Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠerif Clarke slibuje, pokud z něj Trump udělá příštího ředitele FBI, tak že zavře Hillary Clinton

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Šerif Clarke slibuje, pokud z něj Trump udělá příštího ředitele FBI, tak že zavře Hillary Clinton

Šerif Clarke slíbil, že udělá-li z něj Trump příštího ředitele FBI, tak hned zavře Hillary Clinton. Prezidentem Trumpem upřednostňovaný šerif tweetnul tento slib v úterý večer poté, co byl James Comey vyhozen z místa ředitele FBI, což vyvolalo zuřivé spekulace ohledně toho, kdo je nachystán tuto roli plnit.

Je to tak vážná mela, že je čas hodit klobouk do ringu.

Šerif Clarke se přidává ke kongresmanovi Trey Gowdymu jako další populární favorit k náhradě zneuctěného Jamese Comeye, ukázaly v úterý Twitterové ukazatele popularity na míře schvalování obou kandidátů veřejností.

Ať si ale Trump vybere kteréhokoliv kandidáta, tak to bude pro Hillary Clinton záruka bezesných nocí, jelikož s nástupem ředitele FBI dbalého spíše zákona, pořádku a spravedlnosti než kamarádíčkovské ochrany korupce, se to dlouho očekávané stíhání za její zločiny začíná vážně rýsovat.

Jak řekl Alexander Hamilton: „Opovržení zákonem je široká dálnice k anarchii,“ a ani Clark, ani Gowdy nejsou fanoušky anarchie.

Skutečností je, že skandály s emaily Hillary Clinton a s Nadací Clintonů zase plní zprávy, což budou nejspíš i v nadcházejících letech. Ministr spravedlnosti Jeff Sessions při svém potvrzujícím slyšení řekl, že se oprošťuje od slibů jakýchkoliv vyšetřování týkajících se Clintonů.

A ač prezident Donald Trump řekl, že by radši Hillary Clinton nebo Nadaci Clintonů nevyšetřoval, tak to neznamená, že na stíhání nikdo nepracuje.

Washington Times referuje: Rozhodnutí (které, jak to vypadá, nebylo ještě učiněno) o nepokračování ve vyšetřování vyvolává nejméně tři obavy:

1)Rozhodnutí, zda by někdo měl být stíhán, není přeci normálně na prezidentovi. Tohle je práce „systému“.

„Ten výraz systém“ může někomu připadat beztvarý, ale ve skutečnosti je „systém“ tím, co nazýváme „vládou zákona“. A vláda zákona není jen nějaký odtažitý pojem, ve kterém se hrabou právníci a koumáci nad veřejnou politikou. Vláda zákona je nejspíš tím nejdůležitějším koncept vlády, jaký máme – dokonce ještě daleko důležitějším než demokracie. Vláda zákona povznáší i ty nejslabší občany na úroveň těch nejmocnějších.

2)Zrušení tohoto případu vznáší otázky ohledně spravedlnosti.

Spravedlnost může vypadat jako prchavý pojem, ale i tak nám obvykle dojde, že nám chybí, když ji dost nevidíme. Pravdou je, že ne vždy je možné být spravedlivý. Občas je nezbytné být trochu benevolentní. Ale v tomto případě existuje spousta lidí, kteří spáchali daleko méně, než už se ukázalo, že provedla paní Clitonová, a ti za to potrestáni byli. Proč oni by za to měli platit, když ona ne? Ta odpověď, že život přeci není úplně spravedlivý, není moc uspokojivá.

3)Nebezpečí číhající za oponou tohoto vyšetřování.

Kdo ví, do jakých špinavostí byla Nadace Clintonů zapojena? Odpovědí je: Hodně lidí to ví – ta sousta lidí, co už to vyšetřovala. Ti vědí spoustu věcí. A je téměř nemyslitelné, že by z toho nedocházelo k únikům. Ty úniky by ztrapnily úplně stejně Donalda Trumpa za to, že nechal paní Clintonovou tomu uniknout, úplně stejně, jako by ztrapnily paní Clintonovou – přičemž se vždy předpokládá, že Clintonovou lze ztrapnit pořádně.

Skutečností je, že ti vedoucí kandidáti na ředitelování FBI jsou strašně natěšení Hillary Clinton stíhat a pohnat ji i s jejími kamarádíčky před spravedlnost.

 

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+32 # Vladan74 2017-05-11 10:08
Skutečností je, že ti vedoucí kandidáti na ředitelování FBI jsou strašně natěšení Hillary Clinton stíhat a pohnat ji i s jejími kamarádíčky před spravedlnost.

Pravda je krasna vec, aj ked niekedy boli...

infowarsstore.com/.../...
+16 # Historik 2017-05-11 18:06
Jestli zavřou Hillary, budou muset i Billa. No a pak už jen ten krůček k zavření Baracka.
Ale v rámci humanity doufám, že Billa nestrčí do cely k Hillary, to bych mu fakt nepřál.
+44 # smrťák 2017-05-11 10:09
Pokud Tě zvolí, tak to hned udělej.
A přiber i ten váš kongres.
P.S. Jó, a ten sádrový rypák co tam stojí na stole, mrskni do Niagary.
novinky.cz/.../...
+39 # Vladimír57 2017-05-11 10:26
Fuj! Jsem se leknul, když spadla ta hadra.
+29 # Dědouch1 2017-05-11 12:33
Mně se zvedl "kufr".
+24 # John Maxwell 2017-05-11 13:02
To je atentát na lidi , jediná heduš to už má ve smiče před spaním...
+22 # Dědouch1 2017-05-11 14:05
Ta má kopii na nočním stolku, v předsíni, v obýváku, kuchyni, koupelně, i na [...]íku.
+21 # Lubinen 2017-05-11 14:07
Snad nemáš na mysli největší morální oporu
našeho státu a veškerého zbloudilého východního světa po šametové komedii v rukách kulišáka a miláčka
naší Heduš Venci Hejla?
+20 # John Maxwell 2017-05-11 15:33
Jistě, že má na mysli Vénu lahvoňovic podobizna jak kotelník sfině svinutá ....
+15 # Historik 2017-05-11 18:01
Jak jsi včera psal...
Taky mě fascinuje, jak rychle vždycky havlérka zareaguje na Prezidenta. Prostě na první našlápnutí.
Na těch demonstracích měli i pódia, stánky, "kulturní" program. To všechno muselo stát slušný prachy a museli to začít organizovat, sotva Zeman na hradě zvedl hůl. A i kooperace místních radnic musela být blesková, aby obratem ruky získali povolení.
+12 # olinka215 2017-05-11 20:16
Já si myslím,že tohle mají natrénované dlouho dopředu a jen čekají, na vhodnou záminku, aby mohli rozehrát komedii. Smutné je,že se vždycky najde dost komparsu,ochotn ého se zapojit.
Zajímalo by mě,co je to za lidi,jaká v sobě nesou traumata,že jsou svolní, stát se součástí takové maškarády.
Já bych se hanbou propadla,kdybyc h kolem jen procházela, natož, kdyby se objevila moje fotka,dokazujíc í, že jsem "jedna z nich"
+5 # Lubinen 2017-05-12 11:58
To je důkaz, že většina tz.,,spikleneck ých ''teorií je pravdivá .
+15 # Jaris 2017-05-11 12:27
To Trump nedovoli. Podle nej jsou Klitoni mili lide a jsou to jeho prateli. Navic Hilary pracovala ve dne v noci a je to nesmirne pilna zenska, proste dric, podle slov Donika.
0 # Petko Kotov 2017-05-11 13:04
Donald by se mel venovat Rusku, zadupat ho do zeme. Tim pomuze lidstvu. Resenim nejakych hypotetickych afer Hillary nepomuze nikomu. Jen ztraci cas.
+2 # taka 2017-05-12 17:07
kdepak napred si musi doma pekne udelat poradek, uklidit spinu, aby se mu nerozlezla, America First!
+20 # JerykoOo 2017-05-11 13:36
osobně bych preferoval Treye... velmi inteligentni člověk ,viděl jsem několik slyšení v kongresu a trey byl vždy na jedničku... pěkná argumentace opřená o zákony (benghazi,maily)

Co se tyka vyšetřování Clintonové. Obávám se že to může strhnout šilenou lavinu. Muže se to dostat do stavu kdy samotní američané uplně přestanou důvěřovat politikům ,z obou stran... zrudnou jim oči a bude zle... na tohle se musí opatrně

a hlavně Trump a Clintonovi mají stejné předky...http://www.washingtontimes.com/news/2015/aug/25/donald-trump-hillary-clinton-are-related-genealogy/

je to zvlaštní jak hodně mocných lidi má historicky stejné předky...

Tak se asi nic nezměnilo .. jen místo označení šlechta se používá oligarchové atp.

Pořád mám ten pocit, že mr.Trump je kontrolovana opozice, jehož hlavním úkolem je jakasí reorganizace,no vý start ale plně v rukou mocných

Dokud se budou ekonomické zajmy preferovat nad vše ostatní... nikdy se nic nezmění...

Prostě to dal nejde aby vždy na prvním místě byli prachy.. a že to bez nich nejde ? ale jde jen je třeba se změnit ,uskromnit a nechovat se jak rozmazleny fracek co musí vše co má jeho soused..

My sami si definujeme pravidla, zakony tak proč je neupravit na základě nových skutečnosti... jasně ti co mají penize=moc budou proti... jen kdyby lidi chtěli opustit tu pohodlnou pohadku kterou nám všem nakukali a nebali se podívat se za oponu, kde je sice hnus ale taky naděje

jsem fakt zvědavy co se bude dit až kapitalismus narazí na vrchol ! půjde se cestou udržitelného rozvoje s upraveným monetarním systémem nebo bude finalní krok kapitalismu zkapitalizovat samotnou lidskou bytost, nacenit chování,prožíva né emoce atd.?(někde jsem to četl,uryvek z nějaké knihy co bude až kapitalismus narazí na vrchol)

Podle mě lidi nejsou ve své podstatě zlí,špatní jen mame pocit že žijeme ve světe ,kde to jinak nejde... ale ono to jde a to 1% nám pořád hází klacky pod nohy, rozděluje nás, vráží mezi nás klíny jen aby s námi mohli manipulovat...
+4 # Lubinen 2017-05-12 12:05
V zákulisí to jsou většinou všechno kamarádi a dost často pokrevně spřízněni.Spole čný úkol maj jasný-
lidé to nesmí prokouknout natolik aby to byl náš
konec a na to jsou schpni vyvolat klidně i celosvětový
konflikt , jakákoliv empatie s lidma je jim cizí.
0 # Identifikator 2017-05-12 16:46
I ta pravda s láskou konečně zvítězí jakožto prorocká slova budou naplněna... jaká to ironie pro Vašíka :-)))

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás