Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZnámý analytik Roberts upozorňuje: bombový „podvod“ na Bostonském maratonu po čtyřech letech

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Známý analytik Roberts upozorňuje: bombový „podvod“ na Bostonském maratonu po čtyřech letech

15. dubna, uplynula čtyři léta od tzv. bombového útoku při doběhu maratonských závodníků v Bostonu. Podvodné události s herci pro kritické situace a s krví jasně červenou, aby udělala větší dojem.

Sheila Casey odvedla dobrou práci, když do tohoto podvodu vrhla světlo využitím jak časové linie události, jak šly za sebou, tak i příslušných fotografií. Sledujme tedy události v časové linii. Nejdřív se herci pro kritické situace na určitém místě shromáždí, pak se přikládají protézy a nakonec se objeví i krev.

Všimněme si fotografii muže, ležícího na boku a držícího si spodní část svého levého stehna. Opravdu těžké zranění. Člověk takto postižený by jistě nebyl při vědomí a nebyl by ani nepovšimnut zdravotními pracovníky, zabývajícími se současně zraněními mnohem lehčími. 

Všimněme si na snímku též jasně červené krve. Mnoho chirurgů a zdravotních pracovníků už dosvědčilo, že krev, vytékající z poraněných míst těla, je spíš tmavě červená. 

Sheila vás ale tímto podvodem provází dál... 

Jsem přesvědčen, že jedinými obětmi bombového útoku v Bostonu byli zatčení bratři Tsarnajevovi. Starší byl zabit, když se ocitl v rukou policie, a zabit měl být při přestřelce s policií i mladší z bratrů – ale akce se jaksi nepovedla. A tak mladší Tsarnajev přežil, byl vzat do vazby a byl mu přidělen prokurátor, který se o jeho usvědčení z největší části přičinil. 

Nyní tento usvědčený čeká na popravu, když jeho žádosti o milost byly zamítnuty. Dnes tedy máme v rukou jeho domnělá přiznání, včetně jednoho, psaného jeho vlastní krví a ve tmě. To když krvácející ležel pod člunem, kde byl objeven a obdařen další kulkou. 

John Rewiaton předložil soudu důkazy o nevině mladšího z bratrů. Viz: ZDE 

Člověk musí být zvlášť lehkověrný a nepozorný, aby oficiálnímu příběhu uvěřil. Ale to většina Američanů je.

Paul Craig Roberts

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+76 # contumacia 2017-04-17 16:47
Většina američanů je notoricky známá, že jsou to zdegenerovaný národ...!!!
+40 # josh (xy) 2017-04-17 18:25
Ke knspiracím....k e každímu útoku, které se staly, jsou zajímavé rozbory. Umysl takového útoku je jasný, ale už ní maskování takové akce. Dost jse to také sledoval. Zaujal mne i ten v Nice a ten náklaďák se samolepkami mimo zorné pole řidiče, aby měl dobrý výhled, tak si je předpisově polepil,..Že by policie tak přesně střílela, aby nezasáhla řidiče? Na interiéru stopy nevidno. ....a také jedno zajímavé video.www.liveleak.com/.../
Nehledě na, že totožné účasníci attacků,..jak by všemu tomu zlu chdili vstříc? A reportér pořizující záznam mí také kliku, že zrovna byl v Nice a pozděli v Mnichově www.youtube.com a jeho video z Mnichova i s CZ vysvětlením, které MUSÍTE vidět.www.youtube.com/.../

+1 # mahagon 2017-04-19 12:15
Sám vidíš, že tie samolepky nie sú totožné s poškodením skla na ťahači.
+31 # Lubinen 2017-04-17 20:23
Rádoby národ, spíš takový guláš všech ras ,multijed a sebranka pod vedením sionistických psychopatů, která je ovládá pomocí vymívání mozků v konzumnědekaden tní společnosti.
+22 # Jarin G. 2017-04-17 21:45
Čus. Moc se mi líbil takový ten vtípek.
Rozhovor s novinářem v uSSa...Jaký je Váš názor na imigranty? Nenávidím je! A jak dlouho trvá ta nenávist? Od té doby, co jsem se do Ameriky přistěhoval!
+20 # Lubinen 2017-04-17 23:00
Čau Jari dobrý a výstižný a takle blbý tam jsou skoro všichni , jak to asi vypadá vidíme dnes a denně . Na ty nejnasytnější vychcánky makaj ty nejvylízanější machýrci. A všichni jen ždímou a decimujou zbylý svět.
+14 # Jarin G. 2017-04-17 23:50
Co k tomu dodat Lubi? Zase TREFA!
-29 # LUF 2017-04-18 02:41
Jak to tam vypadá - průměrná mzda 3 krát vyšší než u nás a 10 krát vyšší než v Rusku. Technologicky jsou nejvyspělejší zemí na planetě téměř ve všech oborech, jen výjimečně jim může v něčem konkurovat Japonsko, Německo. Střední délka života o 12 let víc než v Rusku. Čemu vděčí za ten úspěch? Možná protože to tam řídí sionisti. Těším se na ty mínusy, pravda bolí
+31 # Jiri Novak 2017-04-17 17:18
17.04.17;14:40 msk
Putin přemístil všechen raketový arsenál Ruska na hranici KLDR, (ječí britská me-e-ééé-dia!!! ) :D :D

V Británii jsou znepokojeni zvěstmi o tom že ruské ozbrojené síly se masově přemisťují na hranici s KLDR v důsledku toho, jak se svět přibližuje k třetí světové válce.

Jak se povídá, Rusko přemisťuje zbraně ve směru Vladivostok, který se nachází jen osm mil od hranice s KLDR, což je v bezprostřední blízkosti od Kim Čong-una. Třebaže přesun tanků a raket nebyl ještě oficiálně potvrzen ruskými úřady, zaznamenali jej lidé žijící příhraničním městě a vylekaná mééé-dia. V souladu se zprávami, vojenská kolona nahraná na video, převážela osm raket třídy země-vzduch, které jsou součástí protivzdušné obrany Ruska. Připomeňme, že Rusko má velkou vojenskou námořní základnu ve Vladivostoku.

Tyto události probíhají na pozadí varování předních odborníků o tom, že KLDR se vybaví 60 jadernými raketami do tří let, jestliže nebudou neodkladně přijata opatření. Kim Čong-un už varoval, že KLDR je připravena k totální válce s USA. V odpověď na to USA zveřejnily snímky, kde se americká vojenská letadla připravují k boji. Oznamují také, že Donald Trump se připravuje k úderu z důvodu rostoucího napětí v souvislosti s jadernými zbraněmi Severní Koreje.
читайте подробнее на сайте "Российский Диалог":
zdroj:rusdialog.ru/.../...
video:www.youtube.com/.../
+22 # Jarin G. 2017-04-17 21:57
Dík za info Jirko!
A další provokace proti RF: V Lotyšsku startuje cvičení NATO Summer Shield, které potrvá do 30. dubna, sdělil hlavní štáb estonských Sil obrany.
cz.sputniknews.com/.../...

a k tomu navíc: Stíhací bombardéry F-35A USA byly umístěny ve Velké Británii
novarepublika.cz/.../...
Nějak nám to každým dnem houstne víc a víc!
+18 # Piovarči 2017-04-18 00:19
+12 # Jarin G. 2017-04-18 10:03
Ahoj Pio. Nechtělo by to tu kapsu uzavřít? ;)
Teď je tak trochu klid na válečné frontě, že by před bouří? A všiml jsi si, jak téměř zanikl ten průser umírněných uřezávačů hlav, (čili podle "Západu": demokratické opozice) okolo zabití těch civilistů v těch autobusech? Něco podobného udělat Asad, tak už tam zase létají americké raketky a "náš" svět řve!!! "Náš" demokratický kapitalistický svět je plný hnusu, podlostí a lží! Pravda, láska, úcta, respekt, cit, slovo, morálka atd. atp. je pro ně přežitek (ne ale pro nás, "staré" kozáky, my to cítíme jinak, viď?).
+16 # Piovarči 2017-04-18 10:25
Na Západe spravodlivosť nikdy nikto nenájde. Tam sídli len lož a podvod.
Samozrejme že umiernený džihádista vyhodil do luftu 130 ľudí z toho 50-60 detí to im je jedno to sa nerozmazáva to urobili naši umiernený spriaznenci...
To je OK. Nad tým sa nevyplakáva. Ale keď niekto povie u nás na Slovensku že treba chrániť naše biele deti tak to znie rasisticky a to je kriku idú sa všetci zblázniť a píšu žaloby a vyhrážajú sa odňatím slobody atď....
Tú kapsu budú spracovávať dlhšie sú v nej ešte dve väčšie mesta tak to nejde tak jednoducho. A kladú tam militanti veliký odpor nasadzujú tam všetko čo majú k dispozícii... Tak že si ešte počkáme.
+6 # Jiri Novak 2017-04-18 11:05
Není zač. Taky díky za info.
+23 # Sirea 2017-04-17 18:13
Severokórejci majú 1,2-miliónovú armádu, takmer 4 mil. rezervistov, potom vojská vnútra, ženské, mládežnícke, roľnícko-robotn ícke! Šesť medzikontinentá lnych balistických rakiet, veľa so stredným a krátkym doletom. Južania a Japonci by mali protestovať - lebo prvé by boli základne na rade! Teraz neviem, US Navy sa vraj odklonili - a pridali sa dve ďalšie súpravy lodí? Zmätky.
Ba čo viac, do Sýrie mieri vyše 1200 bojovníkov bataliónov zložených z bývalých republík ZSSR! Zo strednej Ázie, Kaukazu - Čečenci, ba aj Azerbajdžanci!
0 # LUF 2017-04-17 18:13
Barva krve, nebo jakákoli jiná je daná tím, jak jí podá snímač kamery, jaká je nastavená korekce na bílou barvu a nakonec na způsobu jak je provedena konverze mezi různými formáty videa. Známý problém z fotografie, když se RAW konvertuje na JPG neoriginálním softwarem
www.milujemefotografii.cz/.../
Beznohý chlápek, který tam před tím ležel a pak už ne, tak zřejmě neodešel ale možná ho už odnesli, není to možné? :D Dál jsem se nedíval.
+14 # Lubinen 2017-04-17 20:43
Jedna utopická ale představou nádherná rada lidstvu zbavme se televizorů a především všech zpráv kde teče krev .Recyklovat a nevyrábět, dá se bez toho nesmyslu krásně žít a přestanete se možná i bát.
+4 # xmarek 2017-04-17 23:14
Je to neuvěřitelné, ale každý den se ujišťuji v tom, že ty věci jsou plánované a, že můj dokument: goo.gl/iKiiV3 na to jak je šíleně napsaný, popisuje realitu.Proč se tak děje je logické. Vysát z těch lidí dole prachy a udělat z nich otroky. Otroky co se bojí o místo a klepou se, že se nedožijí rána. Každého litují, nadávají na každou nespravedlnost světa a přitom je jejich život v pohodě.

Je to paradox, ale i base je ten život snesitelný byť nám ti nahoře tvrdí opak. Takže kde je pravda?

+4 # Lubinen 2017-04-18 07:47
Marku to není sen to je realita a ten se stane skutečnosti i s tím vírem na konci ,která tě vcucne a budeš pořád tím otrokem jak píšeš .Člověk pokud nechce tak dopadnout musí vystoupit včas a ta doba nastává .Opustit tento zločinecký systém na planetě které vládnou největší grázlové vesmíru a tvoje vědomí na tom začíná pracovat a to je obrovská naděje kterou nesmíš propást , budu ti držet palce.
+2 # mahagon 2017-04-19 12:18
už nespamuješ tyhle nesmysly na Živě.cz?
+2 # aha 2017-04-18 07:08
bol som svedkom ťažkého úrazu pri masívnom krvácaní - prvé čo ma prekvapilo, aká bola krv jasne červená - boli to však poranené pľúca - ale pri inom úraze nohy - otvorená zlomenina sa krv javila tmavočervená -
+10 # Vladimír57 2017-04-18 08:35
Jednoduché, krev z žíly je tmavší, z tepny světlejší.
+6 # Jarin G. 2017-04-18 10:20
Čau Vláďo, ty jsi nějaké studované! Abych z toho neměl komplex! (To já jen, abych tě pozdravil ;o))
+5 # Dědouch1 2017-04-18 11:54
Jste nějací moc chytří. A taky trochu bezohlední, protože neberete v potaz, že v dnešních osnovách pro ZŠ, už není pro takové zbytečné hlouposti místo.
Zdravím vás oba. ;)
+5 # Jarin G. 2017-04-18 12:07
Pravdu díš, ctihodný mladíku! ;oD
+12 # Monika lkema 2017-04-18 08:39
Rusko převáží zbraně k hranicím Severní Koree rakety tanky celý konvoj s Ruskou protivzdušnou obranu ! Zrůdy z USA nasadili do Japonska F- 35 ! Ve své vlasti opět bojovat nebudou ale Japonsko nechají klidně rozmlátit ! Asi proto že je okupovali po 70 let a neustále ujišťováli o pevném přátelství !! Abe je nebezpečný vůl hlavně že vykradl Japonskě důchody !Superstation-9 5!
+10 # Jarin G. 2017-04-18 10:26
Moniko, nebojte se, na tak velký konflikt si kačer D. netroufne. Tomu pevně věřím! A i kdybych se mýlil a uSSa vyvolaly 3. světovou válku, tak vím zcela jistě, že tentokrát by ve své vlasti Američani bojovali! Putin to kdysi naznačoval v rozhovoru o takovém tom preventivním útoku!!! Ale to si raději nepřejme.
Ale překvapuje mě, jak tak hrdý, nacionalistický národ, jakým byli Japonci ve 2. světové válce, ochotní obětovat své životy pro Japonsko, se už více než 70 let chová tak vazalsky! Chápu, jsou tam uSSa základny, ale že by se tam dlouhodobě protestovalo jsem si nevšiml.
-11 # Uncle Sam 2017-04-18 09:32

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás