Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDalší skandál na lince United Airlines: pasažérka byla donucena se přede všemi vymočit do sklenice

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Další skandál na lince United Airlines: pasažérka byla donucena se přede všemi vymočit do sklenice

Obyvatelka města Kansas City (stát Missouri, USA) Nicol Harperová, která trpí na hyperaktivitu močového měchýře, byla donucena se vymočit do sklenice v salonu letadla, protože jí stevardi na lince United Airlines nedovolili jít na toaletu během přistání. Televizní kanál KCTV 5 o tom informovala sama pasažérka. (ilustrační foto)

Harperová, která cestovala s rodinou, řekla, že informovala posádku o své diagnóze a že jim sdělila, že nutně potřebuje navštívit toaletu.

Upozornila je, že se vrátí rychle, ale i tak ji pracovníci letecké společnosti požádali, aby se vrátila na místo, protože oni roznášeli pití a letadlo se dostalo do zóny turbulence. Američanka poznamenala, že někteří pasažéři i přes to vstávali ze svých sedadel.

„Velice nezdvořile mi řekla (letuška), že nesmím vstávat ze svého místa. Tak jsem ji upozornila, že v tom případě budu potřebovat skleničku," řekla žena.

V důsledku toho se musela Harperová vypořádat s potřebou přímo v salonu za přítomnosti dalších pasažérů. Poté k ní přišla jedna z letušek letecké společnosti a požádala ji, aby na toaletě vyprázdnila skleničku. „Ve skutečnosti mě kárala, když jsme šly uličkou. A ostatní to slyšeli" dodala.

V oznámení zveřejněném United Airlines se píše, že „pracovníci posádky nepředpokládali, že slečna Harperová použije skleničku místo toalety". Zástupci společnosti dodali, že jsou s ženou již v kontaktu, aby si vyjasnili situaci. Ale Harperová zároveň tvrdí, že se několik týdnů bez výsledku snažila dovolat na linku podpory, aby si mohla stěžovat, píše Sputnik.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-1 # hmm 2017-05-12 11:34
acho... zdroj sputnik..

To sem zvědavej jestli tady budete psát články o rusku z NYT... :-(

Nebo můžete převzít článek z Maďarského tisku který odkazuje na idnes...
+19 # tora 2017-05-12 13:03
ty jses ale debil.
si to precti na svych oblibenych, kdyz jsi z toho takj vyhonenej...

www.google.de/.../
+25 # Lubinen 2017-05-12 11:39
Pokud člověk nutně potřebuje tak ve vší počestnosti
jde všechno stranou a potřeba musí být vykonána , neboť zdraví především , je slušnost ostatních se otočit a nečumět na akt jako by to v životě neviděl.
+21 # Jan Kadlec 2017-05-12 12:03
V USA je to složitý, páč kdyby ji bez keců pustili a ona se pak v těch turbulencích třeba jebla o dveře do hlavy, tak na nich zase bude soudit miliony, to si člověk nevybere...
+11 # Janaz 2017-05-12 14:14
Presne, a o krem toho, keď má takú diagnózu, tak existujú aj nenápadné plienkové nohavičky, ktoré si môže obliecť na dobu letu, aby sa poistila, ale niektorých asi myslenie bolí.
+6 # Dědouch11 2017-05-12 14:42
.
+7 # ctenar 2017-05-12 20:25
ja bych se vychcal do ulicky, s velkou chuti
+1 # radeeedtt 2017-05-13 14:56
To je reklama :D :D

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás