Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAmerický ministr obrany Mattis: Mám respekt k ruské armádě, my v Evropě útočit nebudeme

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Americký ministr obrany Mattis: Mám respekt k ruské armádě, my v Evropě útočit nebudeme

Americký ministr obrany Jim Mattis ve svém prvním projevu k vedení NATO zopakoval, že Evropa se musí starat sama o bezpečnost svých dětí. Připomněl, že požadovaná dvě procenta z hrubého národního produktu na obranu dává pouze pětice států.

Navrhovaný cíl aliance objemu finančních prostředků ve výši dvou procent hrubého národního produktu zatím plní Velká Británie, Polsko, Estonsko, Řecko a Spojené státy. Zároveň pochválil Litvu za její plán navýšení finančních prostředků do obrany.

Americká armáda zvýší svou vojenskou přítomnost v Baltském moři a kontrolu vzdušného prostoru pobaltských republik během srpna a září letošního roku.

„Zvýšíme tak svou schopnost sledovat ruské vojenské jednotky poblíž pobaltských států během velkého vojenského cvičení plánovaného Moskvou v letošním roce,“ uvedl Pentagon.

Ruské cvičení, známé pod jménem Západ, se odehrává každé čtyři roky a bude se letos konat v západním Rusku, včetně území Běloruska a ruské enklávy Kaliningradu.

Americká armáda odhaduje, že cvičení se může zúčastnit 70.000 až 100.000 ruských vojáků. Ruská armáda by mohla využít této příležitosti k modernizaci některých vojenských zařízení, trvale umístěných v regionu.  Konkrétně úředníci Pentagonu uvedli, že očekávají, že ruské systémy Iskander s balistickými raketami budou modernizovány  raketami schopných nést jaderné hlavice.

Ruská enkláva Kaliningrad je přístav v Baltském moři mezi Polskem a pobaltskými státy a neustálé posilování této základny může negativně ovlivnit vojenské operace USA a NATO.

Systém Iskander může zasáhnout cíle v dosahu  více než 100 mil od místa startu, byl nasazen v Kaliningradu při cvičení, ale jeho stálé umístění však může vyzvat pobaltské státy k tomu, aby zvýšily svou obranu proti raketovému systému Iskander.

V reakci na to několik zemí v této oblasti uvažuje o dodatečných pozemních protivzdušných prostředcích, uvedli úředníci Pentagonu a dodali, že Spojené státy by mohly v případě potřeby nasadit protiraketové baterie typu Patriot na obranu Západu. Patriot je schopen sestřelit letadla i balistické střely.

"Nasadíme veškeré prostředky, které jsou zde nezbytné," řekl ministr obrany Jim Mattis během návštěvy Litvy, aby znovu potvrdil závazek USA vůči NATO a podpořil pobaltské státy. "Budeme o tom mluvit s vůdci členských států NATO v Bruselu."

Mattis také uvedl, že nemá "žádné obavy" z nadcházejícího cvičení ruské armády a dodal, že je to rutinní cvičení a doufá, že "zůstane rutinou".

Litevská armáda projevila zájem o umístění systému Patriot v rámci sil NATO, které přišly v lednu pod vedením Německa do Litvy. Již dříve byl systém Patriot umístěn v Polsku.

Mattis navštívil během své návštěvy pobaltských zemí své protějšky a americké a německé jednotky na výcvikové základně u hlavního města Vilniusu.

V reakci na ruské přidružení Krymu v roce 2014 a jeho pokračující intervenci na Ukrajině řekl Mattis, že Spojené státy více než ztrojnásobily své výdaje na obranu v Evropě. V současné době je více než 20.000 amerických vojáků v Evropě, včetně dvou brigád a další rotační brigády připravených k odvrácení ruského útoku. Kromě toho NATO umístilo čtyři nadnárodní prapory vedené Spojenými státy, Kanadou, Spojeným královstvím a Německem v Lotyšsku, Estonsku, Litvě a Polsku.

Rusko nárůst vojsk a rozšíření nasazení NATO označilo jako agresivní čin.

"Řekl bych, že mám respekt k síle ruské armády a nevěřím, že by si někdo mohl myslet, že z naší strany existuje nějaký ofenzivní plán," řekl Mattis o síle USA a NATO v Evropě. "Všichni vědí, že je to defenzivní síla a nasazujeme pouze obranné systémy, abychom zajistili respektování suverenity."

Zdroj: washingtonpost.compz.cz

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+12 # Pravdoholik 2017-05-11 09:41
.
+65 # Pravdoholik 2017-05-11 10:07
Slýchávám obavy, co s námi bude, pokud se Evropská unie rozpadne. Že nejsme schopni samostatně fungovat. Lidé se zřejmě opravdu začínají probouzet a uvědomovat si kdo jsou, neboť poslední věta mi připadá pravdivá.

Jsme přelidněná montovna, která má zemědělství neschopné nakrmit ani polovinu svých obyvatel. Naše země je zplundrovaná a vydrancovaná. To co mělo hodnotu (půda, ubohé zbytky nerostného bohatství) jsme věnovali oligarchům, kteří s tím naložili po svém. Jediné, co nám zůstalo, je obrovské množství hladových krků (to není zrovna ceněná komodita). Západní společnost je v rozkladu, bude mít své starosti a my jim nemáme téměř co nabídnout.

Ale možná nám pomohou odborníci sametoví revolucionáři. Ti tvrdí, že dříve jsme uživili nejenom sebe, ale částečně i Rusy, kteří nás vykořisťovali. Třeba poradí, jak znovu povstat z popela.
Lepší by však bylo je poslat jako delegaci do Ruska, aby tam vyjádřili omluvu za své velmi nevhodné chování. Aby jim vysvětlili, že někteří z nás se za jejich názory stydí. Pokud tuto omluvu Rusové přijmou, měli by se jim uctivě uklonit a jako výraz díků a pokory jim políbit řiť (nebude to pro ně nic nového, toto šlo těmto nenapravitelným převlíkačům vždy výborně). Tak možná dosáhneme toho, že nám jednou neutáhnou ropné kohouty a nevrátí nás tím do doby kamenné.


FEUDÁLNÍ PANOVNÍK ČESKA INZERUJE (budoucnost rok 2030):

Vyměním 100 inženýrů za pytel mouky. Zn. Spěchá
+47 # Lubinen 2017-05-11 10:42
Pokud nás nějaká budoucnost vůbec na téhle planetě
čeká tak podle plánů nemocných virem NWO , tak tvůj
příspěvek není vůbec od věci ba naopak , na místě.
+15 # .lak 2017-05-11 11:00
+8 # Lubinen 2017-05-11 13:48
Dík dost dobrý jen to mít v sobě je ještě lepší.
+11 # Piovarči 2017-05-11 23:46
Tak neviem prečo tu vadili tie zábery moderného Ruska
a prečo bola odstránená časť diskusie.
Veď som Peťka pekne oslovoval


Moskva si splnila svoj sen

Že sa v Rusku budujú takéto monumenty som doteraz netušil a to len preto že to Rusko je neustále zo strany Západu démonizované
Foto z moderného Ruska pod touto fotoreportážou
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Nikdy by som nepovedal že toto môžu byť obrázky z Ruska
Nejvyšší mrakodrap Evropy

Předpokládaná dostavba: rok 2016
448 metrů
94 pater
Developer: Mirax Group Corp.
Architect: NPS Tschoban Voss
+11 # olinka215 2017-05-11 23:50
Také nad tím přemýšlím.
Komu jsme asi vadili?
+1 # vjědec123 2017-05-12 10:51
Asi nikomu. Pravděpodobně to byl robot (program) na "čištění" databáze příspěvků. Je-li v příspěvku vloženo moc datově obsáhlých objektů, nebo několikrát ten samý dlouhý text, potom příspěvek robot smaže.
Klidně můžeme vyzkoušet zadat příspěvek, třeba znak "A" deset tisíckrát a vložit ho sem porůznu třikrát za sebou. Robot zapracuje a smaže je.
+4 # Piovarči 2017-05-12 13:52
Vedec nie je to tak preto že Peťko Kotov tam mal krátke príspevky aj tie boli zmazané. Dokonca bola zmazaná časť jedného môjho textu v jednom príspevku v súvislosti s Kotovom, ale nič neslušné. Robot by zmazal celý príspevok.
To robot nebol:-) Niekomu asi vadilo to že som reagoval na Kotova a nastavovl zdrkadlo jeho drístom o chudobe v Rusku
+2 # vjědec123 2017-05-12 15:43
Tak možná máš pravdu. Že by nějaký jouda z Chovancova ústavu? Třeba je pan Pět [...]ů opravdu nějaký nastrčený provokatér od Chovance či nějakého Sorosova trouby.
Jinak na netu je příspěvek starý 14 dní jako 1000 let v lidském životě. Tzn. že je to téměř na vždy zapomenuto. Což tedy není tento případ.
Potom se v historii rýpají historikové a v databázi příspěvků tajné služby. Třeba to mají dobře placené. A ne jako obyčejný člověk 13000 měsíčně, přičemž musí dát 2000 na dojíždění.
+1 # marieza 2017-05-13 07:42
...byl to asi nějaky nevy chovanec .-)
+1 # vjědec123 2017-05-12 16:03
Vysvětlení možná najdeš na:
NEJZNÁMĚJŠÍ ČESKÝ VĚZEŇ KAJÍNEK DOSTANE MILOST OD PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
u Dědouch11 2017-05-12 15:38.
To je asi nejpravděpodobn ější.
+1 # vjědec123 2017-05-12 16:08
Stavby Ruska:


+2 # vjědec123 2017-05-12 16:12
EU dnes:
+3 # vjědec123 2017-05-12 16:16
Ten rozdíl Groznyj a současná EUroafrika je opravdu zarážející. A to nám ani nějaký banderovec, či EUronácek nevymluví ani nevysvětlí.
+22 # Dědouch1 2017-05-11 12:16
+17 # Pеtkо Коtоv 2017-05-11 11:23
Jsem [...]ni a nevzdelany superblbec.
Pisu zde jen nesmysly, tak me ignorujte
+25 # Piovarči 2017-05-11 13:22
My vieme:-DDD
AMERICKÝ PLÁN B V SÝRII

Syrští Kurdové se chystají s pomocí amerických zbraní „vybudovat svobodnou Sýrii“, stojí v prohlášení oficiálního představitele kurdské domobrany YPG Redura Xelila.

„Naše síly… vyhlašují, že my postavíme Sýrii, kde spolu lidé budou žít svobodně, za podpory sil mezinárodní koalice budeme vítězit nad temnými silami," stojí v prohlášení, jehož text je v rukou RIA Novosti.
Americký prezident Donald Trump ve středu potvrdil plán na vyzbrojování kurdských jednotek v Sýrii, které bojují s Islámským státem nehledě na námitky Turecka. V Pentagonu informovali, že USA se chystají dodat Kurdům v Sýrii „omezenou zásilku" zbraní, které jsou nutné pro osvobození Rakky od Islámského státu, včetně kulometů.
Xelil přivítal rozhodnutí USA, ale současně ho označil za „opožděné". „Nehledě na to, že rozhodnutí Bílého domu poskytnout YPG zbraně bylo učiněno trochu pozdě, svědčí o důvěře našim silám, které bojují proti IS a všem teroristickým bandám… YPG dokázala světu, hlavně mezinárodním koaličním silám, že je hlavní silou, která bojuje s terorismem. Do učinění tohoto rozhodnutí naše síly trpěly nedostatkem (zbraní — red.)," stojí ve zprávě oficiálního představitele YPG.

Kurdské jednotky, včetně jednotek YPG, jsou páteří „Syrských demokratických sil". Za podpory amerického letectva a speciálních jednotek osvobozují města Tabka a Rakka od IS.
cz.sputniknews.com/.../...

Zaujímavé mapy znázorňujúce zmenu situácie v damašskom vidieku v rokoch 2013 až 2017 sa objavili online 10. mája. ( ZDROJ ) V roku 2013 bola vláda v Damasku vo veľmi zlom stave. Odvtedy vládne sily oslobodili oblasti Deir Miqrin, Al Tal, Qudqysa, Daraya, Západné Ghouty, Marj al Sultan Airbase a Maydaa.

Preto východná oblasť Ghouta, kaplnka Qaboun a Yarmouk tábor zostali jedinými oblasťami, kde militanti (Hayat Tahrir al-Sham, ISIS a ďalší) odolávajú vládnemu tlaku.

S očakávaným oslobodením Qaboun ( militanti sa začali sťahovať z oblasti skoro tento mesiac ), vládne sily urobia ďalší dôležitý krok v zabezpečení celej krajiny sýrskeho hlavného mesta.
southfront.org/.../
V Damašku teda ostáva zdolať už len východnú Ghutu. Posledné územie proamerického odporu v Damašku. Vonkoncom to nie je jednoduché, ale Sýrska armáda je rozhodnutá to urobiť.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Tabqa už padla Kurdi majú v rukách priehradu.
0 # marieza 2017-05-14 16:08
Petko ...to mně rozesmálo ...a už jsem to opravdu potřebovala ....dík:-)...my slim ovšem teho s těmi tlustými písmeny .-)
0 # marieza 2017-05-14 16:15
...tak musím dodat ke svému komentáři ...že mě rozesmál ten Petko ,který napsal ...jsem [...]ní a nevdělany superblbec ,píšu zde nesmysly ,tak mě ignorujte...... :-)....
+34 # Vladimír57 2017-05-11 10:23
Nebylo by od věci, kdyby se Mattis o svůj respekt podělil s mnohými vymaštěnci v Evropě.
+39 # erika 2017-05-11 11:30
Prečo zvyšujú svoju vojenskú prítomnosť v Európe, keď ako vraví minister obrany SŠ:-"My v Európe útočiť nebudeme"?
Prečo sem presúvajú vojská a techniku?
I keď sa táto možnosť nedá vylúčiť, lebo nás tak vytrénovali, že Európa napokon fakt bude zničená rukami samotných Európanov a vďaka ich lokajskému prístupu k riadeniu Spojenými štátmi.
Má ich snáď toto alibistické i keď nepravdivé vyhlásenie chrániť pred odvetným útokom? My nič, my muzikanti...to Európa strečkuje. ..Ako keď si naťahala Afriku do svojich hraníc a teraz nevie čo s kriminalitou mladých mužov, ponevierajúcich sa
bezcieľne ulicami európskych miest.
Jeden by neveril, ako sa nám Európanom Amerika čuduje.
Jeden deň organizuje a platí migrantskú tsunami a druhý deň sa čuduje...
+45 # vlk samotář 2017-05-11 13:07
Protože když Američan řekne, že v Evropě útočit nebude, tak je na víc jak 100% jisté, že v ní spustí třetí světovou válku, protože je to prolhaný zmetek a Amíkovi bych po svých špatných osobních zkušenostech nevěřil ani slovo!!! g>
+34 # Piovarči 2017-05-11 13:42
"Nasadíme veškeré prostředky, které jsou zde nezbytné," řekl ministr obrany Jim Mattis během návštěvy Litvy, aby znovu potvrdil závazek USA vůči NATO a podpořil pobaltské státy. "Budeme o tom mluvit s vůdci členských států NATO v Bruselu."

Skrátka Američania idú podľa plánu. Ukrajinu už zabrali takmer definitívne. Iba ak by sa Ukačka prebrali z tej naivity že sa budú mať pod ochranou NATO lepšie. Škoda že Strelkov stratil Slaviansk. UKčka Donbas a Luhansk ale stratili nadobro
0 # Petko Kotov 2017-05-11 13:45
separatisti na Ukrajine jsou uplne stejna pakaz jako ISIS - zabiraji uzemi, terrorizuji obyvatele a hrajou si na stat. S takovyma je potreba rychle skoncovat nez se ten ksindl rozleze jako rakovina.
+18 # Piovarči 2017-05-11 14:30
To už nepôjde Petík. Naopak sa môže ešte stať že sa k nim ešte niekto na UK pridá ak bude situácia takto aj naďalej gradovať.
Izoláciu Donbasu už ekonomika UK negatívne pociťuje.

Zacharčenko zažertoval o tom, že DLR získala mimozemské technologi
Hlava samozvané Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko při odpovědi na otázku o použití neznámé zbraně v oblasti Gorlovky oznámil, že v roce 2014 se šéfové DLR setkali s mimozemšťany.

„Vy přece víte, že jsme se v roce 2014 setkali s mimozemšťany. Oni nám předali své technologie. Tyto technologie používáme na „ukropy" (pozn. hanlivé označení pro ukrajinské nacionalisty)," cituje Zacharčenka Lenta.ru.

V prosince 2016 si na neviditelnou a neslyšnou zbraň domobranců v rozhovoru pro televizní stanici TSN stěžovali bojovníci gruzínského batalionu Ozbrojených sil Ukrajiny, kteří zaujímají pozici u obce Trojckoe na linii střetu se samozvanou Luhanskou lidovou republikou. Voják s přezdívkou Maestro řekl, že se protivník stále pohybuje vpřed a „skrývá se v mlze a sněžení".
cz.sputniknews.com/.../...

UKčka fantazírujú:-DD D
0 # Petko Kotov 2017-05-11 14:35
asi cetli na zdejsim webu o " uspesich" Ruska a nekterym kecum uverili - vy jste zatim uverili vsemu co Sputnik napsal, v Kieve mozna uverili jenom nekterym blabolum.
+20 # Piovarči 2017-05-11 15:51
Preto UKačka utekajú do Ruska v miliónoch:-DD
Pozri si foto Ruskej krajiny na nete. A tá čistá obloha bez tých kondenzačných čiar u nás stále prítomných
0 # Petko Kotov 2017-05-11 15:58
kdyz neletaji tak nemaji cary. Diky ze jsi upozornil na dalsi kus ruske zaostalosti.
+9 # Piovarči 2017-05-11 16:45
Aha tak oni nelietajú oni sa prepravujú len na bicykloch po šírej Rusi. A armáda cvičí len s fúrikmi plnými betónu....
Jáj to som nevedel...
A vôbec nemajú vojenské lietadla a ni žiadnu leteckú dopravu?
Aha nemajú na letecký benzín...
A ešte čo nepovieš... že nad Ruskom lietajú len vrany hore bruchom lebo sa už na to trápenie dole nemožno dívať?.-))
+25 # Dědouch1 2017-05-11 17:39
+21 # Piovarči 2017-05-11 13:34
Bitka o vojenskú leteckú základňu Jirah sa začala

Medzi sýrskymi vládnymi silami a teroristami ISIS prebiehajú intenzívne boje v blízkosti vojenskej leteckej základne Jirah v provincii Aleppo.

Vládne jednotky nasadili členov ISIS v oblastiach západne a severne od leteckej základne, zatiaľ čo ruské letecké a vzdušné sily a sýrske vzdušné sily uskutočnili viaceré letecké útoky na jednotky ISIS a vojenské zariadenia v leteckej základni a juhovýchodne od nich.
ISIS používa samovražedné improvizované výbušné zariadenia (SVBIED) proti vládnym jednotkám v tejto oblasti. To naznačuje, že teroristi majú brániť vojenskú leteckú základňu Jirah od vládneho postupu.
Vojenská letecká základňa Jirah je jednou z posledných zostávajúcich obrán ISIS v provincii Aleppo. Ak sa dostane do rúk vládnych síl, cesta na strategické mesto Maskanah bude otvorená pre sýrsku armádu a jej spojencov.
Včera vládne sily, vedené Syrskými armádnymi tygrickými silami, obnovili svoju činnosť proti ISIS vo východnej časti krajiny Aleppo . Odvtedy prevzali kontrolu nad obcou Al-Mahdoum a začali útoky proti teroristom ISIS v blízkosti vojenskej leteckej základne Jirah.
southfront.org/.../
Tu to bude veľmi dôležité aby Sýrska armáda postupovala čo najrýchlejšie.
+33 # Jaris 2017-05-11 12:20
Slysite to, co ten americky grazl povida? Evropa je zodpovedna sama za sebe za ochranu svych deti! V tom ma pravdu a momentalne nebezpeci pro existenci Evropy hrozi nezrizena muslimska emigrace. Tyhle emigranty/vyzir ky je treba vyhnat zpet, at si jdou branit svoji zem pred americkym agresorem. Ten je totiz hlavnim nepritelem celeho sveta.
+25 # John Maxwell 2017-05-11 12:32
Asi tak...
Cituji :
Evropa se musí starat sama o bezpečnost svých dětí.
...požadovaná dvě procenta z hrubého národního produktu na obranu dává pouze pětice států.
Zvýšíme tak svou schopnost sledovat ruské vojenské jednotky

Dotovat imperialismus se jim zachtělo ....
Hehe proč teda cpát do chcípající kobyly ...
No komu tohle nestačí a věří, že fašisujicí NATO bude někoho jiného "bránit" než UssA a VB tak se sakra mýlí leda, že by věřil šrotu ...z toho čiší jen jedno zachovat NATO i když je jen nástrojem na vymahání UssA zájmů ...
+26 # Piovarči 2017-05-11 13:48
Jedine Slovensko a Maďarsko šli s týmto problémom na súd. škoda že sa Česko a Polsko nepridali. Češi máte jedinečnú šancu niečo zmeniť snáď už v posledných volbách aby birokrati v EU dostali výrazne na vedomie že tkáto EU je vám na dve veci....
+19 # Lubinen 2017-05-11 14:27
Válečný kolbiště pokud možno střed a východ Evropy a nejlépe bratr proti bratru , těm kurwam hadím vidím do
rici už nejaký pátek.Nechám
vám to sviňstvo vyžrať, kurwy mrzké.
+20 # John Maxwell 2017-05-11 15:44
Vezmi to podle reálný ekonomiky kdo je postradatelnej pro tzv. tvrdý jádro EU a vyjde ti nárazníkové pásmo ...a co s námi plánujou ...tomu se řiká likvidace...
+13 # Lubinen 2017-05-11 17:38
Tak jest ale čas se jim krátí jsou a budou den ode dne slabší.
+11 # John Maxwell 2017-05-11 17:57
To bych netvrdil pořád jedou svuj plán a dokud ovládaj kapitál tak diktujou podmínky a na jedno koryto je až moc sviní co by ho chtělo ....musel by bejt povinej odstřel jako škodná....
+7 # Lubinen 2017-05-11 22:44
Ale čim dál vic lidi jim to prohlidne
+26 # vjědec123 2017-05-11 12:31
Afghánistán. „Náš Afghánistán“, chtělo by se říci. Vždyť i Česká republika se už víc než 16 let – v rámci svých „spojeneckých závazků“ – jako poslušná dobrodružná trouba na té americké okupaci podílí. Pardon, demokratizaci. Nebo já vlastně nevím na čem, ale na nepochopení mám právo. Když se před čtrnácti dny přímo v Kábulu ptali šéfa Pentagonu Mattise, jaký je cíl americké „mise“ v Afghánistánu, tak nedokázal odpovědět a jen cosi mumlal.

Nevědí, proč tam jsou, ale nedají pokoj, dokud toho nedosáhnou. A zkoušeli to silou, a ničeho nedosáhli. Zkoušeli to jednáním, ale z pozice silnějšího, takže se na ně Tálibán „vybodl“. A domanévrovali se do stavu, kdy Tálibán ovládá stále více území, američtí a spojenečtí vojáci jsou z bezpečnostních důvodů vesměs zalezlí na svých základnách.
.....Pan Stropnický naopak rozdává medaile za podíl
Převzato z parlamentnilisty.cz/.../...
+25 # Pokémon 2017-05-11 12:42
No, někde se přece ten nahromaděný arzenál zbraní musí využít. Sklady jsou přeplněné, tak se musí najít nějaká země, kde se to uplatní. Starý problém kapitalistů, vyrobit, ale hlavně prodat. Ale hlavní problém je v tom, že zbrojní průmysl je v těch špatných rukou.
0 # Petko Kotov 2017-05-11 14:42
aha. Proto rusky barbar tolik zbroji a snazi se ten srot prodavat ruznym diktatorum a tyranum. Kdyz neprodal a nepodarilo se mu proto vyprazdnit sklady - napadl Ukrajinu , okupuje Syrii, Osetii, ohrozuje Evropu - protoze jen valky muzou zachranit zdechlou ruskou pseudoekonomiku .
Stary problem bolseviku - neumi nic a snazi se proto rabovat jine zeme.
+15 # Piovarči 2017-05-11 16:03
Začalo to všetko Majdanom na Ukrajine ktorý zorganizovali USA Mulandová sa s tým dokonca chválila koľko miliard do toho investovali
A tak dostali len to čo im patrilo. Krym im nikdy nepatril dostali ho od Chruščova Rusko si ho vzalo späť preto že tam už USA chystali budovať svoju námornú základňu.
Európu ohrozuje hlavne agresívna zahraničná politiky USARuska drevená architektúra

static8.depositphotos.com/.../ ...
0 # Petko Kotov 2017-05-11 16:11
Majdan byl protoze Ukrajinci chteli na Zapad a prorusky sasek nepodepsal slibovane asociacni dohody. Ukrajinci uz nechteli byt ekonomicky zavisli na ruskem ubozakovi a zit proto v bide. Chteli jako kazda jina zeme ktera se zbavila zavislosti na Rusku prosperovat. Kdyby se s Ruskem meli dobre tak by se NIKOMU nepodarilo udelat Majdan. Vy jste tady mimoradne natvrdli zakuskove.
Prevraty se deji aby se lidi meli lepe - proto se NEDEJI zadne prevraty aby se ze zapadni urovne nekdo chtel dostat na uroven ruske zumpy. Jednoduche ale pro zdejsi ubozaky nepochopitelne. Ti za tim vidi spiknuti CIA a MI5
+11 # Piovarči 2017-05-11 17:00
Joj UKačka sú obrovské naivky myslia si že už nebudú žiť v biede len aby nespomínali za 25 rokov opäť len na staré dobré časy spolupráce s Ruskom:-)
My sme prišli za 25 rokov akurát na to že sme len treťotriednymi občanmi EU pod neustálim ekonomickým prítlakom
Žumpa si tu ty keď už si pri tej žumpe. Prevraty ako v Líbyi si chcel povedať. Je tam teraz väčší bordel a chaos ako za režimu v ktorom bola táto krajina najvyspelejšou krajinou Afriky. Dnes cez ňu a odtiaľ ľudia utekajú do EU po tisícoch a destabilizujú situáciu aj v EU
+18 # Dědouch1 2017-05-11 17:40
+7 # diamond 2017-05-12 07:55
S Ukáčkama to udělali nakonec jinak - zrušili jim vízovou povinnost. Takže kromě černých hub z Afriky se do Evropy / EU nastěhuje neméně hladový dav z božské a přátelské Ukrajiny. Jaké to asi může vzít konce? To snad je schopen postihnout i největší debil, že 5K?
Ti debilové, co v Praze při každé příležitosti mávají ukrajinskou vlajkou a pořád se k něčemu přivazují, mají možnost se předvést. Tak chlapci, do toho! Přece pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, i když vás to bude sakra bolet!
+1 # Sirea 2017-05-12 15:24
Ukáčka ušetrili tak akurát 30 eur, pričom, ak dostali víza, mohli tu nejaký čas pobudnúť. Teraz musia mať:
-biometrický pas
-spiatočný lístok
- financie na deň (okolo 30 €)
- čistý register, dokumenty
A MôŽU ZOSTAŤ 90 dní. Právo na prácu nemajú.
Pričom si asi vieme, predstaviť, aké jednoduché je z Malinovky získať biometrický pas...
Nie, nezaplavia nás prácechtiví. Ale tí zločinci s K47 sem budú utekať . A strieľať ich asi "v rámci dobrých vzťahov" nebudeme...???
+3 # Standa Wener 2017-05-11 12:34
Vy Amíci byste měli mít respekt z Ruska především kvůli tomu, že na rozdíl od vás nežene svět čím dál hlouběji do zadnice. Amerika pos*aná... (Amerikou mám na mysli ty, co nechávají bourat vlastní baráky apod.).

PS: ow.ly/qiSF30bCXQe ;-)
+18 # Dědouch1 2017-05-11 14:03
Tady líbivý text, abys neznalé pohnul ke kliknutí na tu tvojí úchylárnu.
Jsi podrazácký zmetek.
+10 # Dědouch1 2017-05-11 17:44
0 # Petko Kotov 2017-05-11 13:13
moc kecu a Rus mezitim zbroji na ukor svych danovych poplatniku. Rusko je potreba zbavit zbrojnich programu, znicit mu raketove zakladny a pak teprve s nim jednat o budoucnosti a mirove spolupraci.
+23 # Piovarči 2017-05-11 14:43
Peťánek Rus robí dobre že zbrojí. Vieš koľko zamestná zbrojný priemysel ľudí?

V Rusku sa znižuje nezamestnanosť aj týmto spôsobom

a zvyšuje sa zároveň životná úroveň!!!

Keby sme my v 89 nezrušili vojenskú výrobu v ZŤS Martin aj my by sme sa mali lepšie.

Lenže ujo Havel povedali že je to nehumánne a tak sme ostali bez dobre platenej práce ba čo viac mnohí sa stali nezamestnaní...
Zbrojovka zamestnávala za komanča 15 000 ľudí.

Na špeciáli chlapci zarobili 8 až 12000 Kčs mesačne. V civilnej výrobe to bolo len okolo 4 - 6 000 Kčs. A to bol vtedy úžasný peniaz nie ako tieto dnešné 600 Eurové žobrácke platy.

Rusi zbroja aby sa nedostali do takých sračiek v akých sme dnes my 25 rokov po nežnej demolícii.
nášho hospodárstva.
Za 25 rokov sme nedokázali vybudovať ani len dialnicu naprieč Slovenskom. A dôchodcovia živoria na 300 Eurových žobračenkách.
Choď sa dať vypchať s týmto tvojim deštrukčným kapitalizmom.
Smrť tomuto ekonomickému fašizmu
Nemusí sa ti to páčiť ale je to tak. Žiaľ.
0 # Petko Kotov 2017-05-11 14:47
lol....Rus je diky zbrojeni v takovych srackach v jakych ty bys byt nechtel. Ani nikdo ze zdejsich kolaborantskych pomatencu.
Nikdo z vas by nechtel mit nemocnice jako maji v Rusku, silnice jako v Rusku, prijmy jako v Rusku - nikdo z vas by nechtel zit jako Rus. Vsichni byste chteli zit jako Americani nebo Nemci na ktere nadavate. Zoufalci.
+14 # Piovarči 2017-05-11 16:22
Zúfalec si ty sám. V sračkách je naopak Západná civilizácia. V morálnych sračkách. Dostatok a prepych ale za akú cenu za cenu absolútneho zadĺženia a absolútneho morálneho úpadku, za cenu vojen a vraždenia? My nechceme žiť ako v Amerike ani ako v Nemecku odkiaľ ku nám prúdia treťotriedne potraviny, pre nich sme len lacné montovne a lacná pracovná sila a spotrebná masa, ľudský póvl pre tvorenie väčších ziskov pre nadnárodné monopoly.
+15 # Dědouch1 2017-05-11 17:46
Nepsal jsi, že vždy ten magor sklapne?
-1 # Piovarči 2017-05-12 13:54
Sklapol
+24 # vjědec123 2017-05-11 16:06
"Nejlepší" na tom Lahvárenským Agentovi Havlovi je, že povídal o zrušení vojenské výroby z humánních důvodů a přitom o pár let později přikývl na bombardování a vymlouval se opět na humanitu - humanitární bombarďák, přesně tak, jak mu ze západu poručili.

Tento kecka toho má na svědomí více i s jeho poradci ... nakecal a nalhal toho dost a dost.
+22 # vjědec123 2017-05-11 16:29
Vaclav Havel Veskrna a jeho poradci
www.youtube.com/.../

HAVEL A JEHO LŽI !!
www.youtube.com/.../
+8 # John Maxwell 2017-05-11 18:16
Hehehehe opravim tě mimoni takhle jsi to měl napsat
Cituji Petko Kotov:
moc kecu a Émeričan mezitim zbroji na ukor celého světa kam hamtla jeho prašivá hnáta.
+20 # Lucif 2017-05-11 17:18
Keď sa ma Európa starať o seba, tak čo je amíkov do toho koľko ktorá krajina platí do NATO? Európa by mala automaticky vystúpiť z NATO a neplatiť tam ani cent.
+14 # Lubinen 2017-05-11 17:51
Všecko vybílit a začít od znova ako hovorý Vaský.
Mnoho jsme důvěřovali a málo prověřovali.
A platili za svoji naivitu ,lhostejnost a nedůslednost.
Každý tě bude tak dlouho a tak silně ždímat jak ty si
necháš líbit.To platilo a platit bude.
+7 # John Maxwell 2017-05-11 18:38
Jak to myslíš s tim bílenim ? jako tlustá čára a jede se nanovo ?
+10 # Piovarči 2017-05-11 19:25
Také jednoduché to nie je ako tvrdí Rudo.
Ak by ste chceli tých ľudí prechcať museli by ste mať rovnaké ak nie väčšie prostriedky čo žiaľ realitou nie je. Rusko má veľké prostriedky a predsa má čo robiť aby udržalo hydru v bezpečnej vzdialenosti.
Už vo voľbách máme problém niečo zmeniť.
Ovplivňujú a manipulujú všetko
+14 # vjědec123 2017-05-11 18:33
Hodí Trump Klimkinovi aport? Banderovský pes čeká na povely a na kost. Možná i vrtí ocáskem.
+15 # vjědec123 2017-05-11 18:39
+12 # bibianka 2017-05-11 18:40
boze v porovnani s Lavrovom klimkin jak zimny gris,nediplomat icky,hnusny ,bez sarmu,a bez humoru
+17 # bibianka 2017-05-11 18:39
Druhá svetová vojna v tomto zmysle, a to hlavne pre Rusko (bývalý Sovietsky zväz), mala úplne iný rozmer. Bola to vojna likvidačná. Fašistickému Nemecku nešlo iba o víťazstvo nad ZSSR a dobytie jeho územia. Pripravovala sa totálna likvidácia celej krajiny ako aj ľudí mnohých národností – mali úplne zmiznúť z povrchu zeme.

Preto pre obyvateľov ZSSR-Ruska to nebol iba boj o slobodu, nezávislosť a svoju vlasť, ale bol to aj boj o prežitie, o to, aby aj naďalej existovali viaceré národnosti žijúce v tejto krajine, a aby aj naďalej existovala samotná táto krajina. Obyvateľom Ruska nejde iba o to, že zvíťazili v tejto strašnej vojne, ale aj o to, že vôbec prežili ich predkovia a teda dnes žijú aj súčasníci… Preto pre Rusov, ale aj pre Bielorusov, mnohých Ukrajincov a iných Deň víťazstva má „trochu“ iný význam, ako pre zvyšok sveta. A práve preto včera s takým citom a nadšením oslavovali výročie ukončenia vojny.

Áno, každá dobyvačná vojna je čiastočne aj likvidačná. Je tu ale také malé „ale“… Ak si na sekundu predstavíme hroznú katastrofu a to, že by Hitler zvíťazil v tej strašnej vojne, môžeme sa domnievať, čo by sa stalo. Kolonizoval by celú Európu, povytváral by ďalšie protektoráty a otrocké štáty, zotročil by obyvateľstvo celého kontinentu a zničil by niekoľko etnických skupín obyvateľstva. Európania by sa premenili na otrokov, ale väčšina by prežila.

Sovietsky zväz a jeho obyvateľstvo čakal iný osud: celý štát mal úplne zmiznúť z mapy a desiatky miliónov ľudí rôznych národností malo byť zlikvidovaných. Teda prestala by existovať samotná krajina a takmer celé jej obyvateľstvo… Ak by sa to podarilo, dnes o Rusku a o Rusoch by nebolo ani počuť…

Preto obyvatelia Ruska oslavujú Deň víťazstva inak, ako v hociktorej inej krajine sveta. Jednoducho má zvláštny význam pre všetko obyvateľstvo, nielen pre jednotlivcov.
+12 # John Maxwell 2017-05-11 18:43
Pěkne vystiženo
+16 # Piovarči 2017-05-11 19:31
A novodobí Fašouni na západe by najradšej vyhodili do luftu všetky pamätníky bojov Ruskej armády proti fašistom
+15 # contumacia 2017-05-11 20:07
SSA v EU válčit přímo nebudou ale cizími rukami...!!!
+7 # Věra Štimová 2017-05-11 20:44
Všiměte si prosím, až se podíváte na oblohu, na co chce NATO více peněz. V předchozím článku bylo toto: "propojení blockchainu a umělé inteligence", to abychom věděli, ským máme počítat. Umělé inteligence jsou na první pohled lidé, na druhý pohled ti, co chtějí dvě procenta pro NATO, aby nám mohli práškovat hlavy, vzduch, zemi a vodu. Pokud nevíte, co je to umělá inteligence, tak vězte, že není legrace s ní bojovat. Je to vlastně robot v lidském těle. Najděte si prosím to, jak se dnes tiskne lidský genom na 3D tiskárně a jak je již snadné vyrábět klony jako na běžícím pásu. Proto jsou ty utajené podzemní laboratoře, různé technologie čipů a holografické filmy připravované na promítání na oblohu z družic. To, co my nesmíme vědět, je právě to, co chodí mezi námi v lidských tělech. Vypadá to jako člověk, ale chová se to jako ten nejhorší mafián. Říkají tomu sice umělá inteligence, ale jsou to vlastně biomašiny s programem toho, kdo je naprogramoval. Proč najednou má být válka ? Proč atomová nebo geofyzikální ? Proč se má zničit lidstvo na této planetě ? Už delší čas se toto připravuje a americké chlubící se filmy o tom vlastně referují. Matrix není náhodný film a to, co je dnes napořadu dne, je převzetí moci od člověka umělou inteligencí a jejího tvůrce. Je tady dost těch, kteří před tím tvůrcem padají i na hubu, natož na kolena, aby se mu zavděčili. Mají služby na webech a jsou první v diskuzích, aby jejich soudy byly čtené. Za to dostávají plat a jsou naprosto nepoučitelní a nepřesvědčiteln í jiným vaším názorem. Melou si pořád svou tak, jak byli naprogramováni. Všichni víme, kdo jsou a je ale strašné, že zastávají významné funkce ve vládě a administrativě. Musíte si uvědomit kolik jich už je. Poznáte je naprosto jasně podle chování, které je normálnímu člověku protivné.
+2 # senil 2017-05-12 08:26
Doufejme, že mezi USA a Ruskem bude mír, ale Trump zatím spíš sklamal a eskaluje konfilkty a neřeší moc domácí problémy.

[...]/.../...
+2 # Sirea 2017-05-12 15:40
Trump pod prikrytím tomahawkov dosadil svojho človeka za šéfa Najvyššeho súdu A PRETO - na jeho vyjadrenie - mohol odvolať hlavu CIA Comeyho (že pracuje neefektívne - len tri podružné oblasti). Najprv treba sa zbaviť nepriateľov. Dosiahol, že Klitorisová už kandidovať nebude (to rozhodli iné kruhy). A S. Kóreu sa napadnúť nechystá - to je zrejme jeho taktika -. už sa vyjadril, že sa chce stretnúť s Kimom (silné reči, potom pozvoľna...)
Ten článok, čo tu pastuješ, je mess - a ešte vychladnutý...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás