AC24.cz

AC24.czZe světaMise Merkelové. Proč kancléřka jede do Ruska?

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Mise Merkelové. Proč kancléřka jede do Ruska?

I kdyby pro Ameriku byl v poslední době ukrajinský konflikt problémem, tak určitě ne nejzajímavějším. Jsou důležitější věci. Ale z Německa vše vypadá v jiném světle. A nepříliš jasně. Aby bylo vše jasnější, je lépe se podívat z Moskvy.

Německá kancléřka Angela Merkelová se prý chystá do Moskvy. Její návštěvu tam zrovna moc nečekali. Vždyť ona sama říkala, že přijede až poté, kdy bude dosaženo pokroku v normalizaci situace na Ukrajině a v Sýrii.

Možná se někde objeví světlo na konci tunelu. Ale není vidět z Berlína, ale pouze z Moskvy a Washingtonu.

V Berlíně se říká, že formálně Merkelová jede kvůli přípravě červencového summitu G20 v Hamburku. Ale nějak se tomu nechce věřit.

Spiegel píše, že „ve skutečnosti je tato návštěva pokusem předejít nejhoršímu". Německý list hodně píše o tom, jaké je to „nejhorší". Pokusím se vyjádřit tuto myšlenku méně mlhavě a konkrétněji: Merkelová se bojí, že se stane třetí zbytečnou v rozhovoru dvou hlavních mužů Ruska a Ameriky.

Spiegel uvádí, že v Berlíně se obávají především toho, že Trump se dohodne s Putinem o Ukrajině „za zády" Merkelové, což bude silným úderem pro image paní kancléřky. 

Nejpozději 11.dubna se v italské Lucce ministr zahraničních věcí USA Rex Tillerson zajímal u svých evropských podřízených kolegů: proč by americké daňové poplatníky měl zajímat konflikt na Ukrajině? A skutečně, k čemu by bylo Trumpovi i toto Obamovo dědictví, tím spíše potrhané v období posledních tří let separatistickým konfliktem?

Pro Německo je Ukrajina problém. A pouze proto, že oni sami rozfoukali z jiskry plamen a potom si navlékli chomout prostředníka. Ukázalo se, že tato role sluší Berlínu jak krávě sedlo: Porošenko otevřeně plive na veškerá přemlouvání Merkelové i Hollandeho. Ze strany vypadá jejich zoufalé úsilí jako pokusy dědečka s babičkou přivést k rozumu svého nezdárného vnuka.

Proto zřejmě Merkelová přijede už ne jako vůdce evropské „společnosti", znepokojené politikou Ruska, ale na výzvědy. Jestli se pro ni najde místečko v budoucí rusko-americké šachové partii, nazvané geopolitika.

Mimochodem, tady je třeba připomenout i nechápavou a smutnou tvář Tillersona na tiskové konferenci s Lavrovem. Ministr byl úplně v rozpacích.

Nejen že Washington dosud nevypracoval jasný zahraničně-politický kurz, tak ještě i Trump „otřásá" americkým obyvatelstvem svou nepředvídatelností. A Ivanka a Jared mu pomáhají v tom neovladatelném chaosu prohlášení a akcí. A Tillerson musí za to vše odpovídat.

Mimochodem, on sám si vybral tuto roli. Tak ať se teď zmítá, dobrosrdečný. A tady se ho ptají na Ukrajinu. Jaká Ukrajina? Proč? Co to má společného s globální politikou? Vždyť jsou to drobné problémy podřízených — ať si to vypijí sami.

Mimochodem, tyto americké nájemné pracovníky začínají už napomínat i v Radě bezpečnosti OSN za nemístnou aktivitu. Zástupce našeho stálého představitele Vladimír Safronkov se dokonce rozkřikl na Brita Rycrofta: „Už se neopovažuj urážet Rusko!"…

Jako u Puškina: „Jsi zbytečně upřímný/Ona se přeřekla…" Ale veliký básník psal o lásce. A jaká láska může být u Ruska a Británie? Ale z druhé strany, jak má „těžká váha" Safronkov reagovat na stálé pískání zástupce menšin Rycrofta? Brit je menšina v každém případě.

V Radě bezpečnosti hlasy Ruska a Číny znamenají mnohem více než hlasy USA, Francie a Británie. Je to jednoduché počty: 1+1 je více než 1 mínus 2. Protože pro Washington jsou Paříž a Lodýn pouzí statisté. Nic nepřidávají, kromě jakéhosi hlučného pozadí.

Na rozdíl od zahraničně-politické aliance Rusko-Čína, kde každý z jejích účastníků zvyšuje sílu ostatních.

No a co se týče „milovaného", tak rusko-anglická „láska" trvá už od doby Ivana Hrozného. Mimochodem, my jsme od nich nikdy lásku nechtěli. Samozřejmě existuje ještě jiný druh vzájemných vztahů: láska za peníze. Ale v Rusku se vždy rozumně domnívali, že platit za takovou drobnost je směšné a hloupé. A proto naděje na to, že se něco změní, není.

Pět století je toho pádným důkazem. Kromě toho Britové sami říkají, že nemají spojence, ale pouze zájmy. Tak ať i nadále sedí se svými „zájmy" na svém ostrově. Ještě je dobře, že se ten ostrov nenazývá Alcatraz.

Očekává se, že Merkelová přijede do Ruska 2.května. My máme vždy z návštěv radost. A je symbolické, že přijede před největším ruským svátkem…

Zdroj: snews.com

Loading...

Komentáře   

+135 # Jarin G. 2017-04-19 09:14
Doktor Chocholoušek k příbuzným Merkelové: Stále kvoká, stále kvoká. Ale vejce stále nesnese. Teda něco vytlačí, ale vejce to tedy určitě není ;)
Ona ta NÁNA si fakt myslí, že je velkou hráčkou ve světové politice? Dovedla EU téměř k zániku, odstavila Evropu na druhou kolej. Trump ji ani ruku nepodá, když si to novináři přejí kvůli fotu. A Putin ji laskavě přijme, vyslechne a s úsměvem ji zase pošle domů. Ale ruku ji podá, to zase jó, tedy pokud ona mu ji nabídne, on je totiž slušně vychovaný. Ani pro pašu Erdogana není důstojnou partnerkou.
V Německu ji ale mají pořád, což je pro mě nepochoptelné, rádi! Tedy skoro jako Schulze (ale to je taky podobný blbec). P.S.: Teď jsem se dočetl, že Marfušu už mají zase nejradši: Prieskum: Merkelovej blok CDU-CSU si zachováva pevný náskok!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+70 # Lubinen 2017-04-19 09:37
Zdar Jarine Mrkvy babě dali těžký úkol zkusit podat Vláďovi ruku , ten ty baby musí mít taky plný zuby a vůbec to celosvětový panoptikum rádoby důležitých
loutek poskytuje nezůčastněným docela bizardní pohled. Od vytlemenou Erdogu hrající si na všemohoucího Sultána Solejmána a jeho velkovezírku Makrelos Džihádos a všechny se je snaží předběhnout
sebestředný Donald v pamperskách s kačerem na provázku ,akorát že všem začíná docela smrdět ,to bude asi to hovno co má v kalhotkách po posledním útoku na Kima.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+74 # Jarin G. 2017-04-19 09:54
Ahoj Lubi: doplním poslední odstavec:
Trumpova „armada” nakonec k Severní Koreji nedoplula
novinky.cz/.../...
Chachanchááá! Bobky! Napadnout stát, který se bude bránit, byť je mnohem slabší, si netroufli?! Na to nemají koule, co?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Lubinen 2017-04-19 10:18
Tak že se strachy taky potopily ,dobře jim tak.Kačer si chce hrát na drsňáka a zjišťuje že na to to nato nemá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # vjědec123 2017-04-19 11:13
Proč Makrela jede do RF je jasné. V Americe všechno padá na zem.
www.youtube.com/.../
American Flag Falls In Background
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # .lak 2017-04-19 11:23
Nová doba potřebuje nové hrdiny. Maj nosit bojový hemly a pásy cudnosti elgébéťáci proti multikulturaliz aci islamistů, nepošukaní ostatní se těší.
ulozto.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # smrťák 2017-04-19 11:37
...a já jenom krátce dodám:...milí saso-anglové. Nikdy v životě jsem proti vám nic neměl...
Právě naopak..:o)

Jestliže budete strkat chobot semhle:
www.youtube.com/.../

tak dopadnete takto:
www.youtube.com/.../
a ani "bubák" z vás nezůstane.

Jo a teď mi přišel Emil o důchodcích.
A tam jak na sviňu jedno přísloví pasuje na Rusko. To znamená k článku:...
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně
jako ten, který není.
Jen je jiný na dotek.

tvavava tvumpeta..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # obdivovatel 2017-04-19 11:50
V televizi nás neustále straší Rusy a Araby.Avšak já se nebojím,mám svého hrdinu.Při bitvách vždy v čele svých vojsk,jedinou odměnou je mu naše bezpečí.Jeho tělo zdobí pouze šrámy utržené v boji,medaile či řády nepotřebuje.Smr ti se směje do tváře a já mohu za celý národ prohlásit: "S tebou půjdeme kamkoliv,ó pane.Neboť víme,že nás ochráníš".
A proto uctěme tohoto vojevůdce hodinou ticha dnes od 18.00 do 19.00.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Vladimír57 2017-04-19 12:04
Asi má deveťáka, že na sebe pověsil ty šňůry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Lubinen 2017-04-19 14:40
Věčnej holub i doma chrápe na bidílku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Historik 2017-04-19 15:51
Máš recht, na fotce to není vidět, ale vychází z kuchyně, kde kontroloval délku kolínek, správné zahnutí banánů a nabídku halal jídel pro vojáky Bundeswehru. A dál pokračuje do umýváren, kde svobodnice Feministka a vojín Buzna reklamovaly nedostatek trojvrstvého toaletního papíru a společné sprchování. A nakonec ho čeká praporčice Bárbína, se kterou bude řešit špatné pokrytí wifi v kasárnách a neustále prázdné automaty na kondomy, kvůli kterým otěhotněla jedna vojínka a u desátníka Transky je na to podezření.
Prostě pan generál má honičku a od té doby, co minulý rok Putin obnovil SSSR a obsadil Pobaltí, stojí naše statečná armáda před novými velkými výzvami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-04-19 22:37
Samozřejmě i tenhle kolaborant stihnul vstoupit do KSČ a rychle převlíknout kabát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2017-04-19 23:05
Syrianews managed to confirm the news we received a couple of days ago that a Syrian Navy boat destroyed an Israeli submarine off the Syrian coast at 150 meters depth on 02 May 2013 around 2 – 2:30 am. We were not told the type or size of the submarine but we were confirmed it was destroyed.
veteranstoday.com/.../...

Veterans Today broke the story of an Israeli submarine being sunk by Syria on May 22, 2013. We had learned that Israeli teams had been inside Syria for some time, planting radio repeaters...
Čili 84 izraelských mírotvorců se utopilo v izraelské ponorce u břehů Sýrie.
Vysadila před tím komando, který rozmístilo telefonní opakovače maskované jako kameny, aby "potvrdily" komunikaci syrské armády poté co zločinec Asad nařídil dneska už vyvrácený chemický útok v Ghoutě v srpnu téhož roku.
Teď je jasný proč poptávají po německu nový ponorky. Samozřejmě je chtějí zadara jako obvykle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-04-19 23:32
Čili 84 izraelských mírotvorců se utopilo v izraelské ponorce u břehů Sýrie.
Vysadila před tím komando, který rozmístilo telefonní opakovače maskované jako kameny, aby "potvrdily" komunikaci syrské armády poté co zločinec Asad nařídil dneska už vyvrácený chemický útok v Ghoutě v srpnu téhož roku.


Tak že KARMA tých lumpov stíha veľmi rýchlo. Ak je to pravda tak to s nimi ide pekne dolu z kopca.

24. februára 2016 Turecko oznámilo, že sa sýrske mesto al Bab vzalo, keď sa tajomne zhroutil odpor ISIS. Deň predtým vydali Veterans Today príbeh, založený na živom rozhovore v teréne v al Bab, že Turecko práve naložilo 950 bojovníkov ISIS na nákladné vozidlá a presunulo ich na sever do Turecka na preradenie do Al Raqqah.
translate.google.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch1 2017-04-19 12:05
Jako ironie, sranda, dobré.
Ovšem myslíš-li to vážně, jsi magor a jdi do prdele.
(dej se do kupy s hedvou, budete si rozumět.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # smrťák 2017-04-19 12:14
Podle mě to je tvrdá ironie. Vojenský skladník Pavel přece nikdy o polní vřavě ani nečetl.:o)

Ovšem k té hodině ticha od 18 do 19.
Mi by stačilo se dočíst k jeho uctění o pouhé minutě ticha někde u kontejnéru na sidlišti, co by jeho pomníku....:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+69 # josh (xy) 2017-04-19 12:15
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dědouch1 2017-04-19 13:36
Drsoň.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # smrťák 2017-04-19 15:49
..a lahvoň

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dascha 2017-04-19 12:17
Jako ironie ( tak jsem to pochopila) vynikající a dávám plus!!!! A tu hodinu ticha budu držet!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarin G. 2017-04-19 12:32
Já taky. Kdo to trochu pozorně četl, tak pochopil!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-04-19 14:02
Jarin tak toto je dobrá správa na tých vašich hovínkách:-)
Americká letadlová loď Carl Vinson a další válečné lodi, které pluly k pobřeží Severní Koreji, se nakonec otočily a vyrazily do Tichomoří. Zatím není zcela jasné, co bylo příčinou obratu plavidel, která prezident USA Donald Trump minulý týden označil za „armadu” po vzoru někdejšího věhlasného loďstva španělské koruny.
Tak že to nakoniec nebude tak horúce. ako to vypadalo.
A aby zamachrovali čo sa týka neúspešného testu Severokórejskej rakety
Izraelský server Debkafile pak spekuloval, že mohlo dojít k sabotáži na střelnici anebo ze strany Američanů, kterým se mohlo podařit střelu přeprogramovat.
To sú ťahy:-DDD Tak že sa vlastne nikdo nemá čoho obávať a USA to majú v KLDR pod kontrólov preto obrátili lode a plávajú preč:-)
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Historik 2017-04-19 14:35
Carl Vinson totiž od začátku plul k Austrálii na plánované cvičení a ne do Japonského moře.
Někdo z amer. administrativy vypustil fake a všechna média, včetně alternativy se toho držely, jak hovno košile. Stačil týden a média zařídila, že svět byl na pokraji jaderné války. Hezky si s náma zacvičili....
Kdo tím vším nejvíce ztratil.... ano Donald. Ten ztratil nejvíce svých příznivců. Hezký den všem novým Trumpobijcům.
zpravy.idnes.cz/.../...

A opakuju, Trump není žádný spasitel a ani můj favorit, ale jedno vím téměř určitě. Svět se za pár let bude dělit na dobu před Trumpem a po něm.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # smrťák 2017-04-19 15:42
Jsem pro. (alebo za? Pio?)
Nakonec po oprášení mediálních sraček a nánosů se zjistí, že "carl vinson" je rekreační pontón bez kormidla, určený pro výletníky a přikurtovaný na přístavní naviják v San Frančesko.
Asi krátké lano.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Historik 2017-04-19 18:09
San Frančesko by bylo ještě dobrý, tam by to CNN ještě ufotošopovala. Ale jestli Karel Vinsonů letadluje ve Františkových lázních, z kolonády se Pacifik udělá blbě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2017-04-19 21:05
Údajne to posrali v Pentagone a zle informovali Trumpa.
Ale podla Juhokórejcov majú priplávať do Kórejských vôd až 3 USA lietadlové lode.
Je to správa zo Sputnika. Ak by to bola pravda máme sa na čo tešiť.

Z Ruska prišla ďalšia pozitívna správa:
Rusko zatím dosáhlo vynikajících výsledku v soběstačnosti potravin z vlastní zemědělské produkce, oznámil premiér Dmitrij Medveděv při vystoupení s bilancí ve Státní dumě.

„Dosáhli jsme takové úrovně zajištění potravinové bezpečnosti, která je stanovena v doktríně (Doktrína potravinové bezpečnosti RF), jaké jsme nikdy v předchozích letech, ani v sovětském, ani v postsovětském období nedosáhli," řekl Medveděv.

„V podstatě krmíme sami sebe, to je vynikající výsledek," podotkl premiér.
cz.sputniknews.com/.../...
Tak z tohoto by sme si mali zobrať príklad všetci. Slovensko i Česko a nenechať sa otravovať treťotriednymi potravinami zo Západu alebo GMO
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # chromolibden 2017-04-21 11:30
To by naše vláda musela pořádně dotovat naše zemědělce a nedavat jim almužnu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch1 2017-04-19 17:28
Začaly jim svítit kontrolky a spustil se alarm zaměření, aniž by sami mohli ze své pozice operovat...
Nepříjemná situace. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Václav Kumpolt 2017-04-19 18:22
Armada... Další pompézní výraz z kuchyně amerických humanitometčíků.
Jenže historie je potvora, jak Historik určitě potvrdí, a mohla by lehce namíchat osud, který před staletími potkal Armadu španělskou. A novodobou Armadu by tentokrát nevyprášilo anglické loďstvo, nýbrž nějaké úplně jiné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Historik 2017-04-19 19:40
Tak potvrdím, tohle je zrovna moje oblíbené období.
Španělsko se během 60ti let dostalo z nuly na sto díky zlatu a stříbru nakradenému v Americe. Byli nejsilnější světovou velmocí, ovládali i dnešní Brusel a světová moře. Docela podobné s dneškem. Ale jen do té smůlovaté bitvy s Angličany v roce I588. Pak to s nimi šlo pomalu z kopce, docházelo zlato, ale hlavně se vynořila nová velmoc. Francie. Tam to vzal do ruky můj oblíbenec- Jindřich Navarrský. A Francie se na postupně na I20 let stala první velmocí, nez ji neschopný Ludvík XIV. uválčil k smrti. A vystřídala ji Anglie.
To je jako dneska, SSA je na vrcholu 70 let a pomalu končí. Vystřídá je Čína a tu za 30,40 let asi Indie, nebo euroafrický Chalífát. Tak to na tom světě chodí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Jarin G. 2017-04-19 11:53
Já jsem muzikant a přicházím k vám z ČESKÉ země
my jsme muzikanti, přicházíme k vám.
Já umím hráti.
My umíme taky.
A to na trumpetu.
Jak se na ni hraje?
Já rád játra, ty rád játra
on rád játra, trumpeta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # smrťák 2017-04-19 12:19
Jo. Pochopils..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jarin G. 2017-04-19 12:36
Dodal jsem text jenom proto, že dnešní mladí už to nemusí znát. My se to učili už ve školce ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # smrťák 2017-04-19 12:41
Musím se přiznat, že jako děcko jsem to hrůzné slovo "jaratjatra" tehdy vnímal jako celek. Či trylek..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch1 2017-04-19 12:02
Docela srozumitelné i pro retardy.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # smrťák 2017-04-19 12:30
Dědku, ale sleduješ ten uhlířo-šípovský matematický zápor v tom prvním souvětí?..:o)
Zlatá čeština.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch1 2017-04-19 13:56
Samozřejmě jsem si všiml. :)
Taky proti Západu, víc než dvacet let nic zásadního nemám. Právě naopak.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # smrťák 2017-04-19 14:17
Ani v nejmenším nepochybuju.
Poprvé jsem to slyšel v ironi "Šíp Uhlíř".
Milí Rómové...:o))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lubinen 2017-04-19 15:25
Hned se jeden hlásí , tak má rátjátrajára nebo nemá
rátjárajátra?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-04-19 20:23
Hele, hele. Snad si ze mě nestřílíš? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-04-20 05:53
Jarinku já nic já muzikant.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Janinna 2017-04-19 21:24
Ahoj, teda tohle vlákno o českým pucflekovi u NATO se Vám fakt povedlo a obdivovatel má můj obdiv.
Máš pravdu, zlatá čeština. Nádherný jazyk.
Chtěla jsem napsat úžasný, jenže! nevím jak se to stalo, ale proč jsme začali k záporu přiřazovat krásno?
Úžas přeci znamená hrůzu, zkoprnět úžasem, zůstat v němém úžasu = ochrnout strachy.
A ta Transsibiřská magistrála, už dlouho mi to leží v hlavě, budovat v krajině "nepolíbené", s trakařem, krumpáčem a koňským povozem, 9000 kilometrů, a ty mosty přes 16 velkých řek, důkladně opracované kamenné pilíře. Za 8 let postaveno více než 3000 kilometrů.
Tak co, budovali všechno nově, nebo rekonstruovali objevené?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-04-20 04:28
Ahoj..:o)
Můj táta mi nikdy nechtěl o Rusku vykládat (Nevím proč) ikdyž doma s bratry a jejich matkou mluvili výlučně rusky. Já si hrál v koutě s dřevěnýma hračkama a špizoval jsem své tehdy obrovské uši. Dnes bych ho nenechal vydechnout. V pětačtyřicátém dědu naložilo NKVD do dobytčáku a vijó na Sibiř. Později zdrhnul zpátky a FAKT netuším, jak mohl tady na Zárubku přežívat až do roku 54. Zatím to skládám, ale už jen ze zbytků. Prach všechno zatemnil.

Ale prý dědek říkal, že tam (na budování té trasy) se měli všichni rádi. Nikdo tam nevyvražďoval "Indiány". Proto asi byli schopni tam přežít a tak i to zásobování od místních bylo snadnější.

Tolik k Tvé poslední otázce..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-20 09:38
To bude ono. Indiáni jim netrhali koleje a nemuseli před sebou vybíjet původní obyvatele.
Nespravedlivý.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # vjědec123 2017-04-19 15:07
Amerika už není ani banda kašpárků.

...Vojáci USA v úterý přiznali, že letadlová loď Carl Vinson, o jejíž cestě ke břehům Korejského poloostrova informoval minulý týden prezident Donald Trump, se zatím ještě nachází daleko od Korei....
Vysoce postavený představitel Bílého domu řekl novinám Wall Street Journal, že v Bílém domě dostali nepřesnou informaci od Pentagonu o tom, kde se letadlová loď nachází. Jiný pracovník administrativy také obvinil Pentagon z chybného informování Bílého domu a prohlásil, že na ministerstvu obrany svoji chybu pochopili až v úterý....
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # olinka215 2017-04-20 09:58
Já se nemůžu zbavit pocitu,že tam prostě jede žebrat=))
Trump už jí jasně ukázal,že ona pro něj není rovnocenný partner, a že celá EU ho vůbec nezajímá.
Putin je jiný kádr, ať už si o ní myslí,co chce, je to diplomat a vždycky pro něj bude primárním zájmem jeho země, takže ji přijme,vyslechn e a pokud z tohoto setkání vyplyne něco pozitivního pro Rusko,pak nad tím bude, minimálně, přemýšlet. Ovšem ne, za cenu ústupků
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-20 13:08
Souhlas, Olinko.
Nedokáži odhadnout s jakými představami za Vladimírem jede, ale troufám si předpokládat, že spokojena se vracet nebude.
V Jewropě, na Západě, je zvyklá hrát roli mocné političky, ale Putin před sebou uvidí mopslíka, hééérečku (ano, kurva je to), proamerickou marionetu...
Pochybuji, že má oboustranně výhodné návrhy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # olinka215 2017-04-20 14:01
To jste ji popsal moc hezky:-DDD
To víte,dokud měla za zády Obamu,tak se cítila silná v kramflecích, dělala bububu na všechny strany. Ale situace se změnila a bez mocné opory za sebou, je bezmocná. Teď se ukazuje, že je a byla jen loutka a pokud si myslí,že se to žebráním v Rusku může změnit,tak je ještě hloupější,než jsem myslela=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-04-21 11:25
At ta kráva zruší sankce na Rusko,at si ještě aspoň trochu zachrání reputaci,cuba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # David 2017-04-19 14:00
Jestli to nebude tím, že spotřebovali cestou veškerou zásobu plínek i se železnou zásobou! Ono s plnými kaťaty se loď špatně obsluhuje a v kabině letadla to pak taky zrovna nevoní po růžích!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Vaclav Cihla 2017-04-19 09:54
Jarin - přesně... jen jí vyslechnout co vysnese na stůl...kdyby jí měl Puť. přednášet postupně co kdy jak nakydala za špínu na RF, tak nebudou hotovi za dva dny, a na to nemá čas. Možná se jde poradit jak dostat od "bratra" zlato. Nebo chce ubytovat pár tisíc čmoudů co jí stojí moc peněz...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarin G. 2017-04-19 10:19
Vašku, je to tak, jak pravíš ;). Souhlas!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # josh (xy) 2017-04-19 11:49
Jarine, ani ten robot jí ruku nepodá ;)


pa, pá,... už se nevracej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarin G. 2017-04-19 12:38
Ahoj. Mě se ještě navíc líbí, jak ho ta Marfuša plácá po rameni!!! Dojemné! Chachá!! Píšu ti 1***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # josh (xy) 2017-04-19 13:31
Tak ho programovali, programovali.
Dalo by se říci, že nás umělá inteligence předčila;)
Body putují k programátorovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Václav Kumpolt 2017-04-19 18:44
Co bylo dřív? Andělína s Trumpem v Německu nebo Andělína s robotem v Japonsku?
Ale jen robot pěkně drzej... ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # vlk samotář 2017-04-19 13:47
Putin by tu ludru ani neměl přijmout za ty slova o něm v minulosti!!!

Měl by tam poslat místo sebe na setkání Lavrova, aby ji diplomaticky poslal do prdele on!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2017-04-19 20:39
Putin se Vlku nad to povznese, ani brvou nehne.
S tím Lavrovem bych jí to také přála, diplomatická facka.
Jenže Putin ji takhle neponíží, to není jeho styl, i když pejska by na setkání přivést mohl:)) Nebo dva, ať je vůdkyně jak na trní.
Všiml jsi si data schůzky? 2. května!
2. května 1945 sovětští vojáci vztyčili rudou vlajku na budově Reichstagu.
Předpokládám, že termín byl vybrán Ruskem:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-04-19 21:44
Vojenská situácia v Sýrii 19. apríla 2017.

Moc sa to tam nehýbe, len Tabku obsadzujú Kurdské sily s Američanmi

Táto mapa zobrazuje vojenskú situáciu v severozápadnej krajine Damašku po oslobodení Zabadani, Madajy, Buqaynu, Sirghaya a Ayn al-Hawra po dohode o odstúpení od miestnych militantných skupín.
translate.google.sk/.../
Len tu má Sýrska armáda zisky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-20 09:40
Janino, abyste nám nezačala kuklovatět...
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2017-04-20 10:23
Diplomacie je zpusob jak jednoho poslat do pr.... takovym zpusobem, ze se ona osoba tesi na hezky vylet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-20 13:11
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-20 21:07
Jaris, hezkyyyyyyyyyyy yyy. To je od tebe? Pokud ano, smekám. Hezký bonmot.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # šulc 2017-04-19 12:00
Že ji mají rádi mě nepřekvapuje. Hitlera měli taky rádi, i když to dnes popírají. Je však pravda, že bez pomoci jejich veřejnosti by nezmohl vůbec nic. Oni mají zkrátka rádi každého, kdo rozkazuje, ať je takový, nebo makový.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vlk samotář 2017-04-19 15:11
Hitlerovi by Němci měli být dodnes vděční, protože nebýt jeho, že nás ekonomicky na věky poškodil a morálně rozvrátil a zlikvidoval i se všemi důsledky, co následovaly, když nás napadl a obsadil, tak dnes jezdili Němci za prací k nám!!!

Hajzl!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-04-20 01:47
Zařídili si to líp. Oni si odsud práci vezmou a možná zaplatí podle vlezlosti zdejších manažerů. A zastřešení politickými génii sockany je prodávají na práci jako hadry na jedno užití.
parlamentnilisty.cz/.../... No nevím jestli se elita se 3 000 průměrnými platy měsíčně neposměje tancošovi. Tak v číně to střílej na stadiónech veřejně za potlesku veřejnosti tady dolézají lokajníci na ometání drobků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vítězslav Crha 2017-04-19 19:45
Komerční banka Brno již 2 dny nefunguje jak by měla. Je to náhoda s tím co jsem zde uváděl? A nebo to přichází pozvolně? Hlavně,že poplatkový systém funguje na 100 %. To je divné,že?? No nic,já jenom,že jsem tu byl v neděli za blba. Dále co je se Sorosem,že se už o něm jaksi nemluví,když dříve denně byla nějaká zpráva o jeho sviňárnách. Opravdu se připravte na dávnou rétoriku,že na každém šprochu je pravdy trochu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-04-19 20:41
v Brně nefunguje ledaco, co tady v Praze běží be problémů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vítězslav Crha 2017-04-19 21:05
A opět mi to nedá a musím Vás informovat o novém článku na www.tadesco.cz ,kde je krásný plán pro jednotlivce a rodiny,jak se mají zabezpečit v dobách zlých. Je to bezkonkurenční podpora občana před případnou krizí. Nehledejte v tom záměr na bussinesu,ale přátelskou radu. Kdo je připraven,je poškozen méně a kdo je nepřipraven,pří jde o vše. Taková je realita již známá z minulosti. A to jsou dnes lidé více nervózní a více brutální. Na to nelze nepřihlédnout. Čtěte,studujte a něco pro to dělejte a ať Vás při tom nechytí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumacia 2017-04-19 21:49
Vítězslav Crha

1 ***

Díky Ti Vítězslave, podíval jsem se na Tvůj odkaz a stáhnul...

P. S.

To musí vidět i slepéj, že se na nás chystá velký zlo...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen 2017-04-20 06:28
Ahoj Conti berme to jako velká zkouška a teď přichází doba pochopení odkazu našeho Pána ale kdo ho má v srdci bratra Ježíše Krista neboť jsme děti jeho otce našeho společného otce Boha Všemohoucího a ten si nepřeje jako každý otec aby bratr bratra zabíjel .Ale vrahům se bránit musíš v tom ti bude odpuštěno.Musí tento svět dostat rozhřešení neboť zlo skončí aby mohlo dojít k vyššímu poznání a návratu opravdové lásky mezi Boží lid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-20 09:49
Co jsi stáhnul? Mně se otevřela úvodní stránka...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-20 21:09
To máš Marný. U nás zavřeli Vietnamci dokonce večerku!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-20 09:44
A leccos, co v Praze funguje bez problémů, by mělo zajímat orgány činné v trestním řízení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # .lak 2017-04-20 07:12
Z AEnews
jan grohman
Tak proto Angela pojede za Putinom! Od Vladivostoku po Lisabon? Ze by němci procitli?
Spojení německé techniky a ruských zdrojů se gp snažil/í zabránit, no nevím jak se mu to povede, když budou oba dva aktéři rozhodnuti to realizovat! Jak RF tak Německo by z toho spojení skvěle profitovali. To je asi i důvod, proč němci trvají na nordstreamu 2.

ODPOVĚZDub 19, 2017 10:43

.lak
Anděla zastupuje leda ponorky grátis knessetu a moskva by měla poslat notu israeli ať neposílají prostřednici muslimů.

ODPOVĚZDub 19, 2017 15:47

Pozorovatelka
V Rusku je právě velmi rušno, protože zakázalo Svědky Jehovovi

Shodou okolností jsem také před pár dny dostala do schránky letáček – po dvou tisíci letech se Kristus ( a JHV?)právě vrátí…
Za dva tisíce let -zrovna když končí vesmírný cyklus Věku Ryb (křesťanského symbolu).to .. Všechno je to lest na lidi a s postavou Ježíše to nemá nic společného. Jinak každý ten letáček není ničím jiným, než popisem marxismu (ostatně – marxisté považovali svou ideologii za dokonalou na stejné úrovni, jako křesťanství, které bylo zmanipulováno pro potřeby mocných )

ODPOVĚZDub 19, 2017 16:22

.lak
Teď mají neoliberálové písničku neomarxismus stejně jako ji měli majitelé otroků banksterů svého času za uljanova ilijiče komunismus a zvěrstva se školtvím na funkční nevzdělanost mohou páchat zase. Ne náhodou mají u všech politických mesaliancí študentkoň, to není patvar oni jsou již tací rozplizlý a samozrejmě snadno manipulovatelní autoritami v uvozovkách protože je to samozřejmě jenom mocenský paternoster.

ODPOVĚZDub 19, 2017 19:58
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # petr nope 2017-04-19 09:33
A v Moskvě by ji měl namísto Putina nebo Lavrova přijmout maximálně tak šéf kotelny Kremlu...Ale i tak by to byla pro ni moc veliká pocta.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jarin G. 2017-04-19 10:20
:oD Alespoň kdyby byla pohledná, ale tohle? Ani kolo bych o ni neopřel!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Lubinen 2017-04-19 11:09
Jarine prdel patří do trenek ale znám i ženy který to nahradí osobním kouzlem a pro ně mám dobrou zprávu, že my muži s osobním kouzlem necháváme ty krásné mužům bez fantazie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch1 2017-04-19 11:33
Jestlipak té megeře přistaví schody k letadlu?
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vladimír57 2017-04-19 11:56
Žebřík by stačil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # smrťák 2017-04-19 13:34
...nebo spíše
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vladimír57 2017-04-19 13:47
Též dobré, ale, co by synek z OKR, víš, že i laufryka by stačila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # smrťák 2017-04-19 13:57
Ja.
...nebo ju narvat do lutně a vystřelit na trojůhelník Berlín Praha Waršava.

P.S. hned ten první odkaz je ten spravný slovník. Kurwa!! ..:o))
webgarden
google.cz/.../...

Je tam třeba i kdysi velice frekventovaný výraz "cypsztajn"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2017-04-19 20:39
Na rekreační vyhlídkový let ji chceš poslat, nasrat. Do závalu sviňu strčit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-20 15:48
Na dobyvku, hajcman robit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jarin G. 2017-04-19 11:57
Přistaví. Nezapomeň, že je Putin je gentleman a slušný člověk, byť si v duchu asi myslí leccos. A nezapomeň na ty tahy dopředu! Přece jenom by do EU nějaký ten plyn dodal ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-19 12:07
To mělo být ftipný.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-04-19 12:43
No a ty si fakt myslíš, že jsem to nepochopil a nezasmál se?! Dědouchu, já tě znám jak svý starý boty (to je fakt pochvala, nové boty nemám rád) ;), já dobře vím, kdy je to ironie či vtípek a kdy to myslíš vážně. Mě jen tak nezblbneš!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 13:58
:´(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # daril 2017-04-19 10:19
Zástupce našeho stálého představitele Vladimír Safronkov...
To slyším prvně že by měla ČR přestavitele Vladimíra Safronkova nebo myslíte tím "našeho" jako ruského? Tak už víme za koho tu kopete :-D

a pro ty ostatní, jak by se Vám to libilo takto?
Zástupce našeho stálého představitele Nikki Haleyová... Přijde Vám to v pořádku?

To kdyby
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-24 # hju 2017-04-19 10:24
právě jsem chtěl napsat to samé..
Takže jinými slovy - náš/ruský zástupce... v jakém stylu budou asi psány články proamericky, proevropsky nebo
prorusky?

Alespoň se snažte o nestrannost, ať ta propaganda není tak do očí bijící :-/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Vladimír57 2017-04-19 10:41
daril a hju, pokud by jste si přečetli z jakého zdroje pochází věta o "našem" stálem zástupci při OSN Vladimíru Safronkovi, nemuseli jste tady dneska být za hlupáky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Lubinen 2017-04-19 11:13
Aspoň víme za koho kopou oni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # hju 2017-04-19 11:23
tak ještě jednou:

když píšte ze zdroje cnn:
CNN prohlásila, že podobnost mezi francouzskými prezidentskými volbami...
CNN tvrdí, že francouzské volby vypadají

zdorj sutnik:
Zástupce našeho stálého představitele Vladimír Safronkov

už vidíte ten rozdíl?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # reego 2017-04-19 11:32
tomu se říká mediální manipulace, to jsme měli v druhém ročníku. Vždy nám dali článek a mi ho měli manipulovat na jednu nebo druhou stranu ale to nemá cenu vysvětlovat... jaké používat slova, jak působit na emoce atd... Myslím že člověk se pak na všechny články dívá poněkud jinak...

Ono z tohodle webu to vypada jak jsou v Rusku v pohodě, ale podle tvrdých dat - porovnejte kupní sílu, sílu ekonomiky a jejich platy... :-(, ovšem mi jsme taky takový rusko v EU (kupní síla 76%, platy 38%)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Popo 2017-04-19 12:07
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. Ak raz ti bude dane pochopiť prečo sú peniaze dôležité len pre chudákov, s velkou pravdepodobnost ou ti dojde aj to že pohoda človeka nemá nič spoločného s jeho kúpnou silou, ani so silou ekonomiky ba dokonca ani s výškov jeho platu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Wiloni 2017-04-19 13:48
Chápeš rozdíl mezi citací a vlastním komentářem/zprávou?
Pro komerční zpravodajství je typická snaha dodat "přidanou hodnotu" ke každému článku, který produkují, protože to musejí prodat jako vlastní práci (proto to CNN prohlásila, CNN tvrdí ...), pisálek prostě vezme zprávu z CNN a přidá k ní vlastní komentář (to je ta "přidaná hodnota") a pak to prodá.
Pokud by jen okopíroval onu zprávu ze CNN, tak si nikdo takové medium nekoupí a radši si půjde na zdroj (čili CNN), nebo tam, kde mu to někdo přeloží zdarma.
Zatímco alternativní zdroje většinou nejsou komerční, tak si mohou dovolit kopírovat celé překlady jako doslovné citace (bez obav, že ztratí zákazníky).
To je ten rozdíl, který ty jako "novinář" (pokud jsem správně pochopil tvou připomínku o druhém ročníku) by jsi měl chápat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen 2017-04-19 15:58
Reego je vidět že si tě zmanipulovali nebo spíš vymodelovali báječně a jinak , nejen chlebem člověk je živ a pokud si myslí , že se dá
všechno a všichni koupit mimo presstitutek tak seš na omylu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch1 2017-04-19 11:40
Vzal jsi mi to z "huby".
Dva myslitelé, kteří nepochopili, že jde o citace ze Sputniku.
Ale že nám to nandali, co?
Aspoň trochu srandy.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Wiloni 2017-04-19 11:08
Kdyby jsi ty a ten strejka nad tebou četl článek pořádně, včetně konce s odkazem na zdroj, pak by jsi zjistil, že článek pochází ze Sputniku a je přeložen od ruského autora.
Elementární logika, bohužel čím dál častěji ignorována ...
Propaganda je to možná tak pro vás dva, to je ovšem dáno nedostatkem vaší intelektuální bystrosti.
Pro mě je to souhrn víceméně známých faktů. Což neznamená, že s analýzou, které z těchto faktů autor vyvodil, musím plně souhlasit, ale za propagandu to lze označit jen těžko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # hju 2017-04-19 11:04
ale notak,pořád jsme na českém webu, copak když tady píšete překlad ze us stánek, tak píšete o Trumpovi jako o našem prezidentovi?

btw: a ty zdroje... například článek o Merklové odkazuje na zerohedge.com ovšem když kliknete na zdroj vuala a jsme opet na sputniku... (a to nemluvím o zdrojích na pochybné blogy...) a jaký že zdroj uvádí sputnik???

Ale ano Vladimire57 , asi jsem hlupák když se snažím ověřovat informace...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vladimír57 2017-04-19 11:27
Je dobře, že se snažíš ověřovat informace. Při ověřování se ještě pokus i myslet, spoustů věcí snáze pochopíš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Popo 2017-04-19 12:32
Cituji Vladimír57:
Při ověřování se ještě pokus i myslet
Velmi hlúpa rada. Fakt sa dá overiť len iným vypozorovaným faktom nie vymyšlaným si vlastných domnienok - nezmyslom...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch1 2017-04-19 11:56
Ne, ty jsi totiž hlupák, snaha, nesnaha.
Ano, jsme na českém webu. Pokud zde bude zveřejněn překlad článku ze zdroje ve SSa a tento bude hovořit/psát o svém prezidentovi, budeš si tady možná moci přečíst větu: "chování a slova mého prezidenta Donalda Trumpa, se zatím jeví, jako by pocházela od velkohubého nesvéprávného šaška, který zradil nás, své voliče."
A hlupák jsi také proto, že nedokážeš přiznat svoji chybnou úvahu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # hju 2017-04-19 12:11
hlupák jseš jedině ty, tak jsem si schválně projel pár článků:

Prezident Trump oznámil, že udělil... není tam náš prezident oznámil...

Stejně jako není ruský zástupce.. ale náš zástupce..

Už chápeš ten rozdíl? o Merkelové se taky nepíše jako o naší kancéřce ale německé kancléřce..

Přečti si něco o mediální manipulaci viz. příspěvek od reega..ono stačí opravdu jen pár slovíček a vše vizní jinak..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Elen 2017-04-19 12:51
Pravdu má pan Dědouch 1
a Vy si tu patláte se slovíčky jako děcko na pískovišti (v domnělé úžasnosti manipulátora intoše), ale to je Vaše věc.
Podle mého názoru JSOU VŠICHNI SLOVANI NAŠI! a zvláště pak všichni ti, kteří se snaží o nápravu věcí lidských! Ti Slovani co škodí jsou zaprodanci a zmetci, co se nepovedli a na základě svého POŠKOZENÍ škodí.
V další řadě jsou naši všichni ostatní, kteří vyznávají lidské hodnoty - zaprodanci a zmetci neví, co to znamená.
Tzv. západ je velice poškozen a zdeformován. To je patrné na tom, co provedl u nás po uchvácení naší země - to je neoddiskutovate lný fakt, jasný a do očí bijící.
A je naprosto bez diskuzí, že všichni lidé po celém sěvtě, kteří jsou trochu informovaní a otevírají se jim oči,
dobře vnímají kdo pracuje proti nim a kdo pro ně
A TEN KDO PRACUJE PRO LIDI (pro nás) JE NÁŠ!
A kecat si může kdo chce co chce, ale na tomto faktu nic nezmění.
A to je všechno, ohledně náš a váš.
Pěkný den všem dobrým lidem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Vladimír57 2017-04-19 13:09
Tak jest, paní Elen. Když nás Sověti osvobozovali od nacistů, nikomu nevadilo, že je lidé nazývali NAŠI. Dnes si kdejaký hlupák hraje na historika a lingvistu zároveň a nerozezná velkou ručičku od malé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Popo 2017-04-19 13:11
Cituji Elen:
Pěkný den všem dobrým lidem
Keďže jaksi prirodzene takmer všetci ludia na svete sú voči sebe samému dobrý, toto prianie je jedným z najnedomyslenej ších...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Elen 2017-04-19 13:21
Nesouhlasím,
protože Člověk má svědomí
a je jen otázka, nakolik své svědomí potlačuje.
(neberu v potaz nelidi, o těch nemluvím,
beru na vědomí jejich existenci, ne všichni mezi námi jsou lidé).
Jistě, je to úhel pohledu, ale už mne ta "politická korektnost" nebaví, otravuje ...
Zmetek je prostě nepodařenec a nebude "fungovat, čímž znehodnocuje celé soukolí, až do nefunkčnosti".
Váš názor Vám neberu, můj názor je jiný, toť vše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # smrťák 2017-04-19 16:30
Popo, máš v tom volajaký zmatok. A nie malý..:o)
Přece mi chlape nechceš říct, že nevíš co to znamená
"Pěkný den všem dobrým lidem".
Když se topíš, tak dobrý člověk ti i v pravěku podal klacek, aby tě zachránil.
A ten zlý ti do vody hodil svitek dolarů..:o)
Tak jednoduché je to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Popo 2017-04-19 17:31
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. Niečo ako dobro alebo zlo neexistuje, existuje len skutok. Pravda v tejto veci je totiž taká, že to čo je príjemné pre jedného nie je automatický príjemné aj pre iného a naopak. Len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # smrťák 2017-04-19 17:42
Opravdu nerad Ti to říkám (píšu) ale když začneš rýčem tlačit na žížalu, působíš jí bolest.
To je prazáklad vědy. Bolest.
Když tu žížalu místo toho vezmeš a hodíš na kompost, začne ti tvořit hodnotu. Začne zpracovávat humus.
Takže neplantej o zlu a dobru.
Jednoduše, kdo překáží druhému, je zlo. Jsme na poslední planetě, kterou máme. Zlo je třeba vymýtit. Beze zbytku.
A tím pádem vytvořit rovnováhu.

Já třeba chovám tygry. A ti milují špenát.
Len tak jednoduché je to..:o)
Dal som Ti plusko. Priatel moj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Popo 2017-04-19 18:16
Cituji smrťák:
Dal som Ti plusko. Priatel moj.
Ďakujem priatelu. Bolesť ako taká sa nedá paušalizovať ani ako dobro ani ako zlo, i ľudstvo samotne ako také vďačí len bolesti za to že je vo svojom vývoji v ktoréjkolvek oblasti dnes "tu". Vidíš jak rozdielný je tento svet, ty bolesti sa "bojíš" (viď dažďovka) a ja zas rád mám svoju bolesť. Dodnes ma ani raz v mojom živote nesklamala - nie len že ma robí fyzicky silnejším, odolnejší, zdravším ale mi zároveň aj neomylne vždy "napovie" či cesta po ktorej (v čomkolvek) kráčam je v danéj veci tá spávna...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # smrťák 2017-04-19 18:59
Bolest je moje prostřední jméno. Víc nemohu dodat.
Pochop mě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Václav Kumpolt 2017-04-19 19:09
Ten chlapík nad tebou je typický výbrus dnešní humanitární a demokratické výchovy líznuté moderním, rozum nezatěžujícím vzdělávacím systémem s důrazem na přehnaně individualistic ké chápání vývoje lidstva. Ten hoša už nemá ani tuchy, že právě dělení událostí, skutků a názorů na dobré a špatné při vší své relativitě doby a úrovně poznání mělo rozhodující vliv na vytváření lidské společnosti, ve všech jejích společenských vrstvách. A to od dob pravěkých osad Havranů přes Egypťany, Řeky, říše, království a knížectví středověku po moderní impéria 19. a 20. století.
Současné pojetí dobra a zla, zúžené v podstatě na pouhé pojmenování skutku, jednání, události bez přívlastku, vede k anarchii, dekadenci, což v dějinách vždy znamenalo špatnou etapu v dějinách lidstva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-04-19 19:28
Cituji Václav Kumpolt:
Ten chlapík nad tebou je typický výbrus dnešní humanitární a demokratické výchovy líznuté moderním, rozum nezatěžujícím vzdělávacím systémem s důrazem na přehnaně individualistické chápání vývoje lidstva.
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. S velkou ale naozaj s velkou pravdepodobnost ou by som ti mohol byť dedom...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 19:38
Popo nechápe kamaráde, že my budeme jejich idiotské přívržence házet do vápenky, "ako" hlinkovci, které tak obdivují.
Vím, jak to myslíš. Jsem rozhodnut každého, kdo ble ble ble....
Ale né..:o)
Jsme v Česku.
Já mám seznam , a dalo by se říct, že CZ a ten beze zbytku splním. To si napišme spolem...:o))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-04-20 10:01
Mě zaujalo centrum, říkám především, že CZ...
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Monika lkema 2017-04-19 13:39
Mě by opravdu pouze zajímalo jakou sprchu dostal Tillerson za zavřenými dveřmi od Putina ! Po rozmluvě se i lodičky otočili a vzali dráhu jinam !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Historik 2017-04-19 14:59
O lodičky jít nemohlo. Jak už víme, nikdy ke Koreji nepluly a Rusové to museli vědět. Kromě toho KLDR je chráněnec a spojenec Číny, takže to není ruský problém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # difikul 2017-04-19 14:11
Vsadil bych se, že to má co dočinění s počasím, které aktuálně probíhá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen 2017-04-19 15:11
Čau Pio spadli mi brejle a četl jsem americké válečné lodě se otočily a Tichoschoří.Teď už je mám na nose a i tak je to dobrá zpráva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-19 23:02
Ahoj ale len čiastočne je to dobrá správa preto že oni to len odložili a podľa Južnej Kóree tam majú amíci poslať údajne až 3 lietadlové lode....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Uncle Sam 2017-04-19 16:13
Merkelová se jede podívat na Putinův zápas v karate. Už se rozcvičuje .....

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # smrťák 2017-04-19 16:35
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-04-20 03:11
At si da majzla Merklbaba, aby s ni Putin take neprastil o zem, strejdo! Ona si to zaslouzi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Uncle Sam 2017-04-20 08:32
Cituji Jaris:
At si da majzla Merklbaba, aby s ni Putin take neprastil o zem, strejdo! Ona si to zaslouzi.


No aspoň nekrade ty teplouši....

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 16:38
Toto je parketa na reakce k mému příspěvku zde.
Tzv bianko šek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Elen 2017-04-19 17:54
K tomu tu máme jenom klasiku: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 18:50
Ahoj Elen.
Bohyně logiky.
Tu dívčinu Petru Janů jsme potkali v 86. ém v Siofoku. Teplo jak sviňa, holky opálené, a v pozdním odpoledni jsme chlastali u stánku chladný sós ze sudu kvašáků. Petra (která tam měla vystoupení) se k nám tehdá přidala a nakonec jsme skončili někde v baru a tancovačce. Dík za připomenutí.
A můj biotop.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Elen 2017-04-19 19:09
Pane Smrťák, to je zvláštní místo, jakoby bez času v prostoru neprostoru, vystoupám po schodech s mramorovými zlomky, propadnu se v dumce a vznesu se nad zemí, shlížíc na to všechno lidské mravenčení...
(i předměty mají paměť na kterou se lze napojit, možná je to i pamětí vody, která je obsažena ve všem a v člověku ve vysokém procentu - možná, jisté je to jen o té paměti)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 19:20
Oh Elen, a kdož by nerad vzpomínal na tiky času, kteréž rovněž zajiskřily otěžemi vzpomínek?
Ano, jak ŘÍKÁTE, existuje plošina zdvižná, která nás vynese nad žití momentální a my se spatříme sami sebe nad tím vším o 20 metrů výše. Zhora.
Kdo nám to přikáže?
NIKDO. To musíme my sami. Podívat se na sebe sama z této výšky.


To je ale kravina což?..:o)
Je třeba času, abychom si mohli vyměnit vše, co je třeba..:o)
Elen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Elen 2017-04-19 19:40
Kdepak, žádná kravina.
Člověk není červ v prachu, ani pracovní dobytek!
Má úžasná křídla fantazie a velký tvůrčí potenciál ...
"rozvzpomeň se na dítě v sobě"
A máme tu nápěv:
"Dítě školou povinné, dovede to co my ne,
dejme tomu v elektrice, průvodčí se rozplyne.
Dítě běhá po Africe, loví lvice a my ne ..."
Určitě je člověk z části hmotný (a údržba je docela náročná), ale to zdaleka není člověk celý, to jen dozorci nám vnucují tuto představu ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-04-19 20:02
Vaši dozorci?
Kdo to je?

Přijeď ke mě na hory. Tam mým dozorcům budeš poroučet, jako královna (carevna) Kateřina.. :o)
Kdo dřív ble ble ble....::o))
Ovšem omlouvám se. Vaši.
Miluji jemnost mrazivého rána Puškinova. Miluji blahosklonost všech hrdinů, bez diskuzí pRokládajících život pro pohled zajímavostní, rusých vlásek. Miluji všechna ruská děvčata. A taky Rusko. A Mír.
Je něco víc?
JE NĚCO VÍC PRO SVĚT??
Já blb...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Elen 2017-04-19 20:37
Jsou to naši dozorci:
Žijeme ve třídní společnosti
- za kulisami jsou loutkovodiči (poroučí politikům)
- politici
- pak následují výkonné složky
justice, policie, armáda (vojáků + úředníků),kazatelů
...
Dozorci jsou všichni sloužící (bezhlavě) systému, který je výhodný pouze pro ty za kulisami.

Lidé se dělí do tří skupin
otrokáři
otroci
kouzelníci

Otrokáři jsou též otroci, protože jsou nuceni udržovat své postavení (proto nejsou svobodní).

Otroci musí otročit (pro přežití) - hlídají je drábi (je jedno jakou formou - prostě jsou nuceni nástroji systému a ten kdo je nutí, je dozorce, finance jsou největší "uzda", s vnucovaným konzumem ...

A jedině kouzelník může existovat vně systému a "procházet volně světem".

Ne, nemám trvalé bydliště v cvokhauzu, ten, kdo udržuje vykořisťovatels ký nelidský systém (zastává v něm funkce, které jej podporují a udržují) je
DOZORCE = dozírá na správné funfování systému (i sám proti sobě),
leda, že by byl celý stát (svět) cvokhauz.

Dodatek: Nechtěla bych být královnou ani carevnou (vládcové mají příliš mnoho povinností a tak jsou otroci svého postavení) a pak, nemám zálibu v poroučení. Lepší je "samozřejmá" volně plynoucí spolupráce, kde každý dělá to co nejlépe umí pro ostatní a tím i pro sebe. I tak, děkuji za nabídku.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-19 23:11
Otrokáři jsou též otroci, protože jsou nuceni udržovat své postavení (proto nejsou svobodní).

Otroci musí otročit (pro přežití) - hlídají je drábi (je jedno jakou formou - prostě jsou nuceni nástroji systému a ten kdo je nutí, je dozorce, finance jsou největší "uzda", s vnucovaným konzumem ...

A jedině kouzelník může existovat vně systému a "procházet volně světem".


Elen presný rozbor situácie.

Jo Královnou preto aby sa všetkým žilo lepšie a aby nebolo otrokov a otrokárov, aby všetci boli KÚZELNÍCI. To je skutočná Sloboda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-04-19 16:40
.A toto je proto, že chci mít vždy poslední slovo, ikdyby nebylo potřeba.
Smrt nesnese odkladu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 17:43
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # smrťák 2017-04-19 17:58
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-19 19:11
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # smrťák 2017-04-19 19:27
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-20 10:08
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Milan 2017-04-19 17:10
Teraz poviem čo mám naozaj na srdci a zlatú rybku chitiť tak si želám,nech Angela Merkel Erdoganova skončí ako Elena Cauceskova v mesiaci December na Krista kráľa v roku 1989,nech sa to tak stane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Milan 2017-04-19 17:28
Nemajte mi to niekto za zlé,ale tomu netvorovi v ženskej koži menom Angela mnov lomcuje nenávisť akú pociťovali Rumuni k Cauceskovcom a dúfam že tá čo zapredala svojich daňovníkov islámistom že skončí pre zákonom všeľudovim s menom vyšši princip.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # smrťák 2017-04-19 17:34
...kdyby ti to měl někdo za zle, tak mi to řekni a já mu jednu jebnu.
Ve jménu Principu Vyššího..:o)
Buď zdráv chlape.:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # irena 2017-04-19 18:06
To je sila kam dospela AC24. Ta reklama na zacatku to je total hnus. Koukam ze uz je pekne zaprodana strane NWO a diskutujici jsou jedni a titíž. jen pokazde si meni nicky. Honi si trika proti sobe. To je fakt hnus. Aby to vypadalo jsou tam i jmena zen ale pokazde se stejnou chybou jako u muzu :-D komicke. jsem tu naposledy protože tenhle hnuj nebudu ani cist ani podporovat. Tak se tu hontrika mejte imigransky. Protože nic jiného si nezasloužíte. Jen ten hnuj co si prejete mate mit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # XYZ 2017-04-19 19:06
jsem zřejmě zase "momentálně indisponován"é "hoňtriko" ..

může mi někdo objasnit význam tohoto slova "imigransky"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 19:56
Ano. Může..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Uncle Sam 2017-04-20 08:29
Cituji irena:
To je sila kam dospela AC24. Ta reklama na zacatku to je total hnus. Koukam ze uz je pekne zaprodana strane NWO a diskutujici jsou jedni a titíž. jen pokazde si meni nicky. Honi si trika proti sobe. To je fakt hnus. Aby to vypadalo jsou tam i jmena zen ale pokazde se stejnou chybou jako u muzu :-D komicke. jsem tu naposledy protože tenhle hnuj nebudu ani cist ani podporovat. Tak se tu hontrika mejte imigransky. Protože nic jiného si nezasloužíte. Jen ten hnuj co si prejete mate mit.

Ano Irenko, je to tady parta buzerantů, která uznává jenom jednu pravdu a to tu Ruskou. Za jakýkoliv jiný názor jsi (žid, nácek, fašista, USA poskok, buzna). Většina tady propaguje humanismus, komunismu, sovětskou diktaturu ale penízky by každý rád bral nejradši imperialistický a důchody německý...
Řekne z Vás někdo, že je ČECH ? Neřekne, protože jste banda vymytejch mozků z dob normalizace .....
Až takový hovna jako vy vymřou tak ČR zjistí, že k životu nepotřebuje Západ a už vůbec ne Východ a najde si vlastní cestu ...
Parta Hoven co budu hajtovat dokud AC24 bude existovat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Uncle Sam 2017-04-20 08:34
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-20 10:37
Jakto, že používáš českou vlajku, ty selský hňupe? :o)
Mj. ty už jsi taky zaměřený.
Až tě vyvrhnou před barákem, jako tlustého osla, ihned si vpomeneš co znamená "uncle sam".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-20 13:22
Jsi z českého hovna pára a nemáš právo používat NAŠI vlajku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # XYZ 2017-04-20 16:17
Jaja natürlich ..
a tedle znáte ..
Přijede Čech na pumpu v pohraničí a tam vidí Němce jak si strká hadici do řiti a tankuje ..
A Čech na něj volá .. Das ist nicht Normal..
A Němec odpoví .. Jaja das ist Super ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # cocoa darriba 2017-04-19 19:30
doručování pošty holubicí míru :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-04-19 23:15
teď mi někam zmizel komentář z týhle stránky: veteranstoday.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # HR 2017-04-20 04:20
Z tohto vidiet, ze Trump je tam vsetkym na smiech...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.