Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTrump udělil ozbrojeným silám veškerou pravomoc k vyhlášení války bez Kongresu a Senátu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Trump udělil ozbrojeným silám veškerou pravomoc k vyhlášení války bez Kongresu a Senátu

Prezident Trump oznámil, že udělil Ozbrojeným silám Spojených států „plnou pravomoc“ zaútočit proti cílům a vyhlásit válku bez „vměšování“ zvolených činitelů v Kongresu či Senátu, jelikož vojenští generálové říkají, že 3. světová válka je „téměř už zaručena“.

„To, co činím, je, že zplnomocňuji své ozbrojené síly,“ řekl prezident Trump v reakci na otázku tisku ohledně vojenské akce v Afghánistánu. „Máme největší ozbrojené síly světy a ty odvádí svou práci jako obvykle. Dali jsme jim úplné pravomoci a právě ty oni vykonávají.“

Prezident Trump signalizoval, že „úplné pravomoci“ ozbrojeným silám teď znamenají procedurální změnu oproti procedurám za předchozích administrativ.

„Upřímně řečeno, proto jsou v poslední době tak úspěšní. Můžete se podívat, co se stalo během posledních osmi týdnů a porovnat to s tím, co se ve skutečnosti dělo v posledních osmi letech, a uvidíte, že je v tom ohromný rozdíl.“

Tyto zprávy, že prezident Trump předal vojákům plné pravomoci, přichází spolu s tím, jak vrcholní vojenští šéfové tvrdí, že Třetí světová válka „je už skoro zaručena“ a že ta bude „nesmírně smrtonosná a rychlá.“

Generálové a další vůdčí osobnosti promlouvající na panelu o ‚budoucnosti Armády‘ vedeném Asociací U.S. Army ve Washingtonu předkládali své předpovědi nadcházejících konfliktů – a tito muži, jimž bylo uděleno „plné zmocnění“ vyhlašovat válku, všichni předpovídají, že 3. Světová válka se už vynořuje na horizontu.

Taková povídání rozpoutal náčelník generálního štábu Armády Mark A. Milley konstatováním, že ohromná válka mezi národními státy „je už téměř zaručena.“

Podle zprávy Defence One, se do toho vložil generálmajor William His tvrzením: „Konvenční konflikty blízké budoucnosti budou extrémně smrtonosné a rychlé a nemáme pro to ani stopky. Rychlost takovýchto událostí nejspíš překoná naše lidské schopnosti.“

Hix rovněž varoval, že USA se připravují na „násilnosti v rozsahu, jaký U.S. Army nezažila od Korejské války,“ kdy bylo zabito přes 30 000 amerických vojáků.

Generálporučík Joseph Anderson řekl, že Amerika se musí potýkat s děsivými hrozbami ze strany „moderních národních států jednajících ve vojenské konkurenci agresivním způsobem.“

Dodal ještě: „Komu to zní jako Rusko?“

Miley se rovněž zmiňoval o tom, jak Rusko sílí a Čína se chová čím dál dominantněji, spolu se zmínkami o expanzi menších národních státu a o klimatické změně jako o faktorech, které by mohl vést k nestabilitě.

Řekl: „Ač jsme teď připraveni, je to pro nás výzva.“

„Naše Armáda a náš národ musí být připraveny.“

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+236 # Cyril 2017-04-18 09:55
Trumpeto nemachruj. Realita je trochu jiná. Pokud něco začneš s těmi kašpary, budete hořet taky. Ty, tvoje ivanka, vnoučata.... nemine to nikoho. A doufám, že ti vnoučci stihnou "poděkovat" [...]e.
+193 # Lubinen 2017-04-18 10:12
Jedna z pečetí rozlomena , kraken vypuštěn , šílenci realizují své satanské plány, trumpeta zatroubila a příšera zbavena pout se vypravila na poslední cestu , tato skáza bude především její skázou.
+121 # josh (xy) 2017-04-18 11:00
A copak asi na to náš šedivý generál a kašpárek,..teší se, teší? Měli by se chytit za ruce a jít se osprchovat od amerických hoven.
+110 # Jarin G. 2017-04-18 11:15
Ahoj Joši a Lubi. Smutné je, že ten skrz naskrz prolhaný Kačer už jasně říká, že on už stejně o ničem nerozhoduje, ať si to armáda udělá jak chce! Před 3 měsíci bych nevěřil, že to řeknu: zlatej Obama! To, co on nedokázal za 8 roků, tak tohle zvíře, utržený z řetězu, dokáže za 3 měsíce! Trump je ještě větší dobytek, než jsme doufali! Takové napětí ve světě bylo snad jen při karibské krizi a to jsem byl ještě kluk, tak si to moc nepamatuji. Prej se nebude vměšovat do záležitostí jiných zemí a teď se sere (s prominutím, ale musím) do celého světa.
Pokud něco uSSa rozpoutají, tak doufám, že se alespoň dožiji toho, jak supervulkán v Yellowstone po zásahu vybuchuje a bere sebou půl Ameriky!!!
P.S.: je vůbec oprávněn ten lhář, takhle obcházet senát a kongres? Má vůbec takové pravomoci? Je to v souladu s jejich ústavou? K čemu pak ty instituce vůbec jsou? Na houno?!
P.S.2: možná, že by nebylo od věci, kdyby uSSa něco hodily, nějakou tu raketu, na KLDR a Rusové a Číňané by na to důrazně vojensky odpověděli konvenčními zbraněmi. Potopením flotily apod. Třeba by se uSSa vzpamatovaly a konflikt by skončil "jen" regionálně!
+55 # Dědouch1 2017-04-18 11:40
Tak si, Jarouši, musím vysypat tu popelnici na hlavu a tu hůl zlomit. (nejlépe ne nad ním, ale o něho)
Pokud jde o ten Yellowstone, s tím bych si nehrál, ani myšlenkou.
+13 # Popo 2017-04-18 12:11
Ale no tak chlapci nezúfajte. Čo na tom že tento "1939" bude sofistikovanejš í ako ten čo tu bol s Adim, šak i včuleky ako i ohehdá rovnako platí - Šťastie praje pripraveným...
+37 # Jarin G. 2017-04-18 12:14
Dědouchu, já to myslel tak, že když už by to bylo všechno v zadeli a byla skutečná 3.WW a to atomová, tak by mě alespoň těsně před smrtí "potěšilo" to jejich probuzení z amerického snu! Pokud je ještě šance na záchranu světa, tak samo, že žádný útok na vulkán. To by asi byl zánik světa tak jako tak a to i bez pokračování války! Sice by to trvalo déle, ale i tak. To je mi jasné.
+36 # Dědouch1 2017-04-18 12:32
Vím, že jsi normální. Nebo nenormální? Ony se ty normy nějak posunuly. Leccos, co je dnes normální, bývalo minimálně nepřijatelné...
;)
+63 # VladimírV 2017-04-18 14:36
Nevím, třeba se pletu, ale ještě bych tu popelnici, Dědouchu, nevysypával. Trump se ujal úřadu bez podpory jak senátu a kongresu, tak nejvyššího soudu. Všichni mu házeli klacky pod nohy, jak jen to šlo a je zjevné, že ho již téměř udolali. Klíčové je, když už je všechno v řiti a občanská válka je na spadnutí, zachovat si kontrolu nad armádou. Kdo kontroluje armádu, je příštím vítězem občanské války. Jak si může zachovat její přízeň? Harašením zbraněmi, zvýšením rozpočtu, chválením armády, demonstračními útoky, které nenadělají moc škod (salva tomahawků, Matka bomb). Ano, a to dělá. Dal volné ruce armádě, vyvázal ji z kongresu a senátu? Vždyť obě instituce byly proti němu. Stále je armáda podřízena jemu a možná o to šlo. Copak si nepamatujeme, jak si s armádou vytíral prdel Ohava? Čekali jsme snad, že Trumpův úkol - demontovat SSA z pozice světového policajta, proběhne v klidu? Ta občanská válka v SSA je opravdu reálnou hrozbou. Neunáhlujme se, možná, že se situace vyvíjí jedinou možnou dobrou cestou. A že zklamal voliče? Volič, jakmile zjistí, že to byl tah v jeho prospěch, začne Trumpa zase milovat. Láska voličů je děvka přelétavá, protože moc rozumu nepobrala. Tož uvidíme, přátelé.
+30 # olinka215 2017-04-18 16:31
Byla bych moc ráda,kdybyste měl pravdu.
Bojím se jen,že jakmile povolí uzdu armádě,tak už jí ty opratě nepůjde přitáhnout
+15 # Vladimír57 2017-04-18 18:06
Jmenovče, souhlasím, také bych s tím sebemrskačstvím počkal. Vždyť ten jenerál ve videu vyhrožuje celému světu a na to nemají. Tyto žvásty se nikomu nebudou líbit. Dosáhne pouze toho, že nerozhodní se rozhodnou. O Rusku netřeba pochybovat, to ví své, Írán jim také nevěří a pokud byla na pochybách Čína, tak po jeho štěkotu má jasno. Nikomu, kdo sousedí se Severní Koreou se nebude válka u jeho hranic líbit. A tyto tři země, jsou přílíš velké sousto, plus S. Korea se kterou je třeba počítat. Vede kecy, že se od nich Rusko učilo, čemu se tak Rusko od nich mohlo učit. Rusko má svou strategii dávno propracovanou a v žádném případě nepotřebuje us manuál! Co předvedli v Sýrií a Afghánistánu, byl takový bubák, který měl dokázat, že můžou vše a nebojí se to udělat.
+8 # Dědouch1 2017-04-18 19:29
Kéž bys měl pravdu, Vladimíre.
Uvidíme. Doufejme, že ne horror.
+7 # Vladimír57 2017-04-18 20:13
Vláďo, moc rád bych ji měl a věřím, že to tak bude.
+6 # VladimírV 2017-04-18 21:11
Dědouchu, že to bude horor je dost pravděpodobné a přesto to dopadne dobře. Ta obluda v nadnárodním prostoru je ještě pořád silná jako sviňa, takže je málo pravděpodobné, že se nechá skolit bez odporu. Žijeme ve velice zajímavé době, po třech tisíciletích dochází ke střetu a výměně civilizací. Po pravdě ti povím, že mi je celkem jedno, zda mě to semele, podstatné je, jaká civilizace zůstane. A tady jsem si jistý, že zůstane ta civilizace, ve které my Češi a bratři Slováci máme kořeny.Trochu mě sice mrzí, že nás naše siofašistické vlády vmanipulovaly na hřiště satanistů, byť jenom na okraj. Kdo ví, třeba to dopadne ještě o kousek lépe a vrátíme se ke kořenům. Jak to napsal Neruda:
Ach hleďme pilně ke korábu svému,
jsme jeho plaňky, hřeb jsme svěrný v něm
a věrně toužně přilneme-li k němu,
zas záhy šťastná bude Česká zem.
+9 # Dědouch1 2017-04-18 22:43
No, pokud jde o mě, Vladimíre, taky je mi putýnka, jestli mě něco semele (to neznamená, že budu na ten "mlýnek" jen čumět...), větší část života mám za sebou (větší část z té větší části :D jsem prožil v klidu, pohodě, bez existenčních starostí, za té "ukrutné totality"...) ale přecejen, mám nějaké ty potomky a jejich budoucnost mi lhostejná není...
Ovšem s "nesobeckým" nadhledem, souhlas.
;)
+7 # Jarin G. 2017-04-18 23:10
Přesně, tak to je i za mě!!!
+8 # Piovarči 2017-04-18 23:20
Dedouchu dúfam že to ustojíme a že k najhoršiemu nedôjde.
+10 # marieza 2017-04-18 21:19
Vladimíre ,kurva fix ,proč si chování politiků musíme pořád nějak vysvětlovat ,jak to vlastně myslí ,a co je k čemu vede ,že oni nemožú nic dělat ,anebo že jim není dovoleno.proč musíme všechny jejich skutky různě analyzovat a probírat ...co když budeme myslet a analyzovat špatně ....prostě proto ,že budou chtít abychom to vyhodnotili špatně ......rozumíš ,co tím myslím ....proč kurva nejde mluvit přímo ,držet se řečeného a dodržovat to ,co je napsané na papíře a podepsané .....Trump před volbama říkal ,že nebude blbý jako Obama a nebude vyhlašovat vše do mikrofonu ..to jsem si dobře zapamatovala a pro mě to bylo varování ....bude nevypočitatelný a věrolomný ,protože kdykoliv bude moc vzít zpátky ,to ,co neřekl ...rozumím tomu ,co jsi napsal ...jen říkám ...co když to není správný pohled ....jsem už nedůvěřivá vůči každemu politikovi ,kromě V.V.Putina ......snad se nezlobíš ,že jsem začala tak z ostra...:-)
+9 # VladimírV 2017-04-18 21:35
Není proč se zlobit a navíc máš v podstatě pravdu, rozumím, ale žel Bohu nelze mluvit přímo, protože sioanglosaská civilizace je postavena od základů na lži. Na velice sofistikované lži. Nevylučuji, že se mýlím, ale proč se trápit katastrofickým předpokladem, když ten pozitivní má, ne-li větší, tak alespoň stejnou pravděpodobnost naplnění.
Lidi, nebojte se budoucnosti, pokud si nebudeme připouštět strach, stane se z naděje jistota. Ale musí nás být většina...
+5 # Piovarči 2017-04-18 23:26
Presne tak Vladimír V navzdor všetkému iba ak sa nedáme zastrašiť premeníme nádej v istotu a je nás väčšina.
+7 # Jarin G. 2017-04-18 21:42
Ahoj Maruš, současně s tebou jsem reagoval taky. Je to těsně nad tebou (21:18). V podstatě se shodneme. Moc nás ale není. Ty jejich sny mě už vytáčí. Den je klid, a už se spekuluje, že on už bude hodný, jen co si vybuduje tu pevnou pozici. A pak už to bude náš miláček Dodík! ;oD
+6 # Piovarči 2017-04-18 23:29
No veriť mu už nemožno ani nos medzi očami to je fakt.
+6 # Jarin G. 2017-04-19 00:26
Je to tak Pio, on už jede v zájmu jiných sil, než bychom si přáli my dva!
+7 # Piovarči 2017-04-19 12:00
Nejde tu ani o nás dvoch ide tu všeobecne o dobro a blaho ľudstva a jeho vývoj
+8 # marieza 2017-04-19 07:25
Díky Jarine G.....četla jsem tvůj příspěvek a říkáš ,to samé a taky jsem ti nalila zelenu:-).....t y jsi to víc rozebral a já to vzala trochu dle sveho naturelu :-)...dále tu chci říct ,že osobně si žádnu válku nepřipuštám do duše a nenechávám sa odradit od míru na zemi ,vykopla jsem ji ze dveří hned jak zabuchala a chtěla dovnitř ...ale myslím ,že to nebude kvuli DT ale kvuli VVP ...a tomu ,co on ví o světě ,co sa naučil vnímat a realizovat a jak dostává na svu stranu normální obyvatele planety ,když si vzpomenu ,kolik nás tu bylo zkraja a kolik nás přibylo za tu dobu a ještě na ruznych druhych webech ...to je sila ....a Vladimire ,vubec si nemyslim ,že by sas mylil ,je docela možne ,že ne ...ale říkám ...co kdyby ..a jak sa říká ,dufaj v nejlepši ale připravuj sa na najhorši ....to je jen opatrnost ,ne kapitulace ..a děkuji všem za podnětnu diskusiu...aj chytrym babam:-)...všec hny vás čtu a klikam jak blazen :-)
+8 # Jarin G. 2017-04-19 10:48
Díky Maruš a hezky jsem si početl. Máš naprostou pravdu, že si nesmíme nechat zašpinit naši mysl nějakou válkou, něčími hrátkami, výhrůžkami apod.
Stres , nenávist, zloba atd. zkracují život a zřejmě jsou to i věrní přátele raka! Kdežto člověk pozitivní (tím nemyslím na AIDS), usměvavý, se srdcem na dlani prožívá svůj život daleko smysluplněji a hodnotněji! V DUŠI klid a mír, lásku a porozumění , to je ono, byť to je značně patetické, ale na to prdím ;) Jo a taky sranda není k zahození!
+7 # Piovarči 2017-04-18 19:20

Tanky KLDR na nejakej vystavnej ploche.
-2 # Uncle Sam 2017-04-19 08:29
To je z výstavy LEGO v Holandsku v roce 2010 ....
+2 # Piovarči 2017-04-19 17:35
Tie tanky vyzerajú celkom schopne a moderne teda aspoň na pohľad
+50 # mirekmh 2017-04-18 11:41
dokud nikdo neprevalcuje ameriku
tak budou prudit stale.
+17 # Jo. 2017-04-18 12:57
Jo! Přesně tak! Ta kurwa OHAVA byla ZLATÁ OHAVA!
TO byl pořádnej agent Kremlu!
Furt jenom zdržoval, zdržoval, ZDRŽOVAL a ZADRŽOVAL!
Až zadržel ty kurwy neokonsky až do jeho konce... jeho období!
Zlatá Omamba!
Zkurwená trumfeta!
+22 # Lubinen 2017-04-18 14:44
Jarine jsou to všechno jenom převlečený hadi a to že dělají vše přesně naopak než slibovali taky o něčem svědčí. Jak říkají chlapci na Dombase Christos voskres a to je spojuje a dává jim neskutečnou sílu .Důležitý ať se děje co se děje vědět na čí straně stojíme.
+5 # Jarin G. 2017-04-18 21:49
Čus Lubi. A koukni na vlákno výš. Ta debata začína VladimíremV v 14:36. Už ho tu zase obhajují a doufají v něj. Jen co se chopí moci, tak už bude zlatej Don! A těch + liků. 44 v tuto chvíli a to na to, kdy to tu zavěsil je dost. Jsem rád, že je nás tu pár, kteří ho vidí tak, jak koná a ne jak BUDE konat!
+7 # Piovarči 2017-04-18 23:36
Jarin každý sa drží nejakej nádeje. Ja vidím nádej v politike Ruska ktoré aj Trumpovi dobre diplomaticky odoláva. Po jednaní v Moskve sklapli.

Indický diplomat se domnívá, že Rusko, navzdory apokalyptickým předpovědím „volného pádu“ ekonomiky, pokračuje v realizaci energetické politiky, která je založena na racionálním hodnocení perspektiv spolupráce s různými zeměmi.

Podle jeho slov, bezprecedentní blaf ze strany EU a USA nefungoval. Washingtonem očekávaný „volný pád“ ruské ekonomiky a její následná přeměna v ruiny kvůli sankcím iniciovaným USA, se nekonal a Rusko si v Evropě stále více upevňuje svoje energetické pozice. Myslí si to bývalý diplomat a politický analytik Melkulangara Bhadrakumar.
cz.sputniknews.com/.../...
+7 # Jarin G. 2017-04-19 00:32
Tak tak. Pro nás je snad jedinou nadějí co nejsilnější Rusko a to jak vojensky, tak ekonomicky! Proto doufejme, že to Putin vydrží ve funkci co nejdéle! A to si piš, že se budou organizovat protesty (Majdany) v Rusku a to jeden za druhým. Naštěstí je doma sakra silný v kramflecích! Má za sebou obrovskou podporu obyčejných Rusů a s tím američtí sionisti nehnou i kdyby se podělali!!!
+6 # Piovarči 2017-04-19 12:28
Bojovníci IS použili yperit proti Američanům v Iráku

Tak sa to Trumpetovi vracia ako bumerang

Bojovníci teroristické skupiny Islámský stát (IS, v RF je zakázána) použili otravnou látku yperit při útoku na vojenskou jednotku v Iráku, v níž se nacházeli poradci z USA a Austrálie, oznámila televize CBS s odvoláním na vlastního zpravodaje.

K incidentu došlo v neděli. Jak oznámil agentuře Associated Press brigádní generál Yahya Rasul, v důsledku útoku bylo šest vojáků hospitalizováno kvůli problémům s dýcháním. Bylo zahájeno vyšetřování.

Mosul
© REUTERS/ ALAA AL-MARJANI
V Iráku navrhli shazovat na Mosul datle pro záchranu lidí před hladověním
Jak oznámil zpravodaj CBS, 25 vojáků potřebovalo lékařskou pomoc. Nikdo ze zahraničních poradců útokem neutrpěl.
cz.sputniknews.com/.../...

Doporučujem debatu k článku
cz.sputniknews.com/.../...

„Rusko a Írán nyní začnou aktivně posilovat syrský systém protivzdušné obrany novými technologiemi," řekl RIA Novosti hlavní redaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko. Do nedávného útoku USA to nebylo potřeba, IS a jiné teroristické organizace nemají letectvo a okřídlené střely. Nyní se to může stát otázkou přežití, Syřané se musí naučit efektivně bránit své strategické objekty před takovými hrozbami.

Rovnako tento článok je veľmi záživný
cz.sputniknews.com/.../...
+1 # Jarin G. 2017-04-19 19:45
Ahoj kámo. Mě by nepřekvapilo, kdyby uSSa preventivně něco vybombardovaly v Sýrii. Stejně je za vším špatným Asad a Putin. Tak co. No a nějaký důkaz si vždycky vyrobí.
Jinak se o tom v mainstreamu taktně mlčí! Co kdyby se to nelíbilo a někdo chtěl odvetu proti "našim" teroristům? ;)
-2 # Jan H 2017-04-19 16:27
Ale no tak není jedno kdo .. Trump či Kim nebo Putit atd .. jednou to přijít musí
+25 # Cyril 2017-04-18 13:17
Ev. s. Matouše | Poučení
Obrať meč svůj v místo jeho; nebo všichni, kteří meč berou, od meče zahynou.
(26/52)
+4 # contumacia 2017-04-19 15:37
Cyril

To je sic pravda ale jinde nás Ježíš Kristus vyzývá abychom se meče chopili...!!!

Na dalších mstech zase Ježíš Kristus praví : Nedomnívejte se, že jsem přinesl pokoj a mír, ale meč...!!!

Proč toto prohlásil...???

Protože věděl, že můj mír či Tvůj mír Tvůj nepřítel neuznává...!!!

Jde přeci o to aby se člověk bránil...!!!

Anebo ne...???

To už má člověk být totálně blbéj a nechat se zabít..
+3 # contumacia 2017-04-19 15:13
Lubinen

1 ***

Díky Ti, že jsi použil mý slova o vypuštění Krakena...

Čekal jsem a čekám od nich něco strašlivého, něco z čeho budou lidé strachy zmírat...!!!
+2 # Lubinen 2017-04-19 16:36
Čau Conti , zřejmě podvědomě asi ano .Minimálně strašit a rachotit zbraněma budou čím dál častěji.
+9 # Metod 2017-04-18 11:05
Cyril veď ale zase klud. Nezabudaj že z toho môžme vytažiť .. Ked budu na tom všetci zle zase ich naučime o bohu a bude par rokov klud
+14 # Judr.Emanuel 2017-04-18 11:50
A vrátime sa do stredoveku ... Všetci nás odsúdili ... na pravdu zostal každý sám ... :((( www.youtube.com/.../
Ja len dúfam, že je to len hromženie a u nás bude ďalej pokoj.
+85 # Sims. 2017-04-18 10:19
Dobře si vzpomínám, jak Trump mával biblí v ruce při inauguraci, takže trumpíku ten armagedon pocítíš i Ty se svojí rodinkou a celými prokletými unijními státy. Jste založili říši zla, o tom již není pochyb.
+11 # Jaris 2017-04-18 14:01
Sims, oni uz maji haciendu na Marsu a par pozemku na Mesici, kam pry budou letat na dovolenou...NAS A prece rikala, ze na Marsu je zivot mozny a bastafidli. A co pry tam vsechno nejni!
+43 # Ignác 2017-04-18 10:52
No jo, zbrojařské zisky s musí válkou posílit a dluhy smazat.

>>> „To, co činím, je, že zplnomocňuji své ozbrojené síly,“...
Co jsi učinil, je vypočítavé či zbabělé předání osobní odpovědnosti za slovo "Teď!".

>>> Miley řekl: „Ač jsme teď připraveni, je to pro nás výzva.“
Jsem již velmi dlouho extrémně alergický na "moderní" slovo "výzva", kterým se "korektně" kryje kdejaká prasárna či pitomost. Stejná pi...na je výraz "sexy". Tedy pro ně to je "výzva a válka bude sexy". Lidé, kteří takto mluví jsou opravdu blbci.

Amerika kráčí mílovými kroky ke stavu, v němž je Německo. Generace je budou proklínat a budeme se stydět mluvit anglicky - pokud to přežijeme.
+18 # alojz 2017-04-18 11:15
............a takový to byl hodný kluk.
+24 # vjědec123 2017-04-18 11:51
Všechny podpindosnické národy jsou pro Ameriku jak pytel blech. Stačí chvíle a všechny se z podpindosnickéh o pytle rozutečou. Ještě v r. 2014 je měli hezky seřazené. Jenže teď je to minulost a pokud platí, že "Rychlost takovýchto událostí nejspíš překoná naše lidské schopnosti." a ještě k tomu ani nemáme takové stopky, které by byly schopny tyto události měřit, potom lze říci, že pro USA válka dávno skončila a oni jedou do boje s křížkem po funuse. A jak říká, ani si toho nevšimli.
Jinak mohou pokračovat a opravdu jedním šmahem přijít třeba o 300 000 přihřátých vojáků. Ale jak chce. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
+18 # Cyril 2017-04-18 13:22
Trumpeto, na tvé duši bude smrt každého jediného člověka který zhyne nepravostí tvé, vaší americké hamižnosti. jedno je jisté...Na tomhle světě možná spravedlnosti ujdete, ale po smrti.... NECHTĚL BYCH SE BÝT TEBOU RADĚJI ANI NARODIT. "Tam" už ti nepomohou ani atomovky ani Tvá ochranka. Budeš souzen a zodpovídat za vše cos udělal bližnímu svému. TO SI PAMATUJ TY JEDNOOKÝ KRÁLI..... Tam bude pláč a skřípění zubů“ (srv. Mt 8,5-12).
+30 # George Bart 2017-04-18 13:33
To si to chtěj amíci rozdat s celým světem? To sem na to zvědav. Krom slaboučký Evropy, protože průměrnýho Evropana do zákopů evropský politický sráči prostě nedostanou. Bojovat za tuhle zmrvenou "demokratickou elitu" nikdo nebude. Řekl bych, že se nepřetrhne ani amícká pravidelná armáda, kterou tvoří z 80% nezaměstnaný mladí kluci z Detroitu a dalších mnoha zkrachovalých amíckých měst. Žoldáci demokratů nemají a nikdy neměli proti vlastencům, ať už jakýmkoliv, žádnou šanci.
+11 # VladimírV 2017-04-18 15:14
George Bart - myslím, že nechtějí. Viz výše můj příspěvek, domnívám se, že jsou to klamné dýmy.
+6 # Sirea 2017-04-18 17:41
Hm, a prečože to povedal VVP práve po útoku na Sýriu a pred návštevou Tillersona: Nuda, dievčatá, to sme už videli...? ( citát z Dvanásť stoličiek). Zrejme vie oveľa viac než my! To sú veletoče na zmarenie pochybností,,, Myslí si to aj Tereza Spencerová (literárky. cz).
Okrem toho, pamätám sa , že armáda v Sýrii Obombu skôr zdržiavala, ba spočiatku dodávala staré, chybné zbrane... Neviem si predstaviť, že by pred veľkou akciou neinformovala všetkých dôležitých - to by si generáli odniesli!
+6 # Lucif 2017-04-18 20:06
Som zvedavý ako dlho sa bude Trump hrať na idiota.
+6 # Dědouch1 2017-04-18 23:05
Otázka je, jestli si na idiota opravdu jen hraje.
+5 # Jarin G. 2017-04-19 00:36
Dnes tu nejsem za nechápajícího jen já. Proč jsi zase v mínusu? Napravuji alespoň pro tento moment.
+6 # Dědouch1 2017-04-19 09:46
To, Jarouši, NEŘEŠ.
Věz, že je zde nejméně jeden exot, který svého času nebyl líný, mi těch mínusů namastit i deset. :DDD
Když blbovi vysvětlíš, že (a proč) je blb, poukážeš na nesrovnalosti v jeho blábolech (nepamatuje si, co žvanil před týdnem, natož před rokem) a navíc se jeho blbostí bavíš, půjde ti holt po krku. ;)
+4 # Jarin G. 2017-04-19 10:56
Já vím, psal jsi to tu už mockrát, ale stejně mi to nedá!!!
+4 # Jarin G. 2017-04-19 11:04
Já to vím, psal jsi to tu už mockrát. Já vím, že tě +/- nebere a že tu máš i pár "nepřátel". Kdo je nemá, že? Na tom jsme stejně. Mě potěší každá odpověď, která není jen rejpání! Jasně, že jsem i trochu ješitný. Když mi můj příspěvek pochválí někdo, koho si tu vážím, tak mám fakt i radost. Já tě fakt nepřeskakuji a paměť mám pořád dobrou.
Ale stejně mi to nedá, abych nevyjádřil údiv!
+6 # Dědouch1 2017-04-19 13:28
Kdo se diví, je mu divno.
Kdo si hoví, ...
;)
+6 # Olalaa 2017-04-19 00:31
Chlapy, co říkáte na tento pohled? Jistě, filtry a zabarvení funguje u každého, ale jako inspirace?
matrix-2001.cz/.../...
+6 # marieza 2017-04-19 07:48
Olala.... viděla jsem francuzky film s Gerardem Philipem ,myslim sa jmenoval Červeny černy /ale momentalně si nejsem jista/ toužil v te roli po vyšši společnosti a bral to přes baby ,samozřejmě .-),ale pro mě tam byla zajimava scena ,jak král líbal ruce kardinálovi ...tak jaky je rozdil ,když sa jedu klanět papežovi aj ti králové z EU ,všichni berú ,všichni sa klanijá a všichni maji málo ,kardinalove dříve finacovali války králům a oni sa jim potym klaněli ,ptotože věděli ,že kardinála si musija držet při sobě ...informace ze zpovědnic udělali mocné z církve a ted to same se děje s odposlouchávání m přes mobilné a jine přístroje....kd o má informace ,može zatlačit ....Vatikán je jako uzavřena sekta ,drži při sobě ,ven sa nic nedostane a když ano a někdo porušil omertu ,ani sa nikdo nedozví ,že zmizel ....je to všeobecně tak protpletena chobotnica všech se všemi ,že jde každemu o krk a tak každy drži ...neni to zkratka chobotnica ze druheho patra ....snad jsem se moc nezapletla a je temu rozumět ....
+8 # Monika lkema 2017-04-19 08:15
Až jsi opět všichni přečtete jebové zpravy USA která jsi přeje po několik 10 let pouze válku vyžírat a ničit nadále jiné státy a vyvolávat strach v lidech začněte prosím reagovat : vyjděte jsi na procházku zakupte ženě nebo dámě svého srdce kytičku mrkněte na sluníčko zavolejte tomu koho máte rádi ozvěte se svým dětem začněte se obklopil ať pozitivní energii a věřte že se budete cítit lépe a svěží ! Na nebi je Bůh na zemi stojí Rusko !
+4 # zbyso 2017-04-19 09:13
zkaza jsme predevsim my - lidstvo - a my delame co umime - dokoncujeme sve velkolepe dilo zkazy - nekdo vetsim nekdo mensim dilem :)
+1 # aegis 2017-04-19 19:54
Ten článek je dost zmatečný, chaotický a amatérský jako the Donald sám. Buď sioami definitivně zrušili ústavu, a pak je delegace pravomoci a odpovědnosti vrchního velitele na zelené politické gumy VPK příznakem konce státního zřízení USA a nástup anarchie bohem vyvolených warlordů, nebo někdo kecá, někdo blbě překládá, interpretuje sdělení, někdo nechápe komu je sdělení adresováno, nebo všechno dohromady. Akosi čudné, nechce sa veriť, že by si s jaderným kufríkom hrával McMaster .....
+1 # dean5 2017-04-19 23:45
tak a ted stačí provest atentat na Donalda, svest vinu na Rusaky a jaderny mejdan může začít, ...jak bylo předpovězeno...
0 # RobinB 2017-08-29 17:41
Jelikož vojenští generálové říkají, že 3. světová válka je „téměř už zaručena" ... vypadá to, že oni se na ni těší, všichni ti slavní generálové mají 60 - 70 let a mokré trenky, protože ani neudrží moč. V principu to vypadá, jako by si chtěli nakonec ještě užít ...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás