen, na východ od nás
+10 # Kurt Kolibka 2017-05-14 15:35
Krásný člověk.
+4 # blu 2017-05-15 10:39
vidím v ňom múdrosť ,skromnosť a skúsenosť v tom čo robí
0 # Moltres 2017-05-24 20:22
Mohl bych poprosit o link na web, kde je uvedený zmíněný Mujicův citát o Sorosovi? Podle kamaráda je tato zpráva fake, tak bych mu to chtěl vyvrátit. Děkuji :-)
0 # juli 2017-06-15 18:03
vyzerá to ako preklad tohto článku, ale portál mi tiež nepríde mainstreamový :) yournewswire.com/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás