Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaErdogan vyhrál ústavní referendum a slíbil, že zkusí obnovit trest smrti v Turecku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Erdogan vyhrál ústavní referendum a slíbil, že zkusí obnovit trest smrti v Turecku

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan prohlásil po ústavním referendu, které se konalo minulou neděli, že má v plánu projednat s vládou znovuzavedení trestu smrti.

Ve svém vystoupení v Istanbulu politik zdůraznil svůj záměr „neprodleně" o tom zahájit diskusi s premiérem a opozičním vůdcem, informuje agentura Reuters. Trest smrti byl v Turecku zrušen v roce 2002, aby stát odpovídal kritériím vstupu do Evropské unie.

Po ústavním referendu se evropské země budou zodpovídat za podle něj nespravedlivé jednání s Tureckem, předtím prohlásil prezident Recep Tayyip Erdogan.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+30 # mark 2017-04-17 13:19
Hlavne vyhnat vsechny turky z Evropy.... Muzou se nadherne rozvijet a mnozit ve sve milovane domovine...
+13 # Jarin G. 2017-04-17 21:28
Čus Marku, ale oni se v historicky krátké době budou rozvíjet a množit (a to přímo geometrickou řadou) ve své domovině. A zpočátku, než jich bude většina, se to bude ještě jmenovat Německo apod. Později Islámský evropský (možná) chálifát nebo stát: IES. V čele bude paša Erdogan, či někdo jiný. Němcům to očividně nevadí a politikům EU už teprve ne! Doufejme, že v té době už v té Evropě nebudeme a hranice budou zase obehnány vysokým ostnatým plotem a že náš partner bude opět RF. Pro mě jiná cesta není, než spojení se Slovanů!
+3 # Adolf Hitler 2017-04-18 09:15
Synku...předsta v si,že to nejde,Německo by bylo rázem v prdeli a ekonomický zázrak tatam.......tad y je spíš divné a odvážné referendum v Turecku.....u nás se to děje nařízením vyšší vlády naší vládě,tak se rozhoduje v Miliprdu !!!!!!....a co myslíš takové referendum o trestu smrti u nás?,proč by to bylo víc než jednoznačné,až na sluníčkáře a hééééérečky ????,.......... jsme nesvéprávný stát,a blbější než jiné kolónie.....
+26 # Jura 2017-04-17 13:58
Ze nebudou, po znovuzavedeni hrdelniho trestu prijatelni pro vstup do EU? To prece nevadi, oni si Evropu obsadi. Nemecko uz je jejich.
+16 # Monika lkema 2017-04-17 15:05
Tohoto křiváka při puči nemělo Rusko vůbec zachraňovat a celí svět by byl ušetřené toho co nás ještě od zmetka čeká !
+4 # Jarin G. 2017-04-17 21:21
Ahoj Moni, pro mě je nejhorší, že je absolutně nečitelný. Za jeden den je schopný se otočit o 180 stupňů. Jeden den podává s širokým úsměvem ruku a 2. den tou samou rukou vráží nůž do zad! Holt Turek a muslim!

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás