Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSeznamte se s magickou knihou „Ars Notoria“, o níž se říká, že vás naučí nadlidským schopnostem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Seznamte se s magickou knihou „Ars Notoria“, o níž se říká, že vás naučí nadlidským schopnostem

Jsou známa povídání o určitých záhadných dávných textech, které svým čtenářům a přívržencům slibují schopnosti mimo hájemství běžných lidských bytostí.

K dispozici je velké množství dokladů o tom, že lidé v minulosti silně investovali do magických schopností, které ty dávné bichle údajně nabízely, a existuje spousta středověkých dokumentů osvědčujících, co z toho fungovalo, a co ne.

...

Skryté síly Ars Notoria

Jednou z nejslavnějších z těchto údajně magických knih je Ars Notoria, dávný text, který tvrdí, že čtenáře naučí, jak zvládnout učení a vyvinout si perfektní paměť. Panují domněnky, že tato kniha byla napsána jako součást učebnice magie s informacemi o tom, jak vytvářet talismany a amulety a jak realizovat magické kletby. Tato kniha byla podle nejlepších odhadů sestavena mezi dvanáctým a třináctým stoletím jako kompilace několika autorů dohromady a kopie tohoto textu byly nalezeny v hebrejštině, řečtině a latině.

Ars Notoria je mezi magickými texty z raného a středního středověku téměř unikátní, protože se zaměřuje spíše na modlitby, meditace a slovní cvičení než na magická zaklínadla, lektvary a rituály. Kniha tvrdí, že bude-li uživatel postupovat podle těchto cvičení důkladně, tak se dopracuje k mistrovství v rétorice a k perfektní paměti i k moudrosti daleko za hranicemi schopností běžných lidských bytostí. Tvrdí se, že prostřednictvím Ars Notoria byla napříč propastmi věků předávána moudrost samotného krále Šalamouna.

V časech středověku neuměla většina lidí číst v žádném jazyce, natožpak v klasických jazycích jako latina, řečtina a hebrejština. V té době bylo docela běžné, že ani králové a královny neměli číst. Proto jedinými lidmi, kteří měli přístup k takovémuto druhu tajného vědění, byli mniši a kněží.

„… Notory Art odhalená Nejvyšším Stvořitelem Šalamounovi. Ve jménu Svaté a nerozdělitelné Trojice, otevřela to Nejsvětější umění znalosti, jsa zjevena Šalamounovi, když ji Nejvyšší Stvořitel předal přes své Svaté Anděly Šalamounovi u Chrámového Oltáře; aby tak tudíž mohl v krátké době poznat všechna Umění a Vědy, jak umění Svobodná, tak Dělná, se všemi jejich Schopnostmi a Dovednostmi: On jej tím náhle prodchl a byl rovněž naplněn vší moudrostí, aby tak mohl pronášet Svatá Mystéria těch Nejsvětějších slov…“ – Šalamounovo (umění poznávat) Notory Art

Jedním z lidí, kteří to zkoušeli, byl mnich ze čtrnáctého století jménem John z Mirigny. Avšak poté, co pečlivě procházet cvičeními v této knize, tak zjistil, že u sebe vyvolal strašlivé démonické vize a tento text opustil. Ten tvrdil, že sice získal všechen ten prospěch, který Ars  Notoria slibovala, radil ale, aby se nikdo nenořil do tajných mystérií obsažených v tomto textu lehkovážně jako do nabízených darů, neboť si to od praktikujícího vyžádá hodně vysokou daň.

„A pamatuj; že kdybys neměl tu knihu ve svých rukou nebo kdyby ti schopnosti, které v tom hledáš, nebyly dány; nebude účinek této práce tímto oslaben: ale pak musíš ta Zaříkadla pronášet dvakrát místo jen jednou: A co se týče těch dovedností vize a dalších předností, která ta Svatá Zaříkání poskytují; můžeš je prokázat a vyzkoušet, kdy a jak chceš.“ – Ars Notoria Šalamounovo Umění Poznávat

Kopii přeloženou Robertem Turnerem roku 1657 z latiny do angličtiny si můžete stáhnout ZDE.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+30 # Janinna 2017-04-17 16:16
"Jsou knihy, které mají pro duši a zdraví opačnou hodnotu, podle toho,
zda k nim sáhne nízká duše, nižší životní síla, nebo duše vyšší a mocnější:
v prvním případě to jsou knihy nebezpečné, nahlodávající, rozkladné,
ve druhém jsou voláním heroldů, které vyzývá ty nejudatnější k jejich udatnosti."
Friedrich Nietzsche, Mimo dobro a zlo

Myslím, že některé texty, knihy mohou být velice nebezpečné, pokud nemáme dostatečné znalosti, praxi, někdy vnitřní čistotu.
Diskuse o tom, zda zlo má svoji vlastní podstatu nebo zda je pouhým "nedostatkem dobra", je dnes již poněkud bezpředmětná.
O reálné existence zla, dokonce i toho metafyzického, už sotvakdo pochybuje.
Podle Alfonsa M. di Noly:
"existují jakési zásobníky démonických energií, které jsou přinejmenším plné nebezpečí, číhající na člověka ze strany démona".
"Hned vedle cest, po nichž dennodenně chodíme, se nacházejí černé zóny stínu a občas se přihodí, že některá zlovolná duše si k nám prorazí cestu."

Jestliže se i zasvěcený adept, mág, snaží využít sílu světla nebo poznání, musí vždy získat kontrolu nad démonickou silou.
Jestliže tak neučiní, přichází do spojení současně s oběma a přivodí si nevyhnutelně velké problémy, v mnoha případech i vlastní konec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Popo 2017-04-17 16:53
Cituji Janinna:
Myslím, že některé texty, knihy mohou být velice nebezpečné, pokud nemáme dostatečné znalosti, praxi, někdy vnitřní čistotu.
Omyl, knihy tohto druhu ak nie su po niekom hádzané ba ani obsah z nich sam o sebe i po ich prečítaní nikomu neublížia. Ublížovať možu len nahlas neskomolene vyslovené poniektoré texty z nich - kým nie su správne vyslovené, nič sa nikomu nestane. Všetko v tomto vesmíre ba aj mi samotný nie sme nič viac len zhlukom frekvencií...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jaris 2017-04-18 05:52
Janino, cituji: " jestlize se i zasveceny adept, mag, snazi vyuzit silu svetla nebo poznani, musi vzdy ziskat kontrolu nad demonickou silou. Ono je to spise obracene, ze demonicka sila plne ovladne ty, kteri s ni manipuluji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # zdg 2017-04-18 12:09
Tak to sedí úplně přesně !
moje teorie je tato:
"Jen mě mrzí, že je na světě čím dál míň zla.
To může vážným způsobem narušit rovnováhu we wesmíru.
Měli bychom se dobru postavit, jinak nad námi
zvítězí!
A to NaDobro"
:D :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Uncle Sam 2017-04-17 16:43
Super, pohonil jsem....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Rudolf0503 2017-04-17 18:13
Komu? Sobotkovi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-18 08:11
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumacia 2017-04-17 16:48
Čirý okultisticky srágory...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lubinen 2017-04-17 20:04
Conti nečetl jsem ale tahle magie nic čistýho nebude spíše manipulace a zvýhodnění jednoho nad druhým.Tak že klanění , čili okult.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-17 21:39
Ahoj Lubi. Já k té knize udělám hluboký rozbor: "Kecy v kleci" Ani ten článek jsem nedokázal dočíst úplně do konce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lubinen 2017-04-17 22:30
Čau Jari už nevědí co by nasrali lidem do hlavy.Největší woodoo kouzlo bude nakonec , že nás připraví o tuhle zemi a svobodu a přitom ani nemrknem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-17 22:40
Jo, jo. Pravdu máš! Odvádět pozornost od podstatného! Jeden z nástrojů současné propagandy. Něco se předhodí a my diskutující za tím hledáme hluboké myšlenky ;). A zatím ve světě umírají další a další lidé pro zájmy sionistů! Je to hodně zjednodušené, ale...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-04-17 23:16
Přesně Jari čím větší chaos a zmatek v makovicích poddaných vytvoří ,tím větší bordel ve světě si můžou dovolit dělat a vo vo voto jim de.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lubinen 2017-04-17 23:25
Jo a ta kniha Ars Notoria se původně jmenovala Arci Lotrovia a já jenom dodávám ,celého sveta spojtě sa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-04-18 00:07
Fakt dobrý!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-18 00:07
. zase 3x stejný příspěvek. SAKRA, jak to dělám? Asi jsem PC nešika ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-18 00:07
A dnes Dobrou noc, všem lidem dobré vůle! Dost patetické, ale tak to dnes nějak cítím!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenČau 2017-04-18 09:07
Jarine mě to připadlo přirozeně poetické takový úpně
nomání.Jelikož žijeme ve světě šílenců co je potom ještě normální , to je ten svět bez hranic a přesně daných pravidel.Pro mě chaotický rozklad společnosti a to je zřejmý záměr a cíl.Ti co budou tvořit nový pořádky,je budou tvořit za cenu pro mě nepřijatelnou a připadám si stejně jako ten indián co sebrali zemi a svobodu za flašku whisky,umím si představit její kvalitu,která tak úžasná rasa jim ten jed podávala nemusím vysvětlovat ani to že se to stále jen dokola opakuje a kdo to nepochopí , buď nechce a nebo je jedním z těch co neustále tráví celý svět včetně lidí -žen matek kojenců dětí mužů starců stařen .A postavit se tomu musí právě ti muži pokud ještě nějaký existují .Víme jak o jejich decimaci se tyto zrůdičky milující obchod úplně se vším a za každých okolností snaží.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # jozo 2017-04-17 19:08
No ja jsem primitiv. V knize vidim jen historickou hodnotu a pouceni. Aby nase deti cetly nase dejiny a nase krestanstvi, nasi viru a zily spokojene svuj zivot kde zalozi svoje rodiny a sami dozijou stastneho duchodu. Jak to zatim vypada predpokladam tusi kazdy zvas. Ovsem pokud nemate duhovou vlajecku a neverite globusum. Kazdy den se dozvidam mnoho desinformaci od placate zeme po to ze matka bomb je vlaste diskriminace feministek. Tak si rikam kam dal buh oci kdyz tohle nevidi. A kde se skryva zdravi rozum. Deti se uci islamizaci coz je OK ale krestanstvi je xenofobie. Chtit bezpeci je rasizmus a zit ve sve zemi dle nasich norem zivota je spatne. A tak vidim jednu vec. Brzo uz brzo se stane to co se stat proste musi kdyz nekdo nema rozum. Zakony jsou nedodrizetelne. jsou proti vire nasich obcanu ktere nechrani ale otroci. A ja se hloupe ptam. Vazeni obcane. Opravdu chete nasi zemi dobrovolne dat lidem kteri ziji jak kobylky jsou zneuzity mocipany a dobrovolne pujdete umirat do lesa pod palbou dalkove rizenych robotu jako prezita zver?? Nejsem prorusky nejsem proamericky. Jsem jen obcan ktery se narodil v CSR a je moc zklaman virou a politikou nasi zeme. Nyni Hrabis rika co chcete slyset ovsem populista ale az bude zvolen bude to posledni volebni udobi ktere zazijete. Naslede obrati a nasi zem znici. Stoji koblihy a krasne lzi za nase bezpeci jak nas tak nasich deti??? To jsou jedny s mala otazek ktere si pokladam den co den. Mohou nasi deti mit jeste deti? Nebo novy zakon ktery se chysta je ze zena porodi jako obcan a dite bud eokamzite predano na vychovu statu?? A klde je rodina?? Kde je laska?? Kde je nase minulost za kterou jiz mnohokrat umrelo miliony rytiru a bojovniku?? Mame jeste hrdost??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # kpt.fischkopf 2017-04-17 23:29
No pravda je že šišinku máme díky hliníku v jídle a rtuti v chemtrailsu co nám ss sříká do vzduchu pořádně zavápněné a proto tu je tolik natvrdlých ovcí co volí za koblihu klidně estébáka, jo IG Farben to už od války pořádně vycepila, nejen že nám oslabují měnu ale i imunitu, jebou se nám i do klima a za chvilku tu budeme ještě k tomu vymletý jak lid ve státech kde už práškují chemtrailsem taky o pár let déle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # .lak 2017-04-18 08:05
To už někde zmiňoval Peter Staněk že 60% lidí má horší rozpoznávací a rozlišovací schopnosti než šimpanzové a gorily a pro mne to s termínem dydlace není nic nového.
Z PL parlamentnilisty.cz/.../...
Ale v evropě jsou cizinci domorodci, eš, 18. 4. 2017 4:08:23
Vžďyť islamisté vytlačují evropany denně kdekoliv a v německu je počet cizinců do 18. let převažující a tak lze směle hovořit že německo není do budoucna zemí s evropskými kořeny ale ztransformuje se v islamabád a je jen otázkou kdy němci budou v obdobné situaci jako indiáni v americe pod nájezdníky kdysi se známým výsledkem a jasně že tedy evropa vůbec.

To že ameriku nejdřív vymlátili a zmastili na polopouště a stepi z luk a pastvin vystřílením bizonů pistolníky je příznačné a způsobili globální ekologickou katastrofu i bez chemie je příznačné s dárečky konqiskadory, zlatokopy, dobyvateli s povozy, pistolníky, penězoměnci a kupčíky, pindosy obecně co chtěli venku zbohatnout když doma neuspěli a obecně dali vskutku prapodivný základ kromě ještě genocídy indiánů na "novém kontinentu.
Seznam aktivit jatých
www.chelemendik.sk/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dalibor 2017-04-18 14:39
Každý může napsat takový článek:

V egyptě nalezli v Údolí králů svitek označovaný jako "Ars deliria", tedy umění žít po vopici.

Testovali už staří Římané, ale nedosáhli 100% úspěchu, neboť nerozluštili tajemství páté bylinky.
Do poopicového lektvaru se přidává 5 bylinek. Jméno té poslední bylo sice rozluštěno, ale nikdo dnes neví, jakou bylinku představuje.

Ars deliria uvádí dechová cvičení, která jsou velmi podobná cvičení v józe, uvádí též pozici lotosového květu.

Dále ars deliria doporučuje chůzi na čerstvém vzduchu.

Tento unikát je natolik poničený, že jej není možné vystavovat.

Stoprocentně ale věřte, neboť na dekódování textu se podíleli především vědci používající vědecké metody.

Stoprocentně zaručeno.

Obrázek si domyslete...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás