AC24.cz

AC24.czZe světaTrump udělil ozbrojeným silám veškerou pravomoc k vyhlášení války bez Kongresu a Senátu

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Trump udělil ozbrojeným silám veškerou pravomoc k vyhlášení války bez Kongresu a Senátu

Prezident Trump oznámil, že udělil Ozbrojeným silám Spojených států „plnou pravomoc“ zaútočit proti cílům a vyhlásit válku bez „vměšování“ zvolených činitelů v Kongresu či Senátu, jelikož vojenští generálové říkají, že 3. světová válka je „téměř už zaručena“.

„To, co činím, je, že zplnomocňuji své ozbrojené síly,“ řekl prezident Trump v reakci na otázku tisku ohledně vojenské akce v Afghánistánu. „Máme největší ozbrojené síly světy a ty odvádí svou práci jako obvykle. Dali jsme jim úplné pravomoci a právě ty oni vykonávají.“

Prezident Trump signalizoval, že „úplné pravomoci“ ozbrojeným silám teď znamenají procedurální změnu oproti procedurám za předchozích administrativ.

„Upřímně řečeno, proto jsou v poslední době tak úspěšní. Můžete se podívat, co se stalo během posledních osmi týdnů a porovnat to s tím, co se ve skutečnosti dělo v posledních osmi letech, a uvidíte, že je v tom ohromný rozdíl.“

Tyto zprávy, že prezident Trump předal vojákům plné pravomoci, přichází spolu s tím, jak vrcholní vojenští šéfové tvrdí, že Třetí světová válka „je už skoro zaručena“ a že ta bude „nesmírně smrtonosná a rychlá.“

Generálové a další vůdčí osobnosti promlouvající na panelu o ‚budoucnosti Armády‘ vedeném Asociací U.S. Army ve Washingtonu předkládali své předpovědi nadcházejících konfliktů – a tito muži, jimž bylo uděleno „plné zmocnění“ vyhlašovat válku, všichni předpovídají, že 3. Světová válka se už vynořuje na horizontu.

Taková povídání rozpoutal náčelník generálního štábu Armády Mark A. Milley konstatováním, že ohromná válka mezi národními státy „je už téměř zaručena.“

Podle zprávy Defence One, se do toho vložil generálmajor William His tvrzením: „Konvenční konflikty blízké budoucnosti budou extrémně smrtonosné a rychlé a nemáme pro to ani stopky. Rychlost takovýchto událostí nejspíš překoná naše lidské schopnosti.“

Hix rovněž varoval, že USA se připravují na „násilnosti v rozsahu, jaký U.S. Army nezažila od Korejské války,“ kdy bylo zabito přes 30 000 amerických vojáků.

Generálporučík Joseph Anderson řekl, že Amerika se musí potýkat s děsivými hrozbami ze strany „moderních národních států jednajících ve vojenské konkurenci agresivním způsobem.“

Dodal ještě: „Komu to zní jako Rusko?“

Miley se rovněž zmiňoval o tom, jak Rusko sílí a Čína se chová čím dál dominantněji, spolu se zmínkami o expanzi menších národních státu a o klimatické změně jako o faktorech, které by mohl vést k nestabilitě.

Řekl: „Ač jsme teď připraveni, je to pro nás výzva.“

„Naše Armáda a náš národ musí být připraveny.“

Loading...

Komentáře   

+231 # Cyril 2017-04-18 09:55
Trumpeto nemachruj. Realita je trochu jiná. Pokud něco začneš s těmi kašpary, budete hořet taky. Ty, tvoje ivanka, vnoučata.... nemine to nikoho. A doufám, že ti vnoučci stihnou "poděkovat" Hajzle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+189 # Lubinen 2017-04-18 10:12
Jedna z pečetí rozlomena , kraken vypuštěn , šílenci realizují své satanské plány, trumpeta zatroubila a příšera zbavena pout se vypravila na poslední cestu , tato skáza bude především její skázou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+118 # josh (xy) 2017-04-18 11:00
A copak asi na to náš šedivý generál a kašpárek,..teší se, teší? Měli by se chytit za ruce a jít se osprchovat od amerických hoven.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+108 # Jarin G. 2017-04-18 11:15
Ahoj Joši a Lubi. Smutné je, že ten skrz naskrz prolhaný Kačer už jasně říká, že on už stejně o ničem nerozhoduje, ať si to armáda udělá jak chce! Před 3 měsíci bych nevěřil, že to řeknu: zlatej Obama! To, co on nedokázal za 8 roků, tak tohle zvíře, utržený z řetězu, dokáže za 3 měsíce! Trump je ještě větší dobytek, než jsme doufali! Takové napětí ve světě bylo snad jen při karibské krizi a to jsem byl ještě kluk, tak si to moc nepamatuji. Prej se nebude vměšovat do záležitostí jiných zemí a teď se sere (s prominutím, ale musím) do celého světa.
Pokud něco uSSa rozpoutají, tak doufám, že se alespoň dožiji toho, jak supervulkán v Yellowstone po zásahu vybuchuje a bere sebou půl Ameriky!!!
P.S.: je vůbec oprávněn ten lhář, takhle obcházet senát a kongres? Má vůbec takové pravomoci? Je to v souladu s jejich ústavou? K čemu pak ty instituce vůbec jsou? Na houno?!
P.S.2: možná, že by nebylo od věci, kdyby uSSa něco hodily, nějakou tu raketu, na KLDR a Rusové a Číňané by na to důrazně vojensky odpověděli konvenčními zbraněmi. Potopením flotily apod. Třeba by se uSSa vzpamatovaly a konflikt by skončil "jen" regionálně!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # Dědouch1 2017-04-18 11:40
Tak si, Jarouši, musím vysypat tu popelnici na hlavu a tu hůl zlomit. (nejlépe ne nad ním, ale o něho)
Pokud jde o ten Yellowstone, s tím bych si nehrál, ani myšlenkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Popo 2017-04-18 12:11
Ale no tak chlapci nezúfajte. Čo na tom že tento "1939" bude sofistikovanejš í ako ten čo tu bol s Adim, šak i včuleky ako i ohehdá rovnako platí - Šťastie praje pripraveným...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Jarin G. 2017-04-18 12:14
Dědouchu, já to myslel tak, že když už by to bylo všechno v zadeli a byla skutečná 3.WW a to atomová, tak by mě alespoň těsně před smrtí "potěšilo" to jejich probuzení z amerického snu! Pokud je ještě šance na záchranu světa, tak samo, že žádný útok na vulkán. To by asi byl zánik světa tak jako tak a to i bez pokračování války! Sice by to trvalo déle, ale i tak. To je mi jasné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Dědouch1 2017-04-18 12:32
Vím, že jsi normální. Nebo nenormální? Ony se ty normy nějak posunuly. Leccos, co je dnes normální, bývalo minimálně nepřijatelné...
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+63 # VladimírV 2017-04-18 14:36
Nevím, třeba se pletu, ale ještě bych tu popelnici, Dědouchu, nevysypával. Trump se ujal úřadu bez podpory jak senátu a kongresu, tak nejvyššího soudu. Všichni mu házeli klacky pod nohy, jak jen to šlo a je zjevné, že ho již téměř udolali. Klíčové je, když už je všechno v řiti a občanská válka je na spadnutí, zachovat si kontrolu nad armádou. Kdo kontroluje armádu, je příštím vítězem občanské války. Jak si může zachovat její přízeň? Harašením zbraněmi, zvýšením rozpočtu, chválením armády, demonstračními útoky, které nenadělají moc škod (salva tomahawků, Matka bomb). Ano, a to dělá. Dal volné ruce armádě, vyvázal ji z kongresu a senátu? Vždyť obě instituce byly proti němu. Stále je armáda podřízena jemu a možná o to šlo. Copak si nepamatujeme, jak si s armádou vytíral prdel Ohava? Čekali jsme snad, že Trumpův úkol - demontovat SSA z pozice světového policajta, proběhne v klidu? Ta občanská válka v SSA je opravdu reálnou hrozbou. Neunáhlujme se, možná, že se situace vyvíjí jedinou možnou dobrou cestou. A že zklamal voliče? Volič, jakmile zjistí, že to byl tah v jeho prospěch, začne Trumpa zase milovat. Láska voličů je děvka přelétavá, protože moc rozumu nepobrala. Tož uvidíme, přátelé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # olinka215 2017-04-18 16:31
Byla bych moc ráda,kdybyste měl pravdu.
Bojím se jen,že jakmile povolí uzdu armádě,tak už jí ty opratě nepůjde přitáhnout
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Historik 2017-04-18 18:32
Vladimír tady píše podobné věci, jako já. Trumpa bych vůbec nezatracoval. Ale ani neobhajuju. Zaráží mě, jak se najednou všichni staví proti němu. Kvůli pár raketám vyslaným na záložní syrské letiště, nebo 1 let.lodi vyslané do Japonského moře....
Nevím, ale já být prezident a Kim mě takhle provokoval, tak bych se s ním tak nemazal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2017-04-18 18:48
Historiku aké provokácie testujú balistické rakety a majú už aj svoju vesmírnu agentúru a raketové nosiče jednoducho potrebujú na cestu k obežnej dráhe zeme.
Nuž a jadro majú lebo sa boja útoku USA skrátka tam sa vojna skončila len krehkým prímerím. Keď chceš mier chystaj sa na vojnu. Skrátka buď pripravený. O to sa snažia. Severnú kóreu neprevalcoval ani hladomor ani nedostatok každého druhu naopak sa stavia na nohy a modernizuje.
A práve toto Američanom naháňa husiu kožu. Mysleli si že KLDR rozložia a položia na lopatky ako východnú EÚ, alebo rozbombardujú ako Líbyu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Historik 2017-04-18 19:42
Ahoj Pio. Podle mě je Kim pěkně hloupý, co čeká, źe se stane, kdyź odpaluje jednu raketu za druhou a vyhroźuje jaderným útokem. Všichni ho budou hladit po hlavě a říkat, hodný chlapec, kdo si hraje nezlobí...
Stačí si spočítat 1 a 1. Ve světě je extrémně napjatá situace. Proč si nedá na chvíli pokoj. A nebo to neudělá jako Irán. Kdyby tak netlačil na pilu, měl by klid a za 2, 3 roky mezikontinentál ní raketu a k tomu 20,30 hlavic. Nakoupil by v klidu baterie ruských protilodních střel a u břehů KLDR by po nějaké let.lodi nebylo ani vidu ani slechu.
Prostě práce kvapná málo platná, jako obvykle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-18 23:09
Ahoj. No zrejme mu Rusko protilodné strely nepredá. Ak nechce dopadnúť ako Kaddafi v Líbiy tak radšej zlobí.... Kaddafi sekal dobrotu a vidíš ako dopadol.KLDR je malý štát. A Irán to ešte nemá vyhrané len ak v tesnom spojenectve s Ruskom. Napätie a neistotu tu máme nie preto že KLDR, ale preto že Američania sa cítia vo svojej hegemónii ohrození a robia bordel vo svete už dlhodobo.
KLDR svojho protivníka dobre pozná. Vedia že Generál Mc. Arthur na nich chcel zhodiť hneď niekoľko jadroviek. Napadnúť ich teraz v tomto štádiu ich vyzbrojenia je šialenstvo nedopadlo by to dobre pre nikoho a straty by boli obrovské na všetkých stranách. KLDR teraz testuje novú USA administratívu. Už sme tu také situácie mali mnohokrát že to bolo s KLDR na kahánku a vždy to bolo len Bububu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # olinka215 2017-04-18 19:02
Mně spíš vadí ta razance,s jakou se do Sýrie pustil a to přitom pár dní před tím prohlašoval,že Assadův odchod není na pořadu dne. (Vím,že těch pár raket, až tak závažné škody nenapáchalo,ale jde o podstatu)
Chápu,že je v šílené situaci a musí nějakým způsobem upevnit své postavení, ale tímhle skutkem popřel to, co ho vyneslo do Bílého domu.
Jeho slova, o nevměšování se do cizích záležitostí, byla ta,na která masy lidí slyšely.
Pochopitelně,že se najde spousta těch,kteří jeho obrat ocení, ale i těch, které zklamal.
Domnívám se, že Ivančin vliv je nesporný a stejně tak vliv jejího muže,potažmo Izraele
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír57 2017-04-18 18:06
Jmenovče, souhlasím, také bych s tím sebemrskačstvím počkal. Vždyť ten jenerál ve videu vyhrožuje celému světu a na to nemají. Tyto žvásty se nikomu nebudou líbit. Dosáhne pouze toho, že nerozhodní se rozhodnou. O Rusku netřeba pochybovat, to ví své, Írán jim také nevěří a pokud byla na pochybách Čína, tak po jeho štěkotu má jasno. Nikomu, kdo sousedí se Severní Koreou se nebude válka u jeho hranic líbit. A tyto tři země, jsou přílíš velké sousto, plus S. Korea se kterou je třeba počítat. Vede kecy, že se od nich Rusko učilo, čemu se tak Rusko od nich mohlo učit. Rusko má svou strategii dávno propracovanou a v žádném případě nepotřebuje us manuál! Co předvedli v Sýrií a Afghánistánu, byl takový bubák, který měl dokázat, že můžou vše a nebojí se to udělat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-04-18 19:29
Kéž bys měl pravdu, Vladimíre.
Uvidíme. Doufejme, že ne horror.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír57 2017-04-18 20:13
Vláďo, moc rád bych ji měl a věřím, že to tak bude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # VladimírV 2017-04-18 21:11
Dědouchu, že to bude horor je dost pravděpodobné a přesto to dopadne dobře. Ta obluda v nadnárodním prostoru je ještě pořád silná jako sviňa, takže je málo pravděpodobné, že se nechá skolit bez odporu. Žijeme ve velice zajímavé době, po třech tisíciletích dochází ke střetu a výměně civilizací. Po pravdě ti povím, že mi je celkem jedno, zda mě to semele, podstatné je, jaká civilizace zůstane. A tady jsem si jistý, že zůstane ta civilizace, ve které my Češi a bratři Slováci máme kořeny.Trochu mě sice mrzí, že nás naše siofašistické vlády vmanipulovaly na hřiště satanistů, byť jenom na okraj. Kdo ví, třeba to dopadne ještě o kousek lépe a vrátíme se ke kořenům. Jak to napsal Neruda:
Ach hleďme pilně ke korábu svému,
jsme jeho plaňky, hřeb jsme svěrný v něm
a věrně toužně přilneme-li k němu,
zas záhy šťastná bude Česká zem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-04-18 22:43
No, pokud jde o mě, Vladimíre, taky je mi putýnka, jestli mě něco semele (to neznamená, že budu na ten "mlýnek" jen čumět...), větší část života mám za sebou (větší část z té větší části :D jsem prožil v klidu, pohodě, bez existenčních starostí, za té "ukrutné totality"...) ale přecejen, mám nějaké ty potomky a jejich budoucnost mi lhostejná není...
Ovšem s "nesobeckým" nadhledem, souhlas.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-04-18 23:10
Přesně, tak to je i za mě!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-18 23:20
Dedouchu dúfam že to ustojíme a že k najhoršiemu nedôjde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-04-18 21:18
Dědouchu, už zase doufáš? Tahle obezlička, že si musí nejdřív udělat doma pořádek, vybudovat pozici a pak už bude jen mírotvůrce? A pak ho zase budeme všichni milovat? Kolik konfliktů a bombardování, třeba znovu Sýrie, na to bude ještě potřebovat? Znovu opakuji: v rámci svého boje za ovládnutí uSSa (a i tomu se směji, oni ho židi nechají, ať si dělá co chce?) může porušovat mezinárodní právo a smlouvy? Prdlačky, nemůže a nesmí!
Dnes si plácal po zádech s Erdoganem, jak je rád, že E. uspěl v tom referendu. A opět vyhrožoval Sýrii.
cituji: Prezident USA Donald Trump během telefonického rozhovoru s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem řekl, že Spojené státy už nebudou ponechávat bez odpovědi útoky proti civilnímu obyvatelstvu ze strany režimu Bašára Asada v Sýrii.
cz.sputniknews.com/.../...
No jo, ale on to vlastně dělá v zájmu vyššího principu a že jednou, snad..... A dnes v zájmu vyšších cílů holt musí bombardovat, harašit, vyhrožovat!
Musím vás zklamat. Trump se možná zklidní, ale opratě řízení uSSa v rukou nikdy pořádně třímat nebude. Vždy bude jen loutkou v rukách sionistů, iluminátů, zbrojařských koncernů, všelijakých Sorosů, Ivanek, bankéřů......
Tak to v Americe bylo a tak to bude i nadále. No a kdyby se náhodou moc cukal, tak mu připomenou osud J. F. Kennedyho a Dallas.
Klucí, ale abych nebyl nespravedlivý, snít smí každý a možná jste na tom lépe než já. Vy máte naději, já jen smutnou realitu. A dovolím si odhadnout, že můj názor mnoho podpory nezíská (mimo Pia a pár dalších).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # VladimírV 2017-04-18 21:58
Jarine, ber to tak, že jestli sioanglosasové mají vyhrát, není co řešit, horší varianta neexistuje. Říkáš to dobře, v SSA zuří boj o moc. Nechci idealizovat Trumpa, je to krystalický egoista, ten se s lidskostí ani neminul, ale slouží silám, které (ač také zvrácené) si reálně uvědomují hrozbu jaderné katastrofy, která by nevynechala ani je. A jeho úkolem je minimalizovat tuto hrozbu demontáží SSA z pozice světového policajta. Ano, bohužel, je to v rovině účel světí prostředky, ale to jsou pravidla daná satanisty, tak si s tím nelámej hlavu. Podstatné je, že ve výsledku dochází k oddalování konfrontace a čas je jejich nepřítel, neboť Rusko sílí každým dnem. Jejej, to bude ještě bolet, ale směrování je dobré.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-04-18 22:12
Jarine máš moji podporu , vidím to podobně ačkoli bych si přál aby všechno bylo jinak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-18 23:20
Díky!!! Já vím, my, minimálně k tomuto tématu, jedem na stejné vlně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-18 22:54
Tak teď jsi mě dloubnul, ale netrefil. Nenapsal jsem, že doufám v Trumpův "návrat". Napsal jsem: "Uvidíme. Doufejm e, že ne horror."
;)
A odemě máš tradiční plus. Jsi jedním z mála lidí, které jsem nehodnotil jinak. Nudné.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-18 23:16
Tak to se musím omluvit!!! Promiň, milý Dědouchu! Já už to fakt už nikdy neudělám (alespoň ne dneska). To víš, v tom svatém "nadšení" (a já jsem hodně citový) člověk někdy nepochopí myšlenku. Huba (ruka) mu jede rychleji než mozek. Já reagoval na celé to vlákno a doufání, že za tím vším je zmrtvých vstání svatého Kačera.
P.S.: a já ti zase prozradím, že tvůj příspěvek byť by to byla jen ta pověstná pouhá tečka a to 3x za sebou, jak se to už stalo mě! Vždy ji pozorně prohlédnu. A mínus jsem ti taky nikdy nedal, ani tady v tomto, doufajícím, vlákně!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 09:05
Jarouši, jestli ty nám nesenilníš!
"Já už to fakt nikdy neudělám " :DDD
Někdy třeba nesouhlasím úplně do puntíku, ale vždy s puntíkem. :D (u některých lidí) Vlastně tím kladně hodnotím návštěvu tohoto webu. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-19 10:39
To byla parafráze na to, jak když mě maminka trestala a mamka žádné práva dítěte neuznávala, zato pro vařečku neměla nikdy daleko. A když měla, tak rukou taky dokázala vyplácet! A dnes musím přiznat, že mi to nějak neuškodilo, tak jsem to takhle sliboval: Mamí, ja už to nikdy neudělám. Já už budu hodný!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 13:01
I u nás byla soudcem i katem maminka a taky měla práva dítěte na háku. :D
A samo, že se mi při čtení té parafráze vybavilo moje dětství. Chvíle, kdy jsem se pokoušel dosáhnout nižší sazby...
Maminka ovšem nehledala vařečku, nýbrž řemínek od šicího stroje. Ten vydrží v paměti delikventa hooodně dlouho. :DDD Ovšem někdy se taky stalo, že ten řemínek nebyl k nalezení... ;) Nedošlo mi, že řemínek bude promptně (pro účel vykonání exekuce) nahrazen laboratorní hadičkou a slíznu to bez řádného vyšetření a odkladu, i za řemínek... :DDD
Taky se necítím poškozený. Naopak, spoustu věcí, jsem rychle a správně pochopil.
;)
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-19 19:39
Hezky jsem si početl. Díky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # marieza 2017-04-18 21:19
Vladimíre ,kurva fix ,proč si chování politiků musíme pořád nějak vysvětlovat ,jak to vlastně myslí ,a co je k čemu vede ,že oni nemožú nic dělat ,anebo že jim není dovoleno.proč musíme všechny jejich skutky různě analyzovat a probírat ...co když budeme myslet a analyzovat špatně ....prostě proto ,že budou chtít abychom to vyhodnotili špatně ......rozumíš ,co tím myslím ....proč kurva nejde mluvit přímo ,držet se řečeného a dodržovat to ,co je napsané na papíře a podepsané .....Trump před volbama říkal ,že nebude blbý jako Obama a nebude vyhlašovat vše do mikrofonu ..to jsem si dobře zapamatovala a pro mě to bylo varování ....bude nevypočitatelný a věrolomný ,protože kdykoliv bude moc vzít zpátky ,to ,co neřekl ...rozumím tomu ,co jsi napsal ...jen říkám ...co když to není správný pohled ....jsem už nedůvěřivá vůči každemu politikovi ,kromě V.V.Putina ......snad se nezlobíš ,že jsem začala tak z ostra...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # VladimírV 2017-04-18 21:35
Není proč se zlobit a navíc máš v podstatě pravdu, rozumím, ale žel Bohu nelze mluvit přímo, protože sioanglosaská civilizace je postavena od základů na lži. Na velice sofistikované lži. Nevylučuji, že se mýlím, ale proč se trápit katastrofickým předpokladem, když ten pozitivní má, ne-li větší, tak alespoň stejnou pravděpodobnost naplnění.
Lidi, nebojte se budoucnosti, pokud si nebudeme připouštět strach, stane se z naděje jistota. Ale musí nás být většina...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-04-18 23:26
Presne tak Vladimír V navzdor všetkému iba ak sa nedáme zastrašiť premeníme nádej v istotu a je nás väčšina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-04-18 21:42
Ahoj Maruš, současně s tebou jsem reagoval taky. Je to těsně nad tebou (21:18). V podstatě se shodneme. Moc nás ale není. Ty jejich sny mě už vytáčí. Den je klid, a už se spekuluje, že on už bude hodný, jen co si vybuduje tu pevnou pozici. A pak už to bude náš miláček Dodík! ;oD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-04-18 23:29
No veriť mu už nemožno ani nos medzi očami to je fakt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-19 00:26
Je to tak Pio, on už jede v zájmu jiných sil, než bychom si přáli my dva!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-04-19 12:00
Nejde tu ani o nás dvoch ide tu všeobecne o dobro a blaho ľudstva a jeho vývoj
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # marieza 2017-04-19 07:25
Díky Jarine G.....četla jsem tvůj příspěvek a říkáš ,to samé a taky jsem ti nalila zelenu:-).....t y jsi to víc rozebral a já to vzala trochu dle sveho naturelu :-)...dále tu chci říct ,že osobně si žádnu válku nepřipuštám do duše a nenechávám sa odradit od míru na zemi ,vykopla jsem ji ze dveří hned jak zabuchala a chtěla dovnitř ...ale myslím ,že to nebude kvuli DT ale kvuli VVP ...a tomu ,co on ví o světě ,co sa naučil vnímat a realizovat a jak dostává na svu stranu normální obyvatele planety ,když si vzpomenu ,kolik nás tu bylo zkraja a kolik nás přibylo za tu dobu a ještě na ruznych druhych webech ...to je sila ....a Vladimire ,vubec si nemyslim ,že by sas mylil ,je docela možne ,že ne ...ale říkám ...co kdyby ..a jak sa říká ,dufaj v nejlepši ale připravuj sa na najhorši ....to je jen opatrnost ,ne kapitulace ..a děkuji všem za podnětnu diskusiu...aj chytrym babam:-)...všec hny vás čtu a klikam jak blazen :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-04-19 10:48
Díky Maruš a hezky jsem si početl. Máš naprostou pravdu, že si nesmíme nechat zašpinit naši mysl nějakou válkou, něčími hrátkami, výhrůžkami apod.
Stres , nenávist, zloba atd. zkracují život a zřejmě jsou to i věrní přátele raka! Kdežto člověk pozitivní (tím nemyslím na AIDS), usměvavý, se srdcem na dlani prožívá svůj život daleko smysluplněji a hodnotněji! V DUŠI klid a mír, lásku a porozumění , to je ono, byť to je značně patetické, ale na to prdím ;) Jo a taky sranda není k zahození!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-04-18 19:20

Tanky KLDR na nejakej vystavnej ploche.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Uncle Sam 2017-04-19 08:29
To je z výstavy LEGO v Holandsku v roce 2010 ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-04-19 17:35
Tie tanky vyzerajú celkom schopne a moderne teda aspoň na pohľad
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # mirekmh 2017-04-18 11:41
dokud nikdo neprevalcuje ameriku
tak budou prudit stale.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jo. 2017-04-18 12:57
Jo! Přesně tak! Ta kurwa OHAVA byla ZLATÁ OHAVA!
TO byl pořádnej agent Kremlu!
Furt jenom zdržoval, zdržoval, ZDRŽOVAL a ZADRŽOVAL!
Až zadržel ty kurwy neokonsky až do jeho konce... jeho období!
Zlatá Omamba!
Zkurwená trumfeta!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Lubinen 2017-04-18 14:44
Jarine jsou to všechno jenom převlečený hadi a to že dělají vše přesně naopak než slibovali taky o něčem svědčí. Jak říkají chlapci na Dombase Christos voskres a to je spojuje a dává jim neskutečnou sílu .Důležitý ať se děje co se děje vědět na čí straně stojíme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-18 21:49
Čus Lubi. A koukni na vlákno výš. Ta debata začína VladimíremV v 14:36. Už ho tu zase obhajují a doufají v něj. Jen co se chopí moci, tak už bude zlatej Don! A těch + liků. 44 v tuto chvíli a to na to, kdy to tu zavěsil je dost. Jsem rád, že je nás tu pár, kteří ho vidí tak, jak koná a ne jak BUDE konat!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-04-18 23:36
Jarin každý sa drží nejakej nádeje. Ja vidím nádej v politike Ruska ktoré aj Trumpovi dobre diplomaticky odoláva. Po jednaní v Moskve sklapli.

Indický diplomat se domnívá, že Rusko, navzdory apokalyptickým předpovědím „volného pádu“ ekonomiky, pokračuje v realizaci energetické politiky, která je založena na racionálním hodnocení perspektiv spolupráce s různými zeměmi.

Podle jeho slov, bezprecedentní blaf ze strany EU a USA nefungoval. Washingtonem očekávaný „volný pád“ ruské ekonomiky a její následná přeměna v ruiny kvůli sankcím iniciovaným USA, se nekonal a Rusko si v Evropě stále více upevňuje svoje energetické pozice. Myslí si to bývalý diplomat a politický analytik Melkulangara Bhadrakumar.
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-04-19 00:32
Tak tak. Pro nás je snad jedinou nadějí co nejsilnější Rusko a to jak vojensky, tak ekonomicky! Proto doufejme, že to Putin vydrží ve funkci co nejdéle! A to si piš, že se budou organizovat protesty (Majdany) v Rusku a to jeden za druhým. Naštěstí je doma sakra silný v kramflecích! Má za sebou obrovskou podporu obyčejných Rusů a s tím američtí sionisti nehnou i kdyby se podělali!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-04-19 12:28
Bojovníci IS použili yperit proti Američanům v Iráku

Tak sa to Trumpetovi vracia ako bumerang

Bojovníci teroristické skupiny Islámský stát (IS, v RF je zakázána) použili otravnou látku yperit při útoku na vojenskou jednotku v Iráku, v níž se nacházeli poradci z USA a Austrálie, oznámila televize CBS s odvoláním na vlastního zpravodaje.

K incidentu došlo v neděli. Jak oznámil agentuře Associated Press brigádní generál Yahya Rasul, v důsledku útoku bylo šest vojáků hospitalizováno kvůli problémům s dýcháním. Bylo zahájeno vyšetřování.

Mosul
© REUTERS/ ALAA AL-MARJANI
V Iráku navrhli shazovat na Mosul datle pro záchranu lidí před hladověním
Jak oznámil zpravodaj CBS, 25 vojáků potřebovalo lékařskou pomoc. Nikdo ze zahraničních poradců útokem neutrpěl.
cz.sputniknews.com/.../...

Doporučujem debatu k článku
cz.sputniknews.com/.../...

„Rusko a Írán nyní začnou aktivně posilovat syrský systém protivzdušné obrany novými technologiemi," řekl RIA Novosti hlavní redaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko. Do nedávného útoku USA to nebylo potřeba, IS a jiné teroristické organizace nemají letectvo a okřídlené střely. Nyní se to může stát otázkou přežití, Syřané se musí naučit efektivně bránit své strategické objekty před takovými hrozbami.

Rovnako tento článok je veľmi záživný
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-04-19 19:45
Ahoj kámo. Mě by nepřekvapilo, kdyby uSSa preventivně něco vybombardovaly v Sýrii. Stejně je za vším špatným Asad a Putin. Tak co. No a nějaký důkaz si vždycky vyrobí.
Jinak se o tom v mainstreamu taktně mlčí! Co kdyby se to nelíbilo a někdo chtěl odvetu proti "našim" teroristům? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jan H 2017-04-19 16:27
Ale no tak není jedno kdo .. Trump či Kim nebo Putit atd .. jednou to přijít musí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Piovarči 2017-04-18 11:45
BEŠTIA CERÍ ZUBY

Trumpeta sa zbráznil a najradšej by som natvrdo napísal že je pekný Cocot.

Americké vedení vede zemi k válce na dvou frontách – v Sýrii a v Severní Koreji, a jestliže tyto konflikty přerostou v konflikt Washingtonu proti ozbrojeným silám Číny a Ruska, USA nebudou připraveny k takovému vývoji událostí, píše pozorovatel portálu Huffington Post Jason Belcher.
cz.sputniknews.com/.../...
Konkurence o vedoucí postavení ve světě a vlastnění zdrojů se vyostřuje, přitom jsou mezinárodní organizace nestabilní, prohlásil ruský ministr obrany, armádní generál Sergej Šojgu.
Podle jeho slov nechce Západ i nadále brát ohled na životně důležité zájmy Ruska a považuje upevňování ruského vlivu na postsovětském prostoru za hrozbu pro národní a koaliční bezpečnost.
cz.sputniknews.com/.../...
Viceprezident USA Mike Pence projednal problém KLDR s japonským premiérem Šinzó Abem, oznámila agentura Kyodo.
Pence podotkl, že Washington usiluje stejně jako Tokio o mírové urovnání situace v regionu. Zdůraznil přitom, že se „mír dosahuje silou".

cz.sputniknews.com/.../...
KLDR majú špeciálne jednotky obdobné sils
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Cyril 2017-04-18 13:17
Ev. s. Matouše | Poučení
Obrať meč svůj v místo jeho; nebo všichni, kteří meč berou, od meče zahynou.
(26/52)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumacia 2017-04-19 15:37
Cyril

To je sic pravda ale jinde nás Ježíš Kristus vyzývá abychom se meče chopili...!!!

Na dalších mstech zase Ježíš Kristus praví : Nedomnívejte se, že jsem přinesl pokoj a mír, ale meč...!!!

Proč toto prohlásil...???

Protože věděl, že můj mír či Tvůj mír Tvůj nepřítel neuznává...!!!

Jde přeci o to aby se člověk bránil...!!!

Anebo ne...???

To už má člověk být totálně blbéj a nechat se zabít..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumacia 2017-04-19 15:13
Lubinen

1 ***

Díky Ti, že jsi použil mý slova o vypuštění Krakena...

Čekal jsem a čekám od nich něco strašlivého, něco z čeho budou lidé strachy zmírat...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen 2017-04-19 16:36
Čau Conti , zřejmě podvědomě asi ano .Minimálně strašit a rachotit zbraněma budou čím dál častěji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Metod 2017-04-18 11:05
Cyril veď ale zase klud. Nezabudaj že z toho môžme vytažiť .. Ked budu na tom všetci zle zase ich naučime o bohu a bude par rokov klud
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Judr.Emanuel 2017-04-18 11:50
A vrátime sa do stredoveku ... Všetci nás odsúdili ... na pravdu zostal každý sám ... :((( www.youtube.com/.../
Ja len dúfam, že je to len hromženie a u nás bude ďalej pokoj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaroslav Kukla 2017-04-18 15:12
Na roky 2032-33 planuju 3.svetovu,vyhub it 7 miliard ludi.
Je to vsade na ich slobodomurarsky ch znakoch! Bud ako 33,alebo priamo: ich skulavy,holohla vy orol ma 32+33 pier na lavom a pravom kridle! Ich 1$ pyramida ma 13 radov,a dolu ma datum 1776,odvtedy sa rata poslednych 13 Katunov,do roku 2032-33! Ich Davidov stit ma 13 hviezd a okolo je 20 mracien solarnej magnetoplazmy= 33. Ich zasrana zastava ma 9 radov +11 stlpcov hviezd=9/11 a20. Plus,6+7 pruhov,je 33!
A tie iste cisla pouzila Modra Loza U.SAtana aj v Databaze( Databaza= Al Kaida) z 11.septembra,20 01,aspon 3 krat!!! A toto nie je nahida!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Hirali 2017-04-18 16:16
To co tvrdíš zapadá do jisté Biblické chronologie kdy v roce 2031 to bude přesně 6000 let od pádu do hříchu a satan dostal 6000let aby předvedl svou vládu. V roce 2031 by mohla být ukončena doba milosti pro lidstvo a zbývalo by pouze posledních 7ran a nikdo neví jak dlouho ty rány budou trvat. Ale to co tvrdíš by mělo mít dobrý základ a nestavět jen na písku. Ta chronologie má velice dobře základy ale člověk není neomylnej. proto by sem chtěl abys uvedl více informací i když ty znaky hodně napovídají ale aby to bylo důvěryhodnější každej si může napsat co chce ale pospojovat pravdu dohromady je problém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-04-18 18:20
Kukla má pravdu oni intenzívne už tisíce rokov pracujú s numerológiou a symbolmi a v súlade organizujú i jednotlivé významné globálne deje ako bola ich veľká akcia 9/11 a potom násilné deje následne.
Podľa toho by sa dalo predpokladať že vojna so Severnou Kóreou sa neudeje. Jedine ak by spravili bleskový útok na všetky severokorejské jadrové zariadenia ciele a silá, ale konvenčné zbrane by tak rýchlo nedokázali zničiť a Južná Kórea by v tom prípade dopadla veľmi špatne. Rovnalo by sa to zničeniu Kórejského poloostrova.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # MichalV 2017-04-18 18:20
Rozhodne nestojim na strane USA a tzv zapadneho sveta ale......Jasne, najmudrejsie je to vsetko dat do nejakej nabozenskej fantasmagoricke j symboliky, ktora este k tomu nejako nefunguje. Ich posraty orol ma pier na kridlach podla toho ci pocitas prvy aj druhy rad pier, kazdopadne v prvom rade ma na obidvoch kridlach po 18 pierkach a v obidvoch radoch ma na kazdom kridle 34 pier (nehladiac na to, ze sa ten pocet v priebehu vekov menil). Ich pyramida na 1$ ma 13 radov, ale len ak nepocitas ten posledny, s nim je to 14. Rok 1776 - a aky iny by tam mal podla teba byt? Je logicke, ze ak je krajina zalozena v roku 1776 tak tam asi nedam rok 1817 (alebo akykolvek iny) ze? 13 Katunov?? Sorry, ale zamiesat do zidosko-krestan skej symboliky aj Mayov je uz trosku moc. Ich Davidov stit ma skutocne 13 hviezd - prva korektna informacia - kazdopadne pocet oblakov ci mracien akejkolvek magnetoplazmy :D :D :D sa lisi podla obrazku, napocital som ich akykolvek pocet od 17 do 38, rozhodne to bolo v podstate na kazdom obrazku inak. Co sa tyka vlajky, cisla su korektne, ale vzhladom k tomu, ze to je myslim 40-ta verzia vlajky, cele to vysvetlenie pada. Nehladiac na to, ze sa bude v blizkej buducnosti (teda ak este budu USA existovat) menit zase, pretoze sa bude pridavat Portoriko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-04-18 19:49
Díky, Michale.
Minule, když tady Kukla podobně žongloval čísly, tak jsem si z toho udělal srandu. Nemyslím, že kvůli tomu, ale nějaký čas s tím dal pokoj.
Náboženská, fantasmagorická symbolika, ano, to je ono.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # MichalV 2017-04-18 22:41
Ono mi to strasne pripomenulo jedno video, ktore som videl vcera na youtube, kde nejaky, neviem co to bolo, vysvetloval, ze zo vsetkych asi 9 alebo aj viac verzii mena princa Harryho vzdy vyskladas cislo 666 a to dokazuje, ze je antikrist :D :D :D A vysvetloval to tam extremne zlozitymi poctami. No a najlepsie bolo, ze asi v piatich verziach tam mal namiesto Harry z nejakeho dovodu (no z dovodu aby mu to matematicky vychadzalo pravdepodobne) Henry a v dvoch pripadoch to bol dokonca kral, aby mu to sedelo a nie princ. Ale pobavilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-19 09:17
:D
Pokud si člověk stanoví kýžený výsledek a smí míchat jablka s hruškami, není problém se k němu nějaký efektním způsobem (+-*/) dopracovat...
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lucif 2017-04-18 20:04
Už zase? S takým veľkým počtom vstupov sa môžem dopracovať k číslu k akému chcem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+85 # Sims. 2017-04-18 10:19
Dobře si vzpomínám, jak Trump mával biblí v ruce při inauguraci, takže trumpíku ten armagedon pocítíš i Ty se svojí rodinkou a celými prokletými unijními státy. Jste založili říši zla, o tom již není pochyb.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jaris 2017-04-18 14:01
Sims, oni uz maji haciendu na Marsu a par pozemku na Mesici, kam pry budou letat na dovolenou...NAS A prece rikala, ze na Marsu je zivot mozny a bastafidli. A co pry tam vsechno nejni!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+71 # olinka215 2017-04-18 10:40
Válku chtějí jen váleční štváči,kterých je v USA víc,než dost,obávám se,že ji opravdu dokáží rozpoutat, a to, proti vůli drtivé většiny lidí.
Jestliže prezident předá pravomoci,pak je jisté,že s válkou počítá a že bude.
Pokud si myslí,že se tragédie odehraje,tak ,jako vždycky mimo území SSA,pak je nejen naivní,ale především neuvěřitelně hloupý.
Otázka je, jestli si možnost, že dojde i na ně, dokáží vůbec připustit
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jarin G. 2017-04-18 11:26
Ano Olinko. Já jen pořád doufám, že se v té Americe najde alespoň jeden normální člověk s vlivem a pokusí se mu vysvětlit, že tohle se jich bude sakra týkat. Že tentokrát to nebude jen přenos v TV! Snad je ještě naděje ve zdravý rozum! Mohli by se také probudit obyčejní lidé, kteří nejsou úplně zaslepení a vytáhnout do ulic, ale tomu moc nevěřím, oni, např., úder proti Sýrii většinově podpořili!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # olinka215 2017-04-18 11:55
Když já si vzpomenu,kolikr át jste nás krotil...
Ale když my jsme tolik chtěli a věřili,že se konečně našel někdo se zdravým rozumem a srdcem na pravém místě...
O to větší je to zklamání.
I kdyby Trump znovu udělal další veletoč, už je prostě zdiskreditovaný svým chováním. A to nejen vůči Sýrii, Koree, ale především tím, jak se postavil k Rusku. Přes veškerou, jím proklamovanou otevřenost, udělal pravý opak.
Je naprosto neuvěřitelné, že nejen,že se nestydí za podvod na voličích,ale ještě se ho snaží prezentovat jako splnění svých slibů..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2017-04-18 12:22
a zase 2x. Omluva všem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-19 09:20
Dej bacha, používáš-li "internetbankin g" a při vyplňování šeků... :DDDDD
Já, bych to na tvém místě raději svěřil manželce.
;)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jarin G. 2017-04-18 12:22
Olinko, nebuďte z toho smutná. Musíme neustále věřit, že to není zas tak horké, jak to vypadá! Stejně nám nic jiného nezbývá a nebudeme si přeci kvůli nějakému Kačerovi znepříjemňovat život.
Bohužel v jeho inauguračním projevu, z pohledu dneška, byla jedna lež vedle druhé. Ale kdo to tenkrát mohl tušit. Já byl možná obezřetnější, ale také jsem v něj věřil a doufal, že je to krok správným směrem a ne že ne!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # olinka215 2017-04-18 12:38
Jo,jenže Vy jste, na rozdíl od nás, pochyboval a dával mu 100 dní. Zatím co my jsme mu,bezmezně věřili.
V tom je ten zásadní rozdíl.
Víte,co mě dostalo?
Kdesi jsem četla, Ivančino prohlášení,že ona je ve své podstatě demokratka, to znamená,že by, bývala, volila Hillary... Při jejím vlivu na otce,není divu,jakým směrem se to ubírá..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # Piovarči 2017-04-18 11:52
Tak keď je to už také vyhrotené na hrubé vrece hrubá záplata...

Aj takto sa to parafrázuje na weboch akt Severokórejskéh o násilia na tej úbohej chudere veľkej Amerike
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jarin G. 2017-04-18 12:26
I ty šibale ;oD !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Piovarči 2017-04-18 12:56
Ospravedlňujem sa že som viacerých zrejme pobúril, ale neodolal som keďže je táto téma tak žeravá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jarin G. 2017-04-18 14:02
Mě jsi nepobouřil, mě jsi pobavil! :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jaris 2017-04-18 14:04
Pio, zvednul jsi mi naladu, asi se budu chechtat cely den!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Lubinen 2017-04-18 14:58
Tak sem se už dlouho nezasmál . Otázka jenom jestli má dostatečně dlouhou a výkonnou raketu .Takticky byla zaměřena dobře a zřejmě i přesně .Ovšem pokud by se Amerika dostala na koně je s ním ámen.Dofejme ,že k tomu nedojde.Držím ti palce odvážný severokorejče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-04-18 15:30
No tak to vystihlo všetko.
Pomôžu len rakyty dlhého doletu:-DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Lubinen 2017-04-18 15:52
Pio doufejme že chlapík disponoval taktickou raketou dlouhého doletu a pokud ne tak ať ji dá aspoň pořádně na prdel už včera bylo pozdě.Já bych ty válečný parchanty s takovou chutí zfackoval až by si sedli na prdel to mi věř.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-04-18 18:36
Ludstvu by od nafúkaných a rozťahujúcich sa Američanov pomohla len veľká prírodná udalosť na ich vlastnom území.
Inak neviem či si s nimi niekto poradí a či to naozaj neskončí tým Armagedonom ale ak ho majú naplánovaný na rok 2033 tak máme čas ešte niečo urobiť. Prakticky Rusi majú čas niečo s tým urobiť a my čiastočne tiež ak sa nám podarí rozložiť EU ktorá USA len posluhuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen 2017-04-18 20:04
Pokud by to bylo jak řikáš tak asi jo.No nechci ti brát iluse ale právě že Rusko vojensky posiluje a má program který ohrožuje jejich jakous takous dominanci.Proto ta snaha vyvolat konflikt s Ruskem co nejdříve , čas hraje jak pro Rusy , tak pro Čínu .Američani si věří právě jen na toho odvážnýho severokorejce.S ýrie je důležitá a čas ukáže ,která strana natáhne trubky s plynem, na horečné zbrojení potřebují prachy všichni zúčastnění hráči.Jestliže svět politiky byl doteď hnus fialovej tak teprve teď to bude opravdu k blití.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-18 21:54
Pio, Lubi i Jaris. Konečně dobré, pozitivní vlákno! Paráda a pochvala! Moc jsem se pobavil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-18 23:03

:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-18 23:36
Někdo ti dal mínus. Nevím proč a rychle jsem to napravil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-19 09:31
Jsou týpci, kterým ležím v žaludku a dávají mi ho už za nick. Egal. Bylo by na pováženou, kdyby ne. Tebe by potěšila pochvala od nějakého "stávkokaziče" a podobných existencí?
Pětkrát bych si přečetl co jsem napsal... :DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-19 10:54
Abych ti udělal radost, tak jsem to dal osmkrát!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-19 10:58
Abych ti udělal radost, tak jsem to dal osmkrát! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-19 13:25
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # acidjoe 2017-04-18 10:42
Tak se z něj vyklubala pěkná svině. Co ty naše děti jenom čeká!?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-18 23:41
Tomu sa povie realita. A takmer som mu uveril tie jeho rozprávky aj ja:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Ignác 2017-04-18 10:52
No jo, zbrojařské zisky s musí válkou posílit a dluhy smazat.

>>> „To, co činím, je, že zplnomocňuji své ozbrojené síly,“...
Co jsi učinil, je vypočítavé či zbabělé předání osobní odpovědnosti za slovo "Teď!".

>>> Miley řekl: „Ač jsme teď připraveni, je to pro nás výzva.“
Jsem již velmi dlouho extrémně alergický na "moderní" slovo "výzva", kterým se "korektně" kryje kdejaká prasárna či pitomost. Stejná pi...na je výraz "sexy". Tedy pro ně to je "výzva a válka bude sexy". Lidé, kteří takto mluví jsou opravdu blbci.

Amerika kráčí mílovými kroky ke stavu, v němž je Německo. Generace je budou proklínat a budeme se stydět mluvit anglicky - pokud to přežijeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # ASD 2017-04-18 10:53
..ak toto Trump povedal, tak je naozaj len ďalšia "bábka" a v úrade prezidenta je nesvojprávny človek.
Začína platiť staré české pravidlo že:
"Ješte vjětší blbec než sme čekaly"
(prepáčte mi za moju češtinu..)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # alojz 2017-04-18 11:15
............a takový to byl hodný kluk.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # vjědec123 2017-04-18 11:51
Všechny podpindosnické národy jsou pro Ameriku jak pytel blech. Stačí chvíle a všechny se z podpindosnickéh o pytle rozutečou. Ještě v r. 2014 je měli hezky seřazené. Jenže teď je to minulost a pokud platí, že "Rychlost takovýchto událostí nejspíš překoná naše lidské schopnosti." a ještě k tomu ani nemáme takové stopky, které by byly schopny tyto události měřit, potom lze říci, že pro USA válka dávno skončila a oni jedou do boje s křížkem po funuse. A jak říká, ani si toho nevšimli.
Jinak mohou pokračovat a opravdu jedním šmahem přijít třeba o 300 000 přihřátých vojáků. Ale jak chce. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Pokémon 2017-04-18 12:33
seznam.cz/.../...

Zde je možná pravý důvod, proč se situace ve světě vyvíjí tak špatně. Že by židovská msta celému světu, když je vlastně všichni nenávidí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-04-18 13:00
Niekto sa snaží o Armagedon. Ich Biblia ho predpovedá tak že musí byť....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumacia 2017-04-19 15:23
Piovarči

Armagedon bude provedený na středním východě respektive na dnešním území Izraele a tam bude v této poslední válce, která ukončí všechny války jaký kdy byly...!!!

V té válce bude zasahovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumacia 2017-04-19 15:28
Piovarči

Opět chybička...

V té válce bude zasahovat Bůh, proti satanistům, kteří tam postaví všechny armády světa proti Bohu a lidem spravedlivých.. .

P. S.

Existuje jeden univerzální zákon...

SPRAVEDLNOST... !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jaris 2017-04-18 14:21
Tak jsem si ten klip pustila, Pokemone a kupodivu tam nebyl jeden zid. Ta prvni fotka ukazuje lidi, kteri zaprve zidovsky nevypadaji a ani nemaji obvyklou zlutou hvezdu na satech. Ten druhy snimek muzu v zastupu jsou vsichni do jednoho Svedci Jehovovi, kteri meli na satech fialovy trojuhelnik, ktery je tam zretelne videt.
Tihle lide byli v koncentracich prvnimi vezni, kteri mohli byt propusteni s okamzitou platnosti, kdyby se zrekli sve viry a spolupracovali s hitlerovskym systemem. Temto lidem patri muj obdiv, protoze neexistuje jedina organizovana skupina, ktera se oficialne postavila proti Hitlerovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pokémon 2017-04-18 16:26
Jaris.
Nejde tu o to, co je přímo na videu, chápej, že je to pouze ilustrační materiál, ale o to, co se v něm říká. A tam se mluví především o Židech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # aegis 2017-04-19 19:34
Předpokládám, že odboj v celé okupované Evropě považujete za neorganizované skupiny. No ta poslední věta se moc nepovedla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Cyril 2017-04-18 13:22
Trumpeto, na tvé duši bude smrt každého jediného člověka který zhyne nepravostí tvé, vaší americké hamižnosti. jedno je jisté...Na tomhle světě možná spravedlnosti ujdete, ale po smrti.... NECHTĚL BYCH SE BÝT TEBOU RADĚJI ANI NARODIT. "Tam" už ti nepomohou ani atomovky ani Tvá ochranka. Budeš souzen a zodpovídat za vše cos udělal bližnímu svému. TO SI PAMATUJ TY JEDNOOKÝ KRÁLI..... Tam bude pláč a skřípění zubů“ (srv. Mt 8,5-12).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # George Bart 2017-04-18 13:33
To si to chtěj amíci rozdat s celým světem? To sem na to zvědav. Krom slaboučký Evropy, protože průměrnýho Evropana do zákopů evropský politický sráči prostě nedostanou. Bojovat za tuhle zmrvenou "demokratickou elitu" nikdo nebude. Řekl bych, že se nepřetrhne ani amícká pravidelná armáda, kterou tvoří z 80% nezaměstnaný mladí kluci z Detroitu a dalších mnoha zkrachovalých amíckých měst. Žoldáci demokratů nemají a nikdy neměli proti vlastencům, ať už jakýmkoliv, žádnou šanci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # VladimírV 2017-04-18 15:14
George Bart - myslím, že nechtějí. Viz výše můj příspěvek, domnívám se, že jsou to klamné dýmy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pokémon 2017-04-18 16:28
To, co z Trumpa vyzařuje do éteru se vnímavému člověku zobrazí, jako bezcharakterní, závislý na penězích a na majetku, bez empatie a sociálního cítění, nepříliš inteligentní a přespříliš sebevědomý idiot. Při pohledu na jeho malého flegmatického a děsně unuděného synka je evidentní, že s jeho potomky to jde ještě dál a hůř. Mám obavy, pokud tento "prezident" má být opravdu tím, kdo tu jejich zemi povede, že se uzavírá éra lidského snažení o zachování hmoty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-18 21:59
Pokémone, dobře jsi to vystihl! Obdobně to vidím i já. Paleček nahoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jaris 2017-04-19 12:06
Pokemone dobre jsi popsal Trumpa - bezcharakterni, zavisly na penezich a majetku, bez empatie, neprilis inteligentni a presprilis sebevedomy s narcisistickymi sklony.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Sirea 2017-04-18 17:41
Hm, a prečože to povedal VVP práve po útoku na Sýriu a pred návštevou Tillersona: Nuda, dievčatá, to sme už videli...? ( citát z Dvanásť stoličiek). Zrejme vie oveľa viac než my! To sú veletoče na zmarenie pochybností,,, Myslí si to aj Tereza Spencerová (literárky. cz).
Okrem toho, pamätám sa , že armáda v Sýrii Obombu skôr zdržiavala, ba spočiatku dodávala staré, chybné zbrane... Neviem si predstaviť, že by pred veľkou akciou neinformovala všetkých dôležitých - to by si generáli odniesli!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # mysak001 2017-04-18 19:48
Přestaňme už konečně s těmi "biblickými" žvásty a uvědomme si,že Talmud,Bible,Ko rán mají jednoho autora,Žida,par azita národů,který nás prostřednictvím tupé víry a zaslepenosti v imaginární nesmyslné židem vytvořené sračky o to více a snadněji okupuje,teroriz uje a ničí!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lucif 2017-04-18 20:09
..a predovšetkým rozdeľuje - tým istým ho.nom len v rôznych farbách...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Cyril 2017-04-18 23:40
A ty neveleb satana, jelikož ten ti nepomůže. nenávidí tě i kdyby ses mu klaněl od rána do večera. Nenávidí ani sám sebe za to jak skončil, veleb BOHA VŠEMOHOUCÍHO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # VladimírV 2017-04-18 20:53
Ano, Bible, Talmud, Korán a ještě bych si dovolil přidat Marxismus, aby nebyli nevěřící bez návodu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Cyril 2017-04-18 23:38
Snad před tím, než naposled vydechneš, otevřeš oči a najdeš v sobě sekundu pokání před Bohem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumacia 2017-04-19 15:18
myšák 001

Myšáku není to jen o židéch, možná je to i jinak a prosím Tě neuraž se, možná vidíš co vidět chceš...

Nic ve zlým, nezastávám se jich a to ani náhodou, největší zlo bylo je a bude Vatikán...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-04-20 13:58
"...největší zlo bylo je a bude Vatikán...!!!"
A ten, je židůprostý?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lucif 2017-04-18 20:06
Som zvedavý ako dlho sa bude Trump hrať na idiota.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-18 23:05
Otázka je, jestli si na idiota opravdu jen hraje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-19 00:36
Dnes tu nejsem za nechápajícího jen já. Proč jsi zase v mínusu? Napravuji alespoň pro tento moment.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 09:46
To, Jarouši, NEŘEŠ.
Věz, že je zde nejméně jeden exot, který svého času nebyl líný, mi těch mínusů namastit i deset. :DDD
Když blbovi vysvětlíš, že (a proč) je blb, poukážeš na nesrovnalosti v jeho blábolech (nepamatuje si, co žvanil před týdnem, natož před rokem) a navíc se jeho blbostí bavíš, půjde ti holt po krku. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-19 10:56
Já vím, psal jsi to tu už mockrát, ale stejně mi to nedá!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-19 11:04
Já to vím, psal jsi to tu už mockrát. Já vím, že tě +/- nebere a že tu máš i pár "nepřátel". Kdo je nemá, že? Na tom jsme stejně. Mě potěší každá odpověď, která není jen rejpání! Jasně, že jsem i trochu ješitný. Když mi můj příspěvek pochválí někdo, koho si tu vážím, tak mám fakt i radost. Já tě fakt nepřeskakuji a paměť mám pořád dobrou.
Ale stejně mi to nedá, abych nevyjádřil údiv!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-19 13:28
Kdo se diví, je mu divno.
Kdo si hoví, ...
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # StarLander™ Com 2017-04-18 20:30
Trump bol zahnaný do kúta. V usa je prezident len panákom pre verejnosť. Riadia to tom starí zbrojári. Dnes sa označujú ako khazars , reptilians a pod.
A nerozhoduje tam mladá Ivanka. Možno sa mu vyhrážali , že ju použijú na pica-gate , alebo pedo-gate . Inak si neviem , vysvetliť jeho zintenzívnenie snáh obkľúčovať Rusko z každej strany a aj cez Koreu. Teda okrem Arktidy z každej strany .
Veľká vojna tu NEBUDE lebo sú tu aj väčšie / vyššie záujmy !!!
Commander StarLander™ :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Olalaa 2017-04-19 00:31
Chlapy, co říkáte na tento pohled? Jistě, filtry a zabarvení funguje u každého, ale jako inspirace?
matrix-2001.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # marieza 2017-04-19 07:48
Olala.... viděla jsem francuzky film s Gerardem Philipem ,myslim sa jmenoval Červeny černy /ale momentalně si nejsem jista/ toužil v te roli po vyšši společnosti a bral to přes baby ,samozřejmě .-),ale pro mě tam byla zajimava scena ,jak král líbal ruce kardinálovi ...tak jaky je rozdil ,když sa jedu klanět papežovi aj ti králové z EU ,všichni berú ,všichni sa klanijá a všichni maji málo ,kardinalove dříve finacovali války králům a oni sa jim potym klaněli ,ptotože věděli ,že kardinála si musija držet při sobě ...informace ze zpovědnic udělali mocné z církve a ted to same se děje s odposlouchávání m přes mobilné a jine přístroje....kd o má informace ,može zatlačit ....Vatikán je jako uzavřena sekta ,drži při sobě ,ven sa nic nedostane a když ano a někdo porušil omertu ,ani sa nikdo nedozví ,že zmizel ....je to všeobecně tak protpletena chobotnica všech se všemi ,že jde každemu o krk a tak každy drži ...neni to zkratka chobotnica ze druheho patra ....snad jsem se moc nezapletla a je temu rozumět ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Monika lkema 2017-04-19 08:15
Až jsi opět všichni přečtete jebové zpravy USA která jsi přeje po několik 10 let pouze válku vyžírat a ničit nadále jiné státy a vyvolávat strach v lidech začněte prosím reagovat : vyjděte jsi na procházku zakupte ženě nebo dámě svého srdce kytičku mrkněte na sluníčko zavolejte tomu koho máte rádi ozvěte se svým dětem začněte se obklopil ať pozitivní energii a věřte že se budete cítit lépe a svěží ! Na nebi je Bůh na zemi stojí Rusko !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Uncle Sam 2017-04-19 08:33
Už k Vám letím Vy imperialisticko -židovsko-nacis tický Američani USSA ... :-D :-D


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-19 12:10
Uncle ale to sú pôvodne zábery z USA filmu a na tej bombe sedel americký kowboj.... tomu to lepšie pristalo:-DD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen 2017-04-19 16:55
Strýček Sam má vůbec vše naopak jako všichni satanisti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-04-20 14:06
Strejček je spíš produkt moderního (rozuměj pokřiveného) školství. Je cool, happy, trendy a krom toho, úplný vypatlanec.
Jestli omezený blb = satanista, potom souhlas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # zbyso 2017-04-19 09:13
zkaza jsme predevsim my - lidstvo - a my delame co umime - dokoncujeme sve velkolepe dilo zkazy - nekdo vetsim nekdo mensim dilem :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # aegis 2017-04-19 19:54
Ten článek je dost zmatečný, chaotický a amatérský jako the Donald sám. Buď sioami definitivně zrušili ústavu, a pak je delegace pravomoci a odpovědnosti vrchního velitele na zelené politické gumy VPK příznakem konce státního zřízení USA a nástup anarchie bohem vyvolených warlordů, nebo někdo kecá, někdo blbě překládá, interpretuje sdělení, někdo nechápe komu je sdělení adresováno, nebo všechno dohromady. Akosi čudné, nechce sa veriť, že by si s jaderným kufríkom hrával McMaster .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dean5 2017-04-19 23:45
tak a ted stačí provest atentat na Donalda, svest vinu na Rusaky a jaderny mejdan může začít, ...jak bylo předpovězeno...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.