Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAustralské školy pomáhají žákům změnit si pohlaví i bez souhlasu rodičů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Australské školy pomáhají žákům změnit si pohlaví i bez souhlasu rodičů

Školy po celé Austrálii rozbíhají nový kontroverzní systém, který učitelům umožní, aby dětem pomáhaly změnit si pohlaví i bez povolení jejich rodičů.

Kolem 300 škol podepsalo politiku „Bezpečnějších škol“, která dětem od věku šesti let umožní změnit si pohlaví, i kdyby s tím jejich rodiče nesouhlasili.

...

Heast.com hlásí: Do toho patří kapitoly, které uvádí, že nepovažují svolení rodičů za nezbytnou součást rozhodování, když si děti přejí změnu.

Tato směrnice praví: „Mohlo by být možné u studentů uvažovat o předčasném prohlášení za dospělé, a ti by pak mohli učinit toto rozhodnutí i bez souhlasu rodičů.“

Nespecifikuje se v tom, v jakém věku by to mohlo být vhodné.

Dokument se uchyluje k návrhu možných akcí, k nimž lze přikročit, včetně změny pohlaví v evidenci školy, změny jejich rodu při komunikaci, změny jejich uniforem a jejich přesunutí do jiných skupin ve sportovních týmech a školních táborech, aby to vyhovovalo takové identitě, jakou preferují.

Tento dokument už podepsalo nejméně 290 škol, z nichž více než 95 jsou základní školy vzdělávající ty nejmladší žáky v zemi.

V posledních letech se stát Victoria stanovil horkým ohniskem genderové politiky ve školách.

Heat Street předtím už referoval o tímto státem dotované brožuře, „OMG já jsem trans,“ rozdávané školním dětem, aby je povzbuzovala podstoupit chirurgii k změně pohlaví.

Tato brožura vysvětluje, že pohlaví je „malý kousek papíru“ a je zcela na svobodném výběru, než je pak přivede k dostupnosti hormonální terapie a chirurgie.

Úřady ve Victorii rozšířily své učení o genderové politice už i na předškoláky.

Před šesti týdny Heat Street referoval, že Victoria rozjíždí výukový program pro učitele školek zaměřený na vykořenění sexistického chování u dětí už od čtyř let.

Tento projekt za mnoho milionů dolarů je zaměřen na to, aby učitele vybavil „přístupy bránícími zaujatosti“, aby ty děti, které ve třídách „prosazují sexistické hodnoty, názory a postoje,“ v tomto počínání zastavili a spolu s tím zajistili, že budou číst a počítat.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+34 # hanka 2017-05-12 10:32
To je zvrácenost. Mám čtyři vnoučata a vím, jak se mění věkem jejich zájmy. Nadšení pro nějakou vec druhý den už nemá význam a je tu nadšení pro něco úplně jiného.
+13 # fujiminavaja 2017-05-12 10:43
...a jak by řvali, kdybyste jim řekla, že jim ho uříznete (poz. chlapcům).

:D
+15 # John Maxwell 2017-05-12 12:01
Přesně tak, každý děcko zkoumá svět , sebe a zkouší co tohle udělá, tohle zas něco jiného ...je to přirozenost ... a škola by měla předevšim učit a ne řídit něčí život na kterej defakto nemá právo ...
dopl.
Nikterak si nedělám iluze o našem školství je to prašt jako uhoď viz ....

Rodiče, pozor! Tohle dělají neziskovky vašim dětem ve školkách a školách za vašimi zády, když jste v práci. A dokonce s podporou MŠMT! Netušíte, s kým budou od září chodit vaše děti do školky!
aeronet.cz/.../...
+8 # .lak 2017-05-12 15:14
Bohouš je mění 3x do týdne dvakrát je z něho kráva a jednou vůl. Ovšem gínsbír tvrdil že je žena a odvolali ho ze služební cesty ale jestli už dorazil do pindostanu se nepochlubili.
ulozto.cz/.../...
+16 # fujiminavaja 2017-05-12 10:41
Někdo snad normální zůstane :) a těm fandím
+20 # Monika lkemae 2017-05-12 10:43
Narodil se mi Josifek a domu mi ze školi dorazila Pipinka ?
+17 # Ignác 2017-05-12 10:59
Děti - slovo, za které se dá schovat skoro vše. Byly vždy zneužívány pro cokoli. Ne nadarmo se v USA politikům často říká "Baby kissers."

Stejně jako bezpečnost.
Slovo které se překroutí tak, že ti, co se o ni "chtějí postarat", se nakonec postarají o její likvidaci a těm, co to s ní myslí vážně a úpřímě, to již nikdo nevěří.
+21 # Věra Štimová 2017-05-12 11:05
Nejspíš jsme na Konci. Konec konců tenhle konec asi nikdo nečekal. Sodoma Gomora. My, kteří jsme se holt narodili normální jsme za národní zájmy. Ti, co se holt narodili nenormální si zaplatí státní zájmy. Pak ale proč musíme platit státu daně, když jsme normální ? Ti nenormální by tedy měli podporovat stát, protože kope za jejich zájmy, které národními zájmy opravdu nejsou. Otče jenž jsi na nebesích, prosím Tě odděl normální lidi od toho, co si zaplatily neziskovky a nás nutěj jim to taky z daní platit. Ty jsi nás stvořil jako muže a ženy, proto prosím zjednej v tom pořádek, protože přišel ten tvůrce, víš, jak ho nazývají satanisti a dělá ti tady na zemi takovej bordel, Otče, že to svět ještě snad nezažil !
+22 # Lubinen 2017-05-12 11:49
Totální LGBT debilizace neofašounskýho světovýho
řádu , to je ale hnus velebnosti.
+9 # fujiminavaja 2017-05-12 12:37
A co u nás? v pohodě?!

czechfreepress.cz/.../...

aiesec.cz/pro-skoly/

Projekt EDISON-Mateřské , základní a střední školy:
Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného.

+6 # 3.14čus 2017-05-12 20:36
to je právně napadnutelné. Škole jsem svěřil dítě, že mi ho tam bude vzdělávat učitel-zaměstna nec školy. Pokud do školy chodí různí bubáci vyučovat, pak se moje dítě, za které jsem zodpovědný, stýká s cizími lidmi, k čemuž jsem souhlas nedal.... Do školy cizí lidé nemají přístup a tento bubák z fotky mohl odpálit mé dítě. Žádné bezpečnostní opatření zřejmě ze strany školy učiněno nebylo.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás