Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPodívejte se na krátký ohromující film, který vás namotivuje prosadit svůj talent a jakýkoliv sen

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Podívejte se na krátký ohromující film, který vás namotivuje prosadit svůj talent a jakýkoliv sen

Chováte se určitým způsobem, protože jste se tak rozhodli, nebo protože vás lidé ve společnosti tak naučili myslet, věřit a vypadat určitým způsobem? Na tuto otázku není lehké odpovědět a je tomu tak, protože lze těžko rozeznat hranici mezi vlastními osobními hodnotami jednotlivce a učením, které bylo do člověka vštípeno v mladém věku.

...

Ač „normy“ jsou v podstatě v každé společnosti, protože ty zajišťují, že svět neupadne do chaosu, tak ale neblahé efekty různých sociálních konstruktů a moderní pracovní síly jsou takové, že jednotlivci pomalu ztrácí svou schopnost tvořit a vymýšlet si sami. Z lidí se stávají spíše něco jako „ovčané“, tedy ti, co následují stádo a nikdy si nekladou otázku, proč jsou věci nastaveny tak, jak jsou.

Následující krátký film, vytvořený madridskými animátory Danielem Martinezem Larou a Rafa Cano Mendezem, předvádí právě tuhle věc. V tomto sedmiminutovém videu člověk uvidí, co se stane, když lidé dovolí, aby v nich jejich denní rutiny od 9 do 5 zadusily jejich schopnost kreativity a jejich talent.

Jak uvádí Collective Evolution, tak se tento film rovněž týká rodičovství a důležitosti toho umožnit dítěti vyrůst v ten typ jedince, kterým si přeje být. Konec konců, co je nejlepší pro rodiče může, ale také nemusí být nejlepší pro jejich dítě a to je poučení, jaké je ne vždy snadné spolknout.

Tento kritikou oceněný krátký film byl zhotoven pomocí softwarového směšovače Blender, což je open-source program pro 3D rendering. Toto video jménem Nápodobně od Pixar-esque bylo věnováno „našim rodinám, aby nám pomohlo neztratit svou vlastní barvu.“

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+10 # vlk samotář 2017-05-12 19:07
Pěkné, ale smutné.
+10 # olinka215 2017-05-12 19:40
O to smutnější,že je taková je realita :-((
+8 # vlk samotář 2017-05-13 10:27
To jsou důsledky vlivu klanu Rothschilda a jím vytvořeného globálního bankovního koncentráku ve světě..

Nevytvořil žádnou prosperující civilizaci, která už dávno měla létat ke hvězdám, ale pokřiveného MRZÁKA, jaký byl on sám se svým zdegenerovaným myšlením!


A ještě neskončil, ale pokračuje v to mrzačení lidstva vesele dál!!!
-1 # Mike1234 2017-05-18 14:57
Pardon, mám tomu rozumět tak, že ta správná multi kulti výchova dětí je k ničemu je nenutit, nechat je, ať si dělají, co chtějí, např čumí celé dny na bednu, nic děti neučit, nechat je flákat a čekat, že je třeba možná něco zaujme ?

No, to z nich budou úplní "syrští lékaři, inženýři a doktoři věd". Případně pracovníci neziskovek.
Nebo jiní lemplové a parazité

Jo, málem bych ve výčtu parazitů a neschopných hlupáků zapoměl na novináře, politiky, sluníčkáře a feťáky z Kliniky.
0 # Petr Linek 2017-05-23 15:31
Pokud by děti žili v normálním a ne zparazitovaném okolí, nemuseli by být ničím co tady píšeš. Jestli necháváš čumět děti na bednu, jsi parazit ty. Stejně jako i my bychom v normálním životním prostředí se nemuseli nic učit. A při tom nicnedělání bychom se my i naše děti, naučili používat energie, třeba právě k cestování kamkoli, a to lidem jako jsi ty dojde velmi pozdě. Ahoj ty parazite, a přečti si Tajemství AMENTI II. místo čumění na bednu, nebo jdi produkovat ať máš dětem na bednu novou. Já s nimy jdu nic nedělat do lesa.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás