Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMise Merkelové. Proč kancléřka jede do Ruska?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Mise Merkelové. Proč kancléřka jede do Ruska?

I kdyby pro Ameriku byl v poslední době ukrajinský konflikt problémem, tak určitě ne nejzajímavějším. Jsou důležitější věci. Ale z Německa vše vypadá v jiném světle. A nepříliš jasně. Aby bylo vše jasnější, je lépe se podívat z Moskvy.

Německá kancléřka Angela Merkelová se prý chystá do Moskvy. Její návštěvu tam zrovna moc nečekali. Vždyť ona sama říkala, že přijede až poté, kdy bude dosaženo pokroku v normalizaci situace na Ukrajině a v Sýrii.

Možná se někde objeví světlo na konci tunelu. Ale není vidět z Berlína, ale pouze z Moskvy a Washingtonu.

V Berlíně se říká, že formálně Merkelová jede kvůli přípravě červencového summitu G20 v Hamburku. Ale nějak se tomu nechce věřit.

Spiegel píše, že „ve skutečnosti je tato návštěva pokusem předejít nejhoršímu". Německý list hodně píše o tom, jaké je to „nejhorší". Pokusím se vyjádřit tuto myšlenku méně mlhavě a konkrétněji: Merkelová se bojí, že se stane třetí zbytečnou v rozhovoru dvou hlavních mužů Ruska a Ameriky.

Spiegel uvádí, že v Berlíně se obávají především toho, že Trump se dohodne s Putinem o Ukrajině „za zády" Merkelové, což bude silným úderem pro image paní kancléřky. 

Nejpozději 11.dubna se v italské Lucce ministr zahraničních věcí USA Rex Tillerson zajímal u svých evropských podřízených kolegů: proč by americké daňové poplatníky měl zajímat konflikt na Ukrajině? A skutečně, k čemu by bylo Trumpovi i toto Obamovo dědictví, tím spíše potrhané v období posledních tří let separatistickým konfliktem?

Pro Německo je Ukrajina problém. A pouze proto, že oni sami rozfoukali z jiskry plamen a potom si navlékli chomout prostředníka. Ukázalo se, že tato role sluší Berlínu jak krávě sedlo: Porošenko otevřeně plive na veškerá přemlouvání Merkelové i Hollandeho. Ze strany vypadá jejich zoufalé úsilí jako pokusy dědečka s babičkou přivést k rozumu svého nezdárného vnuka.

Proto zřejmě Merkelová přijede už ne jako vůdce evropské „společnosti", znepokojené politikou Ruska, ale na výzvědy. Jestli se pro ni najde místečko v budoucí rusko-americké šachové partii, nazvané geopolitika.

Mimochodem, tady je třeba připomenout i nechápavou a smutnou tvář Tillersona na tiskové konferenci s Lavrovem. Ministr byl úplně v rozpacích.

Nejen že Washington dosud nevypracoval jasný zahraničně-politický kurz, tak ještě i Trump „otřásá" americkým obyvatelstvem svou nepředvídatelností. A Ivanka a Jared mu pomáhají v tom neovladatelném chaosu prohlášení a akcí. A Tillerson musí za to vše odpovídat.

Mimochodem, on sám si vybral tuto roli. Tak ať se teď zmítá, dobrosrdečný. A tady se ho ptají na Ukrajinu. Jaká Ukrajina? Proč? Co to má společného s globální politikou? Vždyť jsou to drobné problémy podřízených — ať si to vypijí sami.

Mimochodem, tyto americké nájemné pracovníky začínají už napomínat i v Radě bezpečnosti OSN za nemístnou aktivitu. Zástupce našeho stálého představitele Vladimír Safronkov se dokonce rozkřikl na Brita Rycrofta: „Už se neopovažuj urážet Rusko!"…

Jako u Puškina: „Jsi zbytečně upřímný/Ona se přeřekla…" Ale veliký básník psal o lásce. A jaká láska může být u Ruska a Británie? Ale z druhé strany, jak má „těžká váha" Safronkov reagovat na stálé pískání zástupce menšin Rycrofta? Brit je menšina v každém případě.

V Radě bezpečnosti hlasy Ruska a Číny znamenají mnohem více než hlasy USA, Francie a Británie. Je to jednoduché počty: 1+1 je více než 1 mínus 2. Protože pro Washington jsou Paříž a Lodýn pouzí statisté. Nic nepřidávají, kromě jakéhosi hlučného pozadí.

Na rozdíl od zahraničně-politické aliance Rusko-Čína, kde každý z jejích účastníků zvyšuje sílu ostatních.

No a co se týče „milovaného", tak rusko-anglická „láska" trvá už od doby Ivana Hrozného. Mimochodem, my jsme od nich nikdy lásku nechtěli. Samozřejmě existuje ještě jiný druh vzájemných vztahů: láska za peníze. Ale v Rusku se vždy rozumně domnívali, že platit za takovou drobnost je směšné a hloupé. A proto naděje na to, že se něco změní, není.

Pět století je toho pádným důkazem. Kromě toho Britové sami říkají, že nemají spojence, ale pouze zájmy. Tak ať i nadále sedí se svými „zájmy" na svém ostrově. Ještě je dobře, že se ten ostrov nenazývá Alcatraz.

Očekává se, že Merkelová přijede do Ruska 2.května. My máme vždy z návštěv radost. A je symbolické, že přijede před největším ruským svátkem…

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+135 # Jarin G. 2017-04-19 09:14
Doktor Chocholoušek k příbuzným Merkelové: Stále kvoká, stále kvoká. Ale vejce stále nesnese. Teda něco vytlačí, ale vejce to tedy určitě není ;)
Ona ta NÁNA si fakt myslí, že je velkou hráčkou ve světové politice? Dovedla EU téměř k zániku, odstavila Evropu na druhou kolej. Trump ji ani ruku nepodá, když si to novináři přejí kvůli fotu. A Putin ji laskavě přijme, vyslechne a s úsměvem ji zase pošle domů. Ale ruku ji podá, to zase jó, tedy pokud ona mu ji nabídne, on je totiž slušně vychovaný. Ani pro pašu Erdogana není důstojnou partnerkou.
V Německu ji ale mají pořád, což je pro mě nepochoptelné, rádi! Tedy skoro jako Schulze (ale to je taky podobný blbec). P.S.: Teď jsem se dočetl, že Marfušu už mají zase nejradši: Prieskum: Merkelovej blok CDU-CSU si zachováva pevný náskok!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+70 # Lubinen 2017-04-19 09:37
Zdar Jarine Mrkvy babě dali těžký úkol zkusit podat Vláďovi ruku , ten ty baby musí mít taky plný zuby a vůbec to celosvětový panoptikum rádoby důležitých
loutek poskytuje nezůčastněným docela bizardní pohled. Od vytlemenou Erdogu hrající si na všemohoucího Sultána Solejmána a jeho velkovezírku Makrelos Džihádos a všechny se je snaží předběhnout
sebestředný Donald v pamperskách s kačerem na provázku ,akorát že všem začíná docela smrdět ,to bude asi to hovno co má v kalhotkách po posledním útoku na Kima.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+74 # Jarin G. 2017-04-19 09:54
Ahoj Lubi: doplním poslední odstavec:
Trumpova „armada” nakonec k Severní Koreji nedoplula
novinky.cz/.../...
Chachanchááá! Bobky! Napadnout stát, který se bude bránit, byť je mnohem slabší, si netroufli?! Na to nemají koule, co?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Lubinen 2017-04-19 10:18
Tak že se strachy taky potopily ,dobře jim tak.Kačer si chce hrát na drsňáka a zjišťuje že na to to nato nemá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # vjědec123 2017-04-19 11:13
Proč Makrela jede do RF je jasné. V Americe všechno padá na zem.
www.youtube.com/.../
American Flag Falls In Background
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # .lak 2017-04-19 11:23
Nová doba potřebuje nové hrdiny. Maj nosit bojový hemly a pásy cudnosti elgébéťáci proti multikulturaliz aci islamistů, nepošukaní ostatní se těší.
ulozto.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # smrťák 2017-04-19 11:37
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # obdivovatel 2017-04-19 11:50
V televizi nás neustále straší Rusy a Araby.Avšak já se nebojím,mám svého hrdinu.Při bitvách vždy v čele svých vojsk,jedinou odměnou je mu naše bezpečí.Jeho tělo zdobí pouze šrámy utržené v boji,medaile či řády nepotřebuje.Smr ti se směje do tváře a já mohu za celý národ prohlásit: "S tebou půjdeme kamkoliv,ó pane.Neboť víme,že nás ochráníš".
A proto uctěme tohoto vojevůdce hodinou ticha dnes od 18.00 do 19.00.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Vladimír57 2017-04-19 12:04
Asi má deveťáka, že na sebe pověsil ty šňůry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Lubinen 2017-04-19 14:40
Věčnej holub i doma chrápe na bidílku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Historik 2017-04-19 15:51
Máš recht, na fotce to není vidět, ale vychází z kuchyně, kde kontroloval délku kolínek, správné zahnutí banánů a nabídku halal jídel pro vojáky Bundeswehru. A dál pokračuje do umýváren, kde svobodnice Feministka a vojín Buzna reklamovaly nedostatek trojvrstvého toaletního papíru a společné sprchování. A nakonec ho čeká praporčice Bárbína, se kterou bude řešit špatné pokrytí wifi v kasárnách a neustále prázdné automaty na kondomy, kvůli kterým otěhotněla jedna vojínka a u desátníka Transky je na to podezření.
Prostě pan generál má honičku a od té doby, co minulý rok Putin obnovil SSSR a obsadil Pobaltí, stojí naše statečná armáda před novými velkými výzvami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-04-19 22:37
Samozřejmě i tenhle kolaborant stihnul vstoupit do KSČ a rychle převlíknout kabát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2017-04-19 23:05
Syrianews managed to confirm the news we received a couple of days ago that a Syrian Navy boat destroyed an Israeli submarine off the Syrian coast at 150 meters depth on 02 May 2013 around 2 – 2:30 am. We were not told the type or size of the submarine but we were confirmed it was destroyed.
veteranstoday.com/.../...

Veterans Today broke the story of an Israeli submarine being sunk by Syria on May 22, 2013. We had learned that Israeli teams had been inside Syria for some time, planting radio repeaters...
Čili 84 izraelských mírotvorců se utopilo v izraelské ponorce u břehů Sýrie.
Vysadila před tím komando, který rozmístilo telefonní opakovače maskované jako kameny, aby "potvrdily" komunikaci syrské armády poté co zločinec Asad nařídil dneska už vyvrácený chemický útok v Ghoutě v srpnu téhož roku.
Teď je jasný proč poptávají po německu nový ponorky. Samozřejmě je chtějí zadara jako obvykle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch1 2017-04-19 12:05
Jako ironie, sranda, dobré.
Ovšem myslíš-li to vážně, jsi magor a jdi do prdele.
(dej se do kupy s hedvou, budete si rozumět.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # smrťák 2017-04-19 12:14
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+69 # josh (xy) 2017-04-19 12:15
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dědouch1 2017-04-19 13:36
Drsoň.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # smrťák 2017-04-19 15:49
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dascha 2017-04-19 12:17
Jako ironie ( tak jsem to pochopila) vynikající a dávám plus!!!! A tu hodinu ticha budu držet!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarin G. 2017-04-19 12:32
Já taky. Kdo to trochu pozorně četl, tak pochopil!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Jarin G. 2017-04-19 11:53
Já jsem muzikant a přicházím k vám z ČESKÉ země
my jsme muzikanti, přicházíme k vám.
Já umím hráti.
My umíme taky.
A to na trumpetu.
Jak se na ni hraje?
Já rád játra, ty rád játra
on rád játra, trumpeta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # smrťák 2017-04-19 12:19
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jarin G. 2017-04-19 12:36
Dodal jsem text jenom proto, že dnešní mladí už to nemusí znát. My se to učili už ve školce ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # smrťák 2017-04-19 12:41
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch1 2017-04-19 12:02
Docela srozumitelné i pro retardy.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # smrťák 2017-04-19 12:30
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch1 2017-04-19 13:56
Samozřejmě jsem si všiml. :)
Taky proti Západu, víc než dvacet let nic zásadního nemám. Právě naopak.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lubinen 2017-04-19 15:25
Hned se jeden hlásí , tak má rátjátrajára nebo nemá
rátjárajátra?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-04-19 20:23
Hele, hele. Snad si ze mě nestřílíš? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-04-20 05:53
Jarinku já nic já muzikant.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Janinna 2017-04-19 21:24
Ahoj, teda tohle vlákno o českým pucflekovi u NATO se Vám fakt povedlo a obdivovatel má můj obdiv.
Máš pravdu, zlatá čeština. Nádherný jazyk.
Chtěla jsem napsat úžasný, jenže! nevím jak se to stalo, ale proč jsme začali k záporu přiřazovat krásno?
Úžas přeci znamená hrůzu, zkoprnět úžasem, zůstat v němém úžasu = ochrnout strachy.
A ta Transsibiřská magistrála, už dlouho mi to leží v hlavě, budovat v krajině "nepolíbené", s trakařem, krumpáčem a koňským povozem, 9000 kilometrů, a ty mosty přes 16 velkých řek, důkladně opracované kamenné pilíře. Za 8 let postaveno více než 3000 kilometrů.
Tak co, budovali všechno nově, nebo rekonstruovali objevené?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-04-20 04:28
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-20 09:38
To bude ono. Indiáni jim netrhali koleje a nemuseli před sebou vybíjet původní obyvatele.
Nespravedlivý.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # olinka215 2017-04-20 09:58
Já se nemůžu zbavit pocitu,že tam prostě jede žebrat=))
Trump už jí jasně ukázal,že ona pro něj není rovnocenný partner, a že celá EU ho vůbec nezajímá.
Putin je jiný kádr, ať už si o ní myslí,co chce, je to diplomat a vždycky pro něj bude primárním zájmem jeho země, takže ji přijme,vyslechn e a pokud z tohoto setkání vyplyne něco pozitivního pro Rusko,pak nad tím bude, minimálně, přemýšlet. Ovšem ne, za cenu ústupků
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-20 13:08
Souhlas, Olinko.
Nedokáži odhadnout s jakými představami za Vladimírem jede, ale troufám si předpokládat, že spokojena se vracet nebude.
V Jewropě, na Západě, je zvyklá hrát roli mocné političky, ale Putin před sebou uvidí mopslíka, hééérečku (ano, kurva je to), proamerickou marionetu...
Pochybuji, že má oboustranně výhodné návrhy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # olinka215 2017-04-20 14:01
To jste ji popsal moc hezky:-DDD
To víte,dokud měla za zády Obamu,tak se cítila silná v kramflecích, dělala bububu na všechny strany. Ale situace se změnila a bez mocné opory za sebou, je bezmocná. Teď se ukazuje, že je a byla jen loutka a pokud si myslí,že se to žebráním v Rusku může změnit,tak je ještě hloupější,než jsem myslela=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-04-21 11:25
At ta kráva zruší sankce na Rusko,at si ještě aspoň trochu zachrání reputaci,cuba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # David 2017-04-19 14:00
Jestli to nebude tím, že spotřebovali cestou veškerou zásobu plínek i se železnou zásobou! Ono s plnými kaťaty se loď špatně obsluhuje a v kabině letadla to pak taky zrovna nevoní po růžích!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Vaclav2 2017-04-19 09:54
Jarin - přesně... jen jí vyslechnout co vysnese na stůl...kdyby jí měl Puť. přednášet postupně co kdy jak nakydala za špínu na RF, tak nebudou hotovi za dva dny, a na to nemá čas. Možná se jde poradit jak dostat od "bratra" zlato. Nebo chce ubytovat pár tisíc čmoudů co jí stojí moc peněz...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarin G. 2017-04-19 10:19
Vašku, je to tak, jak pravíš ;). Souhlas!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # josh (xy) 2017-04-19 11:49
Jarine, ani ten robot jí ruku nepodá ;)


pa, pá,... už se nevracej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarin G. 2017-04-19 12:38
Ahoj. Mě se ještě navíc líbí, jak ho ta Marfuša plácá po rameni!!! Dojemné! Chachá!! Píšu ti 1***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # josh (xy) 2017-04-19 13:31
Tak ho programovali, programovali.
Dalo by se říci, že nás umělá inteligence předčila;)
Body putují k programátorovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # diamond 2017-04-19 18:44
Co bylo dřív? Andělína s Trumpem v Německu nebo Andělína s robotem v Japonsku?
Ale jen robot pěkně drzej... ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # vlk samotář 2017-04-19 13:47
Putin by tu ludru ani neměl přijmout za ty slova o něm v minulosti!!!

Měl by tam poslat místo sebe na setkání Lavrova, aby ji diplomaticky poslal do prdele on!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2017-04-19 20:39
Putin se Vlku nad to povznese, ani brvou nehne.
S tím Lavrovem bych jí to také přála, diplomatická facka.
Jenže Putin ji takhle neponíží, to není jeho styl, i když pejska by na setkání přivést mohl:)) Nebo dva, ať je vůdkyně jak na trní.
Všiml jsi si data schůzky? 2. května!
2. května 1945 sovětští vojáci vztyčili rudou vlajku na budově Reichstagu.
Předpokládám, že termín byl vybrán Ruskem:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-04-19 21:44
Vojenská situácia v Sýrii 19. apríla 2017.

Moc sa to tam nehýbe, len Tabku obsadzujú Kurdské sily s Američanmi

Táto mapa zobrazuje vojenskú situáciu v severozápadnej krajine Damašku po oslobodení Zabadani, Madajy, Buqaynu, Sirghaya a Ayn al-Hawra po dohode o odstúpení od miestnych militantných skupín.
translate.google.sk/.../
Len tu má Sýrska armáda zisky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-20 09:40
Janino, abyste nám nezačala kuklovatět...
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2017-04-20 10:23
Diplomacie je zpusob jak jednoho poslat do pr.... takovym zpusobem, ze se ona osoba tesi na hezky vylet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-20 13:11
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-20 21:07
Jaris, hezkyyyyyyyyyyy yyy. To je od tebe? Pokud ano, smekám. Hezký bonmot.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # šulc 2017-04-19 12:00
Že ji mají rádi mě nepřekvapuje. Hitlera měli taky rádi, i když to dnes popírají. Je však pravda, že bez pomoci jejich veřejnosti by nezmohl vůbec nic. Oni mají zkrátka rádi každého, kdo rozkazuje, ať je takový, nebo makový.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vlk samotář 2017-04-19 15:11
Hitlerovi by Němci měli být dodnes vděční, protože nebýt jeho, že nás ekonomicky na věky poškodil a morálně rozvrátil a zlikvidoval i se všemi důsledky, co následovaly, když nás napadl a obsadil, tak dnes jezdili Němci za prací k nám!!!

[...]!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-04-20 01:47
Zařídili si to líp. Oni si odsud práci vezmou a možná zaplatí podle vlezlosti zdejších manažerů. A zastřešení politickými génii sockany je prodávají na práci jako hadry na jedno užití.
parlamentnilisty.cz/.../... No nevím jestli se elita se 3 000 průměrnými platy měsíčně neposměje tancošovi. Tak v číně to střílej na stadiónech veřejně za potlesku veřejnosti tady dolézají lokajníci na ometání drobků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vítězslav Crha 2017-04-19 19:45
Komerční banka Brno již 2 dny nefunguje jak by měla. Je to náhoda s tím co jsem zde uváděl? A nebo to přichází pozvolně? Hlavně,že poplatkový systém funguje na 100 %. To je divné,že?? No nic,já jenom,že jsem tu byl v neděli za blba. Dále co je se Sorosem,že se už o něm jaksi nemluví,když dříve denně byla nějaká zpráva o jeho sviňárnách. Opravdu se připravte na dávnou rétoriku,že na každém šprochu je pravdy trochu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-04-19 20:41
v Brně nefunguje ledaco, co tady v Praze běží be problémů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vítězslav Crha 2017-04-19 21:05
A opět mi to nedá a musím Vás informovat o novém článku na www.tadesco.cz ,kde je krásný plán pro jednotlivce a rodiny,jak se mají zabezpečit v dobách zlých. Je to bezkonkurenční podpora občana před případnou krizí. Nehledejte v tom záměr na bussinesu,ale přátelskou radu. Kdo je připraven,je poškozen méně a kdo je nepřipraven,pří jde o vše. Taková je realita již známá z minulosti. A to jsou dnes lidé více nervózní a více brutální. Na to nelze nepřihlédnout. Čtěte,studujte a něco pro to dělejte a ať Vás při tom nechytí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumacia 2017-04-19 21:49
Vítězslav Crha

1 ***

Díky Ti Vítězslave, podíval jsem se na Tvůj odkaz a stáhnul...

P. S.

To musí vidět i slepéj, že se na nás chystá velký zlo...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen 2017-04-20 06:28
Ahoj Conti berme to jako velká zkouška a teď přichází doba pochopení odkazu našeho Pána ale kdo ho má v srdci bratra Ježíše Krista neboť jsme děti jeho otce našeho společného otce Boha Všemohoucího a ten si nepřeje jako každý otec aby bratr bratra zabíjel .Ale vrahům se bránit musíš v tom ti bude odpuštěno.Musí tento svět dostat rozhřešení neboť zlo skončí aby mohlo dojít k vyššímu poznání a návratu opravdové lásky mezi Boží lid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-20 09:49
Co jsi stáhnul? Mně se otevřela úvodní stránka...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-20 21:09
To máš Marný. U nás zavřeli Vietnamci dokonce večerku!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-20 09:44
A leccos, co v Praze funguje bez problémů, by mělo zajímat orgány činné v trestním řízení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # .lak 2017-04-20 07:12
Z AEnews
jan grohman
Tak proto Angela pojede za Putinom! Od Vladivostoku po Lisabon? Ze by němci procitli?
Spojení německé techniky a ruských zdrojů se gp snažil/í zabránit, no nevím jak se mu to povede, když budou oba dva aktéři rozhodnuti to realizovat! Jak RF tak Německo by z toho spojení skvěle profitovali. To je asi i důvod, proč němci trvají na nordstreamu 2.

ODPOVĚZDub 19, 2017 10:43

.lak
Anděla zastupuje leda ponorky grátis knessetu a moskva by měla poslat notu israeli ať neposílají prostřednici muslimů.

ODPOVĚZDub 19, 2017 15:47

Pozorovatelka
V Rusku je právě velmi rušno, protože zakázalo Svědky Jehovovi

Shodou okolností jsem také před pár dny dostala do schránky letáček – po dvou tisíci letech se Kristus ( a JHV?)právě vrátí…
Za dva tisíce let -zrovna když končí vesmírný cyklus Věku Ryb (křesťanského symbolu).to .. Všechno je to lest na lidi a s postavou Ježíše to nemá nic společného. Jinak každý ten letáček není ničím jiným, než popisem marxismu (ostatně – marxisté považovali svou ideologii za dokonalou na stejné úrovni, jako křesťanství, které bylo zmanipulováno pro potřeby mocných )

ODPOVĚZDub 19, 2017 16:22

.lak
Teď mají neoliberálové písničku neomarxismus stejně jako ji měli majitelé otroků banksterů svého času za uljanova ilijiče komunismus a zvěrstva se školtvím na funkční nevzdělanost mohou páchat zase. Ne náhodou mají u všech politických mesaliancí študentkoň, to není patvar oni jsou již tací rozplizlý a samozrejmě snadno manipulovatelní autoritami v uvozovkách protože je to samozřejmě jenom mocenský paternoster.

ODPOVĚZDub 19, 2017 19:58
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # petr nope 2017-04-19 09:33
A v Moskvě by ji měl namísto Putina nebo Lavrova přijmout maximálně tak šéf kotelny Kremlu...Ale i tak by to byla pro ni moc veliká pocta.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jarin G. 2017-04-19 10:20
:oD Alespoň kdyby byla pohledná, ale tohle? Ani kolo bych o ni neopřel!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Lubinen 2017-04-19 11:09
Jarine prdel patří do trenek ale znám i ženy který to nahradí osobním kouzlem a pro ně mám dobrou zprávu, že my muži s osobním kouzlem necháváme ty krásné mužům bez fantazie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch1 2017-04-19 11:33
Jestlipak té megeře přistaví schody k letadlu?
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vladimír57 2017-04-19 11:56
Žebřík by stačil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # smrťák 2017-04-19 13:34
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vladimír57 2017-04-19 13:47
Též dobré, ale, co by synek z OKR, víš, že i laufryka by stačila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # smrťák 2017-04-19 13:57
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2017-04-19 20:39
Na rekreační vyhlídkový let ji chceš poslat, nasrat. Do závalu sviňu strčit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-20 15:48
Na dobyvku, hajcman robit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jarin G. 2017-04-19 11:57
Přistaví. Nezapomeň, že je Putin je gentleman a slušný člověk, byť si v duchu asi myslí leccos. A nezapomeň na ty tahy dopředu! Přece jenom by do EU nějaký ten plyn dodal ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-19 12:07
To mělo být ftipný.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-04-19 12:43
No a ty si fakt myslíš, že jsem to nepochopil a nezasmál se?! Dědouchu, já tě znám jak svý starý boty (to je fakt pochvala, nové boty nemám rád) ;), já dobře vím, kdy je to ironie či vtípek a kdy to myslíš vážně. Mě jen tak nezblbneš!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 13:58
:´(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # daril 2017-04-19 10:19
Zástupce našeho stálého představitele Vladimír Safronkov...
To slyším prvně že by měla ČR přestavitele Vladimíra Safronkova nebo myslíte tím "našeho" jako ruského? Tak už víme za koho tu kopete :-D

a pro ty ostatní, jak by se Vám to libilo takto?
Zástupce našeho stálého představitele Nikki Haleyová... Přijde Vám to v pořádku?

To kdyby
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-24 # hju 2017-04-19 10:24
právě jsem chtěl napsat to samé..
Takže jinými slovy - náš/ruský zástupce... v jakém stylu budou asi psány články proamericky, proevropsky nebo
prorusky?

Alespoň se snažte o nestrannost, ať ta propaganda není tak do očí bijící :-/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Vladimír57 2017-04-19 10:41
daril a hju, pokud by jste si přečetli z jakého zdroje pochází věta o "našem" stálem zástupci při OSN Vladimíru Safronkovi, nemuseli jste tady dneska být za hlupáky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Lubinen 2017-04-19 11:13
Aspoň víme za koho kopou oni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch1 2017-04-19 11:40
Vzal jsi mi to z "huby".
Dva myslitelé, kteří nepochopili, že jde o citace ze [...]u.
Ale že nám to nandali, co?
Aspoň trochu srandy.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Wiloni 2017-04-19 11:08
Kdyby jsi ty a ten strejka nad tebou četl článek pořádně, včetně konce s odkazem na zdroj, pak by jsi zjistil, že článek pochází ze [...]u a je přeložen od ruského autora.
Elementární logika, bohužel čím dál častěji ignorována ...
Propaganda je to možná tak pro vás dva, to je ovšem dáno nedostatkem vaší intelektuální bystrosti.
Pro mě je to souhrn víceméně známých faktů. Což neznamená, že s analýzou, které z těchto faktů autor vyvodil, musím plně souhlasit, ale za propagandu to lze označit jen těžko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Monika lkema 2017-04-19 13:39
Mě by opravdu pouze zajímalo jakou sprchu dostal Tillerson za zavřenými dveřmi od Putina ! Po rozmluvě se i lodičky otočili a vzali dráhu jinam !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Historik 2017-04-19 14:59
O lodičky jít nemohlo. Jak už víme, nikdy ke Koreji nepluly a Rusové to museli vědět. Kromě toho KLDR je chráněnec a spojenec Číny, takže to není ruský problém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # difikul 2017-04-19 14:11
Vsadil bych se, že to má co dočinění s počasím, které aktuálně probíhá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen 2017-04-19 15:11
Čau Pio spadli mi brejle a četl jsem americké válečné lodě se otočily a Tichoschoří.Teď už je mám na nose a i tak je to dobrá zpráva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-19 23:02
Ahoj ale len čiastočne je to dobrá správa preto že oni to len odložili a podľa Južnej Kóree tam majú amíci poslať údajne až 3 lietadlové lode....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Uncle Sam 2017-04-19 16:13
Merkelová se jede podívat na Putinův zápas v karate. Už se rozcvičuje .....

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # smrťák 2017-04-19 16:35
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-04-20 03:11
At si da majzla Merklbaba, aby s ni Putin take neprastil o zem, strejdo! Ona si to zaslouzi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Uncle Sam 2017-04-20 08:32
Cituji Jaris:
At si da majzla Merklbaba, aby s ni Putin take neprastil o zem, strejdo! Ona si to zaslouzi.


No aspoň nekrade ty teplouši....

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 16:38
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Elen 2017-04-19 17:54
K tomu tu máme jenom klasiku: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 18:50
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Elen 2017-04-19 19:09
Pane Smrťák, to je zvláštní místo, jakoby bez času v prostoru neprostoru, vystoupám po schodech s mramorovými zlomky, propadnu se v dumce a vznesu se nad zemí, shlížíc na to všechno lidské mravenčení...
(i předměty mají paměť na kterou se lze napojit, možná je to i pamětí vody, která je obsažena ve všem a v člověku ve vysokém procentu - možná, jisté je to jen o té paměti)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 19:20
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Elen 2017-04-19 19:40
Kdepak, žádná kravina.
Člověk není červ v prachu, ani pracovní dobytek!
Má úžasná křídla fantazie a velký tvůrčí potenciál ...
"rozvzpomeň se na dítě v sobě"
A máme tu nápěv:
"Dítě školou povinné, dovede to co my ne,
dejme tomu v elektrice, průvodčí se rozplyne.
Dítě běhá po Africe, loví lvice a my ne ..."
Určitě je člověk z části hmotný (a údržba je docela náročná), ale to zdaleka není člověk celý, to jen dozorci nám vnucují tuto představu ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-04-19 20:02
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Elen 2017-04-19 20:37
Jsou to naši dozorci:
Žijeme ve třídní společnosti
- za kulisami jsou loutkovodiči (poroučí politikům)
- politici
- pak následují výkonné složky
justice, policie, armáda (vojáků + úředníků),kazatelů
...
Dozorci jsou všichni sloužící (bezhlavě) systému, který je výhodný pouze pro ty za kulisami.

Lidé se dělí do tří skupin
otrokáři
otroci
kouzelníci

Otrokáři jsou též otroci, protože jsou nuceni udržovat své postavení (proto nejsou svobodní).

Otroci musí otročit (pro přežití) - hlídají je drábi (je jedno jakou formou - prostě jsou nuceni nástroji systému a ten kdo je nutí, je dozorce, finance jsou největší "uzda", s vnucovaným konzumem ...

A jedině kouzelník může existovat vně systému a "procházet volně světem".

Ne, nemám trvalé bydliště v cvokhauzu, ten, kdo udržuje vykořisťovatels ký nelidský systém (zastává v něm funkce, které jej podporují a udržují) je
DOZORCE = dozírá na správné funfování systému (i sám proti sobě),
leda, že by byl celý stát (svět) cvokhauz.

Dodatek: Nechtěla bych být královnou ani carevnou (vládcové mají příliš mnoho povinností a tak jsou otroci svého postavení) a pak, nemám zálibu v poroučení. Lepší je "samozřejmá" volně plynoucí spolupráce, kde každý dělá to co nejlépe umí pro ostatní a tím i pro sebe. I tak, děkuji za nabídku.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-19 23:11
Otrokáři jsou též otroci, protože jsou nuceni udržovat své postavení (proto nejsou svobodní).

Otroci musí otročit (pro přežití) - hlídají je drábi (je jedno jakou formou - prostě jsou nuceni nástroji systému a ten kdo je nutí, je dozorce, finance jsou největší "uzda", s vnucovaným konzumem ...

A jedině kouzelník může existovat vně systému a "procházet volně světem".


Elen presný rozbor situácie.

Jo Královnou preto aby sa všetkým žilo lepšie a aby nebolo otrokov a otrokárov, aby všetci boli KÚZELNÍCI. To je skutočná Sloboda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-04-19 16:40
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 17:43
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # smrťák 2017-04-19 17:58
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-19 19:11
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # smrťák 2017-04-19 19:27
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-20 10:08
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Milan 2017-04-19 17:10
Teraz poviem čo mám naozaj na srdci a zlatú rybku chitiť tak si želám,nech Angela Merkel Erdoganova skončí ako Elena Cauceskova v mesiaci December na Krista kráľa v roku 1989,nech sa to tak stane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Milan 2017-04-19 17:28
Nemajte mi to niekto za zlé,ale tomu netvorovi v ženskej koži menom Angela mnov lomcuje nenávisť akú pociťovali Rumuni k Cauceskovcom a dúfam že tá čo zapredala svojich daňovníkov islámistom že skončí pre zákonom všeľudovim s menom vyšši princip.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # smrťák 2017-04-19 17:34
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # irena 2017-04-19 18:06
To je sila kam dospela AC24. Ta reklama na zacatku to je total hnus. Koukam ze uz je pekne zaprodana strane NWO a diskutujici jsou jedni a titíž. jen pokazde si meni nicky. Honi si trika proti sobe. To je fakt hnus. Aby to vypadalo jsou tam i jmena zen ale pokazde se stejnou chybou jako u muzu :-D komicke. jsem tu naposledy protože tenhle hnuj nebudu ani cist ani podporovat. Tak se tu hontrika mejte imigransky. Protože nic jiného si nezasloužíte. Jen ten hnuj co si prejete mate mit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # XYZ 2017-04-19 19:06
jsem zřejmě zase "momentálně indisponován"é "hoňtriko" ..

může mi někdo objasnit význam tohoto slova "imigransky"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-19 19:56
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # cocoa darriba 2017-04-19 19:30
doručování pošty holubicí míru :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-04-19 23:15
teď mi někam zmizel komentář z týhle stránky: veteranstoday.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # HR 2017-04-20 04:20
Z tohto vidiet, ze Trump je tam vsetkym na smiech...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás