Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaGoogle dodavatelům dává instrukce, aby potlačovali ve vyhledávání alternativní média

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Google dodavatelům dává instrukce, aby potlačovali ve vyhledávání alternativní média

Uniklé dokumenty Googlu odhalují plány tohoto giganta vyhledávacích enginů na cenzurování a potlačování alternativních médií, aby se neobjevovala ve výsledcích vyhledávání.

Podle dokumentů získaných Mikem Cernovichem, dal Google Inc. subdodavatelům instrukce, aby dávali článkům pocházejícím z konspiračních webových stránek a alternativních médií nízké hodnocení relevance, aby tak byly vytlačeny z výsledků vyhledávání.

Email rozeslaný všem dodavatelům konkrétně žádal, aby všichni pracovníci uměle dávali InfoWars.com hodnocení jako „nízké kvality“ a „nevěrohodné“.

Infowars.com hlásí:

Podle uniklých dokumentů od dodavatele Googlu nesmí být ruský prezident Vladimir Putin, bývalý americký kongresman Ron Paul a syrský prezident Bašar Asad považováni za platné zdroje, které by se mohly citovat ve zpravodajské reportáži.

Nedávný článek Infowars rozsáhle referoval o komentářích pronášených syrským vůdcem Bašar al Asadem při interview s Agence France-Presse z 13. dubna.

Video Asad říká, syrský chemický útok byl vyfabrikovaný:

V tomto interview převzatém ze Sky News Assad vehementně popíral, že by snad provedl útok chemickými zbraněmi, z něhož byl jeho režim obviňován, a naznačoval, že by to také mohl být útok pod falešnou vlajkou.

Infowars citovala i podobné náhledy odrážející se i u ruského prezidenta Putina… a zrovna tak i bývalého amerického kongresmana Rona Paula.

Ale uniklé dokumenty ukazují, že dodavateli Googlu nařídili, aby hodnotil články Infowars jako „nízké, nanejvýš střední“ bez ohledu na jejich obsah a uváděla náš nedávný článek o Asadovi jako zářný příklad.

„Toto je zpravodajský článek od Infowars,“ uvádí snímek obrazovky z výcvikové příručky pro dodavatele, jak provádět hodnocení kvality stránky. „Při zvažování kvality článku byste měli přihlížet, odkud článek pochází. Jakou to má reputaci a jak může ta reputace ovlivnit každodenní reportáže?“

U dodavatele se dále stanovuje, že „přijatelná“ míra hodnocení pro obsah Infowars je od „nízké do střední“ s dodatkem, že když je „střední“, tak to je „štědře“ přijatelné, protože uživatelé vyhledávacích enginů by mohli hledat i alternativní zdroje informací.

Příručka dále odlišuje referování o Asadově komentářích od Infowars a od CNN, o které tvrdí, že to je přeci „populární zdroj zpravodajství, který o této události referuje do hloubky a jde převážně o poctivé reportáže.“

„V porovnání s tím, je článek Infowars jen zkratkovitý a zmiňuje prohlášení jen z takových zdrojů, které ve skutečnosti nejsou moc standardní jako Putin, bývalý kongresman Ron Paul a dokonce i Asad sám, které zjevně prosazují stejné náhledy, jaké tato stránka předtím zastávala, což je přinejmenším ošemetné.“

Takže už tohle nebudeme moci vyhledat?

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+25 # olinka215 2017-04-20 09:47
Tím se jen potvrdil dobře známý fakt,že Google je nástrojem mocných, k ovládání mas...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-04-20 09:57
Nenom to. Přes noc zmizel odkaz na modrou velrybu u nás. Jenom šlo najít že u nás to policie vylučuje. °!° °!°
Ale to mizí jak co jsem si všimnul ledacos.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # josh (xy) 2017-04-20 10:43
Ale to, že zmizel odkaz na modrou verlybu, je asi správné ne? Já osobně jsem to neznal, ale vím, že jako dítě, pokud bych tuto infomaci dostal z tv, jak byla prezentována, tak jako dítě bych se šel pídit na net,...o co jde. Pokud byl záměr to stáhnout, měl být bez varování. To, že se může šířit jinak, je jiná,...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2017-04-20 10:51
To byl odkaz na oběť u nás. A teď si vem provaz a běž se zastřelit do rybníka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # bandor 2017-04-20 10:30
O víkendu měl v televizních novinách projev podnikatel, který si stěžoval, že nemůže sehnat české zaměstnance. Že prý nechtějí pracovat a nic neumí (sám sebe jistě považuje za pracovitého a schopného). Chce Ukrajince, kteří jsou ochotni zůstat v práci déle (Co tady teda proboha ještě dělá? Ať jede za nimi a netahá nám sem cizince.).
Já to vidím z opačné strany jinak. Zůstat déle v práci v pojetí českých podnikatelů znamená: Práce je záměrně tolik, že se nedá za 8 hodinovou prac. dobu stihnout. Domů ti dovolí jít tehdy, až to bude hotové. Dělníci mají nízké základní platy, takže přesčasy z nich boháče neudělají. Podnikatele vyjdou tito nevolníci levněji, než kdyby nabrali odpovídající počet zaměstnanců, aby se vše stihlo včas. Raději je za naše daně nechají sedět na pracáku. Tento stav bude trvat, dokud budou firmy soukromé - lidé budou hladoví vždy.
Osobně myslím, že pokud podnikatel nenabízí taková místa, aby si jich zaměstnanci vážili, tak by to měl zabalit. Tím myslím důstojné zaměstnání s pevnou 8 hodinovou pracovní dobou, bez nočních směn (u výroby spotřebního zboží není směnnost třeba), kde zaměstnanec není štván jako dobytek. Aby si vydělal na kvalitní stravu + další nutné výdaje a do 20 let měl splacené vlastní kvalitní bydlení (Tím myslím minimálně zachovalý byt 3+1 ve středně velkém městě. Možné to je: dříve si 40 - letí dělničtí manželé kupovali v takovém městě domy za hotové a to k tomu vychovávali 2 děti.). Pokud toho podnikatel není schopen, není pro vyspělou civilizovanou společnost (za kterou se všichni považujeme) přínosem. Jeho úlohu by měl převzít stát (ten by měl navíc zajistit obyčejným lidem spravedlnost a bezpečí - nedělá ani jedno). Pokud toho není schopen ani on, tak také není přínosem. Měl by se držet známého hesla "Dnes se musí o sebe postarat každý sám." a netahat ze slušných, poctivých lidí daně.
Nejsem bezduchá věc sloužící ke zbohatnutí továrníků, nebo státu. Pracuji, abych si vydělal na svůj soukromý život (mám v něm své povinnosti, záliby, lidi se kterými chci trávit svůj čas). Chci si odkroutit svých 8 hodin a jít domů - tak to dříve bylo, tak to bylo správné, za to naši dědové bojovali. Dnes je technologie na takové úrovni, že by stačilo pracovat 30 hodin týdně, ale zažívám pravý opak - tím se pro mne stala bezcennou. Kvalitu mého života určuje množství volného času, kdy mohu dělat, co mne baví - nikoliv co vše si mohu koupit. PRACUJI, ABYCH PŘEŽIL, NIKOLIV NAOPAK - NEBOŤ JSEM ČLOVĚK, NE VŮL OD PLUHU.
Pro ty, které se stala práce smyslem života mám prosbu: klidně si takto promrhejte život, ale nechtějte to samé po druhých, kteří se potřebují realizovat jinak. A ještě jedno jsem zjistil : těm, kteří nadávají druhým do lenochů, většinou práce nevoní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # josh (xy) 2017-04-20 10:51
Bohužel,...doba se změnila po rovoluci. Změnili se lidé, normy zákony, tak aby vyhovovaly určité skupině ovládající "nevolníky" Včera jsem četl zprávu o Mitasu a lidech, jak jsou tam nasraní nešťastní,..Nyn í to již není naše firma. My sami jsme si všechno nechali zničit, prodali...A co k lidem...Možná jeko před x lety, zase si vzít pásku na rukáv a zbraň a nazpátek si vzít tu fabriku, nebo prostě odejít z fabriky, ale co závazky k rodině? A ten majitélé? To je to, co píšete, doveze si sem děníky z Ukrajiny......P rotože v domovině by jim podobnou práci nikdo nedělal, ani za desetinásobek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Popo 2017-04-20 11:35
Cituji bandor:
Pro ty, které se stala práce smyslem života mám prosbu: klidně si takto promrhejte život, ale nechtějte to samé po druhých, kteří se potřebují realizovat jinak.
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. Ak si "na chleba" zarábáš tým že robíš prácu ktorá nemá so zmyslom tvojho života vela spoločného nežiješ svoj život ale život otroka so všetkými jeho "benefitmi". Nesťažuj si, sám to tak chceš...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # josh (xy) 2017-04-20 18:45
Priatelu máš v tom nie malý zmätok, nepišem, že si chleba zarábam pracou, ktora ma nebavi a nema zmysel....Nesta žujem si....to ty si sa sem vopchal s nezmyslnou frázou. "že to tak chcem." Daj sa do klidu somár..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-04-20 19:24
Citace:
nepišem, že si chleba zarábam pracou, ktora ma nebavi a nema zmysel....Nestažujem si...
Priatelu je pekné od teba že tu takto celkom otvorene o tom že si nesťažuješ klameš no prestovšetko dovolím si spítať sa ťa, ty sem prispievaš aj ako "bandor"? Ak ano tak si evidentne pacient s nie malým zmätkom v hlave, ak nie tak zjavne máš v tom nie malý zmätok...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jacek 2017-04-20 20:31
Ty asi moc nerozumíš psanému textu, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Popo 2017-04-20 21:06
Ty asi moc rád súdiš ludí podla seba, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # jacek 2017-04-21 09:49
ty budeš asi dobrý debi, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-04-21 17:40
Joši, to musela být makačka, aby tě dostal do červených i přes tu spoustu zelených. :DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Ignác 2017-04-20 10:41
Překvapuje to někoho, kdo se zajímá o víc, než jen o Novu, ČT, Český rozhlas a pod?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # El Pravdos 2017-04-20 10:44
Jojo, pravda, největší rakovina pro světovou elitu... A že je Google jednou z jejích pravých ruk, to snad každý víme...

PS: Když už jsme u té pravdy: goo.gl/vmMhjs
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-04-20 12:33
Už jdi s tou tvojí stránkou a svými "převleky" do prdele.
Jsi na hlavu, jako xara.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # J. 2017-04-20 11:10
ZkurWoogle jeden!
Nasrat a rozmazat!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Martin Šimůnek 2017-04-20 13:04
Asi na tadescu nekecali, když je to skutečně připraveno

ATOMOVÝ ÚTOK POD FALEŠNOU VLAJKOU? Jaderné cvičení v NEW YORKU? Doporučují, aby všichni opustili město. Právě před pár dny jsme o výbuchu atomové bomby v NY referovali. Zde může všechno začít

tadesco.cz/.../

Marťas
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-20 15:33
No jo, ale tadesco, jako zdroj, každou zprávu znevažuje. Špatná firma.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-04-20 17:27
Už ten název tadesco , to zřejmě vymysleli ve spojení s komerci a zní to nápadně podvědomě tady je Tesco .Není třeba věřit každý neuvěřitelný zprávě už bez toho jich je více než dost ale to máš marný to někomu pořád vysvětlovat dokola to je jako házet hrách ne zeď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-04-20 21:53
Ahoj Kucí, mně už stačí nahoře ten "majitel". To_máš Marný (Lubi zmiňuje). Evidentně si dělá z lidí prdel.
I zde bylo pár takových expertů, co se tím bavili, aby se nám nakonec vysmáli, resp. lidem, kteří na ně reagovali. Mezi celkem "normální" články háže tyhle fejky a prostě někdo to žere a bere to jako nevyvratitelný fakt! I jeden náš místní kolega. Od úterý mělo být už všechno zavřeno. Měli jsme se rychle předzásobit potravinami!!! No a ve středu to bylo vyhodnoceno tak, že něco na tom bylo, protože fakt v Brně byla zavřena nějaká pobočka banky. ;(
Leteckou katastrofu letadla nad Švýcarskem, se Sorosem na palubě, také stále považuje za možnou, protože Sorose už dlouho neviděl na živo! Já ho naživo neviděl nikdy. Letecká katastrofa a jediný server, který má tuto informaci, je tadesco. Jinak má dobré příspěvky, ale to "tadesco" ho snad uhranulo!!! Fakt začínám být alergický na odkazy s tadescem!!!
P.S.: dnes zveřejnil tadesco atomový výbuch v NY!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás