Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutinovo velikonoční zamyšlení: Naplňujme srdce lidí radostí, láskou a snahou dělat dobro

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putinovo velikonoční zamyšlení: Naplňujme srdce lidí radostí, láskou a snahou dělat dobro

Ruský prezident Vladimír Putin blahopřál křesťanům a všem obyvatelům Ruska k velikonočním svátkům a zdůraznil přitom, že velikonoční oslavy přispívají k zakotvování ve společnosti duchovních hodnot a ideálů, píše Sputnik.

„Velikonoční svátky mají mimořádný mravní smysl, nesou v sobě neuhasitelné světlo víry, naplňují srdce lidí radostí, láskou a snahou dělat dobro.

Velikonoční oslavy, které se konají v celé zemi, nás vracejí k mnoha set let starým tradicím našich předků, napomáhají tomu, aby ve společnosti zakotvovaly nepomíjející duchovní hodnoty a ideály," praví se v prezidentově telegramu.

Kromě toho Putin vyzdvihl skutečně sebeobětavou práci Ruské pravoslavné církve a představitelů dalších křesťanských konfesí, zaměřenou na řešení důležitých sociálních problémů, na upevňování instituce rodiny, výchovu dětí, harmonizaci mezináboženských a mezinárodnostních vztahů. Kromě toho zdůraznil Putin jejich úlohu v zachování nesmírně bohatého historického a kulturního dědictví země.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+51 # xmarek 2017-04-16 21:12
zdůraznil Putin jejich úlohu v zachování nesmírně bohatého historického a kulturního dědictví země.

Naprostý souhlas. Ale čekat toto od těch našich šašků nahoře: goo.gl/CDEHll v této Bananas republica by Czechia je podobné jako chtít, aby na Sahaře začalo sněžit.

Pravdou je, že tam už sněžilo.
+56 # josh (xy) 2017-04-16 21:28
...úlohu v zachování nesmírně bohatého historického a kulturního dědictví země....toto jsme před 25 lety mohli také řící....Bohužel , politici se rychle aklimatizovali, odklonili a vydali jiným směrem za přihlížení národa.
+52 # olinka215 2017-04-16 21:39
Z úst politiků se často taková slova neslyší.
Putin je prostě výjímečný ve všech směrech.
To, že mu leží na srdci lid Ruska, je zřejmé ze všech kroků, které činí. Evidentně myslí na blaho lidí po všech stránkách, nejen po fyzických,ale i duševních.
To je, v dnešní době, opravdu něco nevídaného,před evším proto,že je to míněno upřímně


Ještě musím zmínit,co řekl papež:
"Ježíš se pro nás stal ďáblem a hadem. "
euportal.parlamentnilisty.cz/. ../...
+51 # Janinna 2017-04-16 21:51
Putin je skutečně velký muž, který moc dobře ví, že nejen jídlem živ je člověk.
Pomíjivé jsou dny lidské na rozcestí časů a žalostné jsou činy lidské před tváří Stvořitele.
Každý náš okamžik je na misce vah.
"Zázrak je umíráčkem světských vášní, pochopitelno tedy, proč ho lidé nechtějí."
Christos voskres Vladimíre Vladimíroviči.
+11 # smrťák 2017-04-16 22:27
.
+43 # Lubinen 2017-04-16 22:39
To jak se staví k nejvýznamnějším křesťanským svátkům V. V. Putin by za normálních okolností bylo běžnou normou pro většinu Evropských zemí.To by v nich museli vládnout opravdoví křesťané zástupci lidu a ne nastrčené figurky těch kteří chtějí vše křesťanské zlikvidovat ve jménu NWO.
+5 # contumacia 2017-04-17 10:01
Lubinen

1 ***
+25 # Janinna 2017-04-16 22:47
Voistinno voskres, kamaráde můj.
A víš, že ti to věřím?:)
Každá holka, ženská by se měla nechat "vyšupat", protože podle tradice tím do ní proudí síla a pružnost stromů. A obdarovat mládence, muže vajíčkem, symbolem plodnosti.
Krásné Velikonoce všem.
+13 # smrťák 2017-04-16 22:58
.
+19 # Janinna 2017-04-17 00:37
Ty srandisto jeden:)
Pij na dno z číše radostí,
žij v klidu, srdcem nerozrušen,
chvil slibných nebuď neposlušen
a mlád buď ve své mladosti!
(Puškin)
+20 # George Bart 2017-04-17 06:52
Staré proroctví hovořící o válkách, ničivých zbraních a hetakombách mrtvých praví, že záchrana pro lidstvo přijde z východu. Tuším, že je to proroctví Vangy. Nějak tomu začínám věřit.
+14 # Lubinen 2017-04-17 09:15
Ani slunce nepřechází ze západu na východ, tak ani chladná srdce zapadního světa nejsou připravena na tak intenzivní světlo i když nic není úplně černé a zároveň bílé.
+3 # Vladimír 2017-04-18 10:59
Putin je nejlepší osobnost na Světě buďme rádi,že je
nejcitlivější a má obrovský přehled ...moc ho mám rád
Vláďo děkuji (dědouchu)Ti že sis mě v některých rozepřích zastal a paní Janino Vás mám taky moc rád :-) a Vy paní Olinko 215 máte ohromný přehled
+2 # Martin 2017-04-18 20:43
VŠICHNI JSTE BYLI A STÁLE JSTE PODVÁDĚNI!

Nechcete také zkusit pro jednou podívat se na skutečná fakta?

...původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. O tom že tu Kristus byl nejsou pochybnosti, zato jeho učení je jiné, než se vám snaží nalhat církev.

Státní cézaropapežská církev se už od svého Konstantinovské ho počátku ve 4. století stala nástrojem jisté síly v pozadí, překroutila Kristovo učení tak že ji jen s mírnou nadsázkou můžeme nazvat Antikristem …a ano jsou proto důkazy.

A platí to i pro pravoslaví!

Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolick á cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES...

..a proč vlastně chce církev tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení?TO JE OČ TU BĚŽÍ! BÝT ČI NEBÝT!! Pro všechny, kteří stojí o skutečná fakta a nechtějí už být za voly... stručný přehled důkazů s obrázky a odkazy na zdroje!

www.ragauian.cz/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás